BOELDAG BIOSCOOP TONELLI. APVERTENTIëN Met groote blijdschap ge- ven wij kennis van de ge- boorte van onze Zoons JAN ROELOF en ELZO ALBERT. Sappemeer, 10 Jan. 1945. Kleinemeersterstr. 109. A. POLLING A. POLLING-DIJKSTRA Tijd. Maria Paviljoen, Groningen. Met groote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje PAULA die bij de H.-Doop de namen kreeg Paulowna Louisa Sappemeer. 9 Jan. 45. Henny Koeneman Wies KoenemanPol Caria en Betsy. Tijdelijk St. Jozef- stichting Sappemeer. Vrijdag 19 Jan. 1945, hopen onze geliefde Ouders,Behuwd-, Groot en Overgrootouders jAbel de Haan en Hinderika Langbeek den dag te herdenken dat ze voor 50 jaar in het huwelijk zijn ge- treden. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hunne dankban- Kindereri, Behuwd- en Kleinkinderen en Ach- terkleinkind. Hoogezand, Jan. '45 Nieuweweg no. 48. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje Alida Theresia Maria Hoogezand, Jan. '45. H. R. Conens A. ConensSwarte. Hermantje, Folkertje en Leni. Tijdelijk St. Jozefstich- ting Sappemeer. H, Sterenborg G. SterenborgMeijer geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon ROELF. Hoogezand, 8 Jan. '45 van Roijenstr. 170. Met blijdschap gevei we kennis van de ge- boorte van ons Zoontje en Broertje Roelf Stoffer Hoogezand, 8 Jan. '45 Smitslaan 165. J. F. Endema J. Endema—v. Rhee Anny 16 Jan. hopen onze geliefde Ouders H. Tiiman F. Tiiman—Groen hunne 12^-j- Echtver. te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mo gen blijvenis de wensch van hunne dankbare Kinderen Lienie en Evert. Foxhol, Meerweg 32. H. PEPPING G. PEPPING—BAKKER en HILJE geven met blijdschap ken nis van de geboorte van hun Zoon en Broertje JOHANNES. Kiel, 10 Jan. 1945. Sluisweg 22. Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van ons Zoon- tje en Broertje JOHANNES Scharmer, 6 Jan. '45. W. Broekema D. Broekema— Kliphuis Jellie en Janna. Op Vrijdag 19 Jan, hopen onze geliefdt Grootouders ABEL DE HAAN en HINDERIKA DE HAAN—LANGBEEK hunne 50-j. Echtvereen. te herdenken. Hoogezand, Jan. 1945 Nieuweweg 48. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven is de wensch uan hun ne dankbare Kleinkin deren. Sappemeer, 19 Jan. Harrq, Rika en Abel Westerhof. Den 13Jan. hooptonze lieve Opoe J. BrouwerKremer haar 82ste Verjaardag te herdenken Dat zij nog lang ge spaard mag blijven is de wensch van haar Kleinkinderen Suze, Janny, Janny, Reiny, Jopie. Hoogezand, Jan. '45 Sportterreinstr. 49. Zaterdag 20 Jan. zijn Opa Jan Landman en Grootmoeder Magrietha Smit 45-jaar getrouwd. Dat er nog veel liefs in hun ieven mag ko- men hopen hunne Klein kinderen Kina en Rita Roukema. Hoogezand, Jan. '45 Nieuweweg 67. Zaterdag 20 Jan. hopen onze geliefde Ouders, Be huwd- en Grootouders J. LANDMAN en M. L. LANDMAN— SMIT hunne 45-j. Echtvereen. te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hunne dankbare Kin deren, Behuwd- en Klein kinderen. Hoogezand, Jan. 1945. Spoordijk 14. Het is onze droeve plicht kennis te ge ven, dat