BIOSCOOP BOELDAG RUILBEURS. De Heer en Mevrouw Schiess— van Oudgaarden geven met blijdschap kennis van de geboorte van een Dochter Margo Fennegina. Sappemeer, 26 Jan. '45. Tijd. St. Jozef Stichting. Met groote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze Dochter INA, die bij de H. Doop de namen ontving van GESIENA GERHAR- DA EDINA. Sappemeer, 26 Jan. 1944 B. H. Scheen WJ.J.Scheen-Huisman. Tijd. St. Jozef-Stichting Met blijdschap geven we kennis van de ge. boorte van ons Doch tertje GEZINA ANNA. Hoogezand, 31 Jan. '45 Stationsweg 29a. J. Pot T. Pot—Slijm Tijd. St. Jozefstichting Sappemeer. Met groote vreugde geven wij kennis van de geboorte van een Zoon ARIE PIETER. J. L. Vermey A. H. E. Vermey-Smith DenHaag, 22 Jan. 1945 Abrikozenstraat 136 Tijd. adres Huize Mar garetha L. v. Meerder- voort 661. Met groote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje ANTJE Nieuwcompagnie no. 91 29 Januari. A. v. d. Laan J. v. d. LaanPronk. Den 23stenjan. werden we verblijd met de ge boorte van eenZoontje en Broertje Heinrich Wilhelm. P. Landman H. LandmanRijkens an, Jo en Tonnie. Hoogezand, Jan. 1945. Werfkade 50. Dinsdag 6 Febr. a.s hopen onze geliefde Ouders M. Postema en I. Siebering den dag te herdenken dat ze voor 30 jaar in het Huwelijk zijn ge treden. Knijpslaan, E 886a1. Kolhatn. K. Postema J. H. Postema Spreeuwers Harmannus, Geert, Jan, Maria en Menzo Heden overleed na 'n kortstondige ziek te onze lieve Vrouw, Moeder, Behuw'-en Grootmoeder Marijke Venema, in den ouderdom van bijna 75 jaar. Sappemeer. 28 Jan. Stationsstr. 36. Uit aller naam: J. Nijboer. De begrafenis zal plaats hebben op he den Zaterdag 3 Febr. 's nam. 2 uur. Zij die de overle- dene de laatste eer wenschen te bewij- zen, worden aanhet sterfhuis verwacht. Heden overleed, zacht en kalm, nog onverwacht, onze lieve Man, Vader, Behuwd-, Groot- eD Overgrootvader Frcderik Pelgrim in den ouderdom v. 76 jaar, geliefd eEcht- genoot van Abeltje Veen. Sappemeer, 28 Jan. Heerenstraat 43. Uit aller naam A. Pelgrim—Veen. De begrafenis heeft Vrijdag plaats gehad te Slochteren. Heden overleed zeer onverwachts ons in- nig geliefd Dochter tje en Zusje Aaltje Gccsjc, in den aanvalligen leeftijd van ruim 1 jaar. Sappemeer. 28 Jan. Kleinemeer 120. Joh. Spoor J. Spoor—de Jonge Roelf en Anjo. De begrafenis heeft Donderdag plaats ge had. Heden overleed na 'n kortstondige ziek- te, ons innig geliefd Eleindochtertje en Nichtje Aaltje Gcesje, in den aanvalligen leeftijd van ruim 1 jaar. Sappemeer, 28 Jan. Kleinemeer 117. Uit aller naam: R. de Jonge. Heden overleed, na 'n kortstondige kort stondige ziekte, on ze lieve Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder Gesina Smith, in den ouderdom van 78 jaa»\ sedert Maart 1942 wed. van Eg- bert Schrage. Hoogezand, 27 Jan. Kielsterstraat 2. Uit aller naam: G. Schrage Ezn. J. Schrage Oldenziel. De begrafenis heeft plaats gehad op j.l. Woensdag 31 Jan., 's nam. 2 uur. Heden overleed zacht en kalm onze lieve Behuwdzuster en Tante Gesina Smith, in den ouderdom van 78 jaar. Sedert Maart 1942 weduwe van E. Schrage. Nw.