Stii Di Sfogi: een mi E. SCH A. EL Spee] Eene Behuizing Café I. MMMlt Dansen. 10 Sappemeir. BABY-ARTIKELEN DERK BLAAK SPE I FO Fruith Bij inschrijving te pachten Hand T voor Het adres voor Kiels HOC ybete j. K! Welke distributie-bons zijn geldîg KSEL ZONDAG a.s. HET BEZONDER AANBOD Cognac, Oude Boll's, levert li De lOnze is Schitterei voor 1( Komt kijken, U voor U h Uw kind< Ook groc Drogist mool n< Tel. 388 De mee ste SAPPEME Een k W1 De hee boekhoudi laat, preci half acht 1s ZOOÎ geslapen lederen dz naar zijn tiiet kunne toor, maa hij door bonden. E Meneer stappen t hoek; Ail bus. Aile paald schi passen da dag het dat hij he derde vei den hoek als ze teri ze een ka tuurlijk on En wacht mengeling Het nn Maar dez Het meisji staan voo eenige on( haar weg. Meneer de vroegi na te den' delingen kantoor r Voor den meneer S beide hee vriendcha J u Om de hc in onz brave Alléén Repen e Diverse soorh Onder aanl Meubelmak hebben wij i voor z Ook in R hangers en ruime sortee Ziet ook voor bespotl Zuiderstn 's AV( Bon 18 van 9 Dec. t.m. 15 Dec. voor 125 gr. rogge- brood of 100 gr. ander brood of een rantsoen gebak. Deze bon blijft geldig t.m. 22 Dec. Bon 16 blijft geldig t.m. 8 Dec. Bon 17 blijft geldig t.m. 15 Dec. 30 Dec. voor 60 65 gr. rog- gebrood of 50 gr. ander brood of »/2 rantsoen gebak of 35 gram meel of bloem (d.i. tar- webloem, tarwemeel, rogge- bloem, roggemeel, zelfrijzend bakmeel of boekweitmeel). Eén rantsoen gebak bestaat minimum uit 160 gr. koek (ontbijtkoek), 140 gr. specu- laas, 200 gr. andere koekjes, 90 gr. bisquits of wafels, 75 gr, beschuit, 300 gr. cake, 600 gr. taart, 600 gr. gebakjes; 500 gr. gevuld groot korstgebak (bo- terletter e.d.) of 400 gr. ge vuld klein korstgebak (aman- delbroodjes e.d.). Boter en Vet. Boter- en Vetkaart. Bon 19 t.m. 13 Dec. voor 250 gr. boter of 250 gr. mar garine of 200 gr. vet (oude voorraden 250 gr. vet). Bon 20 van 7 Dec. t.m. 13 Dec. voor 250 gr. boter of 250 gr. margarine. Deze bon blijft geldig t.m. 20 Dec. Bon 21 van 14 Dec. t.m. 20 Dec. voor 250 gr boter of 250 gr margarine of een halve flesch slaolie. Deze bon blijft geldig t.m. 27 Dec., slaolie mag worden afgeleverd t.m. 31 Januari. Bon van 21 Dec. t.m. 27 Dec. voor 250 gr. boter of 250 gr. margarine. Deze bon blijft geldig t.m. 3 Jan. Bon van 28 Dec. t.m. 3 Jan. voor 250 gr. boter of 250 gr. magarine of 200 gr. vet. Deze bon blijft geldig t.m. 12 Jan. Vergadering op Woensdag 11 December, 's avonds 7 uur in 't Café Prins te Sappemeer. Wedstrijdprogramma voor Zondag Kwiek II N.O.V.O. Il 2 uur Woldjer Boys—Kwiek III 2 uur Kwiek II J. Schomaker. J. Kerdzk, J. Geling. J.Kroon, J.Gibcus, M.Nagengast. P. Keizer, N. Mulder, R. v. d. Werff, J. Scheen, P. Deiman. res. M. Scheen. Kwiek III J. Bakker. H. Bodewes, Mulder. E. Heijlkema, N. Nagengast, H. Veerkamp. G. Scheen, H. Roose, Chr. Meijer, P. Geling, Stiekema. res. B. Scholte, G. Heller. Vertrek Kl.meersterbrug 12 30 uur. Programma voor de volgende week wordt nader bekend ge- maakt. Een boek. Een pasfoto. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. Burgerlijke Stand. SAPPEMEER 29 Nov.