wijken van Ferrara wordt hevig g< vochten. Het vliegveld der stad is reed veroverd. In het Westen hebben tro« pen van het 8e leger Ferrara reec achter zich. De in wanorde naar hi N. terug trekkende D. troepen werde door de Geai. luchtmacht hevig bc stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieë buitenwijken van Tokio. Onder c doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eersi maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbe hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkomj werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij vvacf thans de regelingen voor zijn vervot naar Frankrijk af. Korte Mededeiingen. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gewezen, dat het - behouder machtiging van den Provincialen Mi litairen Corrmissaris- verboden is d tankgrachten te slechten of dicht 1 gooien. Eventueele aanvragen om deze hîr. dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we 'uimen, dienen te worden gerict de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.Vi ie provincie Groningen. motief om deze tankgrachte lsnog in stand te laten is gek gen h êdR CTm^l^tQeliQrnstig_g( bruik voor mogelijke verbeteringen waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf 1 Anloo heeft aan het licht gebrach dat hier een zeer groot aantal perse nen slachtoffer is geworden van J Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat alsn eenige slachtoffers kunnen word geidentificeerd. In verband met dit onderzoek wo den degenen, die vermoeden, dat f milieleden of bekenden hier kunni zijn om gebracht, zoo spoedig mog lijk verzocht een photo van de personen in te leveren bij den Sta Commandant, Westerkade 10, Kam< 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete t steeds te Londen. De ministre m voortdurend conïa< 'rijde deel van Nederlan !e ministers vertoeven gi ns land, o.a. de minist andsche Zaken. eeren in de open lue „Neerlands Herrijzenis" Sportklanken. Margie Kamps, zeggen wij U hart. dank. Stadskanaal: Dr. J. Jager, C. F. Jager-Veninga. Gron.: H. Jager, A. A. Jager— Aeilkema en Kinderen. Wie kan Denk niet Radio ,,Herrijzend Nederland" deelde mede, dat de uitvoer van fietsbanden uit Engeland is stopgezet. Wij zullen enige maanden langer tevreden moeten zijn met surrogaatbanden of bandeloze vvielen Naar aanleiding van ons artikel „Wij vragen de aandacht voor het Noord- Oostelijk deel van ons land" ontvingen wij van een spoorwegman het volgende schrijven „Geaehte Redactie, Tôt mijn spijt moet ik u berichten, dat ik het in het algemeen niet geheel eens kan zijn met uw artikel in Oost Goorecht van 30 Juni, ,,Wij vragen de aandacht" enz. V olgens U zou het Wes ten bevoorrecht worden bij het Noord- Oostelijk deel van ons land. Het is te prijzen, dat de drijvende centrale te Antwerpen, die daar vermoe- delijk reeds lang voor de bevrijding aan- wezig was, thans stroom levert aan Rot terdam. Dat deze centrale geen stroom kan leveren aan Groningen kunnen wij toch wel begrijpen. Hier moet worden gewacht op de aanvoer van kolen, en daar deze moeten worden vervoerd door een deel van Nederland, dat ernstig is geteisterd door de oorlogshandelingen ligt het voor de hand, dat de kolenaan- voer juist naar Groningen met grote moeilijkheden heeft te kampen. Dat in het Westen eerder treinen rijden dan in het Noord-Oosten is zeer goed te begrij pen. In het