ons Zoontje Erederik na 7 dagen weer van ons is heengegaan. Hoogezand, 10 Jan. Nw weg 22. R. G. Scholtens I. Scholtens Lambeck Heden overleed, on- verwachts onze lieve Zuster, Behuwdzus- ter en Tante Harmanna Veenma in den ouderdom van ruim 57 jaar. Hoogezand, 30 Dec. Brugstraat 106. T. Veenma A'dam A. Lingbeek-Veenma H. Lingbeek 11oogezand G.Albronda-Veenma De begrafenis heeft plaats gehad Don- derdag 4 Jan. Heden overleed na een kortstondige ziek te, zacht en kalm, onze geliefde Man, Vader, Behuwd-, Groot- enOvergroot- vader Gerhardus Dijkman in den ouderdom v. ruim 69 jaar. N ieuw-Compagnie 17 Gem. Hgz., 6 Jan. M. Dijkman-Visscher Groningen H. v. d. Heide Dijkmam J. W. v. d. Heide Den Haag P. Dijkman H. I. J. Dijkman v. d. Steen Den Haag P. BeninkHeukers G. Benink Veendam LW ijsbeek-Dijkman K. Wijsbeek. Nw. Compagnie: G. Kleefman Dijkman A. Kleefman. De begrafenis heeft plaats gehad Woens- dag 10 Jan. '45. Heden overleed zeer onverwachts.onze ge liefde Vrouw, Moe- der en Grootmoeder Gerarda Dik in den ouderdom v. 67 jaar, echtg. van T. Kanter. Westerbroek, 8 Jan. Gron.weg 7. Uit aller naam T. Kanter. De begrafenis heeft plaats gehad op Vrij dag 12 Jan. op „De Stille Hof" H'zand. Heden overleed na een langdurig doch geduldiggedragen lij- den. onze lieve Man en Vader Hendrik Kalsbeek in den ouderdom van ruim 56 jaar, geliefde gechtg. van Jantje Luiken. Westerbroek, 4 Jan. Borgweg. J. Kalsbeek-Luiken. Grietje. De begrafenis heeft plaats gehad op Dins- dag 9*Jan. '45, des nam. 2 uur te Wes terbroek. Heden overleed na een langdurige ziekte onze geachte mede- werker H. Kalsbeek in den ouderdom v. 56 j., zijn nagedach- tenis zal steeds bij ons in eere blijven. De Directie en het Gez. Personeel v. Bodewes' Lieren- fabriek Foxhol. Heden overleed na een smartelijk lijden, na een langdurige ziekte, onze lieve Moeder, Be huwd- en Grootmoeder GEERTJE MEIJER, in den ouderdom van 71 jaar. Sedert Oct. '34 wed. van Klaas Nie- borg. Hoogezand, 7 Jan. 1945. van Roijenstr. W. 6. Duitschland: B. J. Nieborg F. NieborgLunhof Veendam: J. Nieborg J. M. NieborgKlein Enschede: A. Nieborg R. NieborgBroëkens Hoogezand: L. Nieborg A. NieborgEerhart J. J. Boiten G. Nieborg M. Nieborg en Verloofde en Kleinkinderen. De begrafenis heeft plaats gehad op Vrij dag 12 Jan. a.s. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze kleinste Dochtertje en Zusje Roefien Groenbroek, in den leeftijd van 3 maanden. Foxham, 10 Jan. 1945. Koningslaan 96. H. Groenbroek A. S. Groenbroek Platje. Liesje en Jelte. De begrafenis heeft Vrijdag 12 Jan. plaats gehad. te SAPPEMEER. Ondergeteekende zal op Zaterdag 20 Jan. a.s. 's nam. één uur een Boeldag houden in ZAAL VROOM. Te koop zal worden gepresenteerd, diverse MEUBELS Huish.