wijken van Ferrara wordt hevig g« vochten. Het vliegveld der stad is reec veroverd. in het Westen hebben troe pen van het 8e leger Ferrara reec achter zich. De in wanorde naar h< N. terug trekkende D. troepen werde door de Geai. luchtmacht hevig be stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieël buitenwijken van Tokio. Onder d doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eerst maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbe hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkoms werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij wactl thans de regelingen voor zijn vervoe naar Frankrijk af. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gewezen, dat het - behouden machtiging van den Provincialen Mi litairer. Commissaris - verboden isd tankgrachten te slechten of aicht t gooien. Eventueele aanvragen om deze hin dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we 'uimen, dienen te worden gericlj de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.W ie provincie Groningen. motief om deze tankgrachte Isnog in stand te laten is gele gen Â7 ^.7 é^êaJyeeJ^ojlLom^ ge bruik voor mogelijke verbeteringeiDflj waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t Anloo heeft aan het licht gebrach dat hier een zeer groot aantal perse nen slachtoffer is geworden van d Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat alsno eenige slachtoffers kunnen worde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek wo den degenen, die vermoeden, dat f milieleden of bekenden hier kunne zijn om gebracht, zoo spoedig mog lijk verzocht een photo van de personen in te leveren bij den Sta Commandant, Westerkade 10, Kame 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete steeds te Londen. De minisfew m voortdurend con'fai rijde deel van Nederlant !e ministers vertoeven g< ns land, o.a. de ministi andsche Zaken. eeren in de open lue1 Voetbal. Sportklanken. Handbal. Korfbal. Schouwburpal Hôtel Fabe Hôtel „Struvé" Sappemeer Aangeboden Korfe fvlederieîingen. De voetbalverenigingen Hoogezand, F. V. V. en Kwiek hebben een buurt competitie ge- organiseerd, waarvan Zondag a.s. de eerste wedstrijd zal worden gespeeld, n.l. Hooge- zand IKwiek I, aanvang 2.30 uur op het Hoogezand terrein. Op de volgende Zondagen zullen resp. de volgende ontmoetingen plaats hebben 31 Juni, Kwiek—F.V.V, 7 Juli; F.V.V.- Hoogezand -, 14 Juli, HoogezandF.V.V. 21 Juli: F.V.V.—Kwiek en 28 Juli, Kwiek Hoogezand. Morgenochtend spelen de Hoogezandse adspiranten om 10 uur Hoogezand A F.V.V. adsp. A om 11 u. Hoogezand B— F.V.V. adsp. B. Het handbalprogramma dat morgen op het H.S.C. terrein zal worden uitgevoerd, en dat om 2 uur aanvangt, luidt als volgt W.I.K. IVoo'rwaarts (Groningen) 1 W.I.K. IlVoorwaarts (Groningen) II W.I.K. Dames—Voorwaats Dames. De afd. Groningen der N.K.B; heeft be- s]oten in ons gewest tôt een normale com petitie te komen, met dien verstande. dat de afdeling gesplitst wordt in 4 districten. Deze districten zijn Centrum (Stad Groningen) competitie-leider C. v. Malta West, leider W. Tienkamp Oost (a), van der Wijk te Hoogezand Oost (b), leider Zijlstra te Winschoten. Het ligt in de bedoeling in het najaar een competitie te organiseren tusssen de kampi- oenen der districten. Telefoonverkeer in district Veendam Na afsluiting van aile politiek