-Compagnie, 27 Jan. 1945. R. Schrage K. de Boer Schrage R. de Boer Neven en Nichten. Heden overleed zacht en kalm, onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante GESINA SMITH, in den ouderdom van 78 jaar, sedert Maart 1942 weduwe van E. G. Schrage. Namens de Fam. P. Smith Tz., Appingedam. Heden overleed te Appingedam na een kortstondige ziekte onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Albertje Rijkens, in den ouderdom van 54 jaar. Sedert 17 Dec. 1939 wed. van Tj. Tilman. Hoogezand, 24 Jan. Fam. H. Rijkens. De begrafenis zal plaats hebben te Hoo gezand op Maandag 29 Jan. '45, 's nam. 1 uur. Zij, die de overle- dene de laatste eer willen bewijzen wor den verwacht samen te komen aan Pa- rallelweg 2. Heden overleed na een langdurige ziekte in het Âcad. Zieken huis te Groningen, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder SUSANNA VISKER, in den ouderdom van ruim 64 jaar, sedert 23 Jan. 1945 wed. van Rudolphusjohan- nus Geerdes. Hoogezand,31Jan.'45 Foxhamsterhoofd- weg 49. Uit aller naam G. K. Geerdes. De begrafenis zal plaats hebben Maan dag 5 Febr. 1945, s nam. 2 uur. Sa- menkomst sterfhuis 1 uur Heden overleed onze lieve Vader, Behuwd- Groot- en Overgroot vader Roelof Schierbeek, in den ouderdom van ruim 85 jaar, sedert 24 Maart 1941 we- duwnaar van Maria Wolterdina Boss. Hoogezand, 28 Jan. Foxholsterh.weg 75. Uit aller naam: H. H. Schierbeek. De teraardebestel- ling heeft plaats ge had te Hoogezand op „De Stille Hof" op Vrijdag 2 Febr. Degene die mij Don- derdagavond geholpen îebben bij mijn ongeluk nogmaals mijn hartelij een dank. K. KOLDER, Zuiderstraat 112.1 Heden overleed zeer onverwachts onze lieve Man en Vader Egbert Zwart, in den ouderdom van 54 jaar. Foxhol, 29 Jan. '45. W. A. Scholtenweg6. Uit a11er naam G. Zwart-Noordman De begrafenis heeft Vrij d ag 2 Febr. plaats gehad. Met leedwezen ge ven wij kennis van het overlijden van den Heer E. ZWART, in leven chef onzer smederij. Wij verlie- zen in hem een trouw medewerker en vriend wiens nagedachtenis bij ons steeds in eere zal blijven. Directie en Personeel der W. A. Scholten's Chemische Fabrieken N.V, Voor de vele bewijzen van deelnemingontvan- gen bij het overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Gerarda Dik, betuigen wij onzen har- telijken dank. Westerbroek, Jan. '45, Groningerweg 7. Namens de Familie: T. KANTER. Wij betuigen onzen op- rechten dank aan Mej KLEEFMAN voorhare bijzondere attentie door haar betoond bij ons 25-j, Huwelijksfeest. Het was voor ons een onvergetelijken dag. Sappemeer, Febr. '45. Hare Evacué's A. Bos E. BosStengs Openbare Uitleenbibfiotheek Hoogezand-Sappemeer. Bij dooi weer her- vatting der werkzaam- heden op Maandag Februari. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank aan Vrienden en Ken- nissen voor de vele blij ken van belangstelling bij ons 25-j. huwelijks feest ondervonden. Sappemeer, Febr. '45. Evacué s A. Bos E. Bos—Stengs Langs dezen weg be tuigen wij onzen har telijken dank voor de zeer vele blijken van belangstelling voor en bij ons huwelijk onder vonden. Sappemeer, Jan. '45. Kleinemeer 15. W. de Boer A de Boer—Baalmans Voor de vele bewijzen van deelneming, ont- vangen bij het overlij den van onze lieve Moe der, Behuwd en Groot moeder en Huisgenoot Neeltje Venema, weduwe van R. Kort- holt, betuigen wij onzen hartelijken dank. Sappemeer, Jan. 1945 Namens de Familie Kortholt H. Westerhuis. Voor de vele bewijzen van deelneming onder vonden bij het overlij den van onzen innig ge liefden Man en Vader Jelle Venema, betuigen wjj onzen har telijken dank. Sappemeer, Jan. 1945. E. VenemaKalk en Kinderen. Voor de bewijzen van deelneming bij het over lijden van onzen lieven Vader, Behuwdvader en Zwager E. SMIT Jzn., danken wij ten zeerste. Hoogezand, Jan. 1945 R. HiddingSmit K. Hidding. Groningen T. SmithSmit H. H. Smith E. Berg. Voor de vele blijken van deelneming, onder vonden na het zeer on verwacht overlijden van onzen geliefden Man en Vader Abraham Gerrit Bos, bewijzen wij langs de zen weg onzen hartelij ken dank. Zuidbroek, Jan. '45. P. BosTuin David. Voor de vele blijken van belangstelling ons bewezen na het over- lij den van onzengelief- den Man, Vader, Be huwd-, Groot- en Over grootvader, den Heer Gerhardus Dijkman, betuigen wij onzen har telijken dank en in het bijzonder aan het Be- stuur en Personeel van de Aardappelm.fabriek De Toekomst". Nieuw- Compagnie, 22 Jan. 1945. Uit aller naam VI. DijkmanVisscher. NED. HERV. KERK HOOGEZAND. MORGENGEBED [iedere Woensdagmor- gen om 8 uur. HOOGEZAND. ZONDAG 4 Febr. Elfi Mayerhoven, Albert Matterstock, Georg Alexander, in een reeks dolle verwikkelingen met een verrassende ont- knooping.... Het vriendinnetje van Papa (Das Himmelblaue Abendkleid) Een gezellige en pi- kante historié, die ons vertelt van de omzwervingen van een avondjapon, die na vele komische si- tuaties enallerzotste verwikkelingen ten- slotte bij een ope- rette-diva belandt. Vroolijke muziek, pittige operette- scènes. t Plaatsbespreken Za terdag van 3—5 uur en Zondag van 11M tôt 12H uur. Bezet tijdig Uw plaatsen. Na hetbe- gin van de hoofdfilm worden geen bezoe- kers meer toegelaten. SAPPEMEER. Op Zaterdag 10 Febr. a.s., des nam. 1 uur zullen in café Venema te Sappemeer, publiek contant worden ver. kocht diverse INBOEDEL GOEDEREN, als Fauteuilstel, Stoe- len, Tafels, plm. 150 pr. Caféklapstoelen, Ca- fétafel, Vleeschsnijma- chine, Kachels, Half. mud, Gram.platenkast, Schaatsen, 2 Grafhek- ken, Kinderledikant, H. rijwiel, Theekastje, 15 M. Kachelpijp, Linnen- rek, Kinderw., Egge, laten, Tuinbank, 6-dl. Kon.hok, Kippengaas, Tuingereedschap, Keu kengerei, Boeken enz. De goederen moeten Donderdag 8 Febr. wor den gebracht, tôt dien iatum nog