1914 Onze J Vereeniging i*m in het Hôtel Schouwbi Bond voor Si Nationaaf St Ipnimapzijn I. Tr Slotbal Café ROBBE Ledenvergadering KAAS KAAS N. PRAKTIEK, 1.85 2.15 285 3.00 3.50 GEBR. MEIJER, 3 pd. nieuwe Dadels Slagerij TIMANS isjes „Nederla Propai J.KLIPHUIS Voor onze led Avonden vastg, DINSDAG W0EHSDA6 I DONOERDÂfl i «HOOGE5 dooi DINSDAGAV VRIJDAC Mr. D. WATJt en de Ve* „VOLHOUDE Mr. ROST V gLSSSLUém^ in t Hôtel F FOXHOL, Meerwi Radiocentrale Hgz.-Spm. J. TROMP. ZONDAG a.s. Wolfsbarge. HOOGEZAND. Algemeene Dinsdag21 Maart'39 't Hôtel HU1ZINGA Hulsmoeders betaal niet te veel OVERHEMDEN Martenshoek vanaf f 2.95. Da Nlauwsta Hak Inleider den heer Zolang de yo gers of in de TOEGANGSPRIJS y si des r Entreé f 0.40 Leden en douatei (5 Met Medewêrking v« KAARTEN f C DONDERDAQ 9 M voor Niet-Leden (vv in Nederland. Li Lid der 2de Kamet van den Volkenb Nederl. Vereen van Huisvrouwen. Atd. H.—S. Onze leden worden verzocht de namiddag van Woensdag 29 Maart vrij te houden, daar dan de Heer J. Tuin, Burge- meester van Hoogezand, een lezing voor ons zal houden. Verslag van onze excursie naar het muséum van Oudhe- den te Qroningen op Donder- dag 2 Maart. Meer dan 50 dames hadden zich opgegen om deze excursie mee te maken. Door de griep waren 45 dames opgekomen, die zich reeds in Hoogezand in 2 groepen hadden verdeeld om de prachtige schilderijen die het Oudheidkundig Muséum rijk is, te bezichtigen. Nadat de assistente van het Muséum Mejuffrouw de Visser, ons had welkom geheeten, begon zij haar rondleiding met de manntfiguren van Rem brandt, Fabritius en Frans Hais, die dichtbij elkaar hingen. Van Rembrandt was er o.a. een jongensportret uit zijn jeugd- periode en een oude man uit zijn later weik. Wanneer we beiden bekijken. blijkt duide- lijk, hoeveel dieper Rembrandt's later werk is. De b ide schil derijen van Fabritius zijn een zeer kostbaar bezit van het Muséum te Qroningen, temeer daar Mej. de Visser ons ver- telde, dat er in het geheel slechts 8 schilderijen van Fa britius bekend zijn. Van Frans Hais zagen we een echt vroo- lijke snuiter, een snap-shot van een grappemaker.middenin zijn volste prêt genomen. Van de verdere schilderijen wil ik nog en enkele noemen b.v. J. Viel, een binnenhuis in heel fijne tinten Dullaert, de urinedokter Willem Kalf een stilleven met blauw porceleinen schaal, waar in afstekende kleu- ren o.a. een gele citroen op lag de Jong met een Binnen huis tafreel feitelijk een jacht- tafreel met honden, ook deze dieren waren heel knap ge- schilderd en ten slotte van Adriaan v.d. Velde een gezicht op Kleef, dat door zijn belich- ting iets bijzonders was. Natuurlijk is hier slechts een greep gedaan uit al het mooie, wat onzer dezeii middag is geven, het zou te ver voeren aile schilderijen opte noemen, die we bezichtigden. Wij gelooven dat velen van ons door deze rondleiding een mooier kijk hebben gekregen op onze 17e eeuwsche mees- ters, Het ligt in de bedoeling van het bestuur een volgend jaar eens weer naar 't Muséum te gaan, om dan oude cos- tuums, huisraad enz. te gaan bezichtigen. Moe, maar voldaan spoedden we ons naar Willems, waar bij de muziek gezellig een kopje thee werd gedronken. Een boodschappentasch. lnlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand; KI E S W E T. Deelneming aan de stem- ming in een andere Gemeente De Bnrgemeesters der ge- meenten HOOGEZAND en SAPPEMEER brengen ter ken- nis van belanghebbenden, dat