onbetrouw- bare aansluiting en worden de bestaande abon- né's in vcJlgorde van zakelijk belang weder aangesloten, Het interlocale telefoonverkeer wordt zo- veel mogelijk hersteld, In het Militaire Dis strict Veendam worden alleen noodzakelijke zakengesprekken toegestaan. Tevens wordt van aile abonné's in het algemeen belang ver- wacht en verlangd, dat zij de interlocale gesprekken tôt t uiterste beperkenenbekorten. Op deze beperking van het interlocale ver- keer wordt contrôle uitgeoefend. Na waarschuwing zal afsluiting volgen. Wat vraagt Nationaal Herstel? Doet aan de getroffenen wei Foto's over Nederlands Bezetting en Bevrijding. Militair Gezag, Sectie Voorlichting, Subsec- tie Foto's verzoekt fotografen en amateurs hun foto's betrekking hebbende op de bezet ting en bevrijding van Nederland beschikbaar te stellen voor het Nederland Rijks-Fotoarchief. Inzendingen op 18 x 24 wit hoogglanzend papier, wavrvan de achterzijde voorzien moet zijn van naam en adres van den foto- graaf, datum en omschrijving van de foto. Indien geen vergrotingen kunnen worden ingezonden, dan de negatieven met volledi- ge gegevens; deze worden geretourneerd. Het "copyright' blijft berusten bij den ver- vaardiger van de foto. Inzendingen aan: Hoofd Subsectie Foto "ANEFO" Achtergracht 17-19. Amsterdam.C. Burgerlijke Stand. SAPPEMEER 13-19 Juni. geboren martha, d.v. jan hendrik wehr- meijer en ijtje euwina groendijk geertruida jantje, d.v. heere brugge en maria jantje kruidhof egbert, z.v. berend huizing en geessien mulder. getrouwd johannes gerhardus hogenbirk v. assen en johanna thekela maria scholte v. sappemeer meindert jacobus elzinga en ca- tharina kruijer, beiden v. Sappemeer. overleden david cornelis mulder, 63 j. echtgen. v. wilhelmina jacoba schabeek sjourd de roosz, 70 j., echtgen. v. wija jager doeke van der laan, 80 j„ wedn. van willem- tje smittenberg: Cornélius baas, 69 j., echtg. van anje van slooten. HOOGEZAND 13-20 Juni. geboren martha, d. v. jacob kuilema en grietje winkenbach, hoogezand warner, z.v. jan luppo kalk en wendeltje smit. martensh, johannes theodorus, z. v. hermina johanna donker, wassenaar trijntje, d.v. pieter nijburg en geessien de graaf, martenshoek cijkelina, d.v. doedse sietsma en tjabegiena van der laan, hoogezand. ondertrouwd: anjo kuik, 22 j., martensh. en tchegja schurak, 21 j., krakau (polen); otto antonius van der werff, 27 j., hoogez. en hinderika geertruida alida muller, 32 j., groningen. getrouwd: albertus johannes swart. 38 j., martenshoek en trientje miedema, 31 j., hoogezand wessel aslander, 20 j., slocht, en jacobje bethlehem, 21 j., hoogezand; egbert meertens, 26 j., zuidlaren en jacobina venema 22 j., hoogezand johannes franciscus le roux, 35 j., assen en elisabeth martha wortelboer, 31 j., hoogezand. overleden alje lammert douwes. 34 j„ echtgenoot van arendina oldenziel, kiel-win. johanna leuning, 70 j., echtgenote v. geert kuiper, zuidlaren; jan meijer, 84 j., echtgen. van afina fokkelina walland, kiel-windeweer. SLOCHTEREN 14 t/m. 20 Juni. geboren: wiepko, z.v. j. haze en j. cruben. siddeburen fennechien hindriktje, d. v. p. poelstra en w. laning, siddeburen berend. z.v. j. van der tuuk en g. nieborg, borgweg De Woldstreek bovenaan, Ook als wij helpen gaan iena janny, d. v. j. middel en a. havinga, siddeburen: gepke anna, d. v. h. folkersma en k. van