wijken van Ferrara wordt hevig g( vochten. Het vliegveld der stad is reec veroverd. In het Westen hebben troe pen van het 8e leger Ferrara reec achter zich. De in wanorde naar h N. terug trekkende D. troepen werd door de Geai, luchtmacht hevig b stookt. In Japan hebben vliegende forti aanvallen gedaan op de industrieë buitenwijken van Tokio. Onder d doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eerst maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbe hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkom! werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij wacj thans de regelingen voor zijn vervoe naar Frankrijk af. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gewezen, dat het - behouden machtiging van den Provincialen Mi litairen Corrmissaris - verboden is d tankgrachten te siechten of dicht t gooien. Eventueele aanvragen om deze hin dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we 'uimen, dienen te worden gerict de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.W le provincie Groningen. motief om deze tankgrachte Isnog in stand te laten is gele gen Â7VT.7 tf^iJ^J^tpelipmstig gc bruik voor mogelijke verbeteringenvo waterstaatkundig gebied. j De vondst van het massagraf t| Anloo heeft aan het licht gebrach dat hier een zeer groot aantal persq nen slachtoffer is geworden van d Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat aisno eenige slachtoffers kunnen worde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek woi den degenen, die vermoeden, dat fa milieleden of bekenden hier kunne zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van dez personen in te leveren bij den Stad Commandant, Westerkade 10, Kame 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete steeds te Londen. De minisRe m voortdurend contai 'rijde deel van Nederlau !e ministers vertoeven g< ns land, o.a. de ministi andsche Zaken. eeren in de open lue Margien Vegter Kolham, Juli 1945. R. Rook en Kinderen. Korte EViededeiingen. kamp, achter: F. Wubbeling, F. Olthof, midden: H. Blijham, J. Pik, P. Ooster- wijk, voor: J. Koeneman, J. v. d. Huizen, B. Pool, A. Reinders, D. Eleveld. In verband met de verwachten grote belangstclling zijn vanaf drie uur kaar- ten aan het terrein verkrijgbaar. BURGERLIJKE STAND. SAPPEMEER, 5—11 Juli 1945. Geboren: Hendrik, z. v. Jan Bakema en Ephemia Bruining; Eltjo Jan, z. v. Frouko Porrenga en Egberdina Menzin- ra; Andries Tjakko, z. v. Jan Rieks en Pieterina de Raad. -nv/d: Maarten Prins en Roelfien Palland, beiden van Sappemeer. HOOGEZAND5—11 Juli. Geboren: Ide Albert, z. v. Albert van der Velde en Adriana Veenhoven; Alle- gonda, d. v. Mathijs Nelissen en Anna Maria Walraven, Heugem; Stijnus Be- rend Otto, z. v. Kars Schuiling en Stijn- tje Post, Kropswolde; Lammechien, d. v. Jan Bosscher en Isabella Eenjes, Mar- tenshoek. Ondertrouwd: Albert Nijboer, 30 j., l'en Poer en Trijntje Henkers, 26 Grcn.; Albert Visser, 31 j., te Hoogez. en Harmtien Kllnkhamer, 29 j., Zu'.dl. Hindi ilr van Weeren, 35 j., Hoogez en llina ("nristir.a Deekens, 35 j.. Gron.; Klaas Pieter' van der Vlies, 21 j., Den Haag en Grietje Benthem, 22 j., Hoog.; Johannes Petrus Huizing, 31 j., Hoogz. en Anna Juliana Maria Cordes, 23 j., Veend.; Roelof Jan Huizinga, 28 j., Hz. onlangs te Noordbr. en Alida Jacoba Hendrika de Roos, 29 j., Hoogez. Getrouwd: