Radiocentîale Hyz.-Spm. Hederl. Protestaotenbond Tentoonstelling BIJBELSCHMDSEDM Boekenkastjes POOL in een Volkszaak le klas Paard jonoe Varkensdùgp] J. RETSEMA, St. Nicolaas-Ceschenken iooie Gsschenken voor iedereen tiUlSttOUQELIJtE CADEAUX. WOLTERS, GEEF EEN SINGER! Filiaal Verlengde Hoofdstr. 37, Hoogezand. Heden wordt oeslacht Groote voorraad Renzel Ook nn weet het pnbliek waar die te kopen. Speelgoederen in KREMER's Boekh., Sappemeer St. Nicolaas. Hirv. Kerk. Martenshoek. - EEN PRACTISCH CADEAU? Prijswinnaars Ron-Tan-Wsek. Leerkamer v. d. Ned, Herv. Kerk. Net zijn deslechtste vrucbten niet Waaraan de wespen knagen. Komt Kijkon Komt Kijken Vrii Entrée 3a programma. Dagprijs Zaterdag 28 Nov. 980 Staande Klok, J. Vinkers, Hoogezand. Maandag 30 November. 997 Rijwiel, Gretha Kleine, Foxham. 990 Bijzettafel, Mej. Reitsema, Hoogezand 990 Reisdeken J. Hartman, Sappemeer 990 Gestikte DekenG.Tammes, Hoogezand 980 Wollen Deken J. Vinkers, Hoogezand 980 Gemengde Vleeschwaren, J. Venema, Hoogezand. 978 20 Metworsten, Mej. J. Meijer, Schildwolde. 975 Mandje Likeur. J, R. Pol- ling, Sappemeer. 972 paar Schoenen, T. Borger, Smidslaan. Hoogezand. 970 kistje Sigaren, de Jong, Hoogezand. 970 Broodtrommel, J. H. Bo- dewes Hoogezand, 970, Koek, H. Bosscher. Sap pemeer. 965 Taart, L. Drent, Kielwin- deweer. 963 Vaas, J. Bats-de Groot, Knijpslaan, Hoogezand. 960 Actentasch, J. Vos, Ach- terdiep, Sappemeer. 960 Fotoalbum, A. Heukers, Foxham. 951 Doos Parfum, H. de Boer Kielsterstr. Hoogezand. 950 Reismantje, Roelfsema, Westerbroek. 950 Sjaal, Joh. Laphor, Sloch- terstraat Sappemeer. 950 blik Biscuits J. Doddema, Noordbr. straat, Sappemeer. 940 Plant (Bromelia) G. Bee- nes, Zuiderstr. Hoogezand. 940 Blik Speculaas, G. Lever, Hoogezand. 940 Doos Parfum, H. Imbos, Hoogezand. 940 Edammer Kaas, Kampen, Sappemeer. 932 flacon Eau de Cologne B. Hoen, Sappemeer. Dagprijs Dinsdag 1 Dec. 994 Complété Keukenuitzet, H. Westerhuis, Hoogezand. Veenkoloniaal Landbouw- bedrijf. De Coôp. Administratiever- eeniging „Centraal Beheer" u.a. te Sappemeer heeft van 125 Veenkoloniale Landbouwbe- drijven met een totale opper- vlakte van 2557 H.A. derhalve met een gemiddelde opper- vlakte van ongeveer 20 H.A. per boerderij nauwkeurig de bedrijfsresultaten over 1935 berekend. Daardoor is zij tôt de uitkomst gekomen, dat de gemiddelde bruto-opbrengst per H.A. f 300.47 heeft bedra- gen, de totale lasten (loonen, behalve van den landbouwer zelf en van kinderen beneden 21 jaar, evenmin is rekening gehouden met de kost voor inwonend personeel. Verder meststoffen, zaad en pootgoed, veevoeder, algemeene onkos- ten. rente van inventaris. pacht- waarde) f 246.70, zoodat de netto opbrengst per H.A. f 53.77 bedroeg. Uitde eerstvolgende Troon- rede „Naast de behandeling van reeds aanhangige ontwerpen van wet, zal uw medewerking worden gevraagd voor de tot- standkoming van wetten, strek- kende tôt betere verzorging der Ouden van Dagen." Es ist zu schon um waar zu sein Tenzij wij allen het wilen Een dorp in rouw. Geweldig groot was Maan- dagmiddag in Kropswolde de belangstelling bij de teraarde- bestelling van het echtpaar Reinders, slachtoffers van het droevig auto-ongeval, dat daar de vorige week plaats vond. In de woonkamer van het sterf- huis, ingericht tôt rouwkamer, lagen de afgestorvenen opge- baard en zeer velen brachten hun daar een laatsten groet. Nadat ds Kruizinga van En- gelbert ten sterfhuize tôt de familie woorden had gesproken van