BI 51 Een Houtboeldag. BOELDAG Boerenbeslag, restanten k Grenen, Oregongrenen en vuren Haut, Regencaps De Breinaald *3 Avond 43 *3 L n t VRI. *3 Week< 43 VonÀ Welke distrîbutie-bons zijn geldig Electriciteits- werken Jac. H. Fellinger KIEL-WINOEWEER. ^3 Prijzei 43 43 43 43 43 VER VEL Entrée 10 c Afhaling d Kinderen ten bate van 17 Juli t.ra. 3 Aug. voor Bon 27 van 20 Juli t.m, 26 Juli voor 100 gr. brood of één rantsoen gebak. Bon 27-4 van 20 Juli t.m. 26 Juli voor 400 gr. brood of 4 rantsoenen gebak.- Bon 26 en 26-4 geldig t.m. 20 Juli. Bon 10 van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 35 gr. tarwebloem, tarwemeèl, roggebloem, roggemeel of zelfrijzend bakmeel of 50 gr. brood of '/a rantoen gebak per bon. Bon 24 en 25 250 gr. boter. Vetkaart. Bon 24 en 25 van 17 Juli t.m. 3 Aug. voor 250 gr. boter met 22'/2 cent reductie. Bon 27 van 20 Juli t.m. 26 Juli voor l3/4 1. melk. Bon 26 geldig t.m. 20 Juli. (uitgereikt aan kinderen geboren na 1 Juli 1937) Bon a rijst van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 250 gr. rijst, rijstbloem, rijstemeel, rijstgries of gruttenmeel (gemengd meel). Bon a havermout van 14 Juli t.m. 10 Aug. Voor 250 gr. havermout, haverbloem, havervlok- ken, gort, gortinout, uit aardappelmeel bereide vlokken of grutten. Bon „27 vleesch" van 18 Juli t.m. 26 Juli voor een half rantsoen (50 gr.) vleesch of een half rantsoen vleeschwaren. Bon 26 vleeschwaren en 27 vleeschwaren van 18 Juli t.m. 26 Juli voor een rantsoen (100 gr.) vleesch of een rantsoen vleeschwaren. Bon 101 van 7 Juli t.m. 3 Aug. voor 1 kilo suiker. Bon 103 van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 500 gr. jam, stroop, honing e.d. Bon 104 van 20 Juli t.m. 16 Aug. voor 250 gr. koffiesurrogaat of 40 gr. thee (voor zoover voorradig). Bon 46 geldig t.m. 20 Juli. Bon 102 van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 250 gr. rijst, rijstemeel, rijstebloem, rijstgries of grutten meel (gemengd meel). Bon 44 van 16 Juni t.m. 10 Aug. voor-250 gr. havermout, havervlokken, haverbloem, aardap- pelmeelvlokken, gort, gortmout of grutten. Bon 45 van 16 Juni t.m. 10 Aug. voor 250 gr. gort. gortmout of grutten. Bon 54 van 16 Juni t.m. 10 Aug. voor 100 gr. vermicelli, macaroni of spaghetti. Bon 55 van 16 Juni t.m. 10 Aug. voor 100 gr. maizena, griesmeel, sago, aardappelmeel, of een hoeveelheid puddingpoeder df puddingsauspoe- der, welke 100 gr. zefmeel bevat. Bon 38 van 1 juni t.m. 29 Juni voor 150 gr. toiletzeep, (nieuwe samenstelling), 120 gr. huis- houdzeep, 200 gr. zachte zeep (oude samenstel ling van voor 1 Januari 1941), 150 gr. zachte zeep (nieuwe samenstelling van na 1 Januari 1941), 300 gr. zachte zeeppasta, 250 gr. zeeppoeder of 600 gr. waschpoeder (alleen voor wascherijen). Bon „27 - eieren" van 20 Juli t.m. 26 Juli voor één ei. Bon 26-eieren geldig t.m 20 Juli. Bon 27- reserve van 20 Juli t.m. 26 Juli voor 3 kg. aardappelen. Bon 26 - reserve geldig t.m. 20 Juli. Kaas. Bon 26-kaas en 27 - kaas van 14 Juli t.m. 27 Juli voor 1 ons kaas. Deze bonnen blijven geldig t.m. 10 Augustus. Bon 69 en 79 (oude bonkaart algemeen) blij ven geldig t.m. 27 Juli. Bon K van de textielkaart van 1 Mei t.m. 31 Aug. voor 50 gram scheerzeep of een tube scheercrême of een pot scheerzeep. Bon 01, 02 en 03 van de bonkaart „haarden en