BIOSCOOP -1 Volkszaak H. ICI ïels nodig wegens Vacani van 4 lot tu net 9 f飣£££££££££ £££i GUST i 43 Àvondvoorstellingen 8 uur. VACANTIE OP DE FIETS 1 grondig nazi Safeloket in onzen brand- en inbrai VRIJDAG 1, ZATERD, WOENSDA( *3 het opwindend Wîe is de gehei 43 43 43 goede reis en veel zijn onderstaande ze DE TWENTSCHE Bt Molestverzekei Welke distributie-bons zijn geldig J k. Centrale Verwarming L. Kookdoeleinden M. en N. TELEF< tegen politie. Snelle actie - op zijn best in *3 *3 *3 *3 *3 •43 43 De strijd op 1< kelaars en doi Spannende achtervofginc 43 Een onopgeloste i Een mystei Een 43 Toegarj Een bijzonder stevige kost ei t.o. R.K. KERK SAPPEMEER. Ja, dan zult U zich, vanc moeten haasten, want BEENKER's IJzerhandel, Hoogezand. BEENKER's IJzerhandel, Sappemeer. W BEERTA, Sappemeer. Gebr. BERGMAN, Martenshoek. H. J. BODEWES, Martenshoek A. J. BONTING, Hoogezand. H. DIETERS, Sappemeer. P. VAN DIJKEN, Hoogezand. „DE KANDELAAR", Hoogezand. E. HOLLE, Hoogezand. E. HUIZING, Hoogezand J. KUIPERS, Sappemeer. J. LAPHOR, Martenshoek. J. LAPHOR, Foxham. J. POOL, Martenshoek. J TOlHUIZEN, Sappemeer. WOLTERS Meubelhandel, Martensho WOLTERS Sappemee De Installateurs Ver. Hoogezand K. BEISHUIZEN, Sappemeer. JAN BODEWES, Martenshoek. A. J. BONTING, Hoogezand. V. BRAUN, Sappemeer. J. H. FELLINGER, Hoogezand. O. GORENS, Sappemeer. Th. GORENS, Sappemeer. H. SCHOLTE, Sappemeer. F. VAN DER SPAN, Sappemeer. BEVEILIGT Uwe waarden door het 1 Loketten van f 7.50 af per jaar. Ook korteren termijn. Sluit een molestverzekering tôt dekking v oorzaakt aan Uw huis en/of inboedel, inw enz. Inlichtingen worden gaarne, geheel ons verstrekt. ELK DER VOLGENDE BONNEN GEEFT RECHT OP HET KOOPEN VAN 31—4 Brood 31 Brood 31 Bloem 31 Vleesch 31 Vl.waren 31 Kaas 31 Melk 1 4 Rantsoenen 0 1 Rantsoen Brood ot °ebak '/2 Rantsoen Bloem, Brood of Gebak l/2 Rantsoen 1 Rantsoen 100 Gram l3/4 Liter Melk Vleesch of VI. waren Kaas 107 Algemeen 1 KG. 108 Algemeen 250 Gram 110 Algemeen 250 Gram 111 Algemeen 250 Gram B Havermout 250 Gram 112 Algemeen 100 Gram 26—27 Boter 26-27 Vet Boter Boter met reductie BESCH1KBAAR PER PESOON 14 jr. t/m 20 jr. vol- was- senen eenheid In tijdvak van één week 10 1 1 100 20 1 3 100 24 1 3 100 20 1 3 100 Rants. Rants. Rants. Gram Liter In tijdvak van vier weken Suiker Koffie-Surrogaat Jam 1 250 500 1 250 500 1 250 500 1 250 500 KG Gram Gram Rijst 500 250 250 250 Gram Havermout of Gort 500 250 250 250 Gram Vermicelli of Maizena 100 100 100 100 Gram In tijdvak van 18 dagen Brood 100 gram Brood Gebak 75 gram Beschuit, Wafels, Biscuits, Koekjes ôf 140 gram Speculaas, Koek ôf 300 gram Cake ôf 400 gram Gevuld Klein Kortgebak ôf 500 gram Gevuld Groot Korstgebak ôf 600 gram Taart, Gebakjes Bloem 70 gram Tarwebloem, -Meel, Roggebloem, -Meel, Zelfrijzend Bakmeel Rijst 250 gram Rijst, Rijstemeel, -Bloem, -Gries, Gruttenmeel (Gemengd Meel) Havermout 250 gram Havermout, -Vlokken, -Bloem, Aardappelvlokkeri Gort 250 gram Gort, Gortemeel, Grutten Vermicelli 100 gram Vermicelli, Macaroni, Spaghetti Maizena 100 gram Maizena, Sago, Aardappelmeel ôf 100 gram Zetmeel, verwerkt in Pudding- poeder of Puddingsauspoeder Vleesch 100 gram Vleesch, gewicht van been inbegrepen Vleeschwaren 75 gram gerookt of gekookt Vleesch ôf 75 gram gerookte Worstsoorten ôf 100 gram gerookte Worstsoorten ôf 125 gram Leverartikelen, Tongenworst, Nierbrood ôf 150 gram Bloedworst Jam 500 gram Jam, Siroop, Honing, enz. Voor de overige artikelen is het rantsoen gelijk aan de in bovenstaande lijst vermelde hoeveelheden. ATTENT1E! De volgende bonnen zijn na Zaterdag 16 Augustus niet meer geldig. 