f wijken van Ferrara wordt hevig g« vochten. Het vliegveid der stad is reed veroverd. In het Westen hebben troe pen van 'net 8e leger Ferrara reed achter zich. De in wanorde naar h< N. terug trekkende D. troepen werde door de Geai, luchtmacht hevig be stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieël buitenwijken van Tokio. Onder d doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eerst maal werden aangevallen, Eden, Stettinius en Molotoff hebbe hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkoms werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij wacli thans de regelingen voor zijn vervoe naar Frankrijk af. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gewezen, dat het - behouden machtiging van den Provincialen Mi litairen Commissaris- verboden isd tankgrachten te slechten of aicht t gooien. Eventueele aanvragen om deze hin dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we 'uimen, dienen te worden gericf de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.W te provincie Groningen. motief om deze tankgrachte isnog in stand te laten is gele bruik voor mogelijke verbetering^nuj waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t Anloo heeft aan het liclvt gebrach dat hier een zeer groot aantal perso nen slachtoffer is geworden van J Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat alsno eenige slachtoffers kunnen vvorde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek wor den degenen, die vermoeden, dat fa milieleden of bekenden hier kunne zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van dez personen in te leveren bij den Stad Commandant, Westerkade 10, Kamt 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete -» steeds te Londen. De minis#e! fn voortdurend con'tai 'rijde deel van Nederlam !e ministers vertoeven gf ns land, o.a. de ministi andsche Zaken. eeren in de open lue! Verbouw Suikerbieten. Spaarbank Plaatselijk Nul Korte ÏVledsdelingen. Speciaal wordt er op gerekend, dat zij, die hun functie op het ogenblik niet uitoefe- nen, zich zoveel mogelijk melden. Na beoor- deling door den Inspecteur of plv. Inspecteur van de Volksgezondheid moet men zich vervoegen bij de Militaire Commissaris, die verdere maatregelen zal nemen. Salaris, voeding en onderdak zullen ter plaatse van tewerkstelling geregeld worden. Nu onze suikerpositie ailes behalve gunstig is wordt er van Regeringswege een beroep op de landbouwers gedaan om alsnog suiker bieten te verbouwen. Dit werd nog aantrekkelijker gemaakt door een verhoogde bietenprijs en het in uitzicht stellen van kunstmest. Hoewel de meest gunstige tijd voor de uitzaai van suikerbieten reeds voorbij is, kan toch bij enigszins gunstig weer nog wel op een matige opbrengst worden gerekend. Proefveldresultaten gaven voor uitzaai in het laatst van Mei een bietenopbrengst van plm. 75 pet. van normaal. Om een spoedige op- komst te bevorderen kan worden aangeraden het zaad nat te ontsmetten en daarna een paar dagen te laten voortkiemen. Dit kan het beste geschieden door het natte zaad in half gevulde zakken op te hangen, waarna na enkele dagen de kiempjes zichtbaar worden en het zaad kan worden uitgezaaid. De kiemen mogen niet te lang worden, daar ze dan verloren gaan. De uitzaai geeft echter enige moeilijkheden, doordat het zaad is uit- gezet en gemakkelijk gaat samenballen. Op deze wijze behandeld zaad komt eerder op dan