Met blijdschap gevei, wij kennis van d* ge- boorte van een Zoom PIET Sappemeer. 6 Mrt. '45. Parkstraat 33. H. H. Mulder B. Mulder—Seggers Tijd. St. Jozefstichling Sappemeer. Met groote blijdschap ge- ven wij kennis van de geboorte, van onsZoon- tje en Broertje HARM Sappemeer. 3 Maart, '45 Stationsstraat 40. J. Huiting G. Huiting-Warris Egbert. Remmie. Tinus. Met groote blijdschap ge- ven wij kennis van de geboorte van ons Zoon- tje en Broertje FOKKO ALBERT Sappemeer, 2 Maart, '45 Middenstraat 23-2 H. Taai M. G. Taai-Retsema net Morgenmeisje. il. Moesker, bij Benes- fabriek, Hoogezand. Heden overleed te Appelscha onze lieve Vrouw en Moeder Harmina Pieteriena Hakkeling—Rust- hoven in den ouderdom van bijna 35jaar, echtg. van EildertFrederik HakkeliDg. Sappemeer, 3 Maart Middenstraat. E. F. Hakkeling Jan, Aaltje. De begrafenis heeft plaats gehad Don- derdag 8 Maart te Schildwolde. Laurierkerswater Citroen-Essence £oekkruiden Vitamine C tabletten Spenen op recept. Denkt om de ledige fleschjes Juist nu helpen we U Uw Drogist Harm Sshaaphok Ass. Apotheker Foek Slochterstraat. een Burgerbehuizing, centrum Sappemeer, bij v.k. aan alieenstaande juftrouw waar de eige- naar bij in dekostkan gaan, 3r. No. 240 Bur. dezes Voor de welgemeende belangstelling onder- vonden bij onze 45-j. echtvereeniging betui- igen wij onzen hartelij- ken dank. Sappemeer, Maart '45. Achterdiep 64. A. Hartman A. Hartman-Nieuwold. Heden overleed na een geduldig gedra gen lijden in het Sa- nat. te Appelscha, onze lieve Dochter, Schoondochter, Zus- ter, Behuwdzuster en Tante Harmina Pieterina Rusthoven in den ouderdom v. bijna 35 jaar. Scbildwolde, 3 Mrt. Fam. Rusthoven. Sappemeer, Fam. Hakkeling. op 21 Febr. 1945 gaan de over Foxhol naar de van Roijenstr.(O) een lichtbl. w. Sjaal met bonté rand. T.t.b.t.b. bij Buining, v. Roijenstr. 53 Oost. Na 6 uur. linker leeren H. Kap- handschoen, zwart, te Borgercompagnie. Te- rug te bez. tegen hoo- ge bel. Hulsebos, Verl. Zuiderstr. 23, Hoogezand. een boerenarbeider door M. v. Zanden, Borger- compagnie. Een arbeider of jongen door E. Begeman, Ach- terdiep, Sappemeer. voor direct een flinke Arbeider voor los werk, door K. B. Bouman, Jagerswijk 31, S'meer. K. Meijer A. W. Meijer— Spiekman [betuigen ook mede we- derz. Familie, hunnen hartelijken dank voor de vele blijken van be langstelling voor en bij hun huwelijk onder vonden. Sappemeer, Febr. '45. Borgerc.str. 3. dein zwart Hondje, br. aan pootjes, kent. iets mank aan zijn achter- pootje, luist. naar de naam Sjonni (teef). Te- rug te bez. tegen bel. H. J.Menger.Fabrieks- kade 35, Hoogezand. door Evacué een Engel- sche Foxterrier. Terug- bez. wordt verz. aan Hoofdstr. 21, H'zand. een Hond (Bouvier). Tegen gem. kosten te- rug te bek. bij G. v. d. Woude, Kalk- wijki_West_36^_____ WEGGELOOPEN een ruwh. Eng. Fox- terrior reu, S. ten Cate, Zuiderstr. 