ITALIANO Een tdierteiÉ P. VAN DIJKEN Piano- en Orge!- J.O. BOIIMAH, Huieiand B. BUITENWERF Azii, Âlgemeane Friesche Levsnsverzekeriiig Mij Plaatselijk Nieuws. geplaatst in dit blad wordt in meer dan 8000 geziimen gelezen. Pf- Advertentiën Appel-, Peer-, Kera-, Pruim-, Ltnde- en aile andere Boomen, Opmake Behand DE STBIIP TEGEN VERVALSCHINGEN kan door de overheid worden aarigemoedigd en g^tunddochrrioet roch in hôoftizaak wor den gcvoord door het pûhliek zelF. Men heeft er bij zijn inKoopen eenvoudjg op ce toen, dac men inderdaad dat- gene ontvangt, waar- voor men becaalc. Wilc U genieteh van de heilzame werking en den lekkeren srnaak van dan heeft U een waar- borq van eehcheid in bovenstaande verpak- king, waarin dit nieuwe hoescmiddei 20 ces. per ons worde verkocht Let dus op de ITALlANO-zakjes. De fabrikanten van King-pepermunt. |DRAlSif!/VvANVÀLKEflBURCS-;! le A -iLEVERTR/ LEEUWAgptfl* Een toename der portefeuille van 16l/2 millioen gulden waarvan 61/2 millioen door overgenomen portefeuilles en 10|millioen eigen produc- tiej Krachtige nositiej Het;nAlgeq3. WeekblVschrijft: De Algemeene Friesche maak- te in het afgeloopen èn door goeden gang van zaken èn door overname van verschil- lende portefeuilles een gewel- dige sprong vooruit en bracht door een netto toename van 10V2 millioen hare portefeuil le op 105i/s millioen gulden, zooals blijkt uit onderstaand overzioht 1925 1924 1928 Aantal polis* sen 684.267 601 662 591.287 Portefeuille in duizenden gld. Levensv. 86.123 97.948 75 065 Volksv. 58.798 50.931 50.070 Renten 25.611 13.882 Totaal 165.532 148.900 139.017 De flnancië'le loop van za ken was al even gnnstig als de productie, hetgeen in hoofd- kaak wel te danken is aan de ruime winstmarges op sterfte en rente. De marge op de laàtste catégorie werd zelfs nog vergroot door de rente- basis van de Renteverzekerin- gen op 3i/9 te hrengen. Voor de andére verzekeringen bedraagt Jdeze 4%. Het ligt voor de hand, dat op rente flink verdiend moet zijn, daar van aile beleggingen een ge- middelde rente van 5.88 gemaakt werd. Een rente- marge dus van resp. 1 38 en 1.88 hetgeen over de groote bedragen, waarover het loopt zeer groote winst be- teekent. Ook de sterfte was sterk ten voordeele der Maatschap- pij- voor |de voornaamste groe- pen t.w. kapitaals- en Volks- verzekering bij over] ij den vin - den wy de navolgende cijfers Kapitaalsverzekering Verwacht 069 gevallen Waargen. 374 is 56% Prachtige cijfers, die eene en orme marge aangegeven waaruit af 'te Jeiden is, dat de aangenomen sterftetafels voldoen aan de hoogste eischen van veiligheid. Aan de Extra-Reserve wordt toegevoegd een bedrag van f 428.000, waarna f 1.103.000 resteert als jwinst voor de Jeden, als volgt te verdeelen: Winst, beschikbaar voor de afd. Lovensverzekering der Algem. Friesche f 486.609 Winst idem voor de afd. Volksverzek. - 479.767 Winst voor de ver- zekerden der Al gemeene - 136.487 direct uit staat 4, die als „eerste onkosten" over de productie van het afgeloopen jaar een percentage van 2.28 aan wij st. De beleggingen vinden onze lezers duidelyk aangegeven in de Balans. Percentsgewijze zija de beleggingen als volgt samengesteld Vaste Eigendom- men f 321.625.