Openluchts/ Groote spécial Festiviteiten te HDDG 16, 17, 18 en 19 Juli 1 Groot Openluchtspel op het Spor Diverse Volksspelt 0QST1BSCH UIKfPlhl. labaretzaal Joiilin Rouge", i 1 f Amstel Schoencrearr Donderdag 16 Juli, 's nan VOLKSUITVOERIIS Zaterdag 18 Juli, 's nain, a Schitterend geillumine .WERKT; kan iedereen met de bekende prima Mj wijze van inzet der fees Kubriek I. Concours van enkel in{ tuigpaarden Rubriek II Enkei ingespannen tuij Rubriek III. Springconcours landbouwpaarden, Rubriek If. Wedstrijd te paa hindernissen „geen springei Rubriek V. Concours van enkel ing tuigpaarden, telkens 's avonds 7 uur: Ails vier dagen Diverse kermisattracties. W Yerstaat het wel! SANGCINOSE PROGRAMMA Pryzen 40, 25, 10 en 5. Prijzen: 60, 40, 20 en 10. Prijzen: 20 en verg. zilv. med., 10 daille, 5 en médaillé. Pryzen: Luxe voorwerpen. Prijzen: Lnxe of kunstvoorwerpen, met ee 't schoonste geheel. DONDERDAG, VRIJDAG en ZATERD Optreden van het bekende cabaretgezelschap KEES PEIJIS van Amsterdam. Laat ieder een of meer dagen vryhouden voor een bezoek aan deze spéciale festiviteiten. Knip den GRATIS BON uit welkt dato 18 Juli in dit blad verschijnt. V en Oostersch Mark COHCeilS-HIPPI toebehoorende aan en gereden door landbouwers'o gelijk worden gesteld door de Commissie. De le en 2e prijawinnaara in deze rubriak zijn te ryden in rubriek II. Hengsten en hackney's een eersten prijs hebben gewonnen, zijn in deze rubr Vrije deelname, doch hengsten en hackaey's uitge gereden door landbouwers, hun peraoneel of daar; Commissie gelijk gestelden. Gezadeide paarden verp Gezsdelde paarden verplichtend. gereden door dames (vrije mededinging.) Aangiften ichriftelijk Hlteri(jk 13 Jall e.k. A. MULDER Jzn. te Kalkwijk, telef. no. 74, die ga vraagde inlichtiDgen verstrekt. De deelnemers hebben zich te onderwerpen aan j voorwaarden, vermeld in de feestgids. Entrée Laden met een huisgenoot en kinderen i neden 16 jaar onder geleide vrij. Niet-leden f 1.—. 300 deelnemers (w.o. Mannenkoor van 100 zangers, 3000 zitplâatsen. Praehtige tooneeldecors, geleverd VAN DOESBURG, décorateurs te Amsterdam. le «iag. DienstregeBng Spoorwegen. Het gemeentebestuur van Sap pemesr brengt ter algemeene ken nis, dat belanghebbenden hunne opmerkingen betreflend» de nu ealdende dienstregeling der trei- nen van de Nederl. Spoorwegen voor 1 Augustus a s. kunnen in zenden aan den voorzitter van den Spoorw^graad. LaDge oorhout 38 te Gravenhage, opdatda&r mede zoo mogelijk rekening kan worden gehouden met de_te ont- werpen dienstregeling 1926/1927. Sappemeer 7 Jnii 1925. De Burgemeester, VAN dek Hoof van Slochteren. De Secretari», J. J. Perdon. Entrés: Voor niet-leden le rang 1.—. 2e ra Voor leden met een huisgenoot en kinderen van leden jaar per psrsoon 50 0/0 reductie, alleen bij voorverkooj 3e en 3e dag. Entrée voor niet-leden le rang f 1 f l.Voor leden met een huisgenoot en kinderei van 10—16 jaar onder geleide per persoon 50 0/0 redi bij voorveikoop. 's Avonds aan de kassa 2.— en f Entrée Leden met een huisgenoot en kinderen va neden 16 jaar onder geleide vrij. Niet-leden 25 cent. met cabarets en dansvloeren. Opening 2 uur. Denderdag en VrUdag. Entrée 25 cent. Zaterdag 3—0 nnr. Entrée: Leden met een huisgenoot en kinderen van leden beneden 16 jaar onder geleide vrij. Niet-leden 25 cent, 's Avenda Oi/2 «nr: 25 cent (ook voor leden). Zondag 3—0 nnr. Entrée: Leden met een huisgenoot en kinderen van leden beneden 16 jaar onder geleide per persoon 25 cent. Voor niet-leden 60 cent. Avenda na O nnr: 50 et. (ook voor leden). moderne aanfcleedlng. Entrée aile vier avonden telkens 1.Opening 8 nnr. MATINEE Zaterdag en Zondag van 3—0 nnr, telkens 60 et. Dezelfde artisten, die In de cabaretzaal optreden, spelen bij afwisseling ook in de zoogen. IJatent. waarroor geen entrée wordt geheven. Doorloopende Kaarten Oostersch Marktplein, Leden 1.50 p. p. Niet-leden 2.50. Deze kaarten geven geen toegang tôt bet cabaret. Aile dagen gado-busritten naar aile richtingen. Extra-diensten worden ingelegd. De laatste busssn vertrekken 's naohts 12 uur riehting Groningen en via Sappemeer, Zuidbroek, Veendam, Wil- dervank, Bareveld. Ruime bergplaats voor auto's en rywielen by de feestterreinen. Ingezetenen en sebippers worden beleefd nltgenoodlgd tvlaggen. Lidmaatschapskaarten V. V. V. zijn nog bij den heer 0. 