wijken van Ferrara wordt hevig ge vochten. Het vliegveld der stad is reedi veroverd. In het Westen hebben troe pen van het 8e leger Ferrara reedi achter zich. De in wanorde naar he N. terug trekkende D. troepen werdei door de Geai. luchtmacht hevig be- stookt. In Japan hebben vliegende forter aanvallen gedaan op de industrieëh buitenwijken van Tokio. Onder dt doelen bevonden zich de vliegtuigfa- brieken te Hitachi die voor de eerstf maal werden aangevailen. Eden, Stettinius en Molotoff hebber hun bespreking over de Poolse kwestie beëindigd. Hun derde bijeenkomsl werd bijgewoond door de Chinese Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be- sprekingen nog niets bekend gemaakt Maarschaik Petin is in ZwitserlancJ aangekomen. Hij vroeg en verkreeg toelating om het land binnen te komer op doorreis naar Frankrijk. Hij vvachl thans de regelingen voor zijn vervoei naar Frankrijk af. Van de zijde der autoriteiten word de bevolking er met den meesten na- druk op gewezen, dat het - behoudem machtiging van den Provincialen Mi- litairen Corrmissaris - verboden isd< tankgrachten te slechten of aicht t< gooien. Eventueele aanvragen om deze hin dernissen - die intusschen de Cana- deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers er ,Cultuurbrengers" te bevrijden - of een of andere wijze uit den we| -uimen, dienen te worden gerich de Sectie Voorlichting of aan der Hoofd-ingenieur van het B.U.W le provincie Groningen. motief om deze tankgrachter isnog in stand te laten is gele gen ,7? «^J^^Jpekpjnsdgge- bruik voor mogelijke verbeteringeirvAJ waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t( Anloo heeft aan het iicht gebracht dat hier een zeer groot aantal perso- nen slachtoffer is geworden van d< Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat alsnoj eenige slachtoffers kunnen wordei geidentificeerd. In verband met dit onderzoek wor den degenen, die vermoeden, dat fa- milieieden of bekenden hier kunnei zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van dez< personen in te leveren bij den Stad: Commandant, Westerkade 10, Kame 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zetg[ t steeds te Londen. De minis,^ v in voortdurend confie 'rijde deel van Nederlanc !e ministers vertoeven ge ns land, o.a. de ministe andsche Zaken. eeren in de open lucf gaan door het ten gehore brengen van ons volkslied, terwijl voor de aftrap be- stuur en spelers van Be Quick en Velo in de middencirkel een stille hulde brach- ten aan hun gevallen sportmakkers Bennie Gernaat en Johan Stoffels. De Brandstoffencommissie Kring Sioch- teren deelt mede, dat binnenkort over zal worden gegaan tôt het verstrekken van een gedeeltelijke, mogelijk zelfs van een volledige eenheid brandstoffen. Publicatie omtrent het afhalen van for- mulieren, enz. zal spoedig volgen. Het publiek wordt verzocht zich voor- dien niet tôt de Brandstoffencommissie te wenden, daar dit de werkzaamheden ten haren kantorenodeloos doet stagneren. Brandstoffencommissie Kring Slochteren, te Sappemeer. Flitsen uit het leven van de Vrijheidsstrijders. De laatste van de zeven personen is juist binnen. Zeven jonge kerels in een kleine kamer. Samenzweerders bijeen, lacht Jan, De leider staat op Inderdaad jongens, zegt, hij, zijn we echte samen zweerders. Laten we maar meteen begin- nen en kijken wat erte doen valt. Kort en krachtig wordt ailes besproken alsof het een gewoon afspraakje is En toch omvatten de besluiten een veel wijdere strekking. Er was opdracht