een kiezer bij de verkiezing voor de Provinciale Staten in plaats van in de gemeente op welker kiezerslijst hij voorkomt, in eene andere gemeente in dezelfde provincie aan de stem- ming kan deelnemen. De kiezer, die van deze bevoegheid gebruik wil maken, deelt, uiterlijk veertien dagen vôôr de stemming bepaalden dag, dus uiterlijk 5 April e.k., in persoon ter secretarie van eene gemeente aan den Burge- meester of aan den daartoe door dezen aangewezen ambtenaar mede, in welke gemeente hij aan de stemming wil deelnemen. Hij geeft daarbij op zijn naam en voornamen, dagteekening en plaats zijner geboorte, de ge meente in welke hij op de voor deze verkiezing geldende kie zerslijst voorkomt en een adres in de gemeente, in welke hij aan de stemming wil deelne men, zoo mogelijk met aandui- ding van straat en nummer, Aan dit opgeven adres ontvangt de kiezer, zoo hij bevoegd is aan de stemming deel te nemen, de in artikel 53 der Kieswet vermelde oproepingskaart voor de stemming. Van de mededeeling wordt eene schriftelijke verklaring opgemaakt, welke door den kiezer en door den Burgemees- ter of door den doordezen aan gewezen ambtenaar wordt ge< teekend. Een afschrift dezer verklaring wordt den kiezer uitgereikt. "00g,;*""i' 9 Maart 1939. Sappemeer, De Burgemeesters voornoemd J. TUIN. A. JONKEREN. 35 j., Woudbloem en J. van Huis, 24 j., Woudbloem. Qetrouwd H. B. Bodewes, 28 j., Schildwolde en S. v. d. Laan, 22 j., Schildwolde J. Bont, 27 j., Overschild en E. Wildeboer, 19 j., Slochteren R. Bouwman, 24 j., Slochteren en M. W. van der Klei, 24 j. Kolham. Overleden Harm Achterhof, oud 61 j., echtgen. v. R. de Jong, Slochteren (Overl. te Qro ningen) Harm Spakman, oud 74 j., weduwn. v. R. Meijer, Slochteren. PREDIKBEUBTEN uur, uur, uur, v.m. guldens sparen! Gaaf van zèlF, met grôôt gemak Trouw de zegelljes bewaren Koop'i- Persil-produd en plak vTSONA vOûtmMSOMD VCQB 3€ CM VOUNC® Zaterdag 10 Maart, e.k., dus hedenmiddag 2 30 uur komt Drs. J. de Voogd uit Den Haag, secretaris van de Vrouwen- Vredesgangstichting in 't Bon té Huis te Sappemeer, om met 't plaatselijk comité van de Vr. Vr.g. te H.—S. een onder- houd te hebben over de reis mogeiijkheden, enz. De Vr. Vr.g. heeft dit jaar plaats te Rotterdam. Allen, die belangstellen in deze betoogingop 19Mei e k. 18 Mei valt op Hemelvaart worden verzocht om 2.30 uur in 't Bonté Huis aanwezig te zijn. OCtlSdâg 8 /V Officiels Mededeling. KAARTEN verkrijgbaar in ENTRÉE 10 cent Débat We verstrekken Zend ons bericht HET GOEDKOOPSTE .KWIEK" Uitslagen Muntendam III—Kwiek 1—2 Hoogezand 1111Kwiek II 0—3 Kwiek IilA.V.V. II 3-1 Morgen geen wedstrijden. Vertrek naar Veendam om 1.30 u. vanaf Café Deiman. a.s. Dinsdagavond 8.30 uur Clubavond bij Qebr. Smit, Martenshoek. Aile leden vanaf 17 jaar zijn welkom De le elftalspelers, die j.l. Zondag verkeerde kledingstukken enz hebben meegenomen worden verzocht deze te bezorgen bij ondergetekende, alwaar de rechtmatige eigenaars hun be- zittingen kunnen afhalen. Wedstrijdprogramma voor Zondag 19 Mrt. '39: Musselkanaal IIKwiek I Kwiek IIIHurry Up II. De Secretaris. Officleele Publlcatlën. Oevonden voorwerpen Twee kindermutsen. 