wijken van Ferrara wordt hevig g( vochten. Het vliegveld der stad is reec veroverd. In het Westen hebben troe pen van het 8e leger Ferrara reec achter zich. De in wanorde naar hi N. terug trekkende D. troepen werde door de Geak luchtmacht hevig b« stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieël buitenwijken van Tokio. Onder d doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eerst maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbé hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkomi werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij vvact thans de regelingen voor zijn vervoe naar Frankrijk af. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gewezen, dat het - behouden machtiging van den Provincialen Mi litairen Commissaris - verboden is d tankgrachten te slechten of aicht t gooien. Eventueele aanvragen om deze hin dernissen - die intusschen de Canq deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we 'uimen, dienen te worden gericf de Sectie Vooriichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.W le provincie Groningen. motief om deze tankgrachte Isnog in stand te laten is gele gen h- bruik voor waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t Anloo heeft aan het licht gebrach dat hier een zeer groot aantal perse nen slachtoffer is geworden van J Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat alsno eenige slachtoffers kunnen worde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek wor den degenen, die vertnoeden, dat fa milieleden of bekenden hier kunne zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van dez personen in te leveren bij den Stac Commandant, Westerkade 10, Kame 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete -<■ steeds te Londen. De ministre m voortdurend contai /rijde deel van Nederlam '■e ministers vertoeven g< ns land, o.a. de ministi andsche Zaken. eeren in de open lue Sportklanken. Antje Magdalena. Hoogezand, 4 Juli 1945. Hoofdstraat 26. Stijntje Post, in de bloeiende leeftijd van bijna 23 jaar, ge liefde echtgenote van K. Schuiling. De Groeve. 5 Juli 45. G. Sluiter-Post. A. Slui- ter. Nw. Compagnie L. de Boer-Krans. B. de Boer. De Groeve H. Sluiter. U.L.O.-School te Slochteren. I Neef Sportterrein V. v. V. Zuidbroek. Waterschap „De Kalkwijk". Kornelis Hundt, begin April in de ouder dom van 30 jaar te Ham burg is overleden. Groningen, 21 Juni '45. Trompkade 3. A. Hundt—v. Ringen. Kiel Fam. D. Hundt, Gron. Fam. v. Ringen. Korte SVÎededelingen. Voetbalprogramma voor Zondag a.s. Foxhol terrein: 1.30 uur F.V.V. IIHoogezand II 3 uur F.V.V. IHoogezand I Handbal. W.I.K. is door Voorwaarts uitgeno- digd Zondag naar Groningen te komen. De, volgende wedstrijden zijn vast ge- steld Voorwaarts IW.I.K I Voorwaarts IIW.I..K. II Voorwaarts damesW.I.K. dames. BURGERLIJKE STAND. SAPPEMEER, 27 Juni4 Juli. Geboren Jacob Roelf, z. v. Elzo Derk Veen en Eliza Willemina Kerlien won. te Hoogez.; Martje Hilda, d. v. Sikke Philippus Buwalda en Trijntje Freij won. te Rotterdam; Okkelina Renske, d. v. Jacob Drenth en Grietje Tuinema, won. te Hoogez.; Alida Margaretha, d. v. Martinus Henderikus Bulder en Geertje