Boeldag GiâÂe} de. Rai ir Boeldaq Kielwindeweer. torgercompapie. Vos-merrie Gemeente H006EZAND Coôp. Ver. „E.M.M." u.a. te Hoogezand Gevraagd 3 bekwame Timmerlieden Boeldac Borgercompagnie. bruine Rui 2-pM. B&dAtMejn Een zending Dekens (2-pers.) I B. RUD1NG Gzn., Sappemeer. JAN RUDING, Hoogezand. Gemeente HOOGEZAND Coops' Drogisterij, Personeel Net Meisje voor Kantoorwerkzaamh. Nog I of 2 volslagen Auto-monteurs. Nieuwe Bonnen Schouwburgzaal Hôtel Faber vraagt een flinke Bakker Denk om de Feestavonc BODEWES, I I RENIER MIMER N.V. Vetarsmij. .ROLAND", Slochteren een FL1NK MEISJE Verkeersmij. „R0LAND", Slochteren. Distributienieuws INGEZONDEN OFFICIËLE MEDEDELINGEN. Met grote vreugde ge ven wij kennis van de geboorte van ons Zoon- tje Hoogezand, 4 Maart '47 Hoofdstraat 122. D. Gruis J. N. Gruis-Bierma Door Gods goedheid werden we verblijd met de geboorte van een Zoon D1RK JAN. Hoogezand, 6 Maart '47 Burg. Bartelsstr. 7a. S. Smit H. Smit-Kroon Tijd. St. Jozef-Stichting Sappemeer. Jan Bakema en Liefke Kluin hebben de eer U, mede namens wederzijdse Ou ders, kennis te geven van hun voorgen. Huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben te Hoogezand op 15 Maart a.s. voormiddags 11 uur. Sappemeer, Maart '47. Middenstraat 42vu. Hoogezand, Sportterreinstraat 99. Receptie van 3.30-5 uur. F. Prins en A. Prins—Haarlemmer zeggen U, mede namens hun Ouders, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun Huwelijk onder vonden. Hoogezand, 6 Maart '47 Werfkade 21, Maandag 10 Maart 1947 hopen onze lieve Ouders en Grootouders BERNARDUS BRUGGE en HILLECHIEN A ROGGEN hun 30 jarige Echtver- eniging te herdenken. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven, is de weris van hun Dank- bare Kinderen. Behuwd- en Kleinkind en Ver- loofde. Sappemeer, Maart '47 Maandag 10 Maart 1947 hopen mijn lieve Opa en Opoe hun 30 jarige Echtvereniging te herdenken. Sappemeer, Maart '47. Kleinemeer 10®. Dat ze nog lang ge- spaard mogen blijven is de wens van hun Klein- dochtertje Hillie. herdenken onze geliefde Ouders R. BROUWER F. BROUWER-HASSING hun 25-jarige Echtver. Sappemeer, Maart '47. Middenstraat 60. Willem en Verloofde. Langs deze weg betui gen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons 30-jarig Huwelijksfeest ondervunden. Sappemeer, Maart '47 Noorderstraat 152. Joh. Bos C. Bos—Tonnis Voor de grote belang stelling ondervonden br ons 60-jarige Huwelijk betuigen wij onze har taiijke dank aan Fam Gem. Best. Hoogezand en Directie Siroop Fabriek Vrienden en Bekenden voor deze onvergetelijke dag. Westerbroek Maart'47 Groningerweg 8. K. Kalsbeek G. Kalsbeek-Georg Maandag 17 Maart a.s. hopen onze geliefde Ouders St. de VR1ES en H. de VR1ES—OLTHOF hun 30 jarige Echtvereni ging te herdenken. Slochteren, Maart '47 Hun dankbare Kinde ren Hiltjo Geert Hilbrand Harm Hillegiena Martina. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan allen, die hulp heb ben verleend tijdens mijn ziekte, tevens aan de Buurtver. Slochterstraat. Sappemeer. Maart '47. W. Moedt. op Notaris T. Wiersum Wildervank zal Woensdag 19 Maart 1947, 's nam. 1.30 uur ten verzoeke en aan de boerderij van den Heer Tj. SCHURINGA, Dorps straat 95 te Kielwindeweer tegen contante betaling publiek verkopen: Bovenl. Notaris Smith te Veendam zal op Dinsdag 11 Maart a.s., des nam. te 1 uur, ten verzoeke en ten huize van den Heer G. ten Kate Borgercompagnie 15 (gem. Veendam) publiek en contant verkopen: 12-jarige 3-jarige Vos-merriç(belg) 6wipkarren. 1 korreslee ploegen (1 rudsack, twee-schar., 2 één-scha- rige), 5 eggen (4- en delige zigzag, 2 veersta- len, 1 onkruidegge Rud sack), 4 kruiwagens w.o 1 lange, cultivfitor, schof- feituig met toebehoren sulterwaaier, 2 basculen m. gewichten (300 en 500 Kg.),aardappelrooimachi- ne, kunstmeststrooier bietensnijder, rugsproei- machine, aardappelzeef met roosters, koren half H.L. vat, steekkar, 4pon- terbomen, 2 posten (6 m lang en 38 cm. breed) 500 korenzakken, 10 stel kla verruiters, 2 paardsmaai machine (Krupp), paarde tuigen, lerengareel, leik beugel, 2 wringen, afras tering (33 vlampijpen strepenjager, voor- en achterbinden, hooi, mest rietentafel met stoelen vulkachel, haardkachel ledikant met 2 matrassen, nachtkastje, 2 tafels, w.o uittrektafel en klok. Te bezichtigen 's mor gens van 9—12 uur. korrelsleep, ploegsleep, 2 sorteertafels, aardappel- raam, haksella, 2 bascules, 2 slijpstenen w.o. een voor zichtmachinemessen, 3 kruiwagens, kunstmest- breker, planeetbreker met zaaimachine, zaaibakken, 2 half H.L. vaten, 2 steek karren, bindertouw, 175 kiembakjes, 75 stel kla- verruiters, 600 korenzak ken, 4 P.K. petroleum- motormetgraanmaalderij voor- en achter binten takelblok met touw (vijf- loper), trappen, ladders, halsbogen, boormachine draadpalen, draad, dek- kleden, wringen, vorken schoppen, kookpot, juffers schaafbank met ®bank- schroef, een windcharger met accu's, mestposten, twee rijtuigen w.o. een Prins Albert met ,dissel boom, één-span, knuppels en gereiden, een partij mest, en twee gelijk- stroom motoren, 120 v., 18 amp. en 120 v., 25 amp. en hetgeen verder zal wordcrvgepresenteerd. L. L. C. Hoogenboom, Notaris te Hoogezand. zw. merrie M. C. Cormick oliebad- aflegger, 3 wîpkarren, rol- blok, sorteermachine met 4 sorteringen. kunstmest strooier, aardappel.plant- gatensteker, sorteertàfel, aardapp.zeef, cultivator, schijfegge, slede, 3 krui- karren w.o. één lange, verticale waaier, enige eggen, koren schoffeltuig, 2 tweesch. ploegen w.o. Rud Sack, ontsmettings trommel, 5 Kg. abivit droog, 50 Kg. geserol- sproeimiddel, planeetzaai- machine, planeetschoffel, zaadkleden, plm. 400 kiembakjes, draad, richel paaltjes, hoekijzer, - wringen, kleindeelgereed- schap, touwwerk en het geen verder zal worden gepresenteerd. Derde Abonn. Voorstelling op Vrijdag 14 Maart Hef succès stuk, vereerd met een bezoek van H. M. de. Koningin Toneelspel in P. BAKKER. 