kachels" J bon 01, 02, 03 en 04 van de bonkaart „haarden-kachels" K en bon 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10 en 11 van de bonkaar-t „centrale verwarming" L van 24 juni 1941 t.m. 31 December 1941 voor één eenheid vaste brandstoffen. Bon 05, 06 en 07 van de bookaart „haarden en kachels" J en bon 05, 06 07 en 08 van de bonkaart ,.haarden-kacheis" K van 24 Juni 1941 t.m. 31 December 1941 voor 195 kg. pers- turf (300 stuks), 200 kg. baggerturf (450 stuks), 275 kg. uit peel afkomstige turf of 200 kg. overige soorten turf. Bonnen „brandstoffen, één eenheid" van 24 Juni 1941 tôt 1 Mei 1942 voor één eenheid vaste brandstoffen. Bon „brandstof 03 K.F," van de bonkaarten M en N van 1 Juli t.m. 31 Juli 1941 voor één eenheid vaste brandstof, voor kookdoeleinden. Bon 11 van de nieuw uitgereikte bonkaarten „M" en van 16 [uni t.m. 10 Aug. voor 2 1. petroleum voor kookdoeleinden. Morgen Zondag fietstocht naar De Strubben voor leden sup porters en supportsters. Vertrek om 10 uur vanaf Hoogezandsterbrug. Brood meenemen Het bestuur zorgt voor verschillende attrac- tie's. Adspiranten, die nog geen 15 jaar zijn, moeten voor een nieuwe identiteitskaait zoo spoedigmo- gelijk een foto, met briefje, waarop naam, voornaam, adres, leeftijd en geboortedatum, inleveren bij de secretaris, Stationsstraat 76. Woensdag 23 Juli fietstocht naar Paterswolde Als de tijd het toelaat terug over 't Stads- park. Vertrek 1 uur precies, vanaf de Bontehuizerbrug. Melkbussleutel. Kindermutsje. Portemonnaie. 4 stofdofpels. Inlichtingen opwerkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. SAPPEMEER 11-17 Juli. Geboren Geertje, d.v. Warner Raspe en Wubbina Korthuis; Willemtje, d.v. Eildert Olthoff en Barbera Scholtens Mathilde, d. v. Johannes Reitzema en Dina Johanna Kramer. Ondertrouwd Lambertus Muurman, oud 27 j„ Sappemeer en Eppie Slijm, oud 26 j., Hoo gezand. Getrouwd: Hinderikus Johan nes Suurineijer, Wildervank en Gezina Susanna Dekens, Sap pemeer. Overleden: AimaHelenaBeerta oud 40 j., vrouw van Derk Jongman Gerrit Reinders, oud 77 j., man van Hinderkien Moesker; Magritha Landeweer, oud 85 j. weduwe van Harmannus Schierbeek Harm Kornelius Dontje, oud 68 j., man van Alida Christiaans. HOOGEZAND, 11-17 Juli. Geboren Catharina Gijsbertha Ludovica, d.v. Franciscus H. Dost en Gezina C. Lammerts, Kalkwijk; Tetje Hinderika, d.v. Stoffer Blaauw en Grietje A. Klopstra, Hoogezand. Ondertrouwd Israël Levie, Groningen, onl. te Hoogezand en Rozette Cohan, Groningen Jan van Dijk, Hoogezand en Kunje Tr. van der Veen, Sappemeer; Jan Raad, Veendam en Jantje VERORDENING als bedoeld in art. 6 der Winkelsluitingswet 1930, Stbl. 460. Smit, Westerbroek Geert H. Bilder, Kalkwijk en Antje van Dalen, Martenshoek; Albert Lam merts, Engelbert, N. en Jannie Pruisman, Martenshoek Jannes Drenth, Hoogezand en Christina H. A. Moed, Groningen. Gehuwd Ludde Kornelis Scholtens en Apollonia den Boer; Roelof Kliphuis en Geertje Lam- beck. Overleden Tijtje van Sloten, 13 maanden, d.v. Pieter van Slo ten en Henderika Nieuwold; Roelfje Wolters, 78 j., weduwe van Jan Abbring. SLOCHTEREN 10-16 Juli. Geboren Gerritdina, d.v. M. Geertsema en A. Snitjer, Sidde- buren Berend Hendrik, z. v. J. Speelman en H. Vink, Slochteren; Jantje Niessien, d.v. H Snijder en J. G. Middel, Hélium Egbert, z.v. E. Knapper