BOELDAG 10 Milk- en Kaioeien, Verlating van Minneitsga Nuts- Bewaarscholen JkangiftB van Leerlingen M. 13 Âptil Dansenj Café HUISHAM MIRY BONDI Stennsctaoenen A. Scheper, IcMscta- maafcsters, Slagerij k L TIMAKS Pionier Rijwielen f 36.50. J. J. BODEWES Zn., Fiimavond voor Ouden van Oagen Hnt Kantoor van deo Onder-ODivaognr Stads Land- en Haeriurnn tan huize vai wijlen den HssrMJ.LUCIEER Ont. Ont. fiewnging in Nederland Openbare Vergadering Spreker de heer WOUDEDBEBfi, lid der 2e Kamer P ,De Breinaald' ûeopend elken Dinsdag op Donderdag 11 April men fijne Kantjapon Slochteren. 4 Wipkarreo, MARTENSHOEK (Spoorstritl) NB06EZAND [Kilkwijk] m S1PPEHEEI IPiihHHt). Gelegenheid Westerbroek. M B. 0. BONDE Bonteboonen Gegadigden Week-Rgciame Ook voor U Lichtloopend IJzersterk. op Woensdag 17 April, 8 uur, in 't Hôtel FABER, Leider Ir. MUSSERT. in Hôtel FABER, 's av. 8 uur. bohoeft niet duur t© zijn I Wol- en Handwerkhuis Nederi, Vereen, van Huisvrouwen. Afd. H.S. Op Dinsdag 23 Ap rll spreekt voor onze Vereeniging de heer Brinkman over Italië. Het belooft een prachtige avond te worden. De spreker hoopt niet alleen iets te laten zien en te vertellen over het natuur- schoon van dit prachtige land, maar ook van de oude cultuur der Italiaansche steden. Nu wij voorloopig geen ge legenheid zullen hebben naar dit land toe te reizen hebben onze leden en huisgenooten op deze wijze een uitstekende gelegenheid met Italië kennis te maken. Tengevolge van familie om- standigheden van de leidster onzer bridgemiddag is dezen middag Donderdag niet door- gegaan. Aan de deelneemsters wordt binnenkort bekend ge- maakt, wanneer en of deze middag wel zal zijn. Nu de schoonmaak weer in het land is verzoeken wij onze leden dringend hun kleeren, die zij meenen toch niet meer te dragen, ai te willen staan voor de naaicursussen van Opbouw te Hoogezand en te Sappemeer. Op deze naaicursussen wordt letterlijk van aile oade goed weer nieuw goed omgetooverd. In Hoogezand wordt dit goed graag afgehaald na een bood- schapje bij Mevr. va< der Woude (tel. 135) of bij Mevr. Beukema (tel. 308) en in Sap pemeer door Mevr. Boer (tel. 268) of bij Mevr. Schoemaker (tel. 321). Willen onze leden nog eens gsed zoeken Als ieder eens zoekt, zal er wel bijna niemand zijn, die niet wat voor ons heeft. Naar aanleiding van hetfeit, dat door onze Vereeniging een cursus is uitgeschreven „Hoe houd ik mijn jong kinde ren gezelllg bezig" deeit de directrice van de openbare Leeszaal alhier aan onze leden mee, dat zich aldaar over dit onderwerp bevinden de vol- gende boeken Rooy. Maak het zelf. Hand- leiding voor den knutselaar. Been. Klei-, papier- en car- tonarbeid. Brunink. Wat kunnen wij van carton maken Been. Houtarbeid. Houtman. Wat kunnen wij van triplex maken Winter, De. Moderne hout- slôjd. Veringa en Zweerman. Een- voudig leerwerk. Lely. Raffia en rietvlechten. Fokker en Piebenga. Kleuter- werkjes. Grissemann. Ik bouw mijn speelgoed zelf Huber. Spelend arbeiden hoe kinderen van 3-14 jaar bezig te houden. Marée. Wij knutselen. Smits-Esperstedt. In bed- toch prêt! Veringa en Zweerman. Han- denarbeid voor zieke en herstellende kinderen. Diffelen, Van. Speel je mee Kinderfeesten met speiletjes binnen- en buitenshuis. Fârst en Moszkowski. Het boek der 1000 wonderen. Officiels Medsdeling. .KWIEK" Hng. Wedstrijdprogramma voor morgen D.W.Z.