Jans Roelof Stevens, 43 j., Noordbr. en Amelina Àdams 31 j., Kropsw.; Berend Weites, 24 j., Kropsw. en Grietje Flik, 21 j., Kiel-Windeweer. Overleden: Stijntje Post, 22 j., Krops wolde, echtg. van Kars Schuiling; Pie ter Noordhof, 75 j., Slochteren, wedn. van Jantje Pot, later van Hinderkien Baas; Eikelina Hundt, 71 j., Hoogez., echtgen. v. Eildert Huizinga; Sieverdina Ida de Jonge, 51 j., overl. te Warnsveld, d. v. Otto de Jonge en Hinderika Krui- zinga te Hoogez. SLOCHTEREN, 5—11 Juli. Geboren: Henk, z. v. J. W. Doornbos en B. R. Wijnbergen, Slocht.; Kornelis, z. v. G. Kiel en C. Streefkerk, Harkst.; Hendriktje, d.v. H. Engelage en H.WoId- huis, Oversch.; Tjakelina Sieka, d. v. J. Schriever en J. Spijker, Siddeb.; Kor nelis, z. v. A. Waijer en H. van Delden, Scharmer; Jantje, d. v. J. Eggens en H. Siekmans, Borgweg; Jan Tjark Derk, z. •v. Tj. VV. Landman en A. Jansen, Slocht. Ondertrouwd: G. de Haan, 25 j., SI. en W. Boerema, 26 j., Sehildw.; Th. Eggens, 25 j., Noordl. (gem. Haren) en J. Lam- beck, 28 j., Kolham; B. Kok, 28 j., Farm- Siddeb.; H. A. Becking, 71 j., wed. v. J. Idsardi, Hélium; A. Winter, 19 j., echtg. v. M. J. Klein, Amsterd. (overl. te Schar mer) P. Noordhof, 75 j., wedn. v. H. Baas, Kolham (overl. te Hoogez.). sum (gem. Delfzrjl) en A, van Dam, 26 j., Siddeb K. G. Schuring, 28 j., en H. Rensema, 26 j., b. v. Slocht.; G. Kub- binga, 33 j., Meednuizen (gem. Delfzijl)' Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Zoontje en Broertje JOHANNES. Sappemeer, 11 Juli 1945. Stationsstr. 87. L. Huizing, F. Huizing Venema en Geert. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte v. ons Zoontje en Broertje Barteld Jan Anthony 12 Juli 1945. Zuidbroek, Kerkstr. B 82. J. Koekkoek G. K. KoekkoekDatema Anton. Klaas P. v. d. Vlies en Gré Benthem geven hierbij, mede namens wederzijdse Ouders. kennis van hun voorgen. huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Dinsdag 31 Juli, 's namiddags 2 uur te Hoogezand. Juli 1945, a.b. Ark Wi.Di. Foxhol, G. W. Imbosstr. 43. Thuis van 4.305.30. Henk Koeneman en Manny Ronde hebben de eer U kennis te geven dat zij hun huwelijk zullen sluiten in de kerk van de H. Wilhbrordus op Zaterdag 28 Juli a.s., des morgens om half tien waarna de gezongen H. Mis wordt opgedragen om zegen te vragen over hun Huwelijk. Juli 1945. Eindhoven Luxhumstr. 31 Hoogez. Verl. Zuiderstr. 14. Receptie: 34.30 Verl. Zuiderstraat. Toek. adres: Laurierstr. 82, Eindhoven. en A. Rumpff, 27 j., Siddeb. Getrouwd: E. Doornbos, 26 j., en J. Snakenborg, 23 j., b. v. Kolh.; H. Even- huis, 33 j., Slocht. en P. Bijmolt, 26 j., Woltersum (gem. Ten Boerj. Overleden: T. Roggema, 75 j., ongeh., ZUIDBROEK, 5—11 Juli 1945, Ondertrouwd: Oene Huisman, 21 j., v. Leeuwarden en Gezina Zuidema, 21 j., v. Muntendam, binnen de laatste zes maan- den mede te Zuidbroek; Jan Smalbil, 24 j. v. Zuidbroek en Beika Slink, 23 j., v. Veendam. OFFICIëLE PUBLICATIëN. BEKENDM AKIN G. De wnd. Burgemeester der gemeente SLOCHTEREN maakt bekend, dat een ieder, wiens huis, land enz. hetzij geheel, hetzij gedeeltelijk werd, is of zal worden gevorderd ten behoeve van de geallieer- de strijdkrachten of die inkwartiering heeft gehad, heeft of krijgt van Ieden van bedoelde strijdkrachten, gehouden is hiervan aangifte te doen ter gemeente- secretarie, des voormiddags tussen 9 en 12 