Qt(faath)iaù l&oprrmiakif nuq XWALITEIT imagazijn N. TEUBEN, Sappemi dvertentie'i en Drnkvei E. TEI (Hartenshoek) 1 ant bez. Nonlmain Teak a Teakzwalpen en -Dol Hooie eiken Stanunen. TRIPLEXPLATEN. /an een isje Grote Fancy Fair Handelsvereeniging Alg. Jaarvergadering Woensdag 21 Oct. 1937 Ils*. Sappemeer. Lidmaatschapskaarten. Steunverleening Kleine Boeren. Oplaag 8000 exemplaren j. Gr. BRAAM - K( ♦Hoocezand-Sappemeer' icherp concurreerend uit De Burgemeester van Hoogezand Spaarbank Harkstede-Scharmer aanbieding der vanaf f 8.90. wordt huis aan huis bezorgd te HOOGEZAND, Kiel-Windeweer, Kropswolde, Westerbroek, Foxhol, SAPPEZVIEER, Borgercompagnie, Slochteren, Siddeburen Hélium, Schildwolde, Kolham, Harkstede, Lageland, Overschild, NOORD BROEK, ZUIDBROEK, MUNTENDAM, enz, KOOI Jr. J. AEILKEMA DRENTH H BOOEWES Voorkom een voile stopmand.. R.K. Gym - en Athl. Vereniging „D.O.S." op Zaterdag 23 an Zondag 24 Oct. Hottl ..BOKTEHUIS", Sappemeer. DRAISîTIA-van VALKENBURQ s e A LEV van voedza gebak. Trorr nekoeken, p netscake e wanneer U z UilU voor 3 of A Eon modem PHILIP! TOESTEL geschlkt va vangst van alla go ook Ultra korte golf voo alla ondarhoudskostc rakanlng van Philips. Vraagt inlichtingen bf j staanda Philips Radlohan Sapp Marti TELEFOON 183* schap v. „Oost-Goorecht" en .Sloehter en zonder prysverhooging aangi IM WOUTERS. ken dweepte mijn collega egen mij over het genot tenhuisje. Kerel, dat isje oral hier in Holland, om- den heelen zomerregent, n triomiantelijk, - kijk, dat illemaàl huiverig om met r buiten te gaan, nietwaar aan hooge hôtel- en pen- en die we zoudtn moeten het twijfelachtig genoe- e eten en door de ruiten iren naar di regenbuien. itenhuisje kun je gezellig adat je je behaaglijk voelt je dwingt thuis te blijven. je er eenmaal in zit, van mool weer dadelijk pro je zorgt dicbtbij de bos- zee te zijn. Je kunt zelf nste je vrouw of dienst- et doen - zoodit jegeen es te slikken krijgt en je ibonden aan een enkelen ter jaar, als je zorgt niet itten. Je gaat dan Zater- naar je huisje, voorziea ddelen en je blijft er tôt De Engelschen weten zijn al veel langer zoo iovendien is het buiten minder onaangenaam als in in de stad. Nietsgaat paar dagen in de natuur rerk door. En in je groote je gezondheid en gezonde zenuwen opdi het je anders Zoo dweep sche spreekw frappez, toujo den als iem aan je hoofd gelooven. 1k begon te huis van Bav< argumenten t( Eerst was Li; aanvankelijk zamerhand wt groote voordee We hadden we begonnen begeerde buite den we iets kochten het h Baverman mij - verreweg h muur. Ik vertelde housiast was e op te zullen ideaal buitenhi Voorloopig i bewonderen. Hij kwam, t< maal een week ons huis. Hij en de twee kin we niet. Maa gezellig want h den bridge. Di ruzieden. Ik h weer op kantr erop verscheen me. Daar Bavei met vrouw en vrouw en ik op hadden maandt Nederl. Vereen. van Huisvrouwen. Afd. H.—S. Donderdag 28 October a.s. zal de Heer K. Weert uit Gro- ningen spreken over „Het le- ven onzer Voorouders in Stad en Ommelanden"waarbij o.a. de volgende punten worden behandeld: degilden, de kloos- ters, de rechtspraak, het Han- severbond, het machtsmisbruik van de Stad tegenover de Om melanden, het onderwijs, dijk- doorbraken, bruiloften en be- grafenissen. Ook de Upstal- boom te Aurich zal ter sprake komen. Ook huisgenooten van leden hebben gratis toegang. Andere belangstellenden kùn- nen toegangskaarten koopen voor 25 cent, die bij aile be- stuursleden verkrijgbaar zijn, en 's avonds aan de kas voor zoover de voorraad strekt. fNfTGQNU' vQOLCa^JTWMD NÇQfi VQ£D€ £N VBUHOD qpogp - De Jaarvergadering te Assen