-5 Dec. Geboren Frans, z.v. Jan Brust en Fransina Frederika Meijer; Hendrik, z.v. Jan Hooite Gnodde en Bouwina Siegers Jantje Hen- drika, d.v Hendrik Bakema en Jantje Vroom Berend, z.v. Siefko Juiius en Sophia Luktje Rutiles, wonende te Dantumadeel Jacob, z.v. Jan Lambeck en Almtje van Bon. Getrouwd Thomas Kanter, Wildervank en Grietje Schut, Sappemeer. Overleden Gesina Wilbrink, oud 85 jaren, weduwe v. Freerk Koetse. HOOGEZAND 29 Nov.-5 Dec. Geboren Heiko, z. v. Heiko Veger en Grietje Elzinga, Wes- terbroek Dominicus Ant. Jozef, z. v. Pieter van den Berg en Mechelina Joh. M. Stokkermans, Hoogezand ;Janneta Hend. Gisela d.v. Reinier O. Kruizinga en Jan- tina Joosten, Windeweer; Gezina, d.v. Eltje Kalk en Eltje Pot, Foxhol, Smitslaan. Ondertrouwd Luitje R. Meijer, t.m. 15 Dec. voor 100 gram vleesch, been inbegrepen of een rantsoen vleeschwaren. Bon „11 worst, vleesch waren" voor een rantsoen vleeschwaren. Deze bonnen blijven geldig t.m. 18 Dec. Bon 10 blijft geldig t.m. 8 Dec. Het rantsoen vleeschwaren, dat per bon kan worden ge- kocht, bedraagt 75 gram voor gerookt of gekookt varkens-, rund-, kalfsvleesch en voor gerookte worstsoorten, 100 gram voor gekookte worst soorten, rolpens en knakworst, 125 gram voor leverartikelen, tongenworst en nierbrood of 150 gram voor bloedworst. De met 09 genummerde bons blijven geldig tôt 1 Dec., echter niet in hôtels, restaurants e d. Bon 30 van 7 Dec. t.m. 20 Dec. voor 1 kilo suiker. Bon 81 van 9 Nov. t.m. 20 Dec. voor een 2 pond kof fie of een 3/4 ons thee. Kaas. Bon 49, 50, 62 en 63 van 2 Dec. t.m. 29 Dec. voor 1 ons kaas. Bon 23 van 9 Dec. t.m. 15 Dec. voor één ei. Deze bon blijft geldig t.m. 22 Dec. Bon 37 blijft geldig t.m. 8 Dec. Bon 36 blijft geldig t.m. 15 Dec. Bon 56 van 19 Nov. t.m. 16 Dec. voor '/2 Kg- peul- vruchten (voorlopig alleen groene erwten, spliterwten en event. capucijners). Bon 43 van 30 Nov. t.m. 27 Dec. voor 250 gr. rijst, of rijsteineel of rijstebloem of gruttenmeel (gemengd meel). Amsterdam, onl. te Hoogezand en Geertruida Gez. Otten, Assen. Getrouwd Hindrik Kleefman en Aaltje Tonnis; Willem Sim- meren en Hendrina Nijveen. Overleden Stoffer Smit, oud 62 jaren, echtgenoot van Eelke Bartels Fennegie Niemeijer, oud 20 jaren, ongehuwd. SLOCHTEREN 28 Nov.-4 Dec. Geboren Fenna Hinderika, d.v. C. Boddeus en W. Praamstra, Schildwolde. Ondertrouwd D. Pesrnan, 27 j., Ten Boer en S. Abbring, 28 j., Overschild N. A. Wieringa, 44 j., Tjuchem en T. J. Dusseljee, 35 j., Tjuchem. Getrouwd W. P. Hazenhoek, 19 j., en G. G. Laan 17 j., beiden van Siddeburen. Overleden: Anna Jager, 71 j„ weduwe van D. ter Veer, Kol- ham Arend Bakker, 76 j., echt genoot van Johannavan der Laan, Kolham. Predikbeurten. Herv. Gem. Sappemeer v. m. 10.30 uur, ds. C. A. Schenk Extra Coll. Stemming. Hoogezand v. m. 10.30 uur, Ds. G J. Romijn te Enkhuizen. Kielwindeweer geen dienst. Kropswolde v. m. 10 uur, ds. Oskamp. Westerbroek: v. m. 10 uur, ds. Lekkerkerker. Engelbert v. m. 10.30 uur, ds. Kruizinga. Middelbert v. m. 2.30 uur, ds. C. A. Schenk. Harkstede Scharmer v. m. 10 uur, ds. Smids. Kolham v. m. 10.30 uur, Cand. Schoenmaker. Slochteren n. m. 3 uur, ds. Kwint. Schildwolde v. m. 10 uur, ds. Zuiderduyn. Hélium v. m. 10 uur, ds. Politiek. Noordbroek: v. m. 10 uur, ds. van Leeuwen Sr. Doopsgez. Gem. Sappemeer v.m. 10 uur, Mevr. Gaaikema-Paul van Uithuizen. Geref. Kerk. Sappemeer: v. m. 10 uur en n.m. 3 uur, ds. W. Tom. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer v.m. 9.30 uur en n. m. 3 uur, de heer F. Faber. Schaaphok v. m. 10.30 uur, de heer Blauwwiekel, Vroombosch n. m. 3 uur, de heer Blauwwiekel. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 10 uur en n.m. 4 uur, ds. C. Brandt; 's av. 7 uur,Jeugddienst. Foxhol: v.m. 10 uur en n.m. 4 uur, Evang. Wolters. 's av. 7 uur, Jeugddienst. Bon 83 van 2 Nov. t.m- 27 Dec. voor 250 gram haver- mout, havervlokken, haver- bloem, aardappelmeelvlokken, gort, gortmout of grutten. Bon 88 van 2 Nov. t.m. 27 Dec. uitsluitend voor 250 gr. gort, gortmout of grutten. Bon 93 van 2 Nov. t.m. 27 Dec. voor 100 gr. maizena, griesmeel, $ago, aardappel- meel of een hoeveelheid pud- dingpoeder of puddingsaus- poeder, welke 100 gram zet- meel bevat. Bon 98 van 2 Nov. t.m. 27 Dec. voor 100 gr. vermi- celli, macaroni of spaghetti, Van 1 Nov. t.m. 14 Dec. zijn geldig Voor haarden en kachels bon 04, 05, 06 en 07. Voor Centrale verwarming de bonnen 07 t.m. 14. Voorts aile eenheden 2e période. Scheerzeep. Bon 116 (extra bonnen- kaartje) van 31 Aug. t.m. 31 Dec. voor 50 gram scheerzeep of een tube scheercrême of een pot scheerzeep. Petroleumzegel Période 7 van 4 Nov. t m. 29 Dec. voor 2 liter petroleum Petroleum zegel Période B van 11 Nov. t.m. 15 Dec. voor verlichting. Textielproducten. De bonnen A en AA van de textielkaart van het hoofd van het gezin geven t.m. 31 Dec. recht op het koopen van een Winterjas of -mantel. Dit beteekend dus, dat slechts één persoon uit ieder gezin op het koopen hier- van recht heeft. Met nadruk wordt er op gewezen, dat het in het voor- nemen ligt eenige bonnum- mers van de brood-, vleesch-, boter- en vetkaart niet aan te wijzen. Sommige bonnum- mers zullen dus niet geldig worden verklaard. Leger des Heils. Hoogezand Van Royenstr. v.m. 10 uur, Heiligingsdienst n.m. 7 uur, Verlossingsamenkomst. door Schout-bij-Nacht Friedrich Ltitzow.. (Uitgave Scheltens en Giltay - Amsterdam '40). Nadat Frankrijk de wapens moest strekken, heeft de Duitsche weermacht haar voile energie kunnen en moeten concentreeren op het Britsche eiland. Merk- waardig is, hoe in slechts enkele weken tijd, de huidige oorlog volkomen van karakter is ver- anderd. Terwijl de geduchte Duitsche strijdmiddelen te Iand tôt een zekere passiviteit waren gedwongen, werd daarentegen de activiteit van de Duitsche marine aanzienlijk verhoogd. De aard van deze nicuwe fase in den oorlog wordt bepaald door Engeland's ligging. Uiter- aard speelt het gecombineerde mijnen- en duikbootwapen een belangrijke roi in dezen strijd. Op de Engelsche blokkade van Europa heeft Duitschland ge- antwoord met een tegenblokkade. Deze bestaat in hoofdzaak uit het afsnijden van den Engelschen import. Wel wetend, dat hier een van Engeland's zwakke steeên ligt, concentreert de Duit sche Admiraliteit al haar krach- ten op het lam slaan van den Britschen invoer. Dat het hier- bij niet gaat om incidenteele successenj maar veeleer om blijvende, nimmer verflauwende activiteit, vertelt de bekende Duitsche marinedeskundige Schout-bij-Nacht Friedrich Lut- .zow ons in zijn geschrift „Strijd onder water", dat een helder beeld geeft in de kwesties be- treffende de voorgeschiedenis, heden en naaste toekomst van den oorlog ter zee, en dat bui- tengewoon objectief is, niettegen staande het feit dat de schrijver een Duitscher is. Het is uit- stekend gedocumenteerd en daardoor betrouwbaar. Wij