i i wijken van Ferrara wordt hevig ge vochten. Het vliegveld der stad is reed veroverd. In het Westen hebben troe pen van het 8e leger Ferrara reed achter zich. De in wanorde naar h< N. terug trekkende D. troepen werde door de Geai. luchtmacht hevig be stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieël buitenwijken van Tokio. Onder d doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eerst maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbe! hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkoms werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan- aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij vvach thans de regelingen voor zijn vervoe naar Frankrijk af. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gewezen, dat het - behouden machtiging van den Provincialen Mi litairen Corrmissaris- verboden is d tankgrachten te slechten of dicht t gooien. Eventueele aanvragen om deze hin dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we ruimen, dienen te worden gericf de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.W ie provincie Groningen. motief om deze tankgrachte isnog in stand te laten is gele gen A? des- é?£fl&ee]^ojlLOJ3istig;ge bruik voor mogelijke verbeteringenM) waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t Anloo heeft aan het licht gebrach dat hier een zeer groot aantal perso nen slachtoffer is geworden van d Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat alsno eenige slachtoffers kunnen worde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek woii den degenen, die vermoeden, dat fa milieleden of bekenden hier kunnej zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van dez personen in te leveren bij den Stad Commandant, Westerkade 10, Kamt 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete steeds te Londen. De minisMte! rn voortdurend con'fat 'rijde deel van Nederlam !e ministers vertoeven g< ns land, o.a. de ministi indsche Zaken. eeren in de open lue! .1L Liever gezonde kinderen dan cho colade bij de thee. Geeft Uw kin deren waar ze recht op hebben. In het kamp van het nieuwe korps Mariniers De Nederlanse vlag wappert in Noord Carolina. BI0SCOQP - HOOGEZAND -» I Korte EVIededelirgen. - Nationaal Volksherstel. Het Comité voor het N.V.H. (Nationaal Volksherstel) verzoekt de ingezetenen, die door de oorlogsomstandigheden schade heb ben geleden (verwoesting van goederen, in beslag nemen door de Duitsers, in bewaring geven bij anderen, enz.) zich te vervoegen op het kantoor van de N.V. A. Mulder Noorderstraat 125 te Sappemeer. Zij moeten daar afgeven een lijstje, vermeldend uit hoeveel personen het gezin bestaat en wat ze kwijt zijn meubelen, huishoudelijke ar- tikelen, glas- en aardewerk, textielgoederen afzonderlijk een kruisje plaatsen achter die artikelen, die dringend noodzakelijk zijn. Ook de oorzaak van de vermissing er bij schrijven. Zij, die de opgave reeds hebben verstrekt, behoeven dit niet voor de 2e maal te doen. Het Comité K. Bats. G. Boer, J. Boer, A. Edzes Koerts, A. Kiewiet. H. Koeneman, H. Mulder, A. Mulder, Dr. D. van der Veen, T. U. Vegter H. Viening. De bijzondere Aneta correspondent schrijft uit Le Jeune (Noord Carolina). Het is een lange rit naar het kamp, waar de Nederlandse vlag wappert en waar het nieuwe korps mariniers herboren is. De