r 1 i wijken van Ferrara wordt hevig g{ vochten. Het vliegveld der stad is reec veroverd. In het Westen hebben troc pen van het 8e leger Ferrara reed achter zich. De in wanorde naar h N. terug trekkende D. troepen werde door de Geai. luchtmacht hevig be stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieë buitenwijken van Tokio. Onder c doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eerst maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbe hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkomj werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschaik Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het Iand binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij waclj thans de regelingen voor zijn vervoe naar Frankrijk af. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gevvezen, dat het - behoude; machtiging van den Provincialen M litairen Corrmissaris- verboden is tankgrachten te slechten of aicht t gooien. Eventueele aanvragen om deze hin dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we -uimen, dienen te worden gericf) de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.W ie provincie Groningen. motief om deze tankgrachte Isnog in stand te laten is gele gen fa ÔÔS- remjJaieel^JgÊkpinstig!ge bruik voor mogelijke verbeteringemvfl waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t Anloo heeft aan het licht gebrach dat hier een zeer groot aantal perse nen slachtoffer is geworden van Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat alsno eenige slachtoffers kunnen worde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek wor den degenen, die vermoeden, dat fa milieleden of bekenden hier kunne zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van dez personen in te leveren bij den Stac Commandant, Westerkade 10, Kamc 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete steeds te Londen. De minis#® m voortdurend contai 'rijde deel van Nederlam 'e ministers vertoeven g« ns land, o.a. de ministi andsche Zaken. eeren in de open lucl| Sportklanken. Voetbal. Krasse Staaltjes. Klaas Nieboer, 22 Aug. '44, in de leef- tijd van 19 j., in het con- c.tr.kamp Vught isdood- geschoten. Zijn nage- dachtenis zal steeds bij ons in ere blijven. Expeditiebedrijf loh. Kalk en Zn. Jonge Nederlander! Nederlands vlag wordt het hoogst gehouden in de lucht j Korte Medetielingen. lijden. Er dient niet alleen gevorderd te wor den wat gestolen werd, maar ailes wat wij nodig hebben auto s, fietsen, vee, enz. Want Duitsland heeft ons land leeggeplunderd En België en Frankrijk moeten op gelijke wijze handelen De Toekomst van onze Gulden. Wat is de toekomst van onze gulden Deze vraag werd op een persconferentie door een der aanwezige journalisten aan den gemach- tigde van de Rijksbureaux; Drs. W. J. Bijle- veld, gesteld. Drs. Bijleveld repliceerde dat hij daarop geen definitief antwoord kon geven, doch dat er naar zijn mening tekenen zijn, die er- op wijzen dat het geld op waarde zal wor den gehouden. Die tekenen zijn volgens drs. Bijleveld de prijsstop alsmede het feit dat naast de nieuwe zilverbons, welke vooral in de Zuidelijke provincies circuleren ook door de Duitsers uitgegeven bons in omloop blijven. In de lauwe warmte van een mooie zomer- dag hebben Zondag op het terrein achter Inst, Hommes de voetbalclubs Hoogezand en Muntendam hun krachten