Gemeente SLOCHTEREN. Intrekking van een Verordening. De waarnemend Burgemeester van Slochteren, ter waarneming van de taak van Burgemeester en Wethouders dier gemeente, brengt ter openbare kennis, dat bij besluit van den 19 Februari 1945, No. 1, B.B. van den Secre- taris-Generaal van het Départe ment van Binnenlandsche Zaken goedkeuring is verleend aan zijn besluit van den 24 Nov. 1944, No. 77, strekkende tôt intrekking van de verordening op de heffing van rechten voor het hebben van kabels door of draden boven voor den openbaren dienst bestemden gemeentegrond ten behoeve van inrichtingen voor radiodistributie. Slochteren. 3 April 1945. De wnd. Burgemeester voornoemd: B. P. Jansema. De Secr. H. Snater. te Leeuwarden Posthumaplein 30. HULPAAN GEEVACUEERDEN Voor de drie Noordelijke Pro- vincies is op initiatief van geë vacueerde gemeentelijke bestuurs functionarissen te Leeuwarden een commissie opgericht, die in samenwerking met andere offici- eele instanties hulp wil verleenen aan de geëvacueerden. Bovendien wil de commissie een lijst[samen- stellen van de naar het Noorden geë vacueerde zuiderlingen, tenein- de hen in staat te stellen via de commissie inlichtingen te verkrij- gen over hun familieleden. Daartoe is het noodig dat iedere évacué of geëvacueexdgezin,zijn ver- blijfplaats meldt, liefst per brief- kaart. Opgegeven moeten worden, naam en voorletters van man en vrouw, het aantal leden van het ge zin, oud en nieuw adres. Opgaven moeten geschieden aan het bureau ADVERTENTIëN Geboren Geert David z. v. H. Huizing en T. HuizingRijkens. S'meer, 1 31 Mrt. '45. Heerenstraat 152. Geboren Alida, d. v. A. Mulder en B. Mul- der-Roggen. S'meer 29 Mrt. '45. Luth. Kerk- straat 98. Tijd. St. Jo- zefst. S'meer. Geboren Betje, d. en zusje v. A. Broekema. Broekema—Venema Dîna.J>" Kielw.weer, 28, Maart 1945. Heden overl. n. een geduldig gedr. lyden nog zeer plots., ons aller liefste broer en zwager Harm de Vries i. d. ouderd. v. ruim 30 j., gel. echtgen. v. T. v. Dijk. S'meer, 28 Mrt. '45, Heeren- str. 82. J. Woldhek- d^VPies^/LWol^el^ Geboren Harmannus, z. v. H. Nienhuis en J. N ienhuis-Evenhuis. Martenshoek, 1 April. Sluiskade 16. Geboren: Femi, d. v. H. Breurken en G. Breur kenMeijer, die bij het H. Dooosel de namen ontving Euphemia Mar- garetha Johanna. Hoo- gezand, 5 April 1945. v. Roijenstr. Oost 82. Tijd. St. Jozefstichting Sappemeer. Geboren Jan Remmelt z. v. W. B. Tillema en E. S. Tillema-Beuker. Kielw.weer. 24 Mrt. '45 Dorpskade 46. Geboren Klazina Aafke d. v. A. v. d. Berg en W. v. d. Berg-Nieborg Kropswplde. 30 Mrt. '45 Smitslaan 118. Tijd. St. Jozefst. S'meer. Geboren Elibeth Jo- hannes, z. en br. van E. J. Geertsema, H. C. GeertsemaEenkema, Aaltje en Sabientje. Schildwolde, 28 Mrt. '45 Denemarken. Geboren: Lineke Kornelia, d. v. Th. B. Klimp en F. W. Klimp—Tepper. Sid- deburen, 4 April'45. Mo- lenheerdt. Eenigekennis- geving. Heden overl. zacht en kalm na een ziek- te v. 10 mnd. onze zoo inn. gel. Broer, Beh.Broer en Oom Harm de Vries in de bloeiende lft. v. 30 j. Overledente Zuidbroek. Geliefde echtg. v. Tienke v. Dijk. Zwaar valt ons dit groot verlies. Zuidbroek, Mrt.' '45, Fam. Daanje, Sloch