—Kwiek I (aanv. 2 uur) Kwiek II— F.V.V. (aanv. 2 uur) Opstelling Kwiek I. j. Bakker. J. Kerdijk Schoite D Bakker, 0. Heiier, B. Schoite. M. Scheen, Jac. Bodewes, N.N. N N. P. Deiman. Res: J. Scheen. Vertrek per auto 1 uur 's middags vanaf Bonthuizerbrug. Kwiek II. H. Bodewes. P. Drent, Th. Limberger, G. Scheen, J. Gibcus, J. Meijer. Chr. Meijer, J. Geling, B. Schoite Jr., F. Deiman, J. Veerkamp. Res B. Mulder. Wedstrijd programma voor Zondag 14 April '40. Kwiek I—Hoogezand III Wudervank 11—Kwiek il. o. o s. Zondag 7 April, na de Hoog- mîs, bestuursvergadering, ten huize van den heer H. Koe- neman. De w.n. Secretaris J. Kroon. 3.6,0. Zondag 14 April spelen we tegen U. N. I. aanvang 3 uur.' Wees allen vroegtijdig aan- wezig voor oefenen. De Secretaresse. Officîele Publicatie C^vonden voorwerperi. Actentasch met inhoud. Dop van een autowiel. Inlichtingen op werkdagen des voorrniddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand Gemeente Slochteren. Verhuizingen. Tegen ieder, die onderstaan de opgave niet doet, wordt, onherroepelijk proces- verbaal opgemaakt. Verhuizingen, zoowel binnen de gemeente, als naar elders, moeten binnen 5 dagen na de verhuizing, mondeling of schrif telijk, worden opgegeven u i t- sluitend ten gemeente- huize. Bij de opgave te vermelden volledige geslachtsnaam en voornamen, geboortedatum en jaar, vorig en nieuw adres. Invulformulieren worden gratis aan het gemeentehuis verstrekt Slochteren, 6 April 1940. De Burgemeester van Sloch teren, VAN DER HOOP VAN SLOCHTEREN. De Secretaris, H. SNATER. ^P&iï)ÏKBEDBTEN ZONDAG 7 April 1940. Harv. Gem. Sappemeer: 's av. 7 uur, ds. C. A. Schenk Afsch. v. d. Organ st. Hoogezand v. m. 10 uur. ds. D. Bender. Kielwindeweer: v.m. 10 uur, ds. Wasch. Kropswolde 's av. 7 uur, ds. Kruizinga. Westerbroek: 's av. 7 uur, de heer Koppers. Engelbert v. m. 10 uur, ds. Kruizinga. Middelbert v. m. 10 uur, ds. C. A. Schenk. Harkstede-Scharmer: v. m. 9.30 uur, ds. Fournier Jr. Kolham v m. 9.30 uur, ds. Ph. J. Greeven. Slochterén v. m. 9.30 uur ds. Kwint. Schildwolde v.m. 9.30 uur, ds. Zuiderduyn. Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek. Noordbroek v.m. 9 30 uur, ds. Arthur Mulder. Doopsgez. Gem, Sappemeer: v. m. 10 uur, ds. Dufour. Geref. Kerk. Sappemeer v. m. 9.30 uur, en n.m. 4.30 uur, ds. W. Torn. Foxham 's av. 7.30 uur, de heer A. Scholtens, Gron. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer: v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, de heer F Faber. Schaaphok: v.m. 9.30 uur, de heer Rlaauwwiekel. Vroombosch n.m. 6.30 uur, de heer Blaauwwiekel. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastraat v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, ds. C. Brandt; n. m. 2 uur, Zondagschool 's av. 7% uur, Jeugddienst. Foxhol v. m. 9.30 uur, Evang Wolters en n.m. 6 uur, Prediking, Doop, H.Av. 's av. 8 uur, Jeugddienst. BUHÛE&LIJKE& STAND. SAPPEMEER, 29 Maart— 4 April 1940. Geboren Berendina, d. v. Jan Loorbach en van Martha Folkerts Eveit Gezinus, z. v. Evert Woldhek en van Gezina Geertruida Hoepman Niessien, d. v. Jo- hannes Luikinga en van Meintje Middel Henderika, d. v. Éitje Tammo Bos en van Jantina E gelsman Georgius Henricus Antonius, z. v. Johan- nes Henrikus van der Werff en van Agnes Helena Maria Brans, wonende te Hoogf-zand Petrus Johannes Siverinus, z v. Bernardus Simon de Lange en van Tobina Jantina Elizabeth Bulle, geb. te Groningen. Ondertrouwd Jacob Blaauw 30 j., Hoogezand en Grietje Kuur, 24 j., Sappemeer. Overleden Abraham deBeer, 44 j., echtgen. van Betje Klok, overl. te Groningen. HOOGEZAND 29 Mrt.