âj BIOSCOOP WILLY B Voor Duit Uitgebreid Va NON SI jes - HEMI Distributiedienst HOOGEZAND. Uitreiking van nieuwe AARDJ1FPELKAARTEN. Vrîj voor aile |ritten. Garage BISCHOFF Tel. 120 Garage GROENEVELD L Zaterdag 13 e DAMES! PERMANENT VRIJDAG 12, ZAT] WOENSE rei HOOGEZAND 20 MEDEW Zondagnamiddag J Geldige distributiebonnen Electriciteits- werken Jac. H. Fellinger Vanaf heden ter besehikking Bestellingen worden aangenomen door i Een film waaro in het meeslee ruiter, vol span Voor Duitschls dapperste concc verdedigde en „HARRO", on Grooten Prijs v Een film die ve spel, het ontroe spannende en fi Een zeldzaar Avondvoorstellingen 8 ui ENTREE Zaterdagavond f 0.75, Zondag met volledig Aanvang 4 uur. ENTREE f 0.50. Plaal Laat Uvr fcaar Brood 36-4 brood, 4 rants. broqtj of gebak 36 brood, V2 rants. brooa of gebak Vleesch 36 vleesch, V2 rants. vleesch of vleeschwaren 36 vleeschwaren, 1 rants. vleesch of vleeschwaren Melk 36 Melk I, 13/4 liter melk Aardappelen 37 reserve, 3'/2 kg. aardappelen Suiker: 114 Algemeen, 1 kg. suiker. Koffie-surrogaat 115 Algemeen, 250 gr. koffie-surrogaat Jam 116 algemeen. 500 gram jam. Bloem 34-35-36 37 bloem, '/2 rants. bloem, brood of gebak Rijst C rijst, 250 gram rijst Havermout C havermout, 250 gram havermout 117 algemeen, 250 gram havermout Gort: 118 algemeen, 250 gram gort Vermicelli 119 algemeen, 100 gr., vermicelli of maizena Kaas 34-35-36-37 kaas, 100 gr. kaas Boter 34-35 boter, 250 gr. boter 34-35 vet, 250 gr. boter met reductie 35 Brood (brood of gebak) 35 Vleesch 35 Melk 1 (melk) 35 Vl.waren (vleeesch of vl.w.) 36 Reserve (aardappelen) N.B. De bonnen 33 voor eieren blijven geldig t/m 20 Sept. 1941. De bonnen, welke van 21 September 1941 af zijn geldig ver- klaard, met uitzondering van die voor vleesch of vleeschwaren, mogen reeds op Zaterdag 20 September 1941 worden gebruikt. Het koopen van vleesch of vleeschwaren bij den kleinhandel op Maandag en Dinsdag is niet geoorloofd. Wij herinneren nog even aan onze eerste theemiddag op Dins dag 23 Sept, 's namiddags 3 uur in het Hôtel Wed. N. A. Groe- neveld aan de Stationstraat. Op deze middag zal Mevr. Mulder- de Clerq Zubli uit Groningen voor ons spreken over haar boek „De blijde stilte". Wij hopen, dat Mevr. Mulder een talrijk en aan- dachtig gehoor mag hebben. Met de aangifte voor de boe- kencirkel gaat het uitstekend, de termijn is nu gesloten en verdere bijzonderheden volgen zoo spoe- dig mogelijk. Willen de dames die meegaan naar Zuidlaren voor de paddestoelenexcursie zich even opgeven bij een van de bestuursleden Wedstrijdprogramma voor morgen Kwiek 1 Veendam III aanv. 3 u. Siddeburen-Kwiek II aanv 2u. Kwiek III— Novo II aanv. 1 u. Adsp. B2, Wildervank—Kwiek aanv. 4 u. Opstelling Kwiek I F. v.d. Werff. J. Hanekamp J. Kerdijk J. Bodewes, G. Heller, B. Scholte, B. Wilbrink, B. Scholte Jr., B. Deiman, J. Scheen, P. Deiman. Opstelling Kwiek II H. Schomaker. J. Geling, P. Drent, H. Drent, J. Gibcus, J. Kroon, H. Mulder, N. Mulder, J Bakker, H. Roose, J. Stiekema. Reserve L. v.d. Werff