was zeer druk bezocht. Be- langrijke besluiten zijn geno- men, o.a. werd het volgende verzoek aan de Nederlandse Regering gezonden. De I.V.V.V. in Jaarvergade ring bijeen te Assen op 16 en 17 October 1937, diep onder de indruk'van de hernieuwde schendingen van internationaal recht en van plechtige internationale over- eenkomsten (Volkenbonds-sta- tuut, Kellog-Briand-Pact en Negen-mogendheden Verdrag), verontwaardigd over de slechts door eigenbelang inge- geven, onverklaarde oorlog, welke Japan in China voert, ontzet door gevolgen van luchtbombardementen, zowel op de bevolking als op de militairen in China, doordrongen van de nood- zakelijkheid dat de Volken- bond bij aile te nemen maat- regelen overtuigd moet zijn, de publieke opinie in de gehele wereld achter zich te hebben, wendt zich tôt de Neder landse Regering met het dringend verzoek, aile pogingen ter beëindiging van het con- fiiet Janan-China krachtig voort te zetten en in internationale samenwerking aile middelen daartoe aan te wenden als daar zijn 1. een internationaal embargo op oorlogsmateriaal, inclusief petroleum 2. een internationaal verbod van officiële, en waar moge- lijk particulière leningen en credieten aan de Japanse Rege ring; 3. internationale schorsing van diplomatieke, economische en sociale betrekkingen met Japan, met uitzondering van voedings- en geneesmiddelen. Voorts dringt de I.V.V.V. Ne derlandse Afdeling er op aan, dat te Genève de mogelijkheid onder de ogen zal worden gezien, tôt het zenden van een delegatie naar China, die als taak zou hebben, ter plaatse de toestand nauwkeurig te be- studeren opdat de wereld op de meest objectieve wijze zou kunnen voorgelicht worden en deVolkenbond zijn verhouding daarnaar kan bepalen bij zijn pogen, de vrede te herstellen. Vertalingen van bovenge- noemd verzoek zouden gezon den worden aan Mevrouw Tsjankai Tsjek in China en aan Miss Helen Topping, de Japan se woordvoerster, die spreekt over Kagawa. Offlciele Mededcllng. .KWIEK" Programma vnor morgen Kwiek I—Hoogezand II 2 uur H.S.C. III—Kwiek II 2 uur Hurry Up II—Kwiek III 2 uur Opstelling Kwiek I H. Ronde. J. Hanekamp, M. Clobus. J. Galdermans, D. Bakker, M. Nagengast. J.*Bodewes, M. Scheen, d G. Boekholt, B. Scholte, W. Gibcus. res. J. Kerstholt. Kwiek II G. Swart. G. Heller, H. Clobus. B. Kleine (aanv.), J. Gibcus, G. Scholte. D. Nagengast, L. Mulder, Th. Scheen, N. Nagengast Sr. N. Nagengast Jr. res. B. Scholte Jr. Kwiek III J. Bakker. J. Kerdijk, J. Duurkens (aanv.). P. Galdermans, N. Mulder, W. Scholtens. B. Wilbrink, J. Swart, P. Helmers, J. Geling, J. Veerkamp. res. A. Mulder, J. Scheen. Vertrek per fiets om kwart vôôr een vanaf de Kleinemeer- sterbrug. Zij die nog Donateursgelden in hun bezit hebben, worden verzocht deze af te dragen aan den penn. Jac. Bodewes. De n. v. Jeugdelftallers wor den morgen om uur op ons terrein verwacht om voor de ballen te zorgen M. v. d. Werff, B. Scholte, J. Wortelboer, F. v d. Werff en W. Steenhuis. Onze zusterver. „D.O.S." organiseert Zaterdag en Zon- dag een Fancy-fair in 't Vin- centiusgebouw. Er zijn ver- schillende attracties. We wek- ken onze leden op eens een kijkje te gaan nemen, 't is de moeite waard Programma voor Zondag 31 October Kwiek 3Hoogezand 5 12 uur. De Secretaris. D. O. S. Volgende week zijn de Gym- nastiek lessen weer gewoon. Dames en Heeren opkomst dringend gewenscht met het oog op de a.s. Soiree op 14 Nov. Zaterdagavond opening Fancy-fair om 7.30 uur. Zon dag vanaf 11 uur. Leden, spoort vrienden en bekenden aan, deze te bezoeken. De secretaris, H. Breurken. Officieele Publicatiën Oevonden voorwerpen. Een