raden de lezing er van ten zeerste aan. Rest ons slechts nog te vermel- den dat de rédacteur van „Onze Vloot", de heer A. M. Cageling er een inleiding voor schreef, terwijl de uitgever aan den tekst een intéressante keuze foto's toevoegde. Sappemeer. Onder architec- tuur van den heer J. Wiechertjes is na bekomen machtiging namens het bestuur der Ger. Schoolver- eeniging, alhier, onderhands aan- besteed de verbouw der school en de bouw van nieuwe privaten. De verbouw is opgedragen aan E. Planting, het schilderwerk aan A. Vegter, het sanitair aan F. v. d. Span en de electr. geleiding aan de Fa. V. Braun, ailes alhier. Hoogezand. Tengevolge van de duisternis geraakte de melk- venter E. Brink van Sappemeer, op weg om melk op te halen uit de Nieuwelaan, Donderdag- ochtend te ruim half 8 tegenover het gemeentehuis, alhier, met zijn melkkar, waaronder een hond was gespannen, in het Winschoterdiep. Een schipper, die zijn hulpgeroep hoorde, snel- de het eerst toe, later gevolgd door marechaussee's en een paar anderen en met vereende krach- len wist men den man te redden. Nu was het merkwaardige, dat de hond, die zich los had ge- werkt en weer op den wal was geklauterd, niet zoodra had be- merkt, dat zijn baas nog in gevaar was, of hij sprong weer te water, daarna pogend zijn meester op te duwen. Kar en melkbussen werden later opgevischt. Kropswolde. Ten overstaan van den Heer Notaris J. L. L. C. Hoogenboom te Hoogezand, werd in het Café Kloosterhuis te Kropswolde publiek verkocht Ten verzoeke van de Erven Wed. G. Topper, eene Behui- zing met erf en tuin te Krops wolde voor f 3825.aan den Heer H. Bouma te Wolfsbarge. Eene Behuizing waarin Wa- genmakerij met erf en tuin, gr. 12.60 Are te Kropswolde voor f 3370aan den Heer J. Top per voor den heer P. Pattje, al hier. Een aandeel in de Noord- Ooster Courant groot f 10.—, voor f 45.— aan den Heer Js. Topper alhier. Ten verzoeke van de Fam. Pattje eene Behuizing met erf en grond aan het Guitpad, gr. 37.20 Are, voor f 2575 aan den Heer H. Gankema te Krops wolde. Ondanks de moeilijkheden en bezwaren, die vooral dit jaar bij- zonder groot waren, isSinterklaas toch gekomen. Woensdagmiddag heeft hij reeds, natuurlijk verge- zeld van zwarten Piet, een be- zoek aan café Redeker in Boven- Kalkwijk gebracht, omdat hij blijkbaar wist, dat daar onder leiding van meester Pijbes en mej. Prins niet alleen aile school- kinderen bijeen waren, maar ook het kleine grut boven de 3 jaar waarvoor de school tôt dusver nog een onbetreden heiligdom is. Ook de oudercommissie was aan- wezig. Het mooiste was wel, dat de kinderen wisten, dat de hei- lige Sint kwam, zoodat ze in groote spanning, met een pojje- lend hart en sommigen ook, wier geweten niet helemaal zuiver was niet volkomen gerust, zijn komst zaten af te wachten. Eindelijk, daar ging de deur open en trad hij gevolgd door zijn trouwen knecht, glimlachend en deftig buigend de zaal binnen om met statigen tred zich naar hettooneel te begeven. Een daverend gejuich steeg bij zijn komst op en met een toepasselijk welkomsllied werd hij begroet. De ouderen hadden schik, doch onder de kleuters waren er, die wel wat angstig rondkeken, of Moeder ook in de buurt was, maar zie, toen Sinterklaas zoo vriendelijk en gemoedelijk begon te bab- belen, was aile vrees snel ge- bannen. Een echt