1 ■nm Duitsk IJZF J. Li Onzerechthartelijke dank Verkooping Landboiiwschuur Arbeiderswoning, BOELDAG INBOEDEL Ingelandenvergadering D0HDERDAG19 Oct.'39 St. Nicolaas Brokken Jo Koeneman I DANCING Hôtel JÂBER" Hoogezand Groot Openingsbal van het Winterseizoen. Versterkt Orhest AB. VER VER. RADIO. Philips of Tolefunkentoostel I I limitât Petroleum Plstrihutiekaarten. voor Huishoudelijke doeleinden in het Dislnbiitiegehnuw achler het Gemeentehuis. hebben FOXHOL. Walirschip Willtn HoBgizand-MartinshoBk Z.z. R. HEIKENS RADIOBERICHTEN RADIOCENTRALE Hgz.-Spm. Radio AEILKEMA Huishoudt Ovale Vulkac Kach Wachttijden PostkaRtonn en bediening Telefoon. Kiel-Windeweer. DE GEHEELE Speculaas met Amandelen 4 uur: Thé Dansant. HOB Uitreiking op Dinsdag 10 October 1939, Woensdag 11 October 1939 DONDERDAG 12 October 1939, VRIJDAG 13 October 1939, zijn in I Dit vo/. kan zi< dagblac orienter geheel gaarne Dit goeî door h< Deze ka en met waren, i Noorders Onze verai ver h. Gietljzerei Al! Le MARTENSHOEK Brugstraat 1 door ÀNDRIES BUYS. De vreemdeling maakte i onmerkbare buiging in baai Ivonne sloeg de oogen neer e; het boofd af, maar ren oogen hoorde zij een stem naast z\> U mfj b|j dezen dans vergezi De ultnoodiglng klonk ha, in deze ongewone woorden, op, en zag in het gelaat vreemdeling, en voor zij e bad kunnen denken, had zH zij ai aanvaard. Z(j dansten samen en Ivonr lier sprak zacht tegen baar Jandsch met een sterk se antwoordde slechts met et woord, een enkele maal ook r lacbje. Zij kcerden terug naar bet waaraan zij gezeten had en d bleef een oogenblik praten. He was allerliefst, met groote t oogen en veel zwart haar, oogenblik waren zijn oogen v; afgewend, ook niet toen een blos langzaam over het meisjesge trok. Hjj steide zich voor: F Ferguson, en ook zfl noemde naam, bijna onverstaanbaar Duysingb. Toen Ferguson zich weer aar eigen tafeitje gezet had, wenkl den kellner Weet jij misschien ook, wit meisje is, met dat zwarte haar heb daarnet met haar gedanst. De kellner keek aandachtig antwoordde hij omzichtig: Een van het hôtel, meneer Ferguson. V DRAISMA-vanVALKENBURÇ S-: c Nederl. Vereen. van Hulsvrouwen. Afd. H.—S. Op Donderdag 5 Oct. had onze eerste winterbijeenkomst plaats. Tesamen met het „Nut" en de Protestantenbond hadden wij voor onze leden een belangrijke lezing op het programma gezet over de Moderne Ned. Letterkunde. Het lag in onze bedoeling op deze wijze een greep te geven uit de meest bekende werken van Nederlandsche schrijvers en schrijfsters, en aangezien al deze boeken zich bevinden in de Openbare Leeszaal alhier, kunnen de belangstellenden na de eerste kennismaking deze gaan voortzetten door een be- zoek aan de Leeszaal. Na ingeleid te zijn door onze présidente begon Mevr. Boldingh-Goemans met een overzicht over de trilogie van Jo v. Ammers-Kuhler, I Heeren, Knechten, Vrouwen II „De Sans Culotten". III „De Qetrouwen". die uit Historisch oogpunt buitengewoon belangrijk en juist geschreven is. Degene die deze drie boeken met be- langstelling heeft doorgelezen krijgt op eenvoudige en ge- makkelijken wijze een geschied- kundig overzicht van 1778 tôt 1813. Duidelîjk teekende de voor- gelezen tragmenten de figuur van de aristocratischen burge- meester Taveling, ontroerend was de beschrijving met hoe- veel moed, hun principes niet verlooehenend, de oude regen- ten families tijdens de Fransche revolutie de dood tegemoet gingen. Als tweede schrijfster werd besproken Marianne Philips met haar boek Henri van den Overkant. Hierin geeft