Verkooping Eene Behuizing i SES" Regencaps De Breinaald Welke distributie-bons zijn geldig ''l ËIsÔot vleesch of VL waren Kropswolde. ELK DER VOLGENDE BONNEN GEEFT RECHT OP HET KOOPEN VAN BESCHIKBAAR PER PESOON Ot/m 3 jaar 4t/m 13 jr. 14 jr. t/m 20 jr. vol- was- senen eenheid 14 September tôt en met 20 September 1941. In tijdvak van één week 35—4 Brood 35 Brood 35 Vleesch 35 Vl.waren 35 Kaas 33 Eieren 35 Melk 1 36 Reserve 100 Gram Kaas 1 Stuks Eieren (geldig t.m. 20 Sept.) l3/4 Liter Melk 3 KG Aardappelen 10 1 100 1 7 3 20 3 100 1 3 '/a 3 24 3 100 1 3 20 3 100 I 3 Rants. Rants. Gram Stuks Liter KG 7 September tôt en met 4 October 1941 In tijdvak van vier weken 114 Algemeen 115 Algemeen 116 Algemeen 118 Algemeen C Rijst 117 Algemeen C Havermout 119 Algemeen 34,35,36,37 Bloem 1 KG. Suiker 250 Gram Koffie-Surrogaat 500 Gram Jam 250 Gram Gort 250 Gram Rijst 250 Gram u 250 Gram Havermout 100 Gram Vermicelli of Maizena Rantsoen Bloem, Brood of Gebak 1 250 500 250 250 500 100 4 1 250 500 250 250 100 4 1 250 500 250 250 100 4 1 250 500 250 250 100 4 KG Gram Gram Gram Gram Gram Gram Rants. 7 September tôt en met 24 September 1941 In tijdvak van 18 dagen 34—35 Boter 34-35 Vet 250 Gram Boter 250 Gram Boter met reductie 250 250 500 500 500 300 500 500 Gram Gram Brood 100 gram Brood Gebak 75 gram Beschuit, Wafels, Biscuits, Koekjes ôf 140 gram Speculaas, Koek ôf 300 gram Cake ôf 400 gram Gevuld Klein Kortgebak ôf 500 gram Gevuld Groot Korstgebak ôf 6Q0 gram Taart, Gebakjes Bloem 70 gram Tarwebloem, -Meel, Roggebloem, -Meel, Zelfrijzend Bakmeel Rijst 250 gram Rijst, Rijstemeel, -Bloem, -Gries, Kindermeel Havermout 250 gram Havermout, -Vlokken, -Bloem, Aardappelvlokken, Havergort, Gruttenmeel Gort 250 gram Gort, Gortemeel, Grutten, Gortbloem, Gruttenmeel Vermicelli 100 gram Vermicelli, Macaroni, Spaghetti Maizena 100 gram Maizena, Sago, Aardappelmeel ôf 100 gram Zetmeel, verwerkt in Pudding- poeder of Puddingsauspoeder Vleesch 100 gram Vleesch, gewicht van been inbegrepen Vleeschwaren 75 gram gerookt of gekookt Vleesch ôf 75 gram gerookte Worstsoorten ôf 100 gram gerookte Worstsoorten ôf 125 gram Leverartikelen, Tongenworst, Nierbrood ôf 150 gram Bloedworst Jam 500 gram Jam, Siroop, Honing, enz. Voor de overige artikelen is het rantsoen gelijk aan de in bovenstaande lijst vermelde hoeveelheden. ATTENTIE! De volgende bonnen zijn na Zaterdag 13 September niei meer geldig. 34 Brood (brood of gebak), 34 Vleesch (vleesch of vleeschwaren), 34 Melk 1 (melk), 35 Reserve (aardappelen). N.B. Bon 33 Eieren blijft geldig tôt en met 20 September. De bonnen 34, 35, 36 en 37 Kaas zijn allen geldig van 7 September tôt en met 4 October. De bonnen, welke van 14 September 1941 af zijn geldig verklaard, met uitzondering van die voor Vleesch of Vleeschwaren, mogen reeds op Zaterdag" 13 September 1941 worden gebruikt. Het koopen van Vleesch of Vleeschwaren bij den kleinhandel op Maandag en Dinsdag is niet geoorloofd. Nederl. Vereen. van Huisvrouwen. Afdeeling H.