1 1 j i I Boeldag - Hamwcg. Meubilaire Goederen, Ciir. School Stoflen KOOPT een nieuw j. WICHERTJES, I TWEEDE BLAD Diverse een Piano. Sappemeer. Laiidinuw-arbeidskrachten RIJNPRBVIMCIE. I11 Heeren- en Dames- M. J. HUMMELEN, f Gemengd Nieuws. Fia&tselijk Nieuws Burgerlijke Stand. Officieele Publicatiën R. v. d. WAL. steeds het nieuwste. î.io-,; IST oordbroek. J Zaterdag 16 April. Reeds eenigen tijd waa het der politie bekend, dat een clubje sluwe dieven zich onledig hield met het bestelen van vrachtschuiten zoowel te Noordbroek, Zuidbroek, Nieuwepekela aïs te Veendam. Geregeld werd van de schuiten gestolen jenever, boter, vet, koffie, enz. Het gelukte de Yeendammer gemeente- politie eindelgk de hand te leggen op de dadera, n.l. vier Veendammers en twee Muntendammers. Enkelen hunner hebben reeds bekend. Van dit zestal bevinden zich reeds vijf in arrest. De andere zal dezer dageu wel in de val loopen. Wellicht zal straks nog de haod wordf n gelegd cp de personen, welke zich met de heling van het geBtolene belaatten. Het is een oude vrouw, die reeds jaren een achterbuurt kruidenierswinkelije houdt. Het geheele gezelschap stond slecht bekend, zoodat hiermede een goede vangst is gedaan. N. W. Ct. Men meldt aan het Alg. Handelsblad Woensdagavond 6 uur is op Urk ge- strand de „Avoutuur", schipper van Wielinga, met een Iading mais, komende van Amsterdam, bestemd voor deL;mmer. Toen het schip strandde, zijn terstond 3 stoombotters ter assistentie vertrokken, en hebben aile mogelrjke moeite gedaan om het schip vlot te krijgen, daar het gevaar liep. Aile hulp werd echter ge- weigerd. Dcnderdagmorgen is de stoomboot „Het Eiland Urk" ter hulp gekomen om de menschen te redden, daar in verband met stormweer vreea bestond voor de op- varenden. Allen werden er afgehaald, alleen de knecht bleef op het schip. On- geveer 11 uur Donderdagmorgen is ook deze door de stoomboot „Jhr. Von Geusau" gered. Getracht zal worden het schip vlot te. krijgen, hoewel gevreesd wordt, dat het verloren zal gaan. Een buitenlandsch juwelier kocht in Keulen eanige diamanten, welke hij betaalde met 13 Nederlandsche bank- biljetten van 300. Bij onderzoek blektn deze biljetten valscfc. De juwelier ver- klaarde, desgevraagd, dat hij de biijetten in Luxemburg had ontvangen en niet wist, dat zij valsch waren. De biljetten droegen het jaartal 1917 en waren gemerkt A. V. 16000. Toen een vertegenwoordiger van de Nederlandsche Bank in Keulen kwam, bleek de juwelier, zonder achter- lating van adres, verdwenen. Door de Haagsche politie ziin aan- gebracht drie jongens van 9, 10 en 15 jaar, die, verborgen tusschen kreupeîhout in het H&sgsche bosch, bezig waren met het onderling verdeelen van een zilyeren beugeltasch met inhoud, o.a. bsstaande uit f 22.60, een zilveren beursje, een zilveren sigarettenkoker, een zilveren mesje, een vermoedelijk gouden potloodje en andere snuisterijen. Een der jongens beweerde de taach op een bank in het bosch te hebben gevonden, terwijl een der anderen da&rentegeu verklaarde, dat zij haar van een dame in de Sociëteit hadden ontvreemd. In Goes iB een geval van nekkram geconstateerd. Tengevolge van het spelen van kinderen met lucifers, is Woensdagavond het woonhuis met schuur en bergen van den landbouwer J. B. Klarenbeek te Barne- veld totaal afgebrand. Dinsdagmiddag zgn te Diessen (N.