-4 April. Geboren Geessien, d. v. Pieter D. Koerts en Geessien Wolf, Hoogezand; Maria Jaco- ba, d. v Heertje Rrugge en Klaassien Speelman Martens- hoek Aadje Fenna, d v, Lus- tinius Zwarts en Martha de Rook, Hoogezand Mena C. A., d. v. Albertus Kremer en Annegien Meiring, Kalkwijk Willem, z.v. Arend Raspe en Aaltje Bakker, Hoogezand Jan, z.v. Ate Hollander en Grie tje Oosting, Hoogezand. Ondertrouwd Jacob Blaauw, Hoogezand en Grietje Kuur, Sappemeer Hindrik G. Meijer, Siddeburen, SI. en Baukje Oosting, Kropswolde Geert Toole en Jantina H. de Wit, beiden van Kielwindeweer Sijtse van der Wiei, Hoogezand en Hillechien Krans, Roden Taeke de Wolff, Bozum (gem. Baarderadeel) en Agatha M. CoTdes, Lula. Hoogezand Wolbertus N W. Grol. Mar- tenshoek en Gezina A. Koe neman, Gro> ingen Roelof Oosting, Kropswolde en Grietje Bijsterveld, Zuidlaren. Getrouwd Fokko Pestman en Grietje Spijker. Overleden Michiel M. Lu- cieer, oud 56 jaren, echtgenoot van Geertruida M. S. Mulder Mena C. A. Kremer, oud 3 dagen, d. v. Aib. Kremer en A. Meiring Folkert Postema, oud 78 jaren, wedn. van Aaltje Ruiter. SLOCHTEREN 28 Mrt.-3 April. Geboren: Catharina Johanna, d.v. J. R. Boekholt en H. G. Meijer, Kolham Fennechien Aaffien, d.v. H. Benninga en A. Pelgrim, Schildwolde Hil- lechiena Jantiena, d.v. J. Kamst en H. J. Gankema, Siddeburen Kornelis, z.v. J. Drewel en K. Dontje, Siddeburen Daniel, z. v. D. Folkersma en J. A. Smid, Slochteren Hilbrand, z.v. M. Roukema en A. Schnei- ders, Kolham Pieter, z. v. J. Hamminga en H. Zuur, Sloch teren. Ondertrouwd J. C. Huizin- ga, 31 j.. Marsum (Gem. Ap- pingedam) en W. Kort, 27 j., Over«child. Getrouwd M. Boekhoudt, 26 j., Wittewierum (Gem. Ten Boer) en T. Knoilema, 21 j., Harkstede S. R. Bierma, 26 j., Wittewierum (Gem. Ten Boer) en H Tuinema, 18 j., Siddeburen R. Harms, 25 j., Eelde en G. Blijham, 23 j., Kolham R Folkersma, 24 j., Holwierde (Gem. Bierum) en G. Koers, 19 j., Schildwolde; G. Slijm,23 j. Westerlee (Gem. Scheemda) en K de Wilde, 19 j., Tjuchem. Overleden Ida Kruizenga in 't Holt, oud 82 j., weduwe v. J. Nieboer, Siddeburen Eppien Maaike de Vries, oud 20 j., d.v. S. de Vries en A. Boelman, Slochteren (Overl. te Groningen) Sjabbo Buiten- kamp, oud 75 j., weduwn. v. J. Smid, Slochteren. Piaatseljjk Nleuws. Sappemeer. In dealgemeene vergadering van de Ned. Wis- sel- en Effectenbank van aan- deelhouders werden de jaar- stukken goedgekeurd, terwijl besloten werd de bedrijfswinst ad f 1845 30 voor afschrijving en reserveering aan te wenden. De heer L. Galdermans werd als commissaris herkozen. Bij het den 6 Maart j.l. te Groningen gehouden exa men vanwege de Kon. Erk. Algemeene Stenografan Bond, gev. te Utrecht ter verkrijging der diploma's Stenografie en/of Macbineschrijven slaagdeno.m. voor het snelheidsdiploma A. Machineschrijven (Tienvinger- systeem-Typist(e) de dames T. Bulder, Hoogezand en G. Hartman, Zuidbroek en de heeren K. Homan en E. Mei jer, beiden alhier. Allen ont- vingen hun opleiding aan het Instituut Boeikes „De Erkende School voor Sténo, Typen etc., alhier. Onze plaatsgenoot de heer J. Koeneman, komt als no. 1 voor op de voordracht voor onderwijzer te Haren. Hoogezand. De algemeene toestand van de Vereeniging Tôt Plaatselijk Nut Hoogezand- Sappemeer was in het afgeloo- pen jaar gunstig evenals in 1938. De financleele toestand biijft, zonder