teren, Fam. Wester- kamp. De begrafenis heeft Zaterdag 31 Maart plaats gehad. Heden 28 Mrt. ontv. wjj uit Duitschl. het droevig bericht, dat op 2 Jan. '45 in den ouderd, v. bijna 40 j. is overleden, onze lieve Man en Vader Hendrik Veldhuis Zwaar valt ons dit verlies, doch wij wen- schen te berusten in Hem, die hem in Zij- ne heerlijkheid heeft opgen. Slochteren R. VeldhuisSmit, Fré, Jan. Janny. Geboren Mijs Jozef Kor- nelis Jan, z.v. Grimme en I. Grimme-Bosma Emmen, 20 Maart 1945. Het Huwe'ijk van P Drent en H. G. Stege, dat 9 April a.s. zou pl. hebben is wegens omstandigh. tôt nadere aankondiging uitgesteld. Westerbroek. Apr. '45. Gron.weg 40. Hooge- zand, Smitslaan 25. Henny de Groot en Dirkje Dekens geven kennis v. h. voorgen. Huw. Vol trekking Za. 21 April v.m. 11 uur. Winschoten, Bovenbu- ren 175, S'meer, Ach- terdiep N.z. 40, April '45. Thuis v. 3—4.30 u. Jan A. Hazenhoek en Aaltje Staal geven ken nis v. h. voorgen. huw Voltr. Zaterdag 21 Apr Siddeburen, t Veen A 88, Zanden A 79. Zaterdag 14 April zijn D. H. Strabbing en Z. Strabbing-Pot 45 j. ge trouwd Smitslaan 89, April '45. Hunne dankb. kinderen, beh. en klein- kinderen. Heden Za. zijn Abraham ten Cate en Bouwina Buisman 45 j. getrouwd. Gelegenh. te feliciteeren v. 4—5 u. Zuidbroek, 7 April '45. Hunne dankb. Kinderen, Beh.- en Klein- kinderen. Vrjjdag 13 April zjjn Hemmo Aslacder en Sijbrig Deisz 45 j. getr. Siddeburen, April '45. Hunne dankb. kinderen beh. en kl.kinderen. Hierm. bet. wij o. hartel. dank, v. de v. blijken v. belangst. onderv. bij de geboorte v. o. dochtertje Henderika. Sappemeer April 1945. Parkstraat 6 G 1. Reinek J. Reinek- Wiltens. Heden 28 Mrt. ontv. wjj uit Duitschl. het droevig bericht, dat op 2 Jan. '45 in den ouderd. v. bijna 40 j. is overl. onze lieve Zoon, Schoonzoon, Broer en Oom Hendrik Veldhuis Zwaar valt ons dit verlies, doch wij wen- schen te berusten in Hem, wiens doen en- kel wijsheid en liefde is. Hoogezand Fam. Veldhuis Fam. Smit. Door een noodlottig ongeval is overleden op 22 Oct. '44 onze lieve Zoon, Broer, Behuwd- broer en Oom Reinder Dekker, in den leeftijd van 29 j., Echtgenoot van L. Lehmenhôler. Slochteren, 30 Mrt.'45 Uit aller naam: P. Dekker. Heden overl, plots, d. e. noodl. ongev. onze lieve Dochter, Zuster, Beh.zusteren Tante Geertruida Knapper in den ouderdom v. 44 j., echtg. van E. Knapper. Zuidbroek, 26 Mrt. '45. Fam. Knapper. Heden nam de Heere tôt zich onze gelief de Vrouw. Moeder, Beh.- Groot en Over- grootmoeder Jantje Oudeman echtgen. v. W. Oos terheert, in den ou derdom v. ruim 69 j. Appingedam, 23 Mrt. '45. Uit aller naam W. Oosterheert. De begrafenis heeft pl. gehad Wo. 28 Mrt. Het heeft God be- haagd plots, tôt Zich te nemen, onzen innig gel. Broeder, Zwa ger en Oom Rensje Ritzema gel. echtg. v. F. ten Have, in den lft. v. 40 j. Leens, 1 Apr, '45 Uit aller naam Fam. Ritzema. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Vader, Beh.-, Groot- en Overgrootvader Luitje Buurman sed. 12 Nov. '32 wedn. v. Jantje Broekman. Kolham, 5 April '45. De begr. heeft plaats op Dinsdag 10 April '45 te Kolham. Namens de Fam. L. Zuur. Heden overleed na een kortst. ziekte on ze lieve Vader, Beh.