-B) de gebouwen van de N, V. „De Toekomst", bevattende schuur, stal, kantoor en ar- beiderswoniDg, geheel afgebrand meldt de „N. R. Crt." Het vee was in de weide. doch tien paarden waaronder de te Breda met goud bekroonde hengst Souvenir, kwamen in de vlammen om. Ook een groote voorraad landbouwproducten, ma chines en fietsen der arbeiders gingen verloren. De schade bedraagt ongeveer 150,000. Ailes was verzekerd. Donderdagavond is de bliksem ge- slagen in het rieten dak van een schuur bij de hofstede „Tranizicht" van J. Ge- achiere, te Zoatelande. De schuur en het woonhuis zijn afgebrand. Het vee werd gered. kon geacht worden in de onmogelijkheid te hebben verkeerd de daad van zijn zoon te voorkomen. Met deze „onmogelijkheid" wordt dus blijkbaar bedoeld een relatieve onmoge lijkheid en niet een absolute onmogelijk heid, want voor het laatste zou men toch kunnen e:schen, dat ouders de kinderen direct onder hun toezicht hielden en dat zij, dit toezicht aan anderen overlatend of het slechts slap uitoefenend, dit deden voor eigen rekening en risico. Men heeft er wel eens zôô over gedacht en voor de beslissing van deze quaestie is de bedoelde uitspraak zeker van belang. Of het opgelegde bewijs nu al dan niet wordt geleverd, doet natuurlijk voor de vraag, hoever de sansprakelijkheid van ouders voor de daden hunner kinderen gaat, minder ter zake. („A, Crt.") Hoogezand. Ten overstaan van den heer T. Agterbos Jr., Deurwaarder alhier, werd Donderdsgavond in het café „Menses" te Kalkwijk, ten verzoeke van de fam. Blaak, publiek verkocht het in 1913 nieuw gebouwd overdekt staal-ijzeren bolpraam- schip genaamd „Grietje" groot 60 ton. Verkocht aan den hesr R. Dijkman te Wiuschoten voor 5200.—. Heden Zaterdag 16 April, hoopt de heer U. Dijk, brievenbesteller alhier den dag te herdenken waarop hij 25 jaren bij de post werkzsam is. Het is zeker veler wensch dat hem moge gegeven zijn nog vele jaren in gezondheid werkzaam te zijn. Sappemeer. Door de Kon. Marech. uit Hoogezand, is gevankelijkt e Wioschoten binnengebracht Barteld Sw,, 40 jaar, arbeider te Kleinemeer, verdacht van diefstal van aardappelen te Hoogezand. Na verhoor is 8. naar het huis van bewaring overgebracht. In de gisteravond gehouden raads- vergadering is het door de Raadscom- missie en de V. v. V. opgemaakte feest- p!an goedgekeurd. Besloten is een 4-daagsch feest te organiseeren, welke zal bestaan in le dag, Donderdag, rondgang met muziek, keuring van tuigpaarden bekroond en onbekroond en volksspelen. 2e dag, Vrijdag, schoolfeesten en 's av. fakkeloptocht en zangconcours 3e dag, Zaterdag, gymnastiekfeesten en gondelvaart. 4s dag, Zondag, voetbalwedstrjjden, na afloop vuurwerk. Gedurende de feestdagen zal Sappemeer droog worden gehouden. Voiling van Vrijdag j.l. Komkommers I 39 90/'40 70 100 st. II Spinazie Rabarber Kropsla Bloemkool Stek 19 90—20.10 -, 15.10 7.90 8.90 2200 8.10- 4.20-, 8 00-, 160-, n ,,Kg- boa kr. st. 2.40 p. kiat. In 1918 brandde te Ridderkerk een schuur met gereedschappen enz. af. Ver- zekering dekte de schade. De brand bleek te zgn aangestoken door een jongen van 8 jaren. De verzekeringmaatschappij, die de schade vergoedde, eischte daarna van den vader van den jeugdigen dader dat deze haar de betaalde schadevergoe- ding zou teruggeven, welke ongeveer f 11.000 bedroeg. De vader ontkende, dat hij voor die schade zou aansprakelijk zijn en dat hg ook in de onmogelijkheid had verkeerd die te verhoeden. Het gerechtahof te 't Gravenhage heeft toen beslist dat, indien de vader bewijst het- geen door hem is gesteld, hij dan de schade niet zal behoeven te betalen. De vooretelling van de zaak, door dan vader