gemeten. Hoogezand II moest met een 24 nederlaag de meerderheid van het tweede elftal van zijn Zuid Oostelijke buren erkennen. Hoogezand I won van Muntendam 1 met 52. Enkele minuten na het begin opende Muntendam de score. Na vele goed opgezette aanvallen kwam de gelijkmaker. Met deze stand (1 1) trad de rust in. Even na de rust namen de gastheren de leiding doch Muntendam maakte snel gelijk (22). Geleidelijk werd het spelpeil beter. Het spel ging gelijk op, maar nu en dan was Hoogezand iets meer in de aanval en deze momenten van superioriteit wist'de thuisclub vast te leggen in 3 doelpunten. Een straf-schot kans, genomen door Adams heeft Hoogezand ongebruikt gelaten. Er bestaat geen bezwaar meer om nu en dan feiten mee te delen van krasse staaltjes die door ondergrondse werkers en andere goede vaderlanders ten beste zijn gegeven om den bezetter in zijn plannen te dwars- bomen, Een kras en tevens niet onvermakelijk ge- val deed zich voor bij de Geneeskundige Dienst te Rotterdam. Op 11 November van het vorige jaar, de dag van de beruchte razzia, kwam een arbeidersvrouw opgewonden het gebouw binnen lopen met de boodschap „ze willen mijn zoon meenemen, de Duitsers zijn al op de trap Of de G.G.D, daar nu toch niets aan doen kon De hoofdverpleger verspilde geen tijd met er over te discuteren of het zijn taak was om hier in te grijpen. Hij trof maatregelen die nodig waren, om den jongen onmiddel- lijk in een ziekenhuis op te nemen en ging op zoek naar een ziekenauto. Die was er niet. Daarom dreigde het plan te mislukken, toen er een Duitse ziekenauto het binnen- plein kwam oprijden, met een ..Sanitâtsun- teroffizier" aan het stuur. „Doe me een ple- zierzei de hoofdverpleger „en haal daar en daar een jongmens op, dat met spoed naar een ziekenhuis moet De ander liet zich overhalen en weinige minuten later haalde hij volkomen onbewust van de juiste feiten, voor de neus van zijn mensenjagende landgenoten den volkomen gezonden onder- duiker uit het bedreigde huis weg enbracht hem naar een ziekenhuis, waar de jongen bleef tôt het gevaar weer enigszinsgeweken was. Een ander feit dat zich bij dezelfde dienst voordeed, was vooral kras, om de onge- hoorde en krankzinnige maatregel, die er het gevolg van was. Een Majoor van het En- gelse leger. die illegaal in Nederland ver- toefde, heeft wekenlang kris-kras door het land getoerd in een Rode Kruis-auto van de Rotterdamse Gemeentelijke Dienst. Het kwam uit en de Duitsers waren uiteraard buiten zich zelf van nijd. De straf was idi- oot en onmenselijk. zij namen 13 weken lang aile Rode Kruis auto s van Rotterdam in beslag, zodat ieder ziekentransport onmoge- lijk werd gemaakt. (A.N.P.-Aneta.) Burgerlijke Stand. SLOCHTEREN 7-13 Juni. geboren harm roelf, z.v. g. j. meijering en e. nijlaan, slochteren; jan pieter, z. v. p. andelbeek en h. jager, kolham drewes jan, z.v. p. oudman en 1. venekamp, overschild jan iko, z.v. h. b. de haan en w. boekhoudt, slochteren. ondertrouwd: a. kempinga, 28 j., en f. kuipers. 31 j., b. v. scharmer; j. eisinga, 25 j,, kropswolde (gem. hoogez.) en k. spithorst. 23 j., slochteren. getrouwd j. tonnis, 27 j., scharmer en f. a. hoving, 25 j., kolham; h e. broekema, 35 j., woltersum (gem. ten boer) en j. f. klimp. 