Vertrek per fiets om 12.30 uur vanaf Kleinemeersterbrug. Opstelling Kwiek 111 H, Bodewes. P. Geling, B. Mulder, E. Hijlkema, Ph. Scheen, N. Nagengast, G. Scheen, N.N. N.N., Chr. Thiecke, H. Veerkamp. Opstelling Adsp. D. Meints. H. v.d. Werff L. v.d. Werff, de Jonge, B. Scholte, J. Steenhuis. J. Scheen, F. v.d. Werff, A. Deiman, A. Eissing, C. Stege. Res. N. Wilbrink, H. Mulder, G. Wessels, H. Bouman. Vertrek per fiets om 2.30 uur vanaf Kleinemeersterbrug. De Secretaris. Ingaande Maandag 22 Sept, zijn de lesuren voor D.O.S. voorloopig vastgesteld als volgt Vrijdags Kleuters 5.5 55 uur Meisjes 5.55— 6.50 uur Dames A 6.50— 7.45 uur Dames B 9.35—10.30 uur Een portemonnaie. Een muntbiljet. Een ceintuur. Inlichtingen op werkdagen des voormiddags tusschen 9 en 11 uur, politiebureau achter het gemeentehuis te Hoogezand. De Burgemeester der gemeente HOOGEZAND brengt ter open- bare kennis, dat op 18 Septem ber 1941, door Pieter Olthoff, caféhouder, wonende te Hooge zand, bij Burgemeester en Wet- houders is ingekomen een ver- zoekschrift om een volledige ver- gunning voor den verkoop van sterken drank in het klein, voor de zaal van het perceel Kielster- straat 71, ter oppervlakte van 49.33 M2. Binnen twee weken na heden kan ieder tegen het verleenen der vergunning bij hunCoIlegeschrif- telijk bezwaren inbrengen. Hoogezand, 20 September'41. De Burgemeester voornoemd J. TUIN. G. ZWIERS, Secretaris. SAPPEMEER, 12-18 Sepl. Getrouwd Jan Steenman te Meppel en Gilke Graanstra te Sappemeer Gerardus Daniel Boekholt en Fokkie Patje, beiden te Sappemeer. Overleden Jurjen Roelof Hel- mers, 41 j., echtgenoot van Geer- truida Christina Gibcus, overl. te Groningen. HOOGEZAND, 12—18 Sept- Geboren Geertruida, d.v. Bar- teld Jakob van Ham en Anna C. J. Carsouw, Hoogezand. Ondertrouwd Pieter Broeke- ma, weduwnr. van Renske van Diepen, van Hoogezand en Janna Bonder, weduwe van Albert Ype- ma, eerder gescheiden van Harm Huizinga, van Groningen Jan van Dam, Kalkwijk en Jansje D. B. Prins, Hoogezand. Getrouwd Evert Taaijke en en Anna Graler; Bernard van Gils en Maria Alida Mellink Jan Raad en Jantje Smit. Overleden Jurrien Hagenouw 82 j., echtgenoot van Harmanna Closse Anje Bos, 6 dagen, d.v. Pieter Bos en Adriana Anselma A. Veenstra, overl. te Groningen. Predikbeurten. Herv. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur, ds. C. A. Schenk. Hoogezand geen dienst. Kielwindeweer: v. m. 10 uur, ds. Wasch. Kropswolde geen dienst. Westerbroek geen dienst. Engelbert: v. m. 9.30 uur, ds. Kruizinga. Middelbert geen dienst. Harkstede-Scharmer v.m. 10 uur, ds. Smids. Kolham v.m. 10 uur, ds. Mr. J. Schoenmaker. Slochteren v. m. 10 uur, de heer v.d. Meer. Schildwolde v.m. 9.30 uur, ds. Zuyderduyn. Hélium v. m. 9.30 uur, ds Politiek. Noordbroek v.m. 10 uur, ds. de Nie. Doopsgez. Gem. Sappemeer: v.m. 10 uur, ds. R. de Zeeuw. Geref. Kerk. Sappemeer: v. m. 9.30 uur en n m. 4.30 uur, ds. W. Tom. Foxham v.m. 10 uur, Cand. W. J. Wynia. Evang, in en ten bate der Ned. Herv. Kerk. Winkelhoek Sappemeer: v.m. 9.30 uur, de heer Jac. Korten- hoeven van Leeuwarden n. m. 5 uur, de heer F. Faber Schaaphok: v. m. 10 uur, de heer Blauwwiekel. Bapt. Gem. Hoogezand Beukemastr. v.m. lOuuren n.m. 5 uur, ds. C. Brandt n.m. 7.45 u., Jeugddienst. Foxhol v.m. 10 uur, en n.m. 6 uur, Evang. Wolters. n.m. 8 uur, Jeugddienst. Geloofsgemeenschap Leger des Heils Zondag v.m. 10 uur, Heiligingsdienst n. m. 7.30 uur, Evangelieprediking. Leider de heer A. Visscher. Sappemeer. De bijeenkomst van de afd. H.S. van den Chr. Vrouwenbond Donderdagavond in de lokalen achter de Ger. Kerk was heel druk bezocht. Spreker was Ds. Timmer, Ger predikant te Bedum, die tôt onderwerp had Het leven na dit leven, een boeiende voordracht, waarnaar gretig werd geluisterd. Mevrouw Pilkes, die 00k den spreker had ingeleid, bracht hem na afloop dank. Verschiilende nieuwe leden traden toe,, Hoogezand. De driedaagsche kermis behoort weer tôt de ge- schiedenis. Met het weer ging het Vrijdag en Zaterdag nogzoo'n beetje maar des Zondags was het mis de eene regenbui volgde de andere op en velen, die nog eens met of zonder kinderen zoo'n ouderwetsche kermis hadden willen meemaken, bleven daar- door thuis. Nu was deze kermis wei is waar er een van beschei- den omvang, maar toch viel ze geducht mee en overtrof ze wat opgestelde etablissementen en kramen betrof, die, welke net te voren was gehouden op de Ossenmarkt in Groningen, De exploitanten, zullen het slecht hebben gehad, zal menig- een denken. Toch is dit niet waar. Het is aile drie namiddagen druk geweest, zoodat er heel wat zijn geweest, die zich niet door een buitje hebben laten afschrik- ken. Heel druk is het geweest in hôtel Faber, vooral des Zon- dagsavond. Toen kon er feitelijk geen muis meer in. De Variété Non Stop-Show, die daar werd vertoond, een bijzonder afwisse- lend, beschaafd en interressant programma met zang en dans, gymnastiek, acrobatiek, gooehe- len enz. enz. verdiende die groote belangstelling ten voile. En wat ten slotte feitelijk nog de hoofd- zaak was dank zij de vroolijke muziek van het Ensemble Evelyn Novacek was er den geheelen avond een ware feeststemming. Bij aile drie voorstellingen heeft het publiek echt genoten en is bij Faber veler gedrukte stem- ming, thans overheerschend, verbannen. Wat wel eens noodig is. Te Amsterdam zijn ge- slaagd voor Pedicure, voetver- zorging en massage-voetgymnas- tiek Jan Eising en zijn echt- genoote J. Eising-Raspe. Slochteren. De heer F. Krottje, stationschef, alhier, is als zoodanig benoemd te Beilen. Onweerstaanbaar dringt de naam Albumona zich aan de huisvrouw op. Wat is Albumona Albumona is in de eerste plaats een W. A. Scholten-product en dit zegt de huisvrouw reeds vol- doende. Albumona, een uit en in den nood der tijden ontstaan product moet niet beschouwd worden als een surrogaat, doch als een nieuw hulpmiddel bij de moderne voed- selbereiding, dat 00k in econo misch betere tijden zeker zijn plaats in de moderne keuken zal blijven handhaven. Reeds in Juli 1940 was het laboratorium van de N.V. W. A