gegeven, kwam dan hierop neer Hij self wss voor beroepabezigheden van buis. Zijn vrouw was zijn zieke moeder bezoeken. De zorg voor zgn beide kin deren van 7 en 8 jaar was overgelaten aan een volwassen zuster en een dienstbode. De kinderen zijn toeD, met toestemming van die zuster en dienstbode, gaan spelen in een schuur van een buur- man, welken schuur steeda open was. Toen heeft de jongen met een lucifer het daar aanwezige hooi aangestoken, met het bovenvermelde gevolg. Het Hof was van oordeel, dat, indieu de hierbedoelde jongen een normale jongen was, dus niet iemand, die bijzonder toe zicht vereischte, de vader dan in dit gevaî Slochteren. Onder architectuur van den heer H. S. Buitenkamp alhier werd voor de stichting woningbouw Slochteren den 11 April j.l. aanbesteed het bouwen van een woning te Scharmer, waarvoor als volgt was ingeschreven Voor de timmerwerken door deheeren: K. Zwaneveld, Kolham, voor de somma van 4305 J. Timmerman, Harkstede 4046; R. Tf.bak, Seh&rmer f 3983; J. B. van Delden, Kolham f 4245. Voor de schilderwerken door de heeren K. van dor Ark, Scharmer, voor de somma van f 307 J. C. Wedda, Kolham 295. Voor lood- en zinkwerken door den heer L. Brian, Slochteren voor f 47.50. Schildwolde. Woensdagavond gaf het Ckr. gemengd koor „De Lofstem" van Slochteren in de Ned. Herv. Kerk alhier voor een voile kerk een uitvoering, die zeer goed geslaagd mag heeten. Met voile aandacht werd naar de verschillende nura- mers geluisterd, terwijl ook de voordrach- ten de aanwezigen boeiden. De nummers gaven blrjk van fiinke studie en klonken zuiver en mooi. Voora! de nummers ,In 't Woud" en „Sluimeiïiedje" werd mooi gezongen. Een dubbel kwartet zcng met gevoel en goede voordracht een Lentelied. Ds. Offeringa sprak een stichtelçjk en opwekkend woord en dankte aan 't slot de zangers voor den genotvollen avond en in 't bij fonder de sopraan-soliste mej Andringa. Ds. Vrijlandt van Slochteren eindigde met dankzegging. Deze avond was den directeur en 't koor een avond, waarop ze met genoegen kun nenterugzien Noordbroek. De collecte voor het Noor derhuis heeft hier de som van 180.30 opgebracht. Veendam. Aan de Algemeene Verga dering van Aandeelhouders van de Veen dammer Hypotheekbank zal worden voor gesteld over 't afgelcopen jaar 15 (vorig jaar 14 dividend uit te keeren en de reserves te versterken met f 27.7-55 60. Aan de Algemeene Vergadering van Aandeelhouders van de Noord-Nederland- sche Hypotheekbank zal worden voorge- steld over 't afgeloopen jaar 8 °/Q dividend uit te keeren over 't geheel geetorte bedrag, dat in 1920 met 298.400.— toenam tôt f 400.000. De reserves worden gebracht op 92,000.—. Delfzul. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is ingebroken in het kantoor van de Hamsoth-werf, alhier. Men heeft een deur vernield en kon door een ope ning in het behang, dat voorlangs die deur zat, te maken, in hot kaotoor komsn. Een lessenaar werd opengebrcken, doch daar zat niets van waarde in. Aan een ander bureau heeft, men ook gemoireld, gezien de bloedvlekko-n, die er aan kleef- den. Bij de werkzaamhedon is men ver- moedelgk gestoord, want tôt openbreken van dit schrijfburesu, waarin naar ons werd medegedeeld, f 2000 lag voor het uitbetalen van loon op Zaterdag, is het niet gekomen. De politie is bezig geweest met een politiehond, ook in verband met een in dienzelfden nacht plaats gehad hebbende iobraak in de zuivelfabriek te Middelstum, doch zonder resultaat. HOOGEZAND, 8-14 April. Geboren