z.g.a.n. Kinderstoel, 2 p. Kinderlaarsjes en Schoen- tjes, 1. 2 en 3 j., marmeren Pendule met zijst., ailes tegen iets passends, o a. een lange Pantalon, daines maat of Trainingsoioek, z.g.a.n. v.o. D. Scajenan, 3/4 hak, m. 38% tegen m. 39 met 3/4 hak. Laeuwer- ke, Kalkwijtt P 7-t. Heden overleed, zacht eu kalm, orize allerliefste Opa Jan Menkcma in den ouderdom v. 70 jaar. Sappemeer, 17 Jan. Dat hij îust iu vrede is de wensch van zijn lieve Klein kinderen Meerten en Trij ntje v. Sloten Heden overleed zacht en kalm, zeer on- verwacht, onze lieve Vader, Behuwd-, Groot-eu Overgroot- vader Jan Westerdiep, in den gezegenden ouderdom van ruim 81 jaar, sedert8 Aug. 1929 wedn. van Cla- sina Bena de Ruiter. Westerbroek, 12 Jan. Uit aller naam: G. Westerdiep. De begrafenis heeft plaats gehad Pins- dag 16 Jan. Met dank aan God voor zijn weldadigheid geven we kennis van de geboorte van een welgeschapen Dochter WIETSKE ELIZABETH. D. Blaak A. Blaak—Feenstra. Hoogezand, 16 Jan. 45. Tijdelijk St. Jozef-Stich- ting, Sappemeer. Luiers en Pakken tegen D. Schoenen, m. 40 pi h. E. Medendorp, Sluisweg 32, Kielwindeweer. 1)4 knot ro»e wol tegen bleu, donkerbl. of terra. J. P. Nijburg, Sport- terreinstr. 56, H'zand. Overjas v.o. tegen Over- jasje met pakje, 1. 8 j., v.o. Regenmantel tegen Winterjurk, m. 42 z.g. a.n. S. Gankema, Sport- terreinstr. 108, H'zand. Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van ons Zoontje en Broertje HILKO Zuidbroek, 10 Jan. '45 Heiligelaan. F. H. Koetje F. Koetje—Bloemen. Anje, Mannie. Heden overleed plot- seling in het Acad. Ziekenhuis te Gro- ningen, onze iieve Schoondochter, Schoonzusteren Tan te Marchien Martha Coops, in den bloeienden leeftijd van 22 jaar, geliefde echtgenoote van Harm deJoDge. Sappemeer, Jan. '45. Kleinemeer 117. Uit aller naam: R. de Jonge. De begrafenis heeft Dinsdag plaats gehad Heden namdeHeere uit ons midden weg, na een iangdurige ziekte, uog geheel on verwacht s, in het Diacone.-senhuis te Groningen, onze ge liefde Moeder, Be- huwd- en Grootmoe- der Geelje Broeksema, in den gezegenden ouderdom van bijna 71 jaar. Kolbam, 10 Jan. '45 Knijpslaan E 390. De diepbedroefden T. Huurraan-Nijborg L. Muurman. Kornhorn S. Vos-Nijborg J. L. Vos en Kleinkinderen. De begrafenis heeft plaats gehad te Hoo gezand op de be- graafplaats „De Stil- le Hof" op Dinsdag 16 Jan. 2 witte Jasschorten te gen iets anders. J. Hoving, Slochterstr. 50, Sappemeer. z.g.a.n. w. D. Jumper, o. kw, tegen stevig o. kw. Corset of Corselet, taillewijdte 70-74 cm. 2 stel prima handweef Overgordijnen o. kw. met eiken garnituren te gen Brandstof of ons iets passends. Hofman, Noorderstr. 112-1, Sap pemeer. 3 witte Schortjes tegen 3 Bonten, v.o, Kinder- schoentjes, m. 21 tegen m. 25, gr. Vulkachel m. kookgel. tegen Haard- kachel. D. v. d. Meer, Sportterreinstr. 38. lap zwarte Damesstof voor Kookkachel of iets anders, P. Koerts, Fabriekskade 16, Hgz. 1 pr. Fr. Schaatsen te gen 1 pr. D'schoenen m. 39, Sportterreinstr. 22, Hoogezand. goed onderh. Kamerka" chele tegen Brandstof of iets mij passends. G. Smit, Jachtwlikslaan 135, Foxham. electr. Scheerapparaat zilv. Zakhorloge, 20 M. ruinslang tegen zuxe of zoete Appels. H. H. Heikens, Luth. Kerkstr. 101, B'meer. Linnenrek, Steengoed en Ladder tegen iets anders. Wed. K. Huis- man, Borgweg F 217. voor Brandstof of voor iets anders wat ons past: zwart marm. Pendule met coupes, Heerenjas en vest (v.o. stof), geheel nieuwe Bontwanten, com- pleet Poppenwiegje .met toebehooren. In ruil voor Eetservies of iets wat past een Wolvlokmatras (z.g.a. n.) Hoofdstraat 70, Hoogezand. HUWEL1JK. Nette Jongeman, 30 jaar, zoekt langs dezen weg in kennis te komen met een net Meisje of geschei- den vrouw. Kind geen bezw. Br. met foto welke op eerewoord wordt te- ruggez. onder No. 19, Bureau dezes. Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een Zoontje en Broertje NANNO J. Hamminga F. Hamminga—Taai Klaas. Zuidbroek, 13 Jan. '45 Tôt onze groote droef- heid is plotseling van ons heengegaan, onze innig geliefde Vrouw, Dochter,Behuwddoch- ter en Zuster Antje Planting in den ouderdom van 22 jaar. Dat zij nu bij jezus is geeft ons kracht om te berusten. Sappemeer, 14-l-'45. Slochterstr. 12. Namens de familie: M. Kannegieter. De teraardebestelling heeft Vrijdag 19 Jan. j.l. plaats gehad. u. Kliphuis en T. Kremer hebben de eer ken nis te geven van hun voorgenomen Huwelijk dat zal plaats vinden den 27 Januari a.s, Sappemeer, Luth. Kerkstraat 52. Veendam, Langeleegte 112. Receptie 34 u. Luth. Kerkstraat 52. Toekomstig adres Mid- denstr. 78, Sappemeer. Zondag 21 Jan. hopen mijn Evacué's A. Bos E. BosStengs hunne 25-j.Echtvereen. te herdenken. Sappemeer, Jan. 1945. Middenstr. 108. A. Kleefman. Dinsdag 23 Jan. 1945 hopen onze geliefde Ouders B. Hartman en H. HartmanSmit hunne 30-jar. Echtver. te herdenken. Hunne dankbare Kin- deren, Behuwd- en Klein kinderen. Sappemeer 1945 Heerenstraat 15° Maandag 22 Jan. a.s. hopen onze geliefde Ouders Joh. Venema en Trijntje Meeken hunne 35-j. Echtvereen. te herdenken. Dat zij nog langge- spaard mogen blijven is de weDsch van hun ne Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Sappemeer, 23 Jan. Maandag 22 Jan. ho pen onze geliefdeOuders W. Joël en A. Lockhorst hunne 25-jarige Echt vereen. te herdenken. Kiel-Windeweer, Jan'45 Sluisweg 70. Hunne dankbare Kinderen. Zondag 28 Jan. a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders Abraham de Boer en Wieà Niemeijer hunne 40-jar. Echtver. te herdenken. Dat ze nog vele ja- ren in gezondheid mo gen voortleven is de wens van hunne dank bare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Sappemeer, Jan. '45 Kleinemeer 15. net Dagmeisje, leeftijd 1416 j., Slochterstr. 76, Sappemeer. Heden overleed zacht en kalm, na een laag- durige ziekte, onze geliefde Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Berend Hassing in den leeftijd van 81 jaar en 9 maanden Noordbroek A 13 Uit aller naam G. Hassing—Kroes De begrafenis heeft reeds op Dinsdag 16 Jan. '45 te Noord broek plaats gehad. Heden* overleed m haar Heer en Hei- land in het Acad. Ziekenhuis te Gro ningen onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot- moeder Marchien van Wijk, in den ouderdom van 79 jaar, sedert 1 Oct. 1939 wed. van Evert Koning Sappemeer, 12 Jan. Zuiderstraat 150. Uit aller r.aam: R. Koning. De begrafenis heeft plaats gehadWoens- dag 17 Jan. paar dubb. leeren Fiets- tasschen met inhoud vanaf Klapbrug Anner- veensche Kanaal over Kielw. tôt Kielsterach- terweg naar Borgerc. garage Hak. T.t.b.t. een fiesch Olie, bij M. ten Kate.Borgercomp H 10 leren Handbeschermer van Stootshorn naar Spm., t.g.b. teruebez. hii Fa. Hensen, Snm. br. Handbeschermer, Donderdagavond, tus- schen Bonth.brug en Ruitersche Pijp, tegen bel. t. bez. Landeweer Noordersingel 33, Oos- terpark. in 't Badhuis te Sap pemeer, zwart fluwee- lenTasje, dringend ver- zoek t.t.b.t.b. bij Juffr, Branbergfm, Noorder str. 146, Sappemeer. Ceintuur van een Egypt. linnen regenjas, t.t.b.t. b. J, B. Broërken, Slochterstr. 127a, Spm. Deursleutel, Lips. Gaarne terug bezorgen teg. bel. S. ten Cate, Kapper, Zuiderstraat, Sappemeer. j.l. Zaterdag een Sigaret- tenaansteker, van Sappe meer Oost tôt Hoogezand. Terugbez tegen f 2.50 belooning bij j.Tolhuizen, Sappemeer Oost. Portefeuille met inhoud plus Persoonsbewijs. Ter. bezorgen tegen belooning bij G. Vegter, Sluiskade 10, Martenshoek. de zwartb. vbl. Stier Andringa's Adema V no. 26691, atst. en prod. ter inzage, dekgeld f 6, bij R. Marring, Hgz. Chinchilla Rex Ram, bij F. Wolthuis, Heeren straat 15', Sappemeer. mijn Z. G. w. weener Ram [stamb. afkomst] H. Pot, Heerenstr. 