Scholten's Aardappelmeelfabrie ken erin geslaagd, door een eigen vinding, waarop octrooi werd aangevraagd, een vervangings middel van kipeiwit te maken met behuip van melkeiwit en koolhydraten. Hoewel het pro duct reeds aan zeer hooge eischen voldeed, werd door het labora torium everials in de practijk rusteloos voortgewerkt het pro duct te volmaken. Het resultaat van de vele onderzoekingen en proeven was een product, dat niet alleen kip-eiwit in vele op- zichten vervangt, doch dat vele goede eigenschappen heeft, die men tevergeefs bij eieren zoekt. Dit product is Albumona. Om de huisvrouwen op de vele toepassingsmogelijkheden van Albumona te wijzen heeft de N.V. Scholten een recepten boekje uitgegeven, hetweik 70 recepten bevat, geschreven door Mej. A. A. Doornbosch, Direc trice der Landbouwhuishoud- school te Veendam. Aile in dit boekje voorkomende recepten zijn samengesteld en in de practijk beproefd door Mej. P. Sijbersma, Landbouwhuishoudleerares te Veendam. Aan het slot van het recepten- boekje geeft de N.V. Scholten nogeen overzicht vaneenigenieu- we producten als Transparanta en Feculina, welke door haar, en Amizena, Griesa Custard, welke in samenwerking met Calvé-Delft in den handel gebracht zijn. Van deze artikelen is een beschrijving over de vele toepassingsmogelijk heden in het boekje opgenomen, terwijl men 00k in eenige recep ten deze producten aantreft. Het voor de moderne huis vrouw zoo leerzame boekwerkje is bij de winkelier gratis te be- komen.. Brood, aardappelen en boter De Secretaris-Generaal van het Département van Landbouw en Visscherij maakt met betrekking tôt de distribuée van brood, aardappelen en boter het vol gende bekend. In de week van 21 t/m 27 September a s. geven de met ,,36-4 rantoenen" gemerkte bon nen van de broodkaart elk recht op het koopen van 400 gram brood of 4 rantsoenen gebak en de met „36 brood" gemerkte bonnen elk op het koopen van 50 gram brood of een half rant- soen gebak. Bij de uitreiking der aardap- pelkaarten in de komende weken zullen aan personen van 14 tôt en met 20 jaar bonnen, recht gevende op 28 rantsoenen brood, worden verstrekt, welke hoeveel- heid dient aïs extra-rantsoen voor het tijdvak van 21 September tôt en met 27 December a.s. In de week van 21 t/m 27 September a.s. geven de met „37 reserve" gemerkte bonnen van de bonkaart diversen recht op het koopen van 3l/2 kilogram aardappelen. Na afloop van den geldigheids- duur van de thans geldige bon nen van de boter- en vetkaarten zullen twee bonnen van deze kaarten worden aangewezen, op elk waarvan gedurende een tijd vak van 19 dagen 250 gram bo ter kan worden verkregen. Bovendien zal binnenkort een bon worden uitgereikt, waarop personen van 14 tôt en met 20 jaar een half rantsoen boter of vet kunnen verkrijgen, welke hoeveelheid dient als extra-rant soen voor het tijdvak van 24 September tôt en met 28 De cember a.s. Het liet zich al eenigen tijd aanzien. dat het broodrantsoen niet op dezelfde hoogte als tôt nu toe kor. worden gehandhaafd, daar de