- en andere Art. als gr. Linnenkast, Ta- fels, Stoelen met leer- doek en andere, Kap- stok met Kleed, Thee- kast, pr. Gramofoon m. platen, Ledikanten, Ma- tras, pr. tinnen Koffie- pot, Spiegels en Schil- derijen, Stormlantaam, Inmaakpotten, Tuinge- reedschap, Glas-enaar- dewerk, Lepels, Vorken, Messen enz. enz. Nette goederen kun- nen nog worden opge- geven bij makelaar LIE- BEROM, LIEBEROM Parkstr., zaal VROOM te Sappemeer en bij ondergeteekende. Uiterlijk Donderdag 18 Jan. moeten deze aanwezig zijn, Te bezichtigen den dag van veiling, 's mor- gens vanaf half tien te- gen betaling van 15 et. tevens bewijs van toe- gang voor de boeldag. Deurw. KUBES, Zuidbroek. Heden overleed, zacht en kalm, ten onzen huize, onzen lieveVader, Behuwd- Groot- enOvergroot- vader Engbert Blaauw, in den gezegenden ouderdom van 84 j., sedert 19 Maart '32 wedn. van Jocobje de Graaf. Engelbert, 10 Jan '45 Uit aller naam J. Blaauw. De begrafenis zal plaats hebben Maan- dag 15 Jan., op de begraafplaats te Sap pemeer 's nam. 2 u. Zij die de overledene de laatste eer wen- schen te bewijzen worden verzocht sa- men te komen in het vereen.gebouw der Ned. Herv. Kerk. Laugs dezen weg be- tuigen wij onzen har telijken Dank voor de vele blijken van be- tangstelling bij onzen 12% jar- Echtvereen. ondervonden. Sappemeer, Jan. 1945. Hoenslaan 50. Fam. E. LOOTS A. Hamming J. Hamming-v. d. Veen betuigen iangs dezen weg hunnen hartelijken Dank voor de vele blijken van belangstel- ling bij hun Huwelijk ondervonden. Sappemeer, 6 Jan. '45 Middenstr. 30. Voor de vele bewijzen van deelneming he. toond bij het overlijden van onze lieve Moeder Behuwd- en Grootmoe der Antje Wiltjer, wed. v. Tjaard Uildriks betuigen wij onzen hartelijken Dank. Hoogezand, Jan. '45. Namens de Familie A. Scharpenborg. Voor de vele bewij zen van deelneming, ondervonden Jbij het overlijden van onzen lieven Man en Vader Klaas de Vnes betuigen wij mede na mens onze kinderen onzen hartelijken Dank In het bij zonder aan de 0. T. Kameraden en leider Siorder, groep 71 Westerbroek, Jan. '45. Vonderpad. Vereeniging „Het Groene Kruis Hoogezand, Consultatiebureau KLEUTERS wordt i n p 1 a a t s van Dinsdag op Donderdag gehonden dus de eerstvolgende zitting vindt plaats in Het Groene Kruis ge- bouw op Donderdag 18 Jan. a.s P. O. E. Kiel-W indeweer Inlevering der loonlijs- ten voor 20 Januari. De w.n. Secretaris der P. O. E. P. MEIJERING B. LEUNING, Parkstr. 16, S'meer, levert dit jaar weer goede TABAKSPLANTEN. Directe bestelling ge- wenscht. LANDBOUWERS In tijden van schaar- sche Mest, zaait U nog bet beste groene kortstam-en Mansholt Pluckerwt en Gron. Blauwpeul Uit voorraad leverbaar Fa.R.BUITENWERF Zaden, Martenshoek. HOOGEZAND. Zaterdag 5 uur Zondag half 8 en 5 uur pakkende variété- scenes, circusleven een bew. rechtszit- ting, uiterste span- ning, Ferdinant Marian Winnie Markus in Applaus voor de Tonelli's na hun adembenemend koorddansersnum- mer, het succes- nummer van aile groote variété-the- aters in Europa. Toegang 14 jaar. Zondag 5 uur alléén 18 jaar. Plaatsbespreken Zaterdag en Zon dag van 11.30— 12.30 en van 3—4 uur. Bezet tijdig Uw plaatsen. Na hetbe- gin van de hoofdfilm worden geen bezoe- kers meer toegelaten. Met dit programma WOENSDAG kwart voor 6 