gegéven om een distributiebureau te kraken. Bekijk goed die plattegrond van het gebouw jongens. Dit gedeelte is het kantoor. Hier is de ingang van de conciergewoning. Jakob gaat hierheen. Maakt een bood- schap daar en houdt de concierge en huisgenoten in bedwangDan is je eerste taak de leiding der telefoon, die links te zien is door te snijden. Gelijktijdig gaan Gérard en Keesdehaldoorendeeerste deur rechts binnen. Hier zullen zeer waar- schijnlijk twee agenten zijn. Heb reden om aan te nemen dat ze zich niet zullen verzetten. Houdt hun echte-r i,n bedwang. Nico en Joop nemen de tweede deur en een van hen zorgt er voor het personeel in bedwang te houden terwijl de andere deze kast voor zijn rekening neemt. Als de sleutels er niet in zijn, dwing dan den leider ze af te geven. Tracht zoveel mo gelijk aile waarde papieren mede te ne men. Harm en ik blijven voor hetgebouw de situatie aanzien en voorkomen dat er bezoek komt. Nog eens worden de op- drachten herhaald en aan de hand van de situatietekening weet ieder nu precies wat zijn taak is. Gewoon zonder met mislukking rekening te houden wordt ailes afgehandeld. En nu jongens even stilte. De twee katholleken slaan een kruis en bidden, gelijk met de twee kna- pen van christelijken huizevragen zeelk op hun manier Heer, geef ons kracht deze zaak tôt een goed einde te brengen. De gezichten der drie anderen staan even ernstig. Even flitst het door Jaap zijn brein Gek, dat ik vroeger heel andere gedachten had over hun allen. Wat ston- den we toch ver van elkaar. lederegroep had zijn eigen wereldje en ging dat als het enige juiste beschouwen. En nu brengt een innerlijke drang ons er toe samen te werken, zonder één bijgedachte. Na nog een laatste waarschuwing om alleen in geval van uitsterste nood van de revolvers gebruik te maken, raast een auto met zeven personen weg. Een uur later gaat in een naburig dorp van mond tôt mond 't distributiebureau overvallen. Aile kaarten medegenomen. Overvallers worden vervolgd, de fantasie der massa maakt er eerst een gevecht van metéén. Later zijn het er al vier doden. Inderdaad werden ze achtervolgd. De leider van het bureau is woest dat hem dat nu overkwam. Straks krijgt hij er nog last mede en kan hij wel eens als mede- plichtig worden beschouwd. Zijn verras- sing en verlamming zijn nu als het ware voorbij. Zijn blik ziet buiten een wagen in sneile vaart verdwijnen. Hij vliegt naar de telefoon. Geen gehoor. Beltnog enigemalen achter elkaar. Dan dringt het tôt hem door dat de leiding is stuk ge- sneden. Nu rent hij naar buiten en gaat bij de buren van de telefoon gebruik maken. Nog even bedenkt hij zich. Doet hij nu wel goed Maar dan krijgt zijn woede de overhand. Natuurlijk eerst de Duitse politie berichten. Ja juffrouw, sluit u mij onmiddellijk aan neen ijl- gesprek Even daarna geeft hij in ge- broken Duits verslag. Of hij ze kon her- kennen Welke richting ze gingen Wat voor een auto? Hoeveel mân? Wir kommen sofortToen ze er na een poosje waren en hij de richting aangaf waarheen de auto was gegaan werd hij woest dat de politie ook een patrouille de andere kant heen zond. Vertrouwden ze hem niet? Hij ging mede in degoede richting Dank zij zijn medewerking en herhaald vragen aan de bevolking kwa- men ze op 't spoor Drie uur in de middag. 