0. BOSMA, sigsrenhandel, verkrijgbaar tôt niteriyk II Jnll o.k. Aan hetzelfde adres verkrijgbaar entréebewijzen b(j voorverkoop. Verplicht tekstboekjes v. h Openluchtspel 10 cent. HET BESTUUR. Vergadering van den Raad der gemeente Sappemeer, Vrijdag 10 Juli. Aanwezig aile leden. Op de publieke tribune een tiental bela gstellenden. Op ad«ies van B. en W. wordt m< t 8 tegen 5 stemmen hesloten afwrjzend te beschikken op het verzoek van het Gemsentebes uur yan Hoogezand oa te Sappemeer een tapverbod in te V0">ren. Tôt ocderwijzer a*n d^M.U.L, school te Kleinermer wordt met 12 van de 13 stemmen beuoemd de heer Van Delden te Beerta. Een stem hleek van onwaarde. Vervolget.s kwam ter tafeleen een voorstel van B. en W. tôt everneming van de door den Burgemeester aaHgeboden haid Iteenen rustbank, ter gelegenheid van zyn vertrek uit d» gemeente. De schenking werd ten zeerste gewaardeerd. Ingekomen was nog een ont- slagaanvrage vau Mej. A. alk als Hoofd van de Bewaarschool te KleiBemeer, indien haar pen- sioen wordt aangevuld op haar tegen«*oord'g inkomen en teveos een verzoek van M»j- B Luikinga om in de plaats van Mrj. Valk te worden benoemd BMde adres- sen worden in handen van B. en W. om advieg gesteld. Afscheid Burgemeester Van der Hoop van Siochteren. Het womd was hierna aan den heer G. BOER, pl.verv. burgem die in den breede nagiug de ge beurt^nissen, welke alzoo onder hst 8jarig leiderschap van den heer Van der Hoop hadden plaats gevonden. Nieuwe wegen wevden aangelegd. plantsoen, ysbaan, ren en harddraversbaan, sport terrein, ailes kwam in dien tijd tôt stand. Met waardeerii g sprak de heer Boer verder over de onpartijdige leiding in de verg van B. en W. m in den Raad Spr. wenscht, den Burgemeester met de verwisseling van zijn anab naar Slochteren van hart- geluk en beveelt Sappemeer ook verder in Z.E. «riendelijke herinnerieg aan. (Appl»u»). De heer VAN DER HOOP v. SLOCHTEREN zegt. dat ditwel- licht de laatste sittlng zal zijn van de Raad van Sappemeer die hij zal leiden. Met waardeering spreekt hij van de medewerking welke hy van de zyde der beide wethonders, van sercretaris en gec>etariepersoneel, van de leden van den Raad en van allen waar- mee hij in in 't belang van de Gemeente mocht samenwerken heeft ondervonden Spreker brengt allen hiervoor harWyk dank en hoopt, dat. Sappemeer een geluk kige toekomst tegemoe* mag gaan Applaus. De heer M. DOORNBOS voert hi ma het wo rd als ou !ste raa s'id eo breng' d«n schi id'-i1 de burgemers'ier hartelijk dank yor al he'gene Z E. in't b< lang van Sappeme-r heetr daan Spr. stelt vco het ri-uw» park den naam van Van der Hoopspark te geven. (Applaus). Dit voorstel tal in de volgends vergadering aan de orde komen. Hlerna volgde sluiting. Vè rgadering van den Raad der gemeeste Slochteren, gehouden op Woensdag 8 Juli i924. des namiddags te 4 uur ten Gemeen- tehuize. Voorzitter de heer H. Broekema Burgemeester. Aanwezig aile leden. De VOORZITTER opent de ver gadering met een welkomsgroet aan de aanwezigen. De motulen worden gelezen en onveranderd vastgesteld Ingekomen Provinciale bladen be- richtende het neerleggen van het ambt van den heer Commissans der Koningin dezer provincie met 1 Juli j.l. en het aanvaarden van het ambt van den nieuwen Commissaris met in gang van deazelfden datum. Ingekomen