29 j., hélium w. karsies, 28 j., wagenborgen (gem. termunten) en m. roelfsema, 26 j., siddeburen; f. j. rumpff, 25 j., siddeburen en a, van der laan, 21 j., tjuchem. overleden; b. oudman, 59 j., weduwe van d. hoeksema, siddeburen; j. blaauw, 76 j., echtgen. v. i bouman, siddeburen a. van der helm, 75 j., ongehuwd, schildwolde (overl. te groningen. J. W. de Boer en Sj, Nauta geven U, mede namens we- derzijdse ouders, kennis van hun voornemen om op Don derdag 5 Juli a.s. in het huwelijk te treden. Kerkel. bev. D.V. in de Geref. Kerk te Harlingen, om 2 u., door den WelE. hr. Ds. A. Bos te Harlingen Hoogezand, M. Veningastr.3 Harlingen, Zuiderhaven 25 Receptie Zuiderhaven 25 van 4-5 u. Toek. adres Kerkstraat 4, Hoogezand Willem Koster en Janna Wildeveld geven, mede namens weder- zijdse fam. kennis van hun voorgen. huwelijk, waarvan de voltr. zal plaats vinden te Hoogezand op Zaterdag 23 Juni a.s. Musselkanaal, Sluiskade 31a Hoogezand, Smitslaan 153 Gelegenh. te felic. 34 u. Toek. adr. Smitslaan 153 Vrijdag 22 Juni 1945 hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders J. Spijker en M, SpijkerSjabbens hun 40-j, Echtver. te her denken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare Kinderen, Beh. en Kleink. Hoogezand, v. Roijenstr. Oost 166 Voor uw deelneming betoond bij de ziekte en het overlijden van onze lieve Zuster, Behuwdz. en Tante Susanna Félix betuigen wij onzehart. dank Sappemeer, juni '45, Familie Félix. Voor de vele blijken van deelneming ondervonden tij dens de ziekte en het over lijden van onze lieve Moe der, Behuwd- Groot- en Overgrootmoeder Geertje Beerta betuigen wij onze hart. dank. Sapp, Juni '45. N. str. 182 Uit aller naam L. Bakema. Voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij onze 50-j. Echtver. be tuigen wij onze hart. dank. Kropsw. juni '45 bij 't Meer. J. Sluiter. A. Sluiter-v. d. Boer Voor de zeer vele blijken van belangstelling onder vonden bij het overlijden van onzen lieven Man en Vader D. Sietsma, betuigen wij onze harte- lijke dank, in 't bijzonder aan het personeel van de Chem. fabr. W. A. Scholten. Foxhol, Krullweg 10. Wed. Siebsma-Wolthuis. Wieger. Willem. Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling bij onze 35-j. Echtv. ondervonden. Sappemeer. Zuiderstr. 196, Fam. P. Palland. Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling bij ons 45-j. Huwe- lijksfeest ontvangen. Hoogezand. Zuiderstr. 12. W. Freij, A. Freij-Reinders. Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank voor de be langstelling bij ons 45-jar huwelijk ondervonden. H. Horlings en echtg. Sappemeer, Achterdiep 23. Hartelijk dank voor de overtalrijke bewijzen van belangstelling op ons 60-j huwelijksfeest ondervonden Helpman, Doopsg. Rusth. Fam. jansmaDijkstra Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst. bij de herdenking van onze 25-j. echtver. ondervonden Kiel-Windeweer, Juni 1945 E. Boer. I. Boer-Pestman en Kinderen. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de belangstelling bij de her denking van ons 50-jarig huwelijk ondervonden. Martensh., v. Roijenstr. 