gelegenheid nette goederen bij te brengen, Bez. Zaterdagmorgen van 10—12 u., tegen bet. van 15 et. p. pers. (toegang verk. inbegrj R. Bouwman, Makelaar en Veiling houder, Slochteren. In de W I N K E L van den Heer BAKEMA Stationsstr.Sappemeer is een Ruilbeurs GEOPEND voir Schoenen, Klee- ding enz. Tevens is er dan gelegenheid om goederen in te leveren tegen ontvangstbewijs. Geopend van 9—12 en 1.305 uur. Beleefd aanbevelend, W. WERKMAN. ONDERGOED REPARATIE thans spoedig gereed. Firma G, HENSEN Sappemeer. H.H. ROOKERS Wilt U zeker zijn, be- stel dan vroegtijdig Uw Tabaksplanten soorten Ir. Slits no. 11 en 25, bij H. H. GELING Zuiderstr. 119, S'meer BEKENDMAKING aan Heeren SLAGERS Nu het niet mogelijk is, uw VARKENSHAAR aan de Haarcentrale af te leveren, wordt het door U verzamelde Haar door ons opge- kocht. Wij zijn hier- voor off. aangesteld. Zendt s.v.p. spoedig in aan LUTZ, (wastenfabriek te Gron Tuinstraat 27/2. BUITEN GE W OON CONCERT door het Gron. Fluittrio Simon KOOIMAN, Fluit fan v. d. VELDE, Viool Dick BLOM, Altviool, op ZONDAG 4 Febr. half drie, in het Gebouw van de Ned. Herv. Kerk te SAPPEMEER. Knarten f 1.50 (bel. inbegr.) in voorverkoop verkrijgbaar bij boekh. ROUKES, Hoogezand en Sappemeer en in dien voorradig des mid. dags a. d. zaal. Het gebouw in verwarmd Fa R.BUITENWERF Ziadhandel etc. MARTENSHOEK. Ook Uw adres voor uitsluitend prima Tuin-, Bloem-, Landbouwzaden, Gras-, Klaver-, Groen-, Voederzaden, Zaaigra nen, Zaaipeulvruchten, Aile soorren vroege en late Pootaardappe en, Kunstmest- en Kalkmeststoffen enz. (Nog enkele agenten gevraagd). Heeren ROOKERS Bestel nu Uw TABAKSPLANTEN en wij zullen zorgdra- gen, dat U half Mei prima krach tige plan ten ontvangt van eigen bedrijf. Aanbevelend, BLAAUW, Smitslaan 157, Hgz. Bestel tijdig Uw TABAKSPLANTEN soort Ir. splits no. 25 bij G. R. HEERES Achterdiep 51. H.H. Tabaksamateurs. Voorziet ook dit jaar nog weer vroegtijdig van Tabaksplanten bij H. KASEMIR, Zuiderstr. 197, S'meer HUISH. ARTIKELEN H.H. Winkeliers, denkt U eraan, dat nog le- verbaar zijn prima Slijpstenen voor Gilettemesjes van het bekende half- ronde type. Fraai uiter- lijk, diverse kleuren, onovertmffen slijpver- mogen. Wij geven uw bestelling of aanvrage gaarne debr. Fa. G. KROON, Meeden. Heereweg 94. H.H. Tabaksamateurs Bestelt uw Tabaksplan ten soort Ir. Slits No. 25, bij B. J. Geling, Verl. Hoofdstr. 62, Hgz. Gelegenheid voor het bestellen van Tabaksplanten levering half Mei G. Staal, Kleinemeer Wij leveren prima ver- speende T abaksplanten G. Knip, Zuiderstr 149, Sappemeer Bestellingen worden ook aangenomen door Evert Nijhof, a.d. wal, Zuidbr. Bestelt tijdig Uw T abaksplanten directe best. gewenscht Ibij C. STOKKEL Achterdiep no. 11, Spm. Bestelt nu reeds Llw Tabaksplanten bij A HESSE Noorderstr. 137, Spm. Te Zuidbroek bij H. KLEEFSMAN HEEREN HEEREN T abaksamateurs Wenscht U weer goede en gezonde planten, be stelt deze dan vroegtijdig bij J. SIKKEMA, Jagerswijk 27n, S'meer, H. A. HELMENS Slochterstr. 