UEMEI's Boni B uw R U J. w BOELDAG Meubilairs Goedereo, M J. HtMMIiSt, Dansen. 1 KLIPHUIS Vegen van Schoorste 1 N U is h< Café «.h. de Neer MEBEMA J. TOOI. R. DE VRIE Speelkaart Welke distributie-bons zijn geldig Electriciteits- werken Jac. H. Fellinger KIEL ZONDAG a.s» Waterhuizen. 2 Brillen gebruifo n.l. 1 voor het lez en 1 voor op strc is ongemakkelij overbodig en du U kunt met 1 B prettig lezen en t makkelijk In de ve zien zonder het h derlijke verwissele en het is goedkof Deskundige voorlichtinf Gedipl. Optici HOOGEZAN Ondergeteeken< houdt zich evenals vorigi beleefd aanbevolen voor Wilhelminastr. 103, Sap| ONDERDEE O H. H. VE Bon 06 van 3 Maart t.m. 9 Maart voor 100 gr. brood of een rantsoen gebak. Deze bon blijft geldig t.m. 16 Maart. Bon 05 blijft geldig t.m. 9 Maart. Bon 5 van 24 Febr. t.m. 23 Maart voor 35 gr. tarwe- bloem, tarwemeel, rogge- bloem, roggemeel of zeifrij- zend bakmeel (geen boekweit- meel). Boter en Vet. Boter- en Vetkaart. Bon 06 van 3 Maart t.m. 9 Maart voor 250 gr. boter, 250 gr. magarine Deze bon blijft geldig t.m. 16 Maart. Bon 05 blijft geldig t.m. 9 Maart voor 250 gr. boter of 250 gr. margarine of 200 gr. vet. Bon „05 vleesch" van 27 Febr. t.m. 9 Maart voor 100 gram vleesch of een rant soen vleeschwaren. Bon „05 worst, vleesch waren" voor een rantsoen vleeschwaren. Deze bonnen blijven geldig t.m. 12 Maart. Bon 06 van 17 Febr. t.m. 16 Maart voor 1 kilo suiker. Bon 02 van 3 Febr. t.m. 16 Maart voor 125 gr. koffie of 50 gr. thee. Kaas. Bon 13 en 14 van 24 Febr. t.m. 9 Maart voor 1 ons kaas. Deze bonnen blijven geldig t.m. 23 Maart. Bon 81 van 3 Maart t.m. 9 Maart voor één ei. Deze bon blijft geldig t.m. 16 Maart. Bon 12 blijft geldig t.m. 9 Maart. Bon 15 van 24 Febr. t.m. 30 Maart voor kg. peul vruchten. Bon 11 van 24 Febr. t.m. 23 Maart voor 250 gr. rijst, rijstemeel, rijstebloem, rijst- gries of gruttenmeel (gemengd meel). Bon 07 van 24 Febr. t.m. 20 April voor 250 gram haver- mout, havervlokken, haver- bloem, aardappelmeelvlokken, gort, gortmout of grutten. Bon 08 van 24 Febr. t.m. 20 April voor 250 gr. gort. gortmout of grutten. Bon 10 van 24 Febr. t.m. 20 April voor 100 gr. maizena, griesmeel, sago, aardappel- meel, rijststijfsel, kookstijfsel, glansstijfsel of een hoeveel- heid puddingpoeder of pud- dingsauspoeder, welke 100 gr. zetmeel bevat. Bon 09 van 24 Febr. t.m. 20 April voor 100 gr. vermi- celli, macaroni of spaghetti. Bon 16 van 1 Maart t.m. 30 Maart voor 150 gr. toilet- zeep, (nieuwe samenstelïing), 120 gr. huishoudzeep, 200 gr. zachte zeep (oude samenstel ïing van voor 1 Januari 1941), 150 gr. zachte zeep (nieuwe samenstelïing van na 1 Janu ari 1941), 300 gr. zachte zeep- pasta, 250 gr. zeeppoeder of 600 gr. waschpoeder. Bon 117 (extra bonnen- kaartje) van 1 Jan. t.m. 30 Apr. voor 50 gram scheerzeep of een tube scheercrême of een pot scheerzeep. Van 1 Maart t.m. 31 Maart zijn geldig Bon 15, 16 en 17 van de „bonkaart distributie vaste brandstoffen - haarden, kachels." Bon 35, 36, 37, 38, 39, 40 en 41 van de „bonkaart distributie vaste brandstoffen, centrale verwarming." De geldigheidsduur van de bonnen en eenheden van de vorige période is verlengd tôt 14 Maart. Petroleumzegel Période E van 24 Febr. t.m. 31 Maart voor 2 liter petroleum. Petroleumzegel Période 9 van 24 Febr. t.m. 20 April voor 2 liter petroleum voor kookdoeleinden. Op Donderdag 6 Maart 's mid- dags om 3 uur zal mevr. Hof- man—de Vries in het hôtel Huizinga tegeno.ver het station voor ons spreken over „FIet Leven in Nederlandsch-Indië". Zooals wij reeds schreven, is mevr. Hofman 