119 B. Scholte. M. Scholte- Teuben Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling bij ons 55-j. huwe lijksfeest ondervondea. Kiel-Windew., Sluisweg 108 F. Klok. H. Klok-Hamminga Hiermede betuig ik ook namens mijn huisgenoten mijn hartelijke dank, voor de vele blijken van mede- leven ondervonden gedu- rende mijn gevangenschap, als illegaal werker, opgeslo- ten in concentratiekampen in Nederl. en Duitsland. Tevens voor de goede ont vangst bij mijn thuiskomst op 7 Juni 1945. R. Maatjes Ezn., Rijwielen en Motoren, Foxhol. Hierbij betuigen onder- getekenden hun hartelijke dank aan Person. en Directie van de Cer. en Aardewerk- fabriek „Erika" (Eendr.weg) voor de vele blijken van medelevengedurende hun2j verblijf in Concentratie kampen ondervonden. Te vens dank aan aile buurtgen en aile anderen voor de blijken van belangst. bij hun terugkeer te Hoogezand ont vangen. Foxham J. Hulshof. G. Veldkamp. Hartelijk dank voor Uw deelneming betoond bij het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Lammegien Tor, Wed. F. Hulshof, in 't bij zonder aan Dr. Binnerts en Zuster Hoexum voor de goede zorgen. Vossenburg, Juni 1945. Namens de familie G. Bruinenberg-Hulshof. Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken v. deelneming onder vonden bij het overlijden van onze geliefde Moeder Behuwd- en Grootmoeder Willemtje Doddema. Hoogezand, Juni 1945. Uit aller naam F. Tilman Eerst nu ontvingen wij het droevig bericht, dat onze Vriend Zijn vrienden Luitje, Johannes en Klaas. Moesten wij op 10 Sept, het bericht ontvan gen uit Berlijn van het overl. van onzen lieven Zoon, Broeder, Zwager en Oom Steffen Schut, in de bloeiende leeftijd van 23 jaar. Heden ontvingen wij het ontstellende bericht dat op 10 Mei in een Ziekenhuis te Bremen is overleden, onze innig geliefde Zoon, Broeder, Zwager en Oom Evert Schut, in de bloeiende leeftijd van bijna 21 jaar. Zwaar valt ons dit groot verlies. Diep bedroefd geven wij hiervan kennis aan Fam. Vrienden en Bekenden. Zuidbroek, 14 Juni '45. Uiterburen A 93. Fam. Schut, fam. Bou man en fam. Puister. Buurtver. Middenstr. Vrijdag 22 Juni Vergade- ring Café Harkema. Wie wil in Hoogezand ruilen met Woning in Gro ningen huur ongev. f 5. per w. W. de Jong, Ste- phensonstr. 5, Groningen Werkman's Ruilbeurs is gesloten, goederen kun nen worden teruggehaald bij W. Werkman, Wilhel- minastr. 87, Sappemeer H.H. Paardenhouders De Vakgroep Smederij kring Hgz.-Sapp. en omstr. verzoekt des morgens de paarden te laten beslaan. Des Zaterd. tn het geheel niet K. Geerdes, houdtzichbe- leefd aanbevolen voor zicht- machinetouw en aile soorten touwwerk. M. Veningastraat 91. Hoogezand-Sappemeer. Dagelijks behalve Zaterdags geopend van 67 uur. Jeugdbank iedere Zater dag van 24 uur. Schouwb. Hôtel Faber Hoogezand. Tel. 22 Zaterdag 23 Juni, Gr. Opéra Operette Concert te geven door een ged. der Gron Orkestver., onder Dir. van den heer Albertus Warnars Aanv. 7.30 u. Entrée f 1.50 plus rechten. Kaartenv. en Pl.bespr. Donderd. 21 Juni n 26 uur Hôtel STRUVE A.s. Zondag -5 uur Thé- Dansant 610 uur Soiree Dansante Orkest The White Stars. N.V, Gado Hoogezand Ingaande 18 Juni nieuwe Dienstregeling. Inlicht. bij de Kantoren en het Person. Jong. Geh. Ont. Bond Afd. Hoogezand-Sappemeer Bezoekt onze prop.avond met Toneelspel, Zang en Muziek op Zaterd. 23 Juni a.s. in Zaal Sloots, v. Roij enstr., aanv. 7 uur. Kaarten f 0.50 verkr. bij Hoevens Verl. Hoofdstr. 59, W. Nie boer, v. Roijenstr. O 151, G. Lukkien, N00rdbr.str.36 F. Sikkerman, Kleinem. 33 Knijpslaan E 421 Hoogez. rijdt v.a. heden weer iedere Dinsdag v. v. Gron.; overige dag. vrij voor ander vervoer fl. nette Huishoudster of een Dagmeisje niet ben. 20 jaar, hoog 1. Gebr. Drent, Vroombos, Sloch teren. Hulp in de huish. niet ben. 18 j. Meerdere hulp aanwezig. R. W. Heeres Zuiderstr. 