sgens Ve Heere Schoenen Oe Lente Dames- Heeren- .1. m BOELDAG 3 Kalfkoeien, Advntentie's en Drakwerken 'il v levering v is nog altijd Tel 120 PRUÏMTAME AS PI R IN BELGIË-NEDERLAND Mej. Gr. BRAAM - Kolham Groot is onze keuzi Nîeuwste Voor Ja Jaarverslag Groene Kruis te SAPPEMEER. - 3 M E I a,s. Voetbalwedstrijd ~~"âFvertenTiën~" hervat 12 April de prakfijk. in iets biizonders. Noorderstr. 58, Sappemeer War CO! zoo keur vlott een der de t het uitv< mer kwa dat e O 3 7 Voel U op in een Sar zoowe Schitterende Modall Fijne Pasvorm. Bezichtig o bij de Borgsrcor IMTCRlsiA" VROl VCEDE GQQgP Kg. - Uit „De Stille Lach" door Nico van Suchtelen. Niets is zo belangrijk als de menselijke ziel en niets is onbelangrijker als het menselijk lot. Ik zou wel eens willen we ten of er in aile oorlogvoeren- de landen tezamen meer dan een dozijn werkelijke Christe- den bestaan hebben, want ze zijn natuurlijk gefusileerd. En wat baat eigenlijk een wereldvrede, zolang men- sen hun kinderen oorvijgen, een stotteraar uitlachen, elkaar bedorven conserven verkopen, en mijnconcessies misgunnen Wat is een wereld anders waard, dan onder te gaan door stikgasgranaten, stink- bommen, mosterdgas en pe- troleumspuiten en torpedo's! Deze tijd is heel klein, de mensheid nog heel dierlijk en er zuilen misschien nog wel vele helden en heilanden no- dig zijn, als voorbeelden van wat de Qeest berei*en kan, eer de mensheid zôver is dat 't werkelijk jammer zou zijn wanneer zij zich in een aan- val van waanzin zelfmoordde. an dergelijke plicht- litieke zorgen en ver- cende de Eerste-Mi- reek-end-vacantieda- plek, waarnaar zijn een bijzondere dat hij medew tijdschriften, hi liefhebben van van oud porse dit ailes wist Officiele Mededellng. „KWIEK" Volgende Zondag Kwiekadsp Hoogezandadsp. Zeer binnenkort algemene leden-vergadering. D O. S. Zondag 26 April Kath. dag in Groningen. Dames en He- ren (geen Adspiranten) die aan de optocht meedoen, worden verzocht, Maandag voormiddag om 3 uur bij het St. Jozefs- gebouw te komen. Opkomst dringend gewenscht. Leden die nog niet in het bezit zijn van een entreekaart der R.K. Gem. Zangver. voor Maandagavond, kunnen deze als nog bekomen bij Wies Timans. De Secretaris. S. B. O. Morgen om 2 uur ontvangt S. B. O. I de kampioen van het vorige jaar H. B. S. I. S. B. 0.11 speelt direct hier- na om 3.45 uur een wedstrijd tegen T. O. P. S. B. O. I Dames: J. Kolkema, A. Rijkens, L. v. Delden, R. de Boer, K. Haayer en G. Scheepstra. Heren: E. Wolda, Tj. Rijkens, J. Westra, H. Scheepstra, H. Wolda, R. v Delden. S. B. O. II Dames K. Klat, H Kleefman, T. Rijkens, E. Blijham, N. N., L. Draaijer. Heren J. Nijdam, D. Rijkens, K. Klat, J. Visser J. Kuper, E. Smit. Res. H Venema. Voor 19 April zijn geen wed- strijden vastgesteld. De Secretaris. VOETBAL. H. S. C. I—Overmaas I Wij vestigen de aandacht van de voetballiefhebbers op de morgen in het sportpark te Sappemeerte spelen wedstrijd H.S.C. I-Overmaas (Rotterdam) voor den K. N. V. B, beker. (zie advertentie) Qfficieele Publication. Gevonden voorwerpen. Motorhandschoen. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. U. L. O. school Sappemeer. Aangifte van Leerl ngen vôdr 20 April e.k. bij onder- geteekende, die gaarne inlich tingen verstrekt. Leerlingen, die de 6de klasse eener lagere school met goe- den uitslag hebben doorloo- pen en wier ontwikkeling en aanleg naar het oordeel van het hoofd der U.L.O. school zoodanig zijn, dat met grond mag worden verwacht, dat zij het Uitgebreid Lager Onder- wijs zonder bezwaar zuilen kunnen volgen, kunnen tôt de eerste klasse worden toege- laten. Het hoofd der school, J. M. Homan. Toelating van leerlingen op de Bewaarschool te KLEINEMEER Burgemeesteren Wethouders der gemeente Sappemeer ma- ken bekend, dat op DONDER- DAG 16 en VRIJDAG 17 April 1936, des namiddags tusschen 4 en 5 uur, gelegenheid be- staat tôt het doen van aangif te van nieuwe leerlingen voor die school. De aangifte moet geschieden bij het Hoofd in de school on der overlegging van het trouw- boekje der ouders of van een geboortebewijs en onder op- gave van straat en huisnum- mer. Sappemeer, 9 April 1936. Burgemeester en Wethouders voornoemd De Burgemeester. A. JONKEREN. De Secretaris. J. J. PERDON. SLOCHTEREN, 1-7 April '36 Geboren Elzo Jan, z. v. H. A. Moedten A. F. Hoving, Sid- deburen. Ondertrouwd G. Wiltjer te Sl >chteren en H. Kempingate Scharmer. R.Nieborg teGronin- gen en T. Dik te Overschild (gem. Slochteren).J. G. Bouman te Noordbroek en G. Hooites te Kolham. A. Huisman te Ruischerbrug (gem. Noorddijk) en G. T. Gras te Klein Hark- stede (gem. Slochteren). Getrouwd R. Horlings te Siddeburen en T. Musch te Hélium W. Haan te Hélium en A. Emmelkamp te Sidde buren J. Jonkens te Stoots- horn (gem. Noordbroek) en M. Noordhof te Hélium H. K. Nieswaag te Schildwolde en J. H. van Dijk te Slochteren J. R. Damhof te Appingedain en B. M. Oolderts te Siddeburen Overleden Tunnis Venema, oud 5 j., te Niekerk (gem. Oldekerk), z. v. D. Venema, overleden en R. Nieuwhof. PBEDIKBEUKTEN ZONDAG 12 April 1936. le Paaschdag. Herv. Gem. Hoogezand v.m. 10 uur, ds. Oldeman. Zang van het Kerkkoor. Kielwindeweer v.m. 10 uur, ds. Wasch. Kropswolde:'s avonds 7 uur, ds. ten Have. Engelbert v. m. 10 uur, ds. Kruizinga. Middelbert 's av. 7 uur, ds. Kruizinga. Scharmer-Harkstede v. m. 9.30 uur ds. Rensink geen Kinderkerk. Kolham v. m. 9.30 uur, ds. Dokter. Slochteren v.m. 9.30 uur, ds- Kwint. Schildwolde v.m. 9.30 uur, ds. Siega. (Coll.), Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek Siddeburen v.m. 9l/s uur ds. de Vries (Coll. Kerkkoor) Noordbroek v.m. 9.30 uur, ds. Hensel. Zuidbroek v. m. 9.30 uur, ds. Sevenster. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur' ds. Dufour. begint rheumatiek! Eersf steekt het hier, dan steekt het daar. Wie deze eerste symp- tomen merkt, neme deze raad ter harte: i het product van vertrouwen J? VE BURGERLIJKEN STAND SAPPEMEER, 3 9 April. Geboren Marchiena Hen- derika, d. v. Bernardus Hen- drikus Meijer en Aaltje Hof- man Tieme z. v. Jan Bakema en Ephemia Bruining. Ondertrouwd Paulus Ber nardus ten Velthuis, oud 48 j. van Groningen en Maria C. Overmeer, 40 j. van Sappe meer Roelf Broekema oud 26 j. en Grietje Scholtens oud 26 j. beiden van Sappemeer Wat- ze Mandema oud 27j.enFei- chiena de Boer oud 24 jaar, beiden van Sappemeer. Getrouwd Jan Lambeck van Hoogezand en Almtje van Bon, Sappemeer. HOOGEZAND, 3 9 April. Geboren Gesina, d. v. Ge- zinus Bos en Derkje Kalsbeek, Hoogezand Margaretha, d. v. Reinder Smith en Hinderika Venema, Westerbroek Hendrik z.v. Lammert Leinenga, en Trijntje Kars, Hoogezand a.b. Ondertrouwd Henderikus Pool en Klaasina Môlenkamp Kuiper beiden van Kalkwijk Cent Mulder, wednr. van Heiltje Meertens, van Nieuw- comp. en Sjoukje Palstra, van Windeweer; Franciscus Hen derikus Dost, van Wildervank, en Gezina Corn. Lammerts, van Hoogezand Jurjen Kuiper en Dievertje Tams, beiden van Windeweer; Jan Smit, van Hoogezand a.b. en Annechiena Vermolen van Wildervank a.b. Willem Kanon, van Kropswol- de, en Berendina Pruis, van Foxham, SI. Evert Korn. Vis ser, van Hoogezand en Saar- tje Draayer van Foxhol. Getrouwd Jurrie Vegter en Luchiena Klein. Overleden Gerrit Krans, oud 88 j. wednr. van Lamme- gien Topper; Anna Klasina Hoeksema, oud 65 echtge- noote van Klaas Scholtens. Geref. Gem. Sappemeer v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, ds. W. Tom. Foxham 17 April 's av. 7.30 uur, ds. W. Tom. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk Winkelhoek-Sappemeer v. m. 9 30 uur, de heer F. Fa- ber. Medewerking Zangkoor n. m. 5 uur, ds. Faber. Vroombosch n.m. 6.30 uur, de heer Hellendoorn. Schaaphok v.m. 9.30 uur, de heer Hellendoorn. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 9.30 uur de heer Rein- holtd. n.m. 5 uur idem, 's av. 7.30 uur Jongel. Verg. Woensdag 's av. 7.30 bidstond. MAANDAG 13 April. 2e Paaschdag. Herv. Gem. Westerbroek: v. m. 10 uur, ds. Oldeman. Slochteren v. m. 9.30 uur, ds. Kwint. Schildwolde v. m. 9.30 uur, ds. Siega. (Coll.). Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek. Siddeburen v. m. 9.30 uur, de heer La Brijn. Geref. Gem. Sappemeer: v. m. 9.30 uur, ds. J, Jonker van Zuidbroek. Evang. in en ten bate der Ned Herv. Kerk Winkelhoek-Sappemeer. v. m. 9.30 uur, de heer F. Fa ber. PSaatseiijk Nieuwg. Sappemeer. Woensdagmid- dag te ongeveer 12 uur lietde heer J, Kuipers, reiziger bij de firma Woldring en Idema te Groningen, die even een klant bezocht, zijn auto in de buurt van het hôtel Struve zoo lang onbeheerd staan. Doordat de wagen eenigs- zins scheef stond, lekte het benzinereservoir iets. School- jongens merkten het op en een van hen bezweek voor de ver- leiding hij wierp er een brandende lucifer op met het gevolg, dat de wagen onmid- delijk in brand stond. Men beproefde de vlam te dooven doch dit ging niet en heeft toen de auto maar in het Winschoterdiep geduwd. De heer H. J. W. Letmaath, al- hier heeft hem gelicht. Hij was deerlijk gehavend De boosdoener moest mee naar het bureau. Een en ander trok op het spitsuur veel pu- bliek. De danslustigen wacht den len Paaschdag in het ho- tel-Beereboom iets nieuws. Dan wordt daar de nieuwe parketvloer ingewijd, in groo, formaat uitgevoerd door de firma Timmer te Helpman, waardoor deze zaal een van de mooiste uit de omgevingis geworden. Een spéciale bent zal voor de dansmuziek zorgen met als bijzondere attractie de beken- de trompettist de Jong van „De witte Raven" van Torav. d. Stap. Een advertentie in dit nummer geeft nadere bijzon- derheden. De kantonrechter te Zuid broek heeft in de zitting van 8 April o.m. veroordeeld Wegens overtreding van de arbeidswet H. D. te Zuidbroek tôt f 25 b. of 25 d. h. Wegens zich op hinderlijke wijze op den weg ophouden G. K. en S. V. te Hoogezand tôt f 3 b. of 3 d. h. Wegens overtreding van de Leerplichtwet B. B. te Noord broek tôt f2.50 b. of 3. d. h. Wegens rijden met een voer- tuig zonder licht M. P. te Kolham tôt f 1 b. of 1 d. h. Wegens rijden met een rij- wiel zonder reflector S. N. te Sappemeer tôt f 1 b. of 1 d. h. Ontslagen van rechtsvervol- ging J. B.. B. N. en E. op 't Z. te Zuidbroek, terechtgestaan wegens overtreding van het crisistuinbouwbesluit, Hoogezand—Sappemeer. In het evangelisatiegebouw in de Van Royenstraat had onder leiding van den heer A. Poot een feestelijke jaarvergadering plaats van de afd. H.