64, S'meer, levert weer goede Tabaksplanten no. 25 Bestelt vroegtijdig om teleurstelling te voor komen. APPELPITTEN kunnen tôt half Februari geleverd worden. Kweekerij KRUIJER, Jagerswijk 41, S'meer. Volkstuinders Bestelt thans Uw Pootaardappelen Présent en Noordeling, gekeurd in klassa AA en AB. Billijke prijzen en thuis bezorgd. Tevens Land-&T uinbouwzaad voorradig. J. WUBS Tripscompagnie G 34, post Sappemeer. Zoolang de voorraad strekt V ALENCIA gezoete om te verdunnen per liter fl.75, gelieveflesch mede te nemen. Levensmiddelenbedrijf JO KOENEMAN Sappemeer. Tabaksplanten Bestelt heden Uw planten bij Kweekerij Kruijer, Jagerswijk 41Sappemeer T abaksplanten in grondpot (f 5 p. 100) Hiervan kan nog een beperkt aantal planten worden aangenomen. Versp. planten f 3.50 per 100, directe opgave gewenscht. P. MIEDEMA, KALKWIJK OOST 72 2 nette Heeren N. H werkmansstand, leeft 20—25 j., zoeken langs dezen weg in kennis te komen met 2 dito Da mes. Br. m. foto. Foto's worden op eerewoord teruggez. Geheimhou- ding verzekerd. Br. no. 35, Bur. dezes 3 nette Vnendinnen 1. 20 j., z. k. met dito heeren v. ong. dezelfde leeft., liefst met foto welke op eerewoord worden teruggez., geh verz. en verz. Br. no. 36, bur. dezes beste pr. H. Winterjas o. kw. en 26 M. fijn Kippengaas, zgan., 1 M. br. tegen Brandstof. C. Baas, Winkelhoek 41, Sappemeer. zgan Laarzen tegen iets passends. Wed. Meints Nieuwelaan E218. voor Koffergramofoon en Luidspreker Kinder kleeren. A, Nuijen— Keizer, Polder D 4, Muntendam. zgan h. H. Schoenen, m. 45 of v. o. Laarzen tegen Kookkachel en een p. Schaatsen tegen iets andesr. J. Lamain, Nieuwelaan E 218. Heeren Polshorloge m b. tegen Damespolshor- loge. K. Tromp, Hoenslaan, Sappemeer. gekleede Jas en Vest en v.o. Rijbroek tegen ander Costuum of iets mij passends. Zuiderstr. 5, Hoogezand. z.g a.n. geg. Fornuis m 2 kookgaten achter een kachel en 2 jonge Leg- kippen tegen iets anders Woldweg 111, Krops- wolde. 2 Kindermanteltjes en Cape, Wol voor kin- der Kousen of Garen, 2 p. Schoenen, m. 23 en 30 voor goede Sur rogaatband en v.o. Kin- derwagen, iets besch., voor H. Costuum. B. Pot, Nieuweweg 23, Hoogezand. 2 p. J. Sch., m. 40-42 en gedr. J. Bovenklee- ding, 1. 13 j. tegen D. Schoenen o. k., m. 40- 41, 2 Overhemden o. kw. en verder gevraagd o. kw. H. Costuum, kl m. voor iets passends. Zaterdags vôôr 5 uur. Kalkwijk West 21 Hoo gezand. zgan o. kw. Winter- mantel en o. kw. wol len Japon, ailes maat 40 of iets anders voor mo derne o. kw. Kinder- wagen. Brugstraat 95, Hoogezand Koordsjasje, 1. ong. 8 j tegen Jurkje, 1. 6 j. H. Hofkamp, Woonw., Zuidbroek Westeind. zgan D. Schoenen, m. 39, pl. hak voor m. 38 of 38%. A. de Vos, Kleinemeer 97-3. groote Pop tegen twee jaarg. ..Libelles", 1942- 1943. S. Ronde, Verl. Zuiderstr. 