deelneming en troost, zette de lange stoet zich in bewe- ging: twee rouwwagens, daar- achter acht volgrijtuigen en acht auto's, gevolgd door een zeer lange rij van deelnemende mannen en vrouwen. Toen de beide baren waren neergelaten in hetzelfde graf, maakte zich een diepe ontroering van de aanwezigen. een 400 tal, mees- ter. Gevoelige woorden van afscheid spraken de familiele- den A. Reinders en J. G. Top- per, waarna ds. Kruizinga be- dankte voor de overstelpende bewijzen van deelneming, waar- toe ook nog een zevental kran- sen behoorde. Het in-droevig sterfgeval is des te tragischer, wijl het echt paar reeds bezig was met de voorbereiding van zijn 40 jarig huwelijksfeest. dat op Donder- dag a.s. had willen herdenken. Plaatseiyk Nieawi, Sappemeer. Voor het ge- rechtshof te Leeuwarden heeft in hooger beroep gestaan E. Z. los werkman, alhier, door de Gron. rechtbank veroordeeld wegens diefstal van eenige kippen en kuikens uit de ren van den heer J. van Delden tôt twee maanden gevangenis- straf. Verdachte's verweer, dat hij als gevolg van zijn benevelden toestand zelf niet heeft gewe- ten wat hij deed, hielp hem niet, daar de proc' gen. erop wees, dat zijn aanvankelijke verklaring voor de politie daar- mee niet overeenstemde. De eisch was daarom bevestiging van het vonnis. O.m. kwam ook nog een andere zaak voor ni. die tegen J. S. landbouwer te Kolham, door den Gron. Politierechter veroordeeld tôt f 15 b. of 15 d. h. ter zake mis- handeling van zijn knecht J. Nijlaan. Ze hadden ruzie ge- kregen bij het schoonmaken van de schuur, waarbij verd. zich zoo driftig zou hebben gemaakt: dat hij den knecht bij de keel zou hebben gegre- pen en op een hoop turf ge- drukt Bewijs daarvan zou zijn, een lichte vlek aan de keel, die den volgende ochtend werd geconstateerd. Getuigen charge een vroegere knecht, die een voorbeeld noemde, waaruit zou moeten blijken, dat verd. niet bijzonder zachtzin- nig was aangelegd in de- charge, een landbouwer welke kort na de beweerde mishan- deling N. had ontmoet, welke hem niets had gezegd, terwijl hij verklaarde evenmin iets bij- zonders aan de keel te heb ben ontdekt. brachten weinig licht. Verd. ontkende doch de proc. gen. achtte het geincri- mineerde feit bewezen en vroeg bevestiging. Mr, J. H. Bast, de verdedi- ger erop wijzend.dat door het feit' dat de veldwachter eerst den volgende ochtend de vlek ontdekte heeft het positief cau- saal verband ontbreekt, dat de bewijsgrond dus uitsluitend de verklaring van N. is, die hij achte door wraak te zijn inge- geven, concludeerde, dat zoo- wel het wettig als overtuigend bewijs ontbrak en vroeg daar om vrijspraak. Een bekend gebouw heeft hier den verjongingskuur on- dergaan. Dat is het Sint Vin- centiusgebouw achter de R.K. kerk. Het is gestoken in een nieuw stemmingsvol gewaad en zoodanig verbouwd, dat het zoowel voor kleine vergade- ringen en familiefeesten als voor grootere bijeenkomsten een uitgezochte gelegenheid is geworden. De vernieuwing en exploitatieregeling is het werk van de heeren R. Heeres M; Kroon en J. Theuwissen, die met hun arbeidwel een eer hebben ingelegd. Dank zij ook de goede zor- gen van de heeren R. Schol- tens en J. v. d. Werff heeft ook de St. Vincentiusbi- bliotheek een reorganisatie d.i. een doelmatige verbete- ring ondergaan. Hoogezand. Voor de door dr. de Jong in het Groene Kruisgebouw te houden cur- sussen voor E.H.B.O. hebben zich 19 vrouw. en 10 mann. cursisten opgegeven. Een nieuw gemengd