-S. Onze eerste bijeenkomst in dit seizoen zal worden gehouden op Dinsdag 23 Sept, oin 3 uur in het hôtel van de Wed. Groene- veld aan de Stationsstr. Op deze middag zal Mevr. Mulderde Clercq Zublie voor ons een be- spreking houden over haar boek „De Blijde Stilte". Te oordeelen naar wat wij hierover hebben gehoord, Ifjkt het ons een zee-r interessantemiddagte worden, en we hopen dan ook dat een groot aantal leden aanwezig zal zijn. Verder zal er op Dinsdag 7 Oct. een paddestoelen excursie worden gehouden naarZuidlaren. De tocht gaat per fiets en het vertrek is vastgesteld op half twee vanaf de Hoogezandster- brug. De opgave voor de boeken- cirkel is nog opengesteld tôt uiterlijk 20 Sept, bij de dames Schober en Steenbeek. De be- doeling is om gezamenlijk de nieuwste boeken aan te schaffen en te laten circuleeren. Wanneer aile boeken zijn gelezen, wor den deze onder de deelneemsters verloot. Officiele Mededeling. „KWIE K" Wedstrijdprogramma voor morgen Bato II—Kwiek I aanv. 3.45 u. Bato III—Kwiek III aanv. 3.45 u. Froombosch 1—Kwiek II aanv. 1 uur Adspiranten B 2. Muntendam—Kwiek aanv. 3 uur. Opstelling Kwiek I F. v.d. Werff. J. Geling J. Kerdijk P. Deiman, G. Heller, B. Scholte, B. Wilbrink, B. Scholte Jr., B. Deiman, J. Scheen, W. Gibcus. Opstelling Kwiek III H. Schomaker. P. Drent J. Bakker J. Kroon, J. Gibcus, R. Drent, N. Mulder, H. Mulder, N.N., M. Scheen J. Stiekema. Vertrek naar Winschoten met de trein van 14.34 uur vanaf station Hoogezand-Sappemeer. Opstelling Kwiek II H. Bodewes. P. Geling B. Mulder E. Hijlkema, Ph. Scheen, N. Nagengast, G. Scheen, H. Veerkamp, H. Roose, Chr. Thiecke, L. v.d. Werff. Vertrek per fiets om 12 uur vanaf Hoogezandsterbrug. Opstelling adspiranten. D. Meints, H. v.d. Werff, L. v.d. Werff, J. de Jonge, B. Scholte, H. Mulder, J. Scheen, F. v.d. Werff, A. Deiman, A. Eissing, C. Stege. Res. J. Steenhuis, N. Wilbrink en G. Wessels. Vertrek per fiets om 2 uur vanaf Kleinemeersterbrug. Wedstrijdprogramma voorZon- dag 21 Sept. Kwiek I—veendam III (3 uur) Siddeburen—Kwiek II Kwiek III—N.O.V.O II Adsp. Wildervank-Kwiek. z.v. Geert Mulder en Trientje Bouland. Ondertrouwd Gerrit Wiltjer, oud 32 j., Sappemeer en Trijntje Nieboer, oud 30 j„ Hoogezand. Getrouwd Jan Streur, weduw- naar van Martje Fiat, Groningen en Sietske Spakman, Sappemeer. Overleden Hinderika Plukker, oud 80 j., echtgenoote van Lam- mert Jager Aaldrik Wolthuis, oud 65 j., echtgenoot van Derkina Berendina Bosscher. HOOGEZAND 5-11 Sept. Geboren Freerk Tamme, z.v. Freerk Rozema en Elisabeth Tams, Windeweer. Ondertrouwd Harm Bouma, Huizum, ônl. te Hoogezand en Roelfina van der Kamp, Tynaar- loo, gem. Vries; Fokko Speel- man, Zuidbroek, a.b. en Grietje Meijer, Windeweer; Gerrit Wil tjer, Sappemeer en Trijntje Nie boer, Kalkwijk Harm Viel, Sid deburen, SI. en Jacobina Sloot, Kiel, Hgz. Getrouwd Aile Menkema en Fempje de Graaff Henricus J. A. M. Wajon en Johanna A. Barkman Andries Smit en Hem- mina Meijer. SLOCHTEREN 4-10 Sept. Geboren Willem Klaas, z. v. F. J. Zuiderduyn en J. H. v.d. Meene Schildwolde Sjirkelina, d.v. A. Stedema en S. Vogelzang, Slochteren Aaltjo, z.v. H. Waijer en J. Bouwman, Flarkstede Johannes Hendericus, z.v. T. B. Klimp en F. W. Tepper, Oost- wold Jan, z.v. B. Dekker en E. Strehrath, Slochteren Aaltje Grietje, d.v. H. Mulder en G. E Brouwer, Siddeburen. Ondertrouwd J. Oosting, 29 j., Zoutkamp (Gem. Ulrum) en W. Moedt, 22 j., Siddeburen M. Boerma, 29 j., Kolham en A. Oosterhuis, 26 j., Haren. Getrouwd A. Keizer, 19 j., Schildwolde en G. Kappen,21 j., Dejfziji J. Eggens, 21 j., Hoo gezand en W. B. Slagter, 19 j.. Borgweg. Overleden Arend van Tim- meren, oud 4 jaren, z.v. J. v. Timtneren en H. Geuze, Sidde buren Thies Jelle Meijer, oud 72 j., echtgen. v. V. Buising, Harkstede ;r Johanna Swart, oud 73 j., ongehuwd, Foxham. Plaatselijk Nieuws. Burgerlijke