Ame- rikaneii pakken ailes grootscheeps aan en kijken niet op een tiental vierkante kilometers bij het ontwerpen van een militair kamp. Het is er hun om te doen voor aile oefenplaatsen het meest geschikte terrein te hebben en een paar kilometer meer of minder komt er niet zoveel op aan. Dat moet wel de indruk zijn van elkcn Nederlandsen recruut, die uit ons kleine land hier aan komt, waar hij zeker enige maanden lang zijn woonplaats zal hebben. Een KMA-kamp zo groot als de hele pro vincie Utrecht en ailes berekend op doelma- tigheid. Dat is zijn eerste indruk van Ame- rika. Zoiets vereist aanpassingsvermogen, overigens een bijzonder nuttige eigenschap voor den soldaat. Onze recruut zou geen gewoon soldaat zijn, als hij daar in het begin niet wat onwennig tegenover stond. Maar het valt best mee. Er is natuurlijk heel wat meer bekend Nederlands in dit deel van kamp Le Jeune dan de driekleur, die er boven wap pert. Aan de overkant van de grote ring- weg om het kamp ligt het oefenterrein, da# onmiddellijk Crooswijk is gedoopt en waar- over de hele tijd Nederlandse commando's schallen. Onze mannen dragende Amerikaanse uniformen met Nederlandse knopen en dis- tinctieven. Het gemakkelijkst zijn zij echter te kennen aan een schouderband, waar met rode letters Netherlands Marines op staat. Maar onze chauffeur weet al op een afstand de Nederlanders te onderscheiden. „Je kunt het aan hun lopen zien", beweert hij. Achter het hoofdkwartier staan in rijen de slaapzalen, tweeverdiepingsbakstenen gebou- wen, gloednieuw en keurig onderhouden met warm en koud stromend water. Er is een ruime moderne wasserij, een cantine en een geweldig grote eetzaal met modelkeuken. Een katholieke en een protestantse kerk staan in de buurt en telkens komen Nederlandse geestelijken van beide richtingen het kamp bezoeken, zodat er geen gebrek aan geeste- lijke verzorging is. Dicht bij het kamp staat een winkel voor militairen. Er zijn sportvelden en er is aile gelegenheid voor zwemmen en zeilen in en op de nabijgelegen New River. Verder zijn er bioscopen en een schouwburg. In een naburig kamp zijn Amerikaanse W.R.S. (wat bij ons Marvas zijn), zodat er ook gedanst wordt. BEKENDMAKING. De Commissaris Militair Gezag in de pro vincie Gelderland maakt bekend, dat het grondgebied der navolgende gemeenten tôt évacuatie-zône is verklaard Arnhem, Ren- kum, Wageningen, het deel der gemeente Ede ten Zuiden van het Hazenpad, Maan- derdijk en Maanderdijkje, Lienden, Echteld en aile gemeenten in de Betuwe ten Oosten hiervan, Ubbergen, Millingen, Groesbeek, Pannerden, Herwen en Aerdt. Het is derhalve op grond van verordening No. 94 van den Chef Staf Militair Gezag verboden zich binnen deze gebieden te begeven of daarin terug te keren zonder door of vanwege het Militair Gezag afgegeven schrif- telijke vergunning. De uitgifte van vergunningen geschiedt als volgt a. Personen, die voor terugkeer naar hun gebied de IJsel, Rijn, of Waal moeten over- schrijden, moeten voorzien zijn van een pas gestempeld door Militair Gezag of Civil Affairs, welke stempeling slechts mag geschie- den, nadat de Burgemeester van de plaats, waarheen men zich wil begeven, tegen over- komst geen bezwaren heeft; b. Personen, die deze rivieren niet be hoeven te overschrijden, kunnen naar hun oorspronkelijke gemeenten terugkeeren