15, Sappemeer. H. H. witte Weener fokkers, Z. G. en G. Rammen, dekgeld f 2.50 en f 1.50, ook wel te koop, keur uit 6 stuks waaronder met ruim 13 cM. oorlengte. U. Boven, Hamrikker- weg 9, Nw. Scheemda. Kon. gr. VI. Reus 1 G en bl. v. Beveren 1 G bij A. Bakema, Bor- gercomp.str. 14, Spm. Gr. 1. zw. Zilverram G X dier, dekgeld f 2.—, aangek. van J. Mulder bij J. Hollander, van Roijenstr. W 5, Kropswolde. Kon. gr. VI. Reus Ram dekgeld f 1.K. Bats, Knijpslaan 6, .Hgz. grijze zw. Fransche Hangoor, A. Nieborg, Sraitslaan 107. H'zand mooie Kon. gr. Ram d. h. bestuur g. g. k., dekgeld f 1.—, bij N. J. A. Roggen, Achter- diep Z.z. 8, Sappemeer Morgenmeisje, R. Kra- mer, Zuiderstr. 214, Sappemeer, net Meisje v. 3 morgens in de week, v. 9 tôt 12, Knijpslaan E 436a, Kolham. flink vaste Kweekers- knecht, volkomen be- kend met platglas en koude grond, hoog loon. Sietse Smith, Kwee- kerij „Vosholen" Kleinemeer. tl. Boerenarbeider, met aile landb.werkzaamhe- den bekend, goed kun- nende melken, vast werk, door Joh. Rede- ker, Oudeweg 12, Westerbroek. vaste Arbeider, vanaf Maart, door H. Kamp- huis, landb. Kielwin deweer. Heden overleed zeer onverwacbts, zacht en kalm, onze ge liefde Vrouw, Moe der, Behuwd- en Grootmoeder Trijntje Kooi, echtgenoot van M. Kerlien, in den ouder dom van 76 jaar,na een gelukkige echt- vereeniging van bij na 50 jaar. Zuidlaren, 15 Jan. Uit aller naam: M. Kerlien. De begrafenis heeft plaats gehad Vrijdag 19 Jan. teW'broek. Heden overleed na een kortstondige ziekte, onze lieve Vader. Behuwd- Groot- en Overgroot vader Kornelis Klok, in den ouderdom van ruim 80 jaar, sedert Febr. 1926 Wedn. van Grietje Bouman. Hoogezand, 13 Jan. Verl. Zuiderstr. 40 Uit aller naam: H. Klok. De begrafenis heeft plaats gehad. Arbeider met Maart, Joh. Nieboer, Krops wolde 36. Kweekersknecht, door A. Jongman, Kweekeri Slochterweg, S'meer. nette Jongen, plm. 15 j., E. Kooi Jr., Sappemeer, Noorderstraat 66. jongelui, verloofd paar, zoekt kost en inwoning liefst omg. Sappemeer. Br. no. 17, hur. dezes. t» PIEPT ZICH AAN Heden overleed zacht en kalm, in het Acad. Ziekenhuis te Groningen, onze ge liefde Vrouw, Moe der, Behuwd- en Grootmoeder LUTGESTIEN GANKEMA, in den ouderdom van 67 jaar. Kropswoldel7Jan. 45 Uit aller naam M. Dontje. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Maandag 22 Januari 's nam. 2 uur. Zij die de overledene de laatste eer wenschen te bewijzen worden om 1 uur aan het sterfhuis verzocht. Heden overleed zeer onverwachts ons in nig geliefd Dochter- tje Marchien Grietje geliefd dochtertje v. D. Venema D. Venema Wolda Kolham, 14 Jan. '45 De begrafenis heeft plaats gehad Woens- dag 17 Jan. Heden overleed zacht en kalm, doch zeer onverwacht, onze lie ve Man, Vader, Be huwd- en Grootvader JAN MENKEMA, in den ouderdom van ruim 70 jaar. Sappemeer, 17Jan.'45 Hoenslaan 62. Uit aller naam T. Menkema— van Weeren. De begrafenis zal plaats hebben op de nieuwe begraafplaats te Sappemeer op Maandag 22 Jan. a.s. Vertrek vanaf het sterfhuis s nam. 2uur. Zij die den overle dene de laatste eer wenschen te bewijzen worden aan het sterf huis verwacht. Heden overleed, zacht en kalm, zeer onverwachts, onze lieve Groot- en Over grootvader JAN WESTERDIEP, in den gezegenden ouderdom van ruim 81 jaar. W esterbroek Jan. '45 Uit aller naam J. Westerdiep. VERLOREN TER DEKKING GEVRAAGD

Nieuws- en Advertentieblad, Duurswold nl | 1945 | | pagina 2