koor is hier geboren. Met aanvan- kelijk 19 leden is opgericht „Door vriendschap Sterk" en de leiding ervan is opgedragen aan den heer B. voor in 't Holt te Wildervank, die eveneens directeur is van „De vroolijke zangers" een koor van kinde ren, wier ouders zich voor een deel bij de nieuwe vereeniging hebben aangesloten. Het bestuur hiervan is samen- gesteld als volgt de heer E. Springelkamp, voorz.,mej Leg- gelo, secr., Mevr. Wesperbroek- Van Dijken, penn., mej. Wind en de heer F. Stuut. Westerbroek. Een mooi feest is het Zaterdagavond ge worden in het café-Smid, alhier, de zang- en tooneeluitvoering van het kerkkoor Harmonie", alhier. De zang vormde het eerste gedeelte van het programma en de verschillende nummers die onder leiding van den di recteur, den heer H. Schoe- maker, werden gegeven, vonden bij het zeer talrijke publiek een aandachtig en dankbaar ge- hoor. Dan kwam het tooneel aan de beurt. Achtereenvolgens werden op- gevoerd „Er staat geschreven", een toneelspel in vier bedrijven, „Een liefdeshistorie", een blij- spel in één bedrijf en ten slot- te de klucht „Annoa komt oet stad" 'n maaljoagerei in ain bedrief. Ernst gevolgd door jool in stijgende lijn. Zoo is het een avond ge worden van heerlijk genot, dat nog werd verhoogd door de verdienstelijke muziek van het ensemble-Bos. Slochteren. Alhier is aan de Ned. Herv. Kerk. tôt ou- derling de heer K. Wildeboer en tôt diaken de heer J. J. de Jonge, gekozen. Met aanvankelijk 12 le den is alhier een strijkorkest opgericht. Tôt leider van het „Woldorkest" is de heer H. Schwanckhaus beeoemd. Tôt bestuursleden zijn gekozen de heeren K. Kruijer, voorz. S. Kleefsma, secr. te Schildwolde en mevr. Zantinge-Dopma, penn. Hélium. Keuring van Koplichten. Evenals op meerdere plaat- sen reeds geschiedde bestaat er voor houders van motorrij- tuigen te HoogezandSappe meer en omstreken op 2 en 3 December a.s. des namiddags van 5 7 uur, gelegenheid tôt keuring op verblindende verlichting van koplampen. Deze keuring geschiedt GRATIS door de Koninklijke Maréchaussée in het Ooster- park te Hoogezand, ingang bij het Station der N. S. Door Burgemeester en Wethouders dezer gemeente is aan de heeren H. Veldhuis te Gorredijk en J. Tjemmes te Leeuwarden concessie ver- leend tôt het aanleggen van een radiocentrale door de ge- heele gemeente, met uitzonde- ring van een deel van Foxham, waar de centrale van Hooge zand—Sappemeer reeds gerui- men tijd geleden is doorgetrok- ken door den Heer Tromp van Assen. Er waren 30gegadigden. Kielwindeweer. Door den hevigen storm is in den nacht van Maandag op Dinsdag de kapschuur (nieuwbouw) van den heerj. W. te Velde, alhier, middendoor gebroken en ge- deeltelijk naar beneden gestort. De schade is aanzienlijk. Harkstede. De kantonrech- ter te Groningen heeft wegens overtreding van het rustdag- besluit J. D. alhier, veroor deeld tôt f 200. boete of 50 d. h. Zuidbroek. In de buienge- wone vergadering van de voet- balvereen. „Zuidbroek" ge houden Zaterdagav. j.l. werd in plaats van weilen dr. de Groot, als voorzitter dier vereen. benoemd de heer A. Weeke, arts, alhier. Noordbroek. In de gehou- denraadsvergaderingvan Maan dag j. 1. werd met alge meene stemmen benoemd tôt hoofd der school te Stoots- horn, den heer A. F. Hayer, onderwijzer aan de Zuider- school, alhier. In deze gemeente bracht de collecte voor het Nationaal Huldeblijk de som van f 56.75 op. Advertentiëp. Afd. Hoogezand—Sappemeer. Sappameer 3 December 15—17,30 