Roelf je Bensink, won. te Hoogez.; Jan- nie Dina en Maria Petronella, d. v. Gerke Kamphuis en Geertruida Parlevliet. Ondertrouwd: Gerrit Teule, 28 j., v. Hooge- en Lage Mierde en Hillegina Voldina Wijma, 27 j., van Sappemeer. Getrouwd: Hendrik Seif en Alberta Fokkina Veen, beiden van Sappemeer. HOOGEZAND, 28 Juni4 Juli. Geboren: Pals Jan, z. v. Pals Muntin- ga en Jantje Dupon, Westerbroek; Hin- derikus Jannes, z. v. Harmannus Johan- nes Scholte en Geertje Seggers, Foxhol; Jan Andries, z. v. Andries Blaak en Al- bertina Harmanna Huitzing; Jantje, d, v. Pieter Driewes Koerts en Geessien Wolf; Anna Hindrika, d. v. Arend Vos en Margaretha Mulder, Westerbroek. Ondertrouwd: Jan Olthof, 22 j., Hoo gez. en Adriana Molendijk, 21 j., Strijen; Gerrit Dijkema, 23 j., Slocht. en Siever- dina Meedendorp, 23 j., Hoogez.; Jan Vestering, 25 j., Hilversum en Matthea Herline Oldenziel, 27 j., Kiel-Windeweer; Freerk' Drijfhout, 33 j., Hoogez. en Jan tje de Boer, 30 j., Appingedam; Hendrik Wierenga, 43 j., Slocht. en Jantina Grim- me, 34 j., Kiel-Windeweer; Pieter Vliet- stra, 28 j., Hoogez. en Geertje Rosen- boom, 24 j., Westerlee; Piet Lettinga, 26 j., Terschelling en Johanna de Boer, 18 j,, Hoogez. Getrouwd: Bernardus Jakob Hoen, 30 j., Sapp. en Alida Geziena Geertruida Brouwer, 22 j., Hoogez. Overleden: Poppe Corzaan, 80 j., Mar- tensh., weduwn. v. Jacobina de Groot; Cornelia Boer, 39 j., Hoogez., echtg. v. Harmannus Kruit; Menno Sasker, 90 j., Hoogez., echtgen. v. Trijntje Mulder; Nieko Mulder, 46 j., Hoogez., weduwn. v. Julia Helena Sienot; Harmanna Anna Maria Smit, 6 maanden, Foxhol, d. v. Hilbrand Smit en Johanna Brugge; Derk van Loenen, 59 j., Hoogez., echtg. v. Juurtje Oomkens; Margaretha Doorn» bos, 59 j., overl. te Hoogez., wonend te Sapp., echtg. van Jurrien Schepel; Jo- hannes Theodorus Donker, 14 d., overl. te Hoogez., won. te Wassenaar, z. v. Hermina Johanna Donker; Geert Klink- hamer, 1 m., te Gron. overl., won. te Hoogez., z. v. Harm Jan Klinkhamer en Eggedina Streuper; Jantje Zwaneveld, 46 j., Hoogez., echtg. van Hendrik Nie- boer. SLOCHTEREN, 28 Juni—4 Juli. Geboren: Naantje, d. v. H. Venema en T. van der Veen. Kolham; Hindrik Klaas z. v. J. L. van der Molen en G. van der Wijk, Overschild; Dievertje, d. v. H. Vroom en H. Hartman, Slochteren: Evert Jans, z. v. W. P. Burema en A. van Niejenhuis, Slochteren; Derk je Eli- zabeth, d. v. P. Dijkman en W. van der Klei, Harkstede. Ondertrouwd: F. M. Elema, 27 j., Los- dorp (gem. Bierum) en A. Bolhuis, 29 j., Tjuchem; T. Laning, 27 j., Siddeburen en J. Westerkamp, 22 j., Slochteren; A. Battjes, 25 j., Siddeburen en B. Skrzypc- zak, 23 j., Punitz (Gostingen in Polen); T. Boelens, 24 j., Schildwolde en A Bes- ridna, 19 j., Irkliejew (Poltawa in Oekraïne, Rusland J. Wolf, 26 j., Meed- huizen (gem. Delfzijl) en A. Wildeboer, 26 j., Siddeburen. Getrouwd: P. Rath, 30 j. en M. Roelf - sema, 46 j., b. v. Siddeburen; S. Hooites, 37 j., en T. J. Perdok, 36 j., b. v. Sloch teren. Overleden: H. Rozema, 56 j., echtg. van Joh. Doornbos, Hélium (overl. te Groningen H. J. van IJren, echtg. van J. Boven, Schildwolde (overl. te Gron. M. Tepper, 45 j., ongeh., Kolham (overl. te Groningen); B. Pestman, 19 j., z. v. J. Pestman en J. Laninga, Schildwolde (overl. te Groningen); K. Brink, 48 j., echtg. van J. Schaaphok, Harkstede (overl. te Gron.); Levenloos aangegeven kind van H. Keizer en A. Vos, Scharmer. ZUIDBROEK, 28 Juni4 Juli. Geboren: |Wiena Jeltje, d. v. Harm Bettenbroek en Grietje van Dijk; Cas- perdina Margaretha Wilhelmiena, d. v. Albert Prins en Jantje Johanna Drenth; Pieterdina Hillechiena, d. v. Egge Ve- neijïâ en Stientje de Boer. NOORDBROEK, maand Juni 1945. Geboren: Derk Jan, z. v. Willem Strootman en Kornelske Nieland; Griet je Hillechiena, d. v. Freerk Venema en Anje Harmietje Kolk; Saartje Eilderien- tje, d. v. Lauwe Grofsmid en Jantina Johanna Nieland. Getrouwd: Freerk Aeilkema, 24 j. te Slochteren en Japien Weis, 21 j. te Noordbroek; Jemke Oldenburger, 21 j. te Slochteren en Margaretha Berendina van der Poel, 20 j. te Noordbroek. Vrijdag is H.M. de Koningin in haar residentie teruggekeerd. Door een juichende bevolking werd Zij in den Haag verwelkomd. In den middag werd een rijtoer door de stad gemaakt, Een 1000 koppige menigte had zich in dikke hagen opgesteld langs de route die de Koninklijke stoet volgde. Naar wij vernemen zijn voormalige S.S. lieden tewerk gesteld bij het oprui-' ming'Fwerk van landmijnen in ens land. Spanje heeft het embargo op export licenties naar Frankrijk opge- heven. R R. J. W. Knol en G. A. KnolSchuringa gevenkennisvande geboorte van hun Dochter Tijdelijk: Praediniuskliniek, Groningen. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Dochter. die bij het H. Doopsel de namen ont ving van Henrica Maria Wubbina. A. Kuipers M. Kuipers—Ruding. Tilburg, 29 Juni 1945. Bredascheweg 223. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje ALIDA MARGARETHA Hoogezand. 3 Juli 1945 M. H. Bulder G. R. Bulder-Bensink. In 1943 overleed in het kamp Neuengamme bij Hamburg onze Zoon, Broer, Neef, en Ver- loofde Gerrit Huigde Zeeuw, 25 jaar oud. Wij zullen hem in eer- bied en liefde gedenken. Doorn S. de Zeeuw— Freem Wageningen Dr. J. de Zeeuw Sap pemeer: Ds. R. deZeeuw; Doorn J. H. Freem Haarlem: M. J.Jonkmans. M. Lambers en L. G. de Boer geven mede namens wederz. Ouders kennis van hun voor-j genomen Huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Donderdag 12 Juli te Hoogezand. Dorpstr. 69) Kiel.Wind. Dorpstr. 160) Receptie van 56 uur te Kiel-Windeweer. Maarten Prins en Roelie Palland geven U kennis van hun voorgenomen, Huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woensdag 11 Juli a.s. om 3 uur 's nam. te Sappemeer. Sappemeer, 23 Juni 1945. Slochterstraat 39. Receptie van 4.306 uur. Toekomstig adres: Pr. Krugerstr. 43, IJmuiden. Zondag 8 Juli hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders N. Vos J. VosKuiper hun 40-j. Echtver. te herd. Dat wij hen nog vele jaren mogen behouden is de wens van hun Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Zuidbroek, Vlaslaan. Heden overleed zeer onverwachts onze gel. Vrouw en Moeder STIJNTJE POST, in de bloeiende leeftijd van bijna 23 jaar. Kropswolde, 5 Juli 45, Haar diepbedroefde Man en Zoontje: K. Schuiling Stienus Berend Otto De begrafenis zal plaats hebben te Kropswolde op Maandag 9 Juli a.s. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te be- wijzen worden verzocht om 2 uur samen te komen bij 't Café Kloosterhuis. Heden overleed zeer onverwachts onze gel. Dochter en Behuwd- dochter STIJNTJE POST, in de bloeiende leeftijd van bijna 23 jaar, geliefde Echtg: van K. Schuiling. Kropswolde, 5 Juli 45. Haar diepbedr. Ouders O. Post M. Post Snitjer. Midlaren B. Schuiling J. Schuiling—Bruins, Dinsdag 10 Juli hopen onze geliefde Ouders J. Gruisinga G. GruisingaBuurke hun 25-j. Echtver. te herd. Jacob en Verloofde, Roelf en Verloofde en Albertus. Sappemeer, Middenstr. 92 Heden overleed zeer onverwachts onze ge liefde Nicht Heden overleed zacht en kalm onze beste kennis Margaretha Doornbos in de ouderdom v. 59 j. Sappemeer, 3 Juli'45. A. Hammiqg. J. Hamming-v. d. Veen en Kinderen. Eerst heden ontvingen wij het droevig bericht dat op 29 April te Tesperhiide, Dld. door een noodlottig ongeval is overleden onze innig geliefde Zoon en Broeder Jan Elles, in de bloeiende leeftijd van 21 jaar. Diep bedroefd geven wij hiervan kennis Zuidbroek, Juni 1945. Fam. W. Elles. Eerst heden bereikte ons het droevig bericht, dat op 29 April te Tesperhiide (Dld,) is overleden in de bloeiende leeftijd van 21 jaar onze beste Vriend JAN ELLES Zijn nagedachtenis zal steeds bij ons in herin- nering voortleven. Zijn Vrienden Wicher en Frans. Rust zacht beste Vriend. Zuidbroek, Juli 1945. Verpachting Boerderij Ten verzoeke v, H. Uul- driks te Zuidbroek, zal be- houdens nadere goedkeuring v. 6 jaar worden verpacht: De boerenbeh. bew, door verpachtermet plm. 20.85.60 H.bouw- en Groenland te Spitsbergen, Zuidbr. C. 6. Pachtprijs f 100. p. H.A. Kijkdagen Donderd. 12 en Vrijdag 13 Juli v. 24 u. Pachtvoorw. te zelfder tijd aan de boerderij ter inzage. Beslag kan gedeeltel, worden overgen. Schriftelijke soll. met opgave van borg en réfer. uiterlijk Woensdag 18 Juli inlev. bij onderget. P. Denijs, not. te Slochteren. Boeldag Zuidbroek. op Zaterdag 14 Juli 1945 des middags 2 u. zal ten verzoeke v. Mevr. de Wed. J. Meijer, aan het perceel Kerkstr. B- 93 te Zuidbr., publiek contant worden verkocht, de inboedel als eiken secrétaire, stoelen, ta- fels. porselein, glas- en aar- dewerk en hetgeen meer als huish. art. aanwezig is. R, Zwiers, Not, te Zuidbroek. Aanmelding v. de nieuwe cursus, die na het eindigen der zomervacantie op 21 Aug. a.s. aanvangt, vôôr 20 Juli a.s, bij het Hoofd der school. De leerlingen .moeten het zesde leerj. v. een school voor gewoon lager onder wijs met goeden uitslag heb ben doorlopen, terwijl vol- gens het hoofd dier school hun aanleg en ontwikke- ling zodanig zijn, dat mag worden verwacht, dat zij het onderwijs kunnen vol gen. In twijfelgevallen kan een examen worden afge- nomen. Opleiding v. U.L.O.- diploma, toelating H.B.S. e.d. Leermiddelen worden door de school verstrekt Verdere iulichtingen zijn te verkrijgen bij het Hoofd der U.L.O.-school. K. de Boer, huidarts Noorderhaven 40, van 23 Juli niet te consul- teren. Dinsdag 10 Juli hopen onze lieve Ouders, Behuwd- en Grootouders Evert Woldhek en Geziena Geertr. Hoepman hun 25-j. Echtver. te herd. Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Hoogezand, Nw. laan 17. Heden overleed in het I Academisch Ziekenhuis I te Groningen onze beste 1 Jacob R. Bekkering in de ouderdom v. 66 j. Groningen. 3 Juli 1945. Sav. Lohmanpl. 4b. Namens de Familie, D. H. Diephuis. De begrafenis zal plaats hebben te Hoogezand op Maandag 9 Juli 's nam. 1.45. Zij, die den over ledene de laatste eer wensen te bewijzen wor den uitgenoodigd samen te komen in 't Hôtel Faber. Tôt mijn groot leed- wezen overleed heden zeer onverwachts Stijntje Schuiling-Post geliefde echtgen. v. Kars Schuiling. Kropswolde, 5 Juli 45. G. Tjabringa. Heden overleed na een langdurig smartelijk.doch geduldig gedragen lijden, onze innig gel. Vrouw en Moeder Jantje Zwaneveld, in de ouderdom v. ruim 46 jaar, geliefde Echtg. van H. Nieboer. Hoogezand, 3 Juli '45. Van Royenstraat O 151. H. Nieboer, Nettie. Wiert en Geert. De begrafenis heeft plaats gehad op Vrijdag 6 Juli. Turfvoorziening gemeente Hoogezand. Zij, die een aanvraag voor Turf hebben ingediend, moeten vôôr 15 Juli'45 een bedrag van f 35.voorschot storten ten kantore van den Gemeente-ontvanger te Hoo gezand. Het kantoor is geopend des voormidd. van 8.3012 uur. De Algem. Nederl. Metaalbew.bond afd. Hoogezand-Sappem. roept aile Metaalbewer- kers op ter vergad. op Woensdag n Juli,'s av balf acht, in Café Ro- waan, „De Nieuwebrug", Royenstr. W. H. Se gaar v. Gron. zal sp're- kenover het onderwerp De Vakbond Nu en de toekomst". Komt allen op, Het Bestuur. net Dagmeisje, K. Bron- sema, M. Veningastr. 7 Hoogezand net Morgenmeisje of Werkster, Jan Huitzing straat 4 Hoogezand Kermis op 7 en 8 Juli. Heden overleed onze lieve Buurvrouw Jantje Zwaneveld, in de ouderdom v. 46 j. Fam. H. Hoving. PROPAGANDIST gevr. v. speciaal middenstands-adm. systeem. Kwaliteitswerk. U hebt steun v. goed-opgezette reclameactie. Activiteit ga randeert uitstekende ver dienste. Adm, kennis onno dig, wèl verkoopkracht. Br. met opschrift „propagandist" z.s.m. aan Re AIta,Wester singel 24, Groningen. Het Bestuur van boven vermeld Waterschap brengt ter alg. kennis, dat ten Wa terschapshuize te Hoogezand (café J. Dijkstra), ter lezing is neergelegd gedurende 14 dagen en wel v. 9 Juli tôt 23 Juli 1945 een ontwerp tôt wijziging van het bij- zonder Règlement van het Waterschap Prov. bla den no. 15 v. 1883, en no 17 v, 1913. Bezwaren te gen die wijziging van het Regl. kunnen aan de Prov Staten gsricht, gedurende de termijn v. 14 d. en nog 3 d. daarna, hij het Bestuur worden ingediend. Kalkwijk, 7 Juli 1945 Het Bestuur H. v. Peér voorz. J. M. Huizing, secr, voor dir. fl. Dag- of Mor genmeisje. D. Hoen, Zui- derlaan 7, Hoogezand net Dagmeisje t. 1 Aug. of eerder Mej. Wilder anck, Hoofstr. 55, Hgz. net Dagmeisje. J. tenCate Zuiderstr. 114, Sappem. Morgenmeisje, K. Kroe ze, Kropswolde Dagmeisje of Werkster melden bij Huneman Nutsstr. 13 Hoogezand flinke Dienstbode door G. A. Zwarts, Trips comp. G 59 Muntendam Heden overleed zacht en kalm onze lieve Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Menne Sasker, in de ouderdom v. ruim 90 jaar. Hoogezand, 29 Juni '45. M. Veningastr. 