Nantje, d. v. Hendrik Wold- huis en Grielje Hoeksema Alida Tobina, v. Harmannus J. Scholtens en Gebina M. Maagd Harm, z. v. Hendrik Aaldring en Lukkina Thoma Bareld, z. v. Willem van Veen en Jaun* van der Vinne. Ondertrouwd: Egbert Marring, van Hoogezand on Jniehbna R. Groenwold, van Gieten llaits Hartlief van Hooge zand en Nie>siun Heinz, van Borger Jan Marring, vaa Hoogezand en Cathariua Hoiting, van Gieten Hindrik Tombrock, van Groningen eu Geessien Withaar, van Kiel Tjapko Teuben en Anna Barelds, beiden van Hoogezand Lukas J. Hijl kema en Geertruida E. Teuben, beiden van Hoogezand. Getrouwd Hinderikus Schipper en Geertruida Broekema; Elt je Hut en Christine Jager Markus Moesker en Roelfina Lumkee. Overleden Abraham Jager, 68 j, man van Maria Hovinga. overi. te Groningen Arendina Vroom, 67 j., wed. van Hemmo Hemmes. Levenl. aangeg. kind van Hendrik Bos- man en Elizabeth Nijenhuis. SAPPEMEER, 8-14 April. Geboren EJo, z. v. Warnder Staal en Aallje Patjs; Hinderika, d. v. Marten Staai en Trijntje Vos. SLOCHTEREN, 8-14 April. Geboren A&ldiik, z. v. A. Staal en T. Koster, Harkstede Annegiena Geesina, d. v. W. Houtman en M. Buining, Sidde- buren Lodewijk Rudolph, z. v. M. R. Brust en J. Weites, Harkstede Maria, d. v. K. Drgfholt en W Mulder, Scharmer Jeannotte, d. v. A. Rehwinkel en G. Nie- boer, Harkstede Dina, d. v. H. Wolda en G. van der Laan, Kolham Jan, z. v. J. Steenhuis (overl.) en E. Timmer Slochteren. Ondertrouwd Frans Hendrik Hoorntje 25 j. en Henderika Sissing 25 j. beiden van Siddeburen Dirk Westerksmp 20 j. en Jantje Geziena Kamphuis 22 j. beiden van Siddeburen; Jakobus Folkersma 31 j. Schildwolde en Eva Bronsema 24 j. Schar mer Jakob Steen 31 j. Waterhuizen en Hillechien Hulshof 28 j. Borgweg, Getrouwd Hendrik Jan Jacob Hartog 20 j. en Fokkien Tepper 24 j. beiden van Kolham; Gerrit van der Woude 35 j. en Jantje Wildeboer 82 j. beiden van Sloch teren Harm Woltjer 28 j. Slochteren en Marie Margaretha Fokkens 22 j. Sidde buren Sake Moesker 23 j. en Kornelia de Muinck 25 j. beiden van Siddeburen. Overleden: Wigbolt Maat 86 j. Wedn. van Trient je Last Harkstede. ZUIDBROEK, 2-14 April. Ondertrouwd Lubberlus Stel, 24 j van Scheemda en Harmina Vos, 25 j., van Zuidbroek Jan Blaauw, 26 j., van Zuidbroek en Zwaantje Amerika, 22 j., van Noordbroek. Getrouwd Kornelis Groenewoud en Fokije Beekhuis, beiden van Zuidbroek. Overleden Bouwina, oud 6 mnd., d. v. B. Weis en G. van der Wal Elzina Wierenga, 16 j d. v. J. Wierenga, over leden en H. G. Britk. NOORDBROEK, 8-15 April. Geboren Simeon, z. v. Salomon van der Hak en Hanna van Geuns. Ondertrouwd: Jan Blaauw, 26 j. te Zuidbroek en Zwaantje Amerika 22 j. te Noordbroek. Overleden Klaas Steernberg 74 j., wedn, van Johanna Aîeida Rijkens Grietje Burema, 83 j. ongehuwd Har- manna Diephuis, 75 j. wed. van Jan Hut. Gevonden Voorwerpen. Een PORTEMONAIE met ichoud. Inlichtingen ta bekomen ter Gemeente- Secrotarie van Hoogezand, Inrichtingen, welke gevuar, schade of hinder kunnen veroorzaken. Burgemeester en Wethouders van Hoo gezand brengen ter openbare kennis, dat door hen op het verzoek van JAC IIUIT- ZING, bakker te Hoogezand, om vergun- ning tôt het uitbreiden van de brood- bakkerij door plaatsing van een Electro Motor van 2 P.K., op het perceel gelegen te Hoogezand, kadsstraal bekend gemeente Hoogezand, sectie K, no. 1849, een gunstige beschikking is genomen. Hoogezand, 11 April 1921. Burgemeester en Wethouders voorn.: I. A. VAN ROIJEN. De Sscretaris G. ZWIERS. Burgemeester en Wethouders