Pjjpen H. TEU! I Volledige o| Machinesc Steenhouwerij MASSI Advertentie'g en 1 Sigarenmagazijnp. TEUBEN, DE SUD QHDEH DE BBOHD Dr. BLONK geen spreekuur om I uur maar om 7 Dr. K. BOS van 5 tôt en met 9 Sept, afwezig! Handelsavondschoot Aanvang der Lessen a.s. Donderdag 9 Sept., 8 Jctory" Regenjas Jiclory" Regenjassen Jctory" Heerenjassen Jctory" Jongensjassen is 's Zondags J. HIIIZIÉ, Zaadhandel Theepotten-Week Theepotten-Week WOLTERS ines rs Gedipl. Le Brugstraat 1 - Vraagt inlich GR Zaterdags FOTOHUIS CONENS geopend. geeft di FOXHOL, Meerweg 28, il wa Mej. Gr. BRAAM Oogarts 1.50, 0.75, 9.15 in;. va£D£ es Iistallatis van burgeraeostar Tain aile klassen 15.50.17.50,19.50 an;. bbii mooi afgewerkte FOTO maken. Blsemkool-, Roode, Witte, Savoijs Bn Spitskoolzaden, Martenshoek Sappemeer. Wilt U genieten van RADIO? in Noorderstraat 56 In Hard zoo in HET OOEDKOOPSÏE ADRES TELEFOON 1 Àgentschap v. «Oost-Goorecht" e; worden zonder prysverhooÉ FEUILLETON ROMAN door CHARLES FOWLEY Vrij vertaald an bawerkt door Mr. W. d'Obéron 30 (Nadrulc Varbodan.) Nadat hij de deur van het vertrek weer achter zich gesloten had, gaf hij de twee vrouwen een teeken, dat zij hem moesten volgen. Vlug ging hij naar de deur, liet Janine en Eve lyne in den draagstoel stappen en gaf zijn bevelen aan de dragers. In de «wandelende kamer" legde hij zijn plan uit: langs de trap van de be- graafplaats zouden zij probeeren te vluchten 1 „Als de Chineezen ons op het spoor komen, zullen zij ons daar niet durven achtervolgen. Voordat Tao ontwaakt, hebben wij zeker nog twee of drie uur voor ons I Ik heb de eerste maal slechts eenige uren noodig gehad om in Kowa af te dalen en Tao maakte nog omwegen. Waar- schijnlijk is deze weg, die voor de dooden bestemd is, veel korter en ge- makkelijker! Langs deze trap zullen wij mlsschien in een steengroeve ko men en in een of twee uur zijn wij vrij Evelyne en Ninette vonden zijn plan zeer goed. Ailes scheen hun beter dan in voortdurenden angst in het Ya-men te moeten blijven. De draag stoel stond plotseling stil. Dlchtbij het Ya-men was het ge- schreeuw nu veel heviger geworden. Jacques vreesde dat de dragers hen ergens in het centrum aan hun lot had- den oveigelaten om zich bijdeoproe- rige menigte te voegen. maar toen hij het gordjjn terzijde duwde, zag hij, dat zij zich reeds aan het begin van de straat bevonden, die naar de be- graafplaats leidde. Onmiddelijk sprong hij op den grond en hielp de twee vrouwen bij het uitstappen. Vervol- Nederl. Vereen van Huisvrouwen. Afd. H.—S. Op Donderdag 16 Septem- ber houden wij onze eerste bijeenkomst na de vacan- tie. Deze heeft plaats bij hôtel N. A. Groeneveld, bij de groenteveiling, aan het eind van de Stationsstraat, Sappe- meer. Mevrouw Beukema- Hooge- zand stelt zich voor op dien middag iets te vertellen en te demonstreeren over het uit- makert van vlekken. Voor de viering aan het 25 jarig bestaan der Vereenig. te Utrecht wil het bestuur 2 af- gevaardigden uit de leden op kosten der Vereeniging naar Utrecht laten reizen. (de kos ten der lunch f 1.60 komen ten laste van de afgevaardigden zelf). Tôt nu toe heeft zich nog niemand bij de secretaresse aangemeld. De aanmelding sluit op Woensdag 15 Septem- ber. Op Donderdag 16 Sept des middags zuilen door loting 2 dames worden aangewezen Wij hebben een prachtige collectie „Handwerken ouder dan 50 jaar" binnen gekregen zelfs zijn