ller.v. Leeraressen in bet Modevakonderw. BIÛSrOOP^TOTGlÏÏFD Landbouwwintercursus DAMES! Dames WEHRMEIJER, Geertje. Hoogezand, 26 Sept. '45. Spoorstraat 36. Béa. Kwekersgrond Kleinemeer. Opsnb. Leeszaal en Uitleenbib. Openb. Leeszaal en liitleenbibl. HOOGEZAHD l-ARCHILLES v.d Onderl. Ver. v. Ziekenh.verpl. Grole Langebaan-Diawijen W. Oldenburger Knijpslaan E446e Kolham. Veevoeders Aangesloten bij de Machinale Grafsteenhouwerij Biedt zich aan Aardappelen: 521, A590, B590, C590, A591, B591, D591, E591, 112, A130, B130, A147, B147, C147, D147. Zitting- wordt gehouden te Sidde- buren gebouw Chr. Belangen Maan- dag 1 Oct. van 912 u. de huisno. AlA130, van 14 u. de huisno. A131A260. Dinsdag 2 Oct. v. 912 uur A 261A390 en van 14 uur A391A520. Woensdag 3 Oct. van 912 uur A521A650 en van 14 u. A651A780. Donderdag 4 Oct. van 912 u. A781AA850 en Bl—B60, van 14 uur B61B195. Voor zelfverzorgers te Overschild en omstreken bestaat gelegenheid hun bonnen in te leveren op Vrijdag 5 October e.k. van 912 uur en van 14 uur in de O.L. School en Zater- dag 6 Oct. van 911.30 uur voor Tjuchem en omstreken in café Nieu- wenweg. Gemeentelijke Distribuée Vis. Bon 636 is geldig verklaard voor Haring. Begin volgende week is de Haring bij de bekende Vishandelaren en Venters in deze gemeente verkrijgbaar. OFFICIëLE MEDEDELINGEN. Keuring van bokkcn. De Wnd. Burgemêester van Sloch- teren; Gezien een schrijven d.d. 22 Sept. 1945, No. 7757, le Afd., van den heer wnd. Commissaris der Koningin in deze provincie, betreffende keu ring van bokken; Brengt ter kennis van belanghebbenden, dat de Ver- plichte keuring van dekbokken in de ze gemeente zal plaats hebben, te Siddeburen, bij het café Kool, op Vrijdag 5 Oct. a.s. des nam. te 4.30 u. De wnd. Burgemeester. Taxatie paardenmarkt te Slochteren. In verband met de geldzuivering wordt bovengenoemde markt niet ge houden op Woensdag 3 October doch op Woensdag 10 October a.s. Slochteren, 24 Sept. 1945. Burg. en Weth. van Slochteren. SCHADEREGISTRATIE. Degenen, die schade hebben gele- den door het hoge polderwater aan akkerbouwpdoducten oogst 1944 of door onmacht niet in staat waren Hartman T. Hartmanv.d, Schoot geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Dochtertje Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Dochtertje Hoogezand, 25 Sept. '45. v. Royenstraat W. 52. J. H. Berg H. BergZuur. Hiermede betuigen wij onze hart. dank voor de vele blijken van belangstell. bij ons 40-j. Huwelijksfeest ondervonden. Sappemeer, Sept. '45. Kleinemeer 21. E. Faber A. FaberHuizinga. Getrouwd Jan Koeneman en Aaltje B. Teunis die, mede namens wederz. Ouders, hart. dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Wehe, (Gr.) 26 Sept.'45. Zondagsdierrst Doktoren HoogezandSappemeer. 30 Sept. Dr. Beukema. Zondagsdienst Doktoren gemeente Slochteren 30 Sept. Dr. Kok, Slochteren Dr. Jensema, Hélium. Tel. 52. t.m, a.s. Donderdag elke avond 9 uur Zaterdag en Woensdag half 8 en 9 uur Zondag 4 - half 7-9 uur Het Wetboek der Gestraften Grimmig, tragisch. maar menselijk is deze sterk ont- roerende gevangenisfilm Plaatsbespr. op de dag der voorstell. van 3~5. Tel. van 4—5. Zondag van 11 tôt 1 uur. Toeganç 14 j. (9 uur-voorst. 