schakelarmband. Een regenjas. Een kindertaschje metinhoud Een jongensjasje. Een ceintuur. Een heerenrijwiel Inlichtingen op werkdagen desvoormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. Inschrijving voor den Dienstplicht. De Burgemeester der ge- meente Hoogezand herinnert onderstaande personen geboren in 1919, aan hun verplichting om zich nog in deze maand voor de dienstplicht, lichting 1939 te doen inschrijven. Hoogezand, 23 October 1937. De Burgemeester voornoemd J. TU1N. Pieter Akkerman Klaas van der Hoek I allen Pieter Smit aan Frouko Staal I boord Harrn Suuroverste I Plan van uitbreidmg. Het Hoofd van het Gemeen- tebestuur van SAPPEMEER, brengt ter algemeene kennis, dat het plan van uitbreiding der gemeente, vastgesteld door den Raad dier gemeente in zijne vergadering van 15 October 1937, in uitvoerigekaarten uitge- werkt metbijbehoorendebebou- wingsvoorschriften, gedurende veertien dagen, ingaande heden, ter Gemeente-secretarie voor een ieder ter inzage liggen. SAPPEMEER, den 20 Oc tober 1937. Het Hoofd van het Gemeen- tebestuur voornoemd. A JONKEREN. Schouwing van wegen, voetpaden en bruggen. Burgemeester en Wethouders der gemeente Sappemeer; Gelet op artikel 43, 44 en45 van het règlement op het toe- zicht der wegen in deze pro- vincie Brengen ter kennis van belang- hebbenden, dat door de door hen benoemde schouwers eene schouwing zal worden gehou- ejen over wegen, voetpaden, bruggen, enz. aanvangende op Zaterdag, 30 October 1937. Sappemeer, 22 October 1937. Burgemeester en Wethouders voornoemd De Burgemeester, A. JONKEREN. De Secretaris, J. J. PERDON. PREDIKBEURTEN ZONDAQ 24 October 1937. Herv. Gem. Hoogezand v. m. 10 uur, ds. Oldeman (Collecte Stu- diekas). 11.30 uur, Kinderkerk. Sappemeer: n. m. 5 uur, ds. Nijenhuis Ockhuijsen. Kielwindeweer geen dienst. Kropswolde v. m. 10 uur, ds. Nijenhuis Ockhuijsen. Engelbert: v. m. 10 uur, ds. Kruizinga Middelbert v. m. 10 uur, ds. Wasch, (Doop). Harkstede-Scharmer v. m. 9.30 uur, ds. Fournierjr. Kolham v. m. 9.30 uur, ds. Greeven. Slochteren v. m. 9.30 uur, H. Av., en n. m. 6.30 uur, (Dankzegging) ds. Kwint. Schildwolde n.m. 6.30 uur, ds. Siega. Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek. Siddeburen v.m. 9.30 uur, ds. de Vries (H.Av.) 's av. 7 uur, ds. de Vries, (Dankz.) Noordbroek v. m. 9.30 uur, ds. de Nie. Zuidbroek v. m. 9.30 uur, dr. Sevenster. Doopsgez. Gem. Sappemeer v. m. 10 uur, ds. B. Dufour. Geref. Gem. Sappemeer v.m. 9.30 uur en n. m 5 uur, ds. W. Tom. Viering H. Avondmaal en Dank zegging. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer v.m. 9.30 uur en n. m. 5 uur, de heer F. Faber, Schaaphok v. m. 9.30 uur, de heer Hellendoorn. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, de heer J. Reinholtd 's av. 8 uur, Jongel. Vergad. Maandagav. 25 Oct. 7.30 uur, Reciteervereen. BURGERLIJKEN STAND. SAPPEMEER, 15-21 Oct. Geboren Jan, z. v Johan- nes Adrianus Schuurman en van Louwina van der Heide; Harmanna Thecela Threcia Elisabeth, d. v. Hinderikus Cari Stiekema en van Harmanna Geertruida Steenhuis. Getrouwd Hindrik van der Wijk van Zuidbroek en Hinderkie Faber van Sappe meer. Overleden Jacob Olthoff oud 63 j. man van Pieterke Zark. HOOGEZAND. Roelfien, d. v. Johannes Frans en Renske Thoma, Westerbroek; Geerdi- na, d. v. Hinderikus Imbos, en Aaltje Luppes Foxhol. Ondertrouwd Symen Ferk de Vries, van Groningen, en Alberdina Drost, van Krops wolde, van Royenstr; Remmelt R. Panman, van Stadskanaal, W. en Lammegien Braam, van Kropswolde Johan Coenraad Schlukebir, van Martenshoek, en Everdina de Boer, van Hoogezand Anton Johan Ber nard