O. T. AVOND Plaatsbespreken v. ingekwartierdeO.T. menschen Dinsdag- avond van 5-7 uur. Rest kaarten voor het publiek Woens- dag van 11X-12>£ Fa.R.BUITEN W ERF Zaadhandel etc. MARTENSHOEK. Ook Uw adres voor uitsluitepd prima Tuin- Bloem-, Landbou wzaden Gras-, Kl a ver-, Groen-, Voederzaderi, Zaaigra nen, Zaaipeulvruchten, Kunstmest,- en Kalk- aieststoffen enz. enz. (Nog enkeie agenten gevraagd). ZONDAGSSCHOOL der NED. HERV. GEM. HOOGEZAND. Aanvang 14 Januari te 11 uur voor de 3e en 4e klas (9 en 10-j.) te 1.30 uur voor de le klas (6 en 7-j.) te 2.30 uur voor de 2e klas (8-jarigen). Ailes in bet V.O.N.K.-gebouw. Nieuwe leerlingen worden op bovenstaan- de uren aangenomen. KINDERKERK. Aanvang 14 Januari in de Kerk. Kinderen van de leef tijd vanaf 11 jaar tôt en met 13 jaarkunnen zich als nieuwe leden aanmelden. Het Nederlandsche ARBEIDSFRONT Stations weg 1. Vanaf heden Spéciale Zitting dienst Vrouwen iedere Maandag van 24 uur. De Leider E. Maas SHAG-, ROOK- EN PRUIMT ABAK. Voor het snijden hier van zijn wij sinds Aug. 1944 het aangewezen adres. De tabak wordt gesneden terwijl U wacht, G. de Wit, Kleinemeersterdiep 25, N.z. Sappemeer. ROOKERS van AM ATEURT ABAK Laat Uw Tabak snijden f 1.50 p. pd. bij P. J. VENEKAMP. Fabriekskade 11, Hgz. Kinderschoentjes, 1. 2 j. voor M. Schoenen,m. 31, lage H. Schoenen, m. 43 voor Winterjurk, 1. 10 j. en eenige an dere Meisjeskleeren. Bij 1, Boswiikslaan 12. REPARATIE van kleino apparaten PHILIPS HANDDYNAMO's enz. Niet op Zaterdag. B. WESSELINK Stationsstraat 76a. f 25.BELOONING voor diegene die een net jong paar zonder kinderen aan een Wo- ning kan helpen, liefst mg. Hgz.-Spm. Br. no. 1, bur. dezes. R.K. werkman 55 jaar oud zoekt Iangs deze weg in kennis te komen met Meisje of Wed. leeftijd 45-55 jaar. G eh. verz. Br. no. 2, bur. dezes. dr. Geit tegen vette. H. Tonkens, Nieuwe weg 63, Hoogezand. 5 Kuikens, a. d. 1., te gen iets wat mij past. H. H&fwnan, Stoots horn. vette Konijnen tegen Carbid, Petroleum of Gasolie, door J. Ling beek, Landbouwer, Kielwindeweer. 7 1 jarige W. L. Hen- nen in ruil voor iets anders bij H. J. Geling, bij Station S'meer Oost nieuwe h. H. Schoenen m. 42 tegen Jongenspak plm. 14 j., tevens nette Meisjesmantel voor een meisje van 12 j. tegen een grootere. N. op Z. A. Veennema, Gronin- gerweg 55, W esterbroek 2 Accu's, lage H. Schoe nen, m. 44, 1 keer ge- dragen en een paar Schaatsen (de Ruiter) tegen wat onspast. Na 4 uur. A. Grissen, Vonderpad 48, Wester broek. z.g.a.n. v.o. D. Schoenen m. 39 tegen p. D. Schoe nen m. 40-41. R.Blaauw, Langewijk E 586a, Kolh. nieuwe vooroorl. Dame schoenen h. hak m. 39 tegen m. 39 pF hak en een p. z.g.a.n. D.schoenen m. 40 tegen m. 41. Wed. Visscher, Foxhol- sterhoofdweg 1, Foxhol 2 p. D. Schoenen, m. 38, h. hak, tegen Pan- toffels. m. 38, of iets mij passend. Verl. Hoofdstr. 15, Hoogezand. M. Overschoenen, m. 36 tegen 40. L. Vroom, Kleineme«r 76. 