Westen zijn geen bruggen vernield. Wanneer het omgekeerd was, zouden er in het Noord-Oosten eerder treinen rijden dan in het Westen. De stoutste bewering is wel, dat er aan het herstel der lijnen niets wordt gedaan. Ik kan U inlichten, dat van de nieuwe spoorbrug, die in Zuidbroek wordt gebouwd de bruggenhoofden thans klaar zijn. Men is bezig met het metsel- werk voor de peilers. Wanneer dit klaar is moet de spil worden geplaatst en bé ton gestort. Eerst hierna het hard worden van het betonwerk duurt plm. 3 weken kan de thans reeds gereed zijnde brug worden geplaatst. Wanneer wij nu eens gaan zien naar de herstelwerkzaamheden van de Hoo- gezandster-, Bonthuizer- en Borgerc. bruggen geloof ik, dat de werkzaamhe- den van de spoorbrug te Zuidbroek daar zeker niet bij achter staan. Verder is de noodbrug over het Drents diep gereed en de nieuwe brug over het Foxholster- meer ter plaatse gedeponeerd. Levert geen critiek alvorens goed te zijn ingelicht. Vele Groningers voelen zich bij het Westen ten achter gesteld. Dit is niet yvaar. Zet de gedachten toch van U af. Ik heb er niets van gemerkt gedurende de tijd dat ik hier woon. Wij zouden het herstel allen gaarne vlugger zien gaan. Wij moeten echter geduld hebben, er wordt heus wel gewerkt." H. v. B. (Het doet ons genoegen, dat van de zijde der Spoorwegen op ons artikel wordt gereageerd, want daaruit blijkt, dat men v,an de inhoud kennis heeft ge- nomen. Dat wij critiek leverden zonder goed ingelicht te zijn is onjuist. Wij wa- ren van de stand der herstelwerkzaam heden volkomen op de hoogte, en ook weten wij, dat intussen te Groningen de eerste trein is aangekomen," en dat waar- schijnlijk het traject Nieuwe Schans Winschoten binnenkort weer gereden zal worden. Indien in ons gewest de spoor wegen grotere schade hebben geleden dari in het Westen, zou dat een reden temeer zijn om de zaak energiek en met zoveel mogelijk beschikbare krachten aan te pakken. Dat er thans gewerkt wordt neemt niet weg, dat wij achter het Westen aankomen, terwijl wij toch eerder bevrijd waren. Een hardloper, die in een athletiek- wedstrijd in de achterhoede geraakt heeft bijna geen kans meer in de kop te komen. Zo is het ook met het economi- sche leven. Daarom hebben wij een waarschuwende stem laten horen. Red.) Voetbal: Kwiek I en F.V.V. I hebben Zondag de eer gedeeld. De uitslag van de wedstrijd is 33. Ondanks het gladde terrein stond de strijd op een behoorlijk peil. Direct na de aftrap zette F.V.V. een mooie aan- val op, die besloten werd met een prima schot, dat door keeper Bakker, die in deze wedstrijd uitstekend werk verricht heeft, op het nippertje werd gehouden. Geleidelijk kreeg Kwiek enig over- wicht, dat in 2 doelpunten werd uitge- drukt (van B. Deiman en J. Scheen). Ruststand 20. Na de rust kreeg Kwiek een inzinking waarvan F.V.V profiteerde door de 2-0 achterstand oni te zetten in een 32 voorsprong (twee goede doelpunten van v'enema, en één van linksbuiten Sloots.) Daarna herstelde Kwiek zich en na enige malen tegen de lat te hebben ge- schoten bracht A. J. Scheen in de laat- ste minuut de partijen op gelijke voet. Fusie tussen de Verenigingen Iloogezand S.V.H en H.S.? Reeds enige tijd worden er te Hooge- zand door de besturen van bovenge- noemde sportverenigingen in overleg met en met medewerking van de Ge- meentelijke Sportcommissie voorberei- dingen getroffen om