der laan, scharmer. ondertrouwd s. hooites, 37 j., en t. j. perdok, 36 j., beiden slochteten p. rath, 30 j.. en m. roelfsema, 46 j., b. siddeburen j, de vries, 29 j,. slochteren en m, b. laaning, 23 j., schildwolde. overleden j. h. franken, 5 mnd., d. v. w. b. franken en m. m. j. hulscher, delft (overl. slochteren); j. geerts, 33 j., echtgen. v. g. alkema, overschild (overl. zuidlaren); n. van dijk, 70 j., weduwe van p. menninga. siddeburen. ZUIDBROEK 14 tôt en met 20 Juni. ondertrouwd: willem willens, 34 j., zuidbr. en frederika snip, 27 j grotegast. getrouwd: derk kamminga, 32 j„ delfzijl en roelfien werkman, 22 j., zuidbroek: allie jager, 27 j., en jantje kok, 21 j., beide van zuidbroek. De Heer en Mevr. Dal huijsen-Nauta geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Dochter Harmke Mariha. Hoogezand, 20 Juni '45 Met grote blijdschap geven we kennis van de geboorte van onzen zoon WARNER 17 Juni. J, Kalk, W. Kalk- Smit. Hoogez. Smitsl. 101. Heden werden we ver- blijd met de geboorte van ons dochtertje en zusje MARTHA Hoogez. v. Royenstr. 102 16 Juni '45. J. Kuilema G. Kuilema-Winkenbach, Jannie Voor de deelneming bij het verbes van onzen lieven zoon J OS danken wij hartelijk. L. Galdermans G. Galdermans-v. d. Werff. S. G. Meihuizen, arts na heden wegens ziekte afw. De andere doct. nemen waar. Gerrit Venema en Sietske Johanna Cupido hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltr. zal plaats hebben op Don- derdag 5 Juli te Vlieland. Hoogez. V.Royenstr.-0.180 Vlieland, Posthuis C 10. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Jan Meijering, in de ouderdom van ruim 84 jaar, na een gelukkige Echtver. van 46 jaar. Kielwindew., 19 Juni '45. Uit aller naam A. F. Meijering-Walland De begrafenis zal plaats hebben Zaterdag 23 Juni des nam. 2 uur. Zij, die den overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden daarvoor aan het sterfhuis verwacht. Vestigt zich 1 Juli 1945 Dr. J. S. v. Coevorden Chirurg en Vrouwenarts, Ubbo Emmiussingel 23 Gron Spreekuur 122 uur. Hielke Antonides en Jantje Woldendorp geven U, mede namens hun ouders, kennis van hun voor genomen huwelijk, waarvan D.V. de voltrekking zal plaats vinden op Dinsdag 26 Juni 1945. Kerkelijke bevestiging te 15 uur in de Ger. Kerk te Sappm. door den Weleerw. Heer Ds. W. Tom. 6 Juni 1945, Zuidbroek D. 133 Sappemeer, Parkstraat 45 Receptie thuis 16,30-18 u. Toekomstig adres: Zuidbr. Heiligelaan A 214. Dinsdag 26 Juni a.s. hopen onze geliefde Ouders H. van Zomeren en G. B van Zomeren-Woortmeijer hun 25-j. Echtver. te herd Hun dankbare Kinderen Daan en Tiny (verl.) Renske. Gelegenh. te fel. v. 4-5.30 u. Hoogez., v. Royenstr. O. 67. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstell bij ons 40-j. Echtv. onderv. Zuidbroek, Trekweg. H. op de Dijk Z. op de Dijk-Klaassens Heden overleed in het Diaconessenhuis te Gron. geheel onverwach ts, onze lieve Broer, Zwager en Oom Melle Tepper in de ouderdom van ruim 45 jaar. Kolham, 19 Juni '45. Kolham Fam. Tepper, fam. H. Hartog, Zuidl. fam. Holsttein,Westerbr. fam. G. Tepper, De begrafenis zal heden, Zaterdag, plaats hebben om 2,30 uur, vanaf huis van H. Hartog. Volgen vrij. Tandarts de Jong, Hoogez. atwezig tôt 9 Juli. Bij het Gew. Arbeidsbur. Bijk. Sappemeer bestaat ge- legenheid tôt plaatsing van een mannel. en een vrouwel. kantoorkracht. Salaris vol- gens rijksregeling. Leeftijd plm. 1821 jaar, Ujtsluitend schriftel, soll. te richten a. d. Dir. van het Bijk. Sapp. voor 28 Juni '45. Verhuisd. met ingang van 23 Juni naar Kielsterstr. 