80, Sappemeer nette Huishoudster. J. Kraai, Kleinem.diep 1 Dameskapster. Kapper F. Hulshof, Sappemeer, Middenstr. h. Kleinem, bekwame Dameskapster en eerste Bediende voor het herenvak. A. ter Borg, Oudeweg A 471 Siddeburen bekwame AfsChrijver, Spantenzetters en Plaatwêrkers via Ar- beidsbeurs. Bodewes Scheepsw., Martenshoek paar fl. Nageljongens. Scheepsw. Bijlholt, Fox hol 2e Bakkersbediende of nette Leerjongen. H. Bontkes, Sappemeer fl, Knecht. Bloemisterij Wiltjer, Hoogezand GEVRAAGD Dienstbode. W. Zwane- veld, Borgweg F 204 net Meisje voor de mor- genuren. L, Smallen- broek, Kalkwijk O 41, net Dagmeisje, door N. H. Brand, Hoofdstr. 125 Hoogezand Mevr. Gischler, Sloch- terstr.-1, Sappemeer vr. een tw. Dienstmeisje v. dag of dag en n. Flinke hulp aanwezig. fl. Meisje voor halve of hele dagen. H. Remkes Stationsstr. 22, S'meer voor direct net Morgen- meisje, plm. 16 j. H, Kraster, Foxham 63 per 1 Aug. a.s. wegens huw. der tegenw., net zelfst. Dienstmeisje voor d. en nacht door Mevr. HuismanKloppenburg Kerklaan 47a, Haren net Dagmeisje. K. Ve- nema, Slochterstraat 11 in kl. gezin, net Dag meisje, hoog loon. Wed. H. Boswijk, Zuiderstr. 42 Morgen- of Dagmeisje. B. Krol, Café, Kolham E 302 wegens vertr. tegenw, (évacuée) net Meisje voor dag of dag en nacht. J. Lahpor, Verl. Hoofdstr. 87, Hoogezand Dienstmeisje, J. Boer Jr. Borgerc. gem. Sappem. fl. Meisje voor dag of dag en n. dienstkl. aan wezig door Leeuwerke, Kalkwijk ben. voor direct vaste Arbei- der weg. vertrek van den tegenw., desgew. woning dispon. door T. Jager, Stootshorn C 24 Arbeider. H, J. Geling, Landb Borgercomp. H4 een flinke Jongen of Meisje in kruideniersw. door Wed H. v.d, Molen, Zuidl. veen D 164. voor direct een eerste Bakkersbed. B. Pompstra Hoofdstr. 106, Hoogez. een Jongen plm. 15 jaar A. Haaijer, Langewijk Kolham, een fl. Boerenknecht G, KloosterhuisKropsw.i 05 een Wallenmaaier door G. L. Ensing, iandb,, Kiel-Windeweer. Honderden van je landgenoten heb ben vijf jaar gevochten voor de be- vrijding van Nederland als grondper- soneel in de Nederlandse LUCHT- STRIJDKRACHTEN. De LUCHTSTRIJDKRACHTEN zet- ten nu de strijd onvermoeid voort voor de bevrijding van onze Overzeese Gewesten. Hieronder volgen de eisen voor op- leiding tôt GRONDPERSONEEL. 1. Uitstekende gezondheid. 2. Ledftijd 18-32 jaar. 3. Ontwikkeling Ambachtsschool etc. Wanneer je hieraan voldoet dan wacht je niet langer, maar je doet je plicht door je aan te meldep bij het plaat- selijk O.V.W. Bureau voor dienst in de LUCHTSTRIJDKRACHTEN. Mandoline (1 snaar def.) Posuegel-album m. post- zegels van de geh. wereld (2000 zegels). Te koop gevr. een Actetas. Jan v. d. Tuuk, E 330, Kol ham Te koop of tehuur ijzeren Vrachtschip. Te bevr. B. Frans, Stati- onsstraat 89, Sappemeer Verloren leren Actetas, inh. envel. met sigaretten, envel. m. opschrift Confectiefabr. Almelo, naam eig. met inkt inges'chr., verloren Zaterdagm, tussen 12 en 1 uur, van Mulder's Kledingm. naar Hôtel Faber. Terugb. t. bel. Van Houtenlaan 28a te Groningen of bij G, J. Mulder, Kledingmagaz. Sappemeer leren Riem (donkerbl.) vanaf School Martensh. tôt aan de brug. Ter.b. t. b. Wed. J. Oltmans. Verl. Hoofdstr. 