feest werd het, want ze kregen heerlijke ranja, chocolade, koekjes en koek, door zwarten Piet met kwistige hand rondgedeeld en zelfs kregen aile kinderen der drie laagste klassen nog een cadeau op den koop toe. Of Sinterklaas ook lief was Dat stond ook te lezen op de ge- zichten van de kleine kleuters, die allen met mekaar bij Sinter klaas op het tooneel moesten ko- men en die al heel gauw zoo famliiaar en vertrouwelijk met hem waren geworden als de groote Kindervriend maar kon begeeren. Maar niet voor allen was hij lief. Er kwamen ook voor hem op het zondaarsbankje en benauwde momenten stonden ze door, maar ook, als ze eenmaal beterschap hadden beloofd en het strakke gezicht van den goed- hartigen Sint weer een vriende- lijken plooi kreeg was aile leed gauw geleden. Anderhalf uur duurde de prêt, een heerlijke tijd. Toen vertrok de hooge gast weer met zijn lijfknecht, uitgeleide ge- daan bij een afscheidslied van een kinderschaar wier gezichten straalden van prêt en dankbaar- heid. En zooals het hier was, was het eveneens in de kleuter- school te Ben.-Kalkwijk, in die te Martenshoek en in de o.l.school, aldaar en ook aan de kleintjes van de kleuterscholen te Sap pemeer heeft Sinterklaas een heerlijk feest bereid, dat hen hun geheele leven door zal heugen. Overal een blijde inkomste, een heerlijk vertoeven en groote dankbaarheid jegens den wel- doener bij zijn afscheid. Winterhulpcollecte. De eerste winterhulpcollecte heeft naar schatting vijf zes ton opgeleverd. Worden de af- zonderlijk ontvangen giften hierbij opgeteld, dan komt men tôt een totaal bedrag van rond 1 millioen gulden. De collecte- opbrengst in de provincie Gron. was f 28000.— waarnog ruim f 6000.— bijkomt aan afzonder- iijke giften. Wat de bedragen betreft, spant natuurlijk de stad Groningen de kroon met f 8405.95"2, d.i. 7 cent per in- woner. Deze bedragen waren in Hoogezand f 1157.671/2 of 9.85 c. per inw., in Sappemeer f 559.49, d.i. 8.01 c per inw., in Zuidbroek f 194.64 d. i. 7.09 c. per inw., in Noordbroek f 170.34, of 8.66 per inw., in Slochteren f 789 83'/2 of 5.71 c. per inw. Het hoogste bedrag per inw. bracht Warffum op met 18.94 c. Hiertegenover staat bijv. Mun- tendam met 3 c. De tweede Winterhulp-collecte zal worden gehouden op 27 en 28 Dec. ni. op 27 Dec. een bus-huiscollecte en op den volgenden dag een bus-straatcollecte. Waarschuwing van den Districtscommandant der Maréchaussée. De Districtscommandant der Maréchaussée te Groningen ver- zoekt de volgende waarschuwing op te nemen, welke gericht is tôt aile weggebruikers, voet- gangers inbegrepen, de verduiste rings- en verkeersvoorschriften zeer nauwkeurig in acht te nemen Met nadruk wordt er hierbij op gewezen, dat gestreng tegen overtreders zal worden opgetre- den. In het bijzonder zullen de wielrijders zich onder meerstipt aan de volgende voorschriften hebben te houden a. Niet meer dan met twee wielrijders naast elkander rijden en bovendien rechts houden. b. Daar waar een rijwielpad is, gebruik maken vandat rijwiel pad. c. Niet met rijwielen op hoeken van wegen of op den rijweg gaan staan. d. Niet vasthouden aan rij- of voertuigen en evenmin aan een anderen wielrijder. e. Hetinhalenenvoorbijrijden van andere weggebruikers moet zoo snel mogelijk geschieden. f. Het rijwiel moet tusschen zonsonder- en zonsopgang