grondstoffen er voor niet in voldoende mate aanwezig waren en goede vervangings- middelen niet zijn gevonden. Men heeft zich dus gedwongen gezien, dit rantsoen te verlagen en wel van 2000 gram per week per persoon op 1800 gram. Dit heeft men bereikt door op de vier enkelvoudige broodbonnen (die tôt heden recht gaven op één rantsoen brood van honderd gram) slechts een half rantsoen te verstrekken. Men kan dus viermaal 400 gram en viermaal 50 gram per week verkrijgen, dat is in totaal 1800 gram. Daar tengevolge van deze hal- veering van de waarde van de enkelvoudige bonnen de-huidige e-kaarten voor personen van 14 tôt en met 20 jaar slechts recht zullen geven op 200 gram per week en het in de bedoeling ligt, den ouden toeslag van 400 gram per week voor deze groep te handhaven, zullen per week twee rantsoenen extra worden ver strekt. Gedurende veertien weken zijn dit 28 rantsoenen, waarvoor de bonnen, gelijk boven is mede- gedeeld, bij de uitreiking der aardappelkaarten zullen worden verstrekt. Tegenover de verlaging van broodrantsoen staat een verhoo- ging van het aardappelenrant- soen, en wel van 3 kilogram tôt 3'/2 kilogram per week. De vooruitzichten ten aanzien van de veevoederpositie maken een voorzichtige hanteering van de vettoewijzingen gewenscht. Men heeft zich daarom gedwon gen gezien, het vetrantsoen te verlagen en wel doorde perioden, waarin de aangewezen bonnen geldig zijn, te verlengen. Werden voorheen twee bonnen in 17 dagen of 18 dagen aangewezen, de regeling is thans zoo, dat aile 19 dagen twee bonnen worden aangewezen, op elk waarvan men 250 gram boter kan verkrijgen. Om echter de dwaling van de beschikbare hoeveelheid in het bijzonder voor jeugdige personen zoo gering mogelijk te maken, heeft men besloten in de période van 24 September tôt en met 28 December a.s. een half rant soen vet extra toe te wijzen aan personen van 14 tôt en met 20 jaar. Pseudodokter gevat. Het A.N.P. meldt: In het Noor- den des lands heeft zich dezer dagen een reeks voorvallen af- gespeeld, waarbij de „eeuwige Jood" weer eens zijn ware ge- zicht heeft getoond. De Joodsche handelsreiziger Isaak Velleman, te Leeuwarden, geboren op 16 Juli 1903, wist zich te Sneek de adressen te verschaffen van hen, bij wie on- langs een nieuw dienstmeisje in dienst was gekomen. Velleman begaf zich dan naar den wérk- gever en gaf zich uit voor con- troleerend geneesheer van den Raad van Arbeid en van de Ziek- teverzekering. Als bewijsstuk legde hij een visitekaartje van zijn broer, den Joodschen dokter Mozes Velleman, voor. Hij be- weérde opdracht te hebben de meisjes te onderzoeken en in een aantal gevallen begaf de Jood zich met het meisje in een ka- mer, waar zij zich geheel moest ontkleeden en door Velleman werd „onderzocht". Een der werkgevers vond de zaak evenwel verdacht en eischte dat de „dokter" zich,,zou legiti- meeren. Velleman antwoordde hierop dat hij zijn papieren ver- geten had en dat hij daarom de volgende week terug zôu komen. Het wantrouwen van den werk- gever werd