van Nog iets nodîg wegens Vacantie m 4 tôt eo mot 9 Aug BRAND! LETMAATH's Autobedrijf Welke distributie-bons zijn geldig Café DOST naast de Garage SAPPEMEER. Telefoon blijft No. 283. van 17 Juli t.m. 3 Aug. voor Bon 28 van 27 Juli t.m, 2 Aug. voor 100 gr. brood of één rantsoen gebak. Bon 28-4 van 27 Juli t.m 2 Aug. voor 400 gr. brood of 4 rantsoenen gebak. Bon 27 en 27-4 geldig t.m. 26 Juli. Bon 10 van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 35 gr. tarwebloem, tarwetneel, roggebloem, roggemeel of zelfrijzend bakme'el of 50 gr. brood of '/2 rantoen gebak per bon. Boterkaart. Bon 24 en 25 250 gr. boter. Vetkaart. Bon 24 en 25 van 17 Juli t.m. 3 Aug. voor 250 gr. boter met 22'/2 cent reductie. Bon 28 van 27 Juli t.m. 2 Aug. voor l3/4 1. melk. Bon 27 geldig t.m. 26 Juli. (uitgereikt aati kinderen geboren na 1 Juli 1937) Bon a rijst van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 250 gr. rijst, rijstbloem, rijstemeel, rijstgries of grùttenmeel (gemengd meel). Bon a havermout van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 250 gr. havermout, haverbloem, havervlok- ken, gort, gortmout, uit aardappelmeel bereide vlokken of grutten. Bon „2Ô vleesch" van 27 Juli t.m. 2 Aug. voor een half rantsoen (50 gr.) vleesch of een half rantsoen vleeschwaren. Bon 28 vleeschwaren van 27 Juli t.m. 2 Aug. voor een rantsoen (100 gr.) vleesch of een rant soen vleeschwaren. Bonnen 27 vleesch en vleeschwaren en 26 vleeschwaren geldig t m. 26 Juli. Bon 101 van 7 Juli t.m. 3 Aug. voor 1 kilo suiker. Bon 103 van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 500 gr. jam, stroop, honing e.d. Bon 104 van 20 Juli t.m. 16 Aug. voor 250 gr. koffiesurrogaat of 40 gr. thee (voor zoover voorradig). Bon 102 van 14 Juli t.m. 10 Aug. voor 250 gr. rijst, rijstemeel, rijstebloem, rijstgries of grùtten meel (gemengd meel). Bon 44 van 16 Juni t.m. 10 Aug. voor 250 gr. havermout, havervlokken, haverbloem, aardap- pelmeelvlokken, gort, gortmout of grutten. Bon 45 van 16 Juni t.m. 10 Aug. voor 250 gr. gort. gortmout of grutten. Bon 54 van 16 Juni t.m. 10 Aug. voor 100 gr. vermicelli, macaroni of spaghetti. Bon 55 van 16 Juni t.m. 10 Aug. voor 100 gr. maizena, griesmeel, sago, aardappelmeel, of een hoeveelheid puddingpoeder of puddingsauspoe- der, welke 100 gr. zetmeel bevat. Bon 38 van 1 juni t.m. 29 Juni voor 150 gr. toiletzeep, (nieuwe samenstelling), 120 gr. huis- houdzeep, 200 gr. zachte zeep (oude samenstel ling van voor 1 Januari 1941), 150 gr. zachte zeep (nieuwe samenstelling van na 1 Januari-1941), 300 gr. zachte zeeppasta, 250 gr. zeeppoeder of 6.00 gr. waschpoeder (alleen voor wascherijen). Bon „28 - eieren" van 27 Juli t.m. 2 Aug. voor één ei. Bon 27-eieren geldig t.m. 26 Juli. Aardappelen. Bon 28 - reserve van 27 Juli t.m. 2 Aug. voor 3 kg. aardappelen. Bon 27 - reserve geldig t.m. 26 Juli. Kaas. Bon 28-kaas van 27 Juli t.m. 2 Aug. voor 1 ons kaas. Bon 26-kaas en 27 - kaas van 14 Juli t.m. 27 Juli voor 1 ons kaas. Deze bonnea blijven geldig t.m. 10 Augustus. Bon 69 en 79 (oude bonkaart algemeen) blij ven geldig t.m. 27 Juli. Bon K van de textielkaart van 1 Mei t.m. 31 Aug. voor 50 gram scheerzeep of een tube scheercrême of een pot scheerzeep. Bon 01, 02 en 03 van de bonkaart „haarden en kachels" J bon 01, 02, 03 en 04 van de bonkaart „haarden-kachels" K en bon 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10 en 11 van de bonkaart „centrale verwarming" L van 24 juni 1941 