te komen tôt fusie der drie verenigingen. Enkele gezamen- lijke bestuursvergaderingen zijn te dezer zake reeds gehouden, waarbij afgevaar- digden van de Sportcommissie aanwe- zig waren. In de laatste van deze ver- gaderingen, gehouden Woensdag j.l. werd besloten, dat de drie besturen nog- maals afzonderlijk over het fusieplan zouden vergaderen, en dat deze week door iedere vereniging een ledenverga- dering zou worden belegd, waar dan de beslissing aan de leden is. Bij deze ver- gaderingen zal de heer H. Baas„ voor- zitter der Gem. Sportcommissie aanwe- zig zijn om eventueel de leden de wen- selijkheid van een fusie uiteen te zetten. Met grote blijdschap geven wij U kennis van degeboorte van onze Dochter I N A, die bij het H. Doopsel de namen ontving Geessien Elizabeth Engelina. Hoogezand, 24 Juni 45. Verl. Hoofdstr. 38. P, Woldringh, E. W. Woldringh-Grômmel. Tijd. St. Jozef-Stichting Sappemeer. Ondertrouwd Heiko Roukema en Jantje Bos Huwelijksvoltr. 14 ]uli. Schildwolde C 3, |uni 1945 Bé Weites en Grietje Flik hebben het genoegen U kennis te geven van hun voorgen. huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Zaterdag 7 Juli a.s. om 11 uur te Hoogezand. Kropswolde, Woldw. 177 Kielwindew., Dorpsstr. 33 Hoogezand, Juni 1945. Gelegenheid te fel. v. 4-5 u. A. Blaauw en B. A. Zuur geven kennis van hun voor genomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op 16 Juli a.s. Slochteren D 191, Juli 45. Zaterdag 7 Juli hopen mijn geliefde Ouders A. F. Knip en D. Knip—Westman hun 12'/2 Echtv. te herd. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankb. Dochtertje Grietje. Hoogezand, Fabriekskade 8. Bij deze betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van deeln. onderv. tijdens de ziekte en bij het overlijden van Arend Koning, in het bijzonder aan Dr Beukema en Zr. Noordewier Kalkwijk, 30 Juni 1945. Fam. F. Koning-Baptist Voor de zeer vele blijken v. deelneming ondervonden bij het plotseling heengaan v. onzen innig geliefden teer beminde Zoon H A R M, betuigen wij onze innige dank. Hoogezand, 30 Juni 1945. Hoofdstr. 53. J. Jansen. A. Jansen—Hamminga Voor de deelneming, die wij mochten ontvangen, bij het overlijden van onze lieve Moeder, Behuwd- en Groot moeder Voor de Boeldag te houden op Zaterdag 14 Juli te Hoogezand worden opgaven spoedig ingewacht bij den Veilinghouder K. v.d. WAL Heden overleed zeer plotseling na een ziekte van enige dagen onze innig gel. onvergetelijke, zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Derk van Loenen, in de ouderdomvan59j. Westerbroek, 1 Juli '45 Uit aller naam J. van Loenen-Oomkens en Kinderen. De teraardebestelling vindt plaats Vrijdag 6 Juli a.s. des nam. 2.30 u. Zij, die den overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden aan 't sterfhuis verwacht. Heden overleed onze lieve Opa Derk van Loenen, in de ouderdom v. 59 j. Westerbroek, 1 Juli 45 Reinie. Juurtje. Koos. Juurtje, Derk. Tjakko. Anneke. Heden nam de Heere tôt zich onze jongste lieveling en Zusje Harmanna Anna Maria, in den aanvalligen leef- tijd van ruim 6 maanden. Hoogezand, 1 Juli '45. Krulweg 12. H. Smit. J, Smit-Brugge en Kinderen. Zalig is het kinderlot, vroeg gestorven, jong bij God. De begrafenis zal plaats hebben op Don- derdag 5 Juli a.s., nam. 2 uur. Inzameling van goederen Op Vrijdag, 6 luli en Zater dag 7 Juli a.s. zal in de gemeente Zuidbroek e inzameling van goederen worden gehouden ten be- hoeve van de oorlogsslacht- offers. Voor bijzonderheden zij verwezen naar het in dit blad opgenomen stuk van den Voorzitter van het Nederl. Volksherstel, Petroleum Ondergetekende houdt zich aanbevolen voor het leveren van petroleum op bon 440. Zodra weer voorradig, wordt het thuis bezorgd. Bel. aanb. H. Bakema, Wilhelminastr. Sappemeer. 