— 0.77% Hypoth 110.125.429.80 24.25 Effect. fl9.764.986.523 47.84 Leenin- genop schuld- kente- nissen aan openb. lichamen 19.377.490.21 22 46 Polisbel. f2.050.929.11 4.91 Andere beleg gingen f 118.906.64 0.27 141.754.867.283100 Met hare hechte grondsla- gen, conscentieus beheer en belangrjjke reserves, neemt deze onderneeming een eerste plaats in onder hare zusteren en de vele verzekerden kun- nen zich bij „hunne" Maat- schappij volkomen veilig ach- ten. Sappbmebr. Op de groote Pluimveetentoonstelling te Groningen behaalde de heer P. Spaak, alhier met jonge Rhode Island Red-hen een eerste prys met 2 zijdeneere- linten voor beste kleur en type. Onze plaatsgenoot de Heer J. W. Koeneman jStat. straat behaalde met zijn prima stam zangkanaries, afkomstig van den Heer Reints te Hoo- gezand met slechts één inzen- ding op de j.l. groote kanarie- zangwedstrijd te Groningen, in de open klasse waar 26 vogels ingezonden de eerste prijs en 4 eereprijzen. Bij den Raad zijn in- gekomen adressen van den heer J. Tromp te Sappemeer en den heer J. Fellinger te Hoogezand, om vergunning tôt het spannen van draden over de geraeentewegen ten behoeve van op te richten radio-centrales. Beide adressen zijn geateld in handen van B. en W. om advies. T-ot loden van het Burg. Armbestuur zijn gisteravond herbenoemd Mej E. de Boer en de heer J. Bakker, en be- noemd de heer J. Wilbrink. De Raad besloot gister avond het aantal klassen der U.L.O. school uit te breiden tôt 4 en een 8e leerkracht aan te stellen met ingang van nader vast te stellen datum. Aan de O.ostarsçhopl is tjjdelijk tôt onderwijzeres bé- noemd mej. J. Vèldman. Hoogezand. Door de Direc teur van Gemeentewerken te Groningen is aan den Heer J. van Delden alhier, opge- dragen bij onderhandsche aan- besteding. I De verbetering van de be- strating enz. van het Katten- hage, de St. Walburgstraat en de W. A. Scholtenstraat. Tôt ouderlingen by de Ned. Herv. Gem. zyn gekozen de heeren J. Klaassens en H. Wolrich en tôt diakenen de heeren J. Francke en F.J. H. Smit. Kolham. De le Kerstdag gaf de Red. kamer „Vriend- schap" alhier voor een voile zaal een uitvoering in 't Café Braam. Opgevoerd werden „Vrede op Aarde", De Wedu- we Hansen en Eerst betoalen Mânje, welke zeer in den smaak vielen van het publiek. Met een gezellig bal werd deze welgeslaagde avond besloten. Zuidbroek. De bejaardeal- leenwonende arbeider Jan Gruben te Uiterburen is dood in zijn woning gevonden. Toen hjj 's morgens niet voor den dag kwamen, waar- schuwde een buurvrouw de politie. De veldwachter Ves- tering vond G. bjj de kachel zittende. Hij bleek overleden. De heer K. Groen heeft overplaatsing gevraagd als hoofd van de Oosteindschool naar de school aan 't Win- Bchoterdiep. Totaal f 1.102.948 Voor de gelukkige houders van groote posten is de tijd van verdesling op 31 Dec. 1925 aangebroken, voor de kleinere posten volgt die op 81 December 1927. Voor de posten gesloten védr 1 Juli 1916 wordt 12i/2 van de in de drie laatsejaren betaaldepremies gerestitueerd; voor de na dien datum geslo ten posten 5%, behoudens îyfrenten en voor die verze keringen waarbij de