m Rorps Mariniers. wijken van Ferrara wordt hevig gi vochten. Het vliegveld der stad is reec veroverd. In het Westen hebben tro pen van het 8e leger Ferrara ree- achter zich. De in wanorde naar hi N. terug trekkende D. troepen werde door de Geai. luchtmacht hevig b( stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieël buitenwijken van Tokio. Onder d doelen bevonden zich de vliegtuigfz brieken te Hitachi die voor de eersl maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbe hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkpmi werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij vvacf thans de regelingen voor zijn vervot naar Frankrijk af. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gevvezen, dat het - behouder machtiging van den Provincialen Ml litairen Corrmissaris - verboden isd tankgrachten te slechten of aicht I gooien. Eventueele aanvragen om deze hir dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd hefc hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we 'uimen, dienen te worden gericl de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.V le provincie Groningen. motief om deze tankgrachtei isnog in stand te laten is gele gen .71 6€R- ^^mîyeG^toelioms^iggç bruik voor mogelijke verbeteringermj waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t Anloo heeft aan het licht gebrach dat hier een zeer groot aantal perso nen slachtoffer is geworden van d Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat alsno eenige slachtoffers kunnen vvorde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek woi den degenen, die vermoeden, dat fa milieleden of bekenden hier kunne zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van dez personen in te leveren bij den Stac Commandant, Westerkade 10, Kami 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete t steeds te Londen. De minisw m voortdurend conta' 'rijde deel van Nederlan !e ministers vertoeven gt ns land, o.a. de minisb andsche Zaken. eeren in de open lue i Voetbal. Sportklanken. Overgang van Reserve Officieren van het Koninklijke Nederlandse Leger naar het Korps Mariniers. Spaarbank P!aatsel'ijk M Te koop gevraagd Korte !¥3ededelingen. In de afgelopen week hebben vele dieven hun slag geslagen Uit de tuin van den landbouwer S. te Westerbroek zijn 10 bloem- kolen ontvreemd, en M. te Foxhol miste een konijn. De kweker W. uit Hoogezand deed aangifte van een diefstal van 6 meter tuin- slang, en bij Schipper L. wiens schip bij de W. A. Scholtens Fabrieken te Foxhol ligt. werd een herenrijwiel gestolen, Tijdens de Zaterdagmiddagse drukte hebben dieven zich bij het zwembad te Foxhol eveneens een fiets toegeëigend. In een café te Westerbroek hebben onbekenden zich meester gemaakt van een polshorloge een jongedame had het horloge even laten liggen, terwijl zij naar het het achterhuis was gegaan, en de deur van het café had opengestaan Past op Uw eigendommen, dief en dief- jesmaat liggen op de loer De politie heeft de hand gelegd op den inwoner S. van Hoogezand. Tegen hem is wegens diefsfal resp. heling van autobanden procès verbaal opgemaakt. In de competitie georganiseerd door de verenigingen Hoogezand, Kwiek en F.V.V. heeft Kwiek als eerste twee winstpunten ver overd door Hoogezand op zijn eigen terrein met 4—3 te verslaan. In de wedstrijd