15 Juli a.s. vestigt zich te Groningen Mej R. W. Klasens, Vrouwenarts, Tel. 21251. Spreekuur van 11—12 u voorlopig ten huize van dr. D. J.deWaard, Heerepl. Tel. 28039. Van een lapje stof groot 50 bij 65 cm. of oude jas of broek kan een pet ge- maakt worden. Wed. G. Clobus, Sappem. Toelating v. leerlingen op de Bewaarschool te Kleinemeer. De aangifte van nieuwe leerlingen voor toelating tôt de Bewaarschool te Kleine meer moet geschieden op Maandag 9 en Dinsdag 10 Juli 1945,des namiddags van 4 tôt 5 uur bij het Hoofd der school te Kleinemeer De kinderen, die de Be waarschool wensen te bezoe- ken moeten bij de aanvang van het schooljaar de leeftijd van 23U jaar hebben bereikt. Bij de aangifte dient trouw- boekje of geboortebewijs te worden overgelegd. Heden overleed, zacht en kalm, onze innig ge- liefdeVrouw,Moeder,Be huwd- en Grootmoeder Margaretha Doornbos, in de ouderdom van 59 j. Sappemeer, 3 Juli '45. Uit aller naam J. Schepel. De begrafenis zal pl. vinden den 7 Juli, 's nam. 2 uur, te Sappemeer, vertrek sterfhuis Kalk wijk O. 71, Hoogezand. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden aan 't sterfhuis verzocht. S. G. Meihuizen, Arts wegens ziekte tôt nader aan- kondiging afwezig, Waarneming door Dr. J. Beukema plus assitent. Hoogezand ten W. van Kielsterstraat en Kerkstraat door de Doktoren aldaar. Alg. Nederl. Bouwarbeidersbond. Afd. H.S. en Kiel. Openbare Vergadering op Vrijdag 6 Juli s' avonds 7.30 uin 't Café Wed. Groeneveld Spreker: H. Porringa. districtsbestuurder. Bouwarbeiders, Schilders en Stucadoors, bezoekt allen deze belangr. vergadering Het voorl. Bestuur. een net Meisje, voor d. of d. en n. grote was buitensh. hulp voor ruwe werk aanw. bij F. Boer Slochterw. 2 Sappemeer HEROPENING Onze Winkel en Werk- plaats zijn wederom geopend Verkoop en r^paratieinrich- ting v. Rijwielen, Motoren, Naaimachines, Elec. Appar., Philipsgloeilampen. Haarden Kachels. Koper, Lood- en Zinkwerken Sanitair. Werkplaats geopend van tôt 12 u. en 2 tôt 6 uur. Zaterdags tôt 1 u. geopend. Mogen wij u na een ver- blijf van 1 jaar in de Duitse Concentratiekamp weer tôt onze geachte clientèle rekenen Onze leus is Spreek met Maatjes en 't komt in orde. Beleefd aanbevelend R. Maatjes Zn. G, Imbosstraat. Foxhol K U I K E N S. De bestelde Kuikens kun nen a.s. Vrijdag tussen 6 en 10 uur worden afgehaald. Voor de komende week wor den nog bestellingen vrij- blijvend aangenomen. L. HAARLEMMER, Pluimveebedrijf, Martensh. invalide jongen enige tijd aan een schrijfmachine helpen H. BOEKHOLT, Nw. Laan 6, Hoogezand. De Algem Ned. Me taalbewerkersbond afd. Hoogezand-Sappemeer roept aile Metaalbewerkers op ter vergadering op Woensdag 11 Juli, s av half acht, in Café Rowaan, „De Nieuwebrug", v. Roij enstraat. W. H. Segaar van Groningen zal spreken over het onderwerp „De Vakbond Nu en in de toekomst Komt allen op Het Bestuur T urfvoorziening gemeente Hoogezand. Zij, die een aanvraag voor Turf hebben ingediend, moeten vôôr 15 Juli '45 een bedrag van f 35.voorschot storten ten kantore van den Gemeente-ontvanger te Hoo gezand. Het kantoor is geopend des voormidd. van 3012 uur. Hoogezand-Sappemeer. Dagelijs behalve Zaterdags geopend van 67 uur. Jeugdbank iedere Zater dag van 24 uur. ze zullen het nog niet weer in voorraad hebben. Stap gerust binnen en praat er eens over. We doen aile mogelijke moeiteom U van diensttezijn Vraagt advies van Uw Drogist Harm Schaaphok Ass.