een schrijven van het dageliiksch bestuur van den V B B in welk schrijven de wenschelijkheid wordt betoogd van het instellen van een cursus in de landbouwhuishoud kunde te Scharmer Harkstede en ver- zoekende te bevorderen dat een cursus aldaar in werking komt. Gerenvoyeerd aan B. en W. ter f-ne van rapport voor de volgende vergadering Het ingekomen adres van mgezete- nen om de verordening zoodanig te wijzigen, dat meerdere gelegenheid zal worden gegeven voor dit onder- wijs werd gesteld in handen van B. en W. ter fine van advies in de vol gende vergadering. Benoetning van een lid van net DbUUWUitug Burgerl. Armbestuur (vacature Dieters te Foxham). De aanbeveling luidt: t-.,1- Zwaneveld te Kolbam 2. H. Hoiting te Foxham. Na gehouden stemming wordt de heer T. Zwaneveld benoemd met 14 stemmen terwijl I briefje blanco was. Ingekomen de balans verlies en winstrekening van de Stichting Woningbouw Slochteren. Gesteld in handen van de heeren Westers.Janssens en van dtr Ark ter Fine van onder zoek, terwijl de beer J Boven de Commissie zal terzijde staan. De agenda is hiermede afgehandeid. De VOORZITTER zegt hierna het volgende Het is heden de laatste maal, dat ik als Voorzitter van Uwen Rtad hier aanwezig ben en wensch daarom een kort woord tôt U te richten. Bij Koninklijk Besluit van den 30 Maart j.l. werd mij op mijn verzoek ontslag verleend uit mijne betrekking als Burgemeester dezer gemeente met ingang van den 14 Juli a s. Ik nteende op mijne leeftijd geen nieuwe période te moeten ingaan en mijns taak aan nieuwe krachten ta moeten overdragen. Ik sta dus heden aan den avond van mijn ambtelijke loopbaan en is het de laatste keer dat ik als Uwen Voorzitter die functie waarneem. Het zij mij vergund aan deze plaats en bij deze gelegenheid een kort woord van afscheid te doen hooren en dit zijn woorden van dank, harte- lijken dank aan allen, die mijn trak gedurende een lange reeks van jaren aangenaam en gemakkelijk hebben gemaakt. Ik neem dan afscheid van U allen en wensch, dat het U op Uwenver- deren levensweg moge welgaan en de gemeente Slochteren onder mijn opvolger moge toenemen in bloei en welvaart. Applaus. De heer DE BOER (Wethouder) zegt hierna het volgende Geachte Burgemeester Waar thans de tijd gekomen is voor U om een woord van afscheid tôt den Raad te spreken zij het mij vergund ook een woord tôt afscheid zan U te richten na Uwen 30 jarigen loopbaan als Burgemeester der gemeente Sloch teren. Den 28 Januari i8sogeboten te Hooghammen mocht U als kind in deze gemeente opgroeien om later Uw Vaders plaats in te nemen In 188 3 werd U verk izen als lid van den Raad. in 1893 werd U wethouder dezer geœeent- en bij Koninklijk Be sluit van 2 iuli 1895 werd U benoemd tôt Burgemeester der gemeente Sloch teren met ingang van 15 Juli 1895. Thans na een 30 jaiigen am tsver- vulling hebt U gemeend het Burge- meestersschap te mosten neerleggen wegens hoogen ouderdom. U hebt het groote, ontzaggelijke groote voor- recht eehad altijd sterk en gezond te zijn. God heeft U kracht gegeven om de zoo moeilijke en toch zoo heerlijke taak naar behooren te ver- vullen. U had steeds een ruime blik en nauwe plichtsbetrachting. Veel is onder Uw burgemeestersschap tôt stand gekomen. Om ailes op teuoemen zou te groote opsomming zijn Laat mij daarom noemen de tôt standkoming van het nieuw gemeentehuis. Het oude Gemeentehuis voldeed niet meer aan de daaraan te stellen eischen, met Uwe krachtige medewer king werd in 1907 een nieuw gemeen tehuis gebouwd. Veel ambtelijke werk heeft U in al de jaren van Uw burgemeestersschap moeten verrichten en zeer velen hebt U met Raad en daad terzijde gestaan, zeer velen in de gemeente hebben van U steun en voorlichtingontvangen. Was de aanvrage om hulpgerecht- vaardigd, dan had men bij U steeds een gewillig gehoor 30 jaren hebt U het Voorzittersschap van Burgerlijk Armbestuur bekleed en hoevele moe- ders en kinderen zullen kunnen ge- tuigen, dat U hen steeds een warm hart toedroeg. 