ZATERDAC op ail 1000°™ c waarbij tal DAMES OOSTERSTR4AT LQQNZAGERIJ van BOOMEN tegsn Manufacturenhandel JQS. i Fanny vreaki zick Verhuring Boerderij Eene Boerenbehuiziiig Bederf Uw vruchten niet Jenever in CE1II. MEIJER Eut nu K A AS! N. PRAKTIEK, DtRUVÉ in Hoogezand en omstreken op een 8-tal plaatsen Nat. Chr. Geheel-Onthouders Vereenigiog RIJWIELEN I OTTO FELIX, J. KLIPHUIS Thé Dansant Soirée Dansante Denkt U er om? lOokop gemakkeljlke betalingivoorwaarden Bij dezen laten wij weten, dat THEO WESSI nlet meer als Reiziger in dienst is. bij inschrijving. Maar koop Uw Morgen ZONDAG de Auto zal staan van de Het aangewezen adres voor een GOED RIJWIEL is N.V. Fabriek v./h. GEBR TelBfoondichtheid il Nederland en elders. HOTEL Dat a.s. DINSDAG 12 Juli een FILM vertoond, Zuideratraat 7 - Telefoon 21 - TPÏPÏ PY 'n verschillende raalei ir\irLLA ELZEN, BERKEN, Eli MOOIE PLATEN, 150 X 120 cM, 85 MARTENSHOEK. Nog deze week IJSCO CADEA koop yan 50 cent. Willy Corsari. De gedachte kwam in haar op, toen 2e, vermoeid van een lange wandeiing door het oude stadje, een kop koffie dronk in een klein café, waar ze wei- nig kans liep, oude kennissen te ont- moeten. Ze was vermoeid en een beetje verbaasd over zichzelf, dat zij deze stad, die ze met afscbuw ontvlucht was, nu zoo onbewogen kon bekijken, als een toeriste, die de mooie Markt, de schilderachtige straatjes en gracht- jes en het fleurige parkje waardeert. Waren drie jaren afwezigheid voldoen- de geweest om baar haat tegen dit ailes te doen veikeeren in dezelfde ironische verteedering, die ze nu voel- de als ze dacht aan tante Adèle, die vroeger b(j macbte was haar in een staat van razernij te brengen met haar goed bedoelde preeken Zelfs de herinnen'ng aan haar nu overleden schoonmoeder vermocht de stormen van vroeger niet meer in haar te wek- ken, Ze had drie jaar geleden dit ailes verlaten het stadje, tante Adèle, schoonmama en Philip, haar man. Ze meende toen te vluchten uit een nacbt- merrie van vijandigheid, kleinzielige plagerflen, boosaardige afgunst, die zich afspeeldein het bedompte décor van deze straatjes en pieintjes en grachtjes, waarin ze dacht te stikken. Nu kon z(J nauwelijks meer gelooven, dat zij zich toen werkelijk zoo ramp- zalig had laten maken door dit ailes. Ze drinkt haar koffie en denkt aan haar plannen. Over twee uren gaat de trein, dien ze moet nemen. Over vier-en-twintig uur is ze weer ver weg een voorbljgaande reizigster. Maar de gedachte kwelt haar, drijft haar aan. Ze kan de verleiding niet weerstaan, zooais zoo vaak tevorcn als ze iets deed, dat zij zelf eigenlijk afkeurde. Het zal te amusant zijn, Philip' kleine plageri Hij wc de grai Hij is burger de stc nu wel hart, 1 hcbber geledei briefje, vertrek een br zijn v( zou bn Het hij Ze haï beetje vroeg rouwen Ze d ze nu wensch daard e staan, zuilen ii kousen om een lust en praten, ze zal wordt. 1 vroeger staan vi Hoe denken, zoo and toen pia rust, zijr imponee waaracb lijk, na i volkome maandei haar ra als een vastlegt om weg anden oi haar se haar afk* Nederl. Vereen. van Huisvrouwen. Afd. H.