HoogezandKwiek gelukte het Kwiek na een période van gelijk op- gaande strijd de leiding te nemen (0—1). Scholtens maakte echter spoedig de stand gelijk, en door een vrij schot in een doelpunt om te zetten bracht de Boer de stand op 2-1. Kwiek profiteerde vervolgens van een vrije trap en een zwak moment van keeper Por (22) Voor de rust nam Hoogezand nogmaalsde leiding door een punt van Hekert. Na de rust daalde het spelpeil aanmerke- lijk. de forse strijd verloor zijn aantrekke- lijkheid volkomen. Doordat Por door een lichte blessure niet geheel fit meer was, ge lukte het Kwiek circa 1 minuut na het be- gin der tweede speelhelft de bal in het net te krijgen (33). Daarna had de linksbuiten Deiman. die zeer goed op dreef was nog- maals succès voor de gasten. Handbal. De uitslagen van de op het H.S.C. terrein gehouden wedstrijden luiden W.I.K. 1Voorwaats I (Groningen) 7—6 W.I.K. II—Voorwaarts II (Groningen) 3—4 W.I.K. DamesVoorwaarts Dames 0—8 W.I.K. I Voorwaarts I. Na een vlug op en neer gaande strijd was het W.I.K., dat na eenige goed opgezette aanvallen een voorsprong van 2—0 wist te nemen. Na goed werk verkleinde Voorwaarts de stand daarop tôt 2 1. De wedstrijd werd met afwisselend succès in een flink tempo voortgezet. Voor de rust wist W.I.K. nog twee doelpunten en Voorwaarts nog drie te maken, zodat de stand met de rust 4—4 was. Na de thee ontspon zich direct een felle strijd, waarbij het Voorwaarts gelukte de stand op 45 te brengen. W.I.K. viel hierna verwoed aan en het gelukte haar de balans door twee doelpunten weer in haar voordeel te doen overslaan, (65). Wel maakte Voorwaarts daarna weer gelijk (66), doch ook W.I.K. wist nogmaals te doelpunten, waardoor de wedstrijd met een verdiende overwinning voor W.I.K. eindigde. De leiding van de wedstrijd was in goede handen. Kegelen. Maandagavond ontmoetten elkaar, op uit- nodiging van de kegelclub ..Dussel op de kegelbanen van Café Wed. Groeneveld te Sappemeer, een Canadese groep kegelaars (12 pers.) en de leden van de jonge kegel club „Dussel". In hartelijke vriendschap ver- liep de avond vol sportiviteit. De eerste ronde verliep met betrekkelijk weinig meer hout ten voordele van „DusseI", terwijl de tweede ronde iets duidelijker de meerderheid van „Dussel'. uitdrukte. Den Canadezen werd een souvenir aan- geboden. Handelsberichten. Onder de nieuwe inschrijving in het Han- delsregister van de K. v. K. en Fabr. voor Groningen kantoor Veendam. vinden wij o.m.: firma J. L. Zuur Zonen, Kropswolde, Woldweg 44 Landbouwbedrijf. Vennoten L., H. en A. Zuur. In twee in onze gemeenten gevestigde be- drijven zijn wijzigingen aangebracht: Coôp. Landbouw aankoopver. „DeVoor- uitgang" G. A., Tripscompagnie. Overl. penn.: J. van Dam. De vice penn. P. Pan- man is benoemd tôt penningmeester. IJsfabriek „De Komeet" Hoogezand, van Royenstr. O, 50, fabricage van en handel in consumptieijs, Uitgetr. vennoot: P. Rozema. Op verzoek van het M.G. is bij het Han- delsregister gedeponeerd de Algemene In- structie voor Beheerders inzonderheid voor die van Bedrijven van een vijandelijke staat, van een vijandelijken onderdaan of een per- soon, als bedoeld, in art. 6, lid 1 van het Besluit Vijandelijk vermogen. In Amerika wordt thans een begin gemaakt met de vorming en opleiding van de lste Mariniersbrigade, die daarna zal