verontrustend te zijn, de aandacht van het be- stuur eischen. Het aantal leden en donateurs nam in het ver- slagjaar toe. De resultaten van het onderwijs waren over 1939 bevredigend. De bewaarscho- len te Martenshoek, Sappemeer en Kalkwijk telden resp. 76, 95 en 71 leerlingen op 31 Dec. 1939. De beide naai- en verstel- cursussen hadden een bevre digend verloop. Ingeschreven werden 95 leerlingen. Als regel geldt, dat de leerlingen het geheele seizoen den cursus dienen te volgen Ook het onderwijs aan den Handelsavondcursus bleef zich zeer bevredigend ontwikkelen. Op 1 Jan. 1939 telde de cursus 121 leerlingen, gestegen tôt 13® op 1 Jan. 1940. Heteind- diploma van den cursus die in het verslagjaar eindigde, kan worden uitgereikt aan 24 van de 27 leerlingen van de hoog te ka->se. Met ingang van thans loopen- de cursus is de opleiding voor het Middenstandsdiploma in- gevoerd. waardoor het mogelijk dat leerlingen aan het einde der derde klasse het examen voor het Middenstandsdiploma afleggen. Hiervoor moest het leerplan iets worden gewijzigd. Het vak Handelsaardrijkskunde verdween om plaats te maken voor Bedrijfsleer en Rechts- en Wetkennis. De exploitatierekening sluit met f 14547.265, w.o. een voordelig saldo van f 208.705. Onder de ontvangsten is een uitkeering uit de Nutsspaar- bankwinst van f 4128.46. De balans sluit met f 35806 355. De voordracht voor on- derwijzeres aan de komschool alhier, hoofd de heer J. Nieboer, is als volgt: 1 mej. G. D. Landeweer, kweekelinge te Zuidbroek, 2 mej. A. W. Klip- huis en 3 mej. J. Potjer, beiden tijdelijk onderwijzeres, alhier. Voor onderwijzer aan dezelf- de school 1 J. Koeneman, tijd. onderwijzer, Bedum, 2. W. de Haan, id. te Kropswolde en 3 D. Lahpor, id. te Boven Kalkwijk. De autotocht voor Ouden van Dagen wordt de laatste paar jaren in den herfst gevolgd door een fiimavond. Tenge volge van de enorme interna- t onale spanning en de groote onzekerheid voor de toekomst, die toen meer ^werd gevoeld, dan nu, is de fiimavond voor loopig verschoven. Voor goed Gedachtig aan de verrukkelijke uren, die de oudjes zoo'n avond doorbrengen en de oudjes niet alleen heeft de Com- missie gemeend goed te doen hen voor eenigen tijd uit de sfeer van somberheid, juist dezen winter zwarter en lang- duriger dan ooit, te voeren in een sfeer van iicht en jool. Maanden lang teren zij erop. Volgens een advertentie in dit nummer zal dit Woensdag 17 April geschieden. Voor belang- hebbenden, die tôt een beperkt getal f 0.50 worden toege- laten, is het eveneens een uiterst genotvolle avond. De beide vorige keeren waren de kaarten uitverkocht. Op de pas gehouden ledenvergadering van de Fede- ratie-Groningen van den Bond voor Staatspensionneering deed de heèr G. van Roekel, voor- zitter van het hoofdbestuur, op weisprekende wijze, intéres sante, treffende mededeelingen, van groote propagandistische waarde over de wijze, waarop in het bijzonder in Zeeland, ZuidHolland en Overijsel is gewerkt. In plaatsen als Brui- nisse, Oosteriand, Niewerkerk en zoo vele andere meer, aile rechts georienteerd, waar Staats pensioen tôt nog toe uit den booze werd geacht, heeft men eerst een ronde tafel-corferen- tie gehouden met vooraanstaan- de personen van verschillende politieke en kerkelijke kleur, later gevolgd door een open bare vergadering. En het re- sultaat? In verschillende van deze plaatsen zijn thans afdee- lingen van 200 en meer leden. Zoo mocht het gelukken