—S. Wij gaan a s. Donderdag- middag naar Gieten. Wij rijden om haf 2 weg van Foxhol de dames in Hoogezand en Sappemeer kunnen tusschen half 2 en kwart voor 2 aan de Hoofdstraat instappen want de heenreis gaat over Veendam naar Gieten. Daar aangekomen zal ongeveer een uur .worden besteed met een bezoek aan de Export slachterij van Udema. Wij zuilen er geen slachtcn zien, maar wel het verwerken van het vleesch. Na afloop rijden we naar de prachtige natuur van de Staatsbosschen bij Eext, gaan daar de Mini- ster Kan bank te bezoeken, die temidden van ongerepte heide ligt, terwijl we daarna gaan theedrinken midden in de bos- schen nabij de veenplas het „Hemelrijk". Tôt Dinsdagmid- dag 6 uur kan men zich voor deze excursie opgeven bij aile bestuursleden met betaling van 65 et. voor de bus. Qfflclele Mededellng. aKWIEK" Kwiek III behaalde j.l. Zon- dag te Harkstede den eersten prijs. Onderstaande combinatie speelt hedenmiddag om 3 uur te Veendam. P. Bouman. W. Steenhuis, J. Scheen. Bern. Scholte, B. Scholte Jr, G. Visker. Chr. Kloos, G. Scheen (aanv). F. Deiman, Ph. Scheen, M. v.d. Werff. res W. van Hoeven, J. Draijer, H. Bouman en Th. Kloos. Vertrek per fiets om 2 uur vanaf de Bonthuizerbrug. De n.v. leden worden ver- zocht een goedgelijkende pas- foto in te leveren bij onder- geteekende P. Bouman, J. Scheen, B. Scholte Jr., F. v. d. Werff, F. Hensen, P. Draijer, W. van Hoeven, Chr. Kloos. Denken de leden aan de contributiebetaling van de maanden Juni-Juli-Aug De kwitanties zijn bij de hulp- penningmeesters betaalbaar. De secretaris. S.B.O. Morgen speelt S.B.O. uit tegen Unie, aanvang 2 uur vertrek per fiets 1 uur. Zondagl7 Juli, Unie-S.B.O. De Secretaris. Offlcleele Publlcatlën. Gevonden voorwerpen. Mantelceintuur. Sleutel. Bos bindtouw, Een opklapstoel. Inlichtingen op werkdagen desvoormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. HINDERWET. Burgemeesteren Wethouders van Hoogezand; Gelezen het adres van A. Hulzebos, mast- en blok- maker, wonende te Hoogezand, waarbij onder overlegging der vereischte stukken om vergun- ning verzocht wordt voor het oprichten van een mast- en blokmakerij, waarin zuilen worden geplaatsteen draaibank, een schuurmachine, een lint- zaag en een copieerbank, ge- dreven door 4 electro-motoren met een gezamenlijke capaciteit van 7x/2 P.K., welke is gelegen aan de Beukemastraat op het perceel kadastraal bekend als gemeente Hoogezand, sectie K nummer 2072; Overwegende, dat aan het bepaalde in de artt. 6, 6 bis, 7 en 7 bis, le lid, 2ezinsnede der Hinderwet is voldaan dat blijkens het proces-ver- baal van het voorgevallene in de zitting, gehouden ter vol- doening aan artikel 7 der Hin derwet op 5 Mei 1938, twee bezwaarschriften zijn ingeko- men, t.w. van Mej. G. G. de Veer en van den heer Harm Dijkhuis, beiden naburen, van wie laatstgenoemde ter zitting verscheen en daar zijn bezwaren bevestigde dat de ingebrachte bezwaren betrekking hebben op het even- tueel verspreiden van zaagsel spanen en stof in de tuinen van de omliggende perceelen, alsmede op het werken van de machines in den tuin en tevens op de vermeerdering van het brandgevaar voor de omwo- nenden dat evenwel door het op- leggen van na te noemen voor- waarden h.i. geheel aan de bezwaren van hinder kan wor den tegemoet gekomen gezien de berichten van den inspecteur, hoofd van het 9e district der arbeidsinspectie te Groningen gelet op de Hinderwet Besluiten 1. aan A. Hulzebos voor- noemd en zijne rechtverkrijgen- den vergunning te verleenen tôt het oprichten van een mast- en blokmakerij, waarin zuilen worden geplaatst een draaibank, een schuurmachine, een Sint- zaag en een copieerbank, ge- dreven door 4 electro-motoren met een gezamnelijke