van Hoo gezand brengen ter openbare kennis, dat door hen op het verzoek van de Firma HOOITES BEUKEMA, fabrikante te Groningen, om vergunning tôt het uit breiden van de stroocartonfabriek door pîaîitsing van een stoomketel, op het perceel, goîegeD te Hoogezand, kadastraa! bekend gemeente Hoogezand, sectie K, no. 1967, een gunstige beschikking is genomen. Hoogezand, 15 April 1921. Burgemeester en Wethouders voorn. I. A. VAN ROIJEN. Da Sacretaris G. ZWIERS. VISCHAKTF.1V. (itlnnenvisscherij.) De Burgemeester der gemeente Sloch teren msakt bekend, dat ter Gemeente- secretarie kosteloos verkrijgbaar zijn for mulieren voor de aanvragen tôt het be komen van een visch- of heDgelakte, voor het jaar aanvangende 1 Juli a.s, en ein- digende 30 Juni daaropvolgende en noodigt belanghebbenden uit hunne aanvragen zooveel mogelijk voor den 15 Mai e.k. in te dienen. De navolgende akten worden uitgereikt a. Groote vischakten, tôt het visschen met aile geooiloofde vischtuigon, tegen betaling van twee gulden vijftig cents (/.2 50.) b. Kleine vischakten, tôt het visschen met een daarin genoemd vischtuig, tegen betaling van een gulden 1.) c. Hengelakten, tôt het visschen met meer dan een hengel, tegen betaling van vpftig cents (/.0.60.) Voor het visschen met een hengel, geen loop- of sleephengel en geen peur zijnde behoeft geen aanvrage te geschieden. Kostelooze vergunningen om te visschen worden niet meer verleend. 1. aan hem, wien ingevolge art. 34, eerete lid der Visscheriiwet, de bevoegd- heid krachtens consent of akte is ontz egd voor den duur der ontzegging. 2, aan veld- en boschwaehters beamb- tan en maréchaussée, niet zijnde hulp- offieieren van Justifie, ambtenaren van Rijks- en Gemeentepolitie beneden den rang van Inspecteur der Rijksveldwacht on van Commissaris van Politie, besmb- ten van den Rijks- en Provincialen water- staal en bearabten van de domeinen, bs- neden den rang van hoofdopzichter. Slochteren, den 8 April 1921. De Burgemeester voornoemd. H. BROEKEMA. JACHTACTES. De Burgemeester der gemeente Sloch teren maakt bekend, dat ter gemeente- secretarie kosteloos verkrijgbaar zijn blanco aanvragen ter bekoming van jacktakten voor het nieuwe seizoen, aanvangende 1 Juli a.s. en eindigende 30 Juni van het volgende jaar en noodigt belanghebbenden uit hunne aanvragen ter bekoming dier akten, zooveel mogelijk voor den 15 Mei e.k. ter secretarie in te dienen. Slochteren, den 8 April 1921. De Burgemeester voornoemd, H. BROEKEMA. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders der ge meente Slochteren gezien art. 6, 2e lid, en art. 7 der Hinderwet brengen ter kennis van de ingezetensn dezer gemeente dat bg hunne vergadaricg is ingekomen een verzoek van Hendrik Mulder, smid te Siddeburen, om in het perceel, te Siddeburen kadasiraal bekend gemeente Siddeburen, sectie E. no. 1317 in zijne smederg een electromotor van 2 P.K. te mogen oprichten, welk verzoek met de in art. 8 der wet genoemde bijlagen ter secre tarie dezer gemeente ter inzage is gelegd dat door hen aan de belanghebbenden op den 22 April 1921, des voormiddags te elf uur, in het Gemeentehuis gelegen- heid zal worden gegeven om de bezwaren in te brengen, die bij hen tegen de op- richting in het aangeduid perceel, van de hiervoor genoemde inrichting mochten bestaan, kunnende bij die gelegenheid zoowel de verzoekers als zg die bezwaren inbreDgen, hunne bezwaren mondeli'ng en schriftelijk toeiichten. De schrifturen, die te dezer zake bg Burgemeester en Wethouders