Hed Srood-, Smitslas Adver PRDPAI Een A<b vc De andere fi gaat niet door; Verkooping eene Behuizing J. A. HAMMING A, Houtverkoop een parlij eiken, beuken, esschen eniepen Beomen fiouw- en Groenland Croene Kruis Âlp. Ledenvergadering JANNES SLDITER 1 pd. blanke Zuurkool 20 mooie verse EIEREN Boterhamworst Slagerjj A.L. TIMANS P ij p e n A. Scheper, Arbeiders Vereeniging voor Lijkverbranding T r a p p e n. Wringerbokken Wringe ters Fa. J. POOL, Martenshoek Mej. G gepla; onget' geven in 80G het c< Advertentie's J.KLIPHUIS Voor de Schoonmaak tevens te S en Hoogezand. Spaarbank Harkstede-Scharmer Âdvertentles Dorpstriat 3 Kiel-Windiwflor Midlaren gem. Zuidlaren, Da Verhurlng Westerbroek. KROPSWOLDEJVOlFSBJkRGï. op Maandag 7 Maart ten huize van P. KLOOSTERHUIS. KLIPHUIS - ViN|)t Schamikart Margarim Propaganda Fllmavond Als wlj levenden sterven, extra zware Trap Meubelbedrijf en Huish. Artikelen Beleefd a P.8. By aa aankoop van Agentsckap v worden zoi (Hôtel (Vereei Aanvang beide i WIM WOUTI „Daar heb je de Berj ze in de buurt. En dan Jan, flinke, stevige boy dige, intelligente jongen. zijn kranige lui", zeidei de kostsebool En da Jan, hun beste keeper vroolijkste en vindingr gebied van nieuwe spel «Hoera voor de Bergi Dan bedoelde men J van het elftal, of Eddy, pioen. Er was ook nog een d waaraan niemand ooit Men sprak over hem in aardig, geschikt. Hij blo Naast Jan was hij ten Naast Eddy veriegen er hij wel eens probeerde I met zijn brillante broers, een échec. Hij was nu sportsman, geen cbarmei dat viel naast die.twee ai op, een doodgewone, goi hun «tudententijd werd stierf binnen korten tiji krankzinnig dat de sterkst die altjjd haantje de voo weest aïs het op spieren dingsvermogen aankwam moest sterven. En dat J zwak uitzag. bleef leven. zich bflna schuldig. Zijn had hij zich gevoeld in van die twee anderen, over blj hield hij evenveel van als iedereen. Maar hij le in stilte, dat hem niemand Hij en Eddy namen zijn over. En het ging in zakei altijd gegaan wasl Max eerlijk, correct. Hij had i loozen naam en genoeg om nooit domheden te be Maar Eddy werkte de boven. Eddy had ideeen. Naar Eddy vroeg bijna i wien ze te doen hadden. Nederl. Vereen. van Huisvrouwen. Afd. H.—S. Op Donderdag 10 Maart zal de wereldreiziger Dr. W. G. N. van der Sleen uit Haarlem voor onze Vereeniging in samenwer- king met het „Nut" en de „Protestantenbond" een voor- dracht houden met lichtbeelden en brandvrije Agfa Smalfilm naar eigen opnamen van den spreker over: Door Canada's Wildernissen en wel des avonds om 8 uur in Hôtel Struvé te Sappemeer. Ter aanbeveling moge nog dienen, dat deze spreker in Veendam is opgetreden voor een uitverkochte zaal. Een beperkt aantal toegangs- bewijzen zullen tegen betaling van 50 et nog verkrijgbaar zijn bij Mevr. Benes, Parklaan 10, (Westerpark) Hoogezand en bij Mevr Schoemaker te Sappe meer. ms btTÏQNA v«£D€ Q4 VQlKIO gaogPHS. - iwrn iiHwniiTinny Woensdag 30 Maart a.s. spreekt Mevr. Meursing uit Groningen voor onze afdeehng over: „De Vrouwen Vredes- hang". Pacifistische Volksverdediging. In