18 jaar). Diegenen, die indertijd Melkbussen geleend hebben aan de Rijkskeukcn te Hoogezand, kunnen deze aldaar terughalen. Hiermede betuigen wij onze hart. dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons Huwelijk ondervonden. Foxhol, Sept. '45. G. Imbosstraat 25. P. de Vries M. de Vries-Brugge. In pacht aangeboden ong. 2.40,00 H.A. kwekersgrond (Vosholen) dadelijk te aanv. Te bevr. ten kantore van Nots. Mr P. H. Velsen te Sappemeer. Verkoping Siddeburen Op Vrijdag 12 October '45 te 15 uur, zal in het Café Por te Siddeburen publiek worden verkocht Een flinke behuizing, getekend A 426, a d. Oude- weg te Siddeburen, met eigen erf en tuin, groot 7 are, toebehorende aan de erven M. H. Brian. Aanvaarding dadelijk. Be- taling 1 Mei 1946, met bij- betaling van 2 pCt. rente. K. Denijs, wnd. nots. Slochteren. HoogezandSappemeer. Algemene Leden Vergader. op Donderdag 4 October s avonds 8 uur in het Nutsgebouw. Het Bestuur. HoogezandSappemeer. Vanaf 1 Oct. a.s. geopend: voor volwassehen Maandag en Dinsdag 2.30-5 en 7-9 u. Woensdag 79 uur Donderdag en Vrijdag 2.305 en 7—9 uur Zaterdag 2.305 uur. Voor de jeugd Woensd 1.305 Zaterd. 11 1 uur. Op Zaterdagmiddag alleen voor leden, die op geen der andere dagen kunnen komen. Zondag aanvang 2 uur (N.V.B.-beker) Entrée gewoon, seiz. kaarten Zondagmorgen van 10.30— 11.30 uur aan de kassa ver krijgbaar tijdens de Jeugd wedstrijd. Leden-vergadering afd. Hoogezand-Sappemeer van de Prov. Groningen op MAANDAG 1 Oct. '45, 's avonds 8 uur in het Bontehuis te Sappemeer. Agenda: 1. Notulen. 2. Rek. en verantwoording '44. 3. Aanw. Kascommissie '45. 4. Bestuursverk. wegens periodiek aftr. van de h.h. D. Zijlman en G. Zwiers. Vacature Sprik. 5. Behan- deling beschrijvingsbrief Alg. Vergad. te Groningen 6 October a.s. De Secretaris: G. Zwiers. VERPACHTING diverse perc. kwekersgrond Ondergetekende is voor- nemens bij gesloten briefjes te verpachten voor de duur van drie jaar diverse per- celen kwekersgrond varië- rend van l'/2—2 H.A. Voorwaarden en kaart van de- te verpachten percelen te bevragen bij onderget. 's avonds na zes uur. Gesloten briefjes worden ingewacht voor 10 Oct. a.s. Te bevr. bij A. v. Delden Noorderstr. 127, Sappemeer. J. A. Gischler Arts Afwezig tôt a.s. Woensdag. Apoth. blijft open. Woensdagmidd. spreekuur. Grote Sportdemonstr. op Zaterdag 6 October te Hoogezand. Georg. door de Gem. Comm. van Lieh. Opvoeding. Met medewerking van plm. 400 turners en turnsters van de Gron. Gymn.vereniging Vlugheid en Kracht. Van 35 's middags open- luchtdemonstraties op het Sportterrein in het Wester- park. Van 56 uur de belangr. handbalwedstrijd Jahn IIVlugh. en Kracht. Entrée f 0.25. Kind. f0.10. 's Avonds uitvoering van de keurafd. van VI. en Kr, in 't Hôtel Faber. Aanv. 8 uur. Entrée f 1.50. Aanvragen voor kaarten voor de avondvoorstell. bij R. Holtman, Hoofdstr. 37. Nederlandse Verenig van Huisvrouwen Afd. Hoogezand-Sappemeer Aangifte nieuwe leden bij de Secr. Mevr. Kliphuis, Noorderstr. 