't Gelukte. De daders zijn gepakt op twee na. Wel had hij in angst gezeten tijdens de over- val op een boerderij waarheen ze waren gevlucht. Verschrikkelijk vond hij het ook dat één was gedood en een der jongens zwaar gewond was. Maar vol- doening had hij. Bij zijn huis werck hij afgezet. Vlug ging hij naar binnen. Veel mensen waren er aanwezig. Moeder de vrouw verwelkomde hem schreiende En nu brengt hij verslag uit. Al spoedig wordt dit onderbroken door zijn vrouw. Een stem vol twijfel en angst vraagt Vader heb jij hun geholpen om die jon gens te pakken? Nog kan hij het niet vatten. Waarom zijn ze niet blij Waar- om gaat zijn beste vriend weg zonder afscheid Maar stottert hij, stel je eens voor dat ik gepakt werd aïs medeplich- tige. Ook zijn oudste dochter begrijpt hij niet aïs die hem hartstochtelijk in de rede valt met Was dat maar het geval geweest. Catharina, Sappemeer, 7 Mei 1945. Jagerswijk 43. Margriet. Sappemeer, 7 Mei 1945. Stationsstr. 15, h. Oosterp. Lammegien Tor, in de ouderdom van 75 jaar, sedert7 Febr. 1933. wedn. v. Fokko Hulshof Vossenburg 10, Mei 45. Jan Pietersen, in de ouderdom v. 58 j. Sappemeer, 4 Mei 1945 Achterdiep N.z. 73. Spaaibank Plaatselijk Nut Naaischoo! St. lozeisticiiiing Korte Mededelingen. Officlele Publicaties. Publicatie Brandstoffencommissie. Allen Nederlanders. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochterje Maria Margaretha A. A. Mulder. L. Mulder-Hoving. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje P. Ausema. Ausema-Stuit. Tijd. St. ]ozef-Stichting. Hiermede geven wij ken nis van de geboorte van onzen Zoon, die bij het H. Doopsel de namen ontving Andréas Bernardus. Hoogezand, 6 Mei 1945. Verl. Hoofdstr. 61. D. Nagengast. E. Nagengast—Walker. Tijd. St. Jozef-Stichting. Tjapko ]ager en Dien D. Burema geven kennis van hun voor- genomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woensdag 16 Mei 's namiddags 2 uur te Veen- dam. Toek. adres Zuid- broek, Uiterburen A 3. L. de Vries en H. de Vries geven hiermede kennis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Zaterdag 19 Mei a.s., des voormid- dags 11 uur te Hoogezand. Hoogezand, Schip „Goede Verwachting Noordbroek A194, Mei 1945 Maandag 14 Mei a.s. hopen onze lieve Ouders, Behuwd- en Groot-ouders Voorenkamp en C. Voorenkamp-Silje hun35-j. Echtv.te herdenken Sappemeer, Mei 1945 Noordbroeksterstr. 63 Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Zo de Heer wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Groot- ouders H. Verver en W. Verver-Kleefsman op Vrijdag 11 Mei hun 35-j. Echtv. te herdenken. Hun dankbare Kinderen Behuwd- en Kleinkinderen. Hoogezand, Brugstraat 20. Voor Uw deelneming en belangstelling, betoond bij het overlijden van onzen lieve Man en Vader Jakob Swaagman, betuigen wij U onze harte- Iijke dank. Hoogezand, Mei 1945. Sporttereinstraat 28, K. Swaagman-Werkman en Kinderen. Voor de zeer gewaar- deerde belangstelling en welgemeende gelukwensen bij gelegenheid van het 50-j. Jubileum v. de Schoenklom- penfabriek te Kiel-Windew. betuigen wij onze oprech- te dank. Hoogezand, Mei 1945. Burg. Bartelsstraat 5. Fam. E. Kok. Zaterdag 19 Mei hopen onze geliefde Ouders Hendrikus Westerhuisen Leentje Langbeek hun 121/2-j- Echtv. te her denken. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd-, Klein- en Achterkleinkind. Foxhol, Hoofdweg 65. Zondag 13 Mei 1945 hopen onze geliefde ouders Johannes Blijham Trijnje Blijham—Patje hun 40-j.Echtv. te herdenken Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dank bare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Sappemeer, 13 Mei 1945. Achterdiep 34 N.z. Onze hartelijke dank v. de vele blijken van belang stelling ondevonden bij de terugkomst van onze Zoon en Broer ]AAP. Fam. Veerkamp. Kleinemeer, Mei 1945. Heden overleed zacht en kalm, onze lieve Vrouw en Moeder Lupkea Snakenborg, in deouderdom vanruim 60 jaar, geliefde Echtge- note van K. Wieringa. Kolham, 4 Mei 1945. K. Wieringa, Klaas, Herman en Meta, Begrafenis Woensdag des namiddags 2 uur. Volgen vrij. Heden overleed, na een geduldig lijden, onze innig geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoe- der Grietje Huizing, in de ouderdom van 60 jaar. Kielwindeweer, 5 Mei. Zuidlaarderweg 29. Uit aller naam S. Taaijke De teraardebestelling zal plaats hebben op Vrijdag 11 Mei 1945, 's namiddags half twee. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden ver zocht samen te komen in het café Bentum. Heden ontvingen wij het treurige bericht, dat op 22 Maart j.l. in Duitsland, tengevolge van een noodlottig on- geval is overleden onze lieve Broer, Zwager en Oom Okko Venema, in de leeftijd van 39 j. Zuidbroek, 7 Mei '45. Fam. W. Venema Uiterburen A 79, Zuidbr. De 4-de Mei overleed na een kortstondige ziek- te ons lief Zoontje en Broertje Henricus, in de leeftijd van ruim 10 jaar. Zijn woorden waren ik ga naar Jezus. Dit lenigt onze diepe smart B. Hesling E. Hesling—Bijl Zusters en Broertjes. Heden overleed mijn innig geliefde Zuster Grietje Huizing, in de ouderdom van 60 j, Kielwindeweer, 5 Mei. Wed. J. van Delden- Huizing. Heden overleel zacht en kalm onze geliefde Moeder,Behuwd-.Groot- en Overgrootmoeder Namens de Fam. G. Bruinenberg-Hulshof. De begrafenis heeft plaats gehad Dinsdag 8 Mei 1945. Heden overleed, zacht en kalm onze lieve Schoonzoon, Zwager en Oom de heer Jakob Hendrik Burema, in de ouderdom van 51 j. Slochteren, 4 Mei '45. Sappemeer G. H. Hensel Hoogezand F. L. Hensel M. Hensel-Tulp Spm. H. Groeneveld- Hensel, Jan, Gérard Ned. Oost-Indië: R. J. Hensel B. Hensel-Haan, Antje. Heden werd plotseling van ons weg genomen, onze innig geliefde Neef HARM in de bloeiende leeftijd van ruim 18 jaar.; Diep betreurt door ons allen. Kolham, Mei 1945. Ooms en Tantes, Neef- jes en Nichtjes. Fam. Kooi. Fam. Hamminga. Heden overleed na een langdurig doch ge- geduldig gedragen lijden onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Pleegvader Uit aller naam G. Pietersen-Werkman. De begrafenis zal pl. vinden Woensdag 9 Mei, 's nam. 2 uur. Zij, die den overlenene de laatste eer wensen te bewijzen, worden aan het sterf huis verzocht. Nog treurende over het verlies van ons teer beminde Zoon Jans werd heden plotseling van ons weggenomen onze innig gel. teer beminde Zoon HARM in de bloeiende leeftijd van ruim 18 jaar. Zwaar valt ons dit verlies maar we wensen te be- rusten in Hem wiens doen enkel Wijsheid is. Hoogezand, 7 Mei '45. Hoofdstr. 53. Zijn diepbedroefd Ouders J. Jansen, A. Jansen Hamminga. De teraardebestelling zal plaats vinden op de Nieuwe Begraafplaats te Sappemeer, Zaterdag 12 Mei 's nam. 2.30 uur. Zij die de overledene de laatste eer [wensen te bewijzen worden om 2 uur aan 't Strefhuis verwacht. Heden overleed, zacht en kalm, na een lang durig lijden, mijn lieve zorgzame Man Jakob Hendrik Burema, in leven hoofd der school te Slochteren-West, in de ouderdom van 51 jaar. Slochteren, 4 Mei 1945 G. Burema-Hensel. De teraardebestelling heeft plaats gehad Dins dag 8 Mei. Voorl. zal de praktijk van wijlen Veearts N. MULDER te Noordbr. 