ver- licht zijn overeenkomstig de voorschriften, die in de dagbladen bekend zijn gemaakt, Debestuurders van motorrij- tuigen moeten zich zeer nauw keurig houden aan de hieronder genoemde maximum-snelheden 40 K.M. per uur voor aile soorten motorrijtuigen binnen bebouwde kommen. Buiten de bebouwde kommen gelden de volgende maximum- snelheden A. 80 K.M. per uur voor per- sonenrijtuigen (die plaats bieden voor ten hoogste 8 personen) en voor motorrijwielen met of zon- der zijspan. B 60 K M. per uur voor de overige motorrijtuigen (dus o.m. vrachtauto's en autobussen). Advertentieën. met erf, tuin en bouwland, staande en gelegen te Kolham, bewoond door den Heer J. DRA1JER, groot 95.30 Are. Inlevering van gesloten brief- jes vôôr 17 December 1940, ten kantore van ondergeteekende alwaar de voorwaarden van ver- pachting te vernemen zijn. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. 7 uur: veri@ngd tôt de Kerstdagen Nog muziek na a j. i S U C siuiting der zenders. ïtaciioccrîtrai© ngz.-jpm. Oude Klare, Jenever en Brandewijn, Bessen en Citroen jenever, Cats Jenever, Zoete Wijnen, Zure Wijnen, Witte Wijnen, Liters potten Kersen en Pruimen, Liters bussen Aardbeien, Vruchten-Bowl, Boeren Jongens, Qezoete Bessen en Frambozen, Roode en Witte Bessenwijn, Elite Port, Schilletje, Voorburg, Red Port, Whitte Port. Op vertoon van stamkaart ter naam van het kind of op spéciale vergunning zijn in ruime sorteering. Verkrijgbaar bij Wiegen en Ledikantjes zijn geheel vrij. op Bon 19 2 ons Vet. op Bon 56 Groene of Spliterwen. op Bon 18 of 20 Margarine. op Bon 29 Zeeppoeder, Zeep, Toiletzeep, Hardezeep. op Bon 81 Thee rantsoen 23, 26, Koffie vanaf pd. 38. op Bon 36, 37 een Ei 6'/2 - 7, groot 8. op Bon 49, 50, 62, 63 Gele of Leidse kaas. op Bon 88 prima Gort of Gortmout. op Bon 98 Honig Vermicelli." op Bon 93 Maizena, losse en pakjes Pudding. op Bon 16 en nieuwe bon Witte en Gele Suiker. op Bloembon 2, Tarwebloem, Beschuiten, Koeken, Koekjes. op Bon 43 Rijst, Kindermeel, Griesmeel. op Bon 21 voor fies of losse Slaolie eerst inleveren, daarna spoedigst Ievering. ZONDER BON Spiritus, Cichorei, Peekoffie, Koffiesurrogaat, Wijnen, Likeuren. L. WObTEf^S, Sluiskade 2, Martenshoek A il i. I HOESTDRÀI Voor in Ee In voor ee CYRUS goeds Dan he Vele St. Nie leder die ontvangt ee Bakkersartikelen. Broodbonboekje. Bloemkaart. Bon 2 van 2 Dec. t.m. Vleesch en Vleeschwaren. Bon „11 vleesch" van 5 Dec. Bond van Platteiandsvrouwen. Afd. H.-S. Officieie Mededeling. „K W I E K" Officieie Publicatie Gevonden voorwerpen. lUgemeen Distributiebonboekje. Suiker. Koffie en Thee. Eieren. Peulvruchten. Grutterswaren. ZONDAG 8 Dec. 1940. Brandstoffen. Petroleum. Boekbespreking. STRIJD ONDER WATER, Plaatseiijk Nieuws. HARKSTEDE-SCH ARMER. Tôt notabelen zijn herkozen C. Een- kema te Scharmer en A. Knol- lema te Harkstede tôt kerkvoogd Jac. Kuipers Hzn. te Harkstede. Sinterklaas. Denkt aan de Verduisterings- en Verkeersvoorschriften. Entrée 25 cent. Wegens de vele aanvragen die nog binnen komen, wordt gratis aansluiting, zonder verbinding voor een zekere tijd, Het abonnement gaat eerst in op 25 Dec. a.s Wacht niet! De aansluitingen worden alleen in volgorde van binnenkomst uitgevoerd. bij het Gemeentehuis HOOGEZAND „De Tijdgeest"

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1940 | | pagina 2