6 jaar in Indië geweest en spreekt ze dus uit eigen ervaring. Verder neemt mevr. Hofman een koffer met Indische curiositeiten en gebruiks- voorwerpen mee. Het lijkt ons een zeer aardige middag te worden vooral voor diegene, die familiebetrekkingen in Indië heeft. We hopen dan ook dat zeer veel dames in het hôtel Hui zinga aanwezig zullen zijn. De bridge drive zal worden gehouden op Maandag 24 Maart 's middags om 2 uur in het hôtel N. A. Groeneveld. De dames kunnen zich al vast met of zonder partner opgeven bij mevr. Marring en Schoter voor Hoogezand en bij mevr. Steen- beek voor Sappemeer. Vergadering op Woensdag 12 Maart 's avonds kwart voor zeven in ,,'t Café Prins" te Sap pemeer. Mejuffrouw P. Smit te Slochteren houdt een lezing over: „Hoe passen we ons het best aan bij de tegenwoordige omstandigheden". Dames, denkt U aan de broodbonnen We wekken nogmaals aile dames leden op de lessen trouw te bezoeken met het oog op de te houden soirée. De Secretaris M. Nagengast. Aile wedstrijden voor morgen zijn afgelast. Dinsdagavond lialf acht club- avond bij Smit, Martenshoek, op aller opkomst wordt gerekend. Programma voor Zondag 9 Maart. F.V.V. II—Kwiek I 2 uur. Kwiek II Wagenborgen 2 uur, N.O.V.O. II—Kwiek III 2 uur. Een gymnastiekschoen. Een riem. Een motorhandschoen. Een dameshorloge. Een kosteloosrijwielbelasting- kenmerk. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en II uur, politïebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand De Burgemeesters der gemeen- ten Hoogezand en Sappemeer maken bekend dat zij die voor verkoop voorhanden hebben nieuwe of zich in bruikbaren staat bevindende ijzeren benzine- vaten, olievaten of bussen met een inhoud van 20 tôt 220 liter hiervan mededeeling moeten doen ten Gemeentehuize voor 5 Maart 1941 onder opgave van aantal, inhoud en prijs. Het is de bedoeling dat deze vaten of bussen worden aange- kocht zoodat ze in magazijn moeten worden gehouden. Sappemeer, De Burgemeesters voornoemd, I. TUIN. A. JONKEREN. Burgemeesters en Wethouders der gemeenten Hoogezand en Sappemeer brengen ter algemeene kennis, dat de keuringen van tôt dekkingbestemde hengsten welke zijn ingeschreven in de stam- boeken van de Vereeniging tôt Bevordering der Fokkerij met Arabische Volbloedpaarden „De Nederlandsche Arabieren Club" niet zullen worden gehouden te Veendam op 6 Maart 1941 te 17 uur en te Reiderwolderpolder op 7 Maart 1941 te 12 uur, doch te Veendam op 5 Maart 1941 te 12 uur en te Reiderwolder polder op 5 Maart 1941 te 16 uur. Hoogezand, Sappemeer, 27 Februari '4L Burgemeesters en Wethouders voornoemd, J. TUIN, G. ZWIERS, Burgemeester. Secretaris. A. JONKEREN, Burgemeester. J. J. PERDON, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van Hoogezand Gelezen het adres van den heer E. J. Hijlkema, scheepsbouwer te Martenshoek, waarbij onder overlegging der vereischte stuk- ken vergunning verzocht wordt voor het oprichten van een scheepswerf voor den bouw van van ijzeren schepen, waar zullen worden geplaatst een boor- niachine, een slingerpons, een knipmachine, alsmede de benoo- digde drijfassen en riemschijven, met als beweegkracht 2.electro- motoren van 2'/2 P K., op het perceel aan de Werfkade, kada- straal bekend gemeente Hooge zand, sectie K nummer 2621 Overwegende, dat aan het bepaalde in de artikelen 6,6 bis, 7 en 7 bis, le lid, 2e zinsnede der Hinderwet is voldaan dat blijkens het proces-verbaal van het voorgevallene ter zitting, gehouden ter voldoening aan artikel 7 der Hinderwet door S. v. d. Laan, J. J. Rijnvis, A. v. Sloten en