op vertoon van een schriftelijke machtiging van den Burgemeester van de plaats, waarheen men zich wil begeven; c. Personenj die terugkeren naar de Betuwe en naar Arnhem, Renkum en Wage ningen, moeten het bewijs van den Burge meester als hierboven bedoeld bovendien doen stempelen door of vanwege het Militair Gezag in de districten Elst resp. Arnhem. Ten overvloede wordt nog attent gemaakt op de verordening Trekvcrbod van den Chef Staf Militair Gezag, waarbij het verboden wordt zonder vergunning door of vanwege het Militair Gezag zijn verblijfplaats te ver- laten om in een andere gemeente zich te vestigen of te overnachten, dan wel zijn verblijf te vestigen of te overnachten buiten de gemeente. waar men laatstelijk zijn gewoon of tijdelijk verblijf heeft gevestigd. De Commissaris Militair Gezag, in de Provincie Gelderland, De Luitenant- Kolonel, Ir. A. F. H. Blaauw. G. A. Meijer en J. Schreuder geven kennis van hun voor- genomen Huwelijk, waarvan de voltrekking is bepaald op Donderdag 7 Juni 1945 voorm. 11 uur. Kerkelijkelnzegening door den Weleerw. Heer Ds Schmidt om 11.45 uur in de Ned. Herv. Kerk te Hoogez Kerkstraat 27 M. Veningastraat 3 Hoogezand, Mei 1945. Gelegenheid tôt geluk- wensen na de Huwelijks- inzegening in de Bestuurs kamer der Kerk. H. Schaap en Kiny Mandema geven U hiermede kennis van hun vOorgen. huwelijk hetwelk zal plaats hebben Dinsdag 5 Juni a.s., 's nam 2 uur. Huwelijksinzegening plm. 2.30 uur door den WelE. Heer Ds. Schmidt in de Ned. Herv. Kerk te Hoogezand. v. Royenstr. 82 Hoogezand Mei 45. Slochteren D 147 Gelegenheid tôt felic. na afloop van de plechtigheid in de Bestuurskamer. Toek. adr.; Slochteren D 239 D.V. Zaterdag 2 Juni gedenken wij met onze ge- ilefde Ouders, Behuwd- en Grootouders A. v.d. Veen en J. v.d. VeenKleefsman dat zij voor 35 jaar in de Echt werden verbonden. Kinderen en Kleinkinderen. Sappemeer, 26 Mei '45. Middenstr. 63. Op 5 Juni hopen onz geliefde Ouders J. Loorbach en M. LoorbachFolkerts te herdenken dat zij voor 25 jaar in het Huwelijk traden. Dat ze nog lang gesp. mogen blijven is de wens van hun dankbare Kinderen. Woensdag 6 Juni hopen onze geliefde Ouders H. Hekert en C. Hekertde Groot hun 20-j. Echt ver. te herd Dat zij nog lang gesp, mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, Geert en Fina. Noorderstr. 203b, Sappem. Heden overleed na een kortstondige ziekte onze lieve Man en Vader Doedse Sietsma, in de ouderdom van bijna 55 jaar. Hoogezand, 28 Mei '45. Krulweg 10. G. Sietsma-Wolthuis. Wieger. Willem. De begr. zal pl. heb ben te Hoogez. op Vrij- dag 1 Juni a.s., s nam. 2 uur. Zij die den over- ledene de laatste eer wensen te bewijzen wor den om half twee aan 't sterfhuis verwacht. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank, voor de vele blijken van belang- stelling bij onze 25-j. Echtver ondervonden. Zuidlaarderweg 28. Fam. H. Sloot. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstell. bij onze 25-j. Echtver. Hoogezand, 24 Mei 45. Eendrachtsweg 6. .Nijburg.H Nijburg-Bijholt, en Kinderen. Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij U kennis van de geboorte van een dochter, die het H. Doopsel ontving als Catharina Margaretha Maria. Hoogezand, 25 Mei 1945. Matth. Kroon T. C. H. Kroon—Heijen en Kinderen. St. Jozef-Stichting. Maandag 11 Juni a hopen onze geliefde Ouders P. Vierkant en J. VierkantBrink de dag te herd. dat zij voor 35 j. in het Huwelijk zijn getreden. Hun dankb. Kin deren en Kleinkinderen. Sappemeer. Middenstr. 