-apotheker hoek Slochterstraat. Levert thans Uw Spéciale Vergunningen bij ons in. Wij zijn door onze relaties in staat U spoedig te leveren. B. Ruding Gz. Sappemeer. Tilburg Polder. Aanbesteding van hetruiden der wateringen. Gesloten inschrijfbiljetten bij een der Bestuursleden, uiterlijk 11 Juli, 6 uur n.m. Aanbeste- dingsvoorwaarden ter inzage 't Café de Groot. Het Bestuur. Hofel STRUVE Sappemeer. A.s. Zondag 8 Juli, 6 uur Soiree Dansante. Orkest The White Stars GEVRAAGD: net Dagmeisje K. Bronsema, M. Ve- ningastr, 7, Hoogezand wegens ziekte der tegenw. een Meisje of Werkster voor halve dagen Mevr. J.D. B.Lammerts Stationsw. 6 Hoogezand een net Dienstmeisje v. h. dagen. E. Paas. Smederij Kropswolde flinke Dienstbode v. d.of d. en n. B. Tuizinga, Wachtpost 88 Zuidbr. Meisje v, 14 of 15 jaar voor de morgenuren Mevr. Hartlief, Noorder- singel 8, Hoogezand direct een Wekster of een Meisje voor de morgen uren door K. Stoker, Kielsterstraat 81. een Dagmeisje niet ben. 16 j. of een Werkster v. 2 d. in de week Van Biessum, Parallelw. 9 Hoogezand Morgenmeisje of Werk ster, aanb. K. Addens, Stationsstr. 24, Sappem. een Dagmeisje of Werk ster Mej, B. Mulder, Noorderstr. 9, Sappem. net Morgenmeisje aanb. tussen 78 u. 's av. Carrosseriefabr. H. Pot, Heerenstr. 15 Sappem. v. direct een nette Huis- houdster in burgerhuish. door een eenbaar pers. L.Hogenberg, Westerbr. Oudeweg 86 een p. M. Schoenen m, 381/2 o. w. r. t. m. 39, Mik, Heerenstraat 42 een Transp. buitenband 28 k. 2 of r. t. 26 k. 2. H. W. ten Cate, Van Royenstr.W. 50 Kropsw. een Foxterrier Kerkstr. 2, Hoogezand 3 jonge Dr. st. Jachth., 1 Dw. Pincher, 1 ratt. vanger, 10 Legkippen, 12 witte Loop Eenden, 1 1 col, Wijand, t4 Patr., 12 Holl. Kuif- kriel, Henkuik. en partij j. Hanen bij A. Ottens, De Groeve D 60, Zuidl: Erk. Poelier en pluimv. handel, tevens gevr. partij Kippengaas Rolstoel, tev. Closetstoel Wed. J. Hanekamp v. Royenstr. 37, Hgz. ten kantore v. IJzergie- terij Koning Typiste Soll. ArbeidsbeursS'meer een Huisnaaister F, Mulder, Verl. Hoofd str. 80 Martenshoek een flinke Boerenarb. d, K. B. Bouman, Jagersw. 31, Sappemeer Aardappelrooiers (sters) Maandag te beginnen Wed. W. J- Berg. Borgercomp. 22 voor dir. een flinke Ar- beider door H. Boer, Achterdiep no n een Zichter v. koolzaad K, Meijer, Westeind C 29 Zuidbroek ter overname studieboe- ken voor opl. huish.kun- dige. Deel I en II A. Geling, Zuiderstr. 119 Sappemeer Onderwijzeres zoekt zit- en slaapk. of zit-slaapk. met of zonder pension te Hoogez. J. v. Daalen, Parklaan 13, Hoogez. Te Koop een beste stamb. Fokzeug geschikt voor fokken en mesten Gebr. Nienhuis, Dorpstr. 29 Kiel-Windeweer 2 beste guste Schapen, Café E. Vroom, S'meer jonge konijen gr. Zilvers l.z. v.G. enZ.G. Ouders bij A, Hollander, Van Royenstraat West 27 een Wasmachine met wringer, A. Holthuis, Kleinemeer 12 twee persoons Ledikant, Litsjumeax met matras, Handnaaimachine, Was- tafel en Tafel m. 6 Stoe- len, 2 Konijnenhokken 1,90 m, lang, H. v. Dam, Vonderpad 8, Westerbr een houten Schuurtje, m. 1. 