H. v. Leggelo, allen naburen van verzoeker, de vrees is geuit, dat door de nieuwe inrichting vermeerdering van lawaai en brandgevaar voor hunne perceelen zal ontstaan dat dit geen bezwaren zijn waaraan door het stellen van voorwaarden kan worden tege- moet gekomen, of op grond waarvan de vergunning zou kun- Inspecteur, Hoofd van het 9e district der Arbeidsinspectie te Groningen b e s 1 u i t e n 1. aan den heer E.J. Hijlkema, voornoemd en zijne rechtverkrij- genden vergunning te verleenen tôt het oprichten van een scheeps werf voor den bouw van ijzeren schepen, waar zullen worden geplaatst een boormachine, een slingerpons, een knipmachine, alsmede de benoodigde drijfassen en riemschijven, met als beweeg kracht 2 electro-motoren van 2'/2 P.K., op het perceel aan de Werfkade, kadastraal bekend gemeente Hoogezand, sectie „K nummer 2621, overeenkomstigde hieraan gehechte en vanwege deze vergadering gewaarmerkte beschrijving en plattegrondtee- kening en voorts onder voor- waarde dat aile drijfwerken hecht en stevig aan de constructiedeelen van het gebouw worden be- vestigd. 2, te bepalen, dat de inrich ting voltooid en in werking moet zijn gebracht vôôr of op 1 Augustus 1941. Hoogezand, 1 Maart 1941. Burgemeester en Wethouders voornoemd J. TUIN, Burgemeester. G. ZWIERS, Secretaris. Predikbeurten. nen worden geweigerd Gezien de berichten van den Sappemeer: v. m. 10 uur, ds. C. A. Schenk. Hoogezand: v. m. 10 uur, de heer Kraima. Kielwindeweer: v.m. 10.30 uur, ds. Wasch, Kropswolde: v. m. 10 uur, de heer Noordhof. Westerbroek n. m. 2.30 uur, ds. Lekkerkerker, Engelbert n. m. 2.30 uur, ds. Kruizinga. Middelbert: v. m. 10 uur, ds. Kruizinga. Harkstede-Scharmer: v.m. 10 uur, ds. Smids, Kolham v. m. 10.30 uur, ds. Mr. J. Schoenmaker. Slochteren: v. m 10 uur en n.m. 3 uur, ds. Kwint. Schildwolde: v. m. 10 uur, ds. Zuiderduyn. Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek. Noordbroek v.m. 10 uur, ds. Willemsen. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v. m. 10 uur, ds. v. d. Veer; Verkiezing Ker- keraadsleden. Geref. Kerk. Sappemeer: v. m. 10 uur, cand. W. J, Wynia n.m. 3 uur, ds. W. Tom. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Wlnkelhoek Sappemeer: v.m. geen d'ienst; n. m. 4,30 uur, ds. D. Zuiderduyn van Schildwolde, H, A. Schaaphok v. m. 10.30 uur, de heer Blaauwwiekel. Froombosch n.m. 3 uur, de heer Blaauwwiekel. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 10 uur en n.m. 5 uur, Ds. C. Brandt; H. A 's Av. 7 uur, Jeugddienst. Foxhol v. m. 10 uur, Evang. Wolters; n. m. 4 uur, Prediking H.A.; J's av. 7 uur, Jeugddienst. SAPPEMEER 21—27 Febr. Geboren Grietje. d.v. Eildert Bats en Niesien Riemeijer. Getrouwd Albertus Johann Diederich Siemers, Sappemeer en Jantje van Bon, Sappemeer, onl. te Groningen. Overleden Lammegien Berk- hof, 90 j., weduwe van Roelof Zwiers Annechien Huizinga, 88 j., weduwe van Hindrik Bos, daarna van Harm Steenhuis. HOOGEZAND 21-27 Febr. Ondertrouwd: Jan Broekema, Martenshoek en Johanna M. Smith, Groningen Gérard Jan van Alphen, Kalkwijk en Femme- gina Rijkens, Gasselte. Getrouwd: Hindrik Tuinema en Magrietha Pot. Overleden Magrieta Stomp, oud 75 jaren, echtgenoote van Jan Ruiter; Reinder Westerhuis, oud 85 jaren, echtgenoot van EelkeHopman; Willemina Beerta oud 50 jaren, echtgenoote van Jan Kliphuis; Jan Strating, oud 90 jaren, wednr. van Hilje Panjer. SLOCHTEREN 20—26 Febr. Geboren: Teuna, d. v. K. Cleveringa en J. Eldering, Sid- deburen Antje. d.v. H. Schnei- ders en P Lageman, Slochteren Aaltje Sabina, d.v. E. J. Geert- sema en