2 paar z.g.a.n. hooge en lage M. Schoenen, m. 45 of 46 voor Surro- gaatband of iets anders bij H. Knapmeier. Kalkwijk z.g.a.n. Landschoeneu, m. 43 tegen Brandstof of iets anders. J. Bou man, Heiligelaan, Zuidbroek. nieuwe D. Schoenen, m. 38 tegen dito m. 41 G. Schrage, Dorpskade 96, Kielwindeweer. D. Schoenen, m. 39, o kw., voor Trainings- broek, ook o. kw. A. Blaauw, p.a. Dames Wildervanck, Hoofdstr, 55, Hoogezand. beste Gummilaarzen en hooge br. Schoenen, 1. plm. 10 j., samen voor beste hooge D. Schoe nen, m. 40 of 39%, P'- hak. J. Kliphuis, Noor- derstr. 140, S'meer. Klompscboenen, m. 44 voor D. h. Schoenen, m. 44, ook wel iets toegeven en gevraagd 1 p. H. Schaatsen. J. Molema, Smitslaan 70, Martenshoek. Fietswiel met houten band, Tabaksmachine en Matrasveeren tegen mij iets passends, Jon- gensschoenen m. 37 te gen m. 39, z.g.am. bij K. Koerts, Kalkwijk W. no. 51. goedioopend zilv. Hee- renhorloge en Dames- schoenen, m. 41, voor Rijwielbanden 28 x 1% R. Kroeze, Kielsterstr. 46, Hoogezand. prachtige gebr.koperen Pendule met Vazen en een H. Zakhorloge (kl. model) tegen iets an ders. S. Wiendels, Lan gewijk L-lI^Shneer. Gummilaarzen of een paar D. Schoenen tegen Jongenspakje van 17j. J. Springelkamp, Fox- hamsterhoofdweg 105, Foxham. eiken Kapstok en eiken Bobslee tegen H. Schoenen m. 43 en Carbid, Jongens Schoenen, m. 39 en 30 te gen 42 en 25. Zuiderstraat 204. Sappemeer. z.g.a.n. Voetba schoe nen, m. 44 tegen een paar goede H. Schoe nen, m. 43, wollen On- derjurk tegen een lange donkerbl. woll. Strand hroek. G. Lammers, Winkelhoek 28,S'meer pr. geëm. Kookfcachei en 2-pers.Spiraalmatras tegen onversch. wat. Luth. Kerkstraat 66 Sappemeer. Na 12 uur. h. Jongensschoenen, o kw., m. 29 tegen m, 31—32 en een v.o. Kin- derwagen tegen Stof voor een Moisjesjnrk, 1516 j. G. Redeker. Kleinemeer 97, S'meer br. D. Schoenen, maat 38, 3/4 hak, tegen D. Schoenen, m. 38, pl.h Lutn. Kerkstr. 74. Sappemeer. 2 p. b. zw. Kinder- schoenen, m. 26 en 27 tegen Jongensjasje, 1. 5 j. of Schoenen,m. 28 nf 29. P. v. d. Meij, Slochterweg 14, S'meer nieuwe v.o. Gymnas- tiekschoenen, m. 41 v. Kinderschoentjes m. 22 —24, v.o. H. Winter- jas en leeren Beènkap- pen voor Brandstof. Veldman, Luth. Kerk straat 92, Sappemeer jongensschoenen,m. 40 tegen idem m. 42 of 43, M. Schoenen, m. 39 tegen 40 of 41, R. Westman, Fabrieks kade 20, Hoogezand. 2 p. hooge D. Schoe nen, m. 4041 tegen Brandstof of iets mij passends. H. Venema Kzn., Borgweg 39, Hoogezand. Gummilaarzen, m. 43, tegen Kippen. Bijl, Boswiikslaan 12,S'meer Jongensoverjasje, 1. 6 j. tegen Meisjesmantel- tje, 1. 7 j. G. Kruize, Knijpslaan 24, H'zand beste H. Coordsjas voor iets anders. H. Hartman, Middenweg E 67, M'dam. Piano, voor een Orgel, Kranenborg, Wester park, Hoogezand. J. Overjas, 1. 12—14 j voor J. Pantalon of Plusfour, 1. 17 j. en il. Schoenen, m. 33 tegen 35 of 36. D. Remkes, Molendiik 9, M'hoek. nieuwe B. Costuum, m. 52 voor nieuwe leeren H. Laarzen, m. 43. B. Jager, Sluisweg 53, Kielwindeweer 4 M. fijne zwarte Stot v.o. voor D.japon tegen Brandstof. Wed. H. Panjer, Kalk wijk West 3. lap Stof voor bejaarde dame tegen eenwarme Jurk voor oude vrouw wat zeer noodzakelijk is wegens haar ziekte, Borgweg 97, H'zand. Heerenkleeding voor Eieren. Everheiten D 47, Noordbroek. bl. Pluslour Pak, 1. 