hierdoor nog ver- sterkt en hij stelde de politie op de hoogte van hetgeen was ge- schied. Deze greep onmiddellijk in en arresteerde den Jood op het station van Sneek. Velleman heeft een volledige bekentenis afgelegd en wacht thans op het vonnis, dat de rech- ter over hem zal uitspreken. VOOR naar In Groningen is de laatste dagen tegen 85 personeii proces- verbaal opgemaakt wegens het niet naleven der verduisterings- voorschriften. Uitgereikt zal worden van 0— 3 jaar, geboren nà 1 Januari '38 1 U-kaart en 1 V-kaart. van 4—13 jaar, geboren nà 1 Januari '28 en voor 2 Januari '38 2 U-kaarten en 2 V-kaarlen. van 14—20 jaar, geboren nà 1 Januari '21 en voor 2 Januari '28 3 U-kaarten en 3 V-kaarten. volwassenen geboren vôôr 2 Januari '21 2 U-kaarlen en 2 V-kaarten. De uitreiking van kaarten zal plaats hebben Burg. Bartelsstraat i van 8 8.15 Vijverstraatvan 8.15— 8.30 Meidoornstraatvan 8.30— 8.45 Nutsstraatvan 8.45— 9.— Eiklaanvan 9 9.15 Noordersingelvan 9.15— 9.45 Singelstraatvan 9.45- 10 Kerslaanvan 10 - 10.15 Zuiderlaanvan 10.15—10.30 Spoordijkvan 10.3011 Stationswegvan 11 —12 Fabriekskadevan 1.30— 2.15 Atlantapadvan 2.15— 3 Zuiderstraatvan 3 4 30 Verl. Zuiderstraatvan 4.30— 5.30 Kalkwijk Oost van 8 —10.30 Kalkwijk Westvan 10.30-12 Nieuwewegvan 1.303.30 Kielsterstraatvan 3.30— 4.30 Verl. Kielsterstraat van 4.30— 5 Beukemastraatvan 8—9 Van Roijenstraat Oost van 9 —12 Kerkstraatvan 1.30— 3 Heveapad van 3 3.30 Knijpslaanvan 3.30- 4 Eendrachtswegvan 4 4.30 Hoofdstraatvan 8 —10 Verl. Hoofdstraatvan 10 —12 Parklaan»van 12 —12.30 Smitslaan van 2 5 Brugstraatvan 8 —10.30 Spoorstraatvan 10.30—11.30 Molendijkvan 11.3012 Sluiskadevan 11.30—12 Sportterreinstraatvan 1.30— 4 Singelvan 4 5 Westerparkstraatvan 4 5 Werfkadevan Krullwegvan Meerwegvan Foxh. Hoofdwegvan W. A. Scholtensweg van Vonderpadvan Borgwegvan Meesterslaanvan Woortmansdijkvan Roasterlaanvan Groningerwegvan Oudeweg van Nevelslaanvan van Roijenstraat West van 8 9.15 Guitpadvan 9.15-12 Woldwegvan 9.15—12 Dorpsstraatvan 8 12 Vossenburgvan 1.30— 2 Zuidlaarderwegvan 2 2.30 Dorpskadevan 2.30— 5 Sluiswegvan 8 9.45 Nieuw Compagnievan 9.45—10.15 Lula Oostvan 10.15—11 Lula Westvan 10.15—11 HOOGEZAND, 20 September 1941. D1STRIBUTIEKANTOOR HOOGEZAND. Tt Toegar Men wordt dringend verz< dagavondvoorstelling, v66r 7 Schouwburgzaal AAN CROCHET de zingende illusionist en partru sensational equilibrist 4 THE KEIMTONS Trapeze- en Luchtacrobaten FRED COBLER de vermakelijke parodister ENZ. in K; va SAPPEMEER Tel. 256. ben slcchts Mignon en ik zal nooit trouwen." „Gekheid, kind Aïs er nu eens een ander kwam om je mee te voeren „Er behoeft geen ander te komen, ik zou hem toch niet volgen. Ik wil niemand bedriegen en zonder liefde zal ik nooit huwen." Het meisje zei het zacht, maar toch fier. Het deed de oude, door veel ondervanden leed achterdochtig ge- worden freule weldadig dit aan te hooren. En zij wierp een blik van bewondering op het jeugdige, teere, verwende schepseltje, dat ailes prijsgaf, weelde, liefde, een zekere toekofnst en een tehuis, omdat het hart zich niet voegen kon. Het kind, dat moedig het leven in wilde gaan en arbeiden, omdat het de idealen van haar hart niet wilde afstaan. 