mochten inkomen, zuiien van den 18 April a.s. ter secretarie der gemeente voor den verzoeker zoowel als voor hen die bezwaren inbrengen, ter inzage liggen. Belanghebbenden worden er nadrukke- lijk op gewezen, dat ingeval zij hooger beroep mochten willen instellen tegen de te nemen beslissing op het gedaan ver zoek, zg nitt ontvankelijk verklaard zullen worden, als zij niet op de in deze kennisge- viog aangewezen zitling zijn verschenen, en dat derhalve het indienen vau een be- zwsarschrift op den dag der zitting niet voldoende is. Slochteren, den 8 April 1921, Burgemeester en Wethouders voornoemd H. BROEKEMA. De Secretaris, H. SNATER. PKEDIfiBEDBTEN. Zondag 17 April. Herv. Gem. Hoogezand, v.m. 10 uur da. Franke. Sappemeer, v.m. 10 uur ds. Wefers Beiîink. Kropswolde v.m. 10 uur ds. F. H. Koster. Westerbroek, v.m. 10 uur: ds. Dçjkstra. Kolham, v.m. 9^2 uur ds. Snoep van Ten Boer. Harkstede Scharmer, v.m. 9i/2 uur ds. H. W. Bloemhoff. Doop. Tekst Ps. 8 5 Wat is de mensch Onderwerp „De kleine, groote mensch". Hélium, v.m. 9i/2 (oude tgd) ds. Marra, Noordbroek v.m. 91/2 uur ds. Stra- lingh. Doopsgez. Gem. Sappemeer, v.m. 10 uur ds. ten Cate Ger. Gem. Sappemeer, v.m. 9i/2 uur Leesdienst N.m. 51/2 uur: ds. Nomes van Schildwolde. Evangelisatie in eu ten bate der Ned. Herv. kerk. Winkelhoek Sappemeer. V.m. 91/2 uur: de heer Meerholz. N.m. 5 uur: da. Vrijlandt van Sloch teren. ADVERTEÎfTIËW. Heden overlesd na een lang- durig doch gednldig lijden onze geliefde Mooder, Behu wd-, Groot- sn Overgrootmoeder HARMAIKA DIEPHUIS, wed. van J. Hut, in den ouder- dom van bjjna 76 jaar. Hiervan geven wij kennis aan familie, vrienden en bekenden. Stootshorn, 9 April 1921, Uit aller naam DE FAMILIE. Heden overleed te Rotterdam zacht en kalm, îd den ouderdom van ruim 87 jaar onze lieve Moeder, Behuwd- en Groot- moeder EKGELINA JAGER, sedert 22 Juni 1910 weduwe van Hendrik de Groot. Groningen, 11 April 1921. D. DE GROOT, Rotterdam. H. J. DE GROOT. J DE GROOT—Mulder. T. DE GROOT Hzn. L. J. DE GROOT—Benard en Kleinkinderen. L Op Donderdag 38 April 1931, des nam. 2 uur (offic. tijd) zullen ten verzoeke en in 't café van den heer H. STUKJE te Hamweg, onder Harkstede, publiek contant worden verkocht als TAFELS, STOE- jfif B LEN met en zonder pluche zittings, LIN- AisF'OL NENKASTmet kroon, COMMODE, SPIEGELS, 2 eiken- houten SECRETAlRE's, SCHIL- DERIJEN, KLOK, REGULATEUR, CANAPE. KOOKKACHEL, PE- TROLEUMLAMPEN, enz. VERDER Voorts DRINKW ATER- FILTER, EMMERS, TOBBEN, LINNENREKKEN, 2 HEEREN- FIETSEN, w.o. 1 nieuwe en 1 Fongers, partij machinaal HOUT, KORAALSCHROTEN, gr. eu vuren gesch. eD geploegde PLANKEN, gesloten VOERKIST. LEGNESTEN voor hoenderpark, KIPPENGAAS, H A L F M U D, A ARDAPPEL- ZEEVEN, HOOIVORKEN, SCHOP- PEN en hetgeen meer zal worden gepresenteerd. P. DENIJS, notaris te Slochteren. 3 Mel opnama van NIEUWE LEERLINGEN voor aile klassen. De SCHOOL telt actit leerjaren. In het 7de en 83te leerjaar wordt ook onderwijs gegeven in Fransch en Fngelsch. AANGIFTE bij hot hoofi der School PERSONEN, die genegen zijn in bovenvermeldu hindslrerk te gaan WERKEN, gelieven zich daarvoor aan te melden bij ODdergeteekende ten GEMEEN- TEHU1ZE op Haandag 18 Aprli 1931, des namiddags tus schen 5—0 nnr. Sappemeer, 15 April 1921. De Correspondent der Arbeids- bemiddeling te Sappemeer, J. J. PERDON. SAPPEMEER. bij Aile eerste Jtlaa merhen Koorratîig. Prijsen ver beneden aile concvrrentie,

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1921 | | pagina 5