27 T. Sasker—Mulder Kinderen en Kl.kinderen. De begrafenis heeft plaats gehad op Woens dag 4 Juli. Heden overleed zacht en kalm onze lieve Opoe Margaretha Doornbos in de ouderdom v. 59 j. Sappemeer, 3 Juli 45. Stadsk. Jurrien. Diena. Eltje. Gron. Jurrien. Grietje. Greetje. Piet. Rust zacht lieve Opoe. Heden overleed na een smartelijk lijden van 7 maanden onze geliefde Schoondochter enZuster Jantje Zwaneveld, gel. echtgen. v. H. Nie boer, in de ouderdom v. 46 jaar. Kielwindew. Sluisw. 55. Namens de Fam. Wed. G. Nieboer en Kinderen. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat onze lieve Man, Zoon, Schoonzoon, Broer en Zwager N.V. G.A.D.O. te Hoogezand vraagt 2 mnl. kantoorbed., 1 jongste bed., 1 typiste, 1 typiste met ken- ni- v. boekh. M.U.L O. dipl vereist. Soll. uitsl. schriftelijk. Sportveren. „S V. H.' Hoogezand. Buitengewone Alg. Leden vergad. op Dinsdag, 10 Juli .s. in 't hôtel „De Nieuwe Brug" (Rowaan) v. Royenstr Aanv. half acht. Zeer be langr. agenda Toegan: hebben aile leden vanaf 15 j De ouders v. de jongere le den worden eveneens uitgen Het Bestuur. Dancing Hôtel Schrage Noordbroek. Zôndag 8 Juli, Aanv. 7 u. Kaarten vanaf heden verkrijgbaar. Rotterd. Bankver. N.V. Hoogezand vraagt v. spoed. indienstreding jongste be diende (m, of vr.) Tandartsde Jong Hgz. heeft de praktijk hervat. Zondag 8 Juli F.V.V.— Hoogezand. Zondagsd. doktoren Gem. Slocht, 8 Juli Dr. Kok Slocht., Dr. Kuipers, Siddeb Tentoonstelling. De gezam. geitenfokver Muntend-, Veendam, Wes terlee en Meeden, houden dit jaar op 14 Juli om 10 u op het sportterrein te Mee den v. aile witteongehoornde geiten stamboek keuring en Tentoonstelling. Tev. lam mernummeren. Het Best, Hôtel „De Nieuwe Brug Zondag a.s. Dansen. Orkest Fam. Kok. Aanvang 6 uur Entrée f. 1.- plus Bel. Wegens omstandigh. speelde gen. Orkest j.l. Zondag niet. Gem. Dagambachts- school Hoogezand. Opleiding voor Smeden Bankw., Machine-Bankwer. Timmeren-Scheepsbeschiet. en Huis- en Decoratieschil deren. bij voldoende deeln Aangifte v. leerl. dag. d.school gedurende de school uren of door bemiddeling v het Hoofd der laatst bezochtê school, tôt 28 Juli a.s. Bij de aanvang der nieuwe cursus moet de leerling min- stens 7 klassen v. een lagere school of 6 klassen v. een lagere school en één leerj v, een school voor voort gezet onderwijs doorlopen hebben. De waarn. Dir, Ver. voor Onderl. Be graf e n i sve rze ke r i n g te Sappemeer. Algemene Ledenvergadering te houden op Maandag 16 Juli 1945 s av. 8 u., Café Dost. Agenda 1. Open. 2. Not Ingek. stukken. 4. Jaar verslag secr. 5. Rek. en ver antw. penningm. 6. Rapp kascomm. 7. Aanw. nieuw lid kascomm. 1945. 8. Be stuursverk. wegens period aftr. van de hr. L. van Hage, Joh. Praktiek en H Viening, de aftr. zijn herk en vac. G. H. Kuiter, Vastst. contrib. 10, Rond- vraag. 11. Sluiting. Namens het bestuur A. J. C. de Wit, secr. H. Schoenen m. 43 o, w. t. zw. H. Schoe nen m. 41,gymn. Schoe nen m. 43 o, w. r. t. nw. gymn. Schoenen m. 41, Zuiderstr, 14 Sappemeer Régulateur v. Radio en r. een p. Landschoenen m. 40 t. Damesschoenen m. 37, v. d. Rest, Verl. Hoofdstr. 35, n. o. Zond. GEVRAAGD: 26 bij 2 voorwiel o, r. t. 28 bij 11/2 achterwiel m. torpedonaaf, Hoofdstr. 