30 Brood 30 Vleesch, Vleeschwaren 30 Eieren Melk 1 Reserve (Aardappelen) Bloem N.B. De bonnen 30 en 31 voor KAAS blijven geldig tôt en met 6 September 1941. De bonnen, welke van 17 Augustus 1941 af zijn geldig verklaard, met uitzondering van die voor Vleesch of Vleeschwaren, mogen reeds op Zaterdag 16 Augustus 1941 worden gebruikt. Het koopen van Vleesch of Vleeschwaren bij den kleinhandel op Maandag en Dinsdag is niet geoorloofd. Soort der'kaart Bon no. Haarden en Kachels J. k. 03 03, 07 07, 11 04 FK Brandstoffen één eenheid Hoeveelheid per bon eenheid vaste brandstof eenheid turf eenheid vaste brandstof Geldigheidsduur tôt en met Dec. 1941 Dec. 1941 Dec. 1941 Dec. 1941 Dec. 1941 31 Aug. 1941 1 Mei 1942 anthracietnootjes gemerkte bonnen Van 1 Augustus t.m. 31 Augustus 1941 geven de met „generator-anthraciet gemerkte bonnen recht op het koopen van een hectoliter (maximum 75 kg.) V of 50 kg. turfcokes, terwijl de met „generator-turf achtste période" gedurende dit tijdvak recht geven op het koopen van 50 stuks baggerturf. ANDERE GELDIGE BONNEN ZEEP Gedurende het tijdvak van Maandag 4 Aug. tôt en met Zondag 31 Aug. a.s. geeft de met ,,106" genummerde bon van de „bonkaart algemeen", alsmede de met „A, Zeep" gemerkte bon van de zeepkaarten p en q, welke respectievelijk aan kinderen beneden den leeftijd van twee jaar en van een leeftijd tusschen twee en acht jaar, zijn uitgereikt, recht op het koopen van 150 gram toiletzeep (nieuwe samenstelling) of 120 gram huishoudzeep of 200 gram zachte zeep (oude samenstelling van vôôr 1 Jan. 1941) of 150 gram zachte zeep (nieuwe samen stelling van na 1 Januari 1941) of 300 gram zachte zeeppasta of 250 gram zeeppoeder of 600 gram waschpoeder. Gedurende bovengenoemd tijdvak geeft de met „A Toiletzeep" gemerkte bon van de zeepkaart p, welke aan kinderen beneden den leeftijd van twee jaar is uitgereikt, recht op het koopen van 75 gram toiletzeep van de oude samenstelling. SCHEERZEEP: De bon K van de textielkaart geeft van 1 Mei tôt en met 31 Augustus recht op het koopen van 50 gram scheerzeep of een tube scheercrême dan wel een pot sclieerzeep. HONDEN- EN KATTENBROOD: Bon 12 van de voederkaart voor honden geeft van 1 t./m. 31 Aug. recht op het koopen van een hoeveelheid hondenbrood al naar gelang de groep. Op bon 12 van de voederkaart voor katten wordt voor dezelfde période l'/2 kg, kattenbrood beschikbaar gesteld. PETROLEUM De met 13 genummerde bonnen van de bonkaarten M en O geven van 11 Augustus tôt 6 October recht op het koopen van twee liter petroleum voor kookdoeleinden. Donderdag 21 Aug. half acht spelen de volgende elftallen tegen elkaar. A. H. Schomaker. J, Kerdijk, H. Mulder, j. Kroon, G. Heller, B. Scholte, P. Deiman, B. Scholte Jr., R. v.d. Werff, Ph. Scheen, J. Stiekema. B. F. v. d. Werff. B. Mulder, J. Gibcus, E. Hijlkema, J. Bakker, N. Nagengast, N. Mulder, Chr. Meijer, B. Wilbrink, B. Deiman, W. Gibcus. Res. Chr. Thiecke en W. Steenhuis A speelt met geel shirt witte broek en B wit shirt zwarte broek. Dinsdag 19 Aug. acht uur ledenvergadering bij Gebr. Smit. Aile leden worden dringend ver- zocht bij deze vergadering aan- wezig te zijn. De Secretaris. De vacantie duurt tôt 25 Aug. a.s. De eerste les is dus voor de dames A afd. op Donderdag 28 Aug. voor aile overige groepen op Vrijdag 29 Aug. De Secretaris. Officieele Publicaties Een bril. Een bos sleutels. Een bankbiljet. Een regenkapje. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. Burgemeester en Wethouders van Hoogezand Gelet op art. 3 en 16derDrank- wet (Staatsblad 1931, no 476); Brengen ter openbare kennis, dat bij hunne vergadering is inge- komen een verzoekschrift van Jan Teule, caféhouder, wonende te Martenshoek, gemeente Hoo gezand, om een volledige ver- gunning voor den verkoop van sterken drank in het klein voor de gelagkamer van het perceel Verlengde Hoofdstraat 93, nr86, ter oppervlakte van 48 M3, bij welk verzoekschrift zijn overge- legd twee afstandsverklaringen t.w. a. van Elzer, Ida, weduwe R J. Teule, voor het perceel te Martenshoek, Verlengde Hoofd straat 93, oud nr. 86, en b. van Haaijer, Arina, weduwe van P. Leewering, voor het per ceel te Windeweer, Dorpsstraat 74, oud nr 69. Binnen twee weken na heden kan ieder tegen het verleenen der vergunning bij hun Collège schriftelijk bezwaren inbrengen. Hoogezand, 11 Augustus 1941 Burgemeester en Wethouders voornoemd SAPPEMEER 8—14 Augustus- Geboren Femmechina, d-, v Jan Drenth en Aaltje Kornelia Kruijer Martinus, z. v. Bertus Nijhof en Cornelia den Butter, wonende te Anloo Louise, d.v. Riekelt Kramer en Johanna Adriana Alida de Wit; Jan, z.v. Jan Blaauw en Hillechiene Wold- hek. Ondertrouwd Jan Huizing, 24 j. en Gezina Bos, 22 j., beiden van Sappemeer; Roelof Aaldrik longman 24 j., Sappemeer en Roelofje Karsten, 30 j., Assen. Overleden David Mulder, 89 j., weduwnaar van Metje van Dam Jelte Moesker, 54 j., echtgenoot van Geertruida Blaauw. SLOCHTEREN 7-13 Aug. Geboren Henderika, d. v. J. Spakman en H. van Dam, Sloch- teren Jan, z.v. H. Puister en W. A. Mulder, Siddeburen Willem Jan, z.v. P. Bouwman en S. J. Raven, Schildwolde. Ondertrouwd R. M. Oving, 25 j., Stadskanaal (Gem. Onst- wedde) en A. Alting, 21 j., Slochteren. Overleden Imke Mulder, oud Dames, 't is volkomen logisch, Dat U wel eens hebt gedacht, Als U weer Persil bestelde: Wat wordt mij in huis gebracht? Krijg ik nog, precies als vroeger, Van die prima kwaliteit? Of - zit in 't bekende pakje Ook wat „Tijdsomstandigheid" Kijk eens: véél is er veranderd, Véél is achteruit gegaan Ook Persil. Tôch staat Persil nog, Nèt als vroeger, bovenaan. ci. d- 74 j., echtgen. v. G. Zuidhof, Schildwolde Jan Fokko Hage- nouw, oud 29 j., z. v. W. Hagenouw en S. Hamminga, Slochteren. HOOGEZAND 8—14 Augustus. Geboren: Jabob, z.v. Tammo Abee en Anna Brugge, Kalkwijk Sebastianus Bonifatius, z. v. Sebastianus Steenhuis en Maria J. Ypma, Foxhol; Hendrik, z.v. Harm Aaldring en Jantje Grof- smid, Hoogezand. Ondertrouwd Albert Pot, Hoogezand en Jakobtje Gr. Hulzebos, Groningen ;Jan Streur, Groningen, wednr. van Martje Fiat, en Sietske Spakman, van Sappemeer, onl. te Hoogezand; Hendrik Huttinga, wednr. van Frederika W. Winkenbach, en Agina G. Borghuis, weduwe van Luitje Zwaneveld, beiden van Martenshoek. Getrouwd Wilhelmus Scheper en Henderkien Wind Geert Hendrik Bilder en Antje van Dalen. Overleden Simon Smit, oud 67 jaren, ongehuwd, wonende te Aduard Engeltje Hulsing, oud 66 jaren, echtgenoote van Pieter Tooi; Jan Smit, oud 18 jaren, ongehuwd, overl. te Groningen. Predikbeurten. Sappemeer: v.m. 10 uur, ds. Schenk. Inwijding Kerkramen. Viool en Orgelspel. Extra Coll. Hoogezand geen dienst. Kielwindeweer: geen dienst. Westerbroek: v,m. 10 uur, ds. Schmidt. Engelbert: v.m. 10 uur, ds. Kruizinga. Middelbert n. m. 7 uur, ds, Smids. Harkstede-Scharmer n. m. 3 uur, ds. Kwint. Kolham n. m. 3 uur, ds. mr. J. Schoenmaker. Slochteren v. m. 10 uur, ds. Kwint. Schildwolde: v.m. 9.30 uur, de heer Faber. Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek. Noordbroek v.m. 10 uur, ds. Wolfson. Doopsgez. Gem. Sappemeer: Geen dienst. Geref. Kerk. Sappemeer v. m. 9.30 uur en n m. 4.30 uur, Cand. Ritzema. Foxham v. m. 10 uur, ds. W. Tom. Evang. in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek' Sappemeer v.m. 9.30 uur, ds mr. J. Schoenmaker, Ned. Herv. Pred te Kolham H.A. en n m. 5 uur de heer F. Faber, Dankzegging. Schaaphok v. m. 10 uur, de heer Weerts. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 9.30 uur en n.m. 5 uur, Diensten, n.m. 7.30 uur Jeugddienst. Foxhol v.m. 10 uur, en n.m. 6 uur, Evang. Wolters. n.m. 8 uur, Jeugddienst. Plaatselijk Nieuws. Sappemeer. De heer J. Hel- mens, alhier, is te Groningen geslaagd voor de hoofdacte. De heer E. J. Weert, onderwijzer aan de Westerschool, alhier, benoemd als hoofd der school te Schuilingsoord (Zuid- laren) heeft eervol ontslag aan- gevraagd. In verband hiermede heeft de heer Larmoyeur, onderwijzer aan de Oosterschool, overplaatsing verzocht naar de Westerschool. Gisteravond heeft de raad besloten aan beider verzoek te voldoen. Den heer Weert zal ontslag worden verleend op een nader door B. en W. te bepalen datum. Voor de betrekking van onderwijzeres aan de o.l. school in het Oosteinde, alhier, is de volgende voordracht opgemaakt 1 mej. T. v.d. Molen, onderw. te Kantens, 2. mej. F. Smit, volontair te Groningen en 3. mej. I. A. Houwerzijl, onderw. te Den Ham (gem. Aduard). Uit deze voordracht is gister avond no. 1 benoemd. De door den raad vast- gestelde verordening op de win- kelsluiting is volgens een schrij- ven van het Département van Handel, Nijverheid en Scheep- vaart goedgekeurd. De raad heeft gisteravond besloten naar aanleiding van een desbetreffend verzoek om f 2193.- beschikbaar te stellen aan het bestuur van de Vereeniging voor Ger. Onderwijs te Hoogezand- Sappemeer ten beboeve .van aankoop van leermiddelen en inrichting van een terrein voor onderwijs in lichamelijke oefening. Toen mej. Koning, wonende aan de Noordbroeksterstraat, alhier, voor enkele dagen des middags na^een bezoek aan het distributiekantoor te hebben ge bracht, weer thuis kwam, kreeg zij dadelijk den indruk, dat tijdens haar afwezigheid iemand een bezoek aan haar woning had gebracht. Dit werd tôt zekerheid, toen de zoon, die kort na zijn moeder binnenkwam, een nader onderzoek ging instellen. De toegangsweg bleek het tuimel- raam te zijn geweest. Een kast was opengebroken en daaruit waren verscheidene voorwerpen, w.o. een nieuw horloge met ket- ting ontvreemd. Aangifte bij de maréchaussée volgde. Bij het door deze ingesteld onderzoek kwam uit, dat des middags op eenigen afstand een jongen ge- ruimen tijd had postgevat bij twee fietsen, die tegen een boom waren geplaatst. Wie was die jongen? Niemand, die hem kende. Aan- vankelijk althans niet. Verder onderzoek leidde ertoe, dat iemand werd gevondon, die een naam noemde, Het begin van het spoor was er. Het was een naam, die al sedert lang aan de politie niet onbekend was. Huis- zoeking volgde en op een slaap- kamertje werd