voir Figurai I, Zu'Érstr, 7, Hobqbz: n paren 12.-f 2.50 )0. 13.90. f 1,20. Breukbander orting. 69 MâlTElSIBEI Iiit is onze riclai si Eipn StoffsirvB E S S 0 I R î- UIZINC zware Wolleo Men Voor DRUKWERKEN f, 1. EEIIIIj Sapptm&ir, Tel 211 SAPPEMEER. Eene Bebiiziei Crasgewas Kosteloozs leentinfl. kostelooze inenting Duiliiit Athlitiak l S-Quick (Gron I. ira Groenten»- en Fruitzaak naar Hoofdstraat 2 ta Haogazand. i crêpe rubber idel en Stoffeerderij, tr 4. HOOGEZAfd HET AANGEWEZEN A TIRES VERKOOPINf} Verhuring 008TERPARK. Gymn. en Àthletiekvereen H.-S. Groenten en Vruchten in blik opgeruîmd voor Df bruine TJw Advertentie hier gestaan, ze was door dui zenden gelezen. aanbieding m i/s van den prys, 'oor f 7.25. Matrassen 3-deelig dr Gezondheidsmatrassen olide Ledikanten ""TngÎezonden."" VERTUOUWEN. Morgen aanvang 2 uur op 't veld achter Instituut HOMMES Tijdens de Kermis te Groningen rijden de volgende bussen extra vanaf Ruiterschepijp aile werkdagen om 10 minuten voor 8. Zondags gewoon. Vanaf Zuiderdiep aile dagen om 12 uur 's avonds. is verplaatst van Verl. Zuiderstraat 10 voor Wynen en Likeuren, Zalm, Sardines en aanverwante artikelen. doeleinden. Platen 155 X 125 c at. 153 X 122 cM. f 2.80 per plaat let bij ons te hebben gekoi tgeen U bij ons koopt, jarenlang p I e z i e r. er voordeelig een prima mod of FAUTEUILGARNITUUR. elle soorten MEUBELEN iterst lage prijzen. menteel iets bijzonder moois. pen dus eerst even kijken Ned. Vereen. van Huisvrouwen afd. H.-S. Gaarne willen we de leden nog even herinneren aan de vergadering, die Vrijdag 19 Mei 's midd. om 3 uur in het Bonté Huis zal gehouden worden. Bespreking Tocht naar Rotterdam. De reiskosten zijn bij deel- name van 10 personen 16 78, bij meer dan 25 pers. f 5.25 per persoon. Degene, die verhinderd is op deze vergadering te komen en gaarne meegaat naar Rot terdam, wordt vriendelijk ver zocht vôôr dien datum bericht van deelname te zenden aan de secretaresse Singel 14, Hoogezand. Een zeer aan te bevelen recept, als de jamvoorraad is verbruikt. Lemon cheese. 3 eieren, 3 citroenen, 1 d.L. water, 1 lepel boter, 450 gram sniker. Roer de eieren flink met de suiker in een pan met dikken bodem gedurende 15 mi- nuten. Voeg het sap van 3 citroenen toe, daarna het water, de boter en de geraspte schil van 1 2 citroenen Breng de massa onder voortdurend roeren aan de kook en iaat het even doorkoken. Met deze hoeveelheid kan men ongeveer 3 jampotjes vullen. De lemon cheese kan ongeveer 3 weken goed blijven. Het bestuur, Officiëele Mededeeling. „KWIEK" Zondag direct na de hoog- mis vergadering van penning- meesters. Donderdags en Zaterdags oefening van aile leden. 's Woensdagsmiddags en Zaterdags van 2—3 uur oefe ning van kleinere adspiranten. Voor deze kleine adspiran- ten-afdeeling kan men zich op- geven bij D, Bakker. De contributie hiervoor be- draagt beneden 13 jaar tien cent. Van 13 16 jaar 20 et. per maand. Denkt allen aan het beta len der contributie Hoogezand. Woensdagavond had in het hôtel Fàber de jaarvergadering plaats van de V.v.V. alhier, geleid door den voorzitter den heer A, Mulder J.W.zn. Na het verslag van den secretaris, den heer W. Gorens, waarin de zomerfeesten van 1932 bescheiden van opzet, doch goed geslaagd werden genoemd, volgde dat van den penningmeester den heer D. Postma. Hieruit bleek, dat de uitgaven ad f 3876.78 de ont- vangsten met f 25.22 hadden overtroffen, hetgeen beteekende dat het kassaldo terugliep tôt f 2589.511/2 Nadat de heer G. Zwiers namens de kascommissie het beheer accoord had verklaard, volgde