droog uitgezaaid bietenzaad. Door het sneller opkomen zal men spoediger met de onkruidbestrijding kunnen aanvangen en wint men in gunstige gevallen ongeveer een week of meer dagen aan groeitijd, wat vooral bij gewassen met een lange groeiduur als bieten van belang kan zijn. Wevestigen tevens de aandacht op het gebruik van snel- groeiende en vroegrijpende rassen als Kuhn en Hilleshôg. BURGERLIJKE STAND. SAPPEMEER, 23-30 Mei. geboren: henderika fransina, d.v. gerardus daniel boekholt en fokkie patje trijntje jantina en grietje margaretha, d. v. jan lahpor en hillechiena folders, won. te hoogez. catharina margaretha maria, d. v. mattheus johannes kroon en tekla catharina hillegonda heijen, won. te hoogez. lambertha, d.v, eildert bats en niesien riemeijer theresia maria adriana, d. v. gerhardus jacobus fransiscus bodewes. won. te hoogez. anna maria catharina, d.v. petrus johannes spoelstra en magrietha christina koeneman; henderika willemtje regina d.v. david huizing en willemtje sloot. ondertrouwd folkert reemt groeneveld, 25 j. v. hoogez. en dieverdina jantje sprik, 26 j. sappem. lambertus jan v. timmeren, 28 j., slochteren en nijssiena zwaantiena pot, 33 j., sappem. overleden geertje beerta, 84 j., wed. v. lammert bakema hendrik piersma, 65 j., echtg. van hinderkie kalkema annechien gankema, 68 j., gesch. echtg. van sikke van bergen. HOOOGEZAND. 24-30 Mei. geboren wiilem tonny, z.v. uko de jong en geesien hoepman hoogezand geertruida d.v. jan reinders en aaltje moes kalkwijk. ondertrouwd: willem tuizenga58 j., wedn, van antje dijkman, slochteren en antje zeme- ring 40 j„ wed. v. alb. tonnis hoogezand fol kert reemt groeneveld 25 j., hoogezand en dieverdina jantje sprik 26 j., sappemeer henderikus jacobus koeneman 23 j,, hooge zand en maria harman na ronde 25 j., hooge zand albertus johannes swart 37 j., en trientje miedema, 31 j. hoogezand; egbert meertens 26 j., zuidlaren en jacobina venema 22 j., hoogezand berend weites 23 j., kropswolde en grietje flik 21 j., kiel-windeweer. gehuwd hendrik de vries 24 j., hoogezand en njora anna nikitina 22 j,, duchoweshina (rusland) overleden gerrit oonk 10 j., den haag, p.a. van dijken foxham albert kijf 67 j., wedn. v. gezina dekker kalkwijk roelof klinkhamer 87 j., wedn. v. johanna ruiter. kiel-windeweer doedse sietsma. 54 j., echtg. v. grietje wolthuis, foxhol leonardus wil- helmes kerdijk 69"j., echtgen. v. tecla teuben foxham theodoor joseph johannes maria de groot, 3 mnd. z.v. johannes philippus de groot en elisabeth auguste wehner, bergen (n.h). SLOCHTEREN 24-30 Mei. geboren willem geert, z. v. g. uuldersma en e. mulder, siddeb. hendrik. z.v. d. van eerden en g. van kalsbeek, siddeb. maria harma klaasje, d.v. k. snitjer en j. f' klimp, schildw. klaas pieter aldert, z,v. p. a. moedt en f. bijmold, slocht. stientje jantiena, d.v. w. smit en s. j. de haan, siddeb.; pieter, z.- v. w. entjes en m. kuil, slochteren. ondertrouwd: w. karsies, 28 j., wagenb. (gem. termunten) en m. roelfsema, 26 j., siddeb.; f. j. rumpff. 