BIOSCOOP :ri" BOELDAG Inlevcring Bonkaartdeelen van Zelfverzorgers. Door zelfverzor- gers dienen de navolgende bon- nummers te worden ingeleverd, voorzoover betrokkenen voor deze artikelen zalfverzorger zijn. Bij de inlevering op ondeistaande data wordt stipt de hand gehouden. Brood de bonnen 315, A 376, A 377, 322, A 380 en A 381. Vleesch de bonnen 318 en 326. Melk de bonnen A 373, B373, A 382 en B 377. Aardappelen de bonnen 321, A 378, 329 en A 383. Zittingen worden gehouden te Harkstede (Ons Dorpshuis) op Dinsdag 13 Maart a.s. van 9—12 uur de huisnummers E 1 t.m. E 300 en F 1 t.m. F 49 en van 1—4 uur F 50 t.m. F 153. Woensdag 14 Maart van 9—12 uur, F 153b t.m. F 245e en van 1—4 uur G 1 t.m G 113a. Op 15 Maart van 9 -12 uur, G113bt.m G 222 en van 1—4 uur G 223 t.m G 320. Te Slochteren (Distributiekan- toorj op 16 Maart van 912 uur C 1 t.m C 130 en van 14 uur C 134a t.m C 280. Op 19 Maart van 9—12 uur C 281 t.m C412a en van 1—4 uur C 414 t.m C 573. Op 20 Maart B 195 t.m B 231 en D 1 128. Van 1-4 uur D 128a t.m D 258. Op 21 Maart van 9— 12 uur D 259 t.m 384 en van 1—4 uur D 385 t.m 488. Op 22 Maart van 9 12 uur D 489 t.m D 514 en E 301 t.m E 448 en van 1—4 uur E 449 t.m. 600. Te Siddeburen (Gebouw Chr. Belangen). Op 23 Maart a.s. van 9—12 A 1 t.m A 105a en van 14 uur A 106—A 269. Op 26 Maart van 9 12 uur A 271 t.m 414 en van 14 A 416 t.m A 552. Op 27 Maart van 9—12 uur A 553—A 657 en van 1—4 uur A 658 t.m 780. Op 28 Maa t van 9—12 A 781 t.m 855 en B 1 t.m B 57 en van 14 uur B 58 t.m B 194a. De zelfverzorgers dienen de bonnen waarvoor zij zelfverzor- ger zijn zelf van de Noodkaarten af te knippen en afzonderlijk me- de te- brengen. Indien door belanghebbenden de bonnen van hetzelfde nummer bij elkaar op een vel dun papier wor den geplakt, wordt een vlotte af- werking aan de loketten in de hand gewerkt, ter wij 1 klachten kunnen worden voorkomen. Overgelegd dienen te worden ai le Tweede Distributiestamkaarten en de zelfverzorgersmap. Alleen bij volledige inlevering van de bonnen, worden de zelfverzor- gersmappen bijgewerkt. BRA Î4 DSTOFFEN. Voor die ge- vallen waarbij de leverancier op een afgegeven vergunning geen brandslof kan verstrekken, we- gens geen bevoorrading, dient men deze toewijzingen weer bij de Distribu iedienst in te leveren. BEKENDMAKING. De wnd. Burg. der Gemeente SLOCHTEREN maakt bekend, dat per 5 Maart j.l. aile Landar- beiders zijn vrijgesteld van O. T werkzaamheden. In verband hier- mede kunnen de landbouwers, voor zoover nodig, wederom tôt aanneming van deze arbeidskrach- ten overgaan. Het arbeidsbureau te Slochteren kan in eventueele gevallen omtrent tewerkstelling geraadpleegd worden. Slochteren, 7 Mrt. 1945. De wnd. Burg. voornoemd B. P. Jansema. GRAVIN PiA Zijn droeve, onzekere gedachten overstelpten hem, zij lieten hem geen rust zijn hoofd klopte en zijn oogen brandden. Het viel hem in, dat hij goed zou doen door aan graaf Buchenau telegrafisch bericht omtrent Pia s aankomst te verzoeken en hij richtte zijn schreden naar