8URGERLIJKEN STAND SAPPEMEER, 3-9 Maart. Qeboren: Martha d v. Klaas Woltjer en Stientje Zuidema Bert Jan, z. v. Luitje Pot en Johanna Catharina Brandes, wonende te Hoogezand Dirkje Willemina, d.v. Aalf Nijborg en van Anne Hillechiene van Bon IJzebrand, z.v. Andries Vos en van Trijntje Moedt; Anna Elisabeth, d.v. Rudolf Harmanus Bulle en van Adriana Elisabeth Swart; Pieter, z. v Hendrik Winter en van Jantje Broekema; Engbert Qustave, z.v. Qerrit Jan Kiffers en van Helena Anselina Streurman Annechien Aaltje Biekina, d.v. Johannes Holtman en van Martha van der Ark. Ondertrouwd Jan Schrik, oud 22 j., en Jacoba Jantina Staal, oud 24 j., beiden van Sappemeer. Overleden Jakob Bleeker, oud 8 maanden. HOOGEZAND 3—9 Maart. Geboren Jan Harmannus, z.v. Heertje Brugge, en Klaas- sien Speelman, Hoogezand Hinderika, d.v. Hendrik Bor- chers, en Hillechien Ploeger, Kropswolde. Ondertrouwd Johan Ploeger, van Ka kwijk, en Lutgerdina Imbos,van Borgweg, SI. Geert Meijer, van Foxham, Si. en Berendje Schreijer, van Foxhol, Hgz.Jan ter Veer, van Wes- terbroek, en Zwaantje Wijcher- tjes, van Lula Fokko Aldert Bos, van Utrecht, en Qeertruida Geesje Kremer, van Kalkwijk. Qehuwd Harm Boer, en Saaktje Bakker. Overleden: Alida Fikkers, oud 81 jaren, weduwe van Gerrardus Nagengast Abraham Heerlien, oud 72 jaren; laatst echtgenoot van Janke van der Heide. SLOCHTEREN 2-8 Maart. Ûeboren: Klazina, d. v. W. Sloot en H. Beishuizen, Kol ham Hendrik, z. v. H. Kruit en C. Boer, Kolham Jan, z.v. R. v. d. Wal en F. Haaijer, Harkstede. Ondertrouwd J. Noordman, ZONDAG, 12 Maart 1939. Herv. Gem. Hoogezand v. m. 10 uur, ds. Oldeman, Collecte; 11.30 uur Kinderkerk. Sappemeer v. m. 10 uur, ds. Graaitsma (uit Haren). Kieiwindeweer geen dienst. Kropswolde: v. m. 10 uur, ds. Wasch. Westerbroek: v. m 10 de heer De Waal. Engelbert v. m. 10 ds. Kruizinga. Middelbert v. m. 10 de heer Kraaima. Harkstede—Scharmer 9 t uur, ds. Fournier Jr. (Doop) Kolham n. m. 2 uur, ds. Greeven. Slochteren v. m. 9.30 uur, en n.m. 6.30 uur, ds, Kwint. Schildwolde v.m. 9.30 uur, ds. Ter Steege. (Doop.) Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek. Siddeburen v. m. 9.30 uur en n.m. 7 uur, ds. De Vries. Noordbroek v.m. 9.30 uur, ds. van Ruytenberg. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur, ds. B. Dufour Geref. Kerk. Sappemeer v. m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, ds. W. Tom. Foxham 's av. 7.30 uur, Cand. W. J. P. Zwerver van Meeden. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer: v.m. 9.30 uur, en n.m. 5 uur, de heer F. Faber. Vroombosch n.m. 6.30 uur, de heer Blaauwwiekel. Schaaphok v. m. 9 30 uur, de heer Blaauwwiekel. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur ds. C. Brandt n. m. 2 uur, Zondagschool. 's Av. 7.30 uur Jeugddienst. Woensdagav. 7 uur, Bidstond. Leger des Heils Hoogezand v. Royenstr. 26 v. m. 10 uur, Heiligingsdienst 7 uur n. m. Openlucht (bij Gem. huis Hoogezand) 8 uur, n. m. Verlossingsbijeenkomst. Leidster J. B. Voorn Luitenant. Vereeniging voor Zie- kenhuisverpleging en Au- tovervoer Hoogezand Sappemeer. Slechts matig bezocht was de algemeene leden vergadering van de Vereen. voor Ziekenh. verpl. en autovervoer, die bij ontstentenis van den voorzitter, ds. Nijenhuis Ockhuijzen in het Bontehuis is gehouden. Uit het jaarverslag van den secretaris, het 15e, klonk een opgewekte toon op. Het aantal leden was met 16 gestegen tôt 5570, een respectabel getal in vergelijking met het jaar van oprichting ni. 3415. Dezen zijn als volgt verdeeld in Hooge zand 2087 f 5, 1090 in won. leden f 2 en 77 alleenst. personen f 3, getallen, die voor Sappemeer resp. zijn 1412, 791 en 113. Het aantal verplegingensteeg van 461 tôt 