93. Woensdag 30 Mei hopen onze lieve Ouders H. Teule en F. Teule-Struik hun 20-j. Echtv. te herden ken. Dat zij nog lang ge- spaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, Jan en Jantje. Hoogezand, Foxham 138. Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje, die bij het H. Doopsel de na men ontving van Anna Maria Catharina. Sappemeer, 28 Mei 1945. Luth. Kerkstraat 100. P. Spoelstra. M. C. Spoelstra-Koeneman Betsie. Tijd. St. Jozef-Stichting Fam. J. Brinks betuigt hiermede haar hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling bij de terugkeer van hun Man en Vader. Middenstr. 42 6 Donderdag 31 Mei hopen onze gel. Ouders, Behuwd en Grootouders Hendrik Bos en Willemtje Prins hun 45-jarige Echtver. te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankb. Kin deren, Behuwd- en Klein kinderen. Westerbroek. Mei 1945. Oudeweg 15. A.s. Zaterdag 2 Juni hopen onze gel. Ouders, Behuwd- en Grootouders Heije Horlings en Talida Miemantinga hun 45-jarige Echtver. te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd-en Klein kinderen. Achterdiep N.z. 23 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling bij ons 50-j. huwe lijksfeest ondervonden. Korte. J. Korte-Kuiper Noordbroek B 38 I. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Albert Kijf, in de ouderdom van 67 jaar, sedert April 1937 weduwn. van Gezina Dekker. Hoogezand, 26 Mei '45. Kalkwijk West 5. Uit aller naam H. Kijf. De begrafenis zal pl. hebben op Donderdag 31 Mei, s nam. 1.30 u. te Kropswolde, samen- komst om 1 uur aan 't sterfhuis. Volgen vrij. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onzen mede- arbeider den Heer D. SIETSMA. Foxhol, 28 Mei 1945. Personeel der W. A. Scholten's Chem. Fabr. Heden overleed in het Acad. Ziekenh'te Gro ningen, door een nood- lottig ongeval, onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Jacobus Johannes Juliens, in de ouderdom van 76 jaar, sedert 14 Oct. 1936 weduwnaar van Grietje Hesse. Sappemeer, 27 Mei 45. Kleinemeersterstr. 59. Uit aller naam H, Kalk. De begrafenis zal pl. vinden Donderdag 31 Mei, voorm. 10.30 uur. Zij die den overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden aan het sterfhuis verzocht. Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming bij het overlijden van onze gel. Zoon, Broeder, Behuwd- broederenOom, Bernardus Jacobus Maria Visker, Sappemeer. Mei 1945. Uit aller naam Joh. J. Visker. Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank voor de grote belangstelling bij onze 50-j. echtver. ondervonden H. H. Fluks. A. Fluks-Tepper Scharmer, 19 Mei 1945. Instituut Haté Hgz. Stationsweg 6. Tel. 43 Aanvang van aile lessqn op 1 Juni. Weegbrug Veiling Sappemeer. Wegingen worden voort- aan uitsluitend verricht ne vôôrafgaande betaling. VanafIJuni Zitdagen bij Café Groeneveld, Sap pemeer op Vrijdag en Maandag van 2-5 uur. H. de Graaff, Belastingcons. Hedenmiddag half 5 en hedenavond 8 uur Fred Astaire en Ginger Ro- gers in; SW1NGTIME (De Danskoning), ooraf gekleurde Walt Dis ney tekenfilm. s Middags half 5 voor de jeugd. Entrée ben. 14 jaar 50, 40, 30, 20 et Plaatsbespr. v. de avondv s middags van 