een telegraaf- kantoor. Graaf Buchenau had het telegram van zijn dochter, dat hem in hevige onrust geraken deed, ontvangen. -—..Vertrek van hier met den ne- gen-uur- trein luidde het. „Wil rijtuig naar station zenden Pia" Wat moest dat beteekenen Kwam Pia alleen naar huis Zoo onverwacht Of zouden de gravin of Hans haar misschien vergezel- len Maar dan zou het telegram toch anders gesteld zijn geweest Wat zou er gebeurd zijn Zenuwachtig liep hij de kamer op en neer de stok, waarop hij steunde, tikte hard en scherp op den grond hij had geen rustig uur meer gehad, sinds hij wist, dat Liane zich in Pia 's nabijheid bevond Hans had hem weliswaar den vorigen dag geseind „Alles is in orde De bedoelde personen vertrekken nog heden. Zal morgen uitvoerig bericht zenden, Hans."—, maar Pia s telegram deed zijn in- gesluimerde onrust weder met voile kracht ontwaken. Er moest toch iets gebeurd zijn, dat Pia tegen aile afspraken in tôt plotseling'ver- trekken genoodzaakt had Vol ongeduld wachtte hij haar komst af hij besloot haar zelf van het station te gaan halen hij liet juffrouw Dorneman roepen. Mijn dochter komt vandaag thuis, juffrouw Dorneman," deelde hij haar kalm en als vanzelfsprekend mede. „Wilt ge zorgen, dat haar kamers in orde z(jn (w. v.) Juffrouw Dornemann's goedig gezicht straalde van vreugde, Zij vroeg niet, hoe het kwam, dat haar gravinnetje zoo plotseling naar huis terugkeerde! Haar heer graaf had het zeker niet noodig geoordeeld, haar eerder daarom- trent in te lichten, meende zij. En de hoofdzaak was dat gravin Pia werkelijk thuiskwam! Dat was goed nienws! Nu zou Buchenau. dat sinds haar vertrek zoo stil en saai was geweest, spoedig weder van vroolijk. zonnig leven zijn vervuld. Haastig ging juffrouw Dorne- mann aan het werk, om ailes voor de ontvangst van haar jonge mees- teres in gereedheid te brengen, er moesten bloemen worden geplukt om de kamers feestelijk te sieren en er moest snel beslag worden ge- maakt voor de knappende koekjes waar de freule zooveel van hield. (Wordt vervolgd) Met blijdschap geveD wij kennis vau d« ge- boorte van een Zoon PIET Sappemeer. 6 Mrt. '45. Parkstraat 33. H. H. Mulder B. Mulder—Seggers Jacpues. Tijd. St. Jozefstichting Sappemeer. Met groote blijdschap ge- ven wij kennis van de geboorte, van ons Zoon tje en Broertje HARM Sappemeer. 3 Maart, '45 Stationsstraat 40. J. Huiting G. Huiting-Warris Egbert. Remmie. Tinus. Dinsdag 13 Maart a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders P. Suur T. Suur-Perdon hunne 25-jar. Echtver. te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mo- gen blijven isdcwensch van hunne dankbare îinderen, Behuwd- eD Kleinkinderen en Ver- loofden. Slochteren D 177. Met groote blijdschap ge ven wij kennis van de geboorte van ons Zoon- tje en Broertje FOKKO ALBERT Sappemeer, 2 Maart, '45 Middenstraat 23-2 H. Taai M. G. Taai-Retsema Ina. Met blijdschap geven we kennis van de ge boorte van onze beide Dochtertjes en Zusjes Lukkina en Grietje Jac. Blaauw G. Blaauw—Kuur