het blad „Vredesdaad" van 19.2.38 schrijft Dr. J. Brandt Corstius Tegenover de benauwende internationalewanverhoudingen en de berusting der menschen, gaat de vredebeweging hier en elders in de laatste tijd wat meer zelfbesef en perspectief krijgen. Er wordt een ontwik- keling van de pacifistische ideeën merkbaar, die wijst in positieve richting. Uitgaande van de principiële weigering conflicten met geweld te be- slechten, begint men zich te bezinnen op de méthode en middelen van hun noodzake- lijke en pacifistische oplossing. Inzake oorlog en vrede kristal- liseert zich dit voorloopig in de gedachte van de zgn pacifistische volksverdediging (p.v.v of, zoals onze Vlaam- sche geestverwanten zeggen landverdediging met niet mili taire middelen. Men geeft zich daarbij rekenschap van wat voor de pacifist te verdedigen valt en hoe door morele en economische afweermiddelen en door de zelforganisatie van het volk een eventuele bezet- ter kan worden gedwongen het conflict, door hem militair in- gezet, tôt een juiste oplossing te brengen. De Engelse vredes beloftebeweging met haar 180 000 aanhangers en de 80.000 Vlaamsche oudstrijders gaan hierin voor. Offlclele Mededeling. «KWIEK" Programma voor morgen: Hoogezand IIIKwiek II 2 uur. Kwiek III—Hurry Up II 2 uur. Opstelling Kwiek 2 J. Bakker H. Clobus, N. Nagengast Sr. B. Kleine, (aanv) G. Heller, J. Gibcus. B. Wilbrink, L. Mulder, Chr. Meijer, M. Nagengast, W. Gibcus. res. A. Bouma, W.Scholtens. Opstelling Kwiek 3 G. Swart. J. Kerdijk, J. Duurkens. J. Geling, P. Helmers, N. Nagengast Jr. N. Mulder, J. Swart, G. Scholte, Th. Limberger, J. Veerkamp. res. Th. Scheen en Chr. Thiecke. De penningmeester verzoekt de leden dringend hun contri- butie te voldoen te zijnen huize. De adspiranten betalen aan B. Schode Jr. Als nog ingelascht: -Kwiek Jeugdelftal F.V.V. adsp. aanvang 1 uur Opstelling Kwiek F. d. Werff. W. Steenhuis, M v. d. Werff. Frits v. d. Werff, A. Mulder, H. v. d. Werff. H. Bouman, Ph. Scheen, B. Scholte, G. Visker, A. Thiecke. res. H. Veerkamp, J. Scheen en H. Roose. Wedstrijdprogramma voor Zondag 13 Maart: Stadska- naalG. V. B. elftal 10.30 uur. Kwiek spelers: Ronde, Gal- dermans, Boelholt en Kerstholt. resp. als keeper, rechtshalf, rechtsbuiten en linksbuiten. Vertrek in onderling overleg. De secretaris. S. S. G. Voorwaarts II—S.BO. uit- gesteld. Zondag 13 Maart: S.B.O.—Uni. Aanvang 2 uur. De secretaris. Persil zal steeds Persil zijn In priis en kwaliteit Dus: Wie er met Persil wascht, Wascht 66k met zékerheid. Clinge Doorenbos. Offlcleele Publlcatiën. Gevonden voorwerpen. Een portemonnaie met inhoud. Inlichtingen op werkdagen desvoormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. Jaarlijksch Onderzoek. De Burgemeesters der ge- meenten Hoogezand en Sap pemeer brengen ter algemeene kennis, dat in de tweede helft van Mei a.s. en in Juni d.a.v. het jaarlijksch onderzoek zal plaats hebben van de gewone dienstp ichtigen der landmacht van de lichtingen 1926 en 1929. Plaats en tijd van het onder zoek zullen nader worden bekend gemaakt. "0°ge2and' 5 Maart 1938. Sappemeer, De Burgemeesters voornoemd J. TUIN. A. JONKEREN. BURGERLIJKEN STAND. SAPPEMEER 25 Febr.