décharge. Beide functionarissen ont- vingen dank voor hun arbeid. Herbenoemd werden tôt be- stuursleden de heeren A. Mul der, B. van Ham en W. Gorens, per. aftr., en benoemd als leden der kascommissie de heeren Hoepman, F. Jansma en G. Zwiers. Bij het punt: „bespreking der zomerfeesten" deelde de voorzitter mede, dat het be stuur, gelet op de ongunst der tijden, zich vooral «penbarend in de gemeente Hoogezand, na rijp beraad meende het voorstel te moeten doen om tn 1933 van feesten af te zien, waarmee natuurlijk voor de leden vrijstelling van contri butie over dit jaar gepaard moest gaan. De vergadering verklaarde zich eenstemmig met dit voor stel accoord. tengewoon groote maat 190 X 230 >edkoop een partijtje iets hescha- Dekens f 3.68 en f 4.75. vachten wij 00k weer een zending ing en mooie heldere storis voor f 9. rersterkingen van ieder 6 draden voor f 4.45. ier garantie f 6.50. Plaatselijk iNleuws. Sappemeer. In dit nummer is opgenomen een waarschu- wing van Burgemeester en Wethouders aan de ingeze- tenen om voortaan geen afval of andere rommel in de kanalen te werpen. Waar zulks tôt nog toe oogluikend werd toegelaten, omdat vele menschen geen anderen uitweg hadden met hun vuil, is daarvoor thans geen reden meer, nu eene reinigingsdienst voor geregclde afhaling zorgt. Wij meenen goed te doen, de aandacht op bovenvermelde advertentie te vestigen. Mishandellng. Op 1 April is er ruzie ge- weest in Sappemeer. De vrouw van Jan Si. heeft ruzie gehad met de vrouw van H. Kruit. Toen SI. thuis kwam, hoorde hij van 't geval, zoodat hy Kruit er over aansprak. Verd. Hij greep mij bij de borst en toen heb 'k hem een klap gegeven. Kruit verklaart, dat verd. in zijn huis kwam en hem aan- viel, een klap gaf en in 't gezicht krabde. Ook de vrouw van Kruit zegt dat, hoewel verd. beweert, dat hij niet binnen is geweest. Eisch f 20 boete of 20 d. h. Veroordeeld tôt f 10 boete of 10 dagen hecht. De aankondiging eener groote propagandavergadering van de Nat. Soc. Beweging (groep Mussert) had Woens dagavond zeer velen naar het hôtel Faber getrokken. Deze beweging manifesteerde zich uiterlijk doordat boven het tooneel een zwart-roode vlag was gespannen voorzien van îet embleem de Ned. Leeuw tusschen de leîters N. S. B. in een driehoek en doordat zich achter in de zaal eenige jongelui bevonden, gekleed in zwarte hemden. Voor de bijna geheel bezette zaal trad te ruim 8 uur als spreker op de heer Bakker van Groningen, die in groote lijnen op duidelijke wijze de opkomst, de bestrijding en het doel van het Nat. Socialisme uiteenzette, dat uitsluitesd is gericht op de eenheid des volks en een behoorlijk be- staan voor ieder die wil werken. Hij werd met groote belang- stelling gevolgd en zoo nu en dan, vooral wanneer hij met krachttermen wees op grove misstanden in de huidige sa- menleving, door applaus on- derbroken. Van de gelegenheid tôt het stellen van vragen werd ruim- schoots gebruik gemaakt. Ze betroffen meerendeels bijzaken. Ten slotte wekte de spreker op tôt aansluiting en verzocht diegenen, die daarvoor lust gevoelden, het Wilhelmus te zingen. Hetgeen geschiedde. Behoudens een kleine strub- beling buiten de zaal, deed zich geen enkel incident voor. De vergadering verliep uiterst kalm. verdiend, wijl eik pogen om uit te jkomen boven de alge meene penarie moet werden toegejuicht en waard is te worden beioond. Donderdagavond had in het Nutsgebouw onder voor- zitterschap van ds. F. ten Cate de algemeene ledenvergade- ring plaats van de Openbare Uitleenbiblioteek Hoogezand- Sappemeer". De secretaris, de