en F. Kamphuis, Kolham Harmke Elizabeth, d.v. T. Postema en T. Noordhof, Slochteren Janny Willemina, d.v. E. T. Pietersen en A. Roelf- sema, Scharmer; Arend, z.v. K. Hofstede en A. Westerkamp, Siddeburen Geertje Aaltje, d.v. H Kreuijer en T. Dijk, Tjuchem Annechien, d.v. H. v.d. Laan en P. Bos, Slochteren Hommina, d.v. F. Wiegman en J. van Duinen, Foxham. Overleden Hindrik Hooites, oud 78 j:, echtgen. v. P. Boeze- man, Hélium Reint Schipper, oud 73j weduwn. v. H. Begeman, Slochteren. Predikbeurten. Herv. Gem. Sappemeer geen dienst. Hoogezand geen dienst. Kielwindeweer: v.m. 10.30 uur, ds. Wasch. Kropswolde: v.m. 10 uur, ds. Schmidt. Westerbroek: v.m. 10 uur, ds. C. A. Schenk. Engelbert: n. m. 7 uur, ds. Kruizinga. Middelbert n. m. 7 uur,. ds. Oskamp. Harkstede-Scharmer v.m. 10 uur, ds. Smids. Kolham n.m. 3 uur, ds. mr. J. Schoenmaker, Bediening v. d. Heilige Doop. Slochteren v. m. 10 uur, ds. Kwint. (Voorber.) Schildwolde: v.m. 9.30 uur, ds. Zuyderduin. Hélium: v. m. 9.30 uur, ds. Politiek (H.A) Noordbroek v.m. 10 uur, ds. Witvliet. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v. m. 10 uur ds. R. de Zeeuw. Geref. Kerk. Sappemeer v.m. 9.30 en n.m. 4.30 uur, ds. W. Tom. Foxham v.m. 10 uur, Lees- dienst. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur de heer F. Faber. Schaaphok n, m. 2.30 uur, de heer Blauwwiekel. Froombosch n. m. 7 uur, de heer Blauwwiekel. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 10 uur en n.m. 6 uur, Prediking n. m. 8 uur, Jeugddienst. Foxhol v.m. 10 uur, en n.m. 6 uur, Prediking; n.m. 8 uur, Jeugddienst. Geloofs-Gemeenschap Leger des Heils Zondag v.m. 10 uur, Heiligings- dienst n m. 7.30 uur, Evangelie prediking. Leider den heer A. Visscher. VOOR Sappemeer. Op de onder voorzitterschap van den heer M. K. Boon in hôtel Struvé ge houden vergadering van bestuur en ingelanden van het waterschap „Noordzijde" der gemeenten Hoogezand, Sappemeer en v.o. werd in de tweede vergadering, onmiddellijkgevolgd op de eerste, die wegens onvoidoende verte- genwoordiging geen rechtsgel- digheid bezat, met 183 tegen40 stemmen het bestuursvoorstel aangenomen om van eenige hoog gelegen gronden, groot 35.35 H.A. denzelfden omslag te heffen als van de andere gronden. Ooktot de daardoor noodig geworden reglementswijziging werd beslo- ten, besluiten, dieeerstvankracht worden, als ze door Ged. Staten zijn goedgekeurd. In de plaats van wijlen den heer St. van Delden werd de heer Heeres, kweeker, gekozen, nadat de heer B. Buining, het eerst benoemd, had bedankt. De voorzitter bracht een wee- moedige en dankbare hulde aan de nagedachtenis van den heer Van Delden, die gedurende 26 jaren een verdienstelijk bestuurs- lid was geweest. Te Groningen is voor het examen nuttige handwerken ge- slaagd Mej. M. van Wijk, alhier. Voor de betrekking van organist van de Ned. Herv. Ge meente, alhier, zijn 17 sollici- tanten. Voor het examen Mulo-A. zijn geslaagd Rika Mulder en Hermanna Raspe, beiden leerlin- gen der Mulo-school, alhier. Hoogezand. Stampvol was Woensdagavond de Ned. Herv. Kerk, alhier bij het concert, dat onder leiding van den heer H. W. van Bijnen werd gegeven en dat met een kort woord door ds. Schmidt werd ingeleid. Ach- tercenvolgens werd gezongen door het Kerkkoor, het kinder- koor en het jongedameskoor, in