-3 Mrt. Geboren Marchien Essina, d. v. Marchinus Klaas Koning en van Elsiena Tamminga; Jakob, z. v. Harm Roelf Kuper en van Jantina Roggen Betsy, d. v. Willem van Holstein en van Hinderkie Leemborg; Grietje, d. v. Arend Huisman en van Jantje Nieboer. Ondertrouwd Jan Koers, oud 28 j. van Sappemeer en Martje Bos, oud 24 j. van Delfzijl Nanno Loer, oud 31 j. van Sappemeer en Gerregie- na Kloen, oud 25 j. van Wil- dervank. Getrouwd Evert Baarveld van Gramsbergen en Alida Jantina van Delden van Sap pemeer. HOOGEZAND 25 Febr—3 Mrt. Geboren Harmannus, z. v. Hendrik Kooi en Bouwtje Hartenhof, Kropswolde Klaas, z. v. Jan Lahpor, en Hillechiena Folders, Martenshoek Elzo Jan, z. v. Derk Stol en Katha- rina Veger, Foxholsterbosch Roelfien, d. v. Ate Hollander en Grietje Oosting, Martens hoek. Getrouwd Derk de Vries, en Rikste Rogaar Abraham van der Wijk en Hillechien Kruyer Klaas Willem Bakker, en Trientje Pattje. Overleden Evert Homan, oud 78 jaren, echtgenoot van Zwaantje Stoffers Jacobina Berg, oud 79 jaren, weduwe van Hendrik Oost. SLOCHTEREN 24 Febr.-2 Mrt. Geboren Hendrik, z. v. H. Blaauw en R. Seip, Sloch- teren Jantje, d. v. H. Haze en J. Riepma, Siddeburen Jan, z. v. J. Lenting en J. Keizer, Slochteren. Ondertrouwd H. Timmer, 22 j., Schildwolde en J. Blaauw, 19 j., Slochteren. Getrouwd: W. Prins, 24 j., Borgweg en Z. Doornbos, 23 j., Slochteren. Overleden Annechien de Wilde, oud 51 j., echtgen, v. P. Huizinga, Schildwolde Siebren Kuil, oud 7 mnd. z. v. J. Kuil en A. Dragtstra, Over- schild. PREDIKBEURTEN ZONDAG, 6 Maart 1938. Herv. Gem. Hoogezand v. m. 10 uur, ds. Oldeman, Collecte. 11.30 uur, Kinderkerk. Sappemeer: n. m. 5 uur, ds. Nijenhuis Ockhuijsen. Kielwindeweer geen dienst. Kropswolde v. m. 10 uur, ds. Kruizinga. Westerbroek: v. m. 10 uur, ds. Wasch. Engelbert: geen dienst. Middelbert v. m. 10 uur, ds. Nijenhuis Ockhuijsen. Harkstede-Scharmer v. m. 9.30 uur, ds. Fournier Jr. Kolham v. m. 9.30 uur, ds. Greeven. Slochteren v. m. 9 30 uur (Doop) en 's av. 6.30 uur, ds. Kwint. Schildwolde v. m. 9.30 uur, ds. Siega. Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek. Siddeburen v. m. 9 30 uur de heer La Brijn en 's av 7 uur ds. de Vries. Noordbroek v.m. 9.30 uur, ds Van Leeuwen Jr. Zuidbroek n. m. 5 uur, dr. Sevenster. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur, ds. B. Dufour. Geref. Kerk. Sappemeer v. m. 9.30 uur, en n. m. 5 uur, ds. W. Tom. Foxham v. m. 10 uur, cand W. J. Wijnia. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, de heer F. Faber. Vroombosch n.m. 6.30 uur, de heer Hellendoorn. Schaaphok v. m. 9.30 uur, de heer Hellendoorn. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastraat v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, de heer A. Faber van Veen dam 's av. 8 uur, Jeugddienst. Leger des Heils Hoogezand v. Royenstr. 