uur. Slochteren, 14 Juli 1945. De wnd. Burgemeester voornoemd: J. KROL. Collège van Commissarissen voor Iïandel, Nijverheid en Landbouw, Zwolle Aan grossiers in levensmiddelen wordt het volgende bekend gemaakt: le. De regeringsdepôts zullen, met in gang van 8 Juli 1945, geen goederen rneer afgeven tegen leveringsopdrachten van P.V.C.'s en Vertrouwensmannen. Er zal slechts afgeleverd worden te gen overgave van verzamelcoupures, waarvan de vervaldatum 1 Aug. 1945 is. 2e. Het is den grossiers en fabrikanten in levensmiddelen verboden aan officl- ële instanties goederen te leveren, zon- der dat geldige toewijzingen van de Distributiedienst of opdrachten van het 1 C. A. V. V. worden overgelegd. Het publiek wordt er op altéra ge maakt, dat in de période van 821 Juli 1945, enige vertraging bij de aflevering van levensmiddelen kan ontstaan. Dit zal dan te wij ten zijn aan een nieuw sys- teem voor de bevoorrading der detail- listen. Door dit nieuwe systeem noopt men te bereiken, dat in de volgenae dis- tributie-perode de z.g. vôôrinleverings- bonnen kunnen vervallen en men direct na de bekendmaking der bonnen deze kan -honoreren. Het Hoofd van het Centraal Vrijwil- ligersbureau van de Departementen van Marine en Oorlog, maakt bekend, dat aile verzoeken om inlichtingen, omtrent dienstneming als oorlogsvrijwilliger moe- ten worden gericht aan het dichtbijzijn- de aanmeldingsbureau van oorlogsvrij- willigers. Verzoeken van dien aard, rechtstreeks gericht aan het C. V. B zullen buiten behandeling blijven, mede daar de beantwoording daarvan de Cen trale zou overbelasten. Het Hoofd C. V. B. voor dezen de Reserve-kapiteîn F. VAN DER WIJK. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming onderv. bij het overlijden van onze lieve. Vrouw en Moeder Voor Uw bewijzen van deelneming ontvangen bij het overlijden van onze lieve Dochter, Zuster, Behuwd- zuster en Tante Wilhelmina A Kraster, betuigen wij U onze hart. dank. Zuidbroek, Juli 1945. Westeind C 29a. C. Kraster G. KrasterBeerta en Kinderen. School- en Volksfees- ten te Borgercomp. op 13, 14 en 15 Juli, Zond. 15 Juli groot Soirée Dan sante in de feestelijk ver- sierde Danstent v. 700 pers. Van 36 Mâtiné, s av. aanv. 7. u., met medewer king v. de Fam. Kok, ver- sterkt dansorkest 6 pers. Kaarten in voorverkoop tôt 13 Juli. Op het Feest- terrein zijn verschillende Kermisvermakelijkh. aanwe- zig. Ruime bergpl. v. rijwiel. TijdensdeSchool- en Volks feesten te Borgercompagnie Zaterdag en Zondag Dansen het Café De Leeuw, B. H. Visser, Borgercomp. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst. bij ons 25-j. Huwelijksfeest ondervonden. G. Gruisinga-Buurke J. Gruisinga Sappemeer, Middenstr. 92. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de zeer vele blijken van belang- stelling bij mijn 25-j ambts- jubi'eum betoond. Sappemeer, Middenstr. 78. Fam. van Hoeven. Piet Vlietstra en Gé Rosenboom hefcben de eer U kennis te geven van hun voorgen. Huwelijk waarvan de voltr. zal plaats vinden te Hoogez. op 26 Juli 1945, des na middags om 2 uur. Hoogezand, 4 Juli 1945 Hoogez.. Jan Sangersl. 16a Westerlee(Gr.) Hoofdw. 121 Receptie Hôtel Faber 14.30- 15.30 uur. Toek. adres Eendrachtsw. 