capaciteit van 77j P-K-» welke is gelegen aan de Beukemastraat op het perceel kadastraal bekend als gemeente Hoogezand, sectie K. no. 2072, overeenkomstig de hier aan gehechte en vanwege deze vergadering gewaarmerkte beschrijving en plattegrondtee- kening en voorts onder de navolgende voorwaarden a. dat buiten het gebouw geen machines in bedrijf worden gesteld b. dat het zaagsel en de spanen worden geborgen in een afgesloten ruimte van onbrand- bare materialen opgetrokken en met een inhoud van tenminste 15 M3; c. dat buiten deze bergplaats geen spanen en zaagsel op het terrein aanwezig mogen zijn d. dat aan de openbare straat geen materialen worden opgeslagen of eenige ruimte in welken vorm ook als opslag- plaats zal dienen 2. te bepalen, dat de inrich ting voltooid en in werking moet zijn gebracht vôdr of op 1 Augustus 1938. Aldus gedaan te Hoogezand op 8 Juli 1938. Burgemeester en Wethouders voornoemd J. TUIN. Burgemeester. Th. HELLINGA.lo. Secretaris. Gemeenschapsgevoel, geba- seerd op recht en broederzin, stelt als eisch, dat een werk- zaam leven zijn bekroning vindt en een zorgenlooze rust. Wie kan zich nog de maat- schappij voorstellen zonder de telefoon Wie heeft nog nooit eens getelefonneerd Natuurlijk er zijn nog heel wat menschen in Nederland, voor wie de telefoon nog een vreemd instrument is. Lang zal het echter niet meer duren, of iedereen in ons iand zal met de telefoon bekend zijn. Thans reeds wordt er op verscheidene scholen „les" ge- geven in het telefoneeren en wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. En tochin het algemeen gesproken is ook in ons iand de telefoon al heel gewoon. Als wij opbellen denken wij er zelfs niet meer aan, dat wij zoodoende een afstand „overbruggen" en ontgaat ons het „wonder" te kunnen wor den gehoord en iemand te kunnen hooren op x kilome- ters afstand. Inderdaad, afstand doet bij de telefoon niets meer ter zake, zij overwint ze met lichtsnelheid. Wat weten wij eigenlijk van de telefoon Wij gebruiken haar en bekommeren ons om haar constructie en werking al heel weinig en nog minder om de geweldige organisatie, die aan het telefonische ver- keer ten grondslag ligt. Maar datbehoeftook niet, de mensch kan niet meer van telefonie, telegrafie, radio en de duizend en één andere technische en wetenschappelijke wonderen meer, het „naadje van de kous nog weten..,." Wij zuilen daarom ook niet treden in de technnische werking van de telefoon Het belangrijkste is. dat ze werkt en dat zoo'n telefoon een bron van gerief en voor- deel beteekent. Eigenlijk hoorde in ieder huis een telefoon te zijn en mettertijd zal het ook wel zoo ver komen, dat men de tele foon al even onontbeerlijk vindt, als gas en electriciteit. Op sommige plaatsen op onze wereld begint het daar al veel op te lijken. In Ame- rika Wel te verstaan de Vereenigde Staten— natuurlijk. Stel U voor dââr was in be- gin 1936 de telefoondichtheid al genaderd tôt 14 toestellen per 100 inwoners. 