-, Groot- en Overgroot vader M. van Essen, in den ouderd. v. 88 j. Zuidbroek, 4 April '45. Kinderen, Beh.-, Klein- en Achterkl.- kinderen. De begr. zal pl. vinden heden Za. 7 April, 's mid- dags 2 u. Zij die den overledene de laatste eer wenschen te be- wijzen worden om 1.30 u. aan 't sterf- huis verzocht. Mede namens wederz: fam. mijn hart. dank v. d. betoonde deeln. onderv. bij het verlies v. mijn lieven Man en Vader Jan Eggens. Tevens aan allen die bijstand hebben verl. bij het ongeval. Harkstede, Apvîl '15. Uit aller naam W'ed. J. Eggens-Bakkcr. V. de vele bl. v. bel onderv. bij. onze 25 j echtver. betuigen we mede namens onze kin ieren onzen hart. dank. H'zand, Mrt. '45. V. Royenstr. O. 127. A. T. Venema. R. G. W Venema-Scholtens. V. de z. vele bl. v. bel. voor en bij ons huw onderv. onzen hart lank. H. P. Mulder, A. Mulder-Buining. Mun- tendam 't Loeg B 2. Mede namens mijn kin deren, hartel. dank v. d. z. vele bl. v. deeln. onderv. bij het overl. v onzen lieve man en va der Willem Kannegie- ter, in het bijz. aan 't pers. v. d. Centr. Werk- pl. v. Scholtens aard.- m.fabriek en a. d. fam. V. d. Dijk en Meyer. H'zand, Nw.laan E 248 April 1945. V. de vele bl. v. deeln. onderv. bij 'toverlijden v. ons innig gel. Doch tertje en Zusje Gesina en vooral a. d. buurt- kinderen onzen hart. dank. H'zand, Eendr. weg 17. H. Bos en G. Bos-Kleefman, Reinder. Voor de vele bewijzen van deeln. ontv. bij het overl. van onzen lieven Man, Vader, Beh.- en Grootvader Jacobus Folkersma, onzen hart. dank. Uit aller naam; Wed. J. Fol kersma— Battjes. Voor de deeln. tijdens de ziekte en na het overl. v. onzen innig gel. Broer en Beh.broer Harm de Vries, betuigen wij onzen har- telijken dank aan de Buren Ruzius, Meier en Bos, in het bijz. aan A. Ruzius te Zuidbroek Zuidbroek, April 1945. Uit aller naam: B.Wes- terkamp—de Vries. V. de deeln. betoond bij h. overl. v. mijn gel. broeder Meindert van Timmeren, mjjn oprech- ten dank. Schildwolde April '45. G.v.Timmeren Onzen hart. dank v. de betoonde bel. by het overlijden v. onze lieve Vrouw en Moeder H. P. Rusthoven. Schildwolde, April '45. E. F. Hakkeling en Kind. HARING! Bestel nu reeds HARING, (min- stens 100 stuks), tegen de geldende vastgestelde piijzen. Alleen schrift. best. worden uitgevoerd. FLIPJONKER, Visch handel, Kerkstraat 30, Veendam. Verkoop bij Executie. Op Woensdag 11 April 1945, des v.m. 10 uur, zal op het terrein ^an de Scheepsh. Wolthuis te Sappemeer (bij de Borgercompagniester. brug), ten laste van Berend Frans, koopman wonende te Sappemeer executoriaal worden verkocht, het bij pro. cesverbaal van den on dergeteekenden Deur- waarder dd. 15 Juni 1943 ten laste van Be rend Frans voornoemd in, beslag genomende ijzeren Tjalkschip Dankbaarheid' De verkoop wordt ge houden bij opbod en de toewijzing zal geschie den aan den meestbie. dende en tegen gereede betaling. Bezichtiging 1 uur vôdr den verkoop De Deurwaarder, met de executie belast: W. E. A. KUBES BOELDAG HOOGEZAND. Op Zaterdag 14 Apri a s. in het Café CEN- TRUM v. Roijenstraat, zullen ten overst. van Deurw. Kubes worden verkocht Meubilaire- en Huishoud. Goederen D. beperkte ruimte geen specificeering. Goederen dienen te worden