3 Hoogezand. Getrouwd te Bodegraven L. J. de Jong, Tandarts en E. La Gro Kerslaan 6) Hoogezand) 28 Juni 1945. Dinsdag 17 Juli hopen onze geliefde Ouders en Behuwdouders L. Brommer E. Brommer—Smedes hun 25-j. Echtver. te herd Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare Kinderen, Behuwdkind. en Verl. Hoogezand, Fabriekskade 7. Donderdag a.s. 19 Juli, ho pen onze geliefde Ouders J. Vegter en N. VegterVenema hnn 25-j. Echtver. te herd Hun dankbare Kinderen Kees, Maria, Henk, Dita Knijpslaan E 386a. Voor de vele bewijzen van deelneming ons betoond bij het heengaan van onzen lieven Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Frederik ten Cate, betuigen wij onze hart. dank. Uit aller naam A. C. B. ten Cate-Ledeboer. Borne, Dorsetplein 2. Heden overleed zacht en kalm in het Acad. Ziekenhuis te Groningen onze geliefde Vrouw, Moeder. Behuwd- en Grootmoeder Hinderkien Siebering, in de ouderd. v. 66 jaar. Sappemeer, 10 Juli 1945. Zuiderstraat 44. Uit aller naam J. Ganzeveld. Debegrafeniszal plaats vinden Zaterdag 14 Juli 's nam. 2 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden aan 't sterfhuis verzocht. Heden overleed nog zeer onverwachts in het Diaconessenhuis te Gro ningen onze zo zeer ge liefde Vrouw en Moeder Rinske Robroch, in de ouderdom v. 58 j. Hoogezand, 11 Juli '45 Singel 19. K. de Vries. Groningen Dr. Hl. de Vries Zuidlaren G. W. Nijboer, (verloofde): Hoogezand Hn. de Vries. Sj. de Vries Dijkhuis G. IJ. A. de Vries Hk. de Vries. De begraf. zal plaats hebben heden Zaterdag des namiddags om 3 u. Samenkomst in 't Hôtel Faber, Ver. voor Onderl. Be- grafenisverzekering. te Sappemeer. Algemene Ledenvergadering tehouden op Maandag 16 Juli 1945, s av. 8 u., Café Dost. Agenda 1. Open. 2. Not. 3. Ingek. stukken. 4. Jaar- verslag secr. 5. Rek. en ver- antw. penningm. 6. Rapp. kascomm. 7. Aanw. nieuw lid kascomm. 1945. 8. Be- stuursverk. wegens period. aftr. van de hr. L. A. van Hage, Joh. Praktiek en H. Viening. de aftr. zijn herk. en vac. G. H. Kuiter. 9. Vastst. contrib. 10. Rond- vraag. 11. Sluiting. Namens het bestuur A. J. C. de Wit, se> Dancing Hôtel FABER Hoogezand Tel. 22. Zondag 15 Juli, Thé Dan sant. Aauvang 3 uur. Boeldag Kolham. Op Zaterdag 28 Juli a.s. zal in café Kroon te Kol ham een boeldag worden gehouden van inb.- en s dere goederen. Opgaven v. bij te brengen goederen kunnen worden gedaan bij voormeld café Kroon ofbij R. Bouwman, Makelaar- Veilinghouder, Slochteren. TrinoseenCitrotrinose alleen verkrijgbaar op Dokters-attest De gezamenl. Kruideniers. Zondag 15 luli Hoogezand F.V.V. Aanvang half drie. KINDERFEEST. De Buurtver. „Centrum" Sappemeer organiseert op Woensdagmiddag 8 Aug. een kinderfeest, bestaande uit een Optocht v. personen, Groepen, versierde fietsen enz. en diverse Kinderspelen op het terrein, waaraan prijzen zijn verbonden. Deelname hiervoor is open gesteld voor Kinderen van 4 13 jaar, wonende tussen Bonth.brug en Borg.comp. brug N. en Z. zijde. Opgave voor a.s. Woens- dag 18 Juli bij H. DE VRIES Zuiderstraat 87. Zondag 15 luli v. 6,30-11 u Dansen in „Ons Gebouw"Zuidbr Muziek de K.L.M. Band Beleefd aanbev. I. Brust. Zondag 15 luli Dansen Aanvang 6 uur. Café Huisman Westerbr Sportterrein Sappemeer. Heden Zaterdag Aanv. 7 u. H.S.C. 1- Engels elfta! (The Royal Engeneers uit Assch endort) Entrée Tribune f 1.25 Staanplaats fo.35, longens fo.75. Kaarten verkrijgb. Zaterdagm. vanaf 3 u. aan de kas bij het terrein. Huish. Vergadering van de S.D.A.P. afd. Hgz op Dinsdag 17 Juli