482 t.w. 260 in het Acad. Z., 99 in het R.K. Z., te Qroningen, 85 in het Diac. h. 22 in het Kinderz., 15 in het Inst. v. Rookmaker en één elders. Het aantal autovervoeren bedroeg 442, radiol. beh. 4, aantal verpleegdagen 8098 met een gemiddelden verpleegduur van bijna 17 dagen tegen 1814 in het voorafgaande jaar. Aan de verschillende zieken- huisinrichtingen werd in het geheel f 20433.78 betaald, waarvanaanhetA.Z. f 11655 50, aan het R.K. f 3466.50 aan het Diac. h. f 3089 Een bedrag van f 215.28 werd uitgegeven als een extra-bijdrage in 9 ge- vallen, dat er in het A. Z. geen plaats was. Aan contributie werd f 21839 ontvangen, waarvan f 10.787.53 in Hoogezand en f 10899.45 in Sappemeer. De subsidie der eerste gemeente bedroeg f 900, die der tweede f 600, waardoor mede de reserve ad. f 4000.intact kon blijven. Het verslag van den admi nistrateur, den heer D. Zijlman, sloot met f 24.793.06 w.o. een kassaldo van f 905.35, tegen f 1281.84 in 1937. Na ac- coord verklaring namens de kascommissie door den heer Houwing volgde décharge. Gunstig was ook het rapport van de commissie tôt naziening dat de proef, genomen na het sPverlijden van bode Olthof, om den bodeloop aan één persoon, den heer J. C. Coops toe te vertrouwen, goed heeft voldaan. Herbenoemd werden als be- stuursleden de heeren W. Sprik, D. Zijlman en G. Zwiers en benoemd tôt leden der kas commissie de heeren de Glint, Schreuder en v. Sijtsema. Als gevolg van een desbe- treffende discussie verklaarde het bestuur bij de toetreding van nieuwe leden op 1 Juli le zullen bekend maken, dat de contributie ook maandelijks kan worden betaald, wat velen onbekend schijnt Toename van meer leden wordt ervan verwacht. Plaatselijk Nieuws. Sappemeer. Vol was de zaal van het hotel-Beereboom gisteren bij de feestelijke pro- paganda-avond van de atd. Sappemeer v. d. Bond voor Staatspensionneering. Na een korte inleiding van den voor zitter, den heer A. Lammeris, hield de heer Mr. R. Watjer van Qroningen een propagan- da-rede en vervoigens kwam de hoofdschotel de opvoering door leden van de atd. Veen dam van de propaganda-revue „Volhouden en Do <rgaan." Met klimmende belangstel- ling is deze gevolgd en ook hier was het succès groot. Hoogezand. Nu de heer H. Kremer, die als opvolger van wijlen den heer Th. Lam- bers tôt lid van den raad be noemd was verklaard, heeft bedankt, is opvolgster op de lijst van den V.B. zuster A. van Leeuwen. Na ingeleid te zijn door ds. G. Oldeman hield de heer Joh. Klasens op uitnoodiging van de atd. v. d. Ned. Protes- tantenbond, v. d. Vereen. v. Huisvr. en van den V.C.J.B. in het Vonk-gebouw een bij- zonder boeiende lezing over het leven van Jeanne d 'Arc, de Maagd van Orléans, de tragische figuur in de geschie- denis der middeleeuwen, die door een goddelijke stem ge- dreven aan haar overheerscht volk de vrijheid bracht, een heldendaad, met den brand- stapel beloond, doch ten slotte door heiligverklaring bekroond. Ds. Oldeman bracht den spreker dank voor zijn prach tige voordracht. De K. L. M -filmvertoo- ning, die op uitnoodiging van de „Vereen. tôt Plaatselijk Nut" in het hôtel-Faber is ge houden, had vooral de jongere generatie, leerlingen van U.L.O. en H. B. Scholen getrokken. Nadat de heer B. J. Surink van Amsterdam een beknopt overzicht had gegeven van de ontwikkeling van het vlieg- wezen, werd eerst een film vertoond betreffende de oplei ding tôt vliegenier, daarna betreffende