17 j., z.g.a.n., o.kw. tegen Heerencostuum. F. Bischoff, Brugstraat 2, Hoogezand. nieuwe Schaatsen, Frie- sche doorloopers, compleet met banden, voor goede carbid Fietslantaam. Kerstiens, Westerparkstr 15, Hoogezand. nieuwe Schaatsen voor Kinderschoentjes, m. 21- 22. Kalkwijk Oost 46, Hoogezand, Friesche doorl. Schaat sen tegen iets dat ons past, ook wel te koop, prijs f 30. K. Laan, Foxhamsterhoofdweg 146, Hoogezand. 3 paar Schaatsen tegen vette Slachtkonijnen. R. Kraster, Luth. Kerk straat 23, Sappemeer. voor direct, een flink Dagmeisje, J. H. v. d. Werff, Gron.weg 27, Westerbroek. met Mei a.s., een net Dienstmeisje, v. dag of v. dag en nacht. R. Huisman, Noord broek B 27. net Dagmeisje, Mej. B. Mulder, Noor- derstr. no. 9, S'meer flink Dagmeisje met de voile kost, H. Remkes, Stationsstr. 22, Spm nieuwe electr. Lampekap tegen Gaskap. A. Aten, Heerenstr. 77, S'meer. nieuwe Vulkachel voor een Kookkachel, bij F. Wolthuis, Heerenstraat 151 Sappemeer Huishoudkachel v. Kook kachel, tevens te koop ge vraagd 2 pers. Ledikant. H. C. Stiekema, Noord- broeksterstr. 62, S'meer. Naaimachine voor Vloer- kleed of voor mij iets passends, bij E. Knevel- baard, Kerkstr. B 124, Muntendam. oude kw. mod. Kinder- wagen d. bl. tegen brandstof L. de Haan, Nieuweweg 16 Hooge zand. o. kw. Kinderwagen tegen een o. kw. Wandelwa gentje en een donkerbl. Wintermantel, m. 42, te gen iets kleiner. H. Klun- der, Borgweg 61. Pop met bekl. Wieg voor nieuwe D. Schoenen, m. 40 of Winterjurk v. meisje 17 tôt 18 j. Nieuweweg 69, Hoogezand. gr. Poppewagen voor een Winterjurk of Mantel en mooi klein Hondje, ook wel te koop. W. A. Schol tenweg 5, Foxhol. Poppenwagen met 2 Pop- pen, w.o. 1 slaappop tegen een lap wollen Japonstof G. A. Tor, Dorpskade 40, Kielwindeweer. geheele amateur Photo donkerkamer Installatie, w.o. rood en groen licht foto opnamelampen, 500 en 250 watt, vele prima ontwikkelaars en fixeer- zouten alsmede papieren voor kleine en groote fo- to's, belichtingsmeter, een dozijn prima Pan opname platen, 9 x 12, 28 flacons fotoverven. prima Hee renschoenen, m. 41 tegen vet Konijn, z.g.a.n. Ka- merspiegel 110 x 60 voor iets passends. J. de Beere, Sportterreinstr. 53, H'zand dubb. Schooltasch, Acte- tasch voor iets passends. G. Maatjes, Hoofdweg 73, Foxhol. v.o. emaille Fluitketel te gen dito Koffiekan. H. Smit, Dorpskade 56. Kielwindeweer. een Trap en een Accorde- on tegen mij iets passends D. Doornbos, Kalkwijk O 12. Carbid, 4 z.g.a.n. Stoelen met leer en een Kinder- stoel tegen nieuwe Klee- ding, Wringer of iets pass. Niemeijer, Sportterreinstr 93, Hoogezand. hardschiide Boonen v. Petroleum. Wed. O. de Boer, Kalkwijk W. 55 Holl,Ram en Yoedsters en Black and Tan Ram allen praed. G, J. Brust Westeind C 99, Zuidbr. of ruilen, 10 halfwas Konijnen bij A. Waijer, Borgweg, Tilburglaan, F 245c. met Mei of eerder net Morgen- of Dagmeisje. H. B. Kling, Zuidbroek. 