26 v. m. 10 uur, Heiliging Samen- komsten; n. m. 6.30 uur, Open- lucht samenkomst, 's av. 8 uur, Verlossing samenkomst n. m. 2 uur, Zondagschool. Huldiglng oud-notaris De Koe. Zooals bekend is de heer D. L. de Koe, welke geduren- de 36 jaar het notarisambt alhier heeft uitgeoefend sedert begin Januari van dit jaar in Assen gaan wonen. Uit de bestuursleden van de verschil- lende vereenigingen had zich een commissie gevormd, onder presidium van Burgemeester Jonkeren, die eene spéciale avond had belegd om den heer de Koe te huldigen, voor het vele werk, dat hij in den loop der jaren voor de gemeente Sappemeer en hare ingezetenen heeft gedaan en wat hij daar- voor heeft beteekend. De heer A. Kamps, die de algeheele leiding van dezen ■avond, waaraan een feestelijk karakter was gegeven had, heette de vele aanwezigen en wel speciaal de familie De Koe, hartelijk welkom, waarna bur gemeester JONKEREN het woord verkreeg, om namens de Gemeente woorden van dank en hulde te spreken. Spr. herinnerde er aan, dat de heer de Koe als raadslid, burgemees ter en als wethouder vanaf 1901 tôt 1931 steeds op de bres had gestaan voor de belangen van de ingezetenen van Sappemeer. Op zijn initiatief kwamen tal van nuttige instellingen tôt stand. Groote verdienste heeft de heer De Koe door zijn fin. plan voor de Gemeente, waardoor het mogelijk is gebleven, dat Sappemeer baas bleef in eigen huis. Spr. bracht hem dan ook warmen en oprechten dank voor de wijze, waarop hij de be langen der Gemeente heeft ge- diend. Als een blijk van waardeering bood burgemeester Jonkeren den heer De Koe, een prachtig album aan met passende foto's uit de gemeente,fraaie teeke- ningen van den heer Nico Bulder te Hoogezand en op- schriften van de verschillende vereenigingen. Dit album werd vervaar- digd door Kantoorboeken- fabriek Atlanta en de Foto's gemaakt door de heer Beumer. Namens de Vereenigingen „Het Groene Kruis" de Vereen. voor „Ziekenhuisverpleging" en de „Begrafenisvereeniging" sprak de heer R. Schoemaker, die eveneens naar voren bracht het vele goede, dat deze ver eenigingen aan 't initiatief en de stuwkracht van den heer De Koe hadden te danken. Op hem waren de versregels van Vondel toepasselijk Wan- neer het gemeen U roept, ver- zorgt het dan als U zelve. Mr. Bast van Hoogezand voerde 't woord namens Het Plaatselijk Nut en de Commissie voor Lichamelijke Opvoeding en wees er op, dat de heer De Koe veel voor de Volks- ontwikkeling zoowel in geeste- lijk als in lichamelijk opzicht had gedaan. Hartelijk dank bracht Mr. Bast eveneens aan Mevrouw De Koe, voor de vele opofferingen, die zij zich had getroost en voor den steun haar man verleend. De heer Kamps onderstreepte deze hul de door Mevrouw een fraai bouquet bloemen aan te bieden. De heer G. Boer wethouder, bracht den heer De Koe har telijk dank voor de wijze waar op hij de Vrijzinnig Democra- tische beginselen steeds had gepropageerd en hooggehou- den, steeds op de bres had gestaan voor de verzorging van de ouden van dagen. Als burgemeester, wethouder en Iid van de Provinciale Staten der prov. Groningen was het staat- kundig leven voor de V.D.B. beginselen door hem steeds in gunstigen zin