9. N. Schenkel- Niemeijer, Verloskundige. Hôtel STRUVE A.s. Zondag 35 uur Thé Dansant 610 uur Soiree Dansante Orkest The White Stars. Dancing Hôtel FABER Hoogezand Tel. 22. Zondag 24 Juni, Thé Dan sant. Aanvang 3 uur. Hôtel „De Nieuwe Brug" Zondag a.s. Dansen. Prima Orkest. Aanvang 6 uur. Zondag 24 Juni Dansen in „Ons Gebouw" Zuidbroek Muziek „The Crying HBS Babies" Aanvang 6 u Kaarten in voorv. J. Brust. net Dag- of Morgen- meisje. Bijlholt, W. A. Scholtenweg 25, Foxhol enige nette Meisjes. Brei- Verstelatelier Gez. Kraai, Sappemeer De Begrafenis Veren. te Sappemeer vraagt gega- digden voor de betrekking van drager. In diensttreding Sept. a.s. Soll. Brieven in te sturen bij den Secr. véor 12 Juli a.s. A. J. C. de Wit, Noorderstr. 160 Sappemeer. Meisje of Juffr. v. hulp in de huish., leeft. plm. 25-45 j., bij een paar bej. mensen. Hendrik Dijkhuis, Borgerc.str. 1. Sappemeer Dancing Hôtel Schrage Noordbroek. Zondag 24 Juni Entrée f 1.plus bel. Aanvang 7 uur een prima Dameskapster moet met aile moderne kapsels bekend zijn tegen nader overeen te komen datum. J. H. de Vries p.a. Lup- pes, Kapsalon,Nieuwolda Waterschap Hof- en Wegsloot, Kolham. Alg. Vergadering, 3 Juli, 7.30 uur, bij Braam. Agenda Rek. en verantw, Penningm. Bestuursverk. Begroting. Geen bespr. v. watergangen nette Julfr. vraagt Stop- werk, ook aan huis. Smitslaan 19, Hoogez. Boerenarbeider, die aile werkzaamh. kan verr. voor vast werk. L. Bui- ning, Kropswolde 63 Hoogezand. Telef. 22 Het Opera-Operette Concert wordt uitgesteld tôt Maan- dag 25 Juni. Hôtel Themmen t.o. Station - Zuidbroek A.s, Zondag in de Tuin Thé Dansant 4 u, Entr. f 1 Soirée 7 uur. Entrée t 1.25 Kaarten in voorverkoop. Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst. bij ons 30-j. huwelijksfeest onderv. K. Heikens, A. Heikens-V ink Vroombos, D 297 Heden overleed zacht en kalm onze lieve Va der, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Poppe Corzaan, in de ouderdom v. 80 j. Sedert 10 Jan. '39 wedn. van Jacobina de Groot. Hoogez. 21 Juni 1945 Smitslaan 75. Uit ail. naam: A Venema De begraf. zal plaats vinden te Sapp. Maand. 25 Juni, vertrek sterfh. voorm. 10 u- Zij die den overledene de laatste eer wensen te bewijzen wor den aan 't sterfh. verzocht De „Ned. Herv. Toneel Ver." v. Sappemeer zal op 30 Juni e.k. opvoeren het succès toneelstuk Onder ain dak" van Jan Fabricius. Aanvang 6 u. Kaarten 1.25 pl. bel. verkrijgb. bij B. H. Korthuis, Slochterstr W. Smid, Zuiderstr. 92 en H. Lamein, Verl. Hoofdstr. Hgz. en 's avonds a. d, kas. 5-j. Jubileum Geiten- okv. Kolham en omst. Grote Feestavond op Za terdag 30 Juni in 't Café Braam. Optreden van Hak kanim Hypnotiseur en Goo chelaar. Verder Humorist. Verrassing Reintke's populair Jasz en Accordéon muziek, Na afloop Bal. Entrée leden f 0,50. Niet leden f 1.p. p.,'s av. aan de kas. Zaal open 7.30 uur Kerkconcert te geven door 'Jan van der Velde, viool, B. J. Bogaerts, orgel, in de Ned. Herv. Kerk te S'meer op Vrijdag 29 Juni 3 uur. I Entrée f 1.Kaarten verkrijgb. bij boekh. Roukes Hoogezand en Sappemeer Welke jongen wil corre- ponderen met meisje 16 j. in Apeldoorn. Corresp.adres Paula Meijer, Methusalem