Ekels, van Hoogezand, en Pieternella Westers, van Borgweg, Si. Gehuwd Jan Haag, en Elti- na Elizabeth Zuidema. Overleden Cornelis Jan de Cock, 67 j., wedn. van Klazina J. E. W. Bakker; Geessien Patje, 85 j., wed. van Hendrik Messchendorp. SLOCHTEREN, 14-20 Oct. Geboren: Trientje, d. v. P. Bouwman en S. J. Raven, Hark- stede; Johanna, d. v. J. van Har- melen en E. G- Lagerweij, Hark- stede; Antje, d. v. W. Dijkema en T. Bosker, Overschild, Ondertrouwd Jan Kuper, 25 j. Schildwolde en B. I. Blink, 22 j. Slochteren, K. Meijer, Siddeburen 29 j. en R. K. Blok- zijl, 26 j. Siddeburen; A. J.B. Ekels, Hoogezand en P. Wes ters, Borgweg. Overieden Simon Kui- per, oud 69 j, echtgen. v. G. Heinneman, Wilderhof; Ger- hardus Poelman, oud 50. j. echtgen. v. G. van Hoorn, Sid deburen. De behoefte aan algemeene, ivettige regeling van het vraag- stuk der voorziening in den nood van ouden van dagen wordt thans nog veel. sterker gevoeld dan vroeger, nu door gunstiger sterfte-cijfers het aantal ouden veel grooter is, maar bovendien wijl de crisis de ellende voor vele oude menschen, waartoe ook velen uit den kleinen middenstand behooren, veel drukkender heeft gemaakt. Wanneer U nieuwe kousen koopt, dan zijn er zoo van die kleinigheden, waarop speciaal moet worden gelet. Vooral te- genwoordig, nu het weefsel van kousen en vooral van de duurdere—steeds fijner wordt. Hier volgen enkele tips. Kijkt U vooral naar de ver- sterkingen van teen, hiel en bovenstuk; laat deze bij voor- keur van garen zijn en niet van zijde. Neem kousen vooral op de juiste maat en overtuig U van de elasticiteit; U kunt dit doen, door de naden van hiel en voet eenigszins uit te rek- ken. Gevendezevoldoende mee dan kunt U er zeker van zijn, dat de hiel van de kous bij het dragen op zijn plaats blijft en niet onder den voet kruipt. Het verdient aanbeveling, dat U twee paar kousen van de- zelfde soort en kleur tegelijk koopt; de eene kous is wel eens wat gauwer op dan de andere en in dit geval kunt U de overblijvende weer samen dragen. Hebt U al deze wenken ter harte genomen, vergeet U dan het allerbelangrijkste niet:n.l. het wasschen. Daar het huid- vocht de zijde aantast, moe ten kousen, wiltU er lang pie- zier van hebben, steeds, nadat ze zijn gedragen, in een koud Persll-sop worden gewasschen. Persil is bij uitstek geschikt voor fijne weefsels, daar het deze zeer snel reinigt en zij er niets van hebben te lijden, want wrijven en trekken is overbodig. Het is voldoende, de kousen luchtig in het koude Persil-sop heen en weer te slaan. Niet uitwringen, maar aan den teen beginnend oprollen en tusschen de handen uitdrukken; vervolgens aan de teenen op- hangen om te drogen (niet in de zon of bij een kachel). Voorkom een voile stopmand- wasch Uw kousen met Persil! Plaatselijk Nieuws. Sappemeer. Onder groote belangstelling is hier Donder- dagmiddag begraven het stof- felijk overschot van den heer J. Ôlthof, in ieven concierge van het Groene Kruis-gebouw, alhier, jarenlang bode van de doktersfondsen en sedert de oprichting eveneens van de Vereeniging van Ziekenhuis- verpleging en Autovervoer te Hoogezand-Sappemeer. Woorden van groote waar- deering sprak aan de geopende groeve namens het Groene Kruis burgemeester A. Jonke- ren en namens de laatste vereeniging ds. Nijenhuis-Ock- huijsen. Een schoonzoon dank- te voor de deelneming. Zooals blijkt uit de ad- vertentie in dit blad, organi seert de R.K. Gymn.