38, Sappemeer. Dancing Hôtel Schrage Noordbroek. Zondag 30 Sept Aanv. 7 u. Dancing Hôtel FABER Tel. 22 Hoogezand Zondag 30 Sept. Soiree Dansante. Aanvang 7 uur. Entrée bij Introductie. Oude en nieuwe vrij- socialistische en anti- militaristische geestver- wanten uit Hoogez.-Spm. en Omstr. worden verzocht Zaterdag 29 Sept, om 7.30 uur bijeen te komen in Café „De Nieuwe Brug" Van Royenstr. Hoogezand. Dini Bijlstra Kalkwijk Oost 37, Hoogez. zou tijdens haar rustkuur gaarne lectuur ontvangen (Oude tijdschrijften, geillustr. bladen e.d.) Wie helpt Oranje Scheemda. Zondag 7 October a.s. en Rennen op de vlakke baan. Totaal f 9000.aan prijzen. Aanvang 1.30 uur. Het Bestuur. te Schildwolde. Zowel voor landarbeiders als boerenzoons. Aangifte voor of op 1 October '45 bij J. Glas te Hélium en K. Drijver te Siddeburen. Het invullen van een is geen gemakkelijk werk, terwijl onjuiste invulling.nadelige finan- ciële gevolgen voor U kan hebben. Zendt ons even bericht en wij komen bij U. Boekhoudbureau J. E. Kamminga Siddeburen A 175. Hebt U nog een stuk Zeildoek of Jute? Wij maken U een fietstas. Tevens reparatie van aile soorten Jute zakken en Dek- kleden. Aardappelmanden zolang de voorraad strekt. H. FLUKS en Zn. Harkstede Tel. 4. deze te oogsten kunnen dit schade- geval opgeven op een zitting, die ge houden zal worden op de volgende uren en plaatsen: Maandag :l Oct. 9 12 uur in Café Braam te Kolham; Maandag 1 Oct. 2—5 u. in Café Hoo- gehuis, Slochteren; Dinsdag 2 Oct. 912 uur in Café Kool te Siddeburen. Bij het niet verschijnen wordt ge- acht, dat U afstand doet van een eventuele schadeuitkering. De Inspecteur van de Dienst Landbouwherstel Ir. H. G. Kuipéri. N.I.C-A. Bureau. (Aanmelding voor civiele dienst in Ned Indië) In het Bureau van Oor- logsvrijwilligers te Veendam zullen elke Dinsdag zitdagen worden gehou den van 1517 uur. Op deze zitdagen kunnen eventuele sollicitanten aile gewenste inlichtingen bekomen. De Militaire Commissaris voor de Prov. Groningen, De Reserve Luit. Kolonel H. HOLTKAMP. Hoofdred.: R. F. Kremer; Redacteu- ren J. D. B. Lammerts en H. Bonewit G ESLOTEN Vanaf Dinsdag 2 Oct. t.m. Woensdag 10 October. H. S T U U T Noorderstr. 76, Sappemeer. Aile herfstzaaigranen. Vroege en late soorten pootaardappelen aile klassen en aile maten. Germisan. Ceresan, Abavit, Roetex, Morkit enz. enz, Firma R. Buitenwerf, Erkend handelaar. Martenshoek Tel. 418. Aile soorten J. F. v.d. VELDE Winkelhoek 16 Sappemeer. H.H. Veehouders wij leveren aile voor- komende Veevoeders van de bekende fabrie- ken Déifia, Benes, Roelf- sema en Ekkelkamp op U bonnen. Fourages Handel A. Sloot, Hoofdstr. 