14, H'zand beste v.o. hooge zw. D Schoenen, m. 39-40, te gen lage D. Schoenen, m. 38 of Laarzen of iets anders. Na 12 uur. Raspe, Boswijkslaan 6, Sappemeer. zw. h. H. Schoenen, m. 44, h. zw. J. Schoenen, m. 35 en br. M. Schoe nen, m. 36 tegen D. Schoenen, m. 38 en 40 G. H. v. d. Ark, Noord broek B 98, h. H. Schoenen, m. 43 tegen Laarzen, m. 43, 3 p. Kinderschoenen, m. 27, 25, 35 tegen Carbid of Gasolie. Jagerswijk 36, Sappemeer. beste Veenkol. Wipkar, compl., tegen pl. breed- loop Boerenwagen, een Zaaiviool f 15. U. Uul- driks, Spitsbergen, Zuidbroek. nieuw Reiswiegje voor iets mij passends. Kleinemeer 147. net Dagmeisje, plm. 15 j., K. Zuidema, B 46, Noordbroek.1, beste dr. Geit, pracht Waakhond, 8 Kuikens a. de leg, 4 Krielen, 5 Khaki Campbell Een- den, bij A. Ottens, De Groeve D 60, Zuidlaren. zgan H. Nappa Hand- sehoenen tegen wollen D. Vest of D. Schoe nen, m. 38, h. D. Sch., m. 38 tegen M. Sch., m. 37-38, M. Schoenen m. 36 tegen 35, M. Sch. m. 33 tegen m. 26, em, Ketel tegen dito Fluit- ketel. Niet op Zondag. Kalkwijk O. 41, H'zand. v. direct of Mei, vaste Arbeider, waarvan de vrouw kan melken of losvaste en melker, K. Doddema, Noordbr. 2 eerste dracht, 1 2de dr. Stamboekgeiten bij E. Meijer, Middenweg E 52, Muntendam. tegen 1 Maart, een Ar beider of Jongen, door A. Ottens, Borgercom- pagnie. 2 dr. Geiten, lste en 2de dr., ook ruilen voor Kippen, B. Sijbring, Woldweg 195, Kropsw, vaste of losvaste Ar beider, F. Flik Hzn., Sel.bedr. Tripscompag nie G 66. gr. Zakketel en Jon- gensjekker, 1. 12—13 j. tegen iets passends, gekl. zwarte Jas tegen iets pass. Zuiderstr. 16, Sappemeer. Foxhondje, vel op on- gedierte, A. Kliphuis, Noorderstr. 18, Spm. met Maart, een Arbei der, J. Kamphuis, Nw. Comp. 32, H'zand nest rasechte D. Her- ders, 6 weken oud. D. H. de Vries, Tie- nelsweg 25, Zuidlaren. vaste Arbeider, woning aanw., voor direct of nader overleg, J. Smit, Westerbroek. Waschfornuisje met 2 M. nieuwe pijp voor Brandstof, leeren Da- mespantoffels, m. 40, v. emaille Koffiekan. H. Venema, Stations- straat 20, Sappemeer. jonge Foxhond, R. Blaauw, Langewijk E 586a, Kolham. flink vaste Kweekers- knecht, volkomen be- kend met platglas en koude grond,hoog loon. Sietse Smith, Kwee kerij „Vosholen" Kleinemeer. zw.b. Fox, 7 mnd. oud bij J. A. Schuurman, Heerenstr. 142, Spm. Huishoudkachel voor mooie Haardkachel of Vloerkleed, genegen bij te betalen. Woldweg 145, Kropswolde. pr. Kamerhondje, teef, dr. v. d. reu, een jonge Belg. Herder, teef, 13 week, B. Sijbring, Woldweg 195, Kropsw. tegen 1 Maart, flinke Kweekersknecht, Gebr. Hoen, Kalkwijk. Meisje als Huishoudster op boerderij. Br. no. 38, bur. dezes. eenigeLeerjongens, liefst van Ambachtschool. Gebr. de Haan, Verl. Hoofdstraat 37, H'zand. Eng. Foxterries, reu, bij J. v. d. Velde, Winkelhoek 16, Spm. wegens sterfgeval een nette Huishoudster liefst bij heer alleen. Br. no. 39, bur. dezes. Spinnewiel (Schipper- tje) f 60.-, Slochterstr. 