2.75 m. br. en r. Kinderschoenen 23 t. 25 H. Wiltjer, Kolham Station E 339a 6 H.Ai Wallen om te hooien, Wed, O, de Boer Kalkwijk West 55 1 p. m, Schoenen m. 31 nog n.ofruilen t, m. 38 D. Schoenen, H. Huisman Hooiland D509, Slocht. of ruilen 1 pr. Transp. binnenb. (26 k. 2) en idem wiel, 2 fietsw. 28 k. 1I/2 met frame enz. Zuiderstr. 191, Sappemeer Melkg., H. Brugge Mid- denstr. 74 Spm. Na5 u. jonge Melkgeit T. Doornbos, Gronin- gerweg 44, Westerbroek een kloek met j. Kalkoe- een en kalk. broedeieren M. Haaijer achter Zui- velfabriek, Slochteren een p. beste leren Huis- pantoffels m. 40 o. w. r. t. grotere of iets anders Kleinemeersterd. z.z. M 7 4 Kippen J. v. d. Veen, Kleinem.92 Preiplanten R. Schreuder, Winkelh Sappemeer twee beste Vaarsen Siebering. Foxham 140 1 p, Landschoenen m- 40 nieuw oliepak compleet P. Koerts, Fabrieksk. 16 Hoogezand. een partij Tarwe- en Ha- verstroo, C. de Vries, Landb.a.d. Wal, Zuidbr. 4 zo goed als nieuwe watertwist Gordijnen met tak oranje 106 bij 104cm. D. Bouman, Tripscomp. G. 5 Gem. Muntendam twee mooie Melkgeiten o. w. r. t. een guste Geit J. Zwaneveld, Kleine- meersterstr. 61 een p. z.g.a.n. Landsch. m. houten zool o.w.r. A. Korringa, Atlantapad 22, Hoogezand Preiplanten Mulder. Noorderstr. 206 6 j. Honden (siep) T. Doornbos, Gron.weg 44, Westerbroek een bruin langh.Hondje prijsbillijk. K.Niemeijer, Luth. Kerkstr. 88 S'meer Te koop gevraagd nieuwe Laarzen m. 43 o.w.r. tegen laarzen m. 42 en p. h. zw. Schoenen m. 43, tev. r. radio tegen fietsbanden, J. Buter, G. Imbosstr. 2 Foxhol Kinderledikantje Winkelhoek 14 een surrog.band o. w. r. v, iets anders C. de Vries, Landb., A. d. Wal, Zuidbroek 2 surrog.banden o. w. r. tegen z.g.a.n. voor- en achterwiel van een fiets P. Suk Vlasl. D 79 Zuidbr hoge J. Schoenen m. 34 o w.r.t.e. p. werksch.m43 Luth. Kerkstr. 9 Sapp, Damesschoenen m. 41 pl. hak wel r. t, p. z.g.a.n. Landschoenen m. 43 J. Douma Kleinemeer- sterstr. 31 een Herenregenjas o.w.r, tegen een D. Blauwe Damesmantel Parallelw. 39 Hoogez. een Zomerjurk o. w. r. v. een donkerbl. zware zij- den jurk, J. Schut, Meerweg n Foxhol kat. Jongenspakjes 4-5 j. of r. t. 2 Meisjesjurken Knijpsl. E 445d Kolham Permanent toestel, moet in goede staat zijn. Ook wel voll. invent. v. da mes-salon L. Faber, Kapper Heiligel. B12 Zuidbroek Boerderij plm. 20 H.A. (bouwl,) H. Geling, Sta tionsstr. 1 Veendam Vloerbedekking electr. Fornuis (één en ander o. w. geh. of ten dele r. t. lakens of iets anders). 's av. tussen 6.3oen 730U, Singel 31, Hoogezaad Verloren een geborduurd Mutsje te Martenshoek t. t. b. G. H. Scholtens Smitsl. 62 een Textielkaart no. 2187 Ter. t. bel. E. Hakkeling Noordbr.str. 74, Sappem. 26 Juni Portemonnaie inhoud sleuteltjes van évacué t. b, t. bel. F. Lambeck, Atlantap. 27, Hoogezand Vrijdagav. 29 Juni Zui derstr. vanaf Kleinem. (brug) tôt Wed. Kroon étui met f. 92.50 t. goede bel.t.b. H. H. Alberts, p.a. Wed. Kroon, Zui derstr. 19. Gevonden klein wit Hondjet. gem. kosten ter. te bek. bij F. Meijer, Borgercom- pagnie H ia Gouden Ring, waarsch. op sportterr. te Veendam tijdens fokd. Gaarne ter. bij T. A. Edzes, Zui derstr. 190, Sappemeer Ruilen apart Huis met tuin te Hoogez. tegen Zijkamer ofiets derg. Spoordijk 8

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2