Gratis met i EEN PRAGHT I Ca Fijne collectie H Heren Aparté sotlering 1 Petten Hemdei Koffer- Fa. G. HENi DE SUD ODDEt DE GROND Het programma der Zo- merfeesten. Dr. I. Maandag 28 Juni. Ingslanden Vergadering Waterschap Wallen ism J. KLIPHIIIS Inmaakglazen. VAN DIIKEN's In den IJzerhandel van P. v. DIJKEN Partit Directoirs B. RUDING Gz. hervat Maandag 5 Joli 1937, Prima Cognac Extra Aanbieding Heden Zaterdag lang de voorraad i klant, bij aankoop 2.75, 3.50, 4,50, 5.50, 67! Enorme collectie mod< geheel met Ka 21.00, 22.50, 2 CAMOAREN, TR Chique donkere Tricolir 13.75, 15.00, Spaarbank Harkstede-Scharmer Dito CONSERVO GLAZEN Officiëele Publicatie. yi 10.50, 12.50, 1 Ueogezand, Marteishoek Zuidzijde Voor prima is Uw adres Wijndepol FERWEROA i TIEMAN. voor de Kermis Ifchta tintai Groen-Geruit, Rc Flanel en TWEEDSTOFFEN Zom 125, 150, 1 225, 275, 3 39, 50, 59, 75, 89, 110. FEUILLETON ROMAN door CHARLES FOWLEY Vrij vertaald en beworkt door Mr. W. d'Obéron 19 (Nadruk Varbodon.) Denk aan uw vrouw en Janine en wees niet te gemakkelijk voor onze vijanden Charlie stelde honderden vragen. Jacques antwoordde steeds ontwfjkend: ,1k moet zeer voorzich- tig zijn, ik heb geheimhouding ge- fcworen I Dat was één van de voor- waarden om te kunnen slagen!" «Waar denk je, dat mijn vrouw en Janine gevangen gehouden worden „Daar weet ik niets van. Ik denk wel, dat het zeer ver van Kowamoet zijn „Als ik je nu eens vergezelde, of door détectives liet volgen Wanneer wij de plaats eenmaal weten, zullen wlj hen zelf wel bevrijdenl" „Dat zou niet alleen mijn dood beteekenen, maar 00k die van uw vrouw en Janine Wij hebben met zeer sluwe vijanden te doen, die buitengewoon goed georganiseerd zijn en bovendien zeer wreed en wan- trouwend! U heeft hun macht gezien in het geval Peter Smith en den moord op den metseiaar! Laat dat een les voor ons zijn I U heeft 00k wel gezien, dat de politie machteloos is „Vrees je niet, dat zij je zullen be- driegen „De angst, die ik hun heb aange- jaagd, is zôô groot, dat zij hun be- lofte niet licht zullen vergetcn 1" „Laten zij mij mijn vrouw terugge- ven," riep Charlie hartstochteiijk uit' „en ik zal de groeve voor eeuwig laten sluiten, 00k ai bevatte zij aile bewijzen van hun misdaden en de kostbaarste schatten derwereld!" „II verti maai voor „C Bern schrl nen inspt laten ordei even nen Ee de bedir teur Ston rug t harte dank daan je Ki «V »V heer .G is, ki bure; same Ui ten met metsi De huis merk gen t van en tr gerus »Ik t mont selaa gaan »D bego overl de Ja gen .11 Nederl. Vereen. van Huisvrouwen. Afd. H.—S. Excursie naar Heerenveen. De leden worden nog eens herinnerd aan de excursie, die onzeafdeelingDonderdag 1 Juli maakt naar Heerenveen. Vertrek uit het Oosteinde Sappemeer 's morgens half tien. Daarna over Appelscha naar Heerenveen, waar een koffiemaaltijd gehouden wordt. Om 2 uur bezoek aan een kaasmakerij en vervolgens een wandeling door Oranjewoud. Aanmelding tôt Maandag- avond 6 uur bij de bestuurs- leden. Kosten voor de auto bus f 1.50 per persoon bij voor- uitbetaling. Het Bestuur. Offlclele Mededeling. „KWIEK" Programma voor morgen Ten Posti—Kwiekl 3 uur (terrein Engelbert.) Opstelling Kwiekl: H. Ronde. 