uur en 20—22 uur in het Hoogazand 9 December 15—17.30 uur en 20—22 uur in de Leden vrtje toegang. Niet-Ieden f 0.10. Voor Boekenplanken Theemeubeltjes Courantenhangers Bljzettafeltjes Tafelkleeden Theeserviezen enz. naar Ondanks aile laster en vuige insinuaties van concurrenten zullen wij ons handhaven. Aangemoedigd door het groote succès der laatste we- ken zijn wij besloten, onze zaak om ta zetten. Groote OmzetKleine Winst is ons symbool. Koopt uitsluitend in de Volkszaak dat Is Uw elgen voordeel. een prima jonge van zwaar gewicht En eenige waarvan het vleesch wordt ver- kocht voor extra lage prjjzeii. en extra dik vet Spek bij partij zeer voordeelig. Ziet vanaf Danderdag onze Etalages. Beleefd aanbevelend, t.o. Gem.huis Hoogezand. Tel. 69. Let wel, ons Vee wordt door ons zelf geslacht en met door anderen, dus netjes en schoon behandeld. In onze Magazijnen heerscht den geheelen dag EEN QEZELLIGE DRUKTE. Ieder is tevré. Ieder vlndt bij ons het juiste Geschenk. Pracht sortlment Dames- en Heeren Fauteuils, Divan's, Sjoelbakken, Theemeubelen Tafelkleden, Divankleden, Schoorsteenkleden, enz. We kunnen ailes niet noemen. Franco bezorging op St. Nicolaas dag. Meubelmagazijnen „DE CONCURRENT" Martenshoek Sappemeer. Ron-Ton-Bonnen Ron-Ton-Bonnen Ron-Ton-Bonnen Levenslange garantie Ze stonden met z'n drieen te kijken, de neuzen plat tegen het raam gedrukt. „Ik wil die bouwdoos hebben," zei Wim, de grootste van de drie. „En ik ook," zei kieine Jan, die nauwelijks met zijn hoofd boven 't raam kwam. „En weet je wat ik wil, die poppe- kast," zei Hein, terwijl hij zijn afge- zakte kous poogde op te halen. „Die grootevroeg Wim en zonder het antwoord af te wachten, „nee hoor die wil ik en dan mag jij meespelen," zei hij tôt Jan, zijn arm beschermend om 't kleine broertje heendoend. Jij kan die kleine krijgen Heintje Jan glunderde, terwijl hij eerbiedig naar 't oudere broertje opzag. Met schitteren- de oogjes kijkt hij naar al dat moois. Jij kunt niet eens de poppenkast vertoo- nen, zei Heintje, „ik wel en 'k ga een aan Sinterklaas vragen. „Ha, Sinter- klaas bestaat niet," zei Hein resulluut „Kleine kinderen gelooven dat alleen" „En ik wil die toi hebben", klonk nu kleine Jan z'n stem, die goote, en die mooie knikkers en de mooie boekjes" De kleine man was in verrukking. „Weet je wat", zei Hein. Jij krijgt die toi en die knikkers en ik dan die spoor met echte rails, en weet je wat Wim, dan gaan we 'm op 't portaal laten rijen bij jullie „He ja, maar dan ben ik conducteur" „0 nee, dut is gemeen, 't is mijn spoor maar toch mag je wel conducteur zijn want er zijn wtl eens twee ."Jan ook konneteur," liet de kleine man z'n stem weer hooren, z'n hoofdje met de blozende wangen opheffend naar de grootere jongens. „Maar we magge van moeder op 't portaal zoo'n kaat niet maken," zei Wim nu, „maarweet je wat Hein, dan gaan we bij oom, die heeft een groote zolder „Bij oom op de zolder," echode kleine Jan. „Weet je wat ik ook moet heb ben' zei Hien na een korte poos, zoo'n doosje kralen voor kleine zus" „Nu, dat is meisjespeelgoed," vond Wim minachtend. Jan ook kralen hebben," zei de kleine Jongen. Weet je wat Jan," Hein kwam vaderlijk naast hem staan k zal m'n zusje vragen of ze 'n mooie snoer voor je rijgt, van die roode, hè met zilver, of wil je lie- ver gouden Ja gouwe en rooie ook Een jonge darne die ook even voor den speelgoedwinkel was blijven staan, bemerkte de kinderen en haar aandacht werd getrokken door het