25 j., siddeb. en a, v.d. laan, 21 j., tjuchem; k. koning, 30 j., gar- nerwolde (gem. ten boer) en d. akkerman, 22 j., schildwolde. getrouwd s. a. bos, noordbroek en g. a. rademaker, 24 j„ schildwolde. overleden k. kuiper, 60 j- echtgen. van joh. de winkel, renkum (overl. kolham) a. steenhuis, 88 j., wed. v. f. hartzema, siddeb. k. bakker, 73 j.. ongeh, siddeb. (overl. te termunten); 1. h. huzeling, 1 d. z.v. h. huze- ling en a. e. steenhuizen, hélium (overl. gron.); e. a. huzeling, 1 d. d.v. h. huzeling en a. e. steenhuizen, Hélium (overl. gron.) r. w. kramer, 1 j., d.v. h. kramer en f. winkel, siddeb. (overl. gron ZUIDBROEK, 23-30 Mei. geboren pieterdina harkina, d.v. kornelis nuijen en geertje hovenkamp; gerardus jan, z.v. berend keizer en grietje aasman stientje, d.v. augustinus roelof beerta en maria vos. ondertrouwd: derk kamminga, 32 j. van delfzijl en roelfien werkman, 22 j., zuidbroek. Officiele Publicaties. Het is verboden aan geallieerde soldaten sterke drank te verkopen anders dan op schriftelijke vergunning van den Town-Major te Groningen of Winschoten. Hoogezand. 31 Mei 1945. De Burgemeesters van Hoogez. en Sapp., J. Tuin, G. Boer, l.b. Kinderen Evacué's De Burgemeester der gemeente Sappemeer maakt bekend dat kinderen, als boven be- doeld, die tôt een der openbare scholen wensen te worden toegelaten, kunnen wor den aangegeven aan de school van het res sort waarin de verzorger woont, op Dinsdag 5 Juni 1945 van 3.304.30 uur namiddags. Sappemeer, 31 Mei 1945. De Burgemeester voornoemd G. Boer, l.b. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van een dochtertje en zusje Geertruida. J. Reinders, A. Reinders Moes. Jan. Kalkwijk W, 45, 29 Mei '45 28 Mei werden wij ver blijd met de geboorte van ons Dochtertje en Zusje Stineke. Zuidbroek, Achter de Wal. A. R. Beerta. M. Beerta-Vos Roelof en Janneke. Dinsdag 5 Juni hopen onze geliefde Ouders Hindrik Hartman en Berendina Veenma de dag te herdenken dat ze voor 25 jaar in het hu welijk zijn getreden. Dat zij lang gespaard mogen blijven is de jwens van hun dankbare kinderen. Kropswolde, Woldweg 3 D. Huizing en W. Huizing—Sloot geven hierbij kennis van de geboorte van hun Doch tertje en Zusje Henderika Willemtje Regina. Sappemeer, 29 Mei '45 Middenstraat 118. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon en ons Broertje Willem Tonny. Hoogezand, 28 Mei '45. M. Veningastr. 53. M. de Jong G. de Jong—Hoepman, Tonny en Rika. Ondertrouwd Lambertus Jan v. Timmeren en Nijzina Zwantina Pot Slochteren, 25 Mei 1945 Sappemeer,J H. D. Schaap J. G. SchaapDoddema bedanken U, 00k namens hun wederzijdse ouders voor de betoonde belang- stelling voor en bij hun huwelijk ondervonden. Sappemeer, Juni 1945. Dinsdag 5 Juni hopen onze geliefde Ouders, Be- huwd- en Grootouders Deisz en D. Deisz-Kuur hun 30-jarige Echtver. te herdenken. Hoogezand, Juni '45. Van Royenstr. 142. Hun danbare Kinderen en Kleinkinderen. Hartelijke dank brengen wij hiermede aan allen voor de vele blijken van belang- stelling, die wij mochten ontvangen bij de herdenking van ons 35-j. Huwelijksfeest Slochterruiten, Mei '45. K. H. Dontje. H. Dontje-Bos en Kinderen. Dinsdag 5 Juni a.s. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders Rudolph Scholtens en Annechiena Staal hun 25-j. Echtv. te herden ken, Assen, Anreperstr. 76 Hun dankb. Kinderen en Kleink. Assen: F. Scholtens, Kolham J. Koster-Scholtens G. Koster. Harm Rudolph. Hartelijk dank brengen wij hiermede aan allen voor de vele blijken van deel- neming bij het overlijden van ons geliefd Zoontje en Broertje Henricus. Kiel, Sluisweg 43. B. Hesling. E. Hesling-Bijl en Kinderen. J. G. Hogenbirk en J. T. M. Scholte geven U kennis van hun voorgen. huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woensdag 20 Juni, 9.30 uur, in de Pa- rochiekerk van St. Wil- librordus te Sappemeer. Assen, Molenstraat 192 Sappemeer. Zuiderstr. 