53. Hoogez D G f 9 3 Veevoeder is weer te leveren op Uw nieuwe bon. Tammo Haan Hoogezand Tel. 92. („DE DRIE PROVINCIëN") (Koninklijk goedgekeurd) Onderwijs in de volgende vakken Ontwerpen en vervaardigen van Costumes, Het knippen op maat van Rokken, Blouses, Costuums, Mantels, Kinderkleding en voor abnormale figuren. Het persen van Mantels, bewerken met Paardehaar, inzetten van Zakken, maken van Knoopsgaten het opzetten van Kragen enz. Het ontwerpen van Patronen volgens de modeplaten. Een aparté cursus van gehuwde Dames en Dames op leeftijd 1 x per week. CURSUS ENGELS voor Dames en Heren voor beginners en gevorderden. Conversatie en Handelscorrespondentie. Aanvang van aile cursussen Maandag 1 October, Modevakschool Hoogezand. een Dag- of Morgen- meisje, G. J. Bodèwes, W. A. Scholtenweg 3, Foxhol. een net Dagmeisje en een Werkster, door Mw. Scholtens, Noorderstraat 128, Sappemeer. Huishoudster, B. Gankema, Molendijk 5, Martenshoek zo spoedig mogelijk een Huishoudster, middelb. leeft., bij man met een zoontje uit de werkende stand, N.H., 1 kind geen bezwaar. Br. onder no. 34 bureau v.d. blad straat Spm. GEVRAAGD Dag- of Morgenmeisje F. Hommes, Noorderstr. 171, Sappemeer O fi. Dag- of Morgenmeisje H.MuIder, Herenkleding Sappemeer O net Dag- of Morgenmeisje R. Marring, Hoofdstr. 128 Hoogezand v. dir. n. Dag- of Morgen- meisje. H. v. Zomeren, v. Royenstr. 67, Hgz. net Meisje voor dir., voor hele of halve dagen. Baars, Roland-garage, Slochteren net Dag- ot Morgenmeisj e N. Schenkel-Niemeijer, Kielsterstraat 9, Hgz. een fi. Dag- of Morgen meisje. Kliphuis, Noor- derstr. 38, Spm. fi. Meisje voor de schoon- maak. Laboratorium W.A. Scholtens Aard- appelmeelfabr. Foxhol. Dienstmeisje voor dag of dag en nacht. Mevr. Smit Verl. Hoofdstr. iz, Hgz. voor direct wegens huw, der tegenw. net Dienst meisje voor dag ot dag en nacht. D. Dijkstra, Hoofdstr. 76, Hoogez. nette Meisjes voor de Pakkerij N.V. v.h. H. E. Buurma, Maitensh. voor direct en net Mor- gen- of Dagmeisje, of drie halve dagen in de week een Werkvrouw door F. tén Kate, Hoofd- straat 81, Hoogezand wegens huw. tegenw. v. direct een Dagmeisje zeltst. kunnende werken niet ben. 18 j. P. van Dijken, Huize „Ludy" Hoofdstr., Hoogezand. voor spoedige indiensttr. Machinestiksters e.Hand- werksters. Aanm. aan de fabriek tussen 9 en 12 en 3 en 6 uur. Fa. G.E.Grol Zonen, Eemskanaal 30, Groningen tijdelijk een Kwekerskn. ot Werkkracht. J. Geling, Luth. Kerkstr., Spm. een Jongen van 16 17 j., goed met paarden kunn. omgaan. H. Mulder, Woldweg 2, Kropswolde Àardappelrooiers. Aanm. bij G. Luiken, Kolham Te Koop plm. 40.000 Kg. rogge.-, tarwe haverstro, én vers te dorsen gr. erwten- stro. J. H. Mulder, Zuidbroek C 42 2 Geiten, Hoofdstraat 134 Hoogezand net Meisje, hoog loon, bo- ven i6jaar. Wasserij„De Nijverheid", K. de Haan-» P- Jschoenen m. 31, pr. 2 Konijnen met hokken. Borgerc.H II, J. Woltjer m,schoenen m. 34, o.w.r.t een winterjurk m. 45-46. Borgweg 87 op Handelskantoor een mnl. of vr. Kracht met vold, kantoorervaring. Loon 1120.- tôt f 160.- p. mnd. Uitv. brieven onder no. 35, bureau v.d. blad enige nette Leerjongens en handlangers. Gebr. Bodewes, Foxhol. een fl. Magazijnhediende Hoepman, Grossier, Hoogezand. een fl. Loopjongen. J. de Vries, Boter- en Kaas handel, Slochterstr., Sp. een fi. Jongen, leeftijd ca 15 jaar, als Jongste Bediende Ned. Wissel- Effecten- bankN.V., Noorderstr. 