0. Heller, B. Scholte. J. Galdermans, D. Bakker, M. Scheen. W. Gibcus, G. Boekholt. J. Hanekamp, J. Bodewes, N.N. res. H. Clobus, A. Bouma, Chr. Meijer en J. Duurkens. Vertrek per fiets om kwart vôôr twee vanaf de Hooge- zandsterbrug. a.s. Woensdagavond worden onderstaande spelers om 7.30 uur op de training verwacht G. Swart, H. Clobus N. Nagen- gast Sr., G. Boekholt. J. Hane kamp en Jac. Bodewes. Ook de Jeugdelftallers moe- ten hun contribuée betalenaan den penningmeester Jac. Bode wes, Verl. Hoofdstraat 2 Hooge zand. De kwitantie's bedragen 30 cent voor 3 maanden. De Secretaris. D O. S. De deelneemsters voor de wedstrijden in Deventer, wor den dringend verzocht, Maan- dagavond van 9 30—10.30 en Vrijdagavond de lessen te be- zoeken. De Heerengroep in- plaats daarvan Maandagavond om 8.30 met de Heeren Sr. Nieuws voor de reis volgende week. De deelnemers(sters) voor de fietstocht op 11 Juli a.s. gelieven zich de volgende week op de lessen op te geven bij den Heer Nijhof. 18 Juli Athl.dag voorKleuters en Adspiranten. Fancy fair wanneer Dinsdagavond 8.30 uur precies in 't Parochiehuis te Sappemeer korte vergadering der Dames handbalsters. Wij rekenen op aller opkomst. De secretaris, H. Breurken. Vandaag vangen we aan met de tweede helft van onze Zomerfeesten. Ze brengt U de SenderenscheMotor-Acrobaten. Naar ons is medegedeeld, ver- richten dezeacrobaten „reuzen- werk". Uit de te geven demon- stratie is te zien, wat door oefening en durf te bereiken is en waartoe men per motor in staat is. Nog nergens in Groningen heeft de troep gewerkt en ver- kregen inlichtingen luiden aile even gunstig. Wij kunnen dan ook niet nalaten een bezoek aan te bevelen. De gelegenheid iets frapant's te zien, is er. Maakt er gebruik van 11 Voorts moet nog de aandacht gevestigd worden op het grootsch vuurwerk op Zondag- avond. Het sluitstuk van de festiviteiten. Dit vuurwerk is grooter en omvangrijker dan voorgaande jaren. De firma, die hiervoor zorgt, is ook de le- verancier van het vuurwerk, dat steeds ontstoken wordt te Scheveningen op Koninginne- dag. Volgens verklaring zal het hiergeleverde minstens dezelfde kwaliteit en verzorging zijn. Teneinde U eenig idee te doen vormen van wat, behalve de gewone luchtkanonnade's en saluutvuurpijlen, wordt gegeven noemen wij o.a. Groot Magnesiumwonder- front, Dubbel Draaiende Guil- liche's, beginnende met gouden en brillantwrongen, waarin grootegekleurdezonnen draaien omringd door sproeivuur. Plotseling gaat het geheel over in schitterende magnesiumkran- sen met duizenden schelwitte sterren en stralen, waarin groote magnesiumzonnen met tinte- lende vonkenregens draaien. Het geheel een spel van dui zenden schelwitte vonken en stralen met schitterende ver- lichting over het terrein. Ein- digende met kanonslagen. Opstijgen van een Groote Kunstbom, welke hoog in de lucht een prachtige discus in de lucht vormt van gekleurde lichtkogels. Opstijgen van een Japansch Mikadoprojectiel, welke een gekleurde rups uitwerpt, welke eenigen tijd in de lucht blijft zweven. Dubbele Radiumtelegraven, eerst met gouden baan over het terrein gaande, vervolgens terug keerendemet schitterende Radiumbaan, welke het geheele terrein verlicht. (Groote nieuw- igheid). Opstijgen van een Groote Victoriabom, welke hoog in de lucht een prachig bouquet lichtende meteoren uitwerpt. Fraaie verlichting van het terrein door 4 Bengaalsche Zonnen enverschillendekleuren een prachtige verlichting over het terrein werpende. Groot Diadeemfront, ge- vormd door twee standdaards, gevormd door een aantal groote fonteinen, welke