14 per 100 dat is een gemiddelde. Er moeten in de Vereenigde Staten dus steden zijn waar practisch in iedere woning een telefoon aanwezig is En wat zegt U van Dene- marken waar de telefoondicht heid 10.64 bedraagt Dat wil ook zeggen, dat er van iedere twee gezinnen daar één over een telefoon de beschikking heeft en er zuilen dus ook wel stadsdeelen zijn waar de telefoon huis aan —huis te vinden is. Als nummer twee op de Europeesche ranglijst komt Zweden met 10.28 en Zwit- serland als derde met 9.59 Nederland is nummer 7 met een dichtheid van 4.32 (op 1 Januari 1936) per 100 inwoners. Op 31 December 1937 was deze dichtheid al weer ge- stegen tôt 4.67. Ook in ons Iand zijn een tweetal netten waarin een Amerikaansche telefoondicht heid is bereikt ni. Wassenaar (15.3) en Bilthoven (14.3) Scandinavisch is het gesteld met Bussum (10.1) Den Haag (9.6) en Laren (9 6) Baarn (8.3 De dichtheid in Amsterdam is 7.6 en te Rotterdam 6.8 maar de gemiddelde dichtheid van Nederland is thans „slechts 4.67, waaruit volgt dat er nog tal van netten zijn die het met heel wat minder moeten doen. De P. T. T. schenkt er in- iniddels de noodige aandacht aan om de telefoondichtheic in ons Iand op te voeren, want een abonnement op de telefoon kost zoo weinig en het geeft zooveel. De stad Groningen slaat met 8609 toestellen (31Decem- ber 1937) en een telefoon dichtheid van 7.1 onder de Nederlandsche Gemeenten ze- ker geen slecht figuur. In de provincie echter zouden nog heel wat toestellen gepbatst kunnen worden. En dan is het goed te be denken, dat het bij de telefoon niet alleen gaat om gerief Daar zou men nog buiten kunnen, hoewel het, wanneer men het gemak van een tele foon thuis eenmaal kent, wel heel zwaar valt als men het weer moest missen. Maar het gaat bovenal om het verkrijgen van zekerheid en veiligheid in huis en vlot- heid in zaken. Telefoon be teekent het uifschakelen van risico. Met de algeheele automati- seering van het Nederlandsche telefoonstelsel zal de kroon op het werk van den Rijkste- Iefoondienst zijn gezet. Altijd, zonder wachten kun nen spreken, met ieder et kun nen spreken, geheel vrij kunnen spreken, dat zijn van- ouds de idealen van de tele foon geweest. Deze idealen worden met de automatiseering ten voile vervuld. Kostelooze Rijwulmerken. Evenals vorige jaren bestaat er ten Kantore van den Rijks- ontvanger te Hoogezand ook buiten de gewone Kantooruren gelegenheid tôt het aanvragen en afhalen van Kostelooze Rijwielmerken en wel 18, 19, 25 en 26 Juli, 1 en 2 Augustus des avonds van 6 tôt 8 uur, alzoo gedurende drie weken des maandags en des Dinsdags. Voor de gemeente Zuidbroek zal bovendien door den assis- tent-Dienstgeleider aldaar zit ting worden gehouden in de School aan de Heiligelaan op 18, 21, en 25 Juli, alsmede op 4 Augustus, eveneens van 6 tôt 8 uur 's avonds. In herinnering wordt gebracht dat uitsluitend in aanmerking komen gezinshoofden, welke niet in de Rijksinkomstenbe- lasting zijn aangeslagen en die het rijwiel voor hun beroep noodig hebben. Wordt het rij wiel slechts gebezigd om zich naar het werk te begeven, dan bestaat alleen aanspraak op een Kosteloos rijwielmerkindien het werk meer dan een half uur gaans van de woning is ver- wijderd. Het gezinshoofd kan, indien hij zelf geen rijwiel voor zijn beroep noodig heeft, doch zulks wel het geval is met een ander lid van het gezin, zijn recht op een kosteloos rijwielmerk per schriftelijk formulier overdragen op dit gezinslid. Daartoe is echter vereischt dat ook deze persoon niet in de Rijksinkomsten- belasting is aangeslagen. BUROERLIJKEN STAND SAPPEMEER 1 7 Juli Geboren Roelof, z. v. Adrianus Kraster en van Jeltje Muurman Maria Johanna, d. v Lukas Bernardus Scholtens en van Maria Johanna Goorkate. Ondertrouwd: Wichger Her man Wolrich, oud 27 j. van Sappemeer en Margaretha