de schrijfster de geschiedenis van een Joodsche familie waarvan de vader een handelaar in antiquiteiten, afstand doet van zijn geloof en daardoor zijn ziel verliest. Ook dit boekis historisch van belang, het be- handelt de opkomst derS.D.A.P de spoorwegstaking en het ontstaan der Sociale wetten. Na de pauze behandelde de spreekster zeer kort De ge- stroomlijnde wereld van Léo nard Huizipga, die als wereld- reiziger de geheele wereld heeft bekeken. Langerentijdwerd stilgestaan bij de Trilogie van Arthurv. Schendel I Hollandsch Drama (speelt in Haarlem) II De Rijke man III Grauwe Vogels Volgens spreekster is van Schendel een zeer groot kun- stenaar, hij is de schilder van de specifiek Hollandsche ziel op dezelfde wijze als Vondel en Rembrandt. De hoofdpersoon in 't Hol landsche Drama vertegen- woordigt de tragédie van het sparen. In het tweede deel „de Rijke Man" wordt het tragédie van het geven behandeld, in de grauwe Vogels ziet met het noodlot dat den arbeidzame man vervolge. Volgens spreeksteris Arthur van Schendel de grootste schrijver van ons land. Na enkele woorden te heb ben gewijd aan Werumeus Buning „Ik zie ik zie wat gij niet ziet" en aan Jan Engelman die in zijn gedicht „De Dijk" waarschijnlijkheid geïnspireerd door de „afsluitdijk" de Hol landsche Dijk bezingt, sloot onze présidente deze eerste bijeenkomst die door een groot aantal aanwezigen was bijge- woond. Door het vertrek van Mevr. Klasens is er een vacature gekomen in ons Bestuur. Volgens art. 10 van het règlement kunnen de bestuurs- leden worden gesteld door het Bestuur. Wij hebben Mevr. Marring—Mandema bereid ge- vonden de opengevallen plaats in te nemen. Voor de benoe- ming op de volgende vergade- ring wordt verwezen naar bovengenoemd artikel. Officiels Mededeling. KWIEK" Wedstrijdprogramma voor Zondag Kwiek IIH.S.C. IV (2 uur) J. Bakker. J. Geling, N. N. Chr. Meijer, J. Gibcus, N.N. N.N., B. Scholte Jr., N.N., N. Nagengast, P. Deiman. res. J. Veerkamp, J. Scheen, J. Meijer. Wedstrijdprogramma voor Zaterdag 15 October Kwiek IH.S.C. III (2 uur). Kwiek II—Muntendam III (11 uur). Nogmaals wijzen wij onze adspiranten erop, dat zij ver- plicht zijn zich Zaterdagmid- dag (dus vanmiddag) tusschen 6 en 7 uur op te geven bij J. Bakker, Hoofdstr. Hooge- zand of G. Scholte, Martens- hoek. Wie zich niet opgeeft, zal niet in een eventueel adspiranten elftal mogen mee- spelen. D. O. S. Contributie. Aangezien van 29 Augutus tôt 24 September wegens het onder de wapenen zijn van onzen Directeur, geen lessen gegeven zijn, heeft het bestuur besloten over deze weken geen contributie te innen. Zij, die onder de wapenen zijn, kunnen lid blijven, doch worden van contributiebetaling zoolang vrijgesteld. De Secretaris. Officiele Publlcatle Gevonden voorwerpen. Een koperen sleutel. Twee rijwielbelastingmerken Een schrijfetui. Een halssnoer. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand PRBDIKBiïjRTEN ZONDAG 8 Oct. 1939. Herv. Gem. Hoogezand 's av. 7 uur, ds. Scholte. Sappemeer: n. m. 5 uur, ds. Faber, Oostwold, collecte. Kielwindeweer: v.m. 10 uur, ds. Wasch. Kropswolde v.m. 10 uur, den heer Kraima. Westerbroek: v.m. 10 uur, ds. Kruizinga. Engelbert: 's av. 7 uur, ds. Kruizinga. Middelbert: v.m. 10 uur, cand. v. d. Berg. Harkstede-Scharmer 's av. 7.30 uur, ds. Fournit r Jr. Slochteren v. m. 9 30 uur, ds. Kwint. Schildwolde v.m. 9 30 uur, ds. Zuiderduyn. Noordbroek v.m. 9.30 uur, ds. v. Ruytenberg. Doopsgez. Gem. Sappemeer: 's av. 7 uur, ds. B. Dufour. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Schaaphok v. m. 9.30 uur, de heer Blaauwwiekel. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v. m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, ds. C. Brandt n.m. 2 uur Zon- dagschool. 's av. 7.45 uur, Jeugddienst; Woensdagavond 8 uur, pred. door ds. C. Brandt ten huize van Jac. Bos, Sloch teren. Vrijdagav. 7.30 uur, Bidstond. Leger des Heils. Hoogezand, Van Roijenstr. 26 v.m. 10 uur, Heilig.samenk. 's av. 7 uur Openl.samenkomst 's av. 8 uur, Heilsbijeenkomst, onder leiding van Adjudant Li Nijman v. h. Hoofdkwartier uit Groningen. BURGËRUJKEN stand. SAPPEMEER 29 Sept.-5 Oct. Geboren Jan Johan, z.v. Jan Elles en Gabina Antina Westerdiep; Robert Johan, z.v. Jan Robert Leemhuis en Geer- truida Nieborg, wonende te Hoogezand Pieter Sjoerd, z.v. Kornelis Bekius en Lammegien Geertje de Haan, wonende te Hoogezand. Ondertrouwd Gerrit Zwart, oud 26 j., Nieuwkoop en Tjitske Douwes, oud 22 j., Sappemeer Lukas Salomons, oud 28 j., Sappemeer en Willemina Rens- je Teule, oud 27 j., Hoogezand Jochum van der Laan. oud 21 j., Sappemeer en Harmina van Dijken, oud 28 j., Hoogezand Arie Blaauw, oud 28 j., Sap pemeer en Christina Johanna Bloemendal, oud 28 j., Sloch teren. Getrouwd Petrus Joseph Beeres, Groningen en Maria Nicola Tecla Franssens, Sap pemeer. Overleden: Ida Dolfing, oud 54 j., echtgenoote van Pieter Bakker; Evert Koning, oud 81 j., echtgenoot van Marchien van Wijk. HOOGEZAND 28 Sept.-5 Oct. Geboren s Jannes, z. v. Jan Dirk Westerhaf en Johanna Benedick, Hoogezand; Harm Esdert, z. v. Jan ter Veer en Zwaantje Wijchertjes, Lula Angienus Catharinus, z.v. Har mannus Johs. Scholte en Geer tje Seggers, Hoogezand Evert, z.v. Albertus Nijdam en Tekla Postema, Westerbroek Heiko, z.v. Derk Stel en Katharina Veger, Kalkwijk Marchien Geertje, d.v. Jan Oomkens en Aaltje Scholtens, Westerbroek. Ondertrouwd: Jan Teule, wednr. v. Grietje Zijlstra en Gezina Pestman, beiden van Hoogezand Harm G. Kamps, Hoogezand, onl. Assen en Boukje Loman, Assen Boelo Jan Kruze, Veendam en Anna Mik, Martenshoek Arie Petrus Bouma, Sappemeer en Catha- rina Joh. Thiecke, Hoogezand. Overleden: Pieter Leeuwe- ring, oud 71 j., echtgen. van Arina Haaijer; Gezina Marg Gankema, oud 62 j. weduwe v. Harm Mennega, overl. te Zuidlaren. SLOCHTEREN 27 Sept.-4 Oct. Geboren Geessien, d. v. J. Bruining en A. Bats, Harkstede; Jantina Antje, d. v. T. Tilstra en G. E. van der Zijl, Kolham Aaltjo Elsienus, z. v. P. Uil- dersma en M. Akkerman, Sid- deburen Derk Hindrik, z.v. J. H. Ritsema en W. Begeman, Slochteren. Ondertrouwd H. Wiegman, 26 j., en A. Timmer, 20 j., beiden van Kolham. Getrouwd J. van Delden, 22 j., Westerbroek (Gem. Hoo gezand) en Z. Wiltjer, 21 j., Slochteren. Overleden: Jantje Kammen- ga, oud 73 j., echtgen. v. W. Haan, Hélium Derk Aukes, oud 34 j., echtgen. v. B. S. van der Broek. Siddeburen. Laten wij elkander schragen In den kommervollen tijd. Blijf tôt actie steeds bereid. Niet versagen INGEZONDEN. Waarom plaatste het Bestuur der Handelsvereniging „H-S" een advertentie met boven- staand hoofd Om de doodeenvoudige reden, dat er dienaangaande van de zijde der leden in het laatste jaar zeer veel klach- ten zijn binnengekomen. Wat heeft het Bestuur der Handelsvereniging in zo'n ge- val te doen? Te trachten, deze euvelen uit de wereld te helpen. Het sloeg daartoe de volgende weg in Met de postdirecteur te Hoogezand werd overeenge- komen, dat aile klachten onmid- dellijk moeten worden doorge- geven, opdat deze kunnen worden