114, Spm. flinke Jongen v. landb, bedr. Wed. 0. de Boer, Kalkwijk W 55 een Jongen ter oplei- ding in de drukkerij. Drukkerij T. K. Kre- mer en Zn., S'meer. Heden overleed zacht en kalm onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Barteld Boerma in den ouderdom van 81 jaar, sedert 16 Maart 1944 weduw- naar van JohannaSmit Sappemeer, 2 Mrt. '45 A. A. Boerma. M. Smid-Boerma. L, Smid en kleinkinderen. De teraardebestel- ling heeft Woensdag 7 Mrt. plaats gehad. Voor de vele blijken van deelneming, ont- vangen bij het overlij- den van onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Harmanna Veenma, betuigen wij onzen har telijken dank. Martenshoek, Febr. '45 Brugstraat 106. Fam. T. Veenma. Zij die blijk hebben gegeven van medeleven bij de ziekte en over- lijden van onze lieve Vrouw en Zuster Grietje Grashuis, geliefde echtgenoote van J. Veenstra en van onze lieve Moeder Bouwke Kol, echtgenoote van 0 Grashuis, betuigen wi bij dezen onzen harte lijken dank. Waterhuizen, 27 Febr. J. Veenstra. Fam. Grashuis. iinke Jongen voor de rweekerij, door Sietse Smith, Vosholen, Kleinemeer. door Evacué's, eventu- eel gest. of gem. Ka- mers in Sappemeer. Br. No. 232, Bur. dezes Onderdak gezocht voor 1 of 2 kostgangers, bij voorkeur te Hgz. of Spm., liefstm. zitkamer Br. No. 233, Bur. dezes Met groote droef- heid geven wij ken nis van het overlij- den, door een nood- lottig ongeval, van onzen geliefden Zoon Broeder, Behuwd- broeder en Oom Hendrik Freerk Bouwman in den ouderdom van ruim 46 jaar, laatst won. te Groningen. Slochteren, 26 Febr. Uit aller naam Fam. Hms. Bouwman Wordt rondgeleid, vos- bles stam- en premie- îengst Jules v. Keizer- bosch in de omg. Kol- ham, Harkstede, Wolter- sum, Noord- en Z'broek en door de Woldstreek tôt Wagenborgen, gel. W. Wildeboer, Hélium. Beleefd aanbevelend. T. Holstein, Appingedam. mijn ZG BlauwZilver- vos Ram. Dekgeld f 2.50 H. Speelman, Noord- broeksterweg 85, Sappemeer. Loth. Ram, zw.b. mooi get. Dekgeld f 1.50. F. Ruiter, B 14, Noord- broek. H.H. w. Weener fokk. mijn prima 3 X Z. G. w. Weener Ram, ver- erft uitstekend. U. Bo- ven, Hamrikk.weg 9, Nieuw Scheemda. Dankbetuiging. Voor de vele blijken van deelneming bij het overlijden van mijn ge liefden Echtgenoot F, PELGRIM betuig ik hiermede mi; hartelijken Dank. Slochteren, Mrt, '45. Wed. F. Pelgrim-Veen. Suikerbieten voor vee houders en particulie- ren, bij F. Prins, Ach- ter de Wal, Zuidbroek Tabaksplanten, Ir. Slits no. 25. Spoedige be- stelling gewenscht. H. Blaauw, Hoenslaan 59, Sappemeer. Pootaardappelen, Présent Beteka, Deva, Friihmolle, (aile vroeg), Eigenheimer Ultimus, Voran, Record Souvenir, Noordeling, ljsselster, Bevelander. A. Veenhuizen, Sappemeer. Heden overleed door een noodlottig on geval, onze kleine lieveling Zoontje en Broertje Berend in den leeftijd van bijna 10 maanden. Hoogezand, 3 Maart Werfkade 76. H. L. Kappen A. M. Kappen— de Keijzer. Gérard. Wij hebben nog aan te bieden Diverse soorten GRAFWERKEN Noordbr.straat 39, SAPPEMEER. WAALSCHE POOTBOONEN. Fa. Hk. DIJKHUIS Sappemeer. KENNISMAKING EUILING XE HCCE VERMIST KOMEN AANLOOPEN

Nieuws- en Advertentieblad, Duurswold nl | 1945 | | pagina 2