Stand. SAPPEMEER 5-11 Sept. Geboren Arendina, d. v. Jan Schut en Stientje Schut Geert, Sappemeer. Waar goede Iei- ding is en ernst kan ook in korten tijd veel worden bereikt. Dat heeft de Chr. zangvereeniging „Halleluja" bewezen met het concert, dat zij onder directie van den heer H. W. van Bijnen in de Ger. Kerk heeft gegeven. Neemt men in aanmerking, dat ze slechts eenigemaandenbestaat, dan kan men niet anders dan lof hebben voor de wijze van uit- voering der verschillende num- mers, die zij ten beste heeft gegeven en die dan ook algemeen ten zeerste werd gewaardeerd. Deze waardeering gold eveneens de declamatie van enkele leden en het orgelspel van den heer Van Bijnen, die den zang af- wisselden. De algemeene leiding van den mooien avond had ds. W. Tom. Alhier is een Chr. kinder- koor opgericht met als leiderde heer H. W. van Bijnen. De leeftijd varieert van 8 tôt 16 jaar. De eerste samenkomst heeft Zater dag 20 Sept, te 3 uur plaats in het Julianagebouw, waar tevens nog gelegenheid zal zijn tôt aangifte. Cand. W. J. Wynia, hulp- pred. bij de Ger. Gem., alhier, werkzaam in de Evang. te Foxham is benoemd als hulp- prediker bij de Ger. Gem. te Emmen. „Wij gaan de nachtschuit weer in", een uitdrukking, die men thans telkens hoort van menschen, die willen te kennen geven, dat de dagen al weer regelmatig korter worden en hoe langer, hoe eerder een beroep moet worden gedaan op het kunstlicht, met al de misère, die daaraan is verbonden. Daarvan krijgt men eerst een goed idee, als men weet, dat wij in de maand September meer dan twee uur verliezen. Op' 31 Augustus ging de zon op te 6.48 uur en onder te 20 32 uur en op 30 September zijn die tijden resp 7.38 en 19.21 uur. Dat beteekent, dat wij 's ochtends dus 50 minuten verlie zen en des avonds maar even één uur en 11 minuten. Hetgan- zebord moet heel gauw weer voor den dag. Ten overstaan van not. Mr. P. H. Velsen is Woensdag- avond in café „Parkzicht" ten verzoeke van de erven van mej. de Wed. H. Jonker publiek ver- kocht eene behuizing, met erf en tuin, staande en liggende aan de Parkstraat no. 17, alhier, groot 3.52 A., erfpachtsgrond, in ge- bruik geweest bij voornoemde erflaatster. Kooper de heer O. van Bies- sum te Hoogezand voor f 6350. en f 175.— voor overname. Geslaagd te Nijmegen op 30 Augustus voor het examen, Coupeuse onze plaatsgenoten de dames A. Vonk, C. Stokkel en J. van Stralen, Zuidbroek, allen opgeleid in de St. Jozefstichting alhier. Gaarne vestigen wij de aandacht op een advertentie in dit nummer betreffende de ves- tiging van de nieuwe wijkzuster van de afdeeling Hoogezand van „Het Groene Kruis". Hoogezand. Een vrij ernstig ongeval had Woensdag plaats bij de cartonfabriek van de N.V. Beukema en Co., alhier. Daar waren de aannemers Blaauw en Kiel van Zuid- en Noordbroek bezig met het leggen van cemen- ten buizen in een sloot. Tijdens het ophijschen kreeg en van hun arbeiders, n.l. Leidekker van den Eendrachtsweg, een cementen ring tegen zijn hoofd, met het gevolg, dat hij bewusteloos neer- stortte. Dadelijk werd dr. Schober gewaarschuwd, die na onderzoek een hersenschudding consta- teerde. Op diens advies werd het slachtoffer naar zijn woning vervoerd. Zijn toestand is thans redelijk wel. Als resultaat van de be- sprekingen, die het bestuur van de afd. Hoogezand van „Het Groene Kruis" achtereenvolgens heeft gehad op vergaderingen met de zusterafdeelingen