32 jaren waart U op Uwe plaats om het huwelijk in te zegenen en velen zijn in al die jaren ooor dan huwclijksband door U bevestigd. Veel zou ik kunnen noemen wat door Uwe krachtige medewerking is tôt stand gebracht, ik wensch nog te wijzen op het Électrisch licht, in 19:4 in het grootste deel der gemeente tôt tôt stand gekomen door bijzondere omstandigheden wel direct niet in de geheele gemeente. Thans'is ook dit in orde. Ook wensch ik te noemen het Woldjer spoor, waarbij U in de eerste jaren als lid van -het Comité van actie krachtig de zaak hebt aangepakt. Wel deed de wereldoorlog in 1914 dezaak opschorten, doch door de medewerking van verschillende ge- meenten, provincie, Rijk en belang hebbenden, die de sommen voor de totstandkoming gevoteerd hebben, zal toch binnen een afzienbaren tijd het Woldjerspoor gereed zijn en hadden we gehoopt, dat U gedurendd Uw amb'.speriode in de eerste trein had medegereden. Van de leden van den Raad waar mede U in 1883 hebt zitting geno men is niemind meer aanwezig zoodat we allen voor U een nieuwe garde zijn. In 1907 heeft voor het eerst de heer K. Freije, thans nog lid van den Raad hier zitting geno- men. Er zijn gewis maar enkele Burgemeesters die een dergelijke. ambtsperiode hebben doorgemaakt Bij aile geschil van gevoelen in den Raad bleef hier steeds de een l.eid bewaard. Toen U voor 5 jaar geleien een album werd aangeboden ter gelegenheid van de herdenking van Uw 25 jarig ambtsjubdeum, be- vatte dit album duizenden handtee- keningen als bewijs van waardeering voor al het goede, dat U aan de gemeente hîbt gedaan, voor twee 'aren gaf de regeering blijk van er aenning door U het ordeteeken te veileenen en thans bij het verleenen van Uw gevraagd ontslag als Burge meester der gemeente ontvangt L dit met bijvoeging van waardeering voor de bewezen diensten Als Bur gemeester gaat U wel heen, als burger blijft U. Onze God ga met U en de Uwen. Waar U ons thans verlaat als Bur gemeester hebben leden van den Raad gemeend als blijk van waar deering U deze ooikonde te moeten aanbieden Laat het zijn als een symbool van eenheid, ontvang het uit mijue hand, ik hoop dat L het aanneemt om met genoegen te kun nen neerzien op Uwe ambtelijke loopbaan. (Applaus.) De heer W ESTERS (wethouder) sprak het volgende: Geachte Burgemeester! Nu Oij voor de laatste maal hier in ons midden vertoeft en over eenige dagen Uw ambt ofhcieel g*at verlaten, wensch ik een welgemeenden dank te brengen aan al hetgeen Gij m Uw 30 jarige ambtsperiode in het belang der gemeente Slochteren hebt ge- daati. Zoolang ik deel van den Raad van Slochteren heb uitgemaakt, heb ik U leeren kennen als onbevooioordeeld en steeds boven de partijen staande zoowel in Uwe hoedanigheid als Burgemeester als ook als voorzitter en ieider was deze vergaderingen. Steeds was Uw doel, het welzijn der gemeente. Wann"er dan ook de keuze, die geleid heeft tôt het benoe- men van Uw plaatsvervanger evtn goed mag uilvallen dan de keuze, die gedaan is voor 30 jaren, dan mag de gemeente Slochteren de verwisseling die over eenige dagen zal plaats heb ben, wel met groote dankbaarheid aanvaarden. Gaarne had ik en zeer zeker velen met mij U nog eenige jaren op Uw post geziep, doch Uw leeftijd in aanmerking nemende, mag men U de rust, die Gij verlangt, niet mis gunnen en past het ons, om in het door U genomen besluit eerbiedig te berusten. Verder wil ik U nog mijn hartelijken dank betuigen voor de aangename samenwerking en de hu mane behandeling, die ik van U heo ondervonden tijdens de korte période die ik als lid in het collège van B en W heb meegemaakt. Geachte Burgemeester Broekema, moge U, met eeu goede