onderzocht en de even- tuele gegrondheid daarvan kan worden vastgesteld. Daarnà kan van de zijde der postdirectie worden nagegaan, in hoeverre een her- haling van dergelijke gegronde klachten is te vermijden. Blijkt dit echter niet moge- lijk, zo zal de Handelsvereni ging via een hogere instantie trachten haar doel te bereiken. Deze feiten, logisch en nuch- ter onder elkaar geplaatst, kùn- nen m.i. geen aanleiding geven tôt verkeerde gedachten, wrevel of wat dan ook. En tôch schijnen de desbetreffende ad- vertenties hier en daar wrevel te hebben gewekt. Het zeer eigenaardige geval deed zich n.l. in de laatst gehouden ledenvergadering der Handelsvereniging voor, dat iemand zei, geen klachten te zullen indienen, omdat hij geen klanten wenste te ver- lie zen. Ook uit andere geluiden viel op te maken, dat de adver tentie hier en daar blijkbaar had gewerkt, als de rode lap op de stier. Maar is daarvoor wel enige gegronde reden aanwezig? Het Bestuur der Handels vereniging is niet met de eerste de beste klacht naar den post directeur gestapt, het heeft ook niet a priori aangenomen, dat aile klachten gegrond zijn. Het heeft zich evenmin aangema- tigd, een oorzaak vast te stellen. Wie kan nu in vredesnaam op zijn teentjes getrapt zijn De postdirecteur? Deze was onmiddellijk bereid zijn voile medewerking toe te zeggen. In overleg met hem werd de advertentie geplaatst. Het personeel? Ik veronderstel, dat het per soneel der plaatselijke P.T.T. kantoren, zô ruim van inzicht is, dat men in de handeling van het Bestuur der Handels vereniging slechts opbouwend werk zal zien, waaraan niemand persoonlijk aanstoot kan nemen. Zo voorts het onderzoek mocht uitwijzen, dat één der hoofd- oorzaken een gebrek aan per- soneel is, (ik acht dit zeer waarschijnlijk), zal het m.i. door de ambtenaren moeten worden toegejuicht, indien het Bestuur der Handelsvereniging pogingen in het werk stelt, om hierin verbetering te brengen. Resumerende, blijft het voor mij nogvolkomen duister, waar om een lid der Handelsvere niging bevreesd kan zijn klan ten te verliezen, indien hij een klacht indient en dat er boven- dien mensen zoudenzijn, bij die meergenoemde advertentie ont- stemming heeft gewekt. Ik vertrouw echter, dat de „vrije" Middenstanders van Hooge zand—Sappemeer, géén blad voor de mond zullen nemen, uit ongemotiveerde vrees voor klantenverlies. Opbouwende kritiek zal bij geen weldenkend mens kritiek kunnen ontmoeten. U, mijnheer de Rédacteur, dank ik voor de plaatsing. J. J. SMEDES Jr. Secr. Handelsvereniging Hoogezand-Sappemeer" Bivakmutsen collecte Ieder, die meeleeft in de moeilijke tijden, waarin wij verkeeren, zal gevoelen, dat bepaalde plichten voor hem zijn weggelegd. Drukt de mobilisatie van het leger in de eerste plaats op de manschap- pen, die zijn opgeroepen en ook op de gezinnen, waaruit deze zijn weggehaald, het andere deel der bevolking zal zich zeker gaarne opmaken het verblijf onder de wapenen zooveel mogelijk te verlichten en als het kan te veraangenamen. De winter staat straks voor de deur. Goede voeding en warme kleeding is voor den soldaat wel het eerst noodig. Zoo wordt dan ook alom er aan gedacht op het terrein, waar dat mogelijk is, iets voor onze manschappen te doen o.a. door het breien van bivakmut sen en polsmoffen. Hier moet in het groot worden gewerkt en dat is ook mogelijk als aile vrouwen bezield zijn met den wil daaraan mee te doen. Wij twijfelen niet aan deze bereidwilligheid. De ingezete- nen moeten echter begrijpen, dat wèl