Kropswolde, Kiel-Windeweeren Westerbroek, hebben zich thans aile afdeelingen voor fusie verklaard en is be sloten tôt het vormen van een centrale afdeeling Hoogezand voor de geheele gemeente. Het is de bedoeling per 1 Januari naast wijkverpleegster Noorde- wier, de opvolgster van Zr. v. Leeuwen, welke met ingang van dien datum den dienst met pen- sioen verlaat, een tweede zuster aan te stelledi, en na verloop van eenigen tijd ook een derde. De driedaagsche kermis is hier gistermiddag offfcieel te 2 uur begonnen. Officieel, want van drukte was er toen op het ijsclubterrein al heel weinig te bespeuren. Maar dat wordt wel anders, toen de schooljeugd tegen 4 uur kwam opzetten. De ge- legenheden, waarin men zich op verschillende wijze kan laten rondtollen,kregen dadelijk| werk. De Derby-rennen, de Cakewalk, Auto-scooter en Luchtschommel, tenten en kramen, liet de jeugd vrijwel ongemoeid, doch ook die kwamen in actie, toen later de ouderen opdaagden. Het weer hield zich goed. Blijft dit zoo, dan kan voor heden en morgen een druk bezoek worden ver- wacht. Zooals mocht worden ver- wacht, heeft de heer Faber, den gewoonte getrouw, gezorgd voor een Kermispro^ramma, datklinkt als een klok. Voor Zaterdagavond en Zondag, 's middags en 's avonds, komt daar een varieté- non stop show van 20 mede- werkenden, illusionisten, equili- bristen, acrobaten, komische gymnasten, corypheeën op 't gebied van zang en dans, zoodat elk, dat eens, wat uitzonderlijks wil genieten, te kiest en te keur kan gaan. Het is een variété, samengesteld door impressario Rinket, dat nog pas in de Har monie te Groningen zich in een groot succès mocht verheugen. Voegen wij er nog aan toe, dat het muzikale gedeelte wordt ver- zorgd door het ensemble-Evelyn Novacek, dan achten wij verder aile aanbeveling overbodig. Westerbroek. Het bestuur van de afd. Westerbroek van den Bond van Staatspensionneering heeft aan de Ouden van Dagen een heerlijke dag bereid. Bij de vroolijke muziek van de familie Remkes ging het Zaterdag te H/2 uur in 2 Jan Pleziers en 2 landauers naar Harkstede, naar de bekende uitspanning van Staalstra, het doel van de tocht. Kostelijk hebben ze zich daar enkele uren vermaakt. De heer Staalstra had gezorgd voor mu ziek, de mooie tuin met zijn ver schillende vermakeiijkheden bood bij het prachtige weer aile gele genheid tôt ontspanning en bo- vendien was er nog de Floralia- tentoonstelling, die een druk be zoek kreeg. Er was een echt feestelijke stemming, zoodat de uren vlogen. Te 6 '/2 ging het via Kolham, Hoogezand weer huis- toe. Het was nog niet het einde van het feest. Want de nafuif kwam in café Smit waar het al heel gauw al jolijt was. Bij het scheiden waren aile oudjes, wien het aan niets had ontbroken, dankbaar en voldaan. Zuidbroek. Het uitbreidings- plan dezer gemeente, zooals het is vastgesteld door Ged. Staten van Groningen is door den SecretarisGeneraal goedgekeurd. Kalkwijk. Alhier heeft zich bij de familie J. Wijchertjes te Lula een geval van Kinderver- laniming voorgedaan. De patient is naar Groningen vervoerd. Floralia-Tentoonstelling. Het is de taak van den onder- wijzer bij het kind liefde aan te kweeken voor plant en dier, in het algemeen voor de natuuren ze te voeren tôt zelfwerkzaam- heid. Een oude, beproefde mé thode is daarvoor om in het voor- jaar aan de jeugd ter opkweeking een stekje uit te reiken en om later een tentoonstelling te hou den, waar de