38, Sappemeer jongste Bediende ter ass. in de loon-administratie Aann.bedr. Jac, Koning, Nieuweweg8i, Hgz. Kwekersknecht, met aile werkzaamh. bekend en een Boomkwekersknecht volledig met het vak be kend, moet met personeel kunn. omgaan, diploma's strekken tôt aanbeveling. J. Kruijer, kwekerijSpm Bakkersbediende B. G. Kremer, Bakkerij, Hélium nette Bakkersbediende v, dir. indiensttr. W. van Dellen, bakker, Noord broek B 79 te of 2e Monteur. Aanm. G. Keizer, v. Royenstr. 22 O, Hgz. voor dir. een Arbeider die 00k met paarden kan om gaan en een Dagmeisje. J. Boer. Borgerc., Spm. v. dir. Aardappelrooiers R. Oldenziel, P. Venema- katle 14. Kielw. Kwekersknecht en een fl. Jongen, vast werk. E. Zuur, Kalkwijk O 79 een vaste of losse Arbeider welke 00k met paarden kan omgaan. H. Braam, Kielwindeweer een gekl, Jas en vest, als nieuw, een zw. Broek een p. zw. Damesschoenen m. 40 als nieuw, een p. h. Herenschoenen m. 43 Slochterstr. 96, Spm. Fa. R. J. de Weijs te Wildervank. Grafmonumenten kunnen thans weer onder voile garantie worden geleverd. Hoofdvertegenw. voor Hoogez.-Sappem. en Omstr. H. Doddema, Kerkstr. 16, Hoogezand. H Hoving, Verl. Hoofdstr. 57, Hoogezand. Tel. 438. H. HOVING, Hoogez. Verl. Hoofdstr. 57 levert uit voorraad aile soorten Lijkkisten Tel. 438. Voor het leveren van diverse Grafwerken enz. G. HARTMAN Agentschap ener grote Steen- houwerij, Uw adres is Noordbr.straat 39 Sappemeer Te Koop Gevraagd Kinderwagen, o. kw. Achterdiep 27, Spm. Kachel. Dr. D. v.d. Veen, Borgerc.str.48, Spm. Wandelwagentje, o.w.r.t. poppenwagen of v.o. jon- gensspeelgoed. R. Oomkens, Noordbroek sterke nw. en gebruikte Scheepszeilen en Dek- kleden. Fa. F. Overzet Se Zn,, Schoenklompenta briek, Hoogezand een gebruikt Fototoestel (klapeamera 6x9) o.w.r.t, een prima Verrekijker of iets passends. Fotohuis Conens, Hgz, een nieuwe of zo goed als nieuwe Melk- of Groentenwagen. H. Nie- boer, SmitsI. i22,Foxhol Aardappelmanden Gebr. Hoen, Hoogezand Tel. 188. plm. 300 H.L. Poot aardappelen Record kl. A. B. Selectiebedrijf. Otto Meijer, M. Ve- ningastraat 13, Hoogez Erwtenstro, 00k wel per pak. G. Kloosterhuis, Kropswolde 2 beste voor 't kalven st. j. S.koeien. H. J. Geling, Sappemeer j. Melkgeit. o.w.r.t. iets anders. Heerenstr. 162 z.g.a.n. Bugle en surrog. band te koop gevraagd een moderne Kinderwa gen. R. Schierbeek, Een- drachtweg 24, Hgz. 2 j, D. st. Legerhonden, 10 w.oud. van pr. ouders. L. Lambers, P. Venema kade 127, Kielw. 4 jonge Foxhonden, echte rattenvangers. H. Damhof Kleinemeer 148, Tel.346 een pr. velvet Damesjas, o.w.r.t. herenpak, donker moet beslist in goeden staat zijn of ons iets pass. C. de Boer, Kleinem. 132 Te koop of te huur Aardappelrooimachine. *0 Meijer, M. Ve- str. 15. Hoogez. Te Huur gevraagd voor spoedig (of later in overleg) een Winkelhuis in centr. Hgz.-Spm. Br. onder no. 34, bur. v.d. bl. Te Huur 2 H.A. Klaver. H. J. Geling, Borgercompag- nie H I'. Dekschuiten 40, 50, 60 en 100 ton. Op lange termijn belang- rijke reductie. Bodewes' Scheepswerven Martenshoek, Burgermeisje biedt zich aan als Huishoudster,liefst in klein burgergezin of dame alleen. Br. onder no. 33, bureau v.d. blad Verloren zilv. Armbandje met drie wapentjes, v. H.S.C.