10 jonge Eenden met 2 Fokkonijnen, H. E. Schrage, Trips- compagnie G 53. net Dagmeisje, boven 18 j., aanb. C. Hovinga Hgz. Verl Zuiderstr. 23 onge Hond (Dobbel- man) zeer vertrouwd bij kinderen, ook wel ruilen tegen iets pas send, bij K. Laan, Fox hamsterhoofdweg 146, Hoogezand. voor direct net Mor- genmeisje, 1. ongeveer 15 j. Kerdijk, Smitslaan 110, Foxhol. Meisje of Werkster eenige keeren per week Burg. Bartelsstr. 5, Oosterpark, Hoogezand net Dienstmeisje, door B. Andelbeek, Kapper, Slochterstr. met Mei a.s., een net Dagmeisje, E. v. DeldeD Noordbroek. met Mei een net Meis je voor dag of dag en nacht. door F. Prins, Landbouwer, D 168, Zuidbroek. voor direct of met Mei een vaste Arbeider m a.w bekend, door M. van Zanden, Borgercomp. 19 met Mei, vaste Arbei der, waarvan de vrouw genegen is te melken, fiinke Woning m. tuin aanwezig, P. de Boer, Zuidbroek. gevorderde Bakkers leerling, bij N. Bulthuis, Borgweg, fiinke Knecht voor de afd. Boomkweekerij. f.inke Knecht voor de afd. Frnitteelt. fiinke Knecht voor de afd. Groententeelt. Tevens 2 fl. Landarbei ders 't geh. jaar werk en eenige fl. Leerjon gens om opgeleid te worden in het kwee- korsvak. Aanm. bjj den bedrijfschef W. Smit, Proeftuin, Noordbroek Kweekersknecht, door A. Jongman,Kweekerij Slochterweg, S'meer. gezocht voor Dame uit Den Haag met 2 Kin deren van 9 en 2)4 J-. die wegens verandering van lucht naar het Noorden moeten, gem Zit- en Slaapkamer of Zit-Slaapkamer met of zonder pens.. Bij voork. Spm. of omg., aanb. D. N. Hofman, Noor. derstr. 1121, Spm. jonge vrouw zoekt Ka- mer met Slaapkamer. omg. liefst Hgz.-Spm. Br. no. 4, bur. dezes. door landb., een paar Rijlaarzen, Ook wel rui len tegen iets anders, Br. no. 8, bur. dezes. 2 vette Geiten en een goede Melkgeit. Schr. aanb. bij D. J. Brinkman Kloosterl. 46, Winsch. Brandstof tegen Petro leum of Carbid. B. J. Geling, Hoofdstr. 62, Hoogezand. e» BJEPT ZICH AAN net Meisje met huis- houdschooldiploma zou graag als Hulp in de Huishouding in een kl. gezin als huisgenoote worden opgenomeD. Br. no. 6, bur. dezes. net Meisje, 21 j., zoekt Burgerbetrekking voor d. en n., liefst in Hgz. of Spm. Br. no. 7. Rur. dezes. wie belpt Meisje aan Schoenen, m. 39/40. Huize Welgelegen, Sappemeer. net Meisje zag zich gaarne geplaatst in een Levensmiddelenbedrijf omg. H.-S., voll. met vak bekend. Br. no. 3, bur. dezes nette Huishoudster van middelbare leeftijd, een kind geen bezwaar, bij vader en zoon v. 17 j, Br. no. 5, bur. dezes. net Meisje v. winkel en huishouding. Bloemenhuis Lanting, Hoogezand. voor direct, net Dag. meisje door D. Dijkstra Hoofdstr. 76, Hgz. een sterke Slee, W. A. Scholtenweg 5, Foxho Guitaar, Banjo of Man doline door beginner. Aanb. aan Mevi. Wie. ringa, Gron., Bolland. straat 38B. of te huur, goede Stu die-Piano, H. E. de Bei Bierh., Sappemeer. heele of ged. v. Inboedels Zolderopruiming, antiek enz., G. Wijsbeek, Veen dam, B. Westerdiep 91. kleine WoniDg, voor 1 paar bej. lieden zonder kinderen, liefst omg, Hoogezand. Borgweg F 217. Melkgeit en een jonge Geit, R. Bakker, Noordbr.straat 76 5 Kippen bij A. Bakema, Borger compstr. 