het geheel een 140 tal execu- tanten, die veelal op loffelijke wijze een 18 tal nummers ten beste gaven. De zang werd af- gewisseld door orgelspel van van den heer L. Smid, welke talentvol de Pastorale van Guil- lemand deed hooren. Ten slotte bracht ds. Schmidt dank aan allen, die tôt het wel- slagen hadden medegewerkt, in- zonderheid aan den directeur en den organist. Het concert werd geopend door gemeenschappelijk zingen van gezang 149 en besloten met samenzang van gezang 138. Wederom heeft de politie wegens frauduleus slachten pro- cesverbaal opgemaakt tegen een 10 tal personen in deze gemeente en tegen een 80 tal, die van het vleesch hebben betrokken. Geslaagd zijn voor het eindexamen B, der G.H.B.S., alhier H. J. Baart, Leeuwarden, E. W. de Boer, Leeuwarden, A. G. Giltjes, Rotterdam, K. Hooites Meursing, Groningen, J G. Huurnink, Vinkeveen, A. C. Kor- teweg, Breda, J. H. Smit, Breda, F. Smit, Hoogezand, J. F. v. d. Werff, Martenshoek, Mej. F. J. Westerling, Hoogezand. Afgewezen 1. Na 45 jaren lang werk- zaam te zijn geweest aan de stroocartonfabriek N.V. Beukema en Co. legt de fabrieksarbeider P. Drenth, in 't genot van pen- sioen heden Zaterdag, zijn arbeid voor goed neer. Voor de betrekking van onderwijzer aan de komschool, alhier, vacature de Haan, zijn 49 sollicitanten. Kropswolde. Bij het den j.l. te Assen gehouden examen slaagden voor het Praktijk- Diploma Stenografie Nederl. Systeem „Groote" 130 lettergr. per minuut afgenomen door Kon. Erk. Algemeene Stenografen Bond de dames A. Mulder en A. Deisz, alhier. Ze ontvingen hun oplei- ding aan het Instituut Boelkes „De Erkende Schoolvoor Sténo Typen etc." te Sappemeer. Slochteren. Mej. G J. Weerts, alhier, is te Groningen geslaagd voor het examen-nuttige handwerken. Te Groningen is voor het diploma Boekhouden vanwege de Vereeniging van Leeraren in de Handelswetenschappen ge slaagd, de heer K. Wildeboer, opgeleid door den heer W. Weerts, alhier. Schildwolde. Op de deze week in het Stadspark te Gro ningen gehouden premiekeurin- gen, die getuigenis aflegden van de groote bekwaamheid van de Groninger paardenfokkers, be- haalde in de rubriek „enters" een le premie, groot f 30.Terula, v. Godehard, eig. K. Sikkema en in de rubriek „twenters" een 3e premie, groot f 25.—, Rajuta, v. Godehard, eig. R. Atzema, beiden alhier. Nog ontving in de rubriek „enters" een 3e premie Wientje, v. Ledazoon, eig. E. G. Smit te Borgercompagnie. Zuidbroek. Bij het j.l. gehou den examen vanwege de Ver eeniging van Leeraren in de Handelswetenschappen slaagde onder meer voor het Practijk- Diploma Boekhouden de heer A G. Buining, alhier, Hij ontving zijn opleiding aan het Instituut Boelkes „DeErkende School voor Sténo Typen enz." te Sappemeer. bevorderd van I naar II *G. Bast,. Hoogezand *T. Benninga, Kolham *A. Geling, Sappemeer *T. Mulder, Sappemeer *L. Oomkens, Noordbroek A. Dontje, Sappemeer J. Koelma, Sappemeer G. Meijer, Slochteren J. Mulder, Sappemeer L. Smid, Sappemeer R. te Velde, Kolham. Afgewezen 3. Van II naar III *A. Deen, Sappemeer *T. Kuipers, Sappemeer *R. Starke, Zuidbroek B. Begeman, Schildwolde S. Begeman, Schildwolde H. Boelema, Noordbroek J. Bosma, Zuidbroek B. Bulder, Hoogezand R. Doornbos, Sappemeer H. de Haan, Hélium M. ten Have, Noordbroek C. Holle, Hoogezand P. Homan, Sappemeer