prachtige zil- veren kettingen in de lucht vormen, waartusschen glanzen- de opalen met schitterende glans ontstaan. Tôt slot uit- barstingen van vuurmijnen, welke groote bouquetten glin- sterden magnesiumslangen op- werpen, welke eindigen met zwaar mitrailleurvuur. (Groote nieuwigheid Een cobra stijgt omhoog met schitterende trillende wrongen om te eindigen met zware kanonslag. Groot Japansch schitterfront De Draaiende Japansche Py ramide, beginnende met gou den, daarna brillantkransen in horizontale richting, waarboven een pyramide ontstaat met ge kleurde lichten. Plotseling ont- branden groote Jansche schit- terfonteinen,welke onderaan en bovenaan prachtige gouden en zilveren vlinders uitwerpen. Het geheel eindigen met zware kanonslagen. Groot Magnesi- umwonderfront Het Electrisch Rozettenfront, beginnende met groote gekleurde Rozetzon met wisselende kleuren, om ringd door kransen van goud en brillantvuur, plotselingover- gaande in magnesiumkransen, terwijl tegelijkertijd vier groo te magnesiumzonnen ontbran- den met tintelende vonken- pracht en sterrenregens. Ver volgens ontbranden groote mag- nesiumfonteinen, welke tus- schen de magnesiumzonnen machtige lichtende bundels werpen. Tijdens het branden ontstaat een schitterende ver lichting over het terrein. Ein- digende met kanonslagen. Groote StijgendeKoningskroon, beginnende met horizontale kransen van brillantvuur, waar- na plotseling een aantal bril- lantfonteinen ontbranden en de kroon statig hoog de lucht instijgt om te eindigen in groote Kroon van Oranje Diamanten. (Groote nieuwig heid). Opstijgen van een groote Gouden Regen Bom, een prachtige gouden wolk in de lucht vormende. Groote gekleurde Magnesium- waterval, beginnende met prachtige waterval met Schit terende Val van Witte Paar- len, overgaande in zeldzaam Fraaie Violette Waterval met fraaie magnesiumregen, ver volgens overgaande in magne- siumdiamantwaterval een en- orme vuurmassa opwerpende met duizennen schelwitte von ken en stralen, waardoor het geheelejterrein daghelder wordt verlicht (Groote nieuwigheid). Opstijgen van een Groote Edelweisbom, een prachtig bouquet edelweis-sterren uit- werpende. Opstijgen van een Groote Driedubbele Kustbom, welke bij iedere uitbarsting een aantal bliksemde sterren uitwerpt met evenveel zware kanonslagen. (Groote nieuwigheid). Een Artichautvuurpijl met bro- kaatvuur opstijgende om te eindigen in fraai bouquet glin- stersterren. Een Groote Gouden Slang stijgt van de aarde tôt hoog in de lucht in groote kronkels met fraaie vuurregen om te eindigen met zware kanonslag. 1 Cobrapijl met gouden baan opgaande om te eindi gen met Cobrasterren. Groot brillantfront, De Gouden Den- nenboom, gevormd door een aantal gouden en brillantfon- teinen, welke door hun uit- werking een groote pracht Den vormen waarin een groote gekleurde chineesche zon met fraai sproeiregen draait ein- digende kanonslagen. Met als slot Leve de V.v.V. Wij kunnen niet nalaten een bezoek aan te bevelen. Het is iets bijzonders en de moeite waard een wandeling naar het sportpark te ondernemen. Ook de zoo langzamerhand traditioneel geworden drave- rijen beloven veel. De aangif- te is uitstekend en de opkomst zal dienovereenkomstig zijn, zoodat spannende ritten ver wacht kunnen worden. We twijfelen er niet aan, of de belangstelling aan paarden- sport zal steeds stijgen, zeer ten goede komende aan