vele handen klaar staan om te helpen, doch dat de moeilijkheid ligt in het aan- schaffen van de benoodigde wol. Daarom zal op de eerst- volgende dagen in Sappemeer eenen buscollecte langs de huizen worden gehouden. Eene aanbeveling tôt milde gift daar voor achten wij niet noodig, omdat ieder stellig met dit doel zal sympathiseeren. Te zijner tijd kunnen patro- nen, waarnaar de mutsen en moffen kunnen worden gebreid, bij Mevrouw Jonkeren worden gehaald. Plaatselijk Nieuws. Sappemeer. In de gehouden vergadering van het kiescollege der Ned. Herv. Gem. te Sap pemeer is toezegging van be- roep gedaan aan de WelEerw. Heer Ds. C. A. Schenk van Westerbork. Tôt tijdelijk onderwij- zeres aan de R.K. School al hier. is benoemd onze plaats- genote Mej. A. A. M. Timans. A.s. Dinsdag zal wor den aangevangen met de afgifte van enquete-formulieren voor het verkrijgen van petroleum- distributiekaarten. Met de uitreiking van deze kaarten wordt Woensdag 11 October aangevangen. (Zie de betreffende advertentie). Het betreft hier enkel petro- leum voor huishoudelijke doel- einden voor industrieel ge- bruik volgt later. Hiervoor moet t.z.t. een afzonderlijke aanvrage worden gedaan. De verkoop van petroleum is thans nog vrij. Binnenkort zal worden bekend gemaakt op welken datum slechts met de bonnen petroleum gekocht zal kunnen worden. De verstrekking van petrole- umdistriebutiekaarten geschiedt aan gezinnen welke tôt dus- ver regelmatig petroleum ver- bruikten voor huishoudelijke doeleinden, Zij die tôt dusver geen petroleum verbruiken krijgen geen kaart. Een gezin van 14 perso- nen en een gezin van 5 en meer personen krijgen respec- tievelijk Huis aangesloten op gas 1 kaart 1 kaart. Huis niet aangesloten op gas maar wel op electriciteit 3 kaarten 4 kaarten. Huis niet aangesloten op gas en niet op electriciteit 4 kaarten 5 kaarten. Hoogezand. Op Zaterdag 14 October a.s. wordt te Hoo gezand en Kielwindeweer een Simavi-collecte gehouden. Waar deze Nederlandsche Ver- eeniging in tal van plaatsen in de provincie Groningen een collecte heeft gehouden, in provinciale en plaatselijke Pers tal van artikelen zijn verschenen over het doel, dat Simavi na- streeft, geloof ik wel, dai velen in Hoogezand deze vereeniging zullen kennen. Collectrices en collectanten gelieven zich op te geven bij Mevr. H. BlonkVeenland te Hoogezand of bij Mevr. M. BinnertsCornelte Kielwinde weer. ADVERTENTIEN aan al de velen, die op meni- gerlei wijze 30 Sept. 1939 tôt een dag hebben gemaakt, welke geen onzer ooit ver- geten kan. Familie KLASENS. Op Dinsdag 10 Oct. '39, 's avonds 7 uur, in het Café „PIEST" te Kiel-Windeweer, zullen ten verzoeke van de Erven van den Heer W. NOORDHOEK, publiek wor den verkocht I. Een groote met erf en grond, grootonge- veer 10.50 A. stadsgrond, zeer gunstig staande en gelegen aan de Dorpsstraat te Kiel- Windeweer, in het centrum, aan harden weg en vaarwater, voor vele doeleinden geschikt o.a, voor landbouwgebruik of voor opslagplaats. II. Eene dubbele voorzien van electrisch licht, met schuurruimte, erf en tuin, groot 6.30 A. stadsgrond, staande en gelegen aldaar, ver- huurd aan de Heeren A. Koek- koek en H. Korthuis voor f 153.— per jaar. Aanvaarding van perceel I bij den toeslag, van perceel II op 1 Mei 1940. Betaling der koopsommen 2 Januari 1940. De perceelen zijn dagelijks te bezichtigen. De sleutel van de landbouw- schuur is te bekomen bij den Heer J. van Calker te Kiel- Windeweer. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. Od heden ZATERDAG 7 OCTOBER a.s., des na- middags om 2 uur, zal ten huize en ten verzoeke van den Heer R. POT en Echtgenoote aan den Hoofdweg 112 te Foxhol publiek contant wor den verkocht: bestaande o.a. uit Buffet, 2 Fauteuils en 4 Staelen, di verse Stoelen en Tafels, Kar- petten, groote Llnnenkast en kleine Kasten. Spiegels, Schil- derijen, Haardkachel, Kamer- kachel, Fornuis, Electr. Wasch- machine met Wringer, Kookpet, Theekast, Kapstok met kleed, Lampen, Cocosloopers, Klok- ken, Bloemtafels, Planten, Ledikant met Matras, Wasch- tafel, Gordijnen, Radiotoestel met Luidspreker, Petroleum- stellen, Electr. Strijkijzer, Tuin- bank, Linnenrek, Weckfles- schen, Theeserviezen, Potten, Pannen, Glas- en Aardewerk, enz. enz., alsmede een Heeren- en een Damesrijwiel en een Racefiets. Te bezichtigen 1 uur vôôr den verkoop. S. M. BOOMSTRA, Deurwaarder, t.o. 't Station ZUIDBROEK. Tel. 56. van het 'snatn. 8.30 uur, ten WATERSCHAPSHUIZE. AGENDAt 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Rekening en vsrantwoor- ding dienstjaar 1938-1939. 4. Begrooting 1989—1940 en vaststelling aanslag. 5. Bestuursverkiezing. De Voorzitter J. A. JANSMA. Echte Ouderwetsche met die fijne amandelsmaak, per pd. 20 et. Banketbakkerjj NEDERL. 's morgens 8, 's middags 12.45 's avonds 8 en 's avonds na 10 uur BRUSSEL VLAAMSCH vanaf Zondag 1 uur vroeger, n.l. 8.00, 12 20, 4.35 en pl.m. 9.20. Geen aansluitkoslen, bij 1 jaar verbinding. Huur el. dyn. luidspr. 10 et per week. pond 20, 26 et. Brusselsche Kermis i/« pd- 13 et. Meelkoekjes */s pd. 12, 14, 15 et. Frou-Frou gesorteerd Banket i/s pond 20 et. Vele soorten Verkade en Paul Kaiser. Pinda's 1 pond 14 et. Nieuwe oogst Betuwe Jam. Nieuwe oogst Busgroenten. Zuurkool 1 K G. 12 et. Tel. 270 Sappemeer. TELEFOON 22. Morgen ZONDAG 8 Oetober 8 uur (Entrée f 0.50) Hoort de nieuwsberichten uit de heele wereld, met een nicuw Reeds voor f 92.50 hebt U zoo'n wereldontvanger. Wij demonstreeren gaarne voor U het verplicht U tôt niets. Koopt Uw Radio bij een vakman. Onze service geeft U vele voordelen en kost U niets. Aanbevelend, Tel 242 SAPPEMEER. As I Tel 24 Voor die gezinnen welke tôt dusver regel matig Petroleum verbruikten (verwarming, verliehting en kookdoeleinden) wor den enqnèteformnlieren beschikbaar gesteld, t.w. des voormiddags van 10-12 nnr en des nam. van 2-4 uur, Inlevering van de ingevulde en onderteekende enquête formulieren en het in ontvangst nemen der Petroleum Distributiekaarten, moet als volgt geschieden, t.w. op voor hen die wonen aan de: N OORDE RSTRA AT PARKSTRAAT SLOCHTERSTRAAT SLOCHTERWEG LANGEWIJK SPITSBERGEN van van 2-3 3-3.30 3.30-4.30 4.30-5.30 4.30-5.30 4.30-5.30 voor hen die wonen aan ACHTERDIEP N.Z. ACHTERDIEP Z.Z. BORGERCOMPAGNIE BORGERCOMPAGNIESTERSTRAAT BOSWIJKSLAAN en STRAAT HEERENSTRAAT KLEINEMEERSTERDIEP N.Z KLEINEMEERSTERDIEP Z.Z KLEINEMEE RSTE RSTRA AT LUTH. KERKSTRAAT M1DDENSTRAAT MOLENSTRAAT voor hen die wonen aan: JAGERSW1JKVan N OORDBROEKSTERSTR A AT STATIONSSTRAAT WINKELHOEK W1LHELMINASTRAAT TRIPSCOMPAGNIE ZUIDERSTRAAT SCHIPPERS Met het oog op een vlot verloopishet noodzakelijk zich stipt aan bovenstaande tijden te houden. SAPPEMEER, 6 October 1939. De Burgemeester der gemeente Sappemeer A. JONKEREN. 9-10 9-10 10-11 10-11 10-11 H-12 2-3 2-3 n 3—4 4-4.30 ,4.30-5.30 ,,4.30-5.30 9—10 9-10 10-11 10-11 11-12 11-12 2-3 3-3.30 1 Idd w. SI J OH KREMI ZACHT VAN SMAAK - PRUS 70 cl BOND VOOR STAATSPENSIOEN. I I gCCll u

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1939 | | pagina 2