3 dagen p. week, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag worden waargen. door Veearts BRAAMS. Boodschappen aan huis te Noordbroek. Winkelhoeksterverlaat voor aile Scheepvaart opengesteld. Sappemeer, 10 Mei 1945. Namens Bestuua: G. R. Heeres, Voorzitter Hoogez.-Sappemeer. Vanaf Maandag 14 Mei weer Dagelijks behalve des Zaterd. geop, van 6-7 uur. De Jeugd- bank vanaf Zaterd. 12 Mei iedere Zaterdag van 2-4 uur. (N.B. De Jeugdbank is Zaterdag 19 Mei wegens vacantie gesloten). Tweede Solisten Concert te geven door de heren S. J. Kooiman (Fluit), Joh. Knij- pinga (Violoncello) Albertus H, Warnars (Piano), ie kr. der Gron. Orchest-Veren. op Zondag 13 Mei '45 des middags 3 uur in de Ned. Herv. Kerk te Hoogezand. Uitgev. worden 0 a werken an J. S. Bach - Buxtehude Mozart - Beethoven - Ales- sandro Stradella. Entrée f 1.50 (ailes inbegr). Kaarten in voorverk. verkrijgb. bij den Koster den Heer Klok en aan de Kerk op de Con- certdag. Opleiding voor Lingerie, Costumière en coupeuse wordt hervat. Er kunnen nog enige leerling. gepl. worden. Bovendien wordt er nog een avondcursus gegeven. Opg. bij de St. Jozefstichting GEVRAAGD om dadelijk in dienst te tr. een flink Dienstmeisje. S. Westers, Borgweg F 244 fl. Dagmeisje. M. Otten Brand, Stationsstr. 85, Sapp. een morgenmeisje, Deuling, Luht. Kerkstr. 96, Sappm. net Morgenmeisje v. direct door H. ten Have, Wester- parkstraat 15, Hoogezand. net Dag- of Morgenmeisje Levensmiddelenbedrijf Jo Koeneman, Noorderstr. 58, Sappemeer. v, direct een fl. Dienstmeisje door H. Nieboer, Hoofdw. 101, Foxhol. net Dienstmeisje die zelfst. kan werken, d. B. Drenth Centra Kruidenier, Sappem. v. direct net Dienstmeisje, hulp 2de meisje aanwezig. J. v. d. Werff, Westerkade 2, Groningen. Aanb. A. A. Barkman, Zuiderstr., Sapp. net Dagmeisje. B. Ruding Gz., Sappemeer. net Dagmeisje, T. BischofF, Brugstraat 2, Hoogezand. nette Werkvrouw v. Vrijd. de geh. dag of nader te over- leggen. Geerts, Sluiskade 2 Hoogezand. een Huishoudster bij arb.m, ail., I.3040 j. kind g, bezw Br. no." 6 Bureau dezes. Mevr, Beukema, Parkl. 13 W'esterpark, Hgzd. vraagt iem. die gen. is bij haar a. huis of thuis naai- of ver- sfelwerk te verr. Aanm. 's av. tusschen 7 en 8. fl. Hulp in de huish., in- of extern. Hoen, Zuiderlaan 7 Oosterpark, Hoogezand. fl. Huishoudster bij een Bur- german alleen, Br. no. 4 Bureau dezes H.H. Hondenliefhebbers. gekr. Spaniel zw.b. met 9 tijdige Jongen samen f 250 jongen f 15. Foxham 29 Melkgeit bij M. ten Kate, Borgercompagnie H 10. mooie dr. Geit. ook ruilen tegen guste Geit, Zwaneveld Kleinemeer 61, Sappemeer nest j.Bouviers m. off. stamb, en een nest gekr. Herders, een Foxhond pr. rattenv. H. E. Schrage, landb. Tripscompagnie G 53 Pootaardappelen Bevelander AA, Souvenier AA, IJselster AA, Voran AA, Noordel. AB, 300 Kg. Souvenir AA in kiembakken. Selectiebedr. Otto Meijer, Brugstraat 15 Hoogezand il. Bakkersbed. P. Leuning, Sappemeer. 2 Geitlamm., bij W. Raspe, Stationsstr. 33, Sappemeer nette Loopjongen, n. ben. 16 jaar. B. Drenth, Centra Kruidenier, Sappemeer. een Arbeider, d. B. Buinen, Achterdiep. een Arbeider, werk totplm.i Dec. 1945, door B. de Boer Nw. Compagnie 29. nette Bakkersbed. en een Dagmeisje. J. Huiting, Sta- tionsstraat 40, Sappemeer. fl. Jongen 15 16 j. T. Suk Melkh., Noorderstr. 14, Sap. v. direct fl. Boerenarbeider of Jongen, door S. Baas, T ripscompagnie. v. direct losse Boerenarb, door K. Schuiling, Woldweg 151, Kropswolde. Zit-Slaapkamer of zit- en slaapk. voor de Wijkzuster Luth. Kerkstraat 30. Dagmeisje, niet ben. 17 j. A. Smit, Smitslaan 63. net Dagmeisje, G. Wieger- tjes, Nutsstr. 