t.m. 31 December 1941 voor één eenheid vaste brandstoffen. Bon 05, 06 en 07 van de bookaart „haarden en kachels" J en bon 05, 06 07 en 08 van de bonkaart ,.haarden-kachels" K van 24 Juni 1941 t.m. 31 December 1941 voor 195 kg. pers- turf (300 stuks), 200 kg. baggerturf (450 stuks), 275 kg. uit peel afkomstige turf of 200 kg. overige soorten turf. Bonnen brandstoffen, één eenheid" van 24 Juni 1941 tôt 1 Mei 1942 voor één eenheid vaste brandstoffen. Bon „brandstof 03 K.F." van de bonkaarten M en N van 1 Juli t.m. 31 Juli 1941 voor één eenheid vaste brandstof, voor kookdoeleinden. Bon 11 van de nieuw uitgereikte bonkaarten „M" en ,,0" van 16 (uni t.m. 10 Aug. voor 2 1. petroleum voor kookdoeleinden. Persil voelt, nèt als Uw gezin, De tijds-omstandigheid Natuurlijk boet Persil iets in Aan kracht en kwaliteit Natuurlijk is de voorraad soms Wel eens een beetje klein, Maar tôch, niettegenstaande dàt, Kunt U verzékerd zijn Persil staat nog stééds bovenaan En doet, zooals U doet Want vol vertrouwen ziet Persil De toekomst tegemoet. Wedstrijden voor morgen S.B.O. I—Voorwaarts I. Aanvang 3 uur. Opstelling als gewoon. 10 Augustus seriewedstrijden te Hoogezand. Houdt deze Zondag dus vrij. 3 Aug. Fietstocht van de Gymnastiekleden naar Zuidlaren, vertrek 's morgens 9 uur van Café Boerema. De leden worden verzocht om drinken, boterham en badpak mee te nemen. De Secretaris. Een portemonnaie. Een wit kraagje. Een boodschaptasch. Een blauw jasje. Eenige houten drempels. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. SLOCHTEREN 17—23 Juli. Geboren lantje, d. v. H. Oomkes en W. Lameijer, Schild- wolde Martje, d.v. J. Holman en G. Fluks, Slochteren Janna, d.v. H. Klunder en M. Poort, Borgweg Willem, z.v. F. Eising en C. J. Klein, Kolham. Ondertrouwd J. Hulshof, 23 j., en G. Dijk, 22 j., beiden van Foxham. Getrouwd H Borgers, 23 j., Groningen en T. Rijkens, 21 j., Slochteren. Geloofs-Gemeenschap Leger des Heils Zondag v.m. 10 uur, Heiligings- dienst, de heer A. Visscher n m. 7.30 uur, Evangelieprediking, den heer F. de Jong van Gro ningen. Donderdag n m. 8 uur, Avond van Gewijde Muziek en Zang. SAPPEMEER 18-24 Juli. Geboren Derk, z. v. Berend Spoor en Lutgerdina van der Veen Theodorus Lambertus Henderikus, z.v. Mattheus Johan- nes Kroon en Tekla Catharina Hillegonda Heijen, wonende te Hoogezand Arend, z. v. Flarm Timmer en jannetje Blaauw. Getrouwd Bernardus Henri- cus Fikkers, Hoogezand en Johanna Nicola Agatha-Barkman, Sappemeer; Hindrik Ham en Henriette Alberdine Wierenga, beiden van Sappemeer. Overleden Trijntje Bakker, oud 68 jweduwe van Frederik Baptist. HOOGEZAND 18-24 Juli. Geboren Cornelia Jannie, d. v. Derk Slager en Liefke Flikkema Hoogezand; Kornelis, z.v. Reint D. Fraal en Edina Doesburg, Hoogezand Grietje, d. v. jan Ottens en Hinderkien Hoving, Windeweer; TrientjeJanna, d.v' Symen D. Doesburg en Grietje P. Hansma, Kropswolde. Ondertrouwd Andries Smit, Groningen en Hemmina Meijer, Kropswolde, onl. te Groningen. Getrouwd Herman R. Bor- cherts en Annechiena L. Redeker; Corneiis Bern. Boer en Catrina B. G. Helmers Klaas van den Berg en Freerkje A. Drewes. Predikbeurten. Herv. Gem. Sappemeer: v:m. 10 uur, ds. C. A. Schenk. Hoogezand: v.m. 10 uur, ds. Schmidt. Kielwindeweer: v.m. 10.30 uur, ds. Wasch. Kropswolde: n.m. 7 uur, ds. Lekkerkerker. Westerbroek: geen dienst. Engeibert: v.m. 10 uur, ds. Kruizinga. Middeibert v.m. 10 uur, de heer Kraaima. Harkstede-Scharmer: n. m. 3 uur, ds. Smids. Kolham v.m. 10 uur, ds. mr. J. Schoenmaker. Slochteren: v. m. 10 uur, (H.A.) en n.m. 7 uur, (Dankz.) ds. Kwint. Schildwolde v.m. 9.30 uur, (H A.) ds. Zuyderduin. Hélium v. m. 9.30 uur, de heer Kortenhoeven. Noordbroek: v.m. 10 uur, ds Poot Doopsgez. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur ds. R. de Zeeuw. Geref. Kerk. Sappemeer v.m. 9.30 en n.m. 4.30 uur, ds. W. Tom. Foxham v.m. 10 uur, Lees- dienst. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer v.m. 9.30 uur en n.m, 5 uur de heer F. Faber. Schaaphok geen dienst. Froombosch: geen dienst. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 10 uur en n.m. 5 uur, Prediking ds. C. Brandt, n. m. 7.45 uur Jeugddienst. Foxhol v.m. 10 uur, en n.m. 6 uur, Prediking; n.m. 8 uur, Jeugddienst. Sappemeer. Uit 17 sollici- tanten is benoenid tôt organist in de Ned. Herv. Kerk, aihier, de heer J. H. van Bijnen, thans organist in de Doopsg. kerk, aihier. Zooals bèkend, valt in de eerste week van Augustus de algemeene vacantietijd. De meeste arbeiders in de verschil- lende vakken leggen dan voor enkele dagen het werk neer. De bakkers ook? Ja, maar slechts voor één dag, n.l. Maandag 4 Aug., zooals de bakkersvereeni- ging H.-S., waarbij aile patroons zijn aangesloten, per advertentie bekend maakt. Eén dag maar, want de menschen moeten brood hebben. Het brood voor 4 Aug. zullen ze echter dan daaraan voorafgaanden Zaterdag moeten nemen. Versch brood krijgen ze dus op den vacantiedag niet, indien er althans geen enkele bakker, wat trouwens niet mag worden verwacht, inbreuk maakt op de collegialiteit. Aile afnemers zullen zich dit kleine offer gaarne willen getroosten. Hoogezand. In de plaats van zuster A. van Leeuwen, die den dienst met pensioen gaat verlaten is benoemd tôt wijkverpleegster der Groene Kruis-afdeeling, aihier, zuster Noordewier te Ezinge. Aan de volgende leerlin- gen van den Handelscursus van de Vereen. Tôt Plaats. Nut te H.S. is een certificaat-machine- schrijven verleend Alberdina Blaauw, Jakob van Bon, Harm Jan Dekens, Gé Fellinger, Aren- dina Huttinga, Rinko J. Klip- huis, Evert Koning, Jan Lageman, Janna Lamberts, TonnisLantinga, Gini Pruisman, Rika Ronde, Poppo Smit, Jan Spakman, Rika Venema en Sophia Vos. Voor het Mulo-diploma A. zijn deze week geslaagd Aaldert Kuipers, Bernard Bulder, Renske v. Zomeren, Klaas Schnuck, Lambert Nieboer, Abraham Raspe, Jelle Veenstra, Jannie Tamling, en voor B. Hermannus Geerdes, David Richte Mulder en Jan Jager, allen leerlingen van de Mulo-school te Hoogezand. Thaïe Dolfing, Jan Rud. Drenth, Herman Fabricius, Jarig Feenstra, Reimt Groeneveld, Alie Groene- veld, Klaas Hofsteenge, Annie Pik, johanna Plukker, Trijntje Tepper en Harm Uden, allen leerlingen van de Mulo-school te Sappemeer. Bovendien A G Moesker, J. J Jager, S. M. Jaarda, J. Jansema, J Kamp en S. O. Los, allen te Slochteren, J. Bartelds, W. W. Beereboom en F. Blaauw te Zuidbroek, J. G. Boonstra, Martenshoek en voor diploma B A. Stuut en R. Bonnes te Siddeburen en H. Brouwer te Kielwindeweer. in Kropswolde. Geheel in overeenstemming met den wensch der familie en van de jubilaresse zelf heeft de herdenking van den lOOsten geboortedag van mevr. Eline ter Borgh—geb. Kamphuis te Krops wolde gisteren, Vrijdag, een kalm verloop geliad. Veel schriftelijke felicitaties, veel bloemen, druk bezoek van vrienden, buren en kennissen. Ook burgemeester Tuin kwam met wethouderBotke en den chef-veldwachter Van Dijk haar