12 taferelen door Hedenavorid in Zaal VROOM. De Burgemeester der Gemeente Hoogezand verzoekt belanghebben den, die vrijwillig bereid zijn een uit Indië ge- repatrieerd gezin bij zich op te nemen, hiervan opgave te doen ter Secretarie vôôr 15 Maart a.s. Er moeten in totaal een tal gezinnen in deze Gemeente worden onder- gebracht. Nogenkele losse kaarten verkrijgbaar Plaatsbespr. en loting Maandag 10 Maart, 4 uur voor gemengd bedrijf. j Persoonlijke of schriftelijke aanbiedingen ten kantore van de Cooperatie Parallelweg 46. met N.V.L.-diploma. Scheepswerven, Martenshoek. door H. HOVING, Timmer- en Lijkkistenbedrijf, 10 uur zal ten verzoek van den Heer WICHER MULDER, te Sappemeer aan zijn boerderij te Bor gercompagnie no. hl8, piibliek tegen contante betaling worden verkocht Levende Have als: l.een6-jar (gekruiste Belg), 2. een 4-jarige rood schimmel Merrie (gekruiste Belg). Boerenbeslag als: 5 wipkarren, 1 korre op lucht, een Melchior zaaimachine, een elevator (model Korthuis), 4 ploe gen, w.o. een Rud Sack, schoffeltuig met toebeho ren, 6 eggen, zigzagegge onkriiidegge, waaier met toebehoren, aardappel- rooimachine (merk Hage- dorn), 2-delig ijzeren rol- blok, kunstmeststrooier, cultivator, dorsmachine m. schudders, korenschof- felmachine, hooihark, kor- ter voor koren en zade- rijen met cirkelzaag, tri eur, bietenzaadschoner MUZIEK, TONEEL, Na afloop BAL. Aanvang 7.30 uur. Entrée 60 et. bel. inbegr Voorradig: grote sortering met en zonder Vergunning, in Woivlok en Kapok binnenvoerîng vanaf f 67.50. Ledikanten, Opklapbedden, Divanbedden, Spiraalmatrassen (1- en 2-persoons) Juist ontvangen Hoest* en Grieppoeders j i Hoestsiropen en -Druppels, de rekeningen VerkoudheidszalfenKeelpijntabletten, Rheumasan Glycérine met Kamferspiritus e a. middelen tegen ruwe en schrale huid. De Burgemeester der Gemeente Hoogezand maaktaan deSchuldeisers der Gemeente bekend, dat ten laste van genoemde Gemeente, over het jaar 1946 moeten worden in geleverd ten Gemeente- huize vôôr 1 April '47 VOOR Griep en Kouvatting de beste Hoestdranken. Bonnema, Brummer, Abdij, enz. Hoeststillende Tabletten Grieppoeders Asperin Tabletten Kinawijn Kinine Pillen Peperinunt Druppen Anijsspiritus Vrouwefijk De .ROLAND" vraagt: Leeftijd plm. 17 jaar. Diploma M.U.L.O. gewenst. Schriftelijke aanbiedingen bij de te HOOGEZAND is plaats voor in de Afdeling Kruidenierswaren. Persoonlijke aanbiedingen ten kantore van de Cooperatie Parallelweg 46. 6 De „ROLAND" vraagt: Schriftelijke aanbiedingen bij de 63-7 63-8 63-9 64-4, 63-4 Bonkaarten KA, KB, KC 703 (strook no. 2.) algemeen 500 gram suiker, bo- terhamstrooisel enz. of 1000 gram jam, stroop enz. 01 500 gram chocolade of sui- kerwerk. algemeen 50 gram cacao algemeen 250 gram citroenen (voorinlevering.) Bonkaarten KD, KE 703. (strook no. 2.) 64-5 algemeen 250 gram suiker, boterhamstrooisel enz. ot 500 gram jam, stroop enz. of 250 gram chocolade ol suikerwerk. 