14, Spm. 10 enter Kippen, 1-2 Krielen, tevens 1 ree Pinchertje, o. w. ruilen A. Ottens, De Groeve D 60, Zuidlaren. prachtige D. Herder, reu, 7 mnd., zeer ge- schikt voor dresseur. J. J. de Vries, Parkstr. 36, Sappemeer voor liefhebbers, een witte Keeshond. Kalkwijk O 63. staande Schemerlamp f 50 en een Luidspreker f 25. H. Veldman, Bovenweg C 52, Muntendam. Werkplaatskachel voor f 25. B. G. Ronde, Noor- derstraat, Sappemeer. goed onderhouden Vul kachel f 65, A.Venema Kalkwijk Oost 5. 500 Kg. Landhooi, bij A. Ruzius, Zuidbroek, trekweg. Pootaardappelen, Tri- umph B aile maten, Noordeling B 28-35, 35- 45. R. Mar ing, H'zand partij ingekuiide aard- appelschillen te Hgz. te bevr. bij Wed. H. Rademaker, Westerbr. gave Voeraardappelen, H. Middel, H'zand. Kweekers plm. 200 ton Stalmest en plm. 100 ton Broeimest, af te haien van de boerderij R.Mellema, Noordbroek VERLOREN 23 Dec. in de Bioscoop 'n paar zwart met lila wan- ten. T. bel. ter. bez. Mej. J. v. d. Meulen, p/a G. Patje, Zuiderstr. 22, Sappemeer. van mijn huis naar de Borgerc.brug 1 H. Panta lon. Bel. na terugbez. B. G. Ronde, Noorderstr. Sappemeer. van Motké naar Kalkwijk een Portemonnaie m. inh. T. b. t. b. J. Chr. Kolk, Kalkwijk O. 66^ H'zand. wit met br. gevl. Hond hoogte 65 cM. Terug te bez. t. g. bel bij K. Zeven, Slochteren of D. H. de Vries, Zuid laren West. een j. zw. D. Herder luist. d. de naam „Trix" terugbez. t, g. bel. in natura aan Job. Moes- ker, Kalkwijk boveD. de zwartb. vbl. Stier Andringa's Adema V no. 26691, afst. en prod. ter inzage, dekgeld f 6, bij R. Marring, Hgz. H.H. witte Weener fokkers, Z. G. en G. rammen, dekg. f 2.50 en f 1.50, ook wel te koop, keur uit 6 st. w.o. met ruim 13 cM. oorlengte, U. Boven, Hamrikker- weg 9, Nw.scheemda. witte Weener Ram, getat. en 1 Loth., 1 Holl. en 1 Gele, O. Marring, Kalkwijk. mijn le Z. G. bl. Wee ner Ram, ruim 13 cM. oorlengte, dekg. f 2.50 J. Brust, Westeind C 99, Zuidbroek. bl. Weener Ram, G dier dekgeld f 1, D.Huisman Meestersl. 17, W'broek Chinchilla Rex Ram, bij F. Wolthuis, Heeren straat 15Sappemeer. mijn pred. G+ Gr. Chin chilla. Dekgeld f 2. H. Veldman, Bovenweg C 52, M'dam. VI. Reus, kleur grijs, we- gende 13 pd. Dekgeld f 1. G. Kelzer, Zuiderstr. D 84a Muntendam. mijn zeer fraaie jonge Kon. grijs Ram van mijn wel bekend e stam Eben- hardt, dekg. f 2.50, le den H.-S. f 2.—, J. Smittenberg, Heeren straat 99. Sappemeer. H.H. Black and Tan en Alaska Fokkers! Ter dekking 2 Z.G. Black and Tan en 2 Z.G. Alaska Rammen. Dek geld f 2.50. E.K.Kort- huis, Noordbioek. R. v. B. no. 31324. mijn Z. G. w. weener Ram [stamb. afkomstj H. Pot, Heerenstr. 15, Sappemeer. HUWELIJK. RUILING TB KOOP GKVKAAOD GEVRAAGD TE HUTIR GEVRAAGD TE KOOP VERM1ST WEGGELOOPEN TER DKKKING

Nieuws- en Advertentieblad, Duurswold nl | 1945 | | pagina 2