complimenteeren. Secretaris Zwiers en wethouder Klok lieten zich excuseeren, de eerste wegens afwezigheid, de tweede wegens ziekte. Het is een gemoedelijke en gezellige receptie geweest. waarbij de honderdjarige zelf, omringd door kinderen allen menschen op leeftijd, het midd^punt vormde. Ook haar tweetal kleinkinderen was aanwezig. Het was een uitzonderlijkgenot haar te hooren vertellen van haar ervaringen, die zij als jonge kapiteinsvrouw op den zeil- schoener „Het huis Garreweer" heeft beleefd. Schipbreuken, een verblijf op een onbewoond eiland in de buurt van Curaçao, tijgers en slangen, een vuurspuwende berg diepte zij achtereenvolgens uit haar memorie op, prettige ervaringen ook en begonnen haar oogen te glunderen en plooide zich haar met weinig rimpels doorploegd geiaat tôt den lach. Ook al wil het loopen niet best, kwiek zat ze er nog bij. Ailes mag ik hebben, wist zij dankbaar te vertellen, ailes smaakt mij goed en ailes bekomt mij goed Wel een zeer hooge uitzondering en eveneens, dat dokters en apothekers voor haar vrijwel onbekende grootheden zijn Men kon zoo zien, dat zij genoot van de algemeene belangstelling en sympathie. Vooral het bezoek van den burgemeester bleek haar goed te doen en dit niet om het waardevolle geschenk, dat deze haar namens het gemeente- bestuur aanbood. kwam men bij de schoenen terecht. Twee winkeliers, H. B. en R. W. hadden, buiten de distribuée om, plm. 700 paar schoenen verhandeld en tegen te hooge prijzen verkocht. Bij deze zaak waren negen personen betrokken. En tenslotte kreeg de politie ook nog lucht van een koffie- en theezaakjé, waarbij aan het licht kwam, dat K. N., een groote partij gekocht had van T. aihier. Bij dezen laatste zijn groote partijen gehamsterde levensmiddelen in beslag ge- nomen. In totaal zijn bij al deze overtredingen 35 tôt 40 personen betrokken. Groote partijen goe- deren konden worden aange- haald. Er werden ook eenige arrestaties verricht, docli nadat verdachten bekend hadden, wer den ze weer op vrije voeten gesteld. De diefstal van een sportpan talon bracht de maréchaussée van Loenen op het spoor van een reeks diefstallen, welke onder de gemeente Loosdrecht plaats vonden. Op het kantoor van een scheepswerf, gelegen onder Loosdrecht, werd zoo af en toe de onaangename ontdekking ge- daan dat er geld ontvreemd werd. De dader die nu eens vijf en twintig gulden, dan weer meer of minder stal, vermoedde men onder de arbeiders die op de werf werkten, doch het mocht nog steeds niet gelukken de hand op deze persoon te leggen, die het niet alleen bij geld liet, doch ook mahoniehout, zeilen e.d. tôt zijn buit maakte. De maréchaus sée welke de zaak in handen kreeg, kon ondanks het zorg- vuldig onderzoek het gewenschte resultaat niet bereiken. Dezer dagen echter borg een klant van de werf zijn sport- pantalon in een der kastjes van het bedrijf, deze bleek later ver- dwenen te zijn. De maréchaussée deed te Hilversum een huiszoe- king en ditmaal met goede uit- slag, de sportpantalon werd in beslag genomen en de dader, een arbeider van de werf gear- resteerd. Ontkenpen van deze diefstal hielp niet meer, doch deze be- kentenis werd gevolgd door een reeks van bekentenissen, waar- uit is komen vast te staan dat ver- scheidene diefstallen door de aangehoudene bleken te zijn ge- pleegd. Bij het verhoor vertelde hij de gestolen goederen te hebben ver kocht aan een Hilversummer en twee Loosdrechtenaren. Deze drie lieden werden gearrsteerde