die zoo prachtige sport. Wij wenschen U allen nog een paar aangename dagen. Officieele PubHcatiën. Gevonden voorwerpen. Een huissleutel. Inlichtingen op werkdagen desvoormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. Zomerfeest SAPPEMEER. De Burgemeester der ge- meente Sappemeer brengt bij dezen ter openbare kennis, dat bij art. 33 der Algemeene Politieverordening verboden is zonder toestemming van Bur gemeester en Wethouders, op of langs de openbare weg in de gemeente krambn, tenten, stoelen, stallen of andere in- richtingen op te slaan, tafels met uitstallingen en wagens of karren met waren tôt ver- koop te plaatsen. Overtreding van bovenstaand verbod is strafbaar gesteld bij art. 49. Sappemeer, 19 Juni 1937. De Burgemeester voornoemd, A. JONKEREN. KERMISTERREIN. De Burgemeester der ge meente Sappemeer brengt bij dezen ter algemeene kennis dat het verboden is rijwielen mee te nemen op het kermisterrein te Sappemeer op a.s. Zaterdag, na des avonds 6 uur en op a.s. Zondag. Sappemeer, 25 Juni 1937. De Burgemeester voornoemd, A. JONKEREN. 0 v i dfe ..v Gij allen, die het wel meent met uw naasten, helpt mee om de volksziel ontvankelijk te maken voor uw eenvoudig woord van broederschap en menschenmin, dat leiden moet tôt staatspensioen, indien maar onversaagd wordt volgehouden. Groenteveillng Hoogezand —Sappemeer 25 Juni Platglaskomkommers le soort f 02.70-04.00 Platglaskomkommers 2e soort f 01.90-02.70 Bloemkool le soort f 10.70—14.10 Bloemkool 2e soort f 07.80—09.90 Spits kool f 02.10—05.20 Witte kool f 07.00—10.00 Savoye kool f 05.00—08.00 per 100 stuks. Tomaten A f 12 5013.10 Tomaten B f 12,2012.50 Tomaten C f 12.0012.30 Stamslaboonen f 19.0021.00 Tuinboonen f 03.50—03.60 Spinazie f 04.00—05.70 Peen f 05.00-05.70 Peulen f 14.0018.00 Aardbeien f 08.7011.40 Druiven f 33.00—36.00 Veensche boonen f 17.00-00.00 per 100 pond Kropsla f 01.20-02.40 Andijvie f 01.90—03.70 per 100 krop. Rabarber f 01.6002.30 Peen f 07 90—09.10 Kroien f 02.20—03.00 per 100 bos. Meloenen f 00.59—00.74 per stuk. BURGERLIJKEN stand. SAPPEMEER, 18-24 Juni. Geboren Anje d.v. Bene Kampen en Janna Penning. Ondertrouwd Roelof Kok, 21 j. van Zuidbroek en Jantje Postema, 19 j. beiden van Sap pemeer Jan Kruijer, 23 j. en Trijntje Wolf, 22 j. beiden van Sappemeer. Getrouwd Aile Menkema en Jantje Dijkstra, beiden van Sap pemeer Pieter Staal van Sap pemeer en Hendrikje Spoelstra van Brunssum; Engbert Blaauw van Slochteren en Gerritdiena Elderman van Sappemeer. Overleden Klaas Woltjer, oud 84 j., echtgenoot van Do- miena Postuma. HOOGEZAND. 18-24 Juni. Geboren Imke Grietje, d. v. Roelof Holtman en Carolina P. Schuur, Hoogezand Re- gina Cath. E. d. v. Gerhardus P. Maagd en Bernardina E. Scholte, Martensh. Frouwke, d.v. Willem Doddema en Jantje Grasmeyer, Kropswolde, van Royenstr. Janna d. v. Jan Landman en Roelofke Smeding, Westerbroek Titia Frederika d.v Pieter Ruiter en Japie Hopman. Kropswold. Ondertrouwd Elso Roelfse- ma en Pieterke Westerdiep, beiden van Westerbroek; Jakob Sap, van Hoogezand a.b. en Helena Venema, van Groningen Albert Hoving, van Vossenburg en Eppiede Vries, van Sloch teren. Gehuwd Johan Jakob Reinek en Grietje Bakker. Overleden Otto Vroom, oud 80 j., echtgenoot van Carolina Hend. M. Plus. SLOCHTEREN. 