Jacob, Bé. Groningen,Fruitstr.l6b Tijd. adres Acad Ziekenhuis afd. Prof. Engelhard, Kamer 8. Donderdag 15 Maart D.V., hopen onze g iefde Ouders, Behuwd- en Grootouders Albert Wildeboer en Jantje Bos hunne 50 jar. Echtver. te herdenken. Slochteren, Maart '45. Hunne dankbare Kin- deren, Behuwd- en Kleinkinderen. Maandag 12 Maart a.s. hopen onze lieve Ouders, Behuwd- en Grootouders Albert Messchendorp en Trijntje Blaauw den dag te herdenken, dat ze voor 35 jaar in het Huwelijk zijn getreden. Slochteren, D 200. Hunne dankbare Kinde ren, Behuwd- en '.Klein kinderen. Moesten wij voor 7 jaar onze geliefde Zuster ten grave zien dragen, hed9n werden wij wederom in rouw gedompeld door het overlijden van onzen geliefden Zwager en Oom Pieter Tepper in den ouderdom v. bijna 63 jaar, sedert 12 Maart 1938 we- duwnaar van E. J. Streuper, diep be- droefd staren wij hem na Schildwolde, 2 Mrt. Wed. H. Schrik- Streuper Wed.J.Noordman- Streuper Assen Wed.R. Dijkema- Streuper en Kinderen. Zij die blijk hebben gegeven van medeleven bij de ziekte en over lijden van onze lieve Vrouw en Zuster Grietje Grashuis, geliefde echtgenoote van J. Veenstra en van onze lieve Moeder Bouwke Kol, echtgenoote van O. Grashuis, betuigen wij bij dezen onzen harte lijken dank. Waterhuizen, 27 Febr. J. Veenstra. Fam. Grashuis Ondertrouwd; H. Dijkgat en I. v. d. Veen. Huwelijksvoltrekking 6 April, 's nam. 2 uur Noordbroek A 83. Uithuizen, Dep.weg E 179. Maart 1945. Toek. adres Jagerswijk 30, Sappemeer. Dinsdag 6 Maart her- dachten onze geliefde Ouders Arend Hartman en Hindertje Vriesma hunne 25-jar. Echtver. Hélium, Febr. '45. Hunne dankbare Kinderen. Heden overleed,onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwjd- en Grootmoeder Maria Noordhof in den ouderdom van 58 jaar. Siddeburen, 2 Mrt. Uit aller naam J. Stuts. A.s. Dinsdag 13 Mrt. '45 hopen onze geliefde ou ders A. J. Venema en R. W. G. Venema- Scholtens hunne 25 jarige Echtver- eeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven isdewens van hun dankbare kin deren. Van Roijenstraat O. 127 Vrijdag 16 Maart a.s., hopen onze geliefde Ouders en Behuwd- ouders T. Tuinema en O. Tuinema-Noordhof îunne 25-jar. Echtver. te herdenken. Siddeburen, Maart 45 Oudeweg A 442. Hunne dankbare Kinderen. Dinsdag 13 Maart, hopen onze geliefde Ouders J. H. Lenting en J. Lenting- Nantjes hunne 30 j. Echtvereen te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hunnedank bare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Zuidbroek, Maart 1945 'tVeen A 44. Dinsdag 6 Maart heb ben onze geliefde Ou ders, Behuwd- en Groot ouders G. v. d. Veen B. v. d. Veen-v. Komen hunne 30-jar. Echtver. genoten. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Zuidbroek, Mrt. 1945. Muntend.weg D 97 Zondag 11 Maart a.s., hopen onze geliefde Ou ders J. Slor en F. Ackerman de dag te herdenken dat ze voor 25 jaar in het Huwelijk zijn getreden. Prinsenpad E 37. Muntendam. Hunne dankbare Kinde ren, Behuwd, Verloofde en Kleinkinderen. Heden overleed te Appelschaonze lieve Vrouw en Moeder Harmina Pieteriena HakkelingRust- hoven in den ouderdom van bijna 35 jaar, echtg. van Eildert Frederik Hakkeling. Sappemeer, 3 Maart Middenstraat. E. F. Hakkeling Jan, Aaltje. De begrafenis heeft plaats gehad Don derdag 8 Maart te Schildwolde. Heden overleed, zacht en kalm, door een kortst. doch he vige ziekte, ons lief Zoon tje, Broertje en Kleinzoontje Eppe in den ouderdom v. bijna 2 jaar. Siddeburen(Veen) 27 Febr. 1945. Uit aller naam H. K. Koning. P. Koning—Puister. Bé. Fam. B. Koning Fam. E. Puister Voor de vele bewijzen van deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van onzen lie ven Man, Vader, Be huwd- en Grootvader Gerhardus Wierenga betuigen wij onzen har- telijken Dank. Harkstede, Mrt. 1945. Namens de Fam. Wed. G. Wierenga Langs dezen weg be tuigen wij onzen har telijken Dank, voor de vele blijken van belang- stelling bij onze 25-jar. Echtver. ondervonden. Siddeburen, Maart '45 Oosterweren. H. Battjes J. Battjes—Moedt. HOOGEZAND. Een vroùw wordt beschuldigdvan aan- sporing totjnoord op haarman.Haarvrien- din de éenige die de waarheid kent weigert op het be- langrijkste moment een getuigenis. Waarom zweeg zij? Olga Tschechowa Albrecht Schônhals Hanne Mertens Gustav Diessl in VERDACHTE ONTKENT (Ich verweigere die Aussage). Plaatsbespreken Za- terdag van 3—5 uur en Zondag van 11H tôt 1244 uur. Bezet tijdig Uw plaatsen. Vanwege de groote lengte be- gint de voorstelling dadelijk met de hoofdfilm. Kennismaking gezocht. 2 nette vrienden 1. 20 j. zoeken langs dezen weg in kennis te komen met dito dames. Geheim- houding verzekerd. Brie- ven liefst met foto welke op eerewoord worden teruggezonden. Br. no. 235 bur. dezes. een tijd. Arbeider of Jongen, niet ben. 17 j., goed met paarden kun- nende omgaan. A. J. Adams, Krops- wolde, Woldweg 41. aangeboden bijlessen voor U.L.O. of H.B.S. tegen billijke voor- waarden. Br. no. 223 bur. dezes. flinke Kweekersknecht en een paar flinke Jon- gens. R. Schreuder, Kweeker, Sappemeer. geferm. Amateurshag (donker) pittig, tegen lichte Shag. Zuiderstr. 34, H'zand overj. vette Geit ruilen tegen een overj arige dr. Geit, een Handdynamo tegen Werkschoenen m. 48, H. H. Burema, Landb. Garmerwolde D 37, a.h. Eemskanaal Ruime sorteering en flinke voorraad Tuin- en Landbouwzaden Levering aan Landbou wers, Tuinders en par ticulieren. Fa. Gebr.Noorman. Zaadteelt en Zaadhandel Schildwolde. extra best warmbloed bruinbles Merrieveulen G. Ensing, Westerbroek een zw. Merrieveulen. S. H. Huisman, Gron.- weg 56, Westerbroek. Arbeider of Jongen. Leuning, Landbou- wer, Knijpslaan E 412, nabij Hoogezand Voor direct of tegen Apri Mei een flinke knechten Ieerjongen in Schilders- bedrijf. H. Noordhof, Schildwolde C 381a. een boerenarbeider door M. v. Zanden, Borger- compagnie. Een arbeider J. H. Jager :si landbouwer, 'Slochteren Een arbeider of jongen door E. Begeman, Ach- terdiep, Sappemeer. beste volbl.vosschimm Hengstveulen, vader Karel K 1920. E. Boe. roma, Schildwolde C 121. N. op Z. de ruim 1-j. zw.bonte Stamboekstier „Kobus' opgenomen met B min., beste afst. en prod., t.b.c.