in dit jaar 14 nieuwe afdeelingen te krijgen in Gelderland, 16 in Overijsel, 15 in Zuid- en 5 in Noord—Holland, terwijl nog 15 afdeelingen op stapel staan. De economische abberratie, aldus de heer v. Roekel, is thans een krachtig hulpmiddel. Eén hartroerend beeld hing hij op van den toestand waarin zich vele uitgeslotenen bevin den, wat gebleken is bij de enquête, welke dienaangaande is gehouden in 10 gemeenten in West Friesland en in 10 in den Geld. Achierhoek. Het aantal zelfstandigen bedraagt rond 800 000. De tijden zijn rijp, aldus ging de spreker voort, de we- reld, vooral die van het platte- land staat voor de Staatspen- sioensgedachte open, welaan dan, aan den arbeid Hoogezand—Sappemeer. Jaarverslag 1939 Spaarbank Plaatselijk Nut. Uit het Jaarverslag blijkt dat op 1 Januari was ingelegd fl875787.86.Over 1939 bedroeg de totale inlage f 243070.60 en werd aan inleggers terug- betaald f 334441.98. Aan rente werd bijgeschreven f 47778.85, zoodat het inleggerskapitaal op 31 December bedroeg f 1832195.33. De toeleggingen en hypothé caire en andere leeningen en effecten beliepen in totaal f 2296679,82 op 31 Dec. Het reservefonds bedroeg op 31 Dec. f 328967.85, zijnde ongeveer 17.95% van het inleggerskapitaal. Het aantal inleggers steeg van 2313 tôt 2387. Het aantal uitgegeven spaar- busjes bedroeg op 31 Dec. 744. De Spaarbank is aangesloten bij de Nederlandsche Spaar- bankbond te Amersfoort, door welke instelling evenals vorige jaren de. contrôle op de ad- ministratie is uitgeoefend. Het is een mooi feest geweest, de herdenking van het 60-jarig jubileum van het mannenkoor „H.-S".f Maan- dagavond in de voile zaal van hotel-Beereboom met mede- werking van het Winschoter Mannenkoor onder leiding van den heer Cerfontaine gevierd Het koor, dat ondanks allerlei tegenspoed toch altljd een goeden naani heeft gehad, heeft dien niet alleen weten te bewaren, doch zelfs versterkt tôt eer van koor en den direc teur, den heer E. E. v. d. Glas, beide. Het werd ingeleid met een composée van den oud- directeur, den heer J. J. Sme- des Sr., gedirigeerd door hem zelf; de tekst, was een gele- genheidsgedicht van den heer H. E. Buurma. Daarna volgde een welkomstgroet van den heer H. E. Eekels, voorzitter. f Ook het Winschoter Man- i nenkoor gaf een paar num- mers, terwijl ook samenzang der beide koren tôt het pro gramma behoorde. Het glans- punt was hierblj wel „Das ist der Tag des Herrn", beurielings ontroerend en machtig aan- grijpend. De hul liging werd namens beide gemeenten ingeleid door burgemeester Tuin die door tal van anderen werd gevolgd, terwijl bovendien een schat j van bloemstukken getuigenis aflegden van sympathie. Kropswolde. In 't café Olthof hield de Naaikrans «Krops wolde" haar jaarlijksche ver- loting van de door de leden vervaardigde handwerken, ten bate van schoolreisjes. De prijzen vieien in voigorde op de volgende nummers 792 417 1143 387 781 32 434 698 530 497 650 349 1013 188 460 766 60 570 1109 1007 318 764 1135 759 923 312 754 958 844 965 791 197 196 515 307 191 710 1044 108 1035 352 1191 1057 1174 1071 1014 909 336 872 518 1141 470 147 1131 538 185 1142 619 983 456 699 690 625 678 720 880 325 254 1145 1156 200 1033 62 486 111 156 1058 11 849 441 649 1116 1105 1157 550 Westerbroek. Ten over- staan van den heer Notaris Hoogenboom te Hoogezand werd in 'tCafé Smid, alhier, ten verzoeke van de Erven van den heer K. Brui- ning Jzn. en Echtgenoote pu- bliek