-terr. naar Achterdiep 33, T.b. t.b. Achterdiep 33 een grijs Manteltje vanaf Kielsterv. tôt G. B. Brum- mer, Sluis. T.b.t.b. bij G. B. Brummer pr. Fietstassen waarineen flinke boodschappentas v. Heiljgelaan,Zuidbroek n. Oosterpark Hgz. T.b.t.b. W. Lambeck, Sluisweg 9 Kiel 1 gebreide woll. Hand- schoen (aandenken) bij Hôtel Parkzicht, T. t. b. bij F. Venema, West- eind C 59, Zuidbroek, Weggeloopen zw. grijze Holl. Keeshond teef, naam Freddy. Aan- wijzing ot terugbez. verz. doorB. Flik, Dorpsstr. 33 Kielw. Diversen zware o.kw. Tweedjaf tegen pianoklavier, 12 o. meer bassen or chroms knopaccordeon, of v.o, kw.H.costuumm.52. Inl. Ruilbeurs Noordbroek Coordsjas met rijbroek, leeft. 14J. tegen h.schoe- nen m. 42 of43 en 1 pr. h.schoenen m. 41 tegen voetbalschoenen m. 44 of h.schoenen, overjas leeft. 10 jtegen o verj as leeft 6 j v. Royenstr. O 78, Hgz. Gedeeltehjk Baby-uitzet tegen ons iets pass. Zui- derstraat 4, Hgz. pr. nw, H,schoenen m. 42 tegen een pr. d.schoenen m- 361 /2- f- Lamein, Kalkwijk O 42, Hgz. 2 p. J. Schoenen m. 40 z, g. a. n. en maat 37 tegen p. J. Schoenen m, 42 of 43 z. g. a. n. O. Griiber, Achterdiep55 geëm. Kookkachel tegen brandstot en Schippers- kacheltje (Duiveltje) t. brandhout. A 72, Noordbroek. een p. z.g.a.n. Voetbal schoenen tegen lageHeren schoenen. J. KALK, Knijpslaan E421. Wieruilt mij Kippenvoer tegen een ot twee jonge Geiten. B. Scholte, Van Royenstraat O ii^. nieuwe v. o. Luiers t. donkerbl. Wol, Jeager ot Schapenwol. Atlanta- pad 17, Hoogezand wie heeft Ned.-Engelse Dict. te ruilen v. Frans- Ned. of Duits Ned. 00k wel tegen ander boekw. Meidoornstr. 11. Hgz. 2 Sloopjes en Lakentjes met v. o. Babytruitjes 6 stuks tegen paar Kin- derschoentjes en Klomp- jes 1. 2 j. Patje, Mid- denstraat 44. Wil de Juffrouw. met grijze mantel aan, die Donderdag plm. 2 uur voor de Geref. kerk te Spm. een donkerbl, met wit Dainesvest heeft ge- vonden dit ter. bez. t. b. bij H, Blaauw, Langewijk E 586a. Kolham Dengene die Zondag j.l. een Fiets bij mij achter het huis neerzette, wordt verzocht deze weer af te halen tegen gem. kosten. R. Bijlsma, Zui- derstr. 32. Sappemeer Ruilen pr. v.o. H.winterjas, gr. maat tegen een pr. D.win- termantel m, 44. 1 pr. prima v.o. d.schoenen m. 36 nw.„tegen m. 40. M. de Boer, Noordbr.str. 8 in goede staat zijnd i2dlg. Eetservies tegen 6dlg. en te koop een Wastafel. Hoofdstr. 83, Hoogezand. goede Buiten- en Bin- nenband liefst transport 28 bij i3/4 tegen een goed veren bed. Noord- broeksterstr. 90, Sappm. paar H. Pantoffels m. 41 tegen m, 43. H. Damhof, Kleinemeer 148 paar z, g, a. n. Dames Schoenen m. 37 tegen D. Schoenen m. 39. D 98, Slochteren. Woningruil Woning met tuin te Spm. tegen een te Foxhol of omg. Br. onder no. 30, bureau v.d. blad. Woning te Groningen, op mooie stand, (C) 132.50 p. mnd,, tegen een woning te Hgz. ot omg, Br. onder no. 31, bureau v.d. blad. Staat ter dekking: de volbl. Oost-Friesche Ram van 't vorige jaar. Dekgeld f 2.50. Gele genheid in *t laatst van Oct. schapen bij te wei- den, bij J. de Vries, Tripscompagnie (Poeltje)

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 4