uitkee- ring uitsluitend afhangt van het leven zijn van de verze kerden. Dat de Maatsfchappy goed- koop Werkt blijst trou webs Toen indertijd door den Raad werd besloten voor de levering van electriciteit een vastrecht in te voeren, werd de bepaling gemaakt, dat dit vastrecht vdér 1 Jan 1927 zou worden herzien. Uit een nader onderzoek is gebleken, dat het nieuwe plan door Ged. Staten aan de ge- meente aangebodeD, vele be- zwaren voor de gemeente mëëbrengen. Het is daarom, dat B. en W. den Raad voorstellen nog eerst af te wachten de resul- taten van een naderonderzoek in te stellen door een com- missie uit de afd. Groningen van de Vereen. van Nederl. Gemeenten, weshalve zij ad- viseerden de geldende regeling van kracht te verklaren tôt 1 Jan. 1928. De Raad ging gisteravond met dit voorstel accoord. Officinale Publication. Inschrijving voor den Dienstplicht. De Burgemeester van Hoo gezand en Sappemeer maken bekend, dat in Januari a. s. voor den dienstplicht moeten worden ingeschreven personen, die geboren zyn in 1908. Voordeaangifteter inschrij ving zal in het byzonder ge- legenheid worden gegeven ter gemeentesecretarie op 3 tôt en met 9 Januari 1927, des voor- middags van 9 tôt 12 uur. Omtrent deze inschryving, die in sommige gevallen bin- nen een anderen termijn moet plaats bebben wordt verwezen naar de openbare kennisgeving in dit blad van Zaterdag 18 December 1926. Hoogezand en Sappemeer. 31 December 1926. De Burgemeesters voornoemd, D. BARTELS. EIKEMA. OcTMden TMrwerpcn. Een linker heeren hand- schoen. Een celluloid Waaijer. Een portemonnaie met in- houd. Een vijzel voor een auto. Inlichtingen Secretarie der Gemeente Hoogezand. Burgerl^ken Stand. HOOGEZAND 23—29 Dec. Geboren Iemkje, d. v. Aile van der Lei en Willemtje Mulder, te Windeweer; Tekla Hermina, d. v. Johannes Gerh. Wortelboer, en Maria Elisa beth Steenhuis, te Wester* broekj Frederikus Hendericus, Antonius, z. v. Hinderikus G. van der Werff, en Christina Susanna van der Werff, te Martenshoek; Jan, z. v. Jan van Weerden, en Benderika Smit, te Kropswolde. Getrouwd Casper Lambeck en Anna Hulsebos. Overleden Aaltje Roder- mond, oud 65 j. ongehuwd, overl. te Groningen; Frouwke Bakker, oud 74 j. weduwe van Harm Hoeksema; Klaas-Mul der, oud 87 j. echtgenoot van Saartje Scholtens. Uit een mededeeling van B. en W. aan den Raad blijkt, dat de waardevermeer- deringsbelasting over 1926 Wordt geraamd op f93 en de bouwterreinbelasting opf71.02 - Mej. G. J. M. C. Hey- mel te Wedde zal haar functie vai) ondeiwyzer. aan de Qtoster school 1 Febr. aanvaarileb. SLOCHTEREN 17—23 Dec. Geboren Jan Aile en Schel- dina. z. en d. v. J. P. Woltjer en H. Pluis, Lageland; Anjo, z. v. A. Bosker en A. Maar- huis, Steendam; Johan Hin- drik, z. v. 0. Schwankhaus en en W. Knollema, Slochteren; Kundina Hillechiena, d. v. J. van der Deen en J- de Boer Schildwolde; Sijmen, z. v. H. Tepper en J. Hemmes, Kolham. Overleden: Tjalina Mulder, 52 j. ongehuwd, Scharmer. SAPPEMEER 24—80 Dec. Geboren Berend, a. v. Roelf K6oi en Hbnqerik'a de Vrieà. YEËGADERING van den Raad der gemeente Noordbroek op Maandag 20 December j.l. 