Elisabeth Homan, oud 27 j. van Slochteren. Getrouwd Wiebe Bilijam van Hoogezand en Hinderkie Smit van Sappemeer. Overleden Tiemon Boere- ma, oud 66 j., echtgenoot van Stientje Bosman, eerder weduw naar van Meiske Tuinema Fennechie Watermulder. oud 52 j., echtgenoote van Remmelt de Vries Harm Heininga, oud 82 j., echtgenoot van Hinderkie Kalk. HOOGEZAND 1 —7 Juli Geboren Hendrik, z. v. Hendrik Kiunder, en Jantje Kijf, Foxhol; Johannes, z. v. Pieter Johs. Abbring en Frede- rika Kapper, Kalkwijk Jantje d. v. Jan Buining en Harmina P. Post, Kropswolde; Jelly Jantje, d. v. Douwe E. Gorter, en Ekolina A. Smit, Hoogezand Catharina Margaretha Joh. CI. d. v. Johannes Dom. Barth. Lammerts, en Alida M. A. Wubbolt, Hoogezand Atsje, d. v. Jan Luppo Westerhuis, en Attje Zuidema, Kalkwijk; Gertje, d. v. Evert de Boer, en Trijntje Jac. Kuipers, Hoogezand Annechien, d. v. Grieto Kruize en Tjaakje Bakker Hoogezand. Ondertrouwd Jan Anthonie van Bergen, van Eindhoven, en Jantina Bekius, van Hoogezand Frouko Rotmans, van Hooge zand a/b en Aaltje Detz. van Groningen Harm Klok, van Hoogezand, en Maria Nieboer, van Haren, Gr. SLOCHTEREN 30 Juni-6Jul Geboren Willem, z. v. W. Haan, en F. de Jonge, Hélium Jantje, d. v. J. Kijf en J. A Kostwinder, Slochteren Poppo Haijo, z. v. J. de Vries en G Doornbos, Schildwolde Gine Klazine, d. v. K. Nienhuis en H. Hartog, SiddeburenEng- berdina, d. v. J. Keizer en H. Niemeijer, Siddeburen. Ondertrouwd J. Pleiter, 44 j., Leens en A. Snitjer, 35 j., Siddeburen W. H. Wolrich, 27 j., Sappemeer en M. E, Homan, 27 j., Slochteren J. Boven, 42 j., Westerlee (Gem. Scheemda) en H. Bos, 48 j Siddeburen. Getrouwd: D. Freije, 24 j. Harkstede en K. Entjes, 23 j., Slochteren. PREDIKBEOBTEN ZONDAG, 10 Juli 1938. Herv. Gem. Hoogezand: v. m. 10 uur, ds. Oldeman (H. Doop). Sappemeer: v. m. 10 uur, ds. Nijenhuis Ockhuijsen. Kropswolde geen dienst. Kielwindeweer: v.m. 10.30 u, ds. Wasch. Westerbroek n. m. 7 uur, ds. Wasch. Engelbert: v. m. 10 uur, ds. Kruizinga. Middelbert: 's av. 7.30 uur, ds. Nijenhuis Ockhuijsen. Harkstede-Scharmer v.m. 10 uur (n. t.), cand. van 't Riet. Kolham v.m. 10 uur (n.t.), ds Greeven. Slochteren v. m. 9.30 uur, (o.t.) ds. Kwint. (Voorber. H. Av.). Schildwolde v.m. 9.30 uur, ds. Siega (Voorber. H. Av.) Hélium v.m. 9.30 uur (o.t.) ds. Politiek (Voorb. H. Av.). Siddeburen v.m. 9.30 uur, ds. de Vries (H. Av.) n.m. 7 uur, de heer La Brijn (Dankz). Noordbroek v.m. 9.30 uur, ds. van Ruytenberg. Zuidbroek: v. m. 9.30 uur, dr. Sevenster. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur, ds. B. Dufour. Geref. Kerk. Sappemeer: v.m. 9.30 uur; ds. W. Tom, Voorber. H. Av. en Openbare Belijdenis n.m. 5 uur, cand. W. J. Wynia. Foxham n. m. 2.30 uur, ds. W. Tom. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer: v.m. 9.30 uur, en n.m 5 uur de heer F. Faber. Schaaphok v. m. 9.30 uur, de heer Hellendoorn. Leger des Heils Hoogezand v. Royenstr. 