in de bovenzaal van Hôtel Faber, aanvang 8 uur. Zij, die geen convocatie hebben ontvangen en lid wensen te worden kunnen zich voor de aanvang van de vergadering als lid laten inschrijven. Waterschap De Ver. Waterschappen ..Kleinemeer en B. W." vergadering Stembev. inge- ianden. Dinsdag 17 Juli 45 des avonds te 7 uur in „Het Bontehuis" te Spm. Rek. en verantw.; Ontw. wijziging begroting Ontw. Begr: '45/46; Ontw. Bijz. Règlement. Bestuursverkiezing Vac. W. J. Berg (overleden) Vacantie Kappers Hoogezand —Sappemeer In de maand Augustus Van 6 t.m. 10 Augustus Sappemeer: Vochtelo, H. v.d. Laan, F. Hulshof, W. Moed. H. v. Dijk, G. Klip- huis, Mej. Schut Hoogez. H. W. Rijkens, J. D. Jager, W. Heininga, H. v. Duinen, O. C. Bosma, J. Buter. Van 13 t.m. 17 Augustus Sappemeer: M. Gooiert, S. ten Cate, Andelbeek Hoo gezand Jan Laphor, F. Weites, G- Heikens, E. Mensinga. Jak Laphor, R. Scholtens, W. Spoor. Van 20 t.m. 24 Augustus Sappemeer Hofman, Mej. Streuper, Mej. Beerta; Hoo gezand G. Laphor, F. Dijk. L. de Haan, H. de Jong, J. Smid, E. Lammers. Van 27 t.m. 31 Augustus K. Beerta, Hoogezand. Wij sluiten 's avonds om 7 uur. RUILBEURS. Metingangvan MAANDAG 16 Juli openen wij met goedkeuring van den Bur gemeester, een Ruilbeurs in het pand Stationsstraat 80 Sappemeer, naast Schoe- nenmag. „De Volendammer. Alleen nette goederen worden aangen. 'sWoens- dag middags gesloten. Beleefd aanbev. H. ROGGEN. Burgemeester en Wethou- ders der gemeente Sappem roepen gegadigden op voor de betrekking van concierge-bode gemeentehuis op een jaar wedde behoudens nadere goedkeuring van f 1600.- plus vrije woning, vuur en licht. Sollicitatién worden ingewacht bij den Burgem. vôôr 25 Juli a.s, Persoonlijk bezoek alleen na oproeping Zondagdienst Doktoren Gem. Slochteren, 15 luli Dr. Berg, Scharmer, Dr. Jen sema Hélium. Grossierderij Bulder Wie ringa Hoogezand is vanaf 16 tôt en met 21 luli a.s. wegens vacantie gesloten. Ned. Volksherstel. De Commissie N.V.H. in de gem. Zuidbroek verzoekt hun, die nog goederen ten behoeve v. de oorlogsslacht- offers beschikbaar willen stellen, dit op te geven bij den Heer C. Lubberts. schil- der te Zuidbroek B 224, waarna de goederen ten spoedigste zullen worden af- gehaald. Instituut Boelkens wegens vacantie v. 15 Juli- 31 Juli gesloten. GEVRAAGD Meisje v. d. morgenuren C. Klatter, Jagerswijk net Dagmeisje, B. Pruis- man,Noordbr,str. 85 Spm net Morgenmeisje of 3 morgens een Werkster, Mevr, Buining, Slochter- str. 126 net Dagmeisje. S. ten Cate, Kapper, Zuiderstr. 4 Sappemeer Morgenmeisje, Larmo- yeur, Luth. Kerkstr. 91 Sappemeer Meisje v. d. of d. en n, door B. Ba1kema,Noord- broek.str. 5 Sappemeer v. dir. wegens ziekte fl. Dienstbode v. d. of d. en n. R. Heikens, Sappem. Huishoudster v. dir. of in nader overleg, J. Slag- ter, landb. Westerlee nette hulp in de Huis- houding, v. d. e. n., in klein gezin, Mevr. Be- cherer, Korreweg 188a, Groningen Jullrouw in de huishou- ding of Dienstmeisje v. d. en n. bij E. J. Geert- sema, Schildwolde Werkvrouw v, Vrijdag of Zaterdagmorgen Bogaerts n. b. R. K. Kerk, Modes, Zuiderstr, 54, Sappemeer Meisjes gevraagd voor de afd. Pakkerij door de N.V. Stoomgrutterij v.h, H. E. Buurma. Aanm. Kantoor M. Veningastr. 