17—23 Juni. Geboren Hendriktje, Beren- dina d. v. W. Kluppel en S. v. d. Laan, Slochteren Trijntje, d. v. G. Boer en G. Wilde- boer, Siddeburen Willem Anthoon, z. v. B. Kooi en W. Scheepstra, Kolham Wiecher, z. v. A. Dekker en J. Ketelaar Slochteren Jantje, d. v. R. Lageman en M. Venema Sloch teren J. Folkersma, en H. Staal Schildwolde Reina Catharina Jantina, d. v. H. Smid en K. B. Laan, Foxham Hendrika, d. v. H. Bakker en R. Deinema Overschild( Gem. Slochteren Coenraad, z. v. G. Huberts en K. Brilstra, Siddeburen. Ondertrouwd J. Kolkema, 27 j. Wagenborgen( Gem. Ter- munten en T. Noordhof, 25 j. Siddeburen R. Laning, 28 j. Siddeburen en H. Naatje, 21 j. Meedhuizen Gem. Delf- zijl N. Medema, 24 j. Wil- derhof( Gem. Slochteren en B. Koopman, 21 j. Slochteren; J. Siefkens, 43 j. Wildervank en K. Oostland, 41 j. Sidde buren A. Hoving, 22 j. Hoo gezand en E. de Vries, 22}. Slochteren. Overleden Martje Luning, oud 93 j. weduwe v. S. Blauw, Slochteren. PRED1KBEURTEN ZONDAG 27 Juni 1937. Herv. Gem. Hoogezand v. m. 10 uur, ds. Oldeman. Sappemeer: geen dienst. wegens vacature. Kielwindeweer: geen dienst. Kropswolde v. m. 10 uur, Ds. Wasch. Westerbroek: v. m. 10 uur, ds. Nijenhuis Ockhuisen. Engelbert v. m. 10 uur, ds. Kruizinga. Middelbert 's av. 7 uur, ds. Oskamp. Harkstede-Scharmer v. m. 9 uur, (0. t.) ds. Niemeijer. Kolham n. m. 3 uur, (N.T.) ds. Greeven. Slochteren v. m. 9.30 uur, (O.t.) ds. Kwint (Voorber. H.A.) Schildwolde geen dienst. Hélium v.m. 9.30 uur, (o.t.) ds. Politiek. Siddeburen v. m. 97s uur en 's av. 7 uur, ds. de Vries. Noordbroek v. m. 9.30 uur, ds. v. Ruytenberg Zuidbroek v. m. 9.30 uur, dr. Sevenster. Doopsgez. Gem. Sappemeer: Gemeentedagin StadskanaaL Geref. Gem. Sappemeer: v.m. 9.30 uur, en n.m. 5 uur, ds. W. Tom. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer: v.m. 9.30 uur, en n. m. 5 uur, de heer F. Faber. Schaaphok v. m. 9.30 uur, de heer Hellendoorn. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 9.30 uur de heer J. Rein- holtd n.m. 5 uur, Idem, 's av. 7.45 Jongel. verg. Maandag 28 Juni, Reciteer- vereen. Plaatselijk Nieuws. Sappemeer. De heer R. Oort, directeur van de R. H. B. S. alhier, is door B. en W. van Zutphen als no. 1. op de voordracht geplaatst voor de benoeming van directeur der H. B. S. met vijfjarigen cursus en daaraan verbonden handels- klassen, aldaar. In het Bontehuis had onder voorzitterschap van den heer J. Homan een ledenver- gadering plaats van de afdeeling H.S. van het N. O. G. Hoofd- punt van het agenda was de behandeling van den beschrij- vingsbrief voor de algemeene vergadering te Rotterdam op 3 en 4 Aug. Tôt afgevaardigden werden de heeren G. Kuipers en J. Koeneman benoemd. Hoogezand. Voor heteind- examen van de Bijz. H. B. S. afd. A. alhier, zijn van de 11 candidaten geslaagd Wil lem Auer van Soerabaja, Cari Gerke van Zandvoort, H. van Gesker van Hoogezand, B. Houwert van Zeist, Han de Jong van Amsterdam, Max Liem van Soerabaja, H, Scheep stra van Amsterdam en Johan Zipp van Veghel. Op verzoek van V.O.N.K. deelen we hierbij mede, dat onderstaande prijzen nog niet zijn afgehaald No. 752 prijs 74 das 1535 121 ontbijtlaken 1944 5 sprei 1794 44 kussen 320 87 waschzak. Aan de universiteit te Groningen is geslaagd voor het le gedeelte van het artsen- examen mej. R. W. Klasens, alhier. Martenshoek. Op de in- gelandenvergadering van het waterschap Wallen Hoogezand Martenshoek, Zuidzijde, bleek uit het financieel rapport, dat de ontvangsten f 1899.19 hadden bedragen, de