's na- middags 7 uur. Afwezig de heer J. Doorn- bos, wegens ziekte. Voorzitter: de Burgemees ter. De notulen der vorige ver- gadering worden gelezen en onveranderd vastgesteld. Van de ingekomen stukken vermelden we o.m.: Kennisgeving van de heeren J. Bosma en M.Zijlker, dat zij hunne benoeming tôt respec- tieveiyk keuringsveearts en lid van de sebooleommissie aannemen;goedkeuringsbesluit Gedeputeerde Staten tôt wij- ziging der begrooting voor 1926. Deze stukken worden voor kennisgeving |,angenomen; een rapport van de Commissaris- sen der My. Laagspanning zal by de leden circuleeren. Vastgesteld wordt een ver- ordening tôt aanvulling van de verordening op de helfing van begrafenisrechten, krach- tens welke aan de gemeente kan worden opgedragen het onderhouden van graftuinen, alsmede het schoonhouden van de op de graven opge- richte of aangebrachte voor- werpen telkens voor een ty d- vak van 5 jaren. Door beta- ling in eens van het tienvou- dig bedrag der rechten, als in de verordening genoemd, kan het schoonhouden voor onbe- paalden ty d aan de gemeente worden overgedragen. B. en W. bieden ter vast- stelling aan een concept-ver- ordening tôt regeling van het openbaar lager onderwys, welk concept by de leden heelt gecirculeerd. De heer TAAIJ acht den tijd, dat de scholen een kwar- tier uur voor den aanvang der lessen worden geopend, te kort voor de kinderen die ver van de school wonen is dit onge- riefelyk, vooral by slecht weer Spreker wil de scholen een half uur eerder openstellen. De Voorzitter zegt, dat in de oude verordeniug detydis bepaald op 20 min u ten en daar- over toch nooit klachten zyn ingekomen. Het wil spreker voorkomen, dat hetgeen de heer Taaij hier op het 00g heeft, beter ter sprake zou kunnen worden gebracht in de oudercommissie. De verordening wordt ver- volgens met algemeene stem- men vastgesteld. De inwerkibgtreding wordt bepaald op 1 Januari 1927. Een concept-verordening op de heffing van leges ter secre tarie wordt na eenige toelich- ting met algemeene stemmen vastgesteld. Dejaarlijksche op- brengst der leges wordt ge raamd op 175. Eveneens wordt aangeboden een concept-verordening op de woonwagens en woonschepen. Als standplaats voor de woonwagens wordt aangewe- zen het Noord-Westelyk ge- deelte van den Ouden Weg te Stootshorn; als ligplaats voor de woonschepen het Oostelijk gedeelte van het Noordbroek- sterdiep, tegenover de behui- zing van E. Wyngaard te Stootshorn. De heer TAAIJ komen de aangewezen plaatsen zeer on- geschikt voor Spreker betwij- leld of de woonschepen wel aan de kade aan de oostzyde van het diep mogen aanleg- gen deze kade behooren immers aan particuliieren. Ook de Oude Weg als standplaats voor woonwagens is ongeschikt; by een hoogen waterstand kun nen de menschen er onmoge- lijk wegkomen. Zoo goed als ze lastig zyn voor de buren op de opslag- plaats, zyn ze het ook te Stootshorn, temeer daar ze dan niet zoo zeer onder toezicht der politie staan. Een stand plaats achter het armhuis acht spreker wenschelijker, De heer feoelema is even eens van meening, dat een ligplaats voor woonschepen aan de Oostkant niet geoor- loofd is; aan deWestkant zou dit wel kunnenj. De Voorzitter ontraadt een woonwagenstandplaats