vruchten van haar arbeid kunnen worden bewon- derd. Want tôt bewondering leiden vele. Welnu, zoo'n Flo- ralia-tentoonstelling is op initia- tief van de afdeeling Hoogezand van Volksonderwijs daar Zater dag en Zondag a.s. van 2—6 uur in de IJstent zooals een desbe- treffende advertentie in dit num mer meldt. De attractie wordt nog vergroot, doordat ook een uitgebreide collectie Indische voortbrengselen word geëxpo- seerd,terwijl bovendien aan ieder de gelegenheid wordt geboden om zelf bloemen, sierplanten enz. ter opluistering in te zenden. Nu wij dit ailes hebben mede- gedeeld, achten wij het feitelijk overbodig op te wekken tôt een bezoek en daardoor tegelijker- tijd het sympathieke werk van Volksonderwijs te steunen. Dank zij de goede zorgen van den heer H. C. Prenger, tuinarchitect te Hoogezand, is de IJstent in een waar bloemen- paradijs herschapen. De kundig- heid van den heer Prenger zal voor velen reeds een aansporing zijn deze tentoonstelling te be- zoeken. Officieele Publicatie PLAN VAN UITBREIDING De Burgemeester der gemeente Hoogezand Gelet op art. 36, 4e Iid der Woningwet Overwegende, dat de behoefte zich doet gevoelen dat een plan van uitbreiding voor de gemeente wordt opgemaakt Besluit te bepalen I dat een plan van uitbreiding voor de gemeente wordt voor- bereid U dat dit besluit onverwijld ter openbare kennis wordt gebracht. Aldus vastgesteld te Hooge zand, 12 September 1941. De Burgemeester voornoemd. J. TUIN. G. ZWIERS, Secretaris, Verordening als bedoeld in artikel 6 der Winkelsluitingswet 1930 (Stsbl. 460) in de gemeente Hoogezand. Verordening als bedoeld in artikel 6 der Winkelsluitingswet 1930 (Stsbl. 460) in de gemeente Hoogezand. En is hiervan afkondiging geschied op 13 September 1941. Officieele Publicaties. Gevonden voorwerpen. Een caburateur. Drie heerensokken. Een kinderportemonnaie. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. Predikbeurten. ZONDAG 14 Sept. 1941. Herv. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur, ds. C. A. Schenk. Hoogezand n.m. 2.30 uur, ds. C. A. Schenk. Kielwindeweer: geen dienst. Kropswolde: v. m. 10 uur, ds. Wasch. Engelbert: geen dienst. Middelbert n.m. 7 uur, de heer Kraima. Harkstede-Scharmer v.m. 10 uur, Prof. Bleeker. Kolham v.m. 10 uur, ds. Mr. J. Schoenmaker. Slochteren n. m. 3 uur, ds. Mr. J. Schoenmaker. Schildwolde: n.m. 7 uur, ds. Mr. J. Schoenmaker. Hélium v. m. 9.30 uur, ds. Politiek. Noordbroek v.m. 10 uur, ds. Willemsen. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur, ds. R. de Zeeuw. Geref. Kerk. Sappemeer: v. m. 9.30 uur en n.m. 4.30 uur, ds. W. Tom. Foxham v.m. 10 uur, Cand. W. J. Wynia. Schaaphok v. m. 10 uur, de heer Blauwwiekel. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. 10 uur en n.m. 5 uur, ds. C. Brandt n.m. 7.45 u., Jeugddienst. Foxhol v.m. 10 uur, en n.m. 6 uur, Evang. Wolters. n.m. 8 uur, Jeugddienst. Geloofsgemeenschap Leger des Heils: Zondag v.m. 10 uur, Heiligingsdienst n. m. 7.30 uur, Evangelieprediking. LeidsterMej. M. v. Echten. Directrice tehuis voor Vrouwen en Kinderen. Advertentieên. B. VAN GILS en M. MELLINK, geven kennis van hun voorge- nomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woensdag 17 Sept. 1941. Foxhol, j 12 s=Pl- 1941' Receptie 's av. van 7—8 uur, in 't Café WIARDI te Foxham. Op Donderdag 25 Septem ber 1941, 's nam. 5 uur (N.T.) in het Café KLOOSTERHUIS te Kropswolde, zal ten verzoeke van de Erven ABBRING en echtgenoote, publiek worden verkocht met erf en tuin, staande en gelegen te Kropswolde, :nabij den Woldweg, groot 32 A. 80 c.A. Aanvaarding van het huis met erf 1 Mei 1942, van den tuin 12 Maart 1942. Betaling der koopsom 1 Mei 1942. Eventueel hypotheek beschik- baar. J. L. L. C. HOOGENBOOM, Notaris te Hoogezand. Grote sortering ook gevoerd. Wol- en Handwerkhuis Noorderstr. 