A. Koelma, Sappemeer A. Koerts, Zuidbroek J. Scheen, Sappemeer L. Wynia, Sappemeer. Afgewezen 5. Van III naar IV *A. Boit, Hoogezand *S. HartmdTi, Zuidbroek *A. Kliphuis, Sappemeer G. Groeneveld, Sappemeer G. ten Hove, Sappemeer A. de Jonge, Hoogezand T. Meihuizen, Sappemeer M Planting, Sappemeer P. Spaak, Sappemeer A. Uildriks, Kolham G. de Vries, Sappemeerj E. v.d. Woude, Hoogezand. S. Jonkeren (v.w.) Afgewezen 4. Van IV naar V *W. v. Biessum, Sappemeer J. Edema, Noordbroek *E. Koeneman, Sappemeer *1. Nieboer, Hoogezand H. Oldenziel, Sappemeer *E. Scholtens, Hoogezand H. Benninga, Kolham R. Heringa, Kolham G. Kasteel, Zuidbroek D. Keizer, Noordbroek J. Reints, Hoogezand Ph. Scheen, Sappemeer J. Wajon, Foxham J. Wortelboer, Westerbroek. Afgewezen 5. Vrijdagmiddag werden op het sportterrein achter de school onder leiding van den leeraar, den heer A. S. ter Heide sport- demonstraties gegeven, die als zeer goed geslaagd mogen wor den beschouwd. Aanwezig waren 0 a. burgemeester Jonkeren, Dr. Beukema en A. Kamps, leden van de Corn, van Toezicht, de laatste tevens voorzitter van de Gem. Sportcommissie, de direc teur, leeraren, verschillende ou- ders en belangstellenden. De demonstratie betrof be- kende spelen als handbal, speer- en discuswerpen en minder be- kende als kastie, door meisjes, volleybal door jongens, slinger- en grenswerpbal De laatste wa ren in het programma toegelicht, waardoor het instructief karak- ter der oefeningen bleek. De opmarsch, gevolgd door vrije oefeningen, door aile klas- sen gezamenlijk uitgevoerd, het eerste nummer van het program ma, dat later trouwens werd herhaald, werd door de correci- heid waarmee ailes werd uitge voerd een succès. De verschil lende demonstraties werden af- gewisseld door onderlinge wed- strijden, die de volgende uitsla- gen brachten 1100 M. snelloop, jongens, (vrije deelname, 22 deeln.) 1. G. de'Vries, in 2 m. 43.6 s. 2. P. H. Scheen, in 2.45.4, 3 K. Pattje in 2.50.6, 4. P. Spaak 2.50.6, 5. P. Homan. 80 M. meisjes. Hierbij deed zich de eigenaardigheid voor, dat verschillende meisjes dezelfde tijden hadden. Het nummer werd overgeloopen en 00k toen waren de verschillen klein. Tonnie Deen en Marie Steenhuis hadden beiden 11.6 s, E. Koeneman, T. Benninga en A. Kliphuis, allen 11.8 sec. In de beslissing wonnen Tonnie Deen en E. Koeneman. 100 M. jongens. 1 H. Boss in 11.3 sec., 2 J. Wortelboer in 12.2, 3 P. ten Hove in 12 4, 4. P H. Scheen in 12.6.. Estafette meisjes (4x80 M). De vierde klas maakte een tijd van 51.2 s., de eerste van 52.2, de derde van 52.6 en de tweede van 52.8. Estafette jongens (4x100 M De gemaakte tijden van de der de, de tweede, de vierde en de eerste klas waren resp. 51.6, 54.4, 55.8 en 59 s. Belangrijke 's voormiddags 9 uur, zullen ten verzoeke en op de terreinen van de N.V. HOUTHANDEL v.h. E. TEN HAVE, aan de Brugstraat te Hoogezand, tegen contante betaling publiek worden ver- kocht als Latten, Schroten, Posten, Achterdelen en Schalen, bene- vens de nog voorradige Bouw- materialen. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. 