worden ingezet in het Verre Oosten. Voor een aantal reserve-officieren van de Koninklijke Nederlandse Landmacht van aile wapens en dienstvakken is de mogelijkheid opengesteld tôt overgang aïs reserve-officier naar het Korps Mariniers. Gegadigden moeten practische militaire ervaring bezitten, een goede lichamelijke gesteldheid hebben, mogen in leeftijd vari- eren van 25 tôt 40 jaar, terwijl daarnaast voor enkele oudere officieren met ervaring in strafwerk eveneens de gelegenheid tôt overgang bestaat. Schriftelijke aanmelding is mogelijk bij het dichtst bijzijnde Aanmeldingbureau voor Oorlogvrijwilligers Spoed is gewenst in verband met mogelijke oproeping vôôr 1 Augustus 1945. Het Hoofd Aanmeldingsbureau voor Oorlogsvrijwilligers te Veendam, Kerkstraat 62. De Res. Kapt. F, v.d. Wijk: Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje Grietje Hillechiena. Noordbroek, 20 Juni '45 F. Venema A. H. Venema-Kolk. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon en Broertje BEREN D. Sappemeer, 24 Juni 1945. H. de Boer G. de Boer—Landman. Wiea. Voor de vele blijken van deelneming ondervonden bij het overlijden Van onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Grietje Huizing, betuigen wij onze hart. dank. Kiel-Windeweer, Juni '45. Zuidlaarderweg 29. Fam. S. Taaijke. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje H I LLECHI EN. Foxham, 24 Juni 1945. A. Hulsebos, G. Hulsebos Jager en Warnder. Dr. BLONK vraagt Apothek.-Assistente. N. VAN BUUREN. Med. Gedipl. Pedicure Voetverzorger. Kalkwijk-Oost 47. H. Schaap en K. Schaap—Mandema zeggen hartelijk dank, voor de vele blijken van belangst voor en na hun huwclijk aan hen betoond. Slochteren, Juni 1945. Andijviezaad. breed blad volhard om nu te zaaien. Volop leverbaar. K. Amerika, Zaadhandel. Knijpslaan, Hoogzand. Postbus 12. Jan Eisinga en Kee Spithorst, geven, mede namens wederz. ouders kennis van hun voor- genomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats hebben te Slochteren op Donderdag 12 Juli, 's nam. 2.30 uur. Slochteren, Juli 1945. Kropswolde 82 Slochteren D 488. Receptie van 5—6 uur. Toekomstig adres; Krops wolde 82. Zondag 1 Juli a.s. hopen onze gel. Ouders, Behuwd- en Grootouders J. L. Freij A. Freij—Bergman hun 40-jarige Echtv. te herd. Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Sappemeer, Middenstraat. CONCERT op Vrijdag 29 Juni, 's av 7.30 uur, in het Park te Sappemeer te geven door de Corpsen „Juliana" en Cartona" onder leiding v. den heer J. A. Mulder Bondsmarsch Tirailleursmars. J.Werkman Mignonnettet Ov. J. Bouman Sarie Mareis C. J. N. Corie Lentezang M. J. H. Kessels Spearmint V. Turine Bellatrix (Ouv.) M. Caldero Heidewitzka Karl Berbuer Lippe Detmold Lud. Siede Afgew. d. Vad. Liederen. Het publiek wordt drin gend verzocht onder de muziekno.'s stil te zijn. De liederen s.r.p. mee te zingen Voor Uw Kinderfeesten. Poppenkast en Goochelen Billijke Condities. Beleefd aanbevelend, J. Brust, Zuidbroek B2. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst bij onze 25-jarige Echtv. ondervonden. Hoogezand, Kielsterstr. 55 Fam. S. Taai Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst. bij onze 25-jarlge Echtver. ondervonden' Kolham, Juni 1945. J. J. Tepper K. Tepper-de Vries. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst, bij mijn 40-j. ambtsjubileum betoont en bij onze 35-). Echtver. Sappemeer, Middenstr. 93 P. Vierkant, J. Vierkant Pronk en Kinderen. Voor de zeer vele blijken van deelneming onderv. bij het. overlijden van onze gel Moeder, Groot- en Over- grootmoeder Riekeltje de Vries, betuigen wij onze hart. dank Foxhol, 22 Juni. Kinderen, Klein- en Achter- kleinkinderen. Het adres van H. DamhofT, VOERWERKEN, is thans Kleinemeer No 148 over spoor, Tel. 34.6 te Sappemeer. Het Bestuur van het Wa- terschap de Verenigde Waterschappen „Kleine meer en Borgercom.nie Westkant", maakt bekend dat ie. zijn publicaties vanaf heden in „Oost-Goo- recht" uitg. T, K, Kremer Sappemeer, zullen verschij nen 2e. vanaf Woensdag 27 Juni tôt Woensdag 11 Juli e.k. door belangheb- benden ten kantore van den secr.-boekh. ter inzage lig gen het ontwerp ,,bij zonder règlement" de rek. en verantw. i944-'45 de ontwerp begr. i945-'46, Hoogezand, 27 Juni '45. De Voorz, A. Mulder J.Wz. De Secr. G. Botke. Juvenaat St. Jeseph. Al onze Weldoeners te Groningen, Hoogez., S'meer en elders in de provincie. Onze evacuatie is afgelo- >en. Wij gaan weer terug. Jet is een moeilijke tijd voor ons geweest, maar door Uw krachtdadige hulp zijn we hem doorgekomen. Hartelijk dank voor ailes wat U voor ons deed. Wij blijven voor U bidden. Broeders en jongens van juvenaat St. Joseph te Hoogz. Adres inLimburg: Weller- looi (L.) Bureau ,.Actief" D. Schut, Verl. Hoofdstr. 29 Hoogezand. Tel. 318. Heeft weer aan te bieden verschillende woningen il Hoogezand en Sappemeer. Houdt zich tevens aanbev, voor opdrachten van boel- dagen e.a. transactie's. Hebt u nog een stuk Zeildoek of Jute? Wij maken U een prima fietstas. Tevens (reparatie van aile soorten jute zakken en Dekkleden. Uw adres: W. Oldenburger, Knijpslaan E 446, Kolham Bode v.d. ARK rijdt weer Dinsdags en Vrij dags naar Groningen. Aanbevelend E. v.d. Ark en Zn Vrijz. Jeugdd. H.-S. voor Jongeren v. 16-30 jaar Zondag 1 Juli des morgens 11.30 uur in de Ned. Herv Kerk te Sappemeer. Voorg. ds. C. A, Schenk. Onderwerp,,Vcoruit". Attentie Kuikens. Vrijdag 29 Juni, verwacht weer een zending 1-daagse Kuikens. Bestellingen wor den aangenomen door: L Haarlemmer, Martenshoek, R. Braam, Hélium, Sam Blaauw, Slochteren en G. Veen, Kolham. Fondsboden gevraagd te Hélium, Hoogezand en Scharmer-Harkstede, bij voork. M.U.L.O.-diploma, leett. 25-30 j. Eigenh. ge- sclîreven soll. te richten aan den Administrateur van het Alg. Prov. Gron. Zieken- fonds, Parklaan 5, Gronin gen. Persoonl. bezoek uit- sluitend na oproep. Middenstandsdiploma. Vlugge en serieuze opleiding. Aangifte van Leerlingen voor de nieuwe cursus vôôr Juli a.s. bij den heer J.D. Bruins, Hoofdcommies ter Secret. Sapp.. Middenstr, 22. Lijst van vele geslaagden ter inzage. Billijke condities Ondergetekende houdt zich beleefd aanbevolen voor aile voerwerk, ook clubjes naar het meer brengen enz. D. Roek, Kielsterstraat Hoogezand. Kinderwagen van 1933 en gr. Kinderledikant ook wel ruilen voor 2-p. Matras. B,Hassing,voer- n, Noordbroek A 166 zo goed als n. Jacquet met gestr. Broek, Wed. H. Koeneman, Hoofd- straat 98, Hoogezand paar Laarzen m. houten zolen m. 42-43, koperen Pomp met fontiel en een ijz, Pomp ailes m. bijb. bij A. Kremer, Woord- mansdijk 7, Westerbr. Hoogezand-Sappemeer. Dagelijks behalve Zaterdags geopend van 67 uur. Jeugdbank iedere Zater- dag van 2—4 uur. Boerenwagen met vlakke laadbak, 2 Wipkarren, Ploeg en 2 Eggen, Noord broek A 186 Zwemveren. Nero vraagt ;n Badmeester(es) aanbieding schrittelijk voor Juli bij den Secretaris H. Kamphuis, Luth Kerkstr. 