gebr des Vrijdags 13 April, terwijl de gelegenh. tôt bez. wordt gegeven op den dag der verkoop van 10-12 u. tegen bet v. 15 et., toeg. verk. welke om 1 u. s-mid- dags begint, inbegr. K. v. d. Wal. Veilingh LEEKENSPEL „Martha en Maria'' op Zondag 15 April te 3 u., in de Ned. Herv Kerk te Sappemeer. W ATERSCH AP DUURSWOLD. Verg. v. h. Hoofdbest. op \^oensdag 18 April a.s. des nam. 2 uur in h. Waterschapshuis te Siddeburen. Woltersum April '45. De voor zitter W. M. Veldman. SPAARBANK DUURSWOLD Schildwolde. Zitting op Zaterdag 14 April, n.m. lj^-4 uur nlagen beperkt. Spaar- jusjes worden niet be îandeld. Het bestuur. RIJKSKEUKEN Hoogezand. Gevr. Vrouwelijke werk- krachten v.keukenwerk- zaamh. Hoog loon. Aanm. zoo sp. mogelijk bij de keuken. Spoorstraat 25, Hoogezand. HOTEL „S T R U V E" Sappemeer. ^lorgenZondag8Apr. 2.30 en 5.30 uur, Terman Rinket presen- teert 2 groote JUBILEUM VOORSTELLINGEN ter eere van het 25-jar. Artistenjubileum van ack Willard, de be- tende schlager-compo- nist, auteur en compo- nist v. o.m. Madelein e.a„ leider van de in ternat. vermaarde 31/4 Willards, met het won- derkind Desmond. Wegens enorm suc- ces op veler verzoek André du Lancèlle, de coning der Telepaten met zijn nieuwe ontdek- dekking, Mad.elle Car- lita. Entrée f 2.50. Wordt verwacht „DeGrônneger Sproak" met „De Laidjeszanger" op 15 April a.s. Consultatiebureau voor Zuigelingen te VEENDAM. De eerstvolgende zitting zal niet plaats hebben op Woensdag, maar op DINSDAG 10 APRIL van des morgens 9 uur tôt half 12 en des nam. van half 2 tôt half 4. H.H. Landbouwers. Wij le ver en U BIN- DERT WINEuit voorr teg. inlev. v. uw toe wijzing. H. HOOITES Harkstede. W ATERSCH AP DUURSWOLD. Gecommitteerden uit bet Hoofdbest. roepen sollicitanten op voor de met 1 Mei a.s. vacant komende betrekk. van Secr. v. h. Waterschap. Jaarwedde f. 1683. - Pensioenkorting vol- gens Rijksregeling. Sol- licitatiën op zegel van f. 0.30 te richten aan den voorz. Peroonlijke aanmelding niet anders dan na oproeping. Woltersum, 3 April '45 De gecommitteerden vnd. W. M. Veldman voorz. V.v.d.Dijk, secr n. Burgerm., 20—21 zoeken 2 dito Vrien- den die hen ged. de zomer de zeilsp. willen leeren. Br. o. no. 320. n. Meisje z. leuke Vrien- din, lft. 16 17 j., omg. H.—S. Br. o. no. 317. T ABAKSPL ANTEN Te leveren ong. half Mei, met perspotkluit Alleen Ir. Slits 25. Wees er bij. De vraag is groot. K. AMERIKA, zaadhandel, Knijpslaan Postbus 12 Hoogezand P.S. Tevens nog weer kleipootsjalotten aanw TUINIERS. Pootaard appelen, Noordel., Sou venier, Bevelander, te h. 's-middags v. 3-6 u Sel.bedr., Otto Meijer, Brugstr. 15, H'zand EVACUAS beh. tôt de rechtzinnige Ned. Herv. Gem Wist U dat er op de Winkelhoek, op de grens van H.-S. een Ned. Herv. Kapel staat waar iedere ZONDAG om 10 uur en 4 uur rechtzinnige pred. wordt gebr. Tevens v. deze Kapel uitgaande, iedere Zondagm. om 2 uur Zondagsschool te Mar tenshoek bij Pool i. d Kap. Winkelh., te S'meer O. Noorderstr. 