-vrije stal. A. Klimp, Hélium B130. j. volbl. dr. Zeug, werp. tijd 15 Maart en een pasgedekte jonge volbl. Zeug. J. Mulder. Zuidlaarderveen. huur f 4.Io per week ™or direct e«n flmke tegen groote woning m. Arbeider voor los werk tuin, liefst nabij hetdoor K- B™™' Oosten van de Stad. Jagerswijk 31, S meer. Br. no. 225, bur. dezes flinke Jongen v. landb. bedr. Wed. O. deBoer, Kalkwijk W 55. een Hokkeling. •T. Wats, Schildmeer A 323. NAK goedgek. Poot- aardappelen Voran en Noordeling, div. maten bij P. Meijer Lzn., Siddeburen A 308. Pootgoed N.A.K. Nog af te geven: Record, Voran, Triumph, Wilpo Ultimus AA en Noor deling AA, A, AB en B. Selectiebedrtjf Hee- ringa, Kolham. geselect. en N.A.K. ge- keurde Barres Voeder- bietenzaad, ontsmetm. U. T. 685. J.J. Doorn- bos J.Ezn., Schildwolde Voeraardappelen, by T. Bakker, Woudbloem Slochteren. plm. 100 Hl. voeraard- appels bij H. Wiltjer, Stootshorn. Suikerbieten .voor .vee- voeder bij H. Boer, Achterdiep 11. r» biedt zich aan Een jonge vrouw biedt zich aan voor de schoon maak inl. bij H. Aslander Oudeweg 533, S'buren. Voor de vele blijken van deelneming ontvan gen bij het overlijden van onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Harm Theodoricus Klimp, betuigen w(j on zen hartelijken dank. Siddeburen, Mrt. '45. Namens de Fam. M. M. Klimp-Takens. Heden ontsliep in voile vrede onze lieve Vrouw, Moeder en Grootmoeder Aaltje Vrugt, in den leeftijd van 69 jaar. Siddeburen, 5 Maart. Uit aller naam J. Blaauw. De teraardebestelling heeft plaats gevonden op Vrijdag 9 Maart Dankbetuiging. Voor de vele blijken van deelneming bij het overlijden van mijn ge liefden Echtgenoot F. PELGRIM betuig ik hiermede mijn hartelijken Dank. Slochteren, Mrt, '45. Wed. F. Pelgrim-Veen -Verflicbte EIERLEVERING Het inleveren der Eieren kan geschieden uitsluitend Donderdag's van 9-12 en 2-4. Op andere dagen worden geen eieren ontvangen. De Verzamelaar E. H. HEDDEMA, Eideweg A 93, S'buren Heden overleed na een geduldig gedra- gen lijden inhetSa- nat. te Appelscha, onze lieve Dochter, Schoondochter, Zus ter, Behuwdzuster en Tante Harmina Picterina Rusthovcn in den ouderdom v. bijna 35 jaar. Schildwolde, 3 Mrt. Fam. Rusthoven. Sappemeer, Fam. Hakkeling. Heden ontsliep te Haren, zacht en kalm in zijn Heere en Heiland, onze ge liefde Broeder Harm Kleefsman echtg. v. T. Winter in den ouderdom van 75 jaar. Schildwolde, 6 Maart W. Kleefsman H. G. Kleefsman. Heden overleed, zacht en kalm, onze ge liefde Zuster, Be huwdzuster en Tante Aaltje Vrugt in den ouderdom van 69 j., geliefde Echtg, van Jan Blaauw. Siddeburen, 5 Maart Uit aller naam Fam. Vrugt. Voor de vele bewijzen van deelneming bij het plotseling overlijden van onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Albert ten Cate betuigen wij onzen har telijken Dank. Nieuwe Schans, 3 Mrt. Uit aller naam: Wed. A. ten Cate-Eisses Heden overleed zeer onverwacht, tôt mijn groote droefheid mij n geliefde Vrouw Diepke Martha Hommes, in den ouderdom van 44 jaar. Groningen, 28 Febr. Hoekstraat 12. J. v. d. Vlis. De begrafenis heeft plaats gehad Maan dag j.l. op de Zui- derbegraafplaats. Net meisje 24 jaar G.G z.z.g.g. op kantoor of winkel, kunnende Typen ook genegen eenig huis- houdelijk werk te verr. liefst intern. Br. no. 236 bur. dezes. een Jongen ter oplei- ing in de drukkerij. Drukkerij T. K. Kre- mer en Zn., S'meer. 