64-6 algemeen 50 gram cacao 64-7 algemeen 250 gram citroenen (voorinlevering.) Bonkaarten MA, MD 703 (strook no. 2.) suiker 250 gram suiker, boter hamstrooisel enz. of 500 gr. jam, stroop enz. of 250 gr. chocolade of suikerwerk. TABAKSKAARTEN ENZ. QA, QB, QC 703. tabak 3 rantsoenen tabaksartike- len. 63-3 tabak 2 rantsoenen tabaks- artikelen. vefsnaperingen 200 gram choco lade en/of suikerwerk ol 200 gram suiker, boterham strooisel enz. of 400 gram jam, stroop enz. versnaperingen 100 gram choco lade en/of suikerwerk ol 100 gram suiker, boterham strooisel enz. of 200 gram jam, stroop enz. Op de bonnen der tabakskaart zijn 4 j 1int-nnl gedurende deze rantsoenen baar. De bonnen voor citroenen moeten uiterlijk op AVoensdag 12 Maart bij een detaillist in groente ingeleverd worden. VERENIGIN GSMEDEDELIN GEN. GYM. ATHLETIEKVER. H.-S. dering op Vrijdag 14 Maart a.s. hôtel Wed. Groeneveld, aanvang f in u. 63-1 63-2,, 63-1 63-3 14 dagen in totaal 5 tabaksartikelen beschik Heden Zaterdagmiddag van 24 uur in 't hôtel Faber afgifte van de |eknipte jurkjes,, uitsluitend onder gelijktijdige afgifte van punten en kosten. Van hen, die de vorige Za- terdag niet zijn geweest kan dan nog de maat worden genomen, terwijl het jurkje dan direct kvordt geknipt. Ook hier voor direct geld en punten meebrengen. Kosten f 2.tôt f 3. punten 812 punten. Tevens uitgifte van entréekaarten voor ouders f 0.50 p. p. Generale repetitie in bovenge- noemd hôtel op Donderdag 13 Maart a.s. 4 uur Kleuters Jongens en Mels- jes; 4.30 uur Jongens I, Meisjes la en lb; 5.30 uur Jongens II, Meisjes lia en Ilb; 7 uur aile andere medewer- kenden. Voor de uitvoering verwijzen we naar de in dit nummer geplaatste advertenltie. Deelnemers(sters) kwart ria zeven gereed zijn. De Dames- en Heren seniores heb- ben de volgende week geen les. ,,Ouderkaarten" voor de uitvoering van Zaterdgg 15 Maart 50 et. ver- krijgbaar hedenmiddag bij Faber en Donderdag op de generale repetitie. Hedenmiddag kunnen de bestelde jurkjes bij Faber worden afgehaald I vanaf 2 uur. De ouders worden ver- zocht zoveel mogelijk zelf te komen, punten en geld meebrengen. Zaterdagmiddag 8 Maart rep. Knots- oef., 3 uur Faber en rep. Bankoef. 5 V4 uur. I Maandag 10 Maart rep. Knotsoef. 7 34 uur Turnhal Sappemeer. A.s. week Dames- en Heren Sen. geen les, verder lessen gewoon. Vanaf heden nieuwe clubinsignes verkrijgbaar. Let op volgende Off. Med. Secretarls. R.K. VOETBALVER. „KWÏEK" Voor de wedstrijd NederlandBel- gië op 7 April kunnen kaarten wor- dten aangevraagd. Degene die hler- voor in aanmerking wil komen wordi verzocht zich bij den secretaris op te geven vôôr Zondag 9 Maart. Naar aanleiding van hetgeen wij schreven over het gëbruiken van bo- men als urinoir, welk euvel vooral veel voorkomt in het begin van de Slochterstraat, ontvingen wij thans een klacht van een inwoner van de' Kees de Haanstraat. De briefschrij- ver heeft tussen zijn beide vensters een telefoonpaal staan. En ook die schijnt aantrekkelijk te zijn voor hen. die hun boodschap niet langer kun nen bewaren. De briefschrijvcr meent, dat er verbetering zal komen, indien de ge- meente nog twee urinoirs laat plaat- sen. (Indien er mensen zijn die, indien zij zich in de Kees de Haânstraat be- vinden, niet even doorlopen naar de Zuiderstraat, nabij de Bonthuizer- brug, waar een urinoir .staat, dan be- twijfelen wij of het plaatsen van enige urinoirs wel succès zal hebbsn. (Red. Nwsbl.) D. O. S. Ingaande Maandag 10 Maart be- binnen voor aile groepen de lessen en/of fruit weer normaal. 