97, Hoogezand p. Schoenen m. 38 pl. liak o. w. r, t. p. dames of herenschoenen, H. Griiben, Verl. Zuiderstr. 12 Hoogezand Verloren Woensdag plm. 14 uur uit auto, beige Regenj as, tussen Jagersw. en gar. Letmaath, t. b, t. b. aan de garage Gouden Ring, waarsch. op sportterr. te Veendam tijdens fokd. Gaarne ter. bij T. A. Edzes, Zui derstr. 190, Sappemeer zwart-grijs Hondje (Pe- kingneesjeJ.terugB. t. bel. bij U Vegter, Zuiderstr. 61, Sappemeer wegens ziekte der tegenw Dienstb. bov. i8j.v. d. en n. h. loon, M. Staal, Café Noordbroek Winkeljuffrouw, H. J Bodewes, Luxe Huish art. Martenshoek Schoolschoonmaakst. voor spoed. indiensttr, Aanbied. en inlicht. bij A. v. Dijk, H, d. Chr school te Hoogezand flinke Bakkersbediende, A. Polling, Kleinemeer Weggelopen Vermist Duitse Herdershond, teef zwart met geel, luistert naar de naam „Bobbie" terugbez. t. ruime bel. bij J. J. de Vries, Park- straat 36, Sappemeer Biedt zich aan net Werkmeisje v. enige dagen p. w., Woldw. 3, Kropswolde Aangeboden weide v. één of m. Koeien K. Kroeze, Kropsw. Te huur Klinkers, Tegenhouders, Nageljongens bij N. V.l E. J, Smit& Zn's, Scheeps- werven, Westerbroek 6 pers, Kampeertent, E. Mensinga, Kalkwijk Oost 7 Kappersleerling of iets gevorderd, H v. d. Laan, Heerenstr. 100, Sappem. een tw. dracht Melkgeit Jachtwijksl. 141 Foxham Zichter, tev. v. oogst werkzaamh. en 2 Bindst. A. J, v. d. Veen Jr., Tripscompagnie of r. tegen m. 39 een p. nw. Damesschoenen m. 37 hogehak A. v.d. Warf Noorderstr. 35, Sappem. v. direct vaste Arbeider woning m. gr. tuin aanw. M. Sluis, Kropsw. 133. Zichter en Bindster, tev. aardappelrooiers,in pand of aan te nemen bij H. Boer, Achterdiep no, 11 nette Jongen, Spoor's Kapperszaak, Hoogez. v. dir, Werkster, Breem- haar, Singel 27 Hoogez bekw. Plaatwerkers en Handlangers, hoog loon Scheepsw. Voorwaarts' Martenshoek Te koop gevraagd Leren pak, o.w. r. t, nw grijze doordr. Overjas A. Blaauw Slocht. D. 191 of r.v. iets and. Glasra men liefst dubbeldik 6 v 75 bij 100 cm. en 2 85 bij 115 cm. W Strootman, Gockinga': laan a85 Noordbroek Wie in Vredeskring Hee- ring's Zondeval v. h. Chris tendom mee bestuderen wil, lu. ^...geve zich op bij Ds. van Stout. |Mullem, Zuidbroek. Te Koop een Phonograaf met plm. 50 nummers, een zo goed als nieuwe grenen houten Kist met deksel zeer ge- schikt v. Bakker of Sla- ger, beste i-j. Melkgeit geeft 3 L. melk p. d. en mooie halfw. Konijnen Wilhelm.str. 30 Sappem. een kinder Box, een Rol- schuier, een tinnen koftie of theekan, een gr. Ko- ijnenhok en een z.g.a.n. Herenrijwiel r. v. een lichte Motorrijwiel Schreijer, G. Imbosstr. 40 Foxhol een goed onderhouden 2 pers. zeilkano Gèheel compl. Slochterstr. 63 Sappemeer. Goed onderh. Botenhuis a. h. Zuidl.meer bij H. v. d. Schuur en 2 pers. Kano m. zeil, H. H. v. Iddekinge, Jan Huit- zingstr. 3. Hoogezand p. Damesschoenen m. 38 o. w, r. t. nieuwe m, 37, v. Royenstraat W 7 Ligstoel v. zieke vrouw, Heerenstraat 24 Staat ter dekking Hengst „Lion" wordt niet meer rondgeleid na 14 Juli. Verder staat hij tôt 20 Juli 's av. na 7 u. ter dekking bij café Wiardi

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 4