gebabbel van de armelijk gekleede jongetjes. Onge- merkt bleef ze naar hun luchtkasteelen staan luisteren, die zich steeds wijder uitsponnen en ze dacht aan de ver- jaarsvisite van haar kleine neef, waar ze zooeven vandaan kwam en ze dacht aan het verwende eenige kind, dat het kostbare speelgoed dat hij gekregen had nauwelijks met een blik verwaardigd had. Onwillekeurig vergeleek ze het bleeke verveelde gezichtje, bij de blo zende jongetjes, die in dezen tijd van 't jaar zonder jasje liepen. Ze dacht er over den winkel binnen te gaan en voor elk der kinderen iets te koopen, een toi of een doos knikkers, maar ze durfde niet, ze wist zelf niet wat haar terughield. Reeds hield ze de deur- knop in de hand, doch ze trad terug. Nee... ze wilde niet de liefdadige dame uithangen. Maar waarom niet, zei een andere stem in haar, als je die kinderen gelukkig wilt maken. De kinderen schenen nu aanstalten te maken te vertrekken, maar 't was aïs konden ze geen afscheid nemen van al dat moois. Het meisje stak de hand in haar mantelzak en bemerkte dat ze bonbons bij zich had. Ja, die had tante haar bij 't weggaan in den zak gestopt. Ze had het totaal vergeten. Die zal ik ze geven, flitste 't dadelijk door haar hoofd, doch er stonden nog een paar menschen en ze durfde niet. Ein- delijk gingen ze weg die menschen nu gauw voor er anderen kwamen. Wat vin je nu wel 't mooiste," nam ze 'n aanloopje. De kinderen staakten ver- legen hun gesnap. „Lust je wel wat lekkers, ja, hier- zoo". Voor ze 't zelf wist hadden ze ieder twee bonbons. Kleine Jan hield in ieder knuistje één en keek verbaasd verheugd naar de gekleurde velletjes die er omheen zaten. Nu liep zegauw weg zonder een bedankje af te wachten. Was 't gek wat ze gedaan had Ze keek nog even om, doch zag de kin deren niet meer. De kleine jongens waren opeens poppenkast, spoortrein. toi en andere moois vergeten. Eenigszins haastig liepen ze door. Op den hoek van de straat bleven ze staan en bekeken hun schat. Kleine Jan poogde reeds 't zilverpapier van een der chocolaadjes af te trekken. Fijn zeg, Wim was de eerste die sprak, „wat hé jij Twee. 'n witte en 'n blauwe, zei Heintje. Jan ook twee", zei de kleine man met vollen mond. ,,Da's vast 'n rijke dame zeg", zei Hein, z'n schat bekij- kend. Ja," Wim, da's fijn spul, nog veel fijner dan zwarte balletjes". „Nou natuurlijk, en die mooie papier- tjes die kun je bewaren, die zijn geld waard." „Ga nou doorJa waarachtig, zeg die." Jan heeft al bijna ailes op." Lek- ker sjokela," zei 't ventje". Waarom zou ze dat nou gedaan hebben vroeg Wim. „Wie? „Nou die vrouw om ons dat te geven„Dat is geen vrouw 't is een dame, weet je, misschien is het wet de vrouw van Sinterklaas zie je wel en jij zei die bestond niet". „Nou dat zei ik niet," zei Wim die nu weer aan 't bestaan van den goeden heilige begon te gelooven. Ze begon- nen nu 't zilverpapier er af te halen en 'n oogenblik later stonden ze sa- men te genieten. „He Wim zuchtet toen 't op was. Ze hielden beiden de kleverige papiertjes in de hand. De papiertjes bewaren hoor zei Hein. Voorzichtig vouwden ze de onooge- lijke papiertjes op en staken ze in den broekzak. Kleine Jan had de papier tjes verloren. Nu gingen ze langzaam naar huis. Wim in 't midden, z'n eene arm vertrouwelijk om Hein s hais en den anderen om dien 't kleine broer tje. Zou dat mensch nu ook 's nachts door de schoorsteen komen vroeg Hein opeens. Ja, tuurlijk," antwoordde beslist kleine Jan. „Hoor