De Winkeliers in Hoogezand en Sappemeer Koopt loch elders niet, wat men U hier ook biedt Dat wordt een reuzen attractie! Allen dus naar Hoogezand-Sappemeer voor Het regent prijzen Uw St. Nicolaas-inkopen. gaan in deze période hun klanten extra verwennen, met het doel de ruîme sorteringen welke bij de zaken in onze plaatsen gebracht worden, eens extra onder de aandacht te brengen van hun cliëntèle. Meerdere klokjes worden verstrekt bij elke contante aankoop van 1 GULDEN of veelvoud daarvan. U ontvangt dus bij een aankoop van 1 gulden één KLOKJE, bij een bedrag van 2 gulden TWEE KLOKJES, bij 7 gulden ZEVEN KLOKJES, etc. Staan nu de wijzers van het ontvangen klokje op b.v. 3 uur, dan ontvangt U direct in contanten van de winkelier DRIE GULDEN, tegen inwisseling van het bewuste klokje. Staan de wijzers op b.v. 10 uur, dan ontvangt U TIEN GULDEN contant, ontbreken echter de wijzers, den ontvangt U niets. Klokjes, welke een bepaald uur aanwijzen en dus recht op een prijs geven, zijn bovendien nog voorzien van een waarborg-stempel op de wijzerplaat gestempeld. Elke bezoeker boven 16 jaar ontvangt een GRATIS KLOKJE bij de deelnemende zaken. Bij elk klokje hebt U dus een kans 0-1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 of 12 gulden terug- betaald te krijgen. U kunt de geldige klokjes direct inwisselen bij elke deelnemende winkelier, uiterlijk Dinsdag 7 December en dan nog elke dag een extra premie van 25 GULDEN Houdt U van een extra gokje Voor elke gulden ontvangt U een kansenklokje. Mocht soms 't geluk U nu niet raken, U werkte mee, tôt bloei der zaken. Want in een groeiend HoogezandSappemeer, Past een sterke middenstand, dat voelt men telkens weer. Koopt dus voortaan elders niet, Wat men U hier ook wel biedt. En heus U zult zich niet beklagen, Want de vruchten hiervan plukt U zelf aile dagen. Deelnemende zaken zijn kenbaar aan de deelnemerskaarten in de étalagé. Hier alleen ontvangt U dus waardevolle klokjes. Lijst deelnemers St. Nicolaas-actie Klokjesweek Handelsvereniging H.-S. 1948 HOOGEZAND. Fa. Zwiers Hoofdstraat Jac. Fellinger Woldendorps Kruidenicsbedr. C. P. Boss Boekhandel Bakker De Kandelaar Wiltjer, Bloemenmagazijn P. van Dijken Fa. Jan Ruding Boekhandel Roukes D. Blaak Drogisteri] Centrum H. Hoepman Modehuis Oorens Fa. D. H. Kremer J. Eising Meubelhandel Huizing Verl. Hoofdstraat D. Brinkman Boekhandel Boutnan J. Smith Drogisteri] B. Teuben Rijwielhandel J. J. Bodewes Wolters Meubelhandel B. Hensen Jan Boedewes Fa. H. J. Bodewes L. Venema G. J. Gelling J. Lahpor Verl. Hoofdstraat Foxholster Hoofdweg Fa. Zijlstra A. J. Bonting K. H. Bonting J. Jonkman C. H. Bos W. Wildeboer J. Smid H. van Buuren Kielsterstraat G. Hensen Beukemastraat Kalkwijk Fa. H. Helmers Beenker's IJzerhandel H. A. Ronde J. A. Koeneman K. Bronsema G. W. Verver H. Schuster J. Deurholt E. Ruding J. Lahpor J. Pool Zuiderstraat M. Veningastraat J. Koster J. Reinek Venema's Kruideniersbedrijf J. K. de Groot van Roijenstraat Borgweg j. Ruben Sluiskade Wed. J. A. Clobus Kerkstraat J. R. Middel L. Deuntje Bloemenmagazijn Prenger SAPPEMEER. W. Schut, lederwaren Noorderstraat Gebr. Meijer H. Schaap J. Kuipers B. Middeldorp De Breinaald I Boekhandel Kremer Fa. J. Koeneman W. Pol G. Ruding 't Confectiehuîs Drukkerij Dijkhuis Wolters Meubelhandel W. Beerta A. Sloot—Loorbach H. Stuut H. Schaaphok Fa. Roukes D. J. Aeilkema Joh. C. Lakenvelt J. Kliphuis Wiltjer Bloemenmagazijn H. Mulder Noorderstraat J. v. d. Velde Fa. Dijkhuis K Smid J. Veld F. A. v. d. Span A. Woltmeljer H. Kolk B. Drenth Zuiderstraat Kleinemeer Middenstraat Slochterstraat Jagerswljk Noordbroeksterstraat D. Poelstra H. Schomaker J. H. Stiekema W. v. d. Veen O. Gorens W. J. Scholte De Vries, Schoenhandel G. Smallenbroek Th. Gorens Slagerij Timans G. Kuiter Wilhelminastraat Zuiderstraat WINKELWEEK Si ni NicoÊaas-actie 194-8, vanal heden Zaterda^ 20 November tôt en met 6 December a.s. B B 0 M If t) V ft n f n V

Het Nieuwsblad nl | 1948 | | pagina 6