laan n, Apeldoorn Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstel. bij ons 25-j. huwelijksfeest ontvangen. Kolham, Vrouweni. E 284. Joh. Hamminga J. Hamminga-Kostwinder Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst. ondervonden bij de geboorte van ons Dochtertje MARGRIET. Hoogezand, Juni 1945. P. Ausema. J. Ausema—Sluit Heden overleed, ge heel onverwacht. mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder, Be huwd- en Grootmoeder Gesina Voort geboren Nicolaas in den ouderdom v. 80 j. B. Voort G. Voort R. Oldenburger-Voort, H. Oldenburger, Jan en Bernard. Hilversum. 14 Juni '45. Stieltjesl. 17. Middenstandsdiploma. Vlugge en serieuze opleiding. Aangifte van Leerlingen voor de nieuwe cursus véôr Juli a.s. bij den heer J.D Bruins, Hoofdcommies ter Secret. Sapp.. Middenstr. 22 Lijst van vele geslaagden ter inzage. Billijke condities ZITDAG. H. de Graaif, belasting, consulent, Groningen houdt zitting in café Groeneveld Sappemeer op 'sWoensd.mid v. 3-7 u. Tevens postadres. Coupons van Ned. Staats leningen en van Ned.Prov Gem. en Waterschapslenin gen kunnen wederom worden verzilverd, onder voorbe houd dat de stukken te goe der trouw zijn verkregen Ned. Middenstandsb. N.V Ned. Wissel-Effectb. N.V Rotterd. Bankv. N.V. De Twentsche Bank N.V De Vakgr. Smederij Kring HoogezSappem. en Omstr. maakt bekend dat wegens Vacantie de werkpl 3 en 4 Juli zijn gesloten Zondag 24 Juni HoogezandKwiek. Terr, Hommes. GEVRAAGD voor direct net Dienst- meisje. Wed. J. van Calker, Borgweeg 28 Morgenmeisje, N. Schen- kel-Niemeijer, Verlosk. Kielsterstraat 9 net Dagmeisje. Z. vrij" A, J. Bonting, Kielster straat, Hoogezand Mevr. Koppius, Verl. Heereweg 175, Gronin gen vraagt net Dienst- meisje. Aanb. bij voork. des morgens. Ateliermeisjes. Naaisters, Overlocksters, Bijknipsters. Strijksters, Tricotagefabr. Mulder Wortelboer, Stations- str. 71-72 Sappemeer. Juffrouw voor huish. en gezelschap of Dienstm. voor d. en n. Wed. H. v, Hemmen, Harkstede G 270 Te koop gevraagd Damesrijwiel m. goede banden, o. w. ruilen t. Heren iiets. W. Nolden, M. Veningastr. 93, Hgz. As met wielen in prima staat, voor lichte handkar plm. 80 c.M. tussen W. door R.Buitenwerf,Mar tenshoek jonge Kuikens (ook wel krielen) of ruilen voor Tabak. zw. Haardkachel ruilen voor Vulkachel, Kolham E 566 Zeil of Fok voor B.M. of Zeildoek. J. Wolthof Vonderpad 3, Westerbr. Luidspreker. Kerstiens, Verl. Hoofdstr. 36. Hgz. Stoelen en een Kook- kachel. Wed. J. Hart- man, Slochterveld D370 goed onderh. moderne Kinderwagen. Woldweg 51, Kropswolde voor direct een flinke Knecht. Fa. A. Grimme Zn., Lim.fabr. Hoogez. voor direct nette Bak- kersbediende leeft. plm. 7 j., door A. Venhuis, Siddeburen een Smidsknecht. J. H. Tulp, Kleinemeer Sappemeer Wallenmaaier door Johs. Moesker, Kalkwijk W.2 fl. Wallenmaaier gunst, voorw. door O. Bouw- man, Achterdiep 60, Sp. Meisje voor halve dag. of d. en n., goed loon. W, Oldenburger, Knijps laan E 446, Kolham net Morgenmeisje. N H. Brand, Hoofdstr. 125 Hoogezand Werkster voor 2 dagen per week T. K.Kremer Sappemeer mette Werkster. G. J Kerdijk, Winkelhoek 17 Sappemeer Wallenmaaier of Maai en Koolzaadzichter of Zichters. J. te Velde Kalkwijk West Bezorger van dit blad voor Slochteren een Paard tegen voer J. D. Prins, Kolham E 576 te Hoogezand of omg, gemeub. of ongem. Ka mers of ged, van huis of winkelpand. E. J. Biele veld, Oosterweg 10, Gro ningen Ambtenaar vraagt vrije Kamer met pension te S'meer (geen nachtlogies) Br. Postkantoor S'meer Dame, middelb. leeftijd erv. huisvr. als Juffrouw voor de huish. J. Frô ling, Parkstr. 