1 Denk om de algemene ledenverga- DISTRIBUTIEKRIN G HOOGEZAND I MET AGENTSCHAP SAPPEMEER. TJitreiking bonkaarten 705 voor de 5e en 6e période 1947, Textielkaarten VA 705 en Aanvraagformulieren voor eeri Brandstoffenkaart voor het seizoen 1947/'48. Voor deze -uitreiking dienen aile Tweede Distributiestamkaarten en de thans geldige bonkaarten 703, waar- aan linksboven de inwisselingsbon Voor de indiening van de ingevul- de aanvraagformulieren voor een brandstoffenkaart séizoen 1947/'48 volgt nog een nadere publicatie. Gemeente Hoogezand. Zelfverzorgers. De uitreiking vindt plaats in de bekende uitreikingsloka- len. Kropswolde. Maansag 10 Maart '47 912 uur letter A t/m 0; 24.15 uur P t/m Z. Westerbroek. Dinsdag 11 Maart '47 9—12 uur A t/m O; 2—4.15 u. P t/m Z. Kiel-Windeweer. Woensdag 12 Maart '47 912 uur A t/m P; 14.15 uur Q t/m Z. Centrum. Donderdag 13 Maart '47 912 uur letter A t/m H; 24.15 uur I t/m M. Vrijdag 14 Maart '47 912 uur N t/m -T; 24.15 uur U t/m Z. Gemeente Sappemeer. Zelfverzorgers. De uitreiking vindt plaats in het uitreikirigslokaal uit sluitend des namiddags. .Maandag 10 Maart 1947 24.15 uui letter A t/m D. Dinsdag 11 Maart 1947 24.15 uur E t/m I. Woensdag 12 Maart 1947 24.15 u. J t/m N. Donderdag 13 Maart 1947 24.15 u. O t/m T. Vrijdag 14 Maart 1947 24.15 uui U t/m Z. Aanvragen Rijwielbanden. De gele- genheid tôt het aanvragen en indie- nen van aanvraagformulieren vooi tourrijwielbanden is voor de maana Maart verlengd t.e.m. 14 Maart '47. Tourrijwielbanden voor verhuurln- richtingen. In de week van 10 t/m 14 Maart kunnen aanvragen voor rij wielbanden, bestemd voor huurrij- wielen, worden ingediend door rij- wielverhuurinrichtingen, al of niet aangesloten bij de À.N.W.B. De hou- ders van dergelijke inrichtingen die nen bij een aanvraagformulier tevens een lijstje af te geven, waarop de vol gende gegevens staan vermeld: merk Schoenenbonnen voor jonge Moeders. Indien de baby geboren is op of na 1 April 1946 kunnen jonge moeders, die geen extra voeding meer krijgen en nog niet in, het bezit werden ge- steld van een extra schoenenbon. de ze bon uitsluitend nog afhalen in de week van 10 t/m 14 Maart tegen over- legging van de TD's van moeder en kind. Tabakshandelaren. Bij de inlevering der tabaksbonnen dient men de vol gende week de inschrijvingskaar; (zgn. codenummerkaart) ter omrui- ling aan te bieden. DISTRIBUTIEKRING HOOGEZAND Agentschappen Zuid- en Noordbroek De Uitreiking Bonkaarten Voedings- middelen 5e en 6e période plus de voorkomt, te worden medegenomen. framenummer en aantal al of niet ge- Losse inwisselingsbonnen worden niei monteerde binnen- en buitenbanden aangenomen. 