beïnvloed. De heer A. Kamps, memo- reerde wat de heer De Koe had gedaan als voorzitter en bestuurslidvande Zwemvereen. Nero en van de IJsvereen. tôt heil van de reinheid en veilig- heid van groot en klein, in de vorm van de oprichting van eene betere bad- en zwemin- richting en van een fraaie ijs- baan. Namens de leden van de Sociëteit bracht spr. hem dank voor de prettige, amicale om- gang. Het spreekt wel van zelf, dat aile sprekers hunne waardeerende woorden verge- zeld deden gaan van de beste wenschen voor de familie De Koe in hare nieuwe woonplaats en van de verzekering, dat de bestuurderen van de verschil lende vereenigingen verder zouden werken in zijn geest. Staande werd hierop het Sappemeerster Volkslied, even eens een geestesproduct van den heer De Koe gezongen. Zichtbaar onder den indruk van deze spontané huldiging sprak de heer De Koe tôt slot woorden van dank, niet alleen aan de bestuursleden van de organiseerende vereenigingen, maar speciaal tôt de ingezete nen van Sappemeer, die hem geplaatst hadden daar waar hij wat kon doen. Zijn verblijf in Sappemeer is een zeer ge- lukkige geweest en zal hem steeds als eene zeer aangename herinnering bij blijven, welke herinneringen zullen levendig worden gehouden door het telkens weer bezichtigen van het fraaie album. Hij hoopte, dat het Sappemeer en Hooge zand in aile opzichten goed zou mogen gaan. Met een persoonlijke hand- druk werd hierna van de familie afscheid genomen. Begrafenisvereeniging Hoogezand. Op de jaarvergadering van de begrafenisvereeniging «Hoo gezand", die onder voorzitter- schap van den heer K. Ottens gehouden is in het hôtel Faber, bleek uit het jaarsverslag van den secretaris, den heer H. Klein, dat de vereeniging thans tien jaren heeft bestaan en zich mag verheugen in goeden bloei. Verder het volgende. Het ledental bedroeg op 1 Jan 1938428 huisgezinleden en 282 een-persoonsleden, totaal 710, alsmede een buitengewoon lid, n.l. het Burg. Armbestuur. In 1937 werden 44 maal van de diensten der vereeniging gebruik gemaakt, waarvan voor leden 24, voor niet-leden 20, en wel van leden le klas 3, 2e kl. 8 en 3e kl. 13 en van niet-leden: le kl. geen, 2e kl. 4 en 3e kl. 16. De ontvangsten bedroegen volgens het verslag van den penningmeester, den heer H. Huttinga, f. 5750.89, de uitga- ven f 5498.71, het batig saldo f 252.18. Het bezit der ver eeniging is f 7537.99, boven- dien een zinktoestel, rijdende baar pluimen. De begrafenis- sen der leden brachten een nadeelig saldo op, die der niet-leden een voordeelig saldo van f 83.69. In de plaats van den heer M. de Glint werd de heer Th. Hellinga benoemd tôt lid der kascommissie en herbe- noemd werden als bestuursle den de heeren H. Huttinga en H. Klein. De voorzitter aan het slot dank brengend aan personeel en kascommissie, herdacht met een enkel woord het tienjarig bestaan. Nederlandsche Blinden bond De kunst- en filmavonden van den Ned. Blindenbond Maandagavond gegeven in hôtel Struvé en Dinsdagavond in het Vonk gebouw te Hoogezand, waarvoor zich in beide plaatsen comite's van