'ootaardappel- selectiebedrijf D. K. SMIT, HELLUM B 148. 3iedt aan van eigen be- drijf: Noordeling AB en B voor 15 Aug. gerooid Ultimus AA en 28-35 B, rijp gerooid. Voran AA 28-35. Verder aile soorten op aanvraag. flinke Jongen voor de cweekerij, door Sietse Smith, Vosholen, Kleinemeer. erv. huishoudster eig. bed en linnen ook wel voor gezelschap loon geen vereischte. Br. no. 224 bur. dezes do Dr Evacué's, eventu eel gest. of gem. Ka mers in Sappemeer. Br. No. 232, Bur. dezes alleenst. nette Vrouw van m.b.l. voor de huis houding bij man alleen J. Veenstra, Waterhuizen C 97, Onderdak gezocht voor of 2 kostgangers, bij voorkeur te Hgz. of Spm., liefst m. zitkamer 3r. No. 233, Bur. dezes Besch. juffr. 40 j. P,G zoekt zelfst. betrekking in besch. moederloos Chr gezin of bij Heer alleen Veel erv. m. kinderen liefst waar hulp aanwezig is liefst stad of omg. Br. no. 227 bur. dezes, H.H. Lapdbouwers! Nog uit voorraad le verbaar aile soorten Pootaardappelen van da Groninger klei. Comm. H. Fluks en Zn. Harkstede. een flink Meisje leeftijd 28 jaar voor hulp in de huishouding voor de mor- enuren. r. no. 228 bur. dezes Langs dezen weg be tuigen wij onzen har telijken dank voor de vele blijken van be- langstelling voor en bij ons huwelijk ondervon den. Kolham E 204, Mrt. '45. A. Meijer A. MeijerOostland. SAPPEMEER. Op ZATERDAG 17 Maart a.s. des nam. 1 uur, zullen in café Ve nema, aldaar, publ contant worden verkocht div. inb. goederen, w.o prima piano, kasten toelen, tafels, kachels, 3- en 6-deelig konijnen- hok, voederbakjes, plm. 100 mudzakken, klokken steengoed, boeken, enz. De goederen moeten worden gebracht op Donderdag 15 Mrt. a.s. t.m. dien datum kunnen nog nette goederen wor den bijgebracht.j Bez. Zaterdagmorgen van 10-11 u., tegen bet. 15 et, p. p.. (toeg. verk. inbgr.). R. Bouwman, Makelaar-V eilinghou- der, Slochteren. Een net meisje voor kan toor of winkel en Huis houding leeftijd 20 j. Dipl Sténo Typen. Br. no. 230 bur. dezes Verplichte EIERLEVERING Degenen die de Eieren bij ons aan huis bezor gen, hebben daarvoor iederen Dinsdag gele- genheid. De Verzamelaar JOH. LENTING Zn. Schildwolde. net meisje ongv. 16 jaar évacué als kindermeisje goed met kinderen om weten te gaan zich te bevr. E. Mulder, Achter diep 16a, Sappemeer. Naaister voor het her stellen van onderklee. ren. Br. No. 226, Bur. dezes EVACUÉ's Wie kan ons inlichtingen verstrekken v. d. fam. Strijbosch-Franssen en Stijbosch-Brouwers. J. Srijbosch, Venloo, p.a Wed. Mulder, Achterdiep 16a Sappemeer. Wordt GEVESTIGD Westersingel 21, Gron BRIEJER Dames Kleermakers