2—4. Muzfekvereen. Geluk door Vrijheid". Dir. E. Holtman, hervat de repetities. Bijeenkomst Woensdag Juni bij Jac. Bijlstra, Wil- helminastraat, Sappemeer, av. 8 uur. Aile leden en leerlingen worden ver zocht aanwezig te zijn, ter- wijl er nog enige nieuwe leden aangenomen kunnen worden. Het Bestuur H.H. Varkensmesters hebt U aankoop-verg. breng bij mij ik zal zorgdragen oor goede Biggen vB. Duurkens, erk. Varkens handel, Achterdiep, Sapemp Boeldag Sappemeer Op Zaterdag 9 Juni a.s, zal ten verz. van enkele families, in Café Venema te Sappemeer een Boeldag worden gehouden van div Inboedelgoederen. Hierbij kunnen nog enige goederen worden bijgebracht. Opg kunnen nog worden gedaan bij Café Venema of bij R Bouwman, Makelaar, Vei linghouder, Slochteren. Gymn. en Athl.v. H.-S. Handbalbespreking voor onze adsp.leden en leden op a.s. Donderdag en Vrij dag. Zie voor nadere bij- zonderheden off. meded. bij Schaap en Middel. Het Bestuur Voor de vele blijken van deelneming, onderv. bij het overlijden van onzen besten Vader Behuwd- en.Grootv., betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam E' G. Agterbos. Waterschap „De Kalkwijk". Vergadering van de In gelanden op Woensdag Juni 1945, 'snam. 7.30 uur, ten Waterschapshuize, Hoogezand. Aan de orde: 1Notulen en ingek. stukk Voorlopige vastst. der rek. en verantw. over het afgelopen dienstj. 3. Opma king der begroting voor het dienstj. 1945 '46. 4. Verk van één lid van het bestuur wegens period. aftr. van den heer H. van Peer. 5. Rondvraag en sluiting De voorz. H, van Peer Voor de vele bewijzen van deelneming ontvangen bij het overlijden van onze lieve Vrouw en Moeder Annechien Pentinga, betuigen wij onze hartelijke dank in het bijzonder aan de buurtver. Nieuweweg. Hoogezand, Mei 1945. Namens de familie J. Bilder De uitvoering van de Toneelver. „Nieuw Leven" en „Centrum" ten bate van oorlogsslachtoffers op Zaterdag 2 Juni, in Hôtel Faber, begint om uur precies, zaal open 6.30 Helpster gevraagd Nuts-Kleuterschool Stations weg Hoogezand, bij voor keur met diploma Tessel schade. Aanb. bij de heer A. Mulder, Oosterpark Hoogezand. meuw Kinderledikant ook w. r,, J, J. v. Duinen, Smitslaan, 39, Hoogez Potplanten 2 k. versp. H. Heukers, Smitsl. 80. of ruilen 2 paar Land- schoenen, 1 p. D.schoenen enZomermantel F.Wold- huis, Slochteren, achter Zuivelfabriek. een houten Zomerhuisje, en een partij Kippengaas. Slochteren-West D 286 vette Geit, H. Zuiderstr. 197, Kasemir Sappem. j. gekr. Herders bill. prijs. J. Reitzema, Klei- Sappemeer extra best zwartbl. Koe- kalf, 9 w. oud. Gebr, Drent, Froombos Sloch. zo goed als n. Linnenrek Spoor, Noorderstr. 187 of ruilen paar lage H. Schoenen. H. v, Bergen, Scharmer F 1 x mooie ruwh. Foxterrier O. Dikkema, Parkstr. 35 Sappemeer Cocker Spaniel teef. 8 m. oud. P. Imbos, Verl Zuiderstr. 22, Hoogez. jonge volbl, Fokzeugjes J. Hevinga, Noord broek A 173 best Schaaplam. Niet op Zond. Slochteren D 109 TE KOOP: Black and Tanram ie kl. dier of ruilen voor jonge Blackvoedsters, F. Brust, Westeind C 91, Zuidbroek. Koolzaadschilvers fabri kant Roelfsema, Gron. K. Tromp, Sappemeer Melkschaap, bij R. Fled- derman, Kalkwijk O. 73 een vooroorlogse Kin- derwagen, Zuiderstr. 77, Sappemeer. Kinderwandelwagen, Loophek en Kinderledi- kant, Hoofdstr. 