1 per rijwiel. Textielkaart VA 705 wordt voortge- zet aan niet-Zelfverzorgers en vindt plaats te Noordbroek op: Maandag 10 Maart van 24 uur voor de No.'s B 51B 178. Donderdag 13 Maart van 912 en van 24 uur voor de Wijken C en D. Te Zuidbroek is deze uitreiking op: Dinsdag 11 Maart van 24 uur voor de No.'s B 121^-B 245. Vrijdag 14 Maart van 912 en van 24 uur voor de Wijken C en D. DISTRIBUTIEDIENST SLOCHTEREN Vervolg uitreiking Bonkaarten en Textielkaarten aan zelfverzorgers. De meegegeven aanvraagformulie ren voor Brandstoffen dient men tôt nader publicatie netjes en zorgvul- dig te bewaren. Stamkaart en thans geldige bonkaart meenemen. Te Slochteren. Café Degenhart: Woensdag 12 Maart 912 uur C I C 125; 1—1 uur' C 126—C 250. Donderdag 13 Maart 912 uur C 251—350; 1—4 C 351—C 450. Vrijdag 14 Maart 912 uur D 1— D 125; 1—4 uur D 126—D 250. Wegens drukke werkzaamheden ts loket 2 (voorlichting) voorlopig uit sluitend geopend op Maandag, Woens dag en Vrijdag telkens van 912 uur. Dit geld ook voor het afhalen van formulieren. DISTRIBUTIEDIENST MUNTENDAM Uitreiking bonkaarten zelfverzorgers Muntendam. Donderdag 20 Maart 24 H uur Wijk A geheel. Vrijdag 21 Maart 912 uur Wijk B 180; 2—434 uur Wijk B rest. Maandag 24 Maart 912 uur Wijk C 155; 2434 uur Wijk C rest en en Wijk D geheel. Dinsdag 25 Maart 912, 24% uur Wijk E geheel. Woensdag 26 Maart 912, 24% uur Wijk F geheel. Niet-zelfverzorgers en Zelfverzor gers te Trips- en Borgercompagnie: Dondedag 27 Maart 912, 24% u. Tripscompagnie (Talens). Vrijdag 28 Maart 912, 24% uur Borgercompagnie (Waker). SNEEUWRUIMEN EN MAAT REGELEN TEGEN GLADHEID. Burgemeester en Wethouders der gemeente Sappemeer brengen ter al gemene kennis dat de hoofdbewoners van percelen en eigenaren van onbe- woonde percelen verplicht zijn, inge- volge art. 18 der Algemene Politiever- ordening: a. te voldoen aan de door hen ge- geven bevelen tôt wegruimlng van sneeuw op de openbare weg langs die percelen; b. de openbare weg langs die per celen- bij gladheid met zand of as te bestrooien. Het onder a. bedoeld bevel wordt bij deze gegeven. Ter nadere toelichting wordt hier- bij verklaard dat het de bedoeling ls dat meer speciaal het voetgangersver- keer met bovengenoemd bevel zal worden gediend. Sappemeer, 6 Maart 1947. Burgemeester en Wethouders voorn.: De Burgemeester: A. W. STRONKHOSRT. De Secretaris: J. J. PERDON. AREND JAN. Heden overleed, nog zeer onverwachts in het Acad Ziekenhuis te Gro- ningen onze geliefde Doch- ter, Kleindochter en Nicht Willemma Pietersen, in de bloeiende leeftijd van ruim 20 jaar, Hoogezand, 6 Maart '47. Nieuweweg 17. Utt aller naam J. C Pietersen. De begrafenis zal plaats hebben Dinsdag 11 Maart om 2 uur. Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden uitgenodigd aan het sterf- huis om 1,30. Volgenvrij. Zondagsdienst Doktoren Gem. Slochteren, Maart. Dr. Berg, Schar- mer Dr. van Deth, Siddeb Dinsdag 11 Maart a.s Zondagsdienst Doktoren HoogezandSappemeer. Maart Dr. Meihutzen, Aanvang 8 uur. Bekwame Plaatwerker. Plaatwerker-Drukker. Electr. Lasser Verl. Hoofdstr. 