heer J. H. Brand, sprak in zijn jaar- verslag van in vele opzichten bevredigende resultaten, het uitleencijfer der banden was belangrijk hooger dan in 1931 en bedroeg 31999, het bseken- bezit ging sterk vooruit en steeg tôt 5884 banden, w.o. een groote partij, aangekocht van de vereenigiug „Leesmu- seum" te Arnhem, die gedeel- telijk in de biblotheek zijn op genomen. Opgericht werd per 1 Mei met aanvankelijk 38 leden het correspondentschap Harkstede- Scharmer. Hoewel geleidelijke verbe- tering te constateeren valt, blijkt het zaalbezoek onbevre- vredigend. Het ledental, 536, ging 1 vooruit. Volgens het verslag van de penningmeesteres, mevr. de BoerSikkens 'overtroffen de uitgaven ad f 5299 56 de in- komsten met f 302.57. Aan subsidies werd f 3778.86 ont- vangen en aan contributies f 995.95. Nadat de heer A. Klein na mens de cascommissle de re- kening en verantwoording ac coord had verklaard, waarbij hij wees op de correcte ver- vulling der penningmeesters van haar zeer omvangrijke taak, volgde décharge met dankbe- tuiging. Tôt nieuwe leden der kas commissie werden benoemd de heeren L. Zwiers te Sap pemeer en G Raspe te Hoo gezand en tôt bestuursleden de heeren K. Watermulder, per aftr. te Sappemeer en in de plaats van den heer M Kroon per aftr. die had bedankt, de heer A. Klein te Hoogezand. Aan de postkantoren zullen vanaf 18 Mei (Goodwill day) van rijkswege vredes- postzegels worden verkrijgbaar gesteld. De zegels kosten 12i/a cent, worden ook in de plaats gesteld van zegels van dien prijs, terwijl het vredessymbool er op wordt uitgedrukt door een duif en een gebroken zwaard. Van groote waarde is voor elken winkel de stand, vooral als die wordt gesteund door een goed verzorgde éta lagé, door overzichtelijke rang- schikking, door properheid, welwillendheid en groote ver- scheidenheid, do»r de wijze van bediening en bovenal door prima kwaiiteit der artikelen en billijke prijzen. Aan dit ailes dachten wij, toen wij de nieuwe groenten- en fruitzaak aan de Hoofdstraat 2, tegenover de Bonthuizerbrug binnentra- den, waarheen de heer J. Heeringa zijn bekenden winkel, voorheen Verl Zuiderstraat 10, heeft verplaatst. Daarin is rekening gehouden met al de eischen hierboven genoemd, de ruime, smaakvolle winkel en zijn aankleeding is een aanwinst voor de omgeving, zoodat de factoren, die tôt succès kunnen leiden, aanwe- zig zijn, een succès te meer Ruim een week vôôr dat de thans fungeerende tijdelijke werkkracht bij de werkloozen- administratie is benoemd, werd in de gemeente Sappemeer deze benoeming geprofeteerd, terwijl er aan werd toegevoegd, dat een ander lid van dezelfde fractie voor een tijdelijke wet- houderszetel in aanmerking kwam, en dat bedoelde fractie tegenover een en ander niet onverschillig stond. Wij zetten iedere gedachte aan een accoord tusschen het dagelijksch bestuur en bedoel de fractie van ons af, maar het is wel een feit, dat sedert een deel van deze profetie in vervuliing is gegaan, er een soort van ongerustheid zich heeft meester gemaakt van de ingezetenen, en men zelfs eenige ontstemming kan waar- nemen nadat bekend is gewor- den, dat een der wethouders in de laatste Raadsvergadering zei „dat het hem Siberisch koud iaat wat de ingezetenen kletsen." Wanneer een wethouder zich zôô uitlaat over de ingezetenen der gemeente, en geen kiaar- heid is gekomen in hetgeen duister schijnt, dan kan dit niet bevorderlijk zijn aan een onmisbaar vertrouwen in het Gezag. Door verschillende Raads- leden is over bovenbedoelde benoeming het een en ander gezegd, en de gedane