verkocht: een behuizing aan den Borgweg, onder Wes terbroek, grootongev 17.70 A. tezamen voor f 1665.aan den heer K. Zuur te Borgweg. Martenshoek. Tôt onderwij zer aan de o.l. school, alhier, is voorgedragen de heer J. de Groot (wachtgelder) tijd. onderw. Medemblik. AD ViTrTENTÏ"eN Met vreugde geven wij ken nis van de geboorte van onzen Zoon GEORGIUS HENRICUS ANTONIUS. J. v. d. WERFF. A. v. d. WERFF-Brans. Westerbroek, 3 April 1940. Tijdelijk St. Jozef-Stichting Sappemeer. Voor de vele blijken van deelneming, ons betoond tij- dens de ziekte en bij het overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder TRIENTJE BEUGEL, betuigen wij onzen harteljj- ken dank. Martenshoek, Smitslaan 49W5. Familie G. LOK. Op Maandag 22 April 1940, 's nam. 1 uur, zullen ten verzoeke en ten huize van de Dames T. en H. WILDEBOER te Slochteren, tegen contante betaling publiek worden ver- kocht T.B.C vrlj vee, als: 4 Hokkelingen, 5-jarige Ruin, 10-jarige Fokmerrie, Schapen en dikke Lammeren, 2 Ploegen w.o. 1 nieuwe, 2 Eggen, Cultivator, Aardap- j pelzeef, Bascule met gewich- j ten, Handhooihark, 2 Zichten, 2 Gereiden, partij Mest enzoovoort. Bezichtiging één uur voor den verkoop. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. Ds prijzen van ds zijn gtfvalien op No 3, 7, 9, 176 179 dagelijks aan de Scholen. De kinderen moeten vddr 1 April 1940, den leeftijd van 4 jaar hebben bereikt. Verzoeke trouwboekje even mede te btengen. Morgen ZONDAG Aanvang 7 uur. Voetspecia iste Verwijdert pijnioos LJkdoorn* en Eelîknotbels Behar deld dikke e» inge- groeide nagels, enz. enz. Tarief biiiijk. Behatideling na overleg. Bij aankoop van gratis pédicure. Noorderstr 164, Sappemeer zonder Bon pd. 15 et. Waa'sche Pootboonen L 20 2 pd Pruimen 23 j Extra blanke Schijfappels pd. 80 Zoete Appels 32 Fijne Calif. Peren 10 stuk Huishoudzeep 42 et. 2 pk. Zeifw Waschm 27 Hennep en Boekweitp.L 20 Sierduivenvoer Kanarie en Lijsterzaad. Kamerbezems 40 et. Schrubbers 45 et. Bruine Boenders vanaf 9 et Handvegers 20 et. Wiîters 40 Witkalk, Murillo Àmoniak, Zoutzuur Broedeieren vaa Roode Islanders voorradig. Versche Eieren 50 en 70 et de 20 stuks. Hoogezand. voor de O. L. SCHOOL te HOOGEZAND, FOXHOL en WESTERBROEK, gelieven zich voor nadere inlichtingen aan te meîden voor 11 April 1940, te- Geme n'eîecretarie afd. Oadetwijs 1 ons Gekr. Ham 1 ons Jachtworst j||[m 1 ons Boterhamworst Sappemeer liggen duizenden gulder.s, 1er leen beschikbaar, op zeer ge- schikts voorwaarden. Vraagt inl. met p>stz. voor antwoord onder no 22 Bureau dezes. (Fongers Fabrikaat) in pryzen vanaf Aile modellen voorradig. Martenshoek - Tel. 48. met medewerking van de Dameszangvereeniging „EDPH0NIA", die haar iaatste succssvolls REVUE „Dat slaat In" opvoeren. Muzlsk: EVELYNE NOVACEK. Voor belangsteilenden een beperkt aanta! kaarten verkrijg- baar f 050. Zaalopening 71/, uur. der wordt tôt nadere aankondiging waargenomen door den Heer D. P0STMA, Onder-Ontvanger te Stads- kanaal, van 9 /s tôt 4 uur. f Entrée 10 cent. Kaarten verkrijgbaar Hôtel FABER. In de Etalage hebben wij gefitaleerd, een handgebreide Japon van de fijnste Kantwol, deze komt U aan wol met patroon op slechts f 2.40 Deze luchtige japon is een heerlijke dracht voor het a.s. Zomerseizoen. Bij aankoop van WOL geven wij gratis patronen en vakkundige voorlichting. Noorderstraat 53 Sappemeer. tôt

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1940 | | pagina 2