's nam. 2 uur, zal ten verzoeke van Mej. Wed. B. J. HUISMAN, te Kiel-Windeweer, aan de Boerderij Dorpskade 59, aldaar, publiek worden verkocht, tegen contante betaling t.w. 3 Wipkar- ren met toebe- hooren, 4 Ploe- '-titiSiàêiélàtoCgen w.o. 2 twee- scharige (1 Rud-Sack), 6 Eggen w.o. 2 houten en 1 ashoorn weegegge, Wanmolen met zeven, Aardappelsorteermachine met poot- en consuniptie-zeven, 4 Kruiwagens w.o. 1 lange, 2 Bas cules, 1 Korenzeef, 2 los-jagers voor cons. aardappelen, 1 lange Ladder, 4 ijzeren Landhekken, houten en ijzeren Vaten, 3 ce rnent en 2 droogvoer Varkens- bakken, Melkkar op Iuchtbanden, 2 stel Autobanden, Reservewiel en nieuwe Binnenbanden, 3 Melkbussen, 1 Kookpot 75 L. en 1 Binnenpot 100 L., plm. 4 maal 100 Cementpannen, Uittrektafel, Grafhek, klein Gereedschap enz. Bezichtiging een uur voor den verkoop. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. Heden ontvangen In; De netto-o Hoogezand- Broodkaart. Bloemkaart. Boter en Met. Boterkaart. Melkkaart. Papkaart. Vleesch en Vleeschwaren. Bonkaart Algemeen. Suiker. Jam. Koffie en Thee. Grutterswaren. Zeep. Bonkaart Diversen. Eieren. Aardappelen. Scheerzeep. Brandstoffen. Petroleum. Officiele Mededeling. „KWIE K" Bond van Plattelandsvrouwen. Afd. H.—S. Officieele Publicaties Gevonden voorwerpen. Burgerlijke Stand. uur lang in de met een leger om haar heen verzet van haa dachten zoozee de eerste maal aandacht schor Zelfs 'n klei tatuli en Shake honden zelven Vondel, die bij meekreeg, in 'n uitbarstte, spr- zenuwachtig o] tende tweetal I Alex verveel Dus zocht z zij een hoed ondeugend kru zij de honden zij haar bijzo ging met hen naar buiten. Daar buiten, rijke laan, wre lijke afzonderin een dolle bui. Met opgescf vliegende vaart sloot, de hondi moedigend om een prachtige honden. Die die in vroolijke u; heen. Hun ooge Alex herkende welopgevoede 1 morgens met t ling gingen. Hun speelsche natuur, die zoo lang verloochend was geworden, kwam Burgemeester en Wethouders van Sappemeer doen te weten, dat door den Raad dier gémeente in zijne vergaderingen van l6 Mei en 27 Juni 1941 is vastgesteld de volgende verordening Art. I. De in de gemeente aanwezige 1. Kappers- en barbierswinkels 2. Slagers- en vleeschwinkels moeten des Maandagsnamiddags na 1 uur gesloten zijn. Art. 2. De in de gemeente aanwezige; Kruidenierswinkels moeten gesloten zijn des Woensdagsnamiddags na 1 uur, behalve in de weken waarin feestdagen vallen, als Paschen, Pinksteren, Hemelvaart en Kerstmis. Aldus vastgesteld in de vergaderingen van 16 Mei en 27 Juni 1941. De 1.Secretaris, De Voorzitter, J. D. BRUINS. A. JONKEREN. Zijnde deze verordening goedgekeurd bij besluit van 9 Juli 1941, No. 36054 J.A. van den Secretaris-Generaal van het Dé partement van Handel, Nijverheid en Scheepvaart. En is hiervan afkondiging geschied waar het behoort den 19 Juli 1941. De Secretaris, De Burgemeester, J. J. PERDON. A. JONKEREN. ZONDAG 20 Juli 1941. naar Plaatselijk Nieuws. R.H.B.S. Sappemeer Sportdemonstratie van leer- lingen der R.H.B.S. te Sappemeer. Advertentieën. Op Zaterdag 26 Juli 1941, Op Donderdag 24 Juli 1941, Hare zeer weinig gebruikt grote sortering Wol- en Handwerkhuis Noorderstr. 53, Sappemeer. groen naar een mKijKje ueiene. „Neen, Mignon, dat'svalsch. Zoo kan ik je niet treften zei een UIICISI ilICU WdglCl Ig Uiv/ng zn\m haar neusje tusschen het hekwerk en trachtte de eigenares dier welluidende Plotseling keerde de oude zich om en richtte zich op. freul (Wordt vervolgd)

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1941 | | pagina 2