26 v. m. 10 uur, Heiliging Samen- comst n. m. 2 uur, Zondag- school n.m. 67s u., Openl. bij îet Gemeentehuis 's av. 8 uur, Verlossings Samenkomst. Leid- sters Kap.e I. J. Kamperman en Brig de Jong. Plaatselijk NIeuwa. Sappemeer. De collecte voor de Joodsche vluchtelingen heeft alhier bruto f 88.9372 opge- bracht. Onze plaatsgenoot de heer A. G. v. Geuns, slaagde te Utrecht voor het theoretisch examen tweede gedeelte tand- heelkunde. Hoogezand sappemeer. Voor het M. u. 1. o. examen A zijn te Groningen geslaagd M. ten Boer, Hoogezand, Abra ham Spoor, Kalkwijk en voor B H. v. Delden, F. Visscher en D. B. van Zomeren, allen te Hoogezand, A. Oldenziel, Kielwindeweer, Afina Mulder en Gezina Wendelina Nijboer te Kropswolde, allen leerlingen van de u. 1. o. school te Hoogezand. Voor A: Eppo Meijer te Stootshorn A. J. Homan en L. J. Jansen te Sappemeer en voor B: Machiel Slag, en E. P. Spaak Henrikus Jongman te Sappemeer, allen leerlingen van de u. 1. o. school te Sap pemeer. Hoogezand. Onder voor- zitterschap van den heer J. A. Jansma had ten waterschaps- huize, café-Rubingh de jaar- lijksche ingelanden-vergadering van het waterschap Wallen Hoogezand-Martenshoek Z.z. Uit het financieel verslag bleek, dat de inkomsten f 1953.20 hadden bedragen, de uitgaven f 1500.39, zoodat er een batig saldo was van f 452.81. De begrooting werd voor het boekjaar 1938/39 bepaald en de omslag op f 1.10 per M1 gehandhaafd. De heer G. Veldhuis werd als bestuurslid herkozen. De heer R. A. Bruins, cominies ten kantore der dir. bel. invoerrechtenenacc. alhier, is benoemd tôt ontvanger dier middelen te Delfzijl. „Denkt U er om Onder dit motto vindt men een advertentie in dit nummer, waarin de Nat. Chr. Geh. Onth. Vereen. bekend maakt, dat zij Dinsdag a.s. op een 8 tal plaatsen in Hoogezand en O. uit een auto een film zal ver- toonen, toegelicht door een luidspreker. Ter wille van de goede zaak vestigen wij hier- op gaarne de bijzondere aan dacht. ADVERTENT1ËEN. Voor den tijd van 2 jaar zal bij inschrijving worden verhuurd, ten verzoeke van het KERKELIJK FONDS der DOOPSGEZINDE GEMEEN TE te Sappemeer c a. met Erf, Tuin en Landerijen, staande en gelegen te Kiel windeweer, Dorpskade 1, groot ongeveer 6 H A. 84 A. 15 c.A. Inleveriug van gesloten briefjes vôôr 18 Juli 1938, ten kantore van ondergetee- kende, alwaar de voorwaarden van verhuring te vernemen zijn. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. Is een mon ijdel HEREN COSTUMES 20.—, 22,50, 24.— 27.50 tôt 40.-. JONGENS PLUSFOURS COSTUMES 7 25, 8 50, 9.75, 10.50 (Gratis grote verstellap). GABARDINE JASSEN 15.-, 17.25, 18.50, 19.75 (met gratis reservekraag) GUMMIREGENJASSEN. Heren en Kinderkleding SAPPEMEER. bij Sappemeer-Oost Tel. 863 2 pd. prima 20+ Leidse of Edammer 25 et. p. pd. Fjjne 40+ Broodkaas 22 et. p. pd. Extra tijne 40+ Boeren Goudse 25 en 30 et. p. pd. N.H. Boeren Edammer 40+ 25 cent p. pd. Belegen Boeren Goudse 40+ 40 et. p. pd. Belegen N.H. Edammer 40+ 25 et. p. pd. 40+N.H. Leidse Edammer 30 et. p. pd. Pikante 40+ Nagel voor de rasp. 35 et. p. pd. 20+ belegen Nagel 25 et. p. pd. Prima Margarine 53 et. p. pd. Roomboter fabrieksprfls. Zuiderstraat 22, Sappemeer. 4 uur 8 uur 's avonds van 7 tôt 10 uur, vanuit deze Auto wordt en zal door een Luidspreker tôt U worden gesproken. Komt allen zlen en lulsteren. Het Bestuur der „N. C. G. O. V". Noorderstraat 114, Sappemeer Groote voorraden. Lage prijzen. DOOR BOND VOOR STAATSPENSIOEN. als hij van verzorgde kleding houdt en dus VICTORY- KLEDING kiest? Dandy-zijn wenst niemand, maar wel duidt het op zin voor werke- lijkheid om door kleding in gunstige zin op te willen vailen. Met een VICTORY- costuum of jas heeft U steeds een streepje voor, want VICTOR Y - KLEDING geeft zo'n solide indruk K. BEEBEBOOM TELEFOON 223 SAP PEMEER

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1938 | | pagina 2