er handwerken bi; ouder dan 200 jaar." Wij wijzen er nog eens op, dat 00k oud houtsnijwerk door mannen vervaardigd, evenals handwerken nog gaarne worden ingewacht bij aile bestuursle- den. De tentoonstelling wordt in October in Pictura gehouden Door een misverstand is vroe ger September bekendgemaakt Wij wijzen nog eens op de Cursussen Engelsch die door onze vereeniging zijn uitge schreven. Er is sprake van een cursus voor beginnelingen en een voor meergevorderden Bij voldoende deelname be- draagt de prijs der lessen die door de leerares Engelsch van het Inst. Hommes te Hooge- zand zullen worden gegeven slechts f. 0.30 per persoon per les. Aangifte hiervoor bij Me vrouw- Beukema- Hoogezand MTGRhlA vuuuWurcE VQUHCb (POgPHS. |§De tocht naar de Vredes- Landdag op| Zondag 5 Sept, gaat door. We vertrekken per fiets om 2 uur van de Hoogezandster Brug. Dames en Heren, die zich nog niet hebben opgegeven, kunnen zich dan nog bij ons aansluiten. Het programma luidt Vredes-Landdag op Zondag 5 Sept. 1937, 's nam. 3 uur, in het „Laarwoud" te Zuid- laren (bij ongunstig weer in de Ned. Hervormde Kerk). Ds. W. F. Dikboom, Zuidlaren, Openings- en Sluitingswoord. Ds. J. W. B. Cohen, Dokkum, onderwerp: «Innerlijke kracht Fedde Wiedema, Hemrik (Fr.), onderwerp „Het bankroet van het geweld". Zang van het Vrijzinnig Herv. Kerkkoor te Zuidlaren. Toegang vrij. Zitplaatsen aanwezig. Offlclele Mededellng. KWIEK" Uitslagen Amicitia I—Kwiek I 2—2 II- II 1-2 F.V.V. adsp.— Kwiek Jeugdelftal 2—5 Programma voor Zondag 12 September Kwiek IAmicitia I II- II De indeeling voor zoover het de Kwiek-elftallen betreft is voor de komende competitie als volgt le Klasse B. Hoogezand 2, S.T.A., Kwiek, D.W.Z., Veen- dam 3, Stadskanaal 2, Mussel- kan. 2, Rood-Wit. 2e Klasse B. H.S.C. 3, Mun- tendam 3, Hurry Up, F.V.V. 2, Veendam 4, Hoogezand 3, Kwiek 2 en Kiel. 3e Klasse C. Hurry Up 2, Hoogezand 5, Ben. Ooster 2, D.W.Z. 2, A.V.V. (Veendam), Kwiek 3, Siddeburen 2, Veen dam 5. Adsp. B. 4 H.S.C., Hooge zand, Kwiek, Kiel en F.V.V. Voor a.s. Zondag zullen we trachten nog een wedstrijd voor het derde elftal te krijgen. De competitie vangt Zondag 19 Sept. aan. In de kleedkamer te Foxhol is Zondag een kleedingstuk van een der Jeugdelftallers blijven liggen terug te halen bij De secretaris. D. O. S. Zondagmiddag2 uur begin der Athletiekwedstrijden achter de Turnhal. De deelnemers hier- aan zijn de Dames L. Zwart, Mar. Koeneman, Lies Scholte, Leni van Zanen, Wies Timans, Trui Boekholt, Annie Nagen- gast en de Heeren J. Timans, L. Breurken, Jan Kroon, M. Nagengast H. Koeneman R. Boekholt, H. Ronde. De Heren worden om 10 uur aan de Turnhal verwacht. De Jury- leden om 1.30 uur op terrein voor een bespreking. Begin der wedstrijd 2 uur. Wil Hendrik Koeneman Zaterdagavond na 7 uur even bij mij thuis komen De secretaris, H. Breurken. S. B. O. Morgen speelt S.B.O. II uit tegen C.B. II. Vertrek per fiets 1 uur. Dames R. de Boer, K. Klat, R. Warntjes, A. Mensinga, E. Blijham, Tr. Rijkens. res. P. Puister. Heren R. Lammers, D. Rijkens, H. Venema, J. Koster, E. Smit, J. Kuper. res. G. Perdon. Zondag 12 Sept.: S.B.O. II— Viod. Aanvang 3 uur. De Secretaris. Officieele Publicatlën. Gevonden voorwerpen. Een portemonnaie Een doos zeep Inlichtingen op werkdagen desvoormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. te Hoogezand. Op waardige wijze is Don- derdagavond te Hoogezand