H. C. Eenkema, Schild wolde. Ondertrouwd: O. Uildriks, 19 j., en Z. Hooites, 19 j., beiden van Slochteren G. Bos, 21 j., Siddeburen en G. Boerema, 22 j., Schildwolde. Getrouwd J. Stel, 21 j., Zuid- laren en J. van der Dijk, 20 j., Kolham. Overleden Jacob Jans Smit, oud 73 j., echtgen. v. A. Schepel Siddeburen Aiso Kugel, oud 64 j., ongeh., Slochteren (Overl. te Termunten) Jan Niehof, oud 64 j., echtgen. v. J. Zondag, Sidde buren Harm Prins, oud 80 j., weduwn. v. S. Heerlijn, Sloch teren (Overl, te Groningen). VOOR naar Sappemeer. Ter zake prijs- opdrijving is procesverbaal op- gemaakt tegen den brandstof- fenhandelaar H. P. alhier. In de gisteravond gehou den raadsvergadering kwamen ter tafel een adres van de Slagers- en een adres van de Kappersver- eeniging om bij verordening te bepalen, dat de zaken van sla- gers en van kappers in deze gemeente des Maandagsnamid- dags na 1 uur gesloten moeten zijn. Beide adressen werden aan B. en W. teruggezonden om ad- vies. De raad besloot om de bouw- terreinen in het in bewerking zijnde uitbriedingspian voorlopig te verhuren aïs tuingronden. In dien deze gronden worden ver- kaveld in perceeltjes van 3, A., zullen er plm. 100 tuintjes' be- schikbaar komen, zoodat dan vermoedelijk aan aile aavragers een perceeltje kan worden toe- gewezen. De prijs werd bepaald op f 2.— per perceeltje. Her- kozen werden tôt leden van het Burgerl. Armbestuur mevr. J. P. Coops, geb Erenstein en de heeren A. Jonkeren en K. Water- mulder. Aan de St. Jozef-stichting werd ten behoeve van de instand- houding eener Frobelschool een subsidie toegekend van f 200 per jaar ingaande 1 Januari 1942. Door wijziging van verschil- lende posten op de begrooting 1940 kan het tekort op deze begroting van f 37.558.— worden teruggebracht tôt f 34 473.35. De raad besloot tôt het aan- gaan eener geldleening, zoo mogelijk onderhands, van f 80.000.- tegen een renteper- centage van hoogstens 4'/2 Vastgesteld werd het verslag over 1940 betreffende het ver- strekken van schoolvoeding en -kleeding aan schoolgaande kinderen. Hieruit bleek, dat het ver- strekken van voedsel aanving op 2 Jan. 1940, en eindigde op 27 Juli 1940, zoodat verstrekking plaats had gedurende 30weken. Het geschiedde in het armhuis onder toezicht van den vader. Bij den aanvang namen er 63 kinderen aan deel, welk aantal geleidelijk steeg tôt 75 en ver- volgens verminderde tôt 65 op 26 Juli 1940. In totaal werden 9047 maal- tijden verstrekt. De kosten hier van bedroegen f 1254.18. Voorts had verstrekking van kleeding en klompen plaats. In het geheel werden van gemeen- tewege verstrekt 1037 paar klom pen en eenige kleedingstukken. Voor klompen werd uitgegeven f 730 07 en voor kleeding f 193.45. De totale uitgaven bedroegen f 2177.70. De begrooting was f 2300.—. De beoordeeling wie voor dezen steun in aanmerking kwam, berustte in hoofdzaak bij de hoofden der scholen. Voor één en hetzelfde kind werd voor kleeding niet meer besteed dan f 20.zoodat het bij Koninklijk Besluit gestelde maximum nietwerdoverschreden. Aan den heer A. J, Vegter werd in koop een perceel bouwterrein, liggende tusschen de behuizingen van de heeren R. van Delden en D. Meijer toegewezen breed 11 M., f 80.— per M. Aan de stichting Woningbouw Sappemeer" werd een voorschot verleend van f 1800.— wegens aankoop ven een perceel bouw terrein aan de Jagerswijk en van f 13.916 voor den bouw van twee dubbele arbeiderswoningen op dit terrein. Hoogezand. De politie heeft procesverbaal opgemaakt tegen de gebr. H. B. en H. B. wegens diefstal van aardappelen. Een voorbeeld ter navol- ging. Een ingezetene heeft f 100.