het horloge ont- dekt, Ook de naam van den maat werd bekend en het volgende bedrijf der tragédie was, dat beiden werden ondergebracht in de marechaussee-kazerne. Het waren de 17 jarige S. J. K., de hoofdman, en de 14 jarige L. L., beiden van hier. Beiden legden al spoedig een volledige beken- tenis af, waarna ze weer zijn losgelaten. Natuurlijk werd procesverbaal opgemaakt. Hoogezand. Geslaagd is voor Nederlandsche en eveneens voor Fransche Handelscorrespondent ie de heer H. Groeneveld, alhier. e— In het begin dezer week heeft men zich door gebruik te maken van een tuimelraam toe- gang verschaft tôt het magazijn van den heer T. v.d. Ark, grossier in koloniale waren aan de Verlengde Zuiderstraat, alhier. Het is heel moeilijk na te gaan wat wordt vermist. De maré chaussée, die de zaak in onder zoek heeft, acht het niet onmo- gelijk, dat het werk van kwa- jongens is geweest. Bij de aanbesteding van het maken van een kanaalvlak met naastgeiegen aardebaan be- noorden Hoogezand en Sappe meer lang ongeveer 9 K.M. in 3 perceelen, Donderdagmiddag gehouden ten Provinciehuize, (het werk bestaat uit het maken van 9300 A4 kanaal met dijken en een aardebaan voor een toe- komstigen Rijksweg, verharding voor voorloopigen landweg, grensslooten en bijkomende wer- ken) was de laagste inschrijving voor perceel II: J. Schaap, alhier, met f 453.800.-. Laagste inschrijving voor in massa was die van D. Blankevoort te Bloemendaal, met f 969.000-, In het hôtel Faber werd ten ovetstaan van den heer no- taris Hoogenboom, tenverzoeke van den heer J. E. Benes te Groningen, publiek verkocht Een Landhuis aan de Park- laan no. 12 te Hoogezand, voor de som van f 1000.— aan den heer J, H. Oterdoom te Haren (Gron). Westerbroek. Het bestuur van de afdeeling Westerbroek van den Bond voor Staatspen- sionneering heeft hetsympathieke besluit genomen om aan de Ouden van Dagen, aldaar, zoo geen autotocht, dan toch een Jan Pleizier-tocht aan te bieden en wel op Zaterdag 6 Sept. e.k. Uitreiking nieuwe boter- en vetkaarten. Naar wij van bevoegde zijde vernemen, zullen nieuwe boter- en vetkaarten (de 3e serie) in de verschillende gemeenten worden uitgereikt in het tijdvak van 18 tôt en met 30 Aug. Ook bij deze uitreiking is het verkrijgen van een boterkaart of een vetkaart afhankelijk van het gezinsinkomen. Bepaald is dat diegenen in aanmerking komen voor één vet kaart, wier gezamenlijk inkomen ligt beneden de volgende nor- men 1 gezinslid minder dan f 1000, 2 gezinsleden minder dan f 1100; 3 gezinsleden minder dan f 1200; 4 gezinsleden min der dan f 1300; 5 gezinsleden minder dan f 1400; 6 gezins leden minder dan f 1500 en 7 gezinsleden minder dan f 1600. Uitsluitend zij, die op grond van deze normen voor een vet kaart in aanmerking komen, moeten een daartoe strekkend formulier indienen bij de uitrei king der kaarten. Leveren zij geen formulier in, dan ontvangen zij boterkaarten. Voorts is de leeftijdsgrens, ten einde in aanmerking te komen voor een heele dan wel een halve boter- of vetkaart thans bepaald op 4 jaren en derhalve gelijk gesteld aan de leeftijds grens voor de distributiekaarten voor brood en vleesch. De personen, die voor 2 Sep tember 1937 geboren zijn, ont vangen derhalve een heele boter-, resp. vetkaart en zij, die gebo ren zijn na 1 September 1937, een halve. Tragisch voorval te Twijzelerheide. Buitenpost. Te Twijzeler heide heeft zich deze week een tragische