en Bontwerkers Mantels en Japonnen van 19311945 Cou peur bij de Fa. WES- TER en DE GROOT Bekroond 1936. Opening 1 April. Juffr. zoekt samenwoning met net Burger heer or Dame. Br. no. 222 br. dezes Met Mei een nette huis houdster N. Herv. in kl gezin door H. Hofman landb. ,,'t Grashuis" Meedhuizen. gem.'Delfzi 2 beste j. Geiten, 5 Reds Kippen, 1 snelle Siep, snoekkleur, 67 cm. hoog, jonge Konij- nen. N. op Z. D. Veldman, Overschild plm. {20.000 kg. suiker bieten bij H. Broekema, Eendrachtsweg 11, |Hgz. dr. Geit, bij H. Georg, Borgweg 1. 20.000 kg. Suikerbieten bij 1. Buurma, Siddeburen gave '-suikerbieten. P. G. Schepel, Schild wolde. dr. Geit, bij C. Stokkel Achterdiep 11, S'meer. le dr. witte Geit, werp- tijd 20 April, voor 5 uur thuis, bij J. Peper, Nieuwcompagnie 6. beste 3e dr. Geit, Mrt. lammerende. A. Haai- jer,. Vroombosch. 2 Melkgeiten, bij H. Werkman, A 131, Siddeburen. N. op Z. heele of gedeelten van nboedèls, Zolderoprui- mingeD, oude Klokken, Antiek enz., onversch wat, verkoophuis L. Heikens, NieuW' Scheemda. jonge Bl. and Tan van G en ZG ouders. Na 5 uur thuis. Black and Tan Fokkerij. J. Win kel Azn., Kalkwijk Az. Kalkwijk O. 15, H'zand a.s. voorjaar te leveren Tabaks-, Kool-, Sla- en andere Planten by J. W. Hesse D 90, Slochteren. Zomerkoolplanten en Tabaksplanten op be- stelling. B. M. Maar- huis, Kweekerij Leen- tjer, Siddeburen. Koolzaad- en bietenzaad- stroo. S. Hevinga, Noordbroek A 173 40 pak Koolzaad stroo, geschikt voor kwee- kers en bruine leeren Jas f 35, bij D. Schaap, Bakker, D 147, Sloch teren. prachtige 8 mnd. oude St. Bernard, goede w.- hond en vertrouwd bij kinderen, pracht dier. J. v. d. Hein, Sport terreinstr. 119, H'zand. ïen goede banjo A. H. Thieke, Hoofdstiaat 20, Joogezand. mooie hond lief dier waaks en yertrouwd bij kinderen. E. Roek, Lan- gewijk no. 1Sappemeer. Een nette geit door Joh. -enting, Schildwolde of 7. Venema Stationsweg 4 Haren. 1 Waschfornuisje, ook wel ruilen tegen klein model kookkacheltje S. Van Luisbergen, Niewe- iaan, Kolham. Kinderschoenen m. 20-22 ook wel ruilen. Harkstede G 217. een hokkeling plm. 1 j. door j. Wieringa. Stati oinsweg, Siddeburen. Luidspreker geschikt voor radio-centrale. A. Laaning Jr., Hel lum B 170. nieuwe Aardappelsor- teermachine (m. schok- systeem), fabr. Maagd, met vier zeven, bij P. Meijer Lzn., Sidde buren A 308. Een klein hondje. Bijl, Boswijkslaan 12, Spm een prima groene vulka- chel f. 70— bij FjRoze- ma, E 483 Kolham. een mooie gegoten kook- kachel f. 225.—. Adres Gebr. Drent. Slochteren (veld) Froombosch. Voor liefhebber: 1 vol kastklok, antiek pr. f. 400 L. H. Steenbuis p.a. E Lenting, Schildwolde Een z.g.a.n. vooroorlog sche kinderledikant met matras pr. f. 35.— en een paar meisjes zomerschoe- nen m. 32 ruilen voor m 22 of 23. G. Nuus, Schildwolde Dijk C 264. linker leeren H. Kap- handschoen, zwart, te Borgercompagnie. Te- rug te bez. tegen hoo- ge bel. Hulsebos, Verl. Zuiderstr. 