keuze is het collège niet vriendelijk afgenomen, maar hetisnoodig en wenschejijk, dat ook buiten de Raadszaal in deze veel be- sproken geschiedenis de meest mogelijke helderheid wordt gebracht, niet om de belang- rijkheid van de zaak in de eerste plaats zonder het belang hiervan te onderschatten maar veel meer om het groote belang, dat er verborgen is in het feit, dat een dage lijksch bestuur alléén nuttige en rustige arbeid kan verrichten in het belang van de gemeente als dit bestuur zich weet ge- dragen door een geest van ver trouwen bij de gemeentenaren. En er zijn inderdaad eenige vragen, waarop een duidelijk antwoord niet uit mag blijven. Zoo vraagt men zich af, hoe is het mogelijk, dat meer dan een week bevorens bij het publiek de benoeming van de gekozene al vast stond? En dan Een bijna 25-jarige sol licitant was reeds in tijdelijken dienst bij de gemeente. Deze persoon had een diploma 5- jarige R.H.B.S. en bezat een diploma adsp -waterbouwkun- dig opzichter. Ongeveer D/s jaar geleden was hij in tijde- hjken dienst bij de gemeente Sappemeer gekomen om den gemeente-opzichter te helpen. Hij maakte de teekenirig voor de nieuwe brug over Welge- legen, een situatie-teekening van de weg over de Luthersche plaats, een ontwerp nieuwe begraafplaats, een teekening van de Noordbroeksterweg (lengte profiel en dwarsteeke- ning op elke 100 Meter), ter wijl hij in de laatste maanden eenige dagen per week het werk deed waarvoor thans een ander is benoemd. Waarom werd deze sollicitant gepas- seerd Waarom hem wegge- stuurd Hij had ongeveer 1 Va jaar belangrijk werk verricht voor 16 gulden per week, waarom hem nu niet genomen nu er 25 gulden per week gegeven zou worden Er is meer. Op een Zaterdag- middag in Februari van dit jaar werd een ontslagbrief ter post gebracht voor bovenbe- doelden persoon, welke des Maandagsvoormiddags te Hoo gezand aan zijn adres werd besteld. (Ontslag met een ter- mijn van twee weken En nu mag men geen verband zoeken tusschen het feit, dat 's avonds bevorens een Raadsvergadering was gehouden, waarin de be- bende belastingverhoogingen waren aangenomen, maar men mag wel de vraag stellen, waarom met bedoelde persoon met geen enkel woord over zijn ontslag gesproken werd, terwijl hij 's Zaterdags tôt 1 uur op het gemeentehuis was te werken. 1s het niet eigen- aardig, dat een werkkracht aile dagen op het gemeente huis is, en dat men tegen hem stommetje speelt, en aïs hij thuis is, op zijn vrije Zaterdag- middag, een ontslagbriefje gaat verzenden Op Zaterdagmid- dag den 18 Febr. 1933 is genoemd briefje verzonden. In welke vergadering van B. en W. is tôt het geven van ont slag besloten? Het voile licht Met een ietwat onparlementaire uitlating, dat men zich van het geklets van de ingezetenen niets aantrekt, zijn misverstan- nen niet weggeruimd. GOODWILL DAY 1933. Terwijl we wederom hoorden en lazen van strijd in verre landen, waarbij duizenden en duizenden vielen in ramp- zaligen krijg en de oorlogs- geruchten nog niet verstomd zijn, wordt in ons allen steeds sterker de wil, om door het smeden van ware vriendschaps- banden den grondslag te leggen voor het Vredesgebouw der toekomst. Laat ons daarom, nu meer dan ooit, te midden van de donkere wolken, die over de wereld trekken, dat gebouw van Vrede en Goeden Wil mede helpen opbouwen, opdat eenmaal overal de vriend- schapsbanden en de vredeswil j zôô sterk worden, dat met I vereende krachten van jong en oud een betere wereld kan ontsiaan. De Avro zal op 18 Mei een Vredesboodschap uitzenden in 5 talen. Er worden slappen gedaan om ook Amerika te bereiken, terwijl uit Amerika van de vereeniging voor Inter- nationaal Jeugdverkeer het verzoek kwam om van uit Nederland via de radio een groet te zenden. Op 17 en 18 Mei zal de Goodwill day hier herdacht worden door 'taanbieden van vredesbloempjes. Gij allen, die van goeden wil zijt, tooit U er mee, ten teeken, dat ook gij vôôr ailes den vrede wilt. De afdeeling H.