bur- gemeester Jan Tuin te Hooge zand geinstalleerd. Sober is die installatie gehouden mede op verzoek van den nieuwen func- tionaris, een loffelijke daad van p;eteit, nu het nog zoo kort is geleden, dat de algemeen be- minde burgemeester Bartelszijn voorganger, is verscheiden. Toch getuigden de bloemen, waarmee de raadszaal en 00k de trouwzaal waren getooid van een feestelijke plechtigheid en eveneens de bloemen, door Annie Klok een dochtertje van den loco-burgemeester aan mevr. Tuin aangeboden, toen te 7 uur de familie Tuin op het bordes van het gemeente huis door het Dag. Bestuur werd ontvangen en in het ge meentehuis werd binnengeleid. Stampvol was de raadszaal, toen allen binnentraden en de burgemeester op zijn nieuwen zetel plaats nam. Tegenwoordig waren vertegenwoordigers van een 25 tal openbare instanties en vereenigingen en vele voor- aanstaande particulieren uit de plaats zelf en uit de provincie, onder wie de burgemeesters van O. Pekela, Veendam en Sappemeer en de heren L. H. Mansholt, Glimmen, gedepu- teerde, H. Molendijk, wethouder Groningen, Mr. E. G. van Eck, voorzitter Raad van Arbeid te Winschoten, bekende voor- mannen in de S.D.A.P. enz. Nadat de heer G. Zwiers het officieele benoemingsbe- sluit vae den Commissaris der Koningin, dat de benoemde de vereischte verklaring en belofte had afgelegd, had voorgelezen, nam de loco-burgemeester, de heer A. Klok, het woord. Deze wenschte den nieuwe burge meester geluk met zijn eervolle benoeming, wees hem op het moeilijke van zijn ambt, sprak tevens zijn vertrouwen uit, dat hij dit zou vervullen en heette hem en zijn familie welkom in de gemeente, daarbij de hoop uitsprekende, dat hij in de gemeente Hoogezand veel liefs en moois zouden mogen terug- vinden, dat zij in O. Pekela hebben moeten achterlaten. Dan hing hij den nieuwen burge meester het teeken zijner nieuwe waardigheid om. Dan hield de nieuwe burge meester een waardige, eenvou- dige, ernstige rede waarin hij zijn groote erkentelijkheid be- tuigde voor het vertrouwen, dat H.M. de Koningin in hem had gesteld, hoewel hij betuigde, dat zijn vreugde over dit ailes getemperd was door het plot seling verscheiden van zijn vriend Barteis. Hij gaf de ver- zekering, dat hij zich met voile toewijding zou geven aan zijn nieuwe taak en hoewel wetende, dat hem een moeilijke taak wachtte, dat hij ailes zou doen om zonder onderscheid des jersoons de belangen der ge meente Hoogezand en haar ngezetenen zoo trouw moge- ijk te behartigen. Vervolgens voerde het woord wethouder 3otke met vertrouwen een be- roep doende op goede samen- werking en erop wijzend, dat er nog zooveel is te doen, de heeren Lambers, oudste raads- id, G. J. v. d. Werff, namens de R.K. partij, de heer H. Kolt- îof namens A.R.partij, de heer J. D. Reinders, liberaal, de heer S. Kluin, namens de C.h.partij, de heer H. Eenjes, namens de S.D.partij, die allen om ver- schillende toonaarden hun ver trouwen uitspraken in de goede leiding, dat van den nieuwen functionaris zou uitgaan en gaarne begonnen met hun steun toe te zeggen. Ten slotte sprak de heer Zwiers mede namens het secretariepersoneel, die een beroep deed op de goede samenwerking en dit 00k van het ambtenarencorps weder- keerig toezegde. Nadat de heer Tuin allen had beantwoord, sloot de loco-burgemeester de officieele vergadering, in een daarop volgende niet-officieele bijeenkomst aan andere