gezondheid als rustend hoofd, nog vele jaren de verdere bloei der gemeente Slochte ren aanschouwen dat wensch ik U toe van ganscher harte. (Applaus). Als oudste zittend Raadslid sprak hierop de heer FREIJE het volgende Mijn heer de Burgemeester! Een groote dichter heeft ons geschreven «Daar is een tijd van komen,^maar, daar is ook een tijd van gaan. Ook Gij hebt gemeend, dat die tijd van gaan voor U was aangebroken. U heeft geen herbenoeming gewenscht Wij hebben dat te respecteeren, en er in te berusten Al hoewel ik meen dat velen in de gemeente U nog wel eenige jaren als hoofd der gemeente hadden willen houden. Dertig jaren geleden tôt burgemeester dezer ge meente benoemd, waart U reeds voor- dien lid van den Raad en zelfs koft wethouder. Meer dan 3b jaren dus, bijna een menschenleettijd, hebt U de belangen der gemeente voorstaan en bevorderd. Veel is er in die lan ge période veranderd en zeker niet het minst in de samenstelling van bestuur en personeel der gemeente. De geheele Raad hebt U zien vernieu- wen en ook de secretaris naast U is een andere dan 30 jaar geleden; alleen de heer Schrik als persverte- "enwoordiger is de eenige, die reeds voor 30 jaren als verslaggever de Raadszittings bijwoonde. Een ielici- tatie aan het adres van den heer Schrik, die ook reeds 28 jaar als ge- meente-ontvanger fungeert is dus alleszins gewettigd. Van het personeel ter secretarie is, meen ik, de heer Tuinier de eenigste, die 30 geleden ook reeds aldaar werkzaam was Eigenaardig valt het samen, dat bijna tegelijkertijd met U ook de opzichter die eveneens een oudgediende is, den dienst met pensioen is gaan ver laten n, Mijnheer de Burgemeester U heb. de Raad is daarvan overtuigd, steeds en ten aile tijde de belangen der ge meente naar Uw beste weten ge- diend. Gij hebt dat gedaan op die rustige, eenvoudige wijze, die Uw geheele persoonlijkheid kenmerkt. Een overzicht te geven van al de werkzaamheden, door U in het belang der gemeente .verricht. zou me te veel vervoeren. Een enkele uitzon- dering meen ik echter te moeten maken en dan wil ik wijzen op de werkzaamheden, die U als voorzitter van het Burgerliik Armbestuur htbt gedaan, door de belangen der behnef- tigen krachtig te voorstaan en te be vorderen Mijnheer de Burgemeester een groot werk, van zéér veel belang voor onze gemeente hebt U als burgemeester niet meer geheel ten uitvoer zien komen ik meen de ver- wachting te kunnen uitspreken, dat U straks, zij het dan niet meer als burgemeester dezer gemeente, dan toch als commissaris van het Woldjer spoor, de belangen van onze gemeente die eigenlijk paiallel loopen met de belangen vas het Woldjerspoor, zeer zult kunnen en willen bevorderen Mijnheer de Burgemeester, mocht U en ook Mevrouw Uw echtgenoote, nog een lange en aangename levens avond zijn weggelegd Mijnheer de Bu-gemeester, thans nog een persoonlijk woord. Gedu rende de 18 jaren, dat ik de eer heb lid van dczen Raad te zijn, hebben we verschillende keeren de degens gekruist. Onze meeningen, op welke manier en langs welken weg de gemeentebelangen moes'en worden bevorderd, liepen dikwijls uiteen. Ik voor mij heb echter de overtuiging dat wij bij aile geschillen steeds het persoonlijk element hebben uitge- schakeld tn elkaar over die geschillen heen, de hand hebben kunnen reiken In één der voôrlaatste vergaderingen hebt U nog gezegd «Oppositie moet er zijn Dat was zeker een frisch woord en bewaard voor teveel eenzijdigheid bovendien kan door uitwisseling van gedachten en van ideeën het goede geboren worden. Zij ook U, Burgemeester het goede gewenscht! (Applaus). De SECRETARIS sprak hierna het volgende Burgemeester Hoewel het den Secretaris niet geoorloofd is in de vergadering van den Raad het woord te voeren, geloof ik niet, dat U of den Raad bezwaar zal hebben, als ik in deze