—S. van den Chr. Metaalbewerkersbond. Aanwezig waren ook afge- vaardigden van de Chr. vak- groepen en van den Chr. Best. Bond, alhier. Nadat het verslag van den secretaris, den heer A. Staal en dat van den penningmeester den-heer R. Noordhof, waren goedgekeurd, hield de heer Post van Zwolle, hoofdbe- stuurslid, een beschouwing over het Plan van den Arbeid. Verder voerde het eerelid de heer Kwant nog het woord. Eenige voordrachten brach- ten afwisseling. De gezellige avond werd gesloten door den heer Staal. Hoooezand. Tollen op den weg is voor de jeugd steeds gevaarlijk. Een jongetje van wachtmeester Bilstra sloeg zijn toi ongeveer voor dr. Blonk in het Winschoterdiep. Bij zijn poging om hem terug te krij- gen, geraakte hij er zelf ook in. De heer H. Doddema van de Kerkstraat wist hem spoe- dig weer op de wal te krijgen In de o 1. school aan de Kielsterstraat, alhier, werd een zeer geslaagde ouderavond ge- houden. De heer H. Bijlstra nam als voorzitter met een hartelijk dankwoord afscheid van per- soneel en commissie, terwijl in zijn plaats als bestuurslid werd benoemd de heer A. Klein, alhier. Het schoolhoofd, de heer Joh. Klasens, sprak in zijn lei ding daarna over de macht van het voorbeeld en over de stille kracht ten goede, die er van het opvoedingswerk in huis en in school moet uitgaan Na de pauze schetste ds. G. Oldeman in een boeiend be- toog de beteekenis van het godsdienstonderwijs op de openbare school. Er was heel veel belangstelling voor deze bijeenkomst. Met ingang van 19 April zijn de arb. van vervoer bij de N. S. J. Smit van het station Hoogezand-Sappemeer overge- plaatst naar Winschoten en E. Posthumus naar Groningen. Mej. Froukje de Lange, alhier is geslaagd voor kantoor- stenograaf (130 1. p. m.) Geslaagd voor het le gedeelte van het examen voor analist mej J. J. Lucieer, al hier. Martenshoek. Het is ze- ven jaar geleden dat de heer Jan Bodewes, electrotechnicus, in het pand Verlengde Hoofd- straat 80, alhier een winkel opende in electrische en aan- verwante artikelen, lampekap- pen enz. Vakkennis en éner gie zijn de motoren geweest, die de zaak gestadig hebben vooruit gebrachten het gevolg is, dat het uiterlijk en de in- richting thans een matamar- phose hebben ondergaan, een dergelijke zaak waardig. Hooge breede winkelramen, ruime uit- stalkasten, het werk van de gebr. Wilbrink te Kalkwijk. zijn thans waardevolle factoren ge worden om de koopers te lok- ken en den afzet te begunsti- gen. Wat niet de aandacht trekt, doch wat ook van belang is, is dat ook de werkplaats, achter belangrijk is verruimd en ver- beterd. Zaterdagmiddag is de ope- ning. De ondernemingsgeest vinde belooning. Kolham. Onze plaatsgenoot den heer K. Hartman ontving het bericht dat hij met ingang van 15 April was aangesteld tôt hulpcommies ter stand- plaats Groenlo. slochteren Blijkens de L. C. O. moeten.voor het tijdvak 1 en 30 April de gewichts- grenzen, binnen welke kalveren niet zonder indentiteitsbewijs mogen worden aangenomen luidden als volgt: Voor manlijk al dan nietge- castreerd rundvee 180—500 Kg- Voor vrouwelijk rundvee eveneens 180—500 Kg. Donderdagavond j. 1. werd de nieuwe groote zaal van het café Degenhart, alhier geopend, waarbij door de Red. kamer „Vondel" van Hooge zand-Sappemeer werd opge- voerd „De heele stad is er vol van" klucht in drie bedrij- ven. De heer Vegter zorgde in de pauzes voor solozang, terwijl een gezellig strijkje voor afwisseling zorgde. Voor het zeer talrijk publiek was het een genotvollen avond. Erw ensteun zal voor groene en schokker erwten ge- denatureerd in het tijdvak 8/3 en 14 3 voor klasse C. en D. resp. f 3.60 en f 3,10 per 100 Kg. bedragen. Voor gele erw ten, in de klassen C. en D. zal resp. f 3 en f 2.50 per 100 Kg. worden uitgekeerd. Wat