aan- wezigen de gelegenheid bie- dend van hun gezindheid te getuigen. Hoopvolle woorden sprak de burgemeester, van O. Pekela, Hoogezand en den Raad ge- lukwenschend met de benoe ming van zijn collega Tuin, gevoelige en ernstige woorden sprak burgemeester de Zee van Veendam, 00k als voorzitter van de Kring van burgemees ters in de Veenkolonien, de heer Joh. Klasens, erop wijzend, dat de heer Tuin nog een oud- leerling van hem van de hoofd- actecursus te Winschoten, wenschte hem geluk met zijn groote onderscheiding en deed mede namens het onderwijzend personeel met vertrouwen op hem een beroep, waar het geldt de onderwijsbelangen te behartigen. Ook als voorzitter der Op. Leeszaal begroette hij den nieuwen titularis De heer J. F. van Delden bood hem namens de S.D. Raadsfractie een prachtig bloemstuk aan, voorstellende het wapen van Hoogezand in origineele kleu- ren, een kunstwerk van den bloemist H. C. Prenger, de heer Remminga, gewest. sec retaris van de S.D.A.P. getuigde van zijn vreugde en zijn ver trouwen, goede woorden sprak ten slotte het oud raadslid, de heer H. Hofman. Nadat de heer Tuin kalm en bezadigd allen had bedankt, werd in de trouwzaal gelegen heid geboden met de familie Tuin kennis te maken, waarvan een druk gebruik werd ge- maakt. Het felicitatieboek be- vatte een 200 tal handteeke- ningen. Vele brieven en tele- grammen waren binnengeko- men zoo van burgemeester Buurma van Zuidbroek van het Kamerlid ir. J. W. Albar- da, van den Chr. Besturen Bond enz. Door een haag van belang- stellenden, die hem luide toe- juichten begaf de nieuwe bur gemeester met zijn familie zich na afloop naar zijn auto om enkele dagen nog in O. Pekela te vertoeven. Aan de Ingezetenen van Sappemeer Woensdag a. s. zal in Sap pemeer de jaarlijksche Groene- Kruiscollecte wordengehouden. De opbrengst van deze collecte komt voor 75 percent ten goede aan de plaatselijke Gr. Kruis- vereeniging, terwijl 25 percent bestemd is voor de Prov. Gron. Ver. en de Alg. Ned. Ver. Gij allen kent het Groene Kruis en gij allen waardeert het Groene Kruis. Maar bedenkt, dat het Gr. Kruiswerk veel geld kost en dat gij door Uw geldelijken steun kunt medehelpen, dat het Groene Kruis zijn zegenrijk werk kan blijven verrichten. Helpt dus de collecte te doen slagen door een milde gift. Het Bestuur van „Het Groene Kruis" te Sappemeer. PREDIKBEOBTEN ZONDAG 5 September 1937. Herv. Gem. Hoogezand v. m. 10 uur, ds. Oldeman, (Coll.) Sappemeer: v. m. 10 uur, ds. Nijenhuis Ockhuijsen. Kielwindeweer: geen dienst. Kropswolde geen dienst. Westerbroek: v. m. 10 uur, ds. Kruizinga. Engelbert: geen dienst Middelbert: 's av. 7 uur, ds. Nijenhuis Ockhuijsen. Harkstede-Scharmer 's av. 7.30 (N.t.) ds. Fourier Jr. Kolham v. m. 10 uur, de heer Stopstra. Slochteren v. m. 9.30 uur, (O.t.) de heer v. d. Meer. Schildwolde v.m. 9.30 uur, ds. Siega. Hélium v.m. 9.30 uur, (O.t.) ds. Politiek. Noordbroek v. m. 9.30 uur, ds. van Leeuwen Sr. Zuidbroek: v.m. 9.30 uur, dr. Sevenster. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v. m. 10 uur, ds. J. E. van Brakel. Geref. Gem. Sappemeer: v.m. 9.30 uur en n. m. 5 uur, ds. W. Tom, 's av. 7.30, Openluchtprediking te Martenshoek. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer v.m. 9.30 uur en n. m. 5 uur, de heer F. Faber, Schaaphok v. m. 9.30 uur, de heer Hellendoorn. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 9.30 uur, de heer Bolman van Groningen n.m 5 uur, de heer J. Reinholtd, Avondmaal Maandagavond 7l/j uur, re- citeervereen. BURGERLIJKEN STAND. SAPPEMEER. 27 Aug. 2 Sept. Geboren Harmke d.v. AalINijborg, en Hillechiene v. Bon Theodorus, z. v. Gerardus Harmannus Clo- bus en Harmke Thoma Alje Esdert, v. v. Reind Keizer en Aaltje Geertruida Engelkens Warnder z. v. Pieter Staal en Hendrikje Spoelstra. Ondertrouwd Christiaan Boddeveld, oud 21 jaar Gro ningen en Anna Roek, oud 20 j. Sappemeer Jan v. d. Velde, oud 23 j. v. Sappemeer, on- langs te Veendam en Aaltje Moesker, oud 24 j. van Onst- wedde. Getrouwd Heert Roukema en Aaltje Berendina Hartman, Sappemeer. HOOGEZAND 27 Aug. - 2 Sept. Geboren Saartje Kor- nelske, d. v. Jacob Simons en Trijntje Blink, Westerbroek. Willem M. Peters, van Fox hol, en Grietje Scheltens, Groningen Sietse Jelmersma, Groningen en Jacobina Brum- mer, Martenshoek, onl. te Gro ningen Jan Schober, Hooge zand, onl. te Groningen, en Johanna W. N. Minderhoud Winschoten. Gehuwd Simon Fiink en Floukeline Leemhuis. Overleden Grietje Veltman, oud 19 jaren, ongehuwd, te Kalkwijk, overl. te Groningen Kojrnelis Pot, oud elf dagen z. v. Kornelis Pot, en Geer- tje Borchers, overl. te Gro ningen Pietertje Grissen, oud 62 j. echtgen. v. Jan van der Tuuk. SLOCHTEREN, 26 Aug- 1 Sept. Geboren Annegien, d.v. H. J. Oosterwijk en R. Hel- mers, Kolham Marcus Fokke, z.v. T. v. d. Veen en B. Klaver, Harkstede Berend, z.v. J. Nij- burg en J.tWicherts, Scharmer Jantje d.v. K. de Wilde en H. Wiltjer, Tjuchem Trijntje d.v. E. J. Folkersma en R. Huttenga, Overschild Bouko, z. v. A. Broekema en H. Wiegman, Kolham. Ondertrouwd B. P. Bos, 54 j. Siddeburen en P. Zwane- veld, 39 j Siddeburen P. v. d. Wal, 26 j. Siddeburen en A. Schrikkema, 29 j. Siddebu ren A. Vaterholt, 41 j. Sloch teren en R. Hoogeterp, 46 j. Slochteren L. Brondijk, 25 j. Siddeburen en A. Poort. 23 j. Siddeburen; P. Dijkman, 22j. Slochteren, en W. v. d. Klei, 22 j. Slochteren. Getrouwd J. Lammerts. 22 j. Kolham en A. Kostwinder, 20 j. Slochteren D. Mulder, 35 j. Scheemda en G. Knip, 25 j. Slochteren. Overleden Kenna Edens, oud 2 j. d. v. B. Edens, en H. Edens, Slochteren. (Overl. te Groningen Geertina Derktje Hofman, oud tien dagen d. v. H. Hofman en T. Aeilkema, Slochteren (Overl. te Gro ningen). nummers. Voor het laatste zijn de namen een waarboig. Wie dat dan wel zijn Om maar een paar te noemen Willy Derbyoverbekend, Caria Diana, het muzikale wonder de Retti- chini's met een wonderschoon ballet, Latude, de Koning der excentrieken, enz. enz. en dan is er ook nog, vergeet dat niet, Herman Rinket en zijn solisten- ensemble. Zoo is er voor elk wat wils en - wat nog meer zegt - wat goeds. Men behoeft heusch, niet te vragen, waar men in de Ker- misdagen een prachtavond wacht. De vierdaagsche kermis, die Donderdag a.s. aanvangt, zal niet zooals het oorspronke- lijk plan was, in verband met ongeschiktheid van het terrein worden gehouden in het Oos- terpark, doch op het ijsbaan- terrein. ADVERTENTIEN Plaatselljk Nieuws. Sappemeer. Aan de Ned. School voor Coupeurs en Coupeuses „De Kleeder Indu strie" N. V. te Doetinchem slaagde dezer dagen voor het Coupeurs-diploma de heer H. Bos Hzn., alhier. Een petroleumvergasser yvas oorzaak, dat Woensdag- middag brand uitbrak in een woning, behoorende aan de Woningstichting «Sappemeer" aan de Jagerswijk en bewoond door den arbeider