bij het armhuis aan te wyzen. Naâr aanleidfeg van de ge- opperde bezwaren wijzigen Burgemeester eh Wethouders hun voorstel zoodanig, dat als ligplaats voor de woonsche pen wordt aahgewezen, de westzyde van het Noord- broeksterdiep. Na nog eenige discussies wordt het concept aangeno men met 5 tegen 1 stem, die van den heer Taaij. Ingekomen is een adres van 0. Buitenkamp en anderen. houdende verzoek om eakele lantaarns aan te brengen by- langs de laan loopende van de behuizing van R. Mulder tôt die van Wed. H. Haze. Wanneer by de laan, ter lengte van 700 Meter 5 licht- p'ùhten worden geplaatat, be dragen de jaarlîjlîBChe stroom- kosten f 70. Adressanten wenschen een geldelijke bydrage aan te bieden groot f 22.50 als tege- moetkoming in de kosten van aanleg, welke voor rekening der gemeente komen. De heer PERDOK geeft in overweging om er 5 licht- punten te plaatsen. Spreker doet hiertoe een voorstel. Na langdurige discussies, waar&an aile leden deel.namen, dient de heer Huisman een amendement in op het voor stel van den heer Perdok om in plaats van 5 lichtpunten van 50 kaarssterkte te lezen 3 lichtpunten van 32 kaars sterkte. Over dit amendement sta- ken de stemmen; voor stemmen de heeren Van der Veen, Huis man en Buurke, tegen de hee ren Taaij, Boelema en Perdok De verdere behandeling van dit onderwerp wordt aange- houden tôt de volgende ver- gadering. Wegens periodiekeaftreding op 1 Januari a s. van den heer J. Steenhuis als lid van het Burgerlyk Armbestuur wordt door B. en W. gehoord het Burgerlyk Armbestuur in- gediend de volgende aanbe- veling 1. J. Steenhuis; 2. H. Perdok. De heer Steenhuis wordt met algemeene stem men herbenoemd. Voor het jaar 1927 worden met algemeene stemmen her benoemd tôt lid van de schoolcommissie de heer R. S. Schortinghuis; tôt gemeen- tegeneesheer de heer S. A. Nieuwzwaag en tôt opzichter by de brandweer de heer G. Pentenga. Op voorstel van B. en W. wordt de behuizing aan het Noordbr.diep gedurende het tydvak van 1 Mei 1927-1 Mei 1928 weder voor den prijs van f 50.— verhuurd aan Jan Hassing. Aan L. Brink wordt een ontheffing in de schoolgeldre- geling verleend tôt een bedrag van f 4.22. Gelezen wordt een adres van den heer L. P. Bouwman, houdende het verzoek om de garantie voor de levering van electriciteit ten behoeve van zijne boerdery té verminderen wegens vermindering van de grootte der boerdery. B. en W. stellen voor afwyzend op het verzoek te beschikken, aange zien in de met de rechtsvôor- ganger van den verzoeker ter zake de levering van electrici teit aangegane overeenkomst, geene zoodanige bepaling voor- komt, waardoor op grond van vermindering van grondge' bruik herziening der overeen komst kan worden aange vraagd. Ook kan voor deze adressant, die als toemalige huurder van de boerdery tôt sluiting der overeenkomst heeft medegewerkt, niet gel- den onbekendheid met den in houd er van of dwaling. De heer Huisman kan zich met het voorstel, dat uitslui tend is gebaseerd op het recht, niet vereenigen. Nu de ver- kochte landeryen zyn gekomen in eigendom van landbouwers in deze gemeente woonachtig, komt de gemeente in een voor- deelige positie, aangezien