betreft de tweede uifkeering op de tarwe van oogst 1935 het volgende. Deze zal bedragen ongeveer f0.75 der 100 kg. Voor 1/5/36 a.s. zal deze uitkeering plaats vin- den. Wat de slotuitkeering oogst 1934 betreft deze is nog steeds niet vastgesteld er moe- ten nog enkele verrekeningen plaats vinden maar veel zal het niet worden. We vernemen, dat het niet in de bedoeling lag in het steunreglement veldboomen oogst 1936 beperkende bepa- lingen ten aanzien v. d. wijze van telen op te nemen. Verder zuilen zonder uit- zondering aile veldboonen on der de steunregeling vallen dus ook op contract geteelde boonen en de veredelde soor- ten. Bij uitvoer van veldboonen zal de daarop verleende steun echter moeten worden terug gestort Ons vorig jaarverslag eindigde met een aansporing van de leden onzer Vereeniging. allen propa- gandist te zijn voor „Het Groene Kruis". Het stemt het bestuur tôt groote voldoening te kunnen mededeelen, dat de toeneming van het ledental zich heeft voort- gezet. Telde op 1 Januari 1935 het Groene Kruis te Sappemeer 1477 leden, dit aantal was op 31 December 1935 gestegen tôt 1510. Deze leden betaalden totaal f 2029 contributie, dit is f 17 min- der dan in 1934. De totale inkomsten bedroegen f 3626.96, waartegenover een be- drag aan uitgaven van f 3482.46 staat, zoodat de rekening van den penningm. sloot met een batig saldo van f 144.50. De plaatselijke t.b.c. commis sie sloot haar rekening met een bedrag van f 1277.37 aan ont- vangsten en f 1243,60 aan uitga ven, zoodat deze commissie haar rekening sloot met een batig saldo van f 33.77. Op de Algemeene Ledenver- gadering, gehouden op 16 April 1935, werden de aftredende be- stuursleden, de h. h. J. Boer, R. de Grooth en A. Jonkeren her- kozen, terwijl in de vacature ontstaan door het overlijden van den hr. O. Begeman dienszoon, de hr. E. Begeman, werd geko- zen. De magazijnmeester rappor- teert ons dat in het afgeloopen jaar 529 maal gebruik gemaakt werd van het verplegingsmateri- aal. De Wijkverpleegster, Zr De Boer legde ten bate van de ver- pleging der patienten 2511 be- zoeken af, terwijl Zr, Mulder tijdens ziekte en vacantie van Zr. de Boer 483 bezoeken af- legde. Als enquetrice legde Zr. De Boer 416 bezoeken af in het be lang van de t.b.c. bestrijding, terwijl 165 bezoeken werden af- Slult U tljdig aan op da Radiocentrale Hgz-Spm J. TROMP, Tel. 255. gelegd in het belang van de kinderhygiène, in totaal dus 3575 bezoeken. Aan 11 verschillende personen werden in totaal 120 hoogtezon- bestralingen toegediend. De leider van het Consultatie bureau voor zuigelingen, de hr. Dr. H. Cazemier, deelt ons me- de, dat het Bureau te Sappemeer 43 zittingen hield (in 1934 46) er werden 660 consulten ver strekt (1934 742), terwijl het aan tal nieuw-ingeschreven kinderen 71 (1934 85) bedraagt. Mejuffrouw Mr. R. de Koe verleende aan het C. B. weder- om haar zeer gewaardeerde me dewerking. Dr. Cazemier eindigt zijn ver slag met de verzekering „Uw vereeniging mag zeker ook dit jaar met tevredenheid op het- geen door haar voor de zuige- lingenzorg is gedaan, terugzien". Tijdens de tentoonstelling (H. S.T.) te Hoogezand heeft onze Vereeniging in samenwerking met onze zustervereeniging te Hoogezand een stand ingericht, waarbij evenals bij de ruiter- feesten te Sappemeer gecollec- teerd werd met het Groene Kruisspeldje. Ook werd wederom de Em- mabloemcollecte gehouden. Het Bestuur stelt het zeer op prijs bij de organisatie dezer collecten steeds te kunnen reke- nen op zooveel jonge meisjes die als collectrice willen