gebeurtenis afgespeeld, welke een man het leven heeft gekost. Te ongeveer twaalf uur be- merkte de 41-jarige veehouder L K. Dijkstra eenige jongens op zijn bouwland, die hij Wilde verwijderen. Behalve eenige klei- nere jongens trof hij ook den 17-jarigen J. B. aan, die bekend staatals een driftige jongen. Deze had een heggeschaar bij zich. Wat er toen precies gebeurd is, tracht de politie nog vast te stellen. Zeker is, dat de schaar in de richting van Dijkstra is geworpen, of dat deze er mee is geslagen, waarbij een zoodanige wonde in den hais ontstond, dat de slagader geheel werd doorge- sneden. De veehouder heeft nog ongeveer honderd meter geloo- pen naar de woning van den heer S. A., waar hij voor de deur in elkaar is gezakt en overleden. De gemeentepolitie was spoedig ter plaatse. In afwachting van het resultaat heeft zij het lijk in beslag genomen. Clandestiene Slachtingen. Ongeveer 150 Zwollenaren zullen zich binnenkort voor den rechter te verantwoorden hebben wegens het frauduleus slachten van vee of het koopen van vleesch. De politie te Zwolle heeft ni. in samenwerking metambtenaren van den Crisis-contrôledienst een wijdvertakt net van overtredingen ontdekt, waarbij bleek, dat in totaal 15 koeien, 7 kalveren en 60 varkens in den frauduleuzen handel verdwenen waren, ver- deeld over ongeveer 130 „klan-. ten" allen inwoners van Zwolle. Op de meest geraffineerde wijze waren vaak de doode dieren in koffers, kisten of zakken Zwolle binnengesmokkeld en een 13-tal varkens bleek zelfs per taxi binnen Overijsels hoofd- stad gebracht te zijn. Ook de voorraad van den fruithandelaar K. M. werd, in verband met prijsopdrijving, in beslag genomen. „Orde" tegen Bolsjewisme Dezer dagen wordt in geheel Nederland huis aan huis het blad „Orde" bezorgd, een anti-bolsje wistische uitgave van het Dépar tement van Volksvoorlichting en Kunsten. In dit blad wordt een aantal berichten en artikelen aangehaald, die omstreeks 1930 in Katholieke en Christelijke dagbladen in Nederland zijn verschenen en waarin aile Christenen ter wereld te wapen worden geroepen tegen het goddelooze communisme. Er wordt verder op gewezen dat er bij heel wat Nederlandsche Protestanten en Katholieken thans bitter weinig van hun strijdvaar- digeanti bolsjewistische houding van toen is overgebleven. Het blad bevat verder belang- wekkende cijfers en beschrijvin- gen, aangrijpende foto's en scher- pe teekeningen van den bekenden caricaturist Claudius, die ailes tezamen een schril beeld geven van de werkelijkheid in de Sovjet-Unie en die iederen lezer moeten vervullen van dankbaar- heid, dat aan het RoodeSchrik- bewind thans een einde komt mm *3 DOUANE Maar laat dan eerst UWBUW Het is ons toevertrouw* Geslotei Gevestigd te Amsterdam Kantoor HOOGEZAND. 17 Augustus tôt en met 23 Augustus 1941. 10 Augustus tôt en met 6 September 1941 109 Algemeen 500 Gram B Rijst 250 Gram 3 Augustus tôt en met 20 Augustus 1941 250 Gram 250 Gram 0 t/m 3 jaar 4 t/m 13 jr. 3'/a 250 250 500 500 500 500 500 500 Gram Gram 30 29 30 BRANDSTOFFEN 01, 01, 05, 05, 01 02, 02, 06, 06, t.m. 04 08 n achtste période" Officiele Mededeling. „K W I E K" D. O. S. Gevonden voorwerpen. DRANKWET. I J. TU1N. Burgerlijke Stand. ZONDAG 17 Aug. 1941. Herv. Gem. Een anti-bolsjewistische campagne van het Départe ment van Volksvoorlichting en Kunsten. - - MM

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1941 | | pagina 2