85 Toek. adres Groningerstr. 130. Assen. Zondag 3 Juni '45 hopen onze gel. Ouders Behuwd- en Grootouders M. Knapper en A. Knapperv. Sloten hun 40-j. Echtver. teherden ken. Foxhamsterhoofdw. 115 Hun dankb. Kinderen Be- huwd- en Kleinkinderen. Heden ontving ik het droevige bericht dat op 27 April te Amsterdam is overleden mijn innig geliefde Kleinzoon Jan Boer, in de ouderdom van 27 jaar. Kiel-Windeweer, Pie ter Venemakade 68. Wed. H. Boer-Hopman. De Kruidenierszaken te Hoogezand-Sappemeer zijn geopend 's morg, van 12 u., *s midd. v. 16, Handelsvereen. H.-S afd. Kruideniers. Piano- en Accord.-les tijd. enige uren vrij. Ab. Lichtendahl, Parklaan 7 Hoogezand Landarbeiders van Kiel-Windeweer. Degene die zich als lid wensen op te geven van de Landarbeidersbond te Kiel- Windeweer kunnen zich als lid opgeven bij het voor- lopig bestuur. B. Palstra, E. Joosten. J. Laning, J. Neiborg, Jan Ramaker, E. Boer, allen te Kiel-Windeweer. Hôtel STRUVE Sappemeer Tel. 223 Zaterdag 9 Juni, aanv. 7.30 r. populair Concert door een ged. der Gron. Orkestv. (12 pers.) onder leiding van den Heer Alb. Warnars. Entrée f 1.50 Kaartverkoop vanaf heden Voor Uw deelneming be- toond bij het overlijden van mijn lieven Man JakobHendrikBurema betuig ik U mijn hartelijke dank. Slochteren, Juni '45. G. BuremaHensel. Wijdingsdienst in de Ned. Herv. Kerk te Hoogezand, op Woensdag Juni, 's av. 8 uur. Onder- werp Volmaakte Vrede Medewerking van het Kerk- koor. Folkert R. Groeneveld en Diny J. Sprik geven U hierbij kennis van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woens dag 27 Juni, om 3 uur 's nam. te Sappemeer. Receptie 4.305.30 uur te Hoogezand. 29 Mei '45. Hoogezand, Hoofdstr. 118. Sappemeer, Parkstraat 37 Dinsdag 5 Juni hopen onze lieve ouders J. J. Tepper K. Tepperde Vries de dag te herdenken dat ze voor 25 jaar in het huwe lijk zijn getreden. Kolham E 556, Juni '45. Hun dankbare kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Zaterdag 2 Juni hopen onze geliefde Ouders en Grootouders Poppe Harmannus Koning en Geertruida Lummechina Freij, hun 45-jEchtvereni- ging te herdenken. J. L, Koning. J. KoningZwiers. Trientje en Poppe Hoogezand, 2 Juni 1945. Zaterdag 2 Juni a.s. hopen onze lieve Ouders en Groot ouders P. H. Koning en G. L. KoningFreij hun 45-j. Echtver. te her denken. Jochem v. Altingstr. Groningen Juni 1945. Hun dankb. Kleinkinderen Wil lem Gé en hun kinderen. Hoogez. v. Royenst. W. 22. Dinsdag 5 Juni a.s. hopen onze lieve ouders Joh. Hamminga J. Hamminga-Kostwinder de dag te herdenken dat zij voor 25 jaar in het hu welijk traden. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dank bare kinderen. Kolham, Vrouwenl. E284 Woensdag 6 Juni hopen onze geliefde Ouders, Groot en Overgrootouders H. Hamminga en Ch. Hamminga-Kloosterhuis hun 60-jar. Echtvereniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd-, Klein- en Achter- kleinkinderen. Kielwindeweer, Dorpsstr. 3. Gelegenheid tôt felicite- ren van 2—4. Maandag 4 Juni hopen onze lieve Ouders H. Pepping en H. Pepping—Buiter hun 35-j. echtv. te herdenken Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen en Verloofden. Kielwindew., Dorpsstr. 104. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Roelf Vos, in de ouderdom van 71 jaar, Foxham, 1 Juni 1945, Nieuwelaan 3. K. Vos-ten Boer, Paters- wolde R. Vos. A. W. Vos-Hof kamp. Foxhol S. A. Nieboer-Vos. H. Nieboer, Foxham Wed. C. Nieboer-Vos en Klein kinderen. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. Dinsdag te Scharmer. Samenk. Café Rosema, Scharmerom 1.30 u. Ver- trek van sterfhuis 1 uur. Volgen vrij. Hedenoverleed nog zeer onverwachts onze lieve Vrouw, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder Annechien Gankema, in de ouderdom van 68 j. Sappemeer 29 Mei '45 Borgercompagnie 47. Uit aller naam J. R. Klamer. De begraf. zal plaats vinden Zaterdag 2 Juni 's nam. 2 uur, Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden aan het sterf huis verzocht. Attentie Zondag 3 Juni a.s., des nam. 4 uur hoopt ds. Hck huis te spreken over Honderd jaar Baptis me in Nederland. Tevens doopsbediening. Zitpl. vrij. Allen welkom Vereen. v. d.Vrienden van „Da Waarheid afd. Sappemeer. Grote openb. Vergadering op Woensdag 6 Juni in het Parkhotel (K. Venema) te Sappemeer. Sprekers: Henk Goudkuil e.a. Entrée 20 et Aanv. 7 uur. Zaal open 6,30 uur. Kaarten verkrijgb bij houders van raambiljet ten en voor zover nog aanwezig aan de zaal. Boeldag Sappemeer. Op Zaterdag 9 Juni a.s. nam. half 2 zal in Café Venema te Sappemeer een Boeldag worden gehouden van diverse Inboedels. We- gens plaatsgebr. geen spe- cificatie. Enkele goederen kunnen nog worden bijge bracht. Bez. Zaterdagm io12 u. Entrée 15 et. p.p R. Bouwman, Makelaar Slochteren. Heden overleed zacht en kalm onze Vader, Behuwd- en Grootvader Roelof Klinkhamer, in de ouderdom van 87 j. Kielwindeweer,3 oMei'45 Fam. Klinkhamer. Dancing Hôtel FABER Hoogezand. Tel. 22 Zondag 3 Juni. Thé Dan sant. Aanvang 3 uur. Hoogezand-Sappemeer. Dagelijks behalve Zaterdags geopend van 67 uur. Jeugdbank iedere Zater dag van 24 uur. Prachtige zvvare TABAKSPLANTEN perspot met kluit. H. Prenger, Hoogezand. Kinderfietsje op nw. 1.- banden v. leeft. 4 j. tegen Karpet of Dressoir. H. H. Zwart, Borgerc.str. o, Sappemeer fl. Werkster v. Woens dagm. en Vrijdag de gehele dag. Douwes, Jan Huitzingstr. 18, Hoogez Werkster 3 4 morg, per w. K. J. Bakker, Noordersingel 10, Hgz GEVRAAGD een net Morgenmeisje, liefst boven 18 j. Mevr. Buurma, M. Veningastr. 80, Hoogezand nette Meisjes voor ons atelier in Hoogezand v. knippen en naaien. Ook leerlingen vanaf 14 jaar kunnen geplaatst worden Reinier Muller N.V. atelier in v.m. Hôtel Huizinga t.o. Station Hoogez. Aanmelden aile werkd. tussen 5 en 6 u. Kantoorjuffrouw. Let maath's Autobedrijf, Spr net Meisje voor halve of hele dagen of Werk ster voor 2 d. per week. H. Meeken, Wilhm.str. 11, Sappemeer fl. Dagmeisje of Werk ster voor enige dagen per week, Mevr. Boon Hoofdstr. 119, Hoogez. Kantoorbediende (Vr.) goede algem, ontw, b. v. met Distributie bekend. Leeftijd 20-25 j, Br. o. opgave van verl, salaris aan de N.V. Victoria Mij. Sappemeer v. direct net Dagmeisje. B. Leuning, Parkstr. 16 Sappemeer Kwekersknecht en te koop Preipl. H. Brust, J agerswijk 11 fl, Slagersknecht of Leer net Dagmeisje. H. Bak ker, Parallelweg 3, Hgz, voor direct net Dag- of Morgenmeisje. T. Kroon fa. G. Hensen, Noorder- straat 65, Sappemeer zo sp. m. net Morgen meisje of voor enkele morgens per week. J. Reichenbach, Noorder singel 14 net Morgenmeisje. R. Moesker, Zuiderstr. 