uitgaven f 1512.95, zoodat er een batig saldo was van f. 386.54. Het werd goedgekeurd en déchar ge volgde. De begrooting over 1937/38 werd in ontv. en uitg. vast- gesteld op f. 2250-. De om- slag bleef op f 1.10 per strek- kenden meter gehandhaafd. Den heer J. A. Jansma werd tôt voorzitter benoemd. ADVERTENTIEN de praktijk op ZITTING a.s. WOENS- DAG 's nam 3—7 uur. F. ALTINGt, Adm. van het op 's nam. 81/* uur, ten WATERSCHAPSHUIZE. Agenda a. Bestuursverkiezing. b. Conversie geldleening. Tel. 263 - Sappemeer-0. Oude Bol f 3 50 per L. kruik Hoboken f 2 70 Rijnbende, Hulskamp, Bols. vaoaf f 2.50 per L. BITTERS. enz. enz. m "Wy bieden U thans aan ons nieuw tegen zeer lage prijzen en onder voile garantie. ailes in 7t. 7s, Vt. L l11en 2 L. Losse RINGEN, BEUGELS, THERM0METERS, Complété INMAAKKETELS, enz. Franco levtring. Tal. 103 HOOGEZAND Interlock grote maten waarde 85 voor 58, 48 et. CORSAGES INTERLOCK 38 et. Pracht Zijden DAMESKOUSEN 49 et. SAPPEMEER. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van SAPPEMEER doen te weten, dat door den RAAD dier gemeente in zijne ver gadering van 21 Mei 1937 is vastgesteld de volgende verordening De Raad der gemeente Sappemeer; Op voordracht van Burgemeester en Wethouders; Gelet op artikel 168 der Gemeentewet BESLUIT: de volgende verordening vast te stellen Artikel 1. 1. Het is verboden: a. op eenigerlei wijze aanplakbiljetten, letters, afbeeldingen, cijfers of teekeningen aan te brengen op een openbaren weg, zonder toestemming van Burgemeester en Wethou ders, of op voorwerpen, welke zich op of aan een open baren weg bevinden, als muren, deuren, schuttingen, bor- den, boomen of païen, zonder toestemming van den eige- naar of gebruiker dier voorwerpen b. tusschen 10 uur des namiddags en 6 uur des voormiddags op een openbaren weg te vervoeren, of bij zich te hebben, eenig plakbiljet, eenig plakmiddel of plakgereedschap, teer, krijt, kalk, of eenige andere kleur- of verfstof, tenzij kan worden aangetoond, dat deze voorwerpen of stoffen niet zijn gebezigd noch bestemd zijn voor het verrichten van handelingen als bedoeld onder a. 2. De bepalingen van het eerste lid zijn niet van toepassing op gerechtelijke akten of andere stukken, waarvan het aanplak- ken of bevestigen door een openbaar ambtenaar krachtens wettelijk voorschrift geschiedt; 3. De verbodsbepalingen, vervat in het eerste lid onder a. zijn niet van toepassing op handelingen, die vallen onder de Provinciale verordening, tôt het weren vanontsierende reclame. (Prov. Blad no. 81 van 1929). Artikel 2. Overtreding van deze verordening wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste zes dagen of geldboete van ten hoogste vijf en twintig gulden. Artikel 3. Deze verordening treedt in werking op den dag volgende op dien harer afkondiging. Aldus vastgesteld ter openbare vergadering van den Raad der gemeente Sappemeer van den 21 Mei 1937. De Secretaris, De Voorzitter, j. J. PERDON. A. JONKEREN. Zijnde deze verordening aan de Gedeputeerde Staten van Groningen volgens hun bericht van den 2 Juni 1937, No. 107, le afdeeling in atschrift medegedeeld. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort, den 26 Juni 1937. De Secretaris, De Burgemeester. J. J. PERDON. A. JONKEREN. S; ,\-x' '-7'' Heren Pantalon: Santéga Hi Profiteert van a Het Heren

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1937 | | pagina 2