den moeilijken tech. dienst. Enkele vragen werden tôt voldoening beantwoord. Bur gemeester Jonker, Nutsvoor- zitter, die ook de avond had ingeleid, bracht na afloop den vlotten spreker dank. De heer J. Smith, rij- wielhandelaar alhier, démon streerde voor ons een nieuwe vinding, op het gebied van trommelremmen met een zachte terugtrap op de trappers. remt zoowel het achterwiel als het voorwiel, waardoor het rijwiel in een ondeelbaar oogenbiik, geheel stil staat. In de étalagé staat een met deze remmen gemonteerd rijwiel. In het voormalige „Hee- renmodehuis" bij het gemeen tehuis is een nieuwe zaak ge- vestigd. Nieuw in dubbel op- zicht. Dank zij de zorg van den heer Mulder is het pand geheel gemoderniseerd en de zaak zelf, een lunchroom, is de eerste in de gemeente. Zal deze onderneming slagen, dan moetzij vooral aan twee eischen voldoen. Die zijn de inrich- ting en de bediening. Welnu, de lokaliteit ziet er bijzonder knusjes en gezellig uit zelfs intieme boxen zijn aanwezig en mej. L. v. Dijk, die ze exploiteert heeft vooraf in een paar zaken in Qroningen de noodige vakkennis opgedaan. Qaarne wenschen wij „Java" goed succès. L.S. Een tekst, geplaatst in de étalagé van een der radiozaken te geeft mij aanleiding op het volgende te attendeeren Hoogezand-Sappemeer, De aangeslotene betaalt aan ab. geld per jaar f 24.1- f 5.— per jaar aan huur voor een luidspreker waarin een schitterende Philips' weergever met klankverstrooier. Verder totaal geen kosten. Dus ook geen kosten voor electr. stroom en geen lampenslijtage. Qeen luchtstoringen op „Hilversum en Huizen", doordat de Radio voor de centrale niet uit de „lucht" wordt opgevangen, maar wordt aangevoerd per telefoonkabel. Doordat de Radio (zooals boven vermeld) per kabel wordt aangevoerd, kunnen vreemde stations geen storing veroorzaken. Totaal rustige achtergrond. Een Radiotoestel van 1 jaar oud kunt U (b.v. in Qroningen bij 2e hands radiozaken) koopen voor de helft van de prijs. Wilt U dus een Radiotoestel koopen, dan kunt U dairmee beter een jaar wachten, en U zoolang laten aansluiten op de Radiocen- trale. U verdient daarmee geld. Qedurende het zomerhalfjaar bijna aile dagen luchtstoringen, en zelfs nog vaak in het winterhalfjaar. Des avonds „fading" het geluid zakt weg en vervormt dikwijls. (Duu'dere toe- stellen halen het geluid wel weer op, maar de vervorming blijft). Doordat er teveel omroepstations zijn, is het gedrang in de aether hopeloos. Men moet werkelijk zoeken om een station te vinden, waarbij op den achtergrond geen andere is te hooren. De Radiocentrale Hgz.—Spm. geeft aile „trillingen" weer, van 60 tôt 6000 per seconde. Wat beteekent dit In „Wireless World" publiceert R. Beatly eenige metingen, waaraan we het volgende ontleenen „Met behulp van allerlei zeefkringen heeft «men proeven genomen om de verstaanbaar- „heid van Radioweergave te beoordeelen, „indien de boventonen boven een bepaald „punt onderdrukt worden. Er bleek bij een „afsnijding bij 1000 trillingen per seconde „slechts 40% verstaanbaarheid te zijn. Bij „afsnijden boven 2000 trillingen was de «verstaanbaarheid 75%, bij 4000 87%, ter- «wijl bij toelating der boventonen tôt 5000 «92% verstaanbaarheid mogelijk bleek." Onze weergave tôt 6000 trillingen betee- kend een natuurgetrouwheid, die op geen enkele andere manier te Hoogezand-Sappe meer te verkrijgen is. Het teveel aan omroepstations is verder oorzaak, dat de meesten