89, Sappemeer. PETROLEUM. Indien weer voorradig, zal dit door ons in dit blad worden bekend gemaakt. Bon 440 kah reeds worden ingeleverd. aanbevelend: Bergman, Kleinem.sterstr. 5 H. H. Feestgangers, Engageert voor uw Dancing» Plezierritten en feestpartijen „Duo Dôling" Beleefd aanbev. H, Dôling, Musius Torenstraat 36B, Zuidbroek. Bijwerken Leerlingen van U.L.O., H. B, S. en Gymnasium door student. Zeer billijke condities. F. Runge, Parallelweg 23, Hz Gesloten wegens Vacantie Hoogezand G. W. Verver 9-14 Juli. S. B. Ronde 22-28 H. Eising le week Aug. O. Hulshoff L. Venema J. Landman Kropswolde Geerts J. Bouwman 2e week Aug. H.v. Buuren 3e Sappemeer: H. de Vries 2-7 Juli. J. Baas 16-21 G. H. Kuiter le week Aug. A. Verver B. G. Ronde 13-18 Aug H. Schomaker Schoenmakerspatroonsver. HoogezandSappemeer. Weer enige uren beschik baar voor het geven van Muzieklessen voor Man doline, Banjo, Guitaar en Trompet. Vakk. opleiding zowel theoretisch als prakt. Billijke condities. J. Poste ma, Zuiderstr. 8, S'meer Telef. aangesl. onder no. 463 Bureau vooj Admin. en Belastingzaken H. TEN HAVE Jan Huitzingstr. 15, Hgz Bode J AC. H ES van A.P.G.Z. groet met deze door plotseling vertrek in gelijke functie naar Gron. al de bekenden en Verzekerden Te Koop Maden v. vissers doosje meenemen. J. Water- mulder, Heerenstr. 67, Sappemeer 2 nieuwmelk Koeien en een Kalfkoe, bij J. Swiers, Foxhol beste Meikgeit keur uit 2 of ruilen tegen Schaap ooilam. B, Dusink,Spoor- straat 47, Martenshoek of ruilen Dames Onder- goed, lange grijze Man- tel of Schoenen tegen Buitenbanden. Reuvers p.a, Pronk, Stationsstr.5 2 over 't Spoor, 2 Kippen en jonge Geit Woldweg 187, Kropsw. nieuwe o. kw. Kinder- ledikantje. Hoofdstr. 74 Hoogezand Meikgeit en te koop gevraagd Wandelwagen- tje. B. Kraster, Kleine- 25I of ruilen 2 p. Z. Heren- schoenen en 1 p. Dames- schoenen. F. Wolthuis, Slochterveld achter Zui- velfabriek 1 stamboek Fokzeug plm. 50 K.G., bij U. Uildriks, Spitsbergen, Zuidbroek klein Kamerhondje ook wel ruilen tegen jonge Geit, beste lage br, Jon gensschoenen m. 38 tegen m. 40. Wed. P. Nieuwold Muggenb. E 539a, Kol ham Jacquet en vest m. m. kw. zo goed als nieuw, nog beste Stoelen m. rood trijp, eikenh. Boe kenhanger, 2 hooge Hoe den. Oudeweg 14, Wes terbroek beste Studieviool compl. ook w. ruilen v. Guitaar of Banjo. J. Postema, Zuiderstr. 8, Sappemeer mooie vierkante Tafel Middenstraat 93 2 goede Melkgeiten. G. J. Brôerken, Noorderstr. 129, Sappemeer GEVRAAGD net Dagmeisje. K, Bron- sema, M. Veningastr. 7 Hoogezand voor direct een fl. nette Dienstbode voor d. of d. en n. Wed. A. Tepper Woldweg 180, Kropsw. Gummilaarzen m. 46 en Boodschappentas o. w. ruilen tegen donkerbl. Kinderwagen m. bedje en kussentje. J. de Roed, Gockingalaan A 128, Noordbroek net Dagmeisje, Zondags vrij. door L. Deuntje, Manuf., Kerk straat 13, Hoogezand. gro te Koffer m. slot. Mej. J. van Zeist, Sloch- terstraat 6, Sappemeer net Meisje voor d, en n. Aanbied. Café Topper, Winschoterdiep, Gron. Dag- of Morgenmeisje, of Werkster 3 maal per week. Mevr. Cley, Noor- dersingel 31, Hoogez. of ruilen 2 p. Gymna- stiekschoenen maat 43, 2 zw. Gymast.broekjes gr. maat, 2 zw, Trai- ningsbroeken. Aanb. m. prijsopgaaf aan K. Zwa- neveld, Slochteren D 292 AE. net Dagmeisje of Meisje de winkel. Prenger's Bloemenmag., Hoogez. voor direct net Meisje voor winkel en huish. H. Venekamp, Zuider- straat 13, Hoogezand nette R.K. Huishoudster in eenv. gezin met kin deren. B, G. Lockhorn, Smitslaan 30, Hoogez. voor direct nette Werk- vrouw. H. Venekamp, Zuiderstr. 