- beschikbaar gesteld voor het Burgerl. Armbestuur voor een extra-uitkeering aan de bedeel- den. Tôt tijd. onderwijzeres aan de o.l. school te Martenshoek is benoemd mej. A. Kornaat en tôt tijd. onderwijzer aan de o.l. komschool de heer E. Lahpor, beiden alhier. De dames B. Groeneveld en H. Hoepman, alhier, ont- vingen het getuigschrift van een 2 jarige opleiding aan de Indu- strieschool te Groningen, Kolham. Het hulpkantoor te Kolham wordt met ingang van 1 Maart 1941 omgezet in een post-, telegraat- en felefoon- station. Als stationhoudster is aange- wezen Mej. G. Braam te Kolham nr. E 347, te wier huize het station gevestigd zal worden. De openstellingsuren zijn Op werkdagen Post 9-10, 14-15, 18 -19. Telegraaf en Telefoon: 8-12, 14—16, 17'/2,—19'/2. Op Zon- en Feestdagen Telegraaf en Telefoon geen dienst. Afhalen correspondentie 8—8.30. De verzending van postwis- sels, postpakketten, aangetee- kende stukken het storten op postrekeningen, de behandeling van spaarbankzaken, de betaling van belastingen enz, kan op het station geschieden, evenals voor- heen op het hulpkantoor. De uitbetaling van postwissels, chèques en quitantie afrekeningen zal voortaan, ook in de kom van het dorp, geschieden door de bestellers ten huize van den geadresseerde In de wijze van uitbetaling van de ouderdoms- renten wordt geen verandering gebracht. FROOMBOSCH. Met de bedoe ling daarin een brood-, koek-, en banketbakkerij te vestigen heeft de heer J. B. Ruben, alhier, onderhands het winkelhuis aan- gekocht van den heer H. Prins te Slochteren. Martenshoek. Tengevolge van de duisternis is mej. R. van L. van Westerbroek Donderdag- avond, alhier per fiets in het Winschoterdiep gereden. Ze zwom naar den kant, waar hulp- vaardige handen haar op den wal hielpen. Een damestaschje met inhoud ging verloren. Schildwolde De burgerbe- huizing naast de Ger. school, alhier, toebehoorende aan mej. L. Louters te Leiden is onder hands verkocht aan den heer A. Boezeman, alhier. levend, geleverd moeten worden. In een officieele publicatie zijn de bijzonderheden, waaraan de betreffende varkenshouders die- nen te voldoen, vermeld. Er liepen sinds eenige dagen hardnekkige geruchten over de instelling van een rijwielbelasting, die naast de bestaande kosten van het rijwielplaatje zouden moeten worden opgebracht. We hoorden bedragen noemen van f 12.50—f 9.- Deze geruchten hebben reeds een dusdanigen inhoud gekregen, dat een verschil in heffing werd genoemd, naar gelang men de fiets al of niet voor zijn werk noodig heeft. Er zijn reeds menschen, die zich bezorgd maken over de mogelijkheid dat ze in de week wel zullen kunnen fietsen, indien zij naar hun werk rijden, maar des Zondags niet. Het „Volksblad" heeft zich in verband met deze geruchten tôt den directeur-generaal van het département van Financiën in Den Haag gewend. Deze ver- klaarde, dat deze geruchten elken grond missen. Âdvertentieën. Op Woensdag 12 Maart 1941, s nam. 1 uur, zullen ten huize van wijlen den Heer A. WE1TES, a. d. Dorpstraat te Kiel-Windeweer, publiek, tegen contante betaling, worden ver kocht als Linnenkast met kroon, Boekenkastje, liPt kF°on, Boekenkastje, TTlllf Theetafeltje, Thee- ÀgSB. kastje, 6 eiken Stoe- len w.o. 1 Fauteuil met trijp als nieuw, 2 moderne Régulateurs, 2 Verwarmingskachels, 1 Godin Fornuis, Tafels, Bloemtafels en Stoelen, Schrijftafel, Singer Trap- naaimachine, diverse Lampen, w.o. 1 Kroonlamp, Tinnen Kof- fiepot met comfoor, Spiegels, Schilderijen, Barometer, Bloem- potten, koperen Ketel, Petro- leumstellen, Radiotoestel, Para- pluie-stander, Kapstokken, Para pluies, Poreelein-, Gl.as en Aarde- werk, Emmers, Potten, Pannen, Tuin- en Timmergereedschapperç Schaafbank, Pendulestel, Luxe Vazen, Ledikanten, Matrassen, Beddegoed, Vloerkleeden, Tafel- kleeden, electr. Strijkijzer en Boorden Strijkijzer, Strijkplank, Stnfzuiger, Weckflesschen, Keul- sche Potten, Vliegenkast, Weck- ketel Voorts Kippenhok, losse Trap, eenig Timmerhout enz. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. 7 uur: De vcevoederpositie maakte het noodzakelijk, dat de varkens stapel aanzienlijk moet worden ingekrompen. Daartoe zal het aantal in 1941 aan te brengen biggemerken worden verminderd. Het ligt in de bedoeling aile biggen, welke vôôr 1 Juli worden geboren en waarvan de aangifte ter merking wordt gedaan voor 2 Juli a s. voorzoover de toekenningen voor 1941 hiervoor nog ruimte laten, te merken. De daarna nog niet verbruikte biggenmerken zullen tôt 50 pet. worden verlaagd. Enkele uitzonderingen zullen worden toegestaan voor houders van hoogwaardig fokmateriaal, terwij] de z.g. garantietoomen zullen' worden gemerkt tôt een maximum van 10 stuks. Voor aile varkens boven 60 k.g. uitgezonderd fokzeugen, welke op de bedrijven aanwezig zijn en waarvoor geen huisslachtings- vergunning is afgegeven, moet een contract met de Nederland sche Veehouderijcentrale worden aangegaan. De varkens zullen op het in dit contract bepaalde tijd- stip, op een gewicht van 100 k.g. Ondergeteekende maakt be kend dat hij met ingang van 1 Maart a s. heeft overgenomen Hij houdt zich beleefd aan bevolen voor Vergaderingen, Partijen enz. Zullende zorg dragen voor prima consumptie. Beleefd aanbevelend, un— Haagse Leverworst Plockworst Boterhamworst Gekookte Ham Rookvleesch Metworst Geld. Worst Op bon 1 en 2. Sappemeer-Oost. E. HOU Erkend VAN R01JENSTF Vraagt offerte N.V. Houtha Voor nî Fabr. firma Lie1 Hoofdvertegenw. Grossier firma bank. Ik kan u thf *rrie, dat dr. Hasting .éeft om uwentwil „Dr, Hastings is ee het jonge meisje. „Ik naast God, veel dank s zal ik vergeten wat i gedaan hebt." Toen Corrie weer c was,- kwam al hetgee had opnieuw met kracht bij haar op. Wi ontgoocheling was di koesterde zij te voi achting voor haar oc baron, toch had zij een zoo groote verdd veronderstellen, dat. het ellendige geld ongelukkig kind van willen berooven. Zij beeld, dat zij in Horseux niet in Go< tuig was geweest on deren haar hand schonken aan een n wil een moordenaar naar van haar broer wel gemeend door door het grootste of van haar gevraagd 1 belang van Edmond nu zag ze in, dat z hebben in het hol v de baron het kind, in zijn huis was gel zijn hebzucht zou 1 Corrie wandelde om. Ze was nog thans reeds thuis te zich zelf nog zoovee Bakkersartikelen. Broodbonboekje. Bloemkaart. Vleesch en Vleeschwaren. Algemeen Distributiebonboekje. Suiker. Koffie en Thee. Eieren. Peulvruchten. Grutterswaren. Zeep. Scheerzeep. Brandstoffen. ..Brandstoffen, één een- heid, vijfde période" en „co- kes, één eenheid, vijfde pé riode" van 1 t.m. 31 Maart voor één eenheid brandstof. Petroleum. Nederl. Vereen. van Huisvrouwen. Afdeeiing H.-S. Bond van Platteiandsvrouwen. Afd. H.-S. D. O. S. Gfficiele Mededeling. „KWIEK" Officieele Publicatie Gevonden voorwerpen. Hoogezand, Keuring van Hengsten, HINDERWET. ZONDAG 2 Maart 1941. Herv. Gem. Foxham v. m. 10 uur, ds. W. Tom. Burgerlijke Stand. Plaatselijk Nieuws. Geen nieuwe Rijwielbelasting. Entrée 25 cent. M Inkrimping Varkensstapel. Tel. 263

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1941 | | pagina 2