112'. Fa.R.BUITENWERF Zaadhandel etc. MARTENSHOEK. nok Uw adres voor uitsluitend prima Tuin-, Bloem-, Landbouwzaden, Gras-, Klaver-, Groen- Voederzaden, Zaaigra nen, Zaaipeulvruchten Aile soorren vroege- en late Pootaardappe- len, Kunstmest- en Kalkmeststoffen enz (Nog enkele agenten gevraagd). BELANGRIJK BERICHT. Binnenkort wordt onze le brochure '45 verz. îelangr. v. d. aansch v. div. dr. benoodigd- îeden, Belangh. en eva- cué's gelieven hun adres op te geven. Verzendh. MERCURIUS d. Oldenhove, Wes- terplantage 38a, Leeu warden. Huish. en techn art. landb.werkt. en auto-onderdeelen. Onderl. Veeverz. Mij. Noord- en Zuidbroek Deelnemers van boven- gen. Mij., die hun rund- vee of paarden buiten de gem. in de weide willen brengen, worden verz. daarvan vroegtij- dig kennis te geven a. d, boekhouder, opdat ze eerst geschat kunnen worden. Het bestuur. VOETVERZORGING Behandeling v.allevoet- gebreken. Iedere mid- dag en volgens afspraak G. W. VERVER. Brugstraat 19, H'zand. EVACUé's. Geëvacueerde NJN'ers, die contact zoeken kun nen z. wenden tôt de Ned. Jeugdb. v. Natuur- studie, p.a.TitiKuipers, Parkstr. 31, S'meer Mej Reulen-Hansen uit Herten bij Roermond z. "am. Vrienden en Beken- den adres R. W. Olden- zijl, Zuidl.veen D 161, gem. Zuidlaren Drente. nette j. man, oud 30 j., z.k.m. nette j.w.d. vrouw 25-35 j., Huis en inb. m. aanw, zijn, 1 of 2 g, bezw. Br. no. 325 n. heeren 23 j., z.k.m. Meisjes lft. 18-25 j. 3r. m. foto's welke op eerew. w. teruggez. o. no. 326, bur. dezes. n. Heeren, kweekers, 39 en 30 j. z. k. m. 2 n. Dames lft. 35-40 en 25- 30 j., o. w. évacué s. 3r. 1. met foto, welke w. teruggez. o- no 324 n. Burgerm. zoeken dito corresp. Vrien den, lft. 18—20 j. Br. onder No. 319. longen, lft. 17 j. alsinw knecht, kan g. m. paar den omg, bij vk. omg Noordbroek. Br. o. no 329 Bureau dezes. V. h. omspitten v. tui nen ook v. H.—S. H Oosterhuis, Kolham E 305 nette Vriendin v. 28 33 j., liefst Hgz.-Spm Br. o. no. 328. Juftr. v. samenwon. op boerderij, liefst v. plat teland, 25 tôt 40 j. Aanb. Mej. j. S. van Hemmen—Venema, Harkstede G 270 welke bej. vr. wil huish samen doen met wedn v. 70 j. Lfst. Ger. Gods Br. a. L. Wolthuis, Zui derstr. 45a, S'meer. weg. huw. d. tegenw n. dagm. n. ben. 18 j J Lahpor, Werfkade 17 Martenshoek. n. Werkvr. v. 1 of meer morg. of midd. Mevr Schmidt, Kerkstr. 1 Hgz net Morgenm., Mevr Brôerken, Slochterstr 127a, Sappemeer. Meisje v. 15 16 j. d. e. n., o.w. évacué Gelegenh. Dameskappen te leeren. Br. o. no. 322 fl. Dagm. of fl. Werkst D. Kuipers, Zuiderlaan 20, Oosterpark H'zand m. Mei ben. 18 B. J. n. Dagm. niet i- Brian, Hélium Dagmeisje. A. Ebels, Westerbroek dir. of m. Mei net Dienstm. v. d. en n. wordt als huisg. opgen E. Schouwstra, Bikker Nieuwolda. m. Mei fi. Dienstb. of Huish. of Echtp., man v. tuinw. en vr. v. huish. Mevr. de Sitter, Rijks- straatweg 61, Haren op dorp d. e. alleenst. burgerpers. Juffr. v. d huish. (o. w. évacué) Lft. 35 40 j. Br. on der no. 315 Bur. dezes net d. of M.meisje, B. H. Fikkers, Gron. weg 9, Westerbroek. Morgenm. L. Deuntje, Kerkstr. 13, Hoogezand. dir. nette Werkster v. e. pr. dag. i. d. week D. Dijkstra, Hoofdstr. 76, Hoogezand 4u!p i. d. Huish. v. 9- 15 u. Mevr. Benes, Hoofd straat 13a, Hoogezand. n. Werkster v. 1 2 îalve d. per w. of net Morgenmeisje, J. Kok, Geinem.str. 14, S'meer ongens en Meisjes. P. Çroon, Noorderstr. 