94, Hgz. Pootaardappelen IJssel- sterAA, BevelanderAA Souvenir A A, Voran AA 5000 kg. 35/45 in kiem- bakken, 500 kg. Souve nir en 1000 kg. Noorde- lingen in kiemhakken, Selectiebedrijf O, Meijer, M. Veningastr. 15, Hgz. 2 pinken w.o. een volbl. stier, 1 best melkschaap (3,5 1.) een b. bevleesde leveringskoe (7 1. m. per dag) en een 5 de drachts kalfskoe (half Juni). W ed. W. J. Berg, Borgercom. 22 Z.N. Herdershond 3 m. oud, Konijnenhokken Surrogaatband. D. Hart man, Slochteren (Veld) D 370 Tabaksplanten bij J Akkerman, KalkwijkW 3»- een kloek met 16 Kui- kens en twee jonge Geiten ook wel ruilen. S. Staal, Stootshorn, Noordbroek. Witte, Rode, Savoije en Bloemkoolpl., tevens nog Leeuwenbekjes,D. Schee- ringa, Wilhelminastr. 54. een bruin keeshondje. j. oud pr. bill. K. Snitjer, Slochterw. 24, Sappem. x Huishoudkachel f 60, 1 Kinderledikant f 40. J. M. Neve, Knijpslaan E"445 2 beste Vaarzen staande voor 't kalven ook wel in ruil voor Jongvee. S. Bos, Achterdiep 58, Sap. net flink Morgenmeisje. Bakker, Kerslaan3, Hgz. Dag- of Morgenmeisje, Mevr. v. Roijen, Burg. Bartelsstr. 6, Hoogezand H. Meisje voor de huish, door A. Huisman, Kiel- Windeweer, Dorpstr. 14 Dagmeisje door Mevr. George Bodewes, Mar- tenshoek. Drui venkrenter(ster) Wed. J. Bulle, Kalk wijk-West 28. net Dagmeisje. O. van Biessum, Parallelweg 9 net Morgenmeisje. T. K. Kremer, Noorderstr. 54 Sappemeer net Persoon gen. brood- loop te doen. R. Heikens Noorderstr, 50, Sapp. voor direct Boexenarbei- er door H. J.Geling,Sp. voor direct fl. Arbeider of Jongen. H. D, Has- sing, Kropswolde 82 zwartbl. Vaarskalf 1 oud, bij Jolis. Moesker Kalkwijk West 2 Witte-, Rode en Savoye Koolplanten, bij elke hoeveelheid. A. Baptist. Kwekerij, Kielsterstraat Hoogezand witte D. Regenjas. Zui derstr. 184, Sappemeer volbloed Stier van beste afstam. bij W. Kremer (boerderij Boon) Siephond, beste waakh en goed vertr. bij kind en rieten Fietsstoeltje bij D. Meertens, Guitpad Kropswolde dr. Geit a.s. te lamm G. Huisman, M. Ve ningastr. 37, Hoogez stuk br. 11 derstr. Auto-Binnenband c.M. f 10. Zui 54, Sappemeer 5 Konijnen, voedster m jongen. O. Drent, Ach terdiep 15 Z.z. puike Noordel. Eetaard appels, bij H. Kalk, Langewijk 7, Sappem. Kloeken met kuikens en broedse Kippen, bij R Dijkhuis, Kerkstr. B 87 Zuidbroek zeilkano of en 1 pr ovale tafel Schip „Sark" Kieldiep pers. Kano. Woldweg 23, Kropswolde GEVRAAGD: Jongste Bediende voor Kantoor. N.V. v.h. H. E. Buurma, Martensh. 11. Bakkersbediende 16 17 j. voor direct. Bak ker, Schaap, Slochteren. Leraar voor bijw. in de electr-techniek. Nieuwe weg 58, Hoogezand Aangeboden Frans en Engelse les aan huis f 1.p. week Spoedmethode Borger- compag straat 3,Sappem. Te koop gevraagd weckll. of ruilen t. z. g. a. n. D.Welfschoenen 411/2 lakens of zeemleer Slochterweg 342 2 surr. banden o.w.r. voor tabak H. Piening, Kiel. Sluisweg 94. kindenvagen oude kw o.w. ruilen Smitslaan 10 W. Kalk, Hoogez. Koffergramofoon liefst m ilaten F.Hartman, Zuid- iroek D 36 A II Te huur Wallen om te hooien H. J. Geling, Borgerc, Hi1 Te huur gevraagd jongelui die wensen te trouwen, een ged. v. een woning. Parallelweg 47, Hoogezand. woning 2 of 3 vertr. desnoods gem. en kookg v. 2 pers. en kind Kohnke, Kiel-Windew Dorpsstaat 2 Gevonden 1 zilv, beursje m, inh. t b.tg.k Smitslaan 56 - E->-"T™T-

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2