W. Por- ringa. De hand-brandspuit van het Achterdiep wist onder lei ding van de brandmeesters Begeman, Pot en Tolhuizen den brand tôt den inboedel te beperken, hoewel natuurlijk ook de woning zelf schade leed. Woning en inboedel wa ren resp. verzekerd bij „de Nederlanden van 1845" en de Zaanlandsche Brandverzeke- ringmij. Hooqezand. Benoemd zijn bij de P.T.T., afdeeling-tele- foondienst, kantoor Hoogezand, de dames A. J. Huizinga te Hoogezand en J. Velde te Sap pemeer. De kermis is hier in aan- tocht en ook, indien wij het niet wisten, zouden wij toch dur ven vaststellen, dat de heer Faber, actief als steeds, deze gelegenheid zou hebben aan- gegrepen om een programma aan te bieden, dat ieder, zelfs den grootsten Nurk, trekken moet. En dit is voor Donder dag en Vrijdag a.s. inderdaad het geval. Wat dit programma dan wel inhoudt? Men leze de desbetreffende advertentie in dit nummer en zal verbaasd staan over de groote verschei- denheid niet alleen, doch ook over het prima gehalte der Eenigste kenuisgeving voor Hoogezand en Sappemeer. J. SCHOBER, Arts en J. W. N. MINDERHOUD geven kennis van hun voor- genomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats heb ben te Winschoten op Vrijdag 17 Sept a.s. des v.m. 11.30 uur. Hoogezand, Verl. Hoofdstr. 8 Winschoten, Schô îfeldsingel 9 Sept. 1937. Heden overleed, zeer plotseling, onze innig gelief- de Echtgenoote en Moeder ANNA JANTINA BRUINS, in den bloeienden leeftijd van 29 jaar. SAPPEMEER, 2 Sept. '37. Middenstraat No. 86, P. LEUNING. PIETJE. De teraardebestelling zal plaats hebben op Maandag 6 Sept.'s nam. 1.30 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wenschen tebe- wljzen, worden in 't Café HARKEMA verzocht samen te komen. Tôt onze groote droef- heid, overleed heaen plot seling onze zeer geachte Juffrouw Mej A J. LEUNING BRUINS. Sappemeer, 2 Sept. 1937. Het Gezamenlijk Personeel. heeft voorloopig Heerepiein 16a, Groningen is uitgaande van de Vereniging tôt Plaatselijk Nut «Hoogezand—Sappemeer". van 's avond half zevnn In de U. L. O. SCHOOL te Hoogezand. De Directeur: A. BUIKEMA. geeft bij regen afdoende bescherming, en is bij droog weer een VOOR- NAME DEMIE. Zijn gemaaktvan wollen TWEEDof GABARDINE en worden een jaar ten voile voor waterdicht- heid gegarandeerd. (bij ieder Jas een reserve kraag gratis). naast het Gemeentehuis HOOGEZAND tôt 's avonds 8 uur Laat bij ons Spinazi,Kropsla,Wortelen enz. SAPPEMEER - Slochterstraat Tel. 218 v h. Hoogezand Ondanks het feit ailes duurder wordt ver- kopen wy tôt en met Zaterdag 11 Sept. Po-celeinen Theepotten voor 20 et. Groote Porceleinen Theepotten 25 et. Gekleurde Theepotten 48 et. Groote gekleurde Theepotten 55 et. Porceleinen Koffiekannen 40 et. Slachts 7 dagen duurt deze aanbieding. Profiteert hiervan. Meubelhandei «DE CONCURRENT" Uw adres voor en 18 b.d. Slnis - Martenshoek. Groote keuze. Lage prijzeu. Neem dan le. een aansluiting op de Radiocentrale Hgz.-Spm. welke Hilversum en Huizen weergeeft met toonfrequenties van de laagste tôt 6000. 2e. een op de Radiocentrale Hgz.-Spm, passende electro- dynamische luidspreker. Neem een proefaansluiting of ruil Uw toestel in, en U zult verrast wezen van de schitterende weergave I J. TROMP. Hoogezan t TYPESGI W. P001 BIJ ONS vjDrtl SVSTxA AftàJÇ\ VIVVJ jU&tU VULW Snrpifpr^ jf »^HEE REN Y &pPPEfT)EER H.

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1937 | | pagina 2