optre- den. Van 't werk der plaatselijke t.b.c. commissie vermeldden wij reeds de financieele uitkomsten en het werk van Zr. De Boer. Eén patient wordt met steun van de plaatselijke t.b.c. commi- sie in een sanatorium verpleegd Een kamer werd ontsmet en aan één woning werden verbe- teringen aangebracht. Op 1 Januari 1935 waren on der toezicht 28 gezinnen met 46 patienten. In den loop van het jaar werden 4 gezinnen met 5 patienten ingeschreven. Mge- schreven werden om verschil lende redenen (overlijden, gene- zing), 7 gezinnen met 9 patien ten, zoodat op 1 Januari 1936 onder toezicht stonden 25 gezin nen met 42 patienten. Van de lighallen waren aan het einde des jaars 5 in gebruik. Een vergelijking met het vo rige jaar doet ons, behalve wat het ledental betreft, bijna overal lagere cijfers zien. Het jaar 1935 schijnt dus tôt de „gezonde" jaren gerekend te mogen worden Wij hopen, dat ook 1936 daartoe zal behoo- ren en dat ook onze vereeniging „Het Groene Kruis" gezond zal mogen blijven door den steun van aile inwoflers, tôt heil van onze gemeente. Sappemeer, 7 April 1936. De Secretaris R. Schoemaker. Woensdag 15 Aprilg fea.s. hopen onze lieve ouderf»8 S J. RODERMOND en *5 g C A VAN DIjKEN, g Srunne 25-jarige Echtver-^ geenlging te herdenken. «8 g Westerbroek, April 1936 *8 gHunne dankbare Kinderen ysBehuwdkind en Verloofd/e.*- 88 WESTERBROEK. Op MAANDAG 20 April 1936, des namiddags te 2 uur, zuilen ten verzoeke en ten huize van den Heer E. VAN BRUGGEN, te WESTER BROEK, publiek contant, worden verkocht 1 Melkkoe, 1 drachtige Vaars en 1 Hokkeling, beiden met schets Voorts 1 nieuwe Melkkar, Melkbussen en Gereedschap, nieuwe Kruiwagen, Ploeg, Egge klein Boerengereedschappen, en hetgeen meer zal worden gepresenteerd. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. arts, Advocaat fies 75 en 77 et. Samos, liter 80 en 100 et. Tarragona Wjjn, liter 90 et. Vruchtenwijn, liter 42 et. Schilletje, liter 60 et. Schilietje, 18% liter 105 et. Schilletje 30% bter 175 et. Frambozen Biandewijn 2 liter 250 et EXTRA LAGE PRI'ZEN VOOR BUSVRUCHTEN Pruimen, 1 hter 30 et. I 1 ter Kersen en 1 liter aardbeien, samen 75 et Ananas, 30 en 32 et. Peren, 1 liter 33 cent Ingemaakte Stoofperen 1 liter 28 et 1 pond's pak Custard (5 ons) plus i/j fies Bessensap 29 et. p- Atlanta Amandel Griespudding 18 et. 2 pakjes A J P. Pudding 9 et. 1 ons zeer fijne Ananas- pudding 10 et. Groote bus Zaim -j- blik Sardines, 27 et. 2 blik Haring in tomaten- saus, 30 et. 3 kleine blikjes Haring in tomatensaus 26 et. Sardines, 2 blik 19 et Zalrn, 2 blik 24 et. Ham, 2 ons 23 et 1 ons Snijworst plus 1 ons Boterhamworst plus 1 ons Runderrookvlees samen 31 et Ontbijtspek, */2 pd. 24 et. 1 pond Leidse Kaas 15 et. 1 pd gele Kaas 40+ 22 et. 1 pd. gele Kaas 20+ 15 et. 1 pond dikke Pruimen 10 et. 1 pond Pruimedanten 15 et. 1 pond Tutti Frutti 15 et. 1 pond blanke Vierels26ct. 1 pond Schijfjes, de beste, 26 et 1 pd. nieuwe Rozljnen 12 et 1 pd. v <1. beste Peren 28 et. Appelmoes, 1 liter 20 et. Tomatenpuree, busje 10 et. 1 liter Doperwten, 1 liter spinazie en 1 liter Spercie- bonen, samen 52 cent. TEL. 270. TELEFOON 183x Agentschap v. „Oost-Goorecht" en BSloehter Courant" worden zonder prysverhooging aangenomen. «fftgPES»*S»W»t.itiJ UL-«. lien***»Sfgx&s^ Voor Auto Uitsluitend verkrijgbaar In de oranje-bandbuisjes van 20 tabl. 70 cts. en oranjoiakjes van 2 tabl. lOcts. r8BSSS8SS8SS 88 88 S888S8888B888888S8 88 Onze PaasaaRbieding joKonrauN

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1936 | | pagina 2