23, Hoogezand. klein zwart Hondje, br. aan pootjes, kent. iets mank aan zijn achter- pootje, luist. naar de naam Sjonni (teef). Te- rug te bez. tegen bel. H. J.Menger.Fabrieks- kade 35, Hoogezand. door Evacué een Eugel- sche Foxterrier. Terug- bez. wordt verz. aan Hoofdstr. 21, H'zand. een flinke huishoudster bij bejaarde menschen, burgergezin (2 pers.). Br. no. 238 bur. dezes. 25-30 kg. vroege Poot aardappelen Wilhelmien- tjes of Muisjes. R. H. v. Dijken Meenteweg C 91, Schildwolde. voor direct een flink dienstmeisje [voor dag, of dag en nacht. Br. no. 237 bur. dezes. een stroowagen met of zonder banden 5 6 m. lang 2 m. breed. J. P. Woltjer, S'wolde C 12 Man van m.b. werkende stand wenst kennisma king met nette vroaw of wed. om na wederzijds goedvinden een huwelijk aan te gaan. Br. no. 220 bur. dezes. flinke dienstbode niet beneden 16 j., voor den *eheelen dag. Br. no. 234 bur. dezes. Nette jonge man 37 jaar zoekt kennis maken met dito meisje of wed. 30-40 j. een kind geenbezwaar liefst met foto welke op eerewoord wordt terug gezonden adres Br. no. 221 bur. dezes voor direct een net Dienstmeisje voor d en n., door D. Freije, Harkstede. een Bakkersbediende, 16 17 j. J. A. Groe- newold, Noorderstr. 169 Sappemeer. flinke Kweekersknecht en een Jongen, door Gebr. Hoen, Kalkwyk West 1. Aardappelrasp m. ze ven f 50, Kret f 20. Th. B. Klimp, Sidde buren A 12. 1-j. zwarte Bessenstrui ten, 2-jarige Druiven- boompjes. R. Schreu der, Kweeker, S'meer Cowboy. Détective en Romanboeken. H. Mes schendorp. Paulus La- manstraat 13 Groningen Een Engelsche rij of springtoestel. G. Ensing, Westerbroek. Oude kw. Kinderwagen defect geen bezwaar. Veenstra, v. Sijsenstraat 63a Groningen. 1500 kg. goed hooi U. Uildriks, Spitsbergen, Zuidbroek. een groote kookpot door A. Cost, Kolham. 2 persoons Ledikant wed J. Them, H 16 Gemeente Muntendam. Post S'meer partij Sjalotten en dubb witte Pootboonen, bij Jan Westerkamp, D 416 Slochteren (dijk) Wordt rondgeleid, vos- bles stam- en premie- hengst Jules v. Keizer- bosch in de omg. Kol- iam, Harkstede, Wolter- sum, Noord- en Z'broek en door de Woldstreek tôt Wagenborgen, gel. W. Wildeboer, Hélium, îeleefd aanbevelend. T. Holstein, Appingedam. N. A. K. goedgekeurde Pootaardappelen, Ulti mus AB. Bevelander AB. W. Fokkens, Sid deburen A 500. N.A.K. goedgekeurde Noordeling Pootaardap pelen A. R. Vink, Schildwolde Noordeling, Record en Voran Pootaardappelen versch. kl. en maten Gebr. Veldman, Slochteren(dijk; ter dekking Arjolus en Gulliger staan vanaf heden weer des Dinsdags en Vrij- dags ter dekking bij Café Bakker, Hélium. H. H. G. VI. R. fokkers mijn goedgek. pr. gele VI. Reus, dekgeld f 2, bij H. Suur, Muggen- beek, Kolham. H.H. w. Weener fokk. m(jn prima 3 X Z. G. w. Weener Ram, ver- erft uitstekend. U. Bo- ven, Hamrikk.weg 9, Nieuw Scheemda. DISTRIBUTIEDIENST SLOCHTEREN FEUILLETON. ADVERTENTISN OCXXXXXXXXXOOOCXXXXJOOOCOOCXXXXJOOO COOOOOOOCOCOOCOOCOOOOCXXIOOOCOOOOO RCILING TE KOOP KENNISMAKING GEVRAAGD TE KOOP GEVRAAGD TE HIIUR YERLOREN VERMIST

Nieuws- en Advertentieblad, Duurswold nl | 1945 | | pagina 4