124 Sappemeer.' Werkvolk Noorderstr. P. 124 Kroon S'meer een Knecht d.gk.melken tegen 1 Mei. R. J.Oom- kes, C. 89 te Waterhuizen vaste Arb. aile werkz verst. en goed met p. tunn. omg., K.v.d Broek Tzn. D 65, Slochteren. v. dir. of m. Mei, fl. vaste Arb., goed met paarden k. omg., H. anssens Landb. Sloch teren D. 34. m. Mei, vaste Arbeider won. m. tuin aanwezig Adres bureau dezes. v. dir. Arb. J. v. Dam, Kropswolde. ongen, plm. 16 j. v. d. cweekerij. J. de Winter D 136 Slochteren. v. dir. fi, Aardappel- Doter. Gebr. Topper, Woldweg 125,Kropsw. Middagtafel d.g.w. m. bijlev. v. e. e.a. Centr. S'meer. Br. o. no. 316 Çosthuis door net pers. te H'zand of S'meer. 3r. o. no. 323. Weide v. 1 of 2 hokkel. de Boer, Landb., Siddeburen. Weide v. hokk. H. Berg Geerland, Siddeburen. dr. Zeug. M. Haaijer, achter Zuivelfabriek, Slochteren. .g.st. verk. Woonwa- gen op ijzer. Br. m. pr. aan Schildwolde, Hoofdweg C 11 heele of gedeelten van Inboedels, Zolderoprui- mingen, oude Klokken, Antiek enz., on versch. wat, verkoophuis L. Heikens, Nieuw- Scheemda. [nw. Damessch. m. 373/4 h. v. zgan. Damessch., m. 40 of 42. W. v. d. Veen Noordbroek A 50. Noordel.. Record. Friih- môlle, Ultimus pootaard. aile m. en kl. A, AB, B. S. Bos, Achterdiep 58, Sappemeer. volbl. Pink. J. Vast, 't Veen, Zuidbroek Ultimus AA 28-35, Beteka AB 35-45. R. Vegter, Kielw.weer 15 Z. n. Voetpomp teg. sol. verg. De Heer's Lunchroom, Winschoten ionge Kaifk. B. Kroon Nieuwel E 228, Kolham Noordeling B, Pootaard. 28-35 en 35-45 en 700 kg. Record AB, m. 28-35. J. Middel, N'broek C 45. volbl. Stierkalf, 5 w oud, v. beste afstamm fj. Munnik, Slochteren Ruiten. electr. Fomuis. Aanb. a Hemmes, Singel 31, Hoo gezand. N.A.K. goedgek. Poot- aardappelen, Record, Voran, Noordeling, ai les kl. AA. M. Haaijer, achter Zuivelfabriek, Slochteren. Kinderw. Meijer, Sport- terr.str. 13, H'zand. dr. Stamboekzeug. M Jonker, Siddeburen. m. rechte h. Tab.pijp (nw.) R. E. Mulder, Verl. Hoofdstr. 34 Hoogezand iwee jonge geiten. Hoenslaan 71, S'meer. dr. en guste Geiten Zeldz. b. dieren. B. Duurkens, Achter diep, Sappemeer. Pootaardapp. Noordel., Record. Voran, Beteka, Triumf, Ultimus, ver- schill. kl. en m. H. Freij Slochteren D 399. 5 of 6 Schakels (visch- tuig). O. v. d. Wijk, Kapper, Muntendam 2 b. dr. Geiten, 3e ec le dr., werpt. beg. Apr H. Habing, Vossenburg Kielwindeweer. TE HUUR GEVR. aile maten en kl. Noor del., Record en Voran, o. and. srt. beschikb. J. H. Freije, Sel.bedrijf Slochteren D 400. ot te k. door jongelui tegen Mei of eerder Burgerwon. o. w. tegen naderovereen.te komen voorw. of ged. v. won Br. onder no. 309. 2 Melkgeiten, H. Ton- kens, Nw.weg 63, Hgz 2 dr. Geiten, E. Wejjei Kl. Harkstede G 313. 50.000 kg. Suikerbieten en Voeraardappelen J. Edens, Kiel. d. jongelui (geen evac. Won. of ged. met gebr. v. keuken, in gemeente Zuidbr. Br. o. no. 327. dr. geit, D. de Boer Achterd. Z.z. 3, Spm (achter café Brink) Voeraard. J. Meijer,B71, Noordbroek. beste Geit, 17 April 1. M. Haaijer, a. Zuivel fabriek, Slochteren. 200 H.L. Voeraardapp. en partij Suikerb.bij H. Boer, Achterdiep 1, Sappemeer. Woning of ged. Geen évacué's, maar jong echtp. z. k. Hoogehuur Çr. o. no, 321. Be dr. Geit. G. Slagter, Hélium B 74. 