-S. van den Internationaien Vrou- wenbond voor Vrede en Vrijheid. uur Middelbert v m. 10 ds. Klumper (Doop) Seharmer-Harkstede n.m. 7 uur ds. Rensink. v.m. 11 uur Kinderkerk. Kolham nm. 2uur ds. Kwint. Slochteren v.m. 9i/2 uur ds. Kwint. Schildwolde: v.m. 91 /f uur ds. Siega. Hélium v.m. 91/a uur ds. Hoekstra. Siddeburen ds. Audier. Noordbroek ds Vos Zuidbroek ds. n.m. 7 uur v.m. 91/2 uur v.m. 9i/s uur J. N. Sevenster. Doopsgez. Gem. Sappemeer v.m. 10 uur geen dienst Ger. Gem. Sappemeer: v.m. 9i/s uur ds. W. Tom. 's Nam. 5 uur: idem. Evangelisatie in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. WinkelhoekSappemeer v.m. 91/g u. de heer F. Faber. N.m. 5 uur de heer Faber. Vroomboseh,Bethel" 'sa. 6i/a uur de heer Hellendooru. Schaaphok v.m 91/2 uur de heer Hellendooru. Noordbroek n.m, 7 uur (oude tijd) de heer Joh. Baan. n.m. 2 u. (o.t.) Zondagschool Stootshorn v.m. 9^2 uur (o.t.) de heer Joh. Baan n.m. 2 u. o.t Zondagschool. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastraat v.m. 9i/2 u. de heer Reinholtd N.m. 6 uur Doop. Burgeriijkeu Stand SAPPEMEER, 5-11 Mei. Geboren Harmke, d. v. Derk Jongman en Elisabeth Smal- lenbroek; Gerrit, z. v. Sietsko Bos en Joséphine Rieks Grietje, d. v. Nelius Reinek en Nantje Koers Berend Hen- drik Johannes, z. v. Johannes Derk Bruins en Johanna Mein- tiena Christina Reisiger. Ondertrouwd Harte Egbert Schrage, 22 j., Muntendam, en Aunigchien OIthof, 21 j., Sap pemeer; jahannes Everhardus Hendrik Hoexum, 29 j., en jeltje de Jager, 23 j., beiden Leeuwarden. Gehuwd Harm Kornelis Noordhof, Slochteren, en Imka Berendina Drent, Sappemeer Klaas Kassie Arkema, Hoogez., en Harmine Johanne Bohlen, Sappemeer Henderikus Rass, Vlagtwedde, en Maria Ennetta Susanna Félix, Sappemeer Berend Spoor, Hoogezand, en Lutgerdina van der Veen, Sap pemeer. Overleden Lisabet Diephuis, 79 j., echtgen. v. Norbertus Johannes Anthonie Gruisinga. HOOGEZAND, 5—11 Mei. Geboren: Rudolf, z. v. Trienko de Boer en Jeltje Doombusch, Hoogezand, Beukemastr.; Roelf, z. v. Jan Tams en Roelfien Aafke Timmer, Kropswolde, van Royenstr. Anna Geer- truida Maria, d. v. Johannes Rud. Bodewes en Martha Bos, Martenshoek, V. Hstr. Klaas, z v. Wander Wever en Wil- lemtje de Jonge, Kropswolde, van Royenstr. Ondertrouwd Klaas Schut, Hoogezand, en Antje Kolk, Noordbroek Pieter Pietersen, Martenshoek, en Jantina Nie- meijer, Sappemeer Berend Buining, Kropswolde, en Jaco- ba Julsing, Anloo. Gehuwd Pieter Smit en Hinderika Mulder Berend Vis- I ser en Alberdina Wolbes; Edzo Vos en Elizabeth Ham- minga Wicher Akkerman en Elisabeth Fokkina Veen Hen drik Blijham en Zwaantje Mulder Eildert Broekema en Froukje Duursema Hermannus Bulle en Antina Cath. Caec. Niehuis. Overleden Geertje van Dij- k«n, 45 jechtg. v. Kornelis Waijer; Gerardus Henderikus Scholtens, 76 j., wednr. van Alida Hijlkema Harm ten Hoeve, 79 j., wedn. v. Geertje Sans. Boer) F. Lambeck en A. Schneiders, beiden Kolham G. Gerding, Haren, en P. Dik- kema, Harkstede. Gehuwd: P. Beekhuis, Meed huizen (gem. Delfzijl) en A. Heinneman, Siddeburen E. J. Folkersma, Schildwolde, en R. Huttinga, Scharmer J. Tinge en J. C Keulen, beide Sidde buren E. de