10. Hoogez fl. Dienstbode. Adres G. J. Bodewes, W. A. Scholtenw. 3, Foxhol. een Morgenmeisje. Mevr. de Vries, Westerp. 18, Hoogez. net Meisje v. ben. 20 j. C, tenshoek. de morgenu. Jager, Mar- N. V. Nederl. Spoorw. De Directie der N.V. Nederl. Spoorw. verzoekt allen die goederen van de N.S. onder hun berusting hebben deze onvervf. bij den Stationschef te Hgz.-Sapm. terug te be- zorgen of aan te melden. Zij die inlicht. kunnen verstrek ken gelieven zich eveneens totgenoemden Stationschef te wenden. Reparatie v. Rijwielen Radio's en Kachels, Volksz. H. SC H A A P T.o. R.K, Kerk, Sappemeer. een Morgenmeisje of Werk- ster en een Huisnaaister. O. Félix, Noorderstraat 114 Sappemeer Kosthuis door onderwijzeres te Hoogez. Mej. J. Zorge, Hoofdstraat 31 te Hoogez. of S.meer gem. zit- en slaapkamer z. pension Br. no. 8 Bureau dezes. TE KOOP: z. g. a. n. Reiswieg, J. Drent Kleinemeer 147, Sapp. jonge volbl. Fokzeugjes, S. J. Hevinga, landb., Noord broek A 173. 100 L.H. Voeraardappelen A. Bakker, Kolham plm. 10 M3. halve en ge- broken Steen, „Lirene",Hgz. herfst een net Mergenmeisje. Wiertse- ma, Hoofdstr. 59, Hoogez. w. huw. d. tegenw. een net Dagmeisje n. ben. 18 j. J. Lahpor, Werfkade i7,Mar- tenshoek. fl. Dagmeisje. Zondags vrij. W. J: Kliphuis, Noorder straat 38, Sappemeer. fl. Meisje v. de huish, met huiselijk verk. G. Addens H.Gzn. Noordbroek. flink Morgenmeisje met de middagkost. H. W. Boss, Slagerij, Kielsterstr., Hgz. of in ruil tegen een kalv. Koe of Vaars beste pas gek. 4dekalfs zw.b Stamboekkoe, B. Breemhaar Kropswolde Woldw. 172 gr. houten Koffer als nieuw met slot, prijs f 20. R. E. Mulder, Verl. Hoofdstr. 34 Hoogezand 1 j. Bouvier 3 m. oud en een kl. Hondje 3 m. oud, bij Wed. P. Nieuwold, Mug- genbeek E 539 A Kolham 25 Gramophoonplaten o. w. ruilen tegen Jongenschoenen m. 40 en Damesschoenen m. 38 of 39, bij Wed. Nieuwold Muggenb. E539A, Kolham leren Knielaarzen, m. 42 Borgercomp. 12. Sappem. 2edr.melkg, Geit, R. Koning G 23, Tripscompagnie een beste Melkgeit, K. v. Bon, Spoorstr. D 18, Zuidbr. raml. en 1 Ooilam, bij H. Hamminga, Eendrachtsweg Hoogezand b. Kinderwagen. o. w. ruilen t. Damesfiets, H. Hamminga Eendrachtsweg, Hoogezand 5 j. kl. Zilvers rammen ge- tatouerd, klein partijtje Mest A. Kraster, Slochterstr30 kl. partijtje Voederbieten en gebr. Prikkeldraad. H. J. Veerkamp, Kleinem, Sapp, Te koop gevraagd een partij gebr, Stenen of Schuurtje op afbr, Gebr. Drent, Froombos, Slochteren aile soorten Leesboeken, J. Gruisinga, Middenstraat 92 Sappemeer. een goed onderh. Wandel- wagenfje, door P. Laning Fabriekskade 22, Hoogez. Verloren leren Dameshandschoen met bont gev. Terugtebez. Huneman, Nutsstraat 13 bosje Sleutels. Inl. L. Brink- man, Noorderstr. 188, Sapp. Slcuteltje v. t. Koffiepot v. Van Roijenstr. 48overHgd. n. Borgw. T. t. bez. t. bel. R. J. Helmes, Borgw. F 245a bruin Kinderwagendekje te Hoogez. Terug f. bez. bij J. Niemeijer, Achterdiep 17 Sappemeer T e huur gevraagd een Woning voor jongelui die gaan trouwen omg, H-S Br. no, 9 Bureau dezes. of te koop een Botenhuis, bij f Zuidl.meer. E, Kok, Burg. Bartelstr. 5, Hoogez. Te huur o. kw. Kinderwagen dikke banden, Wed. Wever, Kalk- wijk West 10 v, bej. echtp, een Voor- en Achterkamer en losse schuur met gr, tuin, waar enig werk aan verbonden is en te koop een best Vaarskalf 5 w. oud bij R. Bouman, Kalkwijk 15 v. 2 pers. gestoil. Zit- en Slaapk. m. gebr. v. keuken Br. no. 10 Bureau dezes,

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2