- en Ath. Ver. „D.O.S." op Zaterdag 23 en Zondag 24 Oct. in 't St. Vincentiusgebouw achter de R. K. Kerk te Sappemeer een Grote Fancy-fair. Door de bijdragen van onze plaatsgenoten moet deze Fancy- fair slagen. Diverse attracties zult u er vin- den o.a. een grote glijbaan, „Groninger Jachtwaide", schiet- tent, electrisch vissen, grabbel- ton, balgooien, handwerkstand, huishoudlng van Jan Steen, hengelen, touwtrekken en als iets heel aparts een originele „Cafétaria" en een rad van avontuur. Voor welnig geld wordt U in de gelegenheid gesteld, schitterende prijzen te winnen. Beide dagen een prima orkest. De ouders van onze leden, alsmede onze sportvriendinnen en vrienden kunnen we een bezoek aan deze Fancy-fair warm aanbevelen. De opening is bepaald op hedenavond 7.30 uur. Aan het Groene-Kruis alhier is voor het jaar 1937 een Rijkssubsidie ad f 447.— toe- gekend ten behoeve der t.b.c. bestrijding. Hoogezand Morgen 24 de- zer, zal het 25 jaren zijn ge- leden, dat de heer G. J. v. d, Werff als lid van den gemeente- raad is geïnstalleerd. De timmer-, metsel - en stucadoorwerken voor het bou- wen van een burgerwoonhuis aan den Parallelweg, alhier, voor den heer G. Baptist, on der architectuur van den heer J. Bruggema, architect N.I.V A. te Hoogezand en Veendam, zijn gegund aan den heer J. v.d. Meer te Sappemeer. Wat hebben de bezoe- kers van den filmavond Woens- dagavond in hotel-Faber ge- noten, in 't bijzonder de ouden van dagen, maar dan toch ook de zeer vele belangstellenden. In de geheel gevulde zaal wist het ensemble—Remkes met bekende, moderne liedjes doch niet minder met die uit de oude doos een prettige stemming te wekken en die gezellige, intieme sfeer is ge- bleven tôt half twaalf, toen het klokje van gehoorzaamheid sloeg. Er was trouwens voor een aardig, afwisselend programma gezorgd muziek, films en een komische eenacter van enkele leden van Vondel die geweldig insloeg. Het mooiste van dit program ma was nog wel dat vrijwel aile medewerkenden belange- loos hun diensten hadden aan- geboden De heer F. Jansma leidde het met een eenvoudig woord in, waarbij hij namens het comité voor die belange- looze medewerking zijn harte- lijken dank betuigde. Dan kwam al gauw de Tik- tak-film. Zooals bekend, bood die aan aile bezoekerseen gratis kop koffie aan, waarbij de firma Jac. Vegter van Martenshoek belangeloos kransjes verstrekte. De Tiktak-film, die een Komi- schen inhoud heeft met als slot intéressante propaganda, viel bijzonder in den smaak. Maar het mooiste van al was dan toch wel de vertooning van de film, opgenomen voor, tijdens en na den autotocht van dezen zomer, opnamen, die en wat de keuze en wat de technische uitvoering betreft, een krachtige aanbeveling zijn voor de firma Hayer en Mees te Groningen. Het prachtige zomerweer was hierbij trouwens een wel- kome bondgenoot geweest. Tweemaal moest ze worden gedraaid. Bewondering wekten prachtige opnamen uit de ge meente zelf, zoo van het fraaie Oosterpark en van den zoom van het Foxholstermeer, da- verend werd er gelachen om verschillende komische beel- den, opgenomen voor het ver trek, of tijdens het verblijf in den tuin van De Twee Provin- cien en gedurende den rond- vaart op het Paterwoldsche meer. Zelfs de groote boerde- rijbrand in Schuilingsoord was verfilmd. Bijzonder intéressant was het natuurlijk, als de oudjes zich zelf, of vrienden en beken den zagen op het doek. Zoo leefden ze voor den tweeden keer den tocht mee en ander- maal genoten zij ervan. Dat ouderwetsche liedjes voortdurend op klonken in de zaal en de intimiteit schonken van een groote familie-samen- komst, behoeft nauwelijks te worden gezegd. Tôt de genoodigden behoor- den ook de heer en mevrouw Tuin. De burgemeester sprak tegen het einde een kort woord, waarin hij zeide behoefte te gevoelen