van die landeryen door invoering van het vastrecht nu dubbel wordt geheven. De biliijkheid eischt, dat adressant restitutie wordt verleend. De heer VAN DER VEEN zegt, dat de bepalingen van het contract moeten worden nagekomen; by den verkoop der boerderij hadden de ver- koopers een gedeelte hunner verplichtingen aan dekoopers in rekening moeten brengen. Ook de heer PERDOK is van meening, dat verkoopers in dezen een verzuim hebben be- gaan, waarvoor de gemeente niet aansprakelijk mag wor den gesteld. Na zeer lange discussies, waaraan aile leden nog eens deelnemen, stelt de heer Boe lema voor te bepalen om aan adressant gedurende den re- steerenden looptyd van het contract in mindering te bren gen 375 K.W.U. zoo lang de verkochte landeryen in eigen- dom bîljven behooren aan per sonen wonende in de gemeente Noordbroek. Het voorstel van den heer Boelema in stemming ge bracht wordt verworpen met 4 tegen 2 stemmen, die van deheeren Huisman en Boelema. Het voorstel van B. en W. wordt daarna aangenomen met 4 tegen 2 stemmen (de heeren Boelema en Huisman). Een concept besluit tôt wy- ziging der begrooting voor 1926 wordt na toelichting door den Voorzitter onveranderd vastgesteld Door de vereeniging Dorps- belang Is geinformeerd of de Raad geneigd zou zyn om ge durende ongeveer 2 jaren geen vergunning te verleenen tôt het visschen in het Noord- bVoëkstèïdf&p, wannefer dë v&fr- eeniging in het voor jaar in het diep wenscht te pooten tôt verbetering van den visefestand De Raad verklaart zich be- reid tôt medewerking. By de rondvraag informeert de heer Boelema of er op Za- terdagnamiddag geen gelegen- heid tôt trouwen meer bestaat. De Voorzitter antwoordt, dat op dien namiddag wel getrouwd kan worden, doch de voormiddag is de tijd voor kostelooze vol trekking. De heer Perdok meent ge hoord te hebben, dat de leer- lingen der iaagste klassen in de Zuider— en Noorderschool gedurende de lessen geen klom- pen mogen aanhebben als ge- volg waarvan de kleintjes verkleumqn. Spreker zag gaarne, dat B. en W. er eens een onderzoek naar instelden. Wanneer er te groote bezwaren aan ver- bonden zijn, dat de leerlingen klompen dragen tydens de les, zou het aanbeveling verdieneD, dat van gemeentewegemuiltjes verstrekt worden. Hierna Sluiting. Dcopsgez. Gem. Sappemeer v.m. 10 uur ds. ten Cate. Verkiezing. Jggref. Gem. Sappemeéf v.m. 91/2 uur ds. Spoelstra. N.m. 5 uur ds. Spoelstra. Zuidbroek: v.-.m. 91/2 uur ds. Heidema. N.m. 8 uur ds. Heidema. Evangelisatie in en ten bate der Ned, Herv. Kerk. Winkelhook Sappemeer V.m. 10 uur de heer Meer- holz. N.m. 5 uur geen dienst- Muntendam V.m. 91/2 uur de heer J. Jager. N.m. 51/2 uur de heer J. Jager. Bapt. Gem. Hoogezand „Bethel" a. Kielsterstraatweg, v.m. 10 uur de heer J. Reinholtd, n.m. 6 uur geen <3ienst. Foxhol: „Rehoboth" v.m. 10 uur, de heer B. Niezen. N.m. 6 uur de heer B. Niezen. L 's Av. 8 uur Jongel.-Verg. Dinsdagav. 7% uur bid- stond. Leger des Heils. Hoogezand v.m. 10 uur Heiligingsdienst. 