91, Spm. Boomkweekersknecht, volledig met het vak bekend en eenige Jon- gens, Kweekerij Kruijer Jagerswijk 41, S'meer. beste Singer Trapnaai- machine f 175, bij E. Kruit, Foxholster- hoofdweg 135. Huishoudster bij 1 of 2 p. H.G., w. m. gel. op gez. teh. dan h. 1. Br. no. 40, bur. dezes. net Kosthuis met hui- selijk verkeer, omgev. Hgz.—Spm. Br. no. 44, bur. dezes. partij Berken, Bezem- rijs, H. H. Geling, Zuiderstr. 119, Spm. plaatsing als Volontair op kweekersbedr., int. Br. no. 41, bur. dezes. door jongeman een net Kosthuis te Hoogez.— Sapp. Br. no.51Bur.dez. deimt Landknollen en Koolzaadstroo bij H. H. Tuin, Zuidbroek t.o. Motké. Heerenkapper of voor ander werk, onverschil lig wat. Br. No. 50, Bureau dezes. Dame uit het Gooi met zesjarig kind zoekt huis- vesting bij landbouwer ofburger. Desgewenscht zelfstandige huishouding Inlichtingen Parklaanl3, Hoogezand. gave Voeraardappelen, bij Wed. G. Scholtens, Achterdiep 1, S'meer. voor direct flinke Werk vrouw. Aanb. Verzor- gingshuis, Sappemeer. een Bril vanaf station Hoogezand naar Nieu weweg 67. Tegen be looning terug te bezor- gen bij J. Roukema, Nieuweweg 67. net Meisje leett. 18— 19 j., zoekt leuke Vrien- din, omg. Zuidbroek. Br. no. 42, bur. d^zes. net Kosthuis door Rot- terdammer met huiselijk verkeer, werkende bij de O.T. Te bevragen Bureau dezes. flinke Werkvrouw in nader overleg. Matth. Kroon, Zuider str. 39, Hoogezand. nette Slaapgelegenheid (geen kost) omg. Hgz. Spm. Br. na 45, bur. dezes, nikkelen Dop van een kinderwagen. T.b. w. v. door J. Andelbeek, Slochterweg 11, S'meer. Werkvrouw voor de wasch te verz. om de 14 dagen. B. Ruding Gz., Zuiderstr. Spm. te koop gevraagd z. Kettinkje met med. in de omg. Noordbr.str. T.b.t.t.bez. Noordbr.str. 51 S'meer. 5 Kuikens. Th. J. Fikkers, Foxhol. zoo spoedig mogelijk, een Juffrouw voor de huish., bij voorkeur uit de boerenstand.Scbrift. aanb. w. ingew. door G. N. Kloosterhoer, „Veldzicht", Wester- lee (G-.) Krielhaantje en te koop Hekkachel f 20. G. Addens, Noordbroek een Bril, tegen beloo ning terug te bezorgen bij J. Klinkbamer, Marechausseekazer n e Kerkstraat 26, Hgz. witte Leghorn of an- dere Kippen, liefst Kui kens of enters. L. Visser, Begoniastr. 44, Groningen. van Smitslaan 6 hgz. naar Luth. Kerkstr. 75 Spm., een rechter bl. Damesschoen (pas ver- zoold met autoband) T.t.b.t.b. bij R. Jong- man, Luth. Kerkstr. 75 Sappemeer. wegens ziekte der te- genwoordige voor direct of later een flink Dienst- meisje. G. Hoving, Noordbroek. een hooge Hoed, J. v. d. Bend, Noor- dersingel 22, H'zand. paar goede Rubberlaar- zen 42-43 en pr. mod. Kookkachel, J. E. Smit, l.andb. Noordbr.hamrik net Meisje voor de mor- genuren. J. H. Visser, Noorderstr. 102, S'meer. Persoonsbewijs, omge- ving Achterdiep, Spits bergen, ten name van Gezinus Kruijer, Hee renstr. 15-3, S'meer. Hobbeipaard G. Penning, Stations str. 23, Sappemeer. voor direct een flink Dag- of Morgenmeisje. Mevr. Borcherts, Noor derstr. 