40 H.L. Voeraard. Th. Cordes, Verl. Hoofdstr. 39, Hoogezand. Woning of ged. v. won. door jong echtp.; 1 kind Martensh., H'zand o: S'meer. Br. o, no. 318. aen w. 3e dr. Geit, 2 Matstoelen f 20.— en Schilderij f 3. Wed. J. Abbing, Kolham E 562 partij Suikerb. als veev. A. J. Adams, Woldweg 41, Kropswolde. Praam, plm. 30 40 ton. H. Scholtens, WoudMoem bonté Gent, o. w. r. v. Ganzen. J. M. Haan, Siddeburen. Suikerb. en Witlofwor- telen. Gebr. Hoen, kweeker, Kalkwijk. ■UILLNe 6 Krielen en Haan. J Buurke, Noordbroek A 70. gave Voeraard. K. Kroe- ze, Woldweg 81, K'wolde. 1 p. n. w. v. o. Dames schoenen m. 37 3/4 hak v.m. 38 of meisjessch. m. 35. 1 p. h. kindersch. m. 30 v. h. meisjessch. m. 32 of 33. Pietersen, Kerk straat 17, Hoogezand. Konijnen, dr. Voedsters P. Pikkert, Kleinemeer 174, Sappemeer. Voederb., Voeraard. en part. Hooi, G R. Heeres Achterdiep 51 v S'meer. 1 Hondje (teef) 9 w. lief dier. Wed. P. Nieu wold Kolham E 539. Graszaadhooi in pakken Gebr. Veldman, Sloch teren (Dijk). Centralekoe v. nieuw- melkte of a.s. kalvende j. Sieph., j. oud. J. Koning Jr„ Slochteren Vossenburg, Hoogezanc beste a.s. te kalv. Vaars v. Centralekoe, R. Veg- ter, Kielw.weer 15. Z.n Schaap m. 2 0oilamm. v Slachtsch. Joh. v. Oos- ten, Harkstede. jong. Pakjes, lft. 2 j. v. J.pakje lft. 6 j of oude kw. Heerenpak Te koop gevr. nette mod. Kinderw. G. Kui pers, Oosterweeren A 627, Siddeburen. pr. zgan. hoge H.sch teg. Vloerbedekking A Haaijer, Slocht. D314. zgan. Sch. m. 38 voor Plusfour, leeft. 15 j. K Koerts Kalkwijk W 51. nw. Schoenen m. 36 v. Meisjesmantel leeft. 14 15 j., Zwaneveld, v. Royenstr. 125, H'zand nw. br. Heerensch. m. 45, o. kw. v. dito of zw., m. 45. Wiendels, Langewijk 1-2. S'meei beste Damessch., m. 37 v. Zomerj. m. 42 of Stof. W. Massink, Meer. weg 22, Foxhol. nw. v.o. Sch., m. 38, 3/4 h. v. Meisjessch. 39 )1. hak of Jongenssch. R. Zwiers, Zuiderlaan Hoogezand. âge Sch. en Schoenkl o. kw. zgan., m. 38-39 v. J.sch., m. 42-43. Visscher, Sportterrein- straat 10, Hoogezand. mooie Wieg v. pr. La- iens. Gruben, Verl. Zuiderstr. 12, H'zand Windbuks v. Surr.b. U. Lamain, C 17, Bo- venweg, Muntendam. zgan Poppenwagen str. ijnmodel t.M schoenen m. 37 of een lap Stof v. een Winterjurk. T Taak, Borgweg F 222. Damessch. m. 38 h.hak v. dito pl. hak, m. 38 of 42, J. Werkman, Spoorstr. 32, Martensh. 25 pr. Gramofoonpl. v. Damessch. m. 38 en ongenssch. m. 40. Wed. Nieuwold Kolham E 539 beste 1. of h. Jongens sch. m. 37 v. dito 39 of 40, J. Brink, Stations- weg, Siddeburen. pr. v.oorl. Kinderw. v. <ookkachel, A. Schafer G.meersterdiep Nz. 172 Sappemeer.' 3ruimtabak v. Shagta- )ak, J. Kuipers, TamwegG 84,Harkstede pr. leeren Laarzen m. 42 en pr. v.o. H. J. Schoe nen, z.g.a.n., v. Kuikenh Buurke, N'broek A 70 p. zgan. D.sch. m. 36, h. hak, v. Kindersch. m. 23 en 24. P. v. d. Veen, café Noordbroek. D 395. Zondags niet. prima Molhond, N. Gan- zeveld, D 328 Slochte ren (veld). nest fijne j. Hazew.h. pr. afst. en gevr. pari i; Voeraardapp. J. Zee. man. Siddeburen A 105a gekr. Bouvier, o. w. v. jonge Boxer, reu. A. Hoving, Fellum B 6 b. Waakh., manv., J Duursema, Vossenburg 5, Kielw.weer. N o.Z. dr. gekr. Spaniel f 150, wit m. zw. A. Thoma Foxham 29. m. zw.;Waakh. Chr. Pie- ters, Oudeweg 23, Westerbroek Smous, 7 maand, mooi kamerh. W. ten Cate. Stootshorn, Noordbroek uest m. w. Keesh. eD ng. Foxterr. G. Swart, WesteindC92, Z'broek. z. mooie D. Herdersh., Heem- en Waakh., ver- trouwd bij sch. en kind en mooie zw. Bouvier, 9 m. goed waaks. J.v. d. Helm, Sportterrein straat 119, Hoogezand. eiken Linnenk. f 250 en Vloerbedekk. f 350. J. v. Bon, Heerenstr. 