Boer, Noordhorn (gem. Zuidhorn) en W. Ven- huizen, Harkstede S. Creveld, Zuilen, en S. West, Foxham A. de Haan, Hélium, en H. G. Kuipers, Schildwolde. Overleden Hupke Pijning, 78 j., echtg. v. Klaas Loerop, Siddeburen, overl. te Wagen- borgen Elizabeth Kok, 31 j., echtg. van HindrilTWieringa, Tjuchem. Officieele Publicatien. PREDIKBEURTEN ZONDAG 14 Mei 1933. Herv. Gem. Hoogezaud v.m. 10 uur ds. Oldeman. (Doop) Sappemeer: geen dienstf Kielwindaweer v.m. 10 u. ds. "Wasch. Kropswolde geen dienst Westerbroek: v.m. 10 uur cand. Westerhof Engelbert v.m. 10 uur ds. Kruizinga. SKOCHTEREN, 4-10 Mei. Geboren Gerrit, z. v. J. Len- ting en K Loos, Siddeburen; Antje Klaassina, d. v. K. J. Spithoff en K. Mulder, Sidde buren Geert Paulus, z v. P. Nijburg en G. de Graaf,Foxham Ondertrouwd R. Tuinema, Siddeburen, en M. Folkersma, Schildwolde H. Begeman, Slochteren, en A. Schoonbeek, Kolham J. Smedes en Z. Folkersma, beide Schildwolde; J. van Dijk, Slochteren, en J. P. Holstein, Garmerwolde (ten StiVHndsn vserwontan Een bril. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoo gezand. Kostelooze Vacclnatie. HOOGEZAND. De Burgemeester van Hoo gezand maakt bekend, dat op Woensdag 17 Mei 1933 in navolgende o. 1. scholen in deze gemeente gelegenheid zal worden gegeven tôt kostelooze vaccinatie 1. o. 1. school Beneden Kalkwijk, voor hen, welke be- hooren tôt de schoolkringen Hoogezand (Hoofdstraat), Hoo gezand Kielsterstraat, Beneden en Boven-Kalkwijk. 2. o. 1. school Martenshoek, voor hen, welke behooren tôt de schoolkringen Martenshoek en Hoogezand, bijzondere la- gere school. 3. o. 1. school Kiel-Winde- weer, voor de beide scholen aldaar. De aanvang der inenting is in bovenstaande scholen te vier uur. 4. o. 1. school Kropswolde, op dien datum, des namiddags te vler uur. 5. o. 1. school te Foxhol, op dien dag des namiddags te 41/2 uur, en 6. 0. 1. school te Wester broek, op dien datum des namiddags te vijf uur. Het is wenschelijk, ook de kinderen beneden het jaar te laten inenten. Belanghebben worden beleefd doch dringend verzocht, het geboortebewijs der kinderen of trouwboekje der ouders mede te brengen. De Burgemeester der gemeente Hoogezand D. BARTELS. Op Maandag 22 Mal 1933, 's avonds 7 uur, in 't café DIJKHU1S te Sappemeer, zal krachtens art. 1223 Burg. Wetb. publiek worden ver- kocht met het al- tijddurend erfpachts- recht van erf en tuin, groot 4.66 Astaande en ge- Iegen aan den Westkant van de Slochterstraat te Sappe meer, 't laatst bewoond ge- weest door B. KREMER. Aanvaardiug ea betaling 1 Juni a.s. Notaris O. POSSEL, Hoogezand. in het buiten de gazons, over het jaar 1933. Uitsluitend om te maaien. Inschrijving by gesloten briefjes vôôr 16 Mei a.s. in te leveren ten GEMEENTE- HUIZE van Hoogezand. De BURGE MEESTER van SAPPEMEER brengt hierbjj ter algemeene kennis, dat gelegenheid tôt wordt gegeven op Woensdagen 17 en 24 Mei 1933, des namiddags van 4—5 uur in het VERGADERLOKAAL achter het gemeentehuis te Sappemeer. Het is aan te bevelen kin deren beneden het jaar reeds te laten inenten. Verzocht wordt het trouw boekje der ouders mede te nemen. Sappemeer, 10 Mei 1933. De Burgemeester voornoemd, G. BOER, l.B. Om plm. 4 uur Handbalwedstrijd Heeren. .Entrée f0.25. Kinderen fO.10. Leden en Donateurs vry. thans door uitbreiding der artikeleD, tevens prima adres voor Concurreerende pryzen. Franco bezorging aan huis. tamesschoenen m Mières ie Sandalen EISING latsr spijten ead fallu Bikm iëN, Sappemeer. «ss®£ KERMIS GADO.

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1933 | | pagina 2