's Av. 71/2 uur Verlossings- meeting. Donderdagavond 71/2 uur Openbare Samenkomst. Leider der bijeenkomsten Kapitein Jansen. PREDIKBEURTEN VRIJDAG 31 Dec. Oudejaarsavond. Herv. Gem. Hoogezand 's av. 71/2 uur ds. B. J. Aris. Onderwerp: „Wat blijft erover?" Extra collecte. Sappemeer: 's av. 7 uur ds. Pijnacker Hordyk. Col- iecte Pred.weduwen. Westerbro'ek 's av. 7 uur ds. Dykstra. Kropswolde geen dienst. Kielwindeweer 's av. 6 uur ds. de Visser van Groningen. Harkstedë-Scharmer 's av. 7 uur ds. Fischer. Collecte. Zuidbroek: 's av. 7 uur ds. Tammens. Collecte. Doopsgez. Gem'. Sappemeer 's av. 7 uur ds. ten Cate. Collecte voor Em. predikanten en weduwen. Ger. Gem. Sappemeer: 's av. 7 uur ds. Spoelstra. Evangelisatie in" en ten bate der Ned. Herv. Kerk Winkelhoek Sappemeer. 's Av. 7 uur de heer Meer- holz. Muntendam: 's av. 7 uur de heer J. Jager. Bapt. Gem. Hoogezand „Bethel" 's av. 7i/a uur de heer J. Reinholtd. ZATERDAG 1 JANUARI. Herv. Gem. Hoogezand geen dienst. Westerbroek- geen dienst. Kropswolde: geen dienst. Zuidbroek geen dienst. Ger. Gem. Sappemeer: v.m. 91/2 uur ds. Spoelstra. Evangelisatie in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer: V.m. 10 uur de heer Meer* holz. Mu*fa|ndam: v.m. 9i;fi uur de heer J. Jager. Bapt. Gem. Hoogezand „Bethel", v.m. 10 uur de heer J. Reinholtd. ZONDAG 2 JAN. Herv. Gem. Hoogezand 's av. 7 uur ds. B. J. Aris. Onderwert J. L. KROON C. M. G. KROON-Maagd Agent Gazelle en New Els- wick-rywielen. Pf-- G. REINDERS en Êchtgen. Foxholsterbosch, wenschen familie, vrienden en begunstigers een Gelukkig Nieuwjaar. H. TEUBEN en Echtgen. wenschen familie, vrienden en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar. F. FELIX Zn. Motoren Rywielen, Smedery H. POORTMAN en Echtgenoote, wenschen familie, vrienden en begunstigers, veel heil en zegen in 't Nieuwejaar. J. SWIER en Echtgenoote wenschen familie en begun stigers een Gelukkig Nieuw jaar. Nieuwelaan,Foxham. D. WAIJER A. WAIJERVeen, wenschen familie, vrienden en begunstigers een Gelukkig Nieuwjaar. Foxham E 24. R. BUITENWERF Az. en Echtgenoote wenschen familie, vrienden en begunstigers een Gelukkig Nieuwjaar. en Echtgenoote, in IJzerwaren en Huishoudel. Artikelen, Hoogezand. p. UITGEVER DEZES wenscht zyne ciiëntèle een gelukkig jaar toe. E. BERGMAN in Galanteriôn Kleinemeer. P- f- H. VAN BUUREN en Echtgenoote, Schoenhandel Kalkwyk, wenschen allen een Gelukkig 1927. M. A. BOUM AN en Echtgenoote. F. MULDER en Echtgen., wenschen vrienden en begun stigers een Gelukkig Nieuw jaar. Elite". Bevestiging Kerke- raadsleden. Sappemeer: v.m. 10 uur ds. Pynacker Hordyk. Beves tiging Kerkeraadsleden. V.m. 11.15 Kinderkerk. Westerbroek: v.m. 10 uur ds. Dykstra. Kropswolde: v.m. 10 uur ds. Tiddens. Kielwindeweer n.m. 2 uur ds. Hulsbergen. Siddeburen: v.m. 9i/s uur ds. Teensma. Scharmer-Harkstede v.m. 91/2 uur ds. Hendriks, Garmerwolde v.m.191/2 ûur ds. Fischer. Thesinge 's av. 7 uur ds. Fischer. Zuidbroek: v.m. 9i/j uur dg, Tammens. Bevestiging v. Këfk&a&dBledeh. - - B. H. TEUBEN' G. A. TEUBEN-Musters wenschen alleen een Gelukkig Nieuwjaar. - JOH. WEVER en Echtgenoote, Heerestr. 65 Sappemeer Pf Prachtsorteering By Martenshoek. laaa cm Plm. 4C den teg prijzen 1 gezonde extra z Ailes "V garantie J Boomkv 1^ 1 1 -t y 1 -

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1926 | | pagina 2