hem." Wim lachte neerbuigend, „dat ken ze immers niet om d'r rokken. „Maar misschien stuurt ze d'r knecht en wacht zij beneden." Ja dat kwam Wim niet zoo erg onwaarschijnlijk voor, misschien reed ze wel in een auto, 'n vrouw op een paard dat ging toch niet. „Neen", dat vond Hein ook. „Maar zou ze nu weten waar wij wonen", begon bij weer. .Hadden wij d'r nou maar wat gevraagd, 'n toi of zoo..." Ja en kralen", zei Jantje opgetogen. „Och jij met je kralen", zei Wim, als 't echt Sinterklaas z'n vrouw is, dan weet ze ook wel waar we wonen, want die weet àlles". Daar wist Hein nlets tegen in te brengen. Je moet Sinter klaas juist nooit iets vragen", begon Wim weer, „dan komt hij juist niet". „Maar 'k ga toch m'n schoen zetten," antwoordde Hein. Ja, schoen zette zei kleine Jan. Ze -waren 't slopje ge- naderd waar ze wezen moesten. Heintje woonde drie hoog vôôr en Wim en Jan drie hoog achter in 't zelfde huis. Fluks klomen ze de donkere steile trap- pen op. Heintje wipte gauw naar binnen. „Gedag „Dag kom je straks nog spelen „Nee 'k mot in de tobbe„0... ik morgen pas." „Zijn jullie daar eindelijk," snouwde Wim's moeder toen ze thuis kwamen. Je vader is al naar jullie aan 't zoeken. „Hebbe sjokela gehad van Sinter klaas z'n vrouw", begon de kleine jongen, toen hij in z'n onderbroekje stond. „Wat zeg je nou kind, zeur niet,,. Ja, echt Wimpie heeft mooie papier tjes". Wim haalde de verfrommelde papiertjes te voorschijn en toonde ze moeder triomfantelijk. 'n Rijke dame, moeder, en die heeft ons sjokela gege ven, aan Hein en Jan en aan mij aile drie, ieder twee, zulke groote „Wat zei je daar van 'n vreemd mensch, en 'k heb je immers verboden, je mag van niemand wat aanpakken, d'r loopt zoo veel slecht volk rond, kinderdieven om jullie te lokken, daar om ben je zoo lang uitgebleven, hier kleine dingen voor kleine Jan er op bedacht was voelde hij de klap- pen op z'n billetjes. Wim wilde ver- schrikt wegloopen, maar moeder had hem al te pakken en 'n oogenblik werden de buren vergast op een duet. „En nu naar bed zonder eten", zei moeder toen ze de kinderen gewas- schen en verschoond had. Een oogen blik later lagen ze beiden in de bedstee te snikken. Plotseling hield Wim op, pakte Jan beet die van den wederom- stuit ook ophield. Uit de voorkamer kwam luid geschrei „Hoor je Jan", zei Wim, met roodbehuilde oogen, doch iets troostens in z'n stem, „dat is Hein, die heeft er ook van langs gehad VRIJDAG 4 Deoember 8.20-9.20 Brussel Vlaamsch 9.20-11.30 Luxemburg 1.301210 Hamburg. 12.10-1.10 Droitwicli 1.10-1.35 Brussel Vlaamsch 1.35-2.20 Motala 2.20-2.50 Kalundborg 2.50-320 Parijs 3.20-4.10 D uitsohlandzender 4.10-4.20 London Régional 4 20-5.10 Breslau 5.10-5.35 Kalundborg 5.35-6.20 Leipzig 6.20-7 Trankfort of Breslau 7-8 Grain, muziek Radioeentr. 8—8.20 London Régional 8.20—9.60 Luxemburg 9.5010.20 Bret au 10.20-10.35 Brussel Vlaamsoh 10.35-11.20 Breslau 11.20-12 Droitwich. ZATERDAG 5 Deoember. 8-8.20 Keulen. 8.20-9 20 Brussel Vlaamsch 9.20-11.20 Luxemburg 11.2 -11.50 Droitwioh 11.50-1.20 Kalundborg. 1.20-1.35 Brussel Vlaamsch 1.35-2.20 Motala 2.20-3.20 Kalundborg 3.20-3.60 London Régional 3.50-5.20 Stuttgart ofKoningsbergen 5.20-6.20 Droitwich 6.20-7 Londeu Régional 7-8 Gram. muziek Radiooentr. 8-8.35 Kal undborg 8.35-9 20 Droitwich 9.20-10.20 Motala 10.20-10.35 Brussel Vlaamsch 10.35-11,20 Duitschlandzender 11 20-12 Berlijn Luxe doozen Post t

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1936 | | pagina 2