10, S'meer 3r. Zeilkano f 225. J, Visscher, Werfkade 57, Martenshoek. Omtrekkachel f 20.- G. Sagel, Meestersl. 12 Westerbroek. îijenwas, K. Doornbos <olham. plm800 Legistrumstik- ren. 2 j. oud. J. Lok- ken. Smitslaan 187, Hoogezand. partij gave EetsjalotteD J. Dallinga en Zn„ Groentekweeker, Hel- nm B 169. abakspl. en 10.000 Wittekoolpl. R. Haayer Slochterweg 23, S'meer. N.A.K. Pootg. o. v. tuin- c ers, Beteka, Beva, Noordel., Record, IJssel ster, Voran, Ultimus, aile kl. A gek., versch d. gerooid Selec.bedrijf boerderij Maathuis, ripseompagnie. E. J Haathuis, Stadskanaal, Tel. 141. )lm. 50 H.L. vr. ger. Uoordeling Pootaard- appelen. A. Hoving, Hélium B 6. riumf AA, Wilpo A en Record AB Poot aard., aile m. E. Die- terman, Slochteren. ootaardapp. Voran A A Souvenir AA, Bevelan der A A, IJsselster AA, i iihmôlle AB, selec- iebedrijf Otto Meijer, 3rugstraat 15, H'zand. Apr. tusschen 17 en 18 u. ong. b. d. opslagpl. v. d. Waterl i. 't West- eind v. Zuidbr. een dubb Rijwieltasch v. br. zeil heeft opger., wordt z. eig. bel. verz. deze zoo sp. mog. t. t. bez. H. Vedder, Westeind C 24a, Zuidbroek. Vrij. 30 Mrt.: bl. gestr. Kinderwanten van Luth. Kerkstr., Z.'str., N.'str., îonth.brug, Oosterpark, Stationsstr. tôt Kalkwijk 49. T. t. b. t. b bij G. Vrieze—Hartman, Luth. Kerkstr. 24, S'meer. bl. gabard, Overjas v. doenslaan totfabr. Fa. îenes,H'zand. T.t.b.t.b. Gebr. Hoen. H'zand. 2e Paaschd. 's midd. v. roxham n. H'zand, br. zijd. Ceintuur m. verz. gesp, t. b. t. b. bij H. Gaster Foxham 63. >r. 1, glacé Handsch. v. T'zand Bioscoop na^r 3orgerc.brug, t.t.b.t.b. A. Schomaker, Hee renstr. 14, S'meer. bl. gabard. Overjas op 24 Mrt. j.l. T. t. b. t. mime bel. Gebr. Hoen, Zuiderstr. 16, H'zand. Levensm.krt. T. t. b. bij B. Hartman, Hee renstr. 15-6, S'meer. in Oostwold (Siddebu ren) br. dubb. Fietstas- schen, inh. 2 zakjes. T. b. t. b. J. W. Hin- richs, Stationsweg, Siddeburen. pers. bew. t. n. v. J. v. i. LaaD, Polderlaan 95, N'broek t.t.b. aldaar. WEGGELOOPEN Pekingees (teefje)'creme van kl. L.n.d. naam Neesje t.b.t.b.b. J. Heikens.Mid- denstr. 104, Sappemeer. de nw. aangek. le kl. jonge VDL Premiebeer Gaven" No. 9771. V. Kampioenbeer fokd. '44 s morg. v. 7 u. en 'sav. n. 6 u. J. Mulder, Zuid- 'aarderveen. mijn Haaskleurige VI. îeus z. v. Stamboekram Hengelo. Dekgeld f. 2.50 A. Burghard, Noordbroek. Tollander, ram, dekg. L—s av. na 5 uur Udema, Dorpsstr. 43, Kielwindeweer. 3ont Konijn, dekg. f 1,50 Kruize D 67, Slocht. witte Weener Ram, moeder 3 x bekr. met ZG. H. Dallinga, Hélium B 169. 1 ZG ijzergr. VI, Reus. D. Nijborg, Zuiderstr. 224, S'meer. 1» BIEDT ZICH AAN KENNISMAKING GEVKAAGD TE KOOP GEVRAAGD TE KOOP VUtLOREN TIR DEKKING

Nieuws- en Advertentieblad, Duurswold nl | 1945 | | pagina 2