vergadering waarin U voor het laatst als ambtshalvej Voorzit ter fungeert, van den regel afwijk, om een enkel kort woord van af scheid tôt U te richten. Ook ikheb daaraan behoefte Burgemeester en wel in de eerste plaats om U mijn hartelijken dank te betuigen voor de welwillende en vrieiidelijke bejege- ning, die ik steeds vae U heb onder vonden gedurende het 12jarig tijdvak, dat ik met U op de aan- genaamste wijze heb mogen samen werken. Goed werken is voor den Secretaris alleen mogelijk, indien hij steeds in aile opzichten door den Burgemeester wordt gesteund en die steun heb ik steeds in ruime mate van U ondervonden. Mijn dank daarvoor Burgemeester En in de tweede plaats zeg ik U mede namens aile gemeenteambtenaren dank voor den materieelen steun, die wij steeds van U hebben gehad. U wist af te keuren, te straffen soms als het noodig was, maar U wist ook het werk en het werken van de ambtenaren te waardeeren en op prijs te stellen en hunne materieele belangen te verde- digen en te steunen. En daaraan heeft de ambtenaar soms ook be hoefte Burgemeester. Vooral in dezen tijd van ambte- narenhetze van jacht op de ambte naren. van gebrek aan of gémis yan waardeering, ja zelfs van minachting vooi het werk van de ambtenaren, zelfs nu en dan van de zijde van personen, die toch zeer goed kunnen weten van hoe groot belang het is ook voor de gemeente met hare dage- lijks terugkeerende groot financieele en andere belangen, dit zij heeft goede voor hun taak berekende, werkzame ambtenaren, die deze be langen kunnen en willen behartigen. Gelukkig kan ik met blijdschap en met dank, ook aan de betrokken Cpl- leges getuigen Burgemeester, dat wij ambtenaren onder Uw Voorzitters schap over het collège van B. en W en over den Raad niet hebben te klagen. Ik hoop in het belang van de ambtenaren zoowel als van de jemsente, dat het zoov«r niet mag îomen. Nogmaals Burgemeester, voor al de vriendelijkheid en steun onzen dank- Wij ambtenaren hebben daarop deze week terug te komen. Ik ein- dig met U een aangename levens- avond te wenschen. U kan ervan verzekerd zijn dat vaak nog aangename ;edachten van de ambtenaren naar zullen uitgaan. Hierna spraken nog de heeren BUISKOOL burgemeester der ge meente Delfzijl, als Voorzitter, en de heer G. DE VRIES te Ubbena als Secre taris van de Commissie van het Woldjerspoor en brachten een woord van hulde en dank voor het krachtig werken, de daadkracht en energie van den heer Burgemeester voor de totstandkoming van het Woldjerspoor en roemden hem als de man van vastberadenheid, die als Voorzitter van het Comité van Actie aile moeite wist te overwinnen om de zaak tôt een goed einde te brengen (Applaus). Hierna sprak de BURGEMEESTER Ik dank U allen hartelijk voor Uwe belangstelling en wel in de eerste plaats de verschillende sprekers. Ge hebt allen de dag van heden voor mij tôt een onvergetel'iken gemaakt. Het aangeboden huldeblijk neem ik ondei groote dankzegging aan, het is voor mij een grootte eer van deze plaats hier dit van U te mogen ont- vangen. Een ha.telijken dank aan allen en ik wensch dat het U allen wel moge gaan. Sluiting. rcceptcnboekje te zenden aan: Daar is geen enkel middel verstaat het wel geen en. middel, dat U in aile gevallen van bloedarmoede en zenuwzwal van lichamelijke en geestelyke uitpntting beter en vlugj helpt dan de De SANGUINOSE is zuiver plantaardig zy wordt door delikaatste gestellen verdragen. Zij wekt den eetlust maakt Uw slaap diep en verkwikkend schenkt II nieu' veerkracht, levenslust, werkkracht. De SANGUINOSE kost per flacon van ruim 300 gram f 2.- 6 fl. f 11.—, 12 fl. f 21.—. Tweemaal per dag een eetlepel. Bij aile Apothekers en voorname Drogisten. WACHT U VOOR NAMAAK. VAN DAM Co., De Riemerstraat 2c/4. ®en "ai

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1925 | | pagina 6