53, Sappemeer. De Burgemeester van HOOGEZAND doet te weten, dat door den raad dier gemeente in zijne vergadering van 5 Mei 1941 is vastgesteld de volgende verordening Artikel I. Het is verboden a. slagerswinkels en b. kapperswinkels, alleen voorzoover betreft het verrichten van kappers- of barbierswerkzaamheden, voor het publiek geopend te hebben op Maandag, gedurende het gedeelte van dien dag na I uur des namiddags. Artikel 2. Onder slagerswinkels verstaat deze verordening aile open of besloten ruimten waar of van waaruit uitsluitend of in hoofdzaak vleeschwaren en dergelijke aan het publiek in het klein plegen te worden verkocht of afgeleverd en onder kapperswinkels, aile open of besloten ruimten waar pleegt te worden gewerkt in een kap pers- of barbiersonderneming. Artikel 3. Deze verordening treedt in werking met den tweeden dag na dien harer afkondiging. Vastgesteld door den raad der gemeente Hoogezand ter open bare vergadering van 5 Mei 1941. De Secretaris, De Voorzitter, (get.) G. ZWIERS. (get.) J. TUIN. Zijnde deze verordening goedgekeurd bij besluit van den Secretaris-Generaal van het Département van Handel, Nijverheid en Scheepvaart van 3 September 1941, no. 45445 J.A., Directie van Handel en Nijverheid. De verordening wordt gedurende drie maanden, op de Secre- tarie der gemeente voor een ieder ter lezing nedergelegd. En is hiervan afkondiging geschied op 13 September 1941. De Burgemeester voornoemd, J. TUIN. G. ZWIERS, Secretaris. De Burgemeester van HOOGEZAND doet te weten, dat door den Raad dier gempente in zijne .vergadering van 27 Juni 1941 is vastgesteld de volgende verordening: Artkel 1. Het is verboden kruidenierswinkels voor het publiek geopend te hebben op Woensdag, gedurende het gedeelte van dien dag na 1 uur des namiddags. Artikel 2. Onder kruidenierswinkels verstaat deze verordening, aile open en besloten ruimten, waar of van waaruit uitsluitend of in hoofd zaak waren, welke tezamen tôt ten minste 4 der in het eerste lid onder a tôt en met p van artikel 1 van het Vestigingsbesluit Kruideniersbedrijf 1941 genoemde groepen van waren behooren, aan het publiek in het klein plegen te worden verkocht of afge leverd. Artikel 3. De bepaling van artikel I vindt geen toepassing in die weken waarin Paschen, Hemelvaartsdag, Pinksteren en Kerstmis vallen. Artikel 4. Deze verordening treedt in werking met den tweeden dag 11a dien harer afkondiging. Vastgesteld door den Raad der gemeente Hoogezand ter openbare vergadering van 27 Juni 1941. De Secretaris, De Voorzitter, (get.) G. ZWIERS. (get.) J. TUIN. Zijnde deze verordening goedgekeurd bij besluit van den Secretaris-Generaal van het Département van Handel, Nijverheid en Scheepvaart van 3 September 1941, no. 45445 J.A., Directie van Handel en Nijverheid. De verordening wordt gedurende drie maanden, op de Secre- tarie der gemeente voor een ieder ter lezing nedergelegd. De Burgemeester voornoemd, J. TUIN. G. ZWIERS, Secretaris.

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1941 | | pagina 2