13, Hoogez, nette Huishoudster bij eenb. pers, H. Voorde- wind, Zuiderstraat 43 Hoogezand nette jonge Huishoudster bij landb. G. Bege Scharmer F 19 zo spoedig mogelijk een nette Huishoudster voor Enschedé. Aanb. G.Knip Spoorstraat 46, Hoogez. 2e Bakkersbediende of nette Leerjongen. H. Bontkes, Sappemeer Bakkersbediende verstaande. A. bakker, Kolham z, w. Cost. Bakkersleerling of enigs- zins Gevorderd niet ben. 17 jaar. R. Heikens, Noorderstr. 50, S'meer. Erwtenstroo en enkele voeren Hooi. S. Akker- man, Noordbr.straat 33 Sappemeer beste afgezeugde stamb. Zeug. H. Olthof, Jagers- wijk 45 Preiplanten, W. Mulder Noorderstr. 206, Sapp. 7ï halfw. Raskonijnen (aile getat.) v. Z.G. of G, ouder», Black and Tan, Haaskl. VI, R., W. Weener. S, J. He- venga, landb., Noord broek A 173 Mandoline, 2 snaren stuk J. ter Veen, A 124I Noordbroek Ruilen Woonark 4 vertrekken staalijzer onderb, veor een Woning te S'meer of Hgz. ook wel bijbet. A.b. Tiggelaarswijk, Gr. Dijk, Slochteren of 2 Jongens v, lichte werkz.heden. Aanm. Ar- beidsbeurs. Victoria-Mij, Sappemeer Wortelbrekers. J. H, Geling, Luth. Kerkstr 67, Sappemeer flinke Kwekersknecht. Koning, Slochterstr. 40 2 flinke Wallenmaaiers, door K. B. Bouman, Jagerswijk 31, S'meer fl. Wallenmaaier. L. J Munneke, boerderij J Mulder, Kalkwijk W 48 Aardappelrooiers, z spoedig tebeginn. Wed W. J, Berg, Borgerc. 22 Boerenarbeider met aile voork. werkz. bekend Ruime woning met tuin aanw., st. en gel. Kalk wijk Lula O. A. Nie wold Lula West 10 fl. Arbeider, woning met tuin aanw. L. Klooster huis, Lula-Oost 4 Zakenpand xn stad florissante plaats. H. Ge ling, Stationsstr, 1, Veen dam hele of ged. van Inboe- dels, Zolderopruiming en Antiek tegen hoogste prijzen. G. Wijsbeek, Boven Westerdiep 91, Veendam een in prima staat ver- kerend Wandelwagcntje. H. ten Have, Jan Huit zingstr. 15, Hoogezand Te koop of te huur gevraagd Klaverruiters v. 1 H. Groenland, door J. Ho- ving Hz., Kropswolde 99 Te huur of te koop een Hand- kar. B. Timmer, Smits laan 14 Te huur gevraagd te Hoogezand, Woning voor een kl. gezin. J. M. Haarman, rustend H. d. Sch. Bierum (Gr.) Biedt zich aan een net Werkmeisje voor enige dagen per week. Wilhelminastr. 91 Sappemeer Wie wil mijn Hond africhten voor de jacht. Aanb. S. Dijk, P. Ve- nemakade 71, Kiel- Windeweer Weggelopen een zwartbr. Hondje teef, luisterende naar de naam Terri. Gaarne bericht bij H. B. Bodewes, Hoofd straat 42, Hoogezand Vermist Drentse Patrijshond teef, luisterende naar de naam Trix. Terugb. t. b. bij D. P. Rensema, Hooi- land, Slochteren Gevonden eenTrouwring. Terugb. t. g. k. bij W. Siebring, H. d. S., Tripscompnie, Verloren een Bril in etui vanaf Café Landman Steendam tôt en met Scheltens Vroombos. 1 Terugb, t, b. K. Niemeijer, Luth. Kerkstr. 88, Hoogezand-

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2