om zijn waardeering uit te spreken voor het mooie werk van de Commissie van Voorbereiding, om daarna na mens aile aanwezigen, daar voor zijn hartelijken dank uit te spreken. Zeer voldaan keerden daar na allen naar hun haardsteden terug. Natuurlijk werden inva- liden en ver-afwonenden ge- haald en gebracht. Zooals uit een adverten- tie in dit nummer blijkt zullen ingezetenen gelegenheid heb ben om op Maandag en Dins- dag a.s. van 10—12 uur ten gemeentehuize kennis te maken met den nieuwen burgemeester. Op 1 Nov. a.s. hoopt de heer H. Sissing, gemeente veldwachter te Kielwindeweer den dag te herdenken, waarop hij voor 25 jaren als zoodanig in dienst kwam der gemeente Hoogezand. Noordbroek. Dat de beruch- te wolhandkrab hier veelvuldig voorkomt in de Noordbroek- stermaar moge blijken uit het feit, dat een visscher deze week in één trek acht van die beest- jes in zijn net ophaalde. Een andere visscher ontdekte des ochtends aan een zethen- gel dien hij den vorigen avond had uitgezet, alleen den kop van een dikken paling. Waar de restwas gebleven, laat zich gemakkelijk denken. De visschers hebben dan ook ervaren, dat dit vischwater als zoodanig zijn aantrekkings- kracht heeft verloren. Scharmer. Gisteren, Vrijdag 22 Oct., was het 25 jaar ge- leden, dat de arbeider H. Bak ker, alhier, bij den heer Ut D. Reinders te Hoogezand in dienst trad. Hij is steeds op de boerderij te Scharmer werk- zaam geweest. Groenteveiling Hoogezand-Sappemeer 22 October, Bloemkool le soort f 5.50— Bloemkool 2e soort f 2.70— Witte kool f 1.80- per 100 stuks. Tomaten A f 2 70 Tomaten B f 3 30 Stamslaboonen f 6-90 Stokslaboonen f 9.20 Kassnijboonen f 5.20— Spinazie f 2.20 Peen f 1.70 Druiven f 8.90— Kroten f .40 per 100 pond Kropsla f 0.60— Andijvie f 0.60— per 100 krop. Prei f 2.70- per 100 bos. 10.80 7.70 2.20 3.50 3.50 11.00 9.70 7.60 4.10 3.00 9.90 .70 1.30 1.00 3.50 ADVERTENT1EN maakt bekend, dat hij inge- zetenen voor konnlsma- king gaarne zal ontvan- gan op Maandag 26 en Dins- dag 26 Oct. van 10—12 uur, ten Gemeentehuize DE BURGEMEESTER. ZITTING a.s. WOEN5- DAG 's nam ten bate van de te SAPPEMEER in 't St. Vincentiusgebouw achter de R K. Kerk. Divorsa attractias o a Grote glijbaan, „Groninger Jachtwaide", Schietlent, electr. Vissen, Speerwerpen, Grabbel- ton, Hengelen, Haudwerkstand, Huïshouding van Jan Steen, Rad van avontuur en als iets heel aparts een originele „Cafétaria". Opening heden av 7 30 u. Schitterende prijzen, Primà Muziek I op in het Aanvang 8 uur. 3—7 uur. F ALTING, Adm. AGENDA: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4 Jaarverslag penningm. 5. Rapport kascommissie. 6. Jaarverslag secretaris. 7. Verkiezing bestuursleden wegens periodieke aftre- ding. 8. Bespreking wintercam- pagne. (Bestuursvoorstel Winkelweek). 9. Mededeeling betreffende opleiding Middenstand Vestigingswet. 10. Rondvraag. 11. Siuiting. HET BESTUUR. In de loop van de volgende week zal de Bode beginnen met de Het Bestuur. aan Het Gemeentebestuur van Hoogezand brengtterkennisvan beianghebbenden.dat inlichiin- gen betreffende de Steunver leening aan kleine Boeren, kunnen worden verstrekt door het Bureau WERKVERSCHAF- FING en STEUNVERLEE NING in de voormalig* O. L. School aan de Sta- tionsweg te Hoogezand. Om Toor deze Steunverlee ning in aanmerking te kunnen komen, moeten belanghebben- den zich aan gemeld Bureau opgeven vôôr 27 Oct. 1937. met 5 jaar garantie flroote keuze. Franco levering. b.d. Slnis - Martenshoek. EADII cent per i DOOR 7ACHT VAN SMAAK - PR1JS 70 et WRINGERS I OOST-GOORECHT A

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1937 | | pagina 2