57, Hoogezand mi Op Maandag 17 Maart 1947, des voormiddags OCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOXXXXXXXXJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC zonder vergunning. Scxxioooooooooocxxicocxxxxxxioocooc)ooooococoxxx<M»oooooooœ»oc*DoooOT 't Zij 'smorgens vrosg of 'savonds laat, d'aloude „GAPER" is paraat. Hoofdstraat 54 - Hoogezand - bij de Gado Sappemeer. TRICOTAGEFABRIEK vraagt ook voor oplelding. Aanmeldem Kantoor Meeu werderweg 155, Gronlngen PHILf HAVE HET MODERNE SNELSCHEERAPPARAAT TE KOOP een Slachtgeit en gevraagd een nieuwe Herenflets of z g a n. G. Nlenhuis, Zuiderstr 130, Sappemeer. 10 mooie witte Leghorn Kui- kens, allen aan de leg, J Mulder, Kerkstraat 70, Zuid broek, een z g a n. beige Wollen Damesmantel zonder punten Middenstraat 74, Sappemeer of ruilen' een W.jas en Man telpak plm. m. 42. Noorder straat 127, Sappemeer. een leren Motorpak, een 2 rijer Harmonica, en een drie tons Korre op prima lucht- banden bij G. Boer. Verl Molenlaan A 489, Siddeburen pracht Italiaanse Accordéon 4 rijer 96 bassen. Smitslaan 101, Hoogezand. 1 een net Dagmeisje. T, K. Kremer, Noorderstraat 54, Sappemeer. nette Huishoudster z.k 25^ 40 jaar in gezin van 2 pers. (moeder en zoon). S. Smith, Kwekeri) „Vosholen", Kleine meer, Sappemeer. een prima Dames en Heren of Heren-Kapper, Loon vol- gens loonregeling in 't Ol- dambt. Br. onder no. 331 Bureau dezer. eenige flinke Timmerknech- ten. E. Planting, Sappemeer, Tel 563. net persoon voor lichte kantoorwerkzaamheden als bijverdienste, f 20 per week. Br. onder no. 340 Bureau v d. blad een Loopjongen of halfwas Knecht. J. Landman Pzn Schoenfabriek Hoogezand. een Nachtstoker en een longen voor de kwekeri). H. Bulle, Hoofdstr, 1, Hoogez. een vaste of losvaste Arbei- der woning asnwezlg L. C, Smith, landbouwer, Kalkwijk West 58. een Schiïdersknecht. H. Lentz Kees de Haanstr. 66, S'meer. tongeman (Kantoor) zoekt per 1 April in Hoogezand Zlt- Slaapkamer met voll. pension, Aanbiedingen met cond. onder no, 345 bureau v. d. Blad. Bij de Cooperatie „E.M.M." u.a Geschikt Persoon bekend met magazijnwerk. derde Kalfskoe a s te kalven t.b.c. vrij geeft 23 L. melk H. Tepper. Knijpslaan E 446 Kolham. een drachtig enter Schaap bij R. Slems, Woldweg 102, Kropswolde Kuikens. A Oldenburger. Achterdiep Z.Z. 4,Sappe meer. 2 Geitcn G Hartman, Noord- br.str. 39. Sappemeer. fÔ mooie witte Legh Kippen aan de leg v. Royenstraat 143, Hoogezand een Drachtige Stamboekgeit Ook genegen te ruilen voor een Guste bij K. Boer. Hél ium B 181. een zwaar voermans Paard ook ruilen. J. Zwaneveld, Klelnemeersterstr. 61, Sappe meer. 5 Leghorns Kuikens aan de leg. Slochterstraat 42. mooie Herdershond 1 jaar. W. Grofsmid, Achterdlep 75, Sappemeer. 2 Loopvarkens en mooie bruinbonte Jachthond 1 jaar een Koperen Pomp met ven- tiel. H. Kasemir, Kolham E 342 drachtig V.b. Zeug A. v.d Tuuk, Jagerswljk 36, Sappe meer. een voor 't kalveren staande 2de Kalfskoe. H. Keizer. Westeind C 108, Zuidbroek, een beste Stierkalf 5 dg. oud J. H. Niezwaag, Woldweg 53, Kropswolde. best 12 j. Werkpaard en z g a.n. 2 M. Kunstmeststrooi er (wormas) E. Struif Bont- kes, Noordbroek, Tel. 46. beste Biggen j. Bos, M Veningastr. 