zich met een smalle bandbreedte, n.l. van 4500 trillingen moeten behelpen. Een verdere belemmering voor een goede weergave is dat diè Radiotoestellen, welke geen regelbare selectiviteit hebben (dat zijn de goedkoopere) geen hoogere trillingen doorlaten dan 35004000. Dit is zoo gemaakt, ter bevordering van de selectiviteit, maar het daardoor onibreken van de hooge «trillingen" heeft tôt gevolg dat de duidelijkheid er erg onder lijden. en natuurgetrouwheid De aangeslotenen op de radiocentrale profiteeren mede van een duur, modem Philips' ontvangtoestel, dat voor ons 3e programma wordt gebruikt. Met dit toestel wordt dàt buitenlandsche station uitgezocht, welke op dat moment het meest storingvrij is, en het mooiste programma heeft. Het genot voor U, het werk voor ons. Alleen de duurdere radiotoestellen hebben fading-compensatie, regelbare selectiviteit, enz. Waar de apparaten van de radiocentrale aile zijn voorzien van deze toepassingen heeft, kunt U niet beter doen, dan bij ons een abonnement te nemen. Het gramofoonplaten-uur van de radiocentrale is elke dag een attractie. Vrij wel aile aangeslotenen luisteren des avonds van 7- RADIOTOESTELLEN WORDEN INGERUILD. -8. lste klas Dansmuziek v.h. H0EPMAN op 's avonds 8 uur, in A O E N DA: 7. 8. ADVERTENTIEN. V Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank aan allen, voor de vele blijken van belangstelling voor en bij onze 25 jaHge Echt/ereeni- ging ondervosden J. BROMMER P BROMMSR—Ploeqer der loopboeken, waaruit blijkt, j Kalkwijk, West 38 9. 10. 11. Opening, Notulen. Ingekomen stukken. Jaarverslag van den Secr. Idem van den Penningtn. Verslag van de Kascom missie. Idem van de Commissie tôt Inspectie van het ma- teriaal. Jaarverslag en rekening en verantwoording van de Plaatselijke Tuberculose- Commissie. Verkiezing van 3 bestuurs- leden wegens periodieke aftreding van Mej. J. KLIMP en de Heeren ANT. F. VINK en J. SWALVE (allen herkies- baar). Verkiezing van één lid in de Plaatsel. Tuberculose- Commissie, wegens peri odieke aftreding van den Heer H. HUTTINQA (her- kiesbaar). Voorstel tôt herziening van het pensioen van Zr. VAN LEEUWEN. Rondvraag en sluiting. J. R. BOSMAN, Voorz. ANT. J. VINK, Secr. Edammer 20+ plm. 4 pond 50 cent per siuk. le soort Leidse 20+ 15 cent per pond Boeren Leidse 20+ voor de rasp 20 cent per pond. 40+ Edammer merk Kruiwagen 25 cent per pond Vette N. H. Qoudsche 40+ 2 pond 45 cent N. H, Goudse 40+ voor de rasp 30 cent per pond. N. H. Edammer 40+ zwaar belegen 30 cent per pond. Belegen Edammer 40+ per pond 30 cent. Volvette Goudse 45+ per pond 30 cent. Belegen 40+ nagel iets fijns 35 cent per pond Belegen 20+ nagelkaas eerste soort 25 cent per pond. Fijne Magarine 53 cent per pond. UDEMA's Worst en Vleeschwareii. Steeds de betere kwaliteiten, tegen de laagste prijzen. Zuidarstraat 22 SAPPEMEER. Goed passende modellen 2 boorden en gevoerd front. .Kwaliteits" - Kleding SAPPEMEER Telefoon 345. 1 ons Boterhamworst D/t ons Thuringer Bloedworst 1 ons Haagse Leverworst Samtn 25 cf. SAPPEMEER-Oost Tel 263. 25 cant. 3 pd. goede Nagelkaas 25 et. 3 pd. Havermouth 25 et. 3 pd. le soort Rijst 25 et. 2 pd. nieuwe Pruimen 25 et. 2 pd. Inlandse Bonen 25 et. 10 stukken Zeep 25 et. 58 et. 20 verse mooie Eieren le soort Waalse Pootbonen, kop 20 et SAPPEMEER. bij Groote voorraad MONmai Cl. o. BU ONS I Groene Kruis POOL

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1939 | | pagina 2