en verhoord, waarbij twee ont- kenden iets met heling te maken te hebben. De vier arrestanten zijn naar Utrecht overgebracht waar ze voor de officier van Justifie zul len worden geleid. Een achttienjarige Amsterdam- mer heeft een week lang feest gevierd in Zandvoort, en in dien tijd heeft hij kans gezien, meer dan driehonderd gulden van zijn patroon et door te draaiem In de badplaats was zijn aan- wezigheid reeds opgevallen. Men zag iederen dag het vrij sober gekleede jongmensch als een welgestelden badgast door het dorp wandelen en hij was reeds in vele winkels een goede klant geworden. Niemand vermoedde, dat hij goede sier maakte van het geld, dat hij in zijn betrek- king van loopjongen geïncasseerd en niet aan den baas had afgedragen. Alleen te zijn in de badplaats leek hem niet. Het duurde niet lang of hij vond gezelschap bij een meisje van zeventien jaar, dat uit een gesticht, elders in het land, was weggeloopen. Hij had zelf vrij bescheiden een kamer- tje gehuurd in een eenvoudig pen sion. Voor het meisje huurdehij een kamer in 'n hôtel. Ook zij op haar beurt stond dus weldra bekend als een vacantie-toeriste, die niet op geld behoefde te kijken. Het clubje breidde zich nog uit. Weldra sloot een 22-jarig weduwvrouwtje zich bij hen aan en ook haar bracht de Amster- damsche jongen ergens in de badplaats onderdak. In den morgen ging hij er op uit om voor de dames cadeautjes en bloemen te koopen. Hij zocht nu eens een aardige broche mit, dan weer een armband. De beleefdheid van winkelbedienden en de onderdanige ijver, om het den jongen meneer naar den zin te maken, schenen hem goed te bevallen. Hij kocht ook leuke mandjes fruit, soms een pond druiven, of een mooie meloen. Wat de dranken betreft was limonade zijn lievelingsdronk. Zonder blijkbaar al te veel te denken over zijn schandelijke ontrouwe houding jegens zijn patroon, die hem op zijn beurt zoozeer vertrouwd had, dat hij den jongen groote bedragen liet incasseeren, zwierde hij, al dan niet vergezeld door de beide jonge vrouwen door Zandvoort. Hij zat urenlang in de autotjes, die een vermakelijkheid op het strand vormen. Ook wandelde hij tusschen de andere badgasten met heel deftig een bouquet bloemen over den arm, bestemd voor een van de beide dames. De politie had hem al een paar keer opgeme-rkt. Zulk een vreemde vogel blijft niet lang onopgemerkt. Eerst echter toen er reden tôt werkelijken argwaan opkwam, volgde zijn arrestatie. De politie maakte aan zijn bras- partij een eind, juist toen hij met de jonge weduwe rustig bloemen stond uit te zoeken in een winkel. Van dit laakbare avontuur vertelt de politie te Amsterdam nog het volgende:Aangehouden is een achttienjarige jongen, die er kort geleden vandoor gegaan is met een bedrag van vierhon- derd gulden, dat hij voor zijn patroon, eigenaar van een krui- denierswinkel, moest incasseeren. Na een paar dagen van goede sier in Zandvoort bleef slechts een bedrag van negentig gulden over Voorkoming van „leng". De N.V. Bozema verspreidt enkele raadgevingen voor de ge- bruikers van het brood. Deze komen vooral hierop neer: le. Bewaar uw brood zorg- vuldig. 2e. Leg het niet in een broodtrommél. 3e. Plaats geen brooden op elkaar, of te dicht naast elkaar. 