aanbeveling had den gevormd. zijn goed ge- slaagd. De eerste stond onder leiding van ds. Nijenhuis Ock- huijzen, de tweede onder die van den heer Joh. Klasens. In beide plaatsen verleenden particulieren en vereenigingen hun medewerking. De hoofd- schotel was telkens de pro- pagandarede van den heer Joh. v. d. Berg, die krachtig op- kwam voor een zelfstandige, rechtvaardige positie voor de blinden in de maatschappij, niet als een gunst, doch als een recht. Vele personen zijn als lid tôt den Blindenbond getreden. Plaatselijk Nieuws Sappemeer. In de bestuurs- vergadering van de V. v. V. is o.m. besloten tôt het houden van een verloting in den loop der maand Juni en tôt het or- ganiseeren van drie kortebaan- draverijen en wel op 8 Mei, 3 Juli (gedurende de kermis) en op 4 Sept. 1938. Hoogezand. Vol was ook de bioscoop van den heer Milius te Hoogezand bij de vertooning van het tweede gedeelte van den Maha-cyclus, een voorstelling, georganiseerd door de vereeniging «Tôt Plaat selijk Nut" te Hoogezand— Sappemeer. Ook nu weer wa ren voor een sterk gereduceer- den prijs de meeste leerlingen aanwezig van de u.l o scholen te Sappemeer en te Hoogezand, van de R.H.B.S. te Sappemeer en van de Litt. Econ. H.B.S. te Hoogezand. De rijkdom van beelden, ont- leend aan de tropische natuur en aan de cultuur van Insulinde, tevens met ontwikkelend ka rakter, liet niet na groote be- wondering te wekken. Voor passende, begeleidende pianomuziek zorgde verdiens- telijk de heer Bogaerts. In de uitverkochte zaal van het hotel-Faber had Don- derdagavond de tweede fees- telijke propagandavergadering plaats van de afdeeling Hooge zand van den Bond voor Staats- pensionneering. Ze werd met een kort woord ingeleid door den voorzitter, den heer F. Jansma en daarna hield de heer T. G. Thijssens van Gro ningen een boeiende, krach- tige propagandarede. Medewerking verleende de tooneelvereeniging van „De oud Groene-Weezen", die ach- tereenvolgens opvoerden „De Konkerent", spul in 't Grun- neger dialect in drei bedrieven deur J. Zijl en „Mengelmous", olderwetsch bliedspultje op Ollejoarsoavend. Groot was het succès. De dames ontvingen bloemen. In het geheel traden 80 nieuwe leden toe. ADVERTENTIEEN. De gsadverteerde publia it* vsrkooplng, ten ver- zoeke van den heer H HOL- SCHER, betreffende een Be- huizing aan de Spoorslraat te Martenshoek, zijnde het perceel uit de hand verkocht. Op Donderdag 10 Maart 1938, 's avonds 7 uur, in het Café BAKKER, aan de Van Royenstraat-Oost te Hooge zand, zal ten verzoeke van de Fam. W DEURHOLT, pu- bliek worden verkocht: met de v.a o i.a.l.v. beklem- ming van erf en tuin, ten Noorden van en aan de Van Royenstraat-Oost te Hooge zand, groot 10 Are, doende jaarlijks op 1 November tôt vaste huur f 4 20 per Are. Aanvaarding en betaling op 1 Mei 1938. j. L L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. Z I T T I N G WOENSDAG a.s,9 MAART, van 3—7 uur. De WOENSDAG-AVOND ZITTINGEN worden voor- taan gehouden van 7—8 uur, inplaats van 6—7 uur. W. BROEKEMA, Ad«i yoor dit blad worden aangenomen door Op Vrijdagll Maart 1938, des roorm. 