10 Hoogezand Dagmeisje. P. Borgweg 39 Reinders voor direct net Meisje v. dag of d. en n. W, Rowaan, Eendrachtsw, 1 net Meisje v. de mor- genuren door Mevr. K. de Vries, Singel 19, Hoo gezand, Westerpark net Dienstmeisje v. d. of d. en n. en Werkvrouw voor Vrijd. of Zaterd, van 8-12. Mevr. Dal- linga, Noorderstr. 2 Mevr. Vinke, Noorder stationstr. 45, Groningen vr. v. direct fl. Dienst- bode voor dag en nacht Werkster v. 3 halve d. per w. of Morgenmeisje J. B. Praktiek, Jan Huit zingstr. 16, Hoogezand, Dienstbode voor dag of dag en nacht, Mevr. BenesJonker, Huize „Tinhil" Oosterpark Hg. net meisje 24 j. vr. leuke vriendin Achterdiep Z z. 12, Sappemeer fl, Werkster. Café Dost, Noorderstraat 109 zo g. a. n. witte linnen Schoenen, hoge hak m. 37 tegen z. g. a. n. zw. Gymnastiekschoenen m. 38. M. van Bruggen, Harkstede G 172 p. halve Gummilaarzen voor p. Damesschoenen m. 32, bij J. Oldenbur- ger, Kolham E 345 nieuwe Zeis geh. compl. tegen Legkippen. Hoofdstraat 92, Hoogez. vette Geit t. Melkgeit. A. Spieker, Westeind C 27, Zuidbroek 1 paar Kinderschoentjes m. 22 voor m. 20 of 21 K. Meijer, Borgerc.str. 3, Sappemeer Wieg tegen Brandstoflèn I. Andelbeek, Sappem. Luth. Kerkstraat 781 Schoenen no. 42 en Kookkachel t. iets anders Kleinemeer 8. mima Herenrijwiel met uchtb. tegen o. k. He- rencostuum m. 50. E. de Vries, SlochterveldD326 ling. W. Pol, Sappemeer. Slagerij, p. Meisjesschoenen lt. 8 j. tegen 1 p. Dames Zomerschoenen m. 38, A. Staal, Langewijk E 584, Kolham fl. Loopjongen. G. J. Gelling, Martenshoek aeste^ platte Vaars st. voor 't kalven voor een jonge herfst kalv. Koe. Café E. Vroom, Sapp. fl. Boerenarbeider zijn werk verst., goed kunn, melken, woning m. beb. tuin aanw. R. Bouman Kalkwijk W. 15 Zat, 19 Mei Zilv. Armb. t.b.t.b.b. O, Scholtens, Ver. Hoofdstraat 9, Hgz. fl. Boerenknecht. H. Tepper Hzn., Kolham voor direct of later een fl. Arbeider. H. Boer. Achterdiep 11. voor direct Pramen en Praamvaarders. Aard- appelm.fabr. „De Toe- komst", Nw. Compagnie net Kosthuis, door&em Ambtenaar. Brieven te richten aan K. C. Pot Jan Huitzingstr, 6, Hgz. vrienden zoeken deg Kost en inwoning voor tijd, te Hgz. Br, met prijsopg. Sportterr.str.43 door Heer net Kosthuis liefst Sappemeer. Br kantoor A. Kolthof, Sp. Ruilen p. Herenpantoffels m 44 t. t p. D.schoenen m 40, Smitslaan 56 Verloren paar dubb. Fietstassen met Fietssleutel, vanaf Hoogez. Station via Sl.- straat naar Schildwolde. Terug t. b. t, b. bij H. Prins, 210, Schildwolde een blauwe Garbadine Overjas van Scharmer over Woudbloem tôt Slochter Hooiland Ter. t. b. H. G. Woltema, winkelier, Scharmer bij Hôtel Faber op 31 Mei een Tas met inh. in een verkeerde fietstas gedaan. Terugb t. b, M. Buurke, Heerenstr., 31, Sappemeer paar bruine D. Hand- schoenen, verm. omg. Gadogarage ofHgz.brug Terug. t, b. Vegter, Zui derstr. 61, Sappemeer. Biedt zich aan 1 p. nieuwe witte zomer sch. m. 40 pl. hak ruilen tegen gew.schoenen m.40 pl. hak of driekw. hak o,w. b.betalen. moet o.z. g.a.n, zijn J. Koerts. Nieuwel. E 236, Kolham Jongeman biedt aan leer lingen ULO en lagere kl. H.B.S. bij te werken. A. Nugteren, M. Veninga- straat 5, Hoogezand p. 1. Damesschoenen m. 391/2 voor m. 38, paar Kinderschoenen tegen Vloerbedekking en te koop gevr. Kookkachel H. Tammeling, Schar mer F 57. TE KOOP: of in ruil p, leren Laar- zen m. 45 tegen paar Landschoenen m. 43, bij A. Koekkoek, Dorpsstr. 127, Kielwindeweer Windbuks 4.5 m.m. ook wel ruilen tegen iets passends. Hoofdweg D 193, Slochteren,

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2