's Middags gaf de freule Mignon een brief. Verwonderd brak hetjonge Oieisje dien open en las. En terwijl zij las, werd zij rood van vreugde en verlegenheid. Het schrijven was van freule Fee, die haar als ge- zelschapsdame en pleegkind tevens- voorgoed bij zich vroeg. treule, hoe gelukkig maakt u mij Onderzoekend keek de oude vrouw m de jeugdige oogen, die haar dank- baar aanblikten. „Dus, je neemt het aan Dat valt mij mee ik had het nauwelijks durven hopen. Ja kind, ik ben door den druk- ken omgang met vroolijke menschen ontwend aan mijn afgezonderd leven,, ik kan niet meer tegen eenzaamheid.. Durf je het werkelijk aan, het stille. best uw gro< yy niet plar moe liev< E F baar hech geze D mee de f kenc vert< dorp de c kigei van den mij M oude dwal zich de n In voor spral N, uit I van H{ oude 21 September tôt en met 27 September 1941. t 7 September tôt en met 4 October 1941. 7 September tôt en met 24 September 1941. Attentie De volgende bonnen zijn na Zaterdag 20 Sept, niet meer geldig. Nederl. Vereen. van Huisvrouwen. Afdeeling H.-S. Officielle Hiededeling. ,,K W i E K" D. O. S. Officieele Publicaties Gevonden voorwerpen. DRANKWET. Burgerlijke Stand. ZONDAG 21 Sept. 1941. Plaatselijk Nieuws. ALBUMONA. Bonaanwijzing Een schip op strand, een baken in zee. Gedurende het tijdvak van 24 September tôt October 1941, zal de uitreiking van nieuwe Aardappelkaarten plaats vinden. Aan houders van vetkaarten wordt bovendien nog 1 W-kaart en 1 X-kaart verstrekt, ongeacht den leeftijd of soort van arbeid van deze personen. Een hou- der van een vetkaart ontvangt dus zoowel U- als V-kaarten, als 1 W en 1 X-kaart. Voor zware of zeer zware arbeid wordt één extra U-kaart verstrekt. Deze kaarten worden uitgereikt door de diensten van de gemeenten, waar betrokkenen hun arbeid verrichten. De kaarten U, V, W en X mogen slechts uitgereikt worden aan personen, die zijn opgenomen in het bevolkingsregister van een gemeente, welke behoort tôt den distributiekring van den dienst, welke de kaarten uitgeeft. in de IJSTENT te HOOGEZAND op Woensdag 24 Sept. 1941 voor op Donderdag 25 Sept. 1941 voor: op Vrijdag 26 Sept. 1941 voor: op Zaterdag 27 Sept. 1941 voor: op Maandag 29 Sept. 1941 voor: 8 -10 10 -11 11 —12. 1.30- 4 4 5 8 - 8.30 8.30-10.45 10.45-12 10.45-12 10.45—12 1.30— 3 3 4.15 4.15- 5 In de O.L. School FOXHOL op Dinsdag 30 Sept. 1941 voor: in de O.L. School WESTERBROEK op Woensdag 1 Oct. 1941 voor In de O.L. School KROPSWOLDE op Donderdag 2 Oct. 1941 voor In de O.L. School KIELWINDEWEER op Vrijdag 2 Oct. 1941 voor op Zaterdag 3 Oct. 1941 voor De distributiestamkaarten van aile gezinsleden moeten worden medegebracht. Aan kinderen beneden 16 jaar worden geen kaarten uitgereikt. Na 3 October 1941 worden geen kaarten meer uitgereikt. V LUXE AUTO met perator L

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1941 | | pagina 2