10 uur, zal publiek worden verkocht waaronder zeer zware geschikt voor aile d oeltinden, beneveas een partlj SLENTERHOUT, geschikt voor païen, boerhout en brandhout. Ailes gekapt liggende op de Bloemert en Meerwijk te Mid laren. Samenkomst op de Bloemert. Betaling 1 Mei 1938 onder solide borgstelling J, TER HAAR, Notaris te Zuidlaren. Bij gesloten briefjes te huur voor 2 jaar, aanv. dadelljk 1. Een perceel BOUW- LAND, groot plm. U/« H A. gel. bij de Korte Hesselinks- Iaan te Westerbroek 2. Een perceel WEILAND, groot plm. 1 H.A. gel. aan de Korte Hesselinkslaan te Wes terbroek, naast perceel 1 De perceelen zijn afkomstig van den heer K VAN DAM- MEN. Nadtre inlichtingen te be- komen ten kantore van den ondergeteekende, bij wien de briefjes moeten worden inge- ieverd vôôr o! op 10 Maart a.s. Jhr. J. B VAN ANDRINGA DE KEMPENAER, Notaris te Haren. 's avonds 7 uur, Het Bestuur. voor dit blad moeten ulterlljk Dondar- dag's 's avonds 6 uur van De Groeve en Om- streken in mijn bezit zijn Winkelier De Groeve D 53 met dikke Ge d. Worst 19 et. 3 pi nieuwe Dadels 25 et 2 pd nieuwe Pruimen 23 et. 4 pd. Rijst 25 et 4 pak Schippers Lucifers 24 et. 5 pak Lucifers 25 et. Prima ponds pot Jam 21 et. 1 pd. gem Biscuits 25 et fijn broos. 10 Closeirollen 25 et. 4 gevulde Koeken 10 et. Neem nu eens voor 58 cent. SAPPEMEER OOST Tel. 263 N.B. Bruss. Kermis 23ct.pd. Meelkoekjes 23 et. pd. Haarlljk* 18 et. par half pond EIGEN FABRIKAAT yan 25 et. tôt t 2.00. Keur uit plm. 100 soorten. 2 X gekarnd. Waalsche Pootbjonen pd 14 et. p. L. 20 cl. Pronker Boonen p. L. 25 et. 5 L. f 1,15 Witie Boonen p. L. 20 et. 5 L. 90 et. Gele Inl Boonen p. L. 14 et 5 L. 60 et. Bruine Boonen 4 pd. 25 et. Groene Erwtes p. L. 13 et. 5 L. 60 et. Gepelde Groene Erwten p. L. 15 et. 5 L. 70 et. Grauwe Erwten p. L. 16 et. 5 L. 70 et. Holl. Cap. Erwten p. L. 20 et. 5 L. 90 et. Nieuwe Schijfappels pd. 28 et. Nieuwe Vierels Appels pd. 30 cf. Nieuwe Zoete Appels pd. 33 et Jarige Schijf Appels pd. 23 et. Nieuwe Pruimen pd. 12 et. 2 pd. 22 et. Nieuwe Pruimen pd. 14, 2 pd. 25 et Nieuwe Pruimedanten pd 20 et. 2 pd. 35 et. Abricozen, Krenten, Rozijnen. Vele soorten KAAS Busgroenten, Ingel, Vruchten enz. Versche Eieren kl. 20 st. 40 et., gr. 60 et. de 20 stuks. 1 fl. Roode Wijn en 1 L pot Abrikozen samen 65 et. Vele soorten koekjes. Jumbo Kolfie en Thee en Margarine. HOOGEZAND. op WOENSDAG 9 Febr. in 't Café GR0ENEVELD, by de Yeiling. Als Hoofdfi m verder nog eemge kleinere films. VriJ antrae. KAARTEN zijn verkrijgbaar bij B. PIETERS, Sportterreinsfr. 3, Hoogezand. J. BAKKER, Smitslaan 49N, Hoogezand. W. RIEMEIJER, Middenstraat 69, Sappemeer. hebben wij grote voorraad van 4 t.m. 14 treden, tegen zeer lage prijzen. Ook^de met breede treden houden wij in voorraad van 8 t.m. 14 treden. Tevens hebben keuze DWEILEN Prachtsortering In den IJzerhandel van Extra goadkoopa aanbladlng. 4 CRAPAUDS 1 eiken TAFEL 1 DRESSOIR Saman voor f 56.00 f 54.— - 9.98 f 63.98 Urufe DOOR H

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1938 | | pagina 2