20, Sapp Zit-Slaapkamer met pen sion. P. Olthoff, Kiel sterstr. 71, Hoogezand 10 j. Cicilia's, 1 j. Her- dershond half j. Kleine meer 50 mooie gr, Tabaksplan- ten in grondpot. G. Botke, Kalkwijk-Oost sterke Baby-box met vloer, een Kinderstoel, een bl. leren Damestasje, een p. bijna n. Schoen- tjes m. 21, ook w. ruilen Van de Poel, Meidoorn- straat 4, Hoogezand Preiplanten. W. Mulder Oost-Eind 260. Sappem. nest jonge Mol- en Bun- singhonden. J. Frans, Gr.weg 73, Westerbroek Gras van plm. 20 H.A. wallen. G. E. Schrage, Kalkwijk-Oost 91 Verloren grijze Portemonnaie met houd tussen Café Wi- ardi en R.K. kerk, Mar tenshoek. Terugb. t. b. H. Haak, Borgweg F 222 2 Melkgeiten, 6 witte Legh,, io Gr. Meeuwen, 3 Fr. Roodp. Kippen, 2 Eenden, 1 1 Ganzen Krielen, partij j Hanen beste Trekhond, 1 p. Landschoenen m. 42, bij A. Ottens, De Groeve D 60, Zuidlaren Persoonsbew. en Foto- album, in 't Plantsoen Sappemeer. J. v. Bon, Luth.. Kerkstraat 65 Huis met plm. 80 are grond. Te bevr. bij R. Buitenwerf. Foxham Afrikanen (Oranje) en Preiplanten, F. Fran- sen, Parallelweg, Hgz. Portefeuille met inh. o.a. persoonsbewijs. V. Wa- terhuizen naar W'broek Terugb. t. b. Meesters- laan 11, Westerbroek H.H. Fokkers. Af te geven enige volbl. Fok- zeugjes o. d. 1. Wed. C. Swalve. Kolham E 489 leren Tas met enige muzieknummers. Ter.b. t. b. E. Holtman, West- eind, Zuidbroek Portefeuille met inhoud, persoonsbewijs en enig geld van Borgweg, Fox ham, Hgz. naar Sappem. Terugb, t. b. J. Wolt huis, Heerenstr. 13, Sap. wit Zakje met inhoud kerkboek. Terugb. t. b. J. Scheen, Sappemeer TE KOOP Boot met zeil ailes nieuw Th. v. Gennep, Noord broeksterstr. 2, Sappem. een Stierkalf ook wel ruilen tegen Vaarskalf. G. Snijder, landbouwer, Slochteren D 152 Kloek met kuikens. Oudelaan B 127, Zuidbr. beste Melkkoe en een Pink. Wed. H. Mulder, Oudeweg 51, Westerbr. 20 M. KippengaaS, 1.80 M. br. tegen Kippen of 3 Broeiramen. K. Hol- lander, Middenstr. 28 Benzine-Motor 20 p.k omgebouwd. K. Jager Atlantapad 24, Hoogez. Frans Pendulestel. Hee renstr. 24, Sappemeer jongens plusfour Pak leeft. 14 j. en tevens Eetaardappelen. A. Kor ringa, Atlantapad 22 Hoogezand Transport Buitenband 26 bij 2 of ruilen tegen 28 bij 2. H. W. ten Cate van Roijenstr. West 5 c Kropswolde 1 1 Patrijskrielen ol ruilen tegen iets anders Slochterstr. 48, S'meer Tabaksplanten en Au gurkenpl. D. Scheeringt Wilhelminastr, 54, Spr mooi jong Foxhondjt bij J. Smid, Knijpslaat E 445b, Kolham ronde T afel, Spiegel eiken Bloemenbak ei Hekkachel, bij Jan P Veentjer, Muggenbeel E 520, Kolham, 's av 47 uur thuis Preiplanten. B. de Groo Borgercomp. 45, S'mee 5 j. Raskonijnen, Blacl and tan ouders G, Z. G Langewijk 14 beste Noordel-. Èetaard appeis. F. H. Bakkei Poeltje, Zuidbroek of rhilen prachtig War delwagentje tegen Bec degoed. K. Pot, Meei weg, Foxhol wegens opheff. 1 jong nieuwmelk Koe en voorj.k.Koe E. Hijlkem Werfkade 77,Martensl 3 jonge Konijnen G VI. R. getat. en 2 besi Slachtkonijn., H. Blaau Stationsstr. 14b, S'mei Hondje 8 m. oud, b O. Waijer, Knijpsl. E43

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2