25, Hoogezand een beste 5 j. drachtige Vos- hles Belg of een beste 4 Vosbles Belg Merrie bij E Pentenga, Westeind C 24 Zuidbroek. 2 Schapen, tevens gevraagd 2 5 H.A, Bouwland door J. Moesker, Westeind C 110 Zuidbroek. Viool (met kist) 20 Week flessen, 1 blad Marmer ge schikt voor 2 pers. Wastafel Stationsweg 6, Hoogezand twee plaats P.E B. Kookstel geschikt voor 220 volt en enige meerdelige Konijnen hokken. T. Jansingh. Kalk wijk W 22. een vooroorlogse Kinderwa gen op kogel wielen Stpots- horn C 43, Noordbroek. TXS KOOF prima 6 lamps Philips Radio toestel, 4 Fauteuils Heveapad 9, Hoogezand een prima Herenrijwiel met nieuwe banden. Woldweg 54, Kropswolde. Damesrijwiel m s b Meisjes rijwiel z. b 26x1'/2> Heren frame, 5 1 jarige Kippen D. Bouman, Tripscompagnie G. 5. electr. Vélo Wasmachine en Gramofoon met 25 platen Groningerweg 21, Westerbr gave Voeraardappelen (vorst vrij) en 4 Ganzen. M. Lam bers, Dorpsstr. 69, Kiel, bevroren Aardappelen en be- vroren Voederbieten. T, A Edzes, Zuiderstr. S'meer. Pianoklavier Hohner 120 bas- n. Remkes, Nieuweweg 5 vlams Gasfornuis met Bak- oven, Jongensfiets, Philips Radio. G. Imbosstraat 58 Foxhol., een Banjo Wever, Slochter straat 112, Sappemeer. BEEDT ZICH AAN vlotte Typiste. Br. onder no. 347 bureau dezer. net Meisje 20 jaar b z a. voor dag en nacht Llefst bij da me alleen of klein gezin. 3r. onder no. 343 bureau dezer. TE KOOP GEVRAAGD een goed Woonhuis omge- ving Hoogezand Sappemeer. Br. onder no. 346 bureau dezer. ille soorten Bonen tegen 50 cent per K.G. Br. inzenden bl] H. Oldenburger, Beneden- verlaat. Veendam. Slachtpaarden tegen hoge prijzen. I Zwaneveld, Kleine- meesterstr. 61, Sappemeer. WONINGRUIL. Wie ruiît mijn nieuwe Wo- te Knijpslaan 10 min. van Hoogezand tegen Woning te Muntendan of Veendam. Br. onder no. 339 bureau dezes. Woning Verl, Zuiderstr. 12 Hoogezand tegen grotere Woning omgeving Hoogez. of Sappemeer. TE HUUR 2 ongemeubileerde Kamers met gebruik van keuken. Br. onder no. 342 bureau van dit Blad. GEVONDEN Nooddop benzlnetank Che vrolet t.tbek. bij Bureau ,.Het Nieuwsblad" Hoofdstr. 6, Hoogezand. GEVRAAGD morgen of dagmeisje- J Pat- tje Sr. Waterhuizen D 7. voor direct een flinke 2e Boerenarbeider. woning aan- wezig. O. Hoiting, Slochte ren. voor direct een zelfstandig Dag- of Morgenmeisje. Bak ker Robbe, Kerkstraat 12, Hoogezand. Dlenstmelsje voor halve da gen of Werkster. Mevr Buurma, M. Veningastr. 80, Hoogezand. DIVERSEN keurig net Burgergezin (2 kin deren) vraagt een paar Kamers te Sappemeer of Hoogezand. liefst met gebruik van keuken of samenwonen, de vrouw is genegen huiswerk te verrich- ten. Brieven onder 338 bureau van dit blad. Net deg. pers. 49 j N.H, (kl. boerenst met huis en inboedel aan bus en trein biedt sa- menwoning aan nett eenv, vrouw 40—52 j. om samen de hulsh. te bekostigen één kind geen bezwaar. Br. on der no. 341 bureau dezes. juffrouw vraagt Verstelwerk aan huis. Br. onder no. 344, Bureau dezes. aangeboden een Zit-Slaap- kamer met gebruik van Keu ken. Br. onder no. 334 bu reau dezes.

Het Nieuwsblad nl | 1947 | | pagina 3