96, Sappemeer. in goede staat verkee- rende Kookkachel, 0. Struif Bontkes Jr., Landb. Noordbroek. leeren Actetasch door schoolgaand meisje m. schoolbehoeften. T. t. b. B. Raspe, Zuiderstraat 18, Sappemeer. Morgenmeisje, 15 16 jaar, of Werkster voor 2 morgens p. week. Bats, Slochterstraat 1\ Sappemeer. plm. 100 H.L. gave Voeraardappelen en een partij Voeder-ofSuiker- bieten, L. BdhuisAzn. Kromme Elleboog no. 5 Haren (Gr.) net Dagmeisje, niet ben. 20 j., bij J. Lahpor Werfkade 17, M'hoek. EVACUE's.Wil degene die omstreeks Dinsdag 23 Jan. mijn zak met bagage per abuis heeft meegenomen uit Hôtel Faber, zich vervoegen pij Huisman, Nieuw- Compagnie 30. voor direct, net Dag meisje. Aanb. bur. de zes, 's midd. na 4 uur. 1800 K.G. Hooi, ge- schikt v. de levering, D. Hogenberg, Wes terbroek. f ink net Morgenmeisje Bakker, Kerslaan 3, Hoogezand. heele of gedeeiten van Inboedels, Zolderoprui- mingen, oude Klokken, Antiek enz., onversch. wat. Verkoophuis L. Heikens, Nieuw- Scheemda. Duitsche Herder, zwart gele poten, luisterend naar de naam „Erda" Inl. bij P. C. Oostland Borgercomp.str. 6, Sappemeer. Dagmeisje, plm. 16 j., J. v. Dam, Tripscom pagnie G 48. wegens huwelijk der tegenw., voor direct, een net Dagmeisje of Werkster v. een paar dagen in de week, D. Dijkstra, Hoofdstr. 76, H'zand. heee of ged. v. Inboedels Zolderopruiming, antiek enz., G. Wijsbeek, Veen- dam, B. Westerdiep 91. bruingele langh. Fox hond. T.g.k.t,t.b. bij A. Reinders, Krops wolde 98. te huur gevraagd Woning door landar- beider, onversch. waar. Br. no. 46, bur. dezes. net Dienstmeisje voor d. of d. en n., voor direct of met Mei, O. Struif Bontkes Jr., Landb. Noordbroek. een Hond, R. Keizer, Noordbr.straat. f 100 belooning voor degene die jong echt- paar aan woning kan helpen. Br. no, 47, bur. dezes. een Legerhond t.g.k.t. t.b. bij E. Spoor, Noorderstr. 187, Spm. net Meisje voor de Morgenuren, J. Wes- terdiep, Rijwielhandel, van Roijenstr. 0 156, Hoogezand. mijn le pr. winnaar h.kl. VI. Reus, zw. 8% Kg., oorl. 17% cîL, dekgeld f 2.50; 1 h.kl. VI. Reus, jong van le pr. winnaar Voedster 8% Kg. en van stam- boekram van Hengelo, dekg. f 2.50; 1 h.kl. Ram z. praed., dekgeld f 1.00, P. Kiel, Noordbroek A 167. voor tijdelijk, een gem. kamer voor jongEcht- paar in Sappemeer. Br. no. 48, bur. dezes. net Meisje, door E. Reinek, Parkstr. 6, Sappemeer. zwaar geb. rood sch. belg Morrieveulen. Gebr. Engelkes, Bor- gercompagnie 66. Meisje voor 's morgens of ook wel met^mid- dagkost tôt 3 uur. H, Klein, Singel 20 best Vaarskalf G. Ubels, Zuiderstraat 24, Sappemeer. flink Dienstmeisje we gens huwelijk der te- genwoordige, H. Nie- boer, Hoofdweg 101, Foxhol. mijn pr. witte VI. Reus 4 H.S,607. Dekgeld f 2.-. Joh.'s Molter, Slochterweg 32, S'meer jonge dr Geit, bij F. Tebbens, Midden- weg E28, Muntendam. ADVERTENTIëN OOOOOOOOOOOOOCOOOOOOOOOOOOGOOOOOOf KENNISMAKING. BUILING E* BEEDT ZICH AAN GEVRAAGD VERLOREN VVRTVTTST KOMEN AANLOOPEN TER DEKKING TE KOOP

Nieuws- en Advertentieblad, Duurswold nl | 1945 | | pagina 2