77, Hgz, gaande van Noordersin- gel 9 langs Middenstr, n. Schoenm. Schomaker Wilhelîninastr. een br. leren Sportschoen. Ter. t. b. Benes, „Tinhil 'Hgz. Melkgeit w. z. h. ook wel ruilen tegen Kippen of Kuikens, bij J. Pluis, Kolham E 464 2 veel melkg. Geiten en 3 Kippen. J. Eisinga Kolham E 455 volbloed Pinkstier bij J. G. Topper, Woldweg 70 Kropswolde derdekalfs Koe, kalftijd 21 Juni, bij F. Hommes Sappemeer (Oost) mooie Piano. Borgweg Hoogezand Drentse Patrijshond reu 1 j. oud, v. Nimrod no. 35535, m. Frija 35526. Nieuweweg 69, Hoogez. Gevonden Portemonnaie met inh. Tegen gem. k. 1.1. bek. P. v. Dijken, Gron.weg 6, Westerbroek Te koop gevraagd Boerderij 3040 H.A. (ook gemengd). H, Ge ling, Stationsstr. 1, Veen- dam een Tafel. K. Perdon, Jagerswijk 42, Sappem. 2 Treemkes, S. Smith, Vosholen, Kleinemeer aile soorten Vellën, Lom- pen, Metalen en Kachels Pot, Hoogezand, Van Roijenstr. 143 Oost, i-pers. Ledikant door A. Brust, Hamweg, Hark- stede voor direct een Arb. sélecteur en schoffelders door E. Leenders, Borgc, H, 33 Z. z. ouderloos Meisje om geh, als pleegkind aan te nemen. Niet ouder dan 14 jr. P. A. de Vries, Froombos D 313, Sloch Echtpaar zonder kinde ren zoekt Woning of Kamers te Hoogezand. Sluisweg 24, Kiel voor direct Zit-Slaapka- mer met of z. pension. Br. Westerparkstraat 12 Hoogezand net Kosthuis, liefst zit- en slaapk., voor direct M. Steenhuis, Scharmer te Sappemeer een net Kosthuis. door Wed. J. Mulder, Zuiderstr. 167 bed en enig meubilair aanwezig nette Kostg. middelb. leeftijd. Luth. Kerkstr,58 Sappemeer Te huur het Gras van plm, 10 H.A. wallen. P. L. Bui- ning, Kropswolde,Wold weg 63 TE KOOP: 4 Blue and Tans en 3 Blacks en in ruil voor vette Geit een ie drachts Melkgeit. J. Wierenga, A 31a, Noordbroek Zicht met Welhaak. ook wel ruilen voor een in goede staat zijnde Zeis. L. Pepping, Sluisweg 86 Kiel gedorst Klaverhooi en Koolzaadstro in pakken J. Meijer, B 71, Noord broek 2 pers. Ledikant met matras of ruilen voor 1-pers. met matras. Verl. Zuiderstr. 13, Hoogez. beste Eetaardappelen f 2.50 per H.L. Bouw- veren. 123, Kleinemeer Kloek met 8 Kuikens. Hoofdstr. 61, Hoogezand Grote Preiplanten, F. Fransen, Parallelweg 48 Hoogezand ie klas jonge a.s. te kal- ven Koe, ook w. ruilen R. Vegter, Kiel-Winde weer 15. N. o, Z. prachtige Jachthond, reu 7 m. Vijverstraat 8, Hgz. 40 are Klaver en Gras om te hooien. Wed. O. de Boer, Kalkwijk W.53 voor-oorl. Kinderwagen E. W, v. Hoorn, Bor- gercompagnie 51 Wandelwagen en paar z. g. a. n. Damesschoe- nen m. 37. P. Laning, Fabriekskade 22, Hgz. j. a.s. te lamm. Togb. Geit of ruilen t. Schaapl. B. Eggens, Kielwindew. P. Venemakade 90 paar Schoenen maat 42 een Surrogaat fietsband, jonge Hond (Spaniel). E. Hartman, Slochterveld D 370 mooi Tuin-Ameublem, D. H. Bouman, Jagers wijk 32 4-del. Konijnenhok met dr. Voedster en 3 Jongen Sander Dijk, P. Venema kade 71, Kielwindeweer Atelierspiegel gr. 180 bij 80 cM, in prima staat, en Duivenhok f 5. J. Medema, Beukemastr.43 Hoogezand Melkgeit geeft 2 L. ook wel ruilen tegen slachtg. Voedster Black and Tan met 2 j. Rammen, jonge witte VVener Ram ailes getatoueerd, ook w, rui len tegen Hollander, m. min. G halen. Tevens z. g. a. n. 3delig groot Konijnenhok met losse roosters. J. Medema, Beukemastr. 43,Hgz. n. lichte Regenjas o, kw. gr. m,, ook wel ruilen t. Stoelen of iets anders. E. Hartman, Slochter veld D 370 of ruilen een Studiepiano. Zuiderstraat 174

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2