4e. Men doet het beste den broodvoorraad op het hout of op papier te leggen, vrij van elkaar en op een droge koele plaats. Blijkt zich toch leng voor te doen te constateeren aan een zure smaak dan moet het brood weggegooid worden. De plaats waar het gelegen heeft moet zorgvuldig met kokend sodawater worden gereinigd. Deze laatste wenk zal over het geheel genomen overbodig zijn. Kortgeleden werd in Zwolle iemand aangehouden, verdacht van ongeoorioofden handel in koffie. Hij zeide, deze te hebben gekocht van zekeren K. H. N. te Kampen. Bij onderzoek door de politie aldaar, bleek, dat er nog heel wat meer aan verbon- den was. Zoo kwam o.m. aan het licht, dat door den sigaren- fabrikant K. te Kampen 15.000 ongebanderolleerde sigaren in omloop waren gebracht, waarbij zes personen betrokken waren. Verder kwam men op het spoor van een frauduleuze vleesch- affaire. Hierbij waren, voorzoover kon worden nagegaan, zeven personen betrokken. Het vleesch was afgeleverd aan den vee- houder W. F. te IJsselmuiden, die voor verdere distributie zorgde. Eveneens werd ontdekt, dat er verboden handel in gouden tien nes was gedreven, waarbij prij zen van f 28 tôt f 30 per stuk waren besteed. De gouden mun- tjes, voorzoover ze er nog waren, werden in beslag genomen. Vier personen hadden zich aan deze verboden deviezenhandel schul- dig gemaakt. Na de deviezen Wij zullen U gaarne bedienen maar wilt U dan tijdig Uw inkopen regelen, want onderstaande zaken zijn MAANDAG 11 Aug. staan we allen gaarne weer voor U klaar. Door de brand zijn veel bescheiden ver- loren gegaan. Ik verzoek beleefd die menschen die over de maanden Juni en Juli iets aan mij verschuldigd zijn, dit te komen opgeven. ZIEKENVERVOER en ZAKENRIT- I EN kunnen op de gewone manier doorgaan. Verder is Benzine weer aan de pomp verkrijgbaar en ik hoop binnenkort op dezelfde plaats een NOODZAAK te openen. Adres ni zijn eveng Gods schep zijn." „Wij gaz en zij haas de gevaarli Shaekesp stond woei blaften en in het ronc Floris gii „Tante kijken Alex wa: riep ook 2 „Kom 'ns Tante kt wel komen. Een groo gesperde ka tusschen he haar met z zij nijdig te in den stol den stok op Shakespea zwaaide z't vreemde din Tante Fe geheel verbi eenige schre Maar Mi den weg. E kelde over languit in h gil van schr Floris en hagedis bezij in bedwang. „Ik zal h heid op een Broodkaart. Bloemkaart. Boter en Vet. Melkkaart. Papkaart. Vleesch en Vleeschwaren. Bonkaart Algemeen. Suiker. Jam. Koffie en Thee. Grutterswaren. Zeep. Bonkaart Diversen. Eieren. Scheerzeep. Brandstoffen. Petroleum. ci. D S. B. O. Officieele Publicaties. Gevonden voorwerpen. Burgerlijke Stand. Hun speeli verlooehend ZONDAG 27 Juli 1941. Plaatselijk Nieuws. Mulo-examens. Een honderdjarige Diefstal van een sportpantalon en wat er bij kwam. Goede sier gemaakt in Zandvoort. Van het geld van zijn patroon. BROOD EN WARMTE. Frauduleuze Handel. Een uitgebreid complot. esloten. BEENKER's IJzerhandel, Hoogezand. BEENKER's IJzerhandel, Sappemeer. W. BEERTA, Sappemeer. Gebr. BERGMAN, Martenshoek. H. J. BODEWES, Martenshoek A. J. BONTING, Hoogezand. H. DIETERS, Sappemeer. P. VAN DIJKEN, Hoogezand. „DE KANDELAAR", Hoogezand. E. HOLLE, Hoogezand. J. KUIPERS, Sappemeer. J. LAPHOR, Martenshoek. J. LAPHOR, Foxham. J. POOL, Martenshoek. J TOLHUIZEN, Sappemeer. WOLTERS Meubelhandel, Martenshoek. WOLTERS Sappemeer. De Installateurs Ver. Hoogezand-Sappemeer K. BEISHUIZEN, Sappemeer. JAN BODEWES, Martenshoek. A. J. BONTING, Hoogezand. V. BRAUN, Sappemeer, J. H. FELLINGER, Hoogezand. O. GORENS, Sappemeer. Th. GORENS, Sappemeer. H. SCHOLTF, Sappemeer. F. VAN DER SPAN, Sappemeer.

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1941 | | pagina 2