80, Martenshoek. Jongens en Meisjes v, worteltjes brekenB. We- ver, Noordbr.str. 5 1 enige bekvcame vakmen- sen (Plaatwerker, Span- tenzetter, afschrijver) en enige Handlangers, Bo- dewes' Scheepsw M.hoek Modelmakers. Vormers en Leerlingen, Firma R. Borcherts, Uzer- en Me- taalgieterij, Sappemeer enige Leerjongens om opgeleid te worden voor Afschrijfer, Plaatwerkers enz. Gebr. Bodewes, Scheepsw. „Volharding" Foxhol plm. 35 Grondwerkers, V. werk in Uithuizen, gunstige arbeidsvoorw, Inl. Gew. Arbeidsbureau bijk. Sappemeer nette Slagersbediende, Slagerij H. W. Boss. Kielsterstr. Hoogezand v. dir, vaste Arbeider, woning met grote tuin aanwezig, M, Sluis, Kropswolde 133 Arbeider of flinke Jon- gen, J. Hartman, Spitsb, enigszinsgevorderde Au tomonteur, Bosch, Gron, weg 39 Westerbroek Leerling of gevorderde rijwielhersteller, Bosch, Gron.weg 39 Westerbr. flinke Jongen, Levens middelenbedrijf Jo Koe neman Sappemeer Zichter v. oogstwerk- zaamh, Wed. E. ten Cate, Verl. Hooidstr. Hoogez. zoo spoedig mogel. gevr. 2 3 flinke werklieden v. h. schonen van het Kalkw.diep en het teren der draaien. Aanm, bij den voorz. v. h. Water schap „de Kalkwijk". H. Peer, te Kalkwijk Lula, (West 12) Het Bestuur, Werkvolk v. de Coôp. Dorsveren. Kielwindew. aanm. bij de machinist W. Folkers, Kielw.weer Kappersleerling of iets gevorderd, H. v. d. Laan, Heerenstr. 100 Sappem Electr. Lasser, Plaat werkers en Handlangers Hoog loon, Scheepsw. „Voorwaarts" Martensh. Monteur, Rep. en Ma- chinefabr., H. Jongman Wertkade 72, Martensh. flinke Zichter, G, E. Mulder, Achterdiep 65 Ongem. Zit- en Slaap- kamer. met- of gebruik v. keuken te Hoogez. of Sappem. Mevr. Burema, Slochteren Student zoekt voor tijdel, prettig kosthuis, Brieven aan Noorderstraat 3 burgerman op leeft. vr. kosthuis met huiselijk verkeer te Sappem. aan Noorder- of Zuiderstr.; liefstbij bejaard echtpaar of alleenwonende dame Aanb. schriftel. onder letter K. bij makelaar Lieberom, Luht, Kerkstr. Sappemeer Te koop gevraagd Kookkachel, o. w. r, t. kihderwagen, H. Niesen, Noordbroeksterstraat 76 Buiten- en Binnenband v. autoped op luchtban- den of in r. v. levensm. Th. Cordes, Verl. Hoofd- str. 39 Hoogezand lap Stof, T. Koekkoek P. Venemakade 101 Kiel- windeweer Band 28 bij 1.5 o. w. r. tegen 26 bij 2.5 Mulder Stationsstr. 7 Sappem Herenpak, o, w. r. t. nw. grijze doordr. Overjas A, Blaauw, Slocht. D 191 beste Melkheit, z, h. moet 2 L. melk geven, aanb. met pr. en kleur, H. Hulshof, P. Venema kade 102, Kielwindew. p. Landschoenen, m. 43 w. r. t. paar z.g,a.n. lage heren schoenen m. 43 H. Hulshof, P. Venema kade 102 Kielwindew. D. Schoenen, m. 38 pl. hak, o. w. r. t. m. 37, H. Thoma, Scharmer F. '128a goede Fiets opl, banden of lichte Motor, o. w, r. t. compl. Boot Geling, Verl. Hoofdstr. 62. Hgz. p, Voetbalschoenen m. 43/44 o. w, r. tegen p. z.g.a.n. voetbalschoenen m. 40/41 Bodewes, W. A. Scholtensw. 3 Foxhol p. M. Schoenen m. 39 of 40 w. r. t. paar z.g. a.n, hoge H. Schoenen m. 41, Kerslaan 1 Kinderschoenen m. 20 of r. t. 23, Luiken Vonderpad 6 Westerbr. p. Surr.banden o. w. r. t. schoenen of iets anders, W. Koster, Smitsl. 153 Postzegelverzam. Kersl. 10 n. Nutsgebouw Hoo gezand. Na 6 uur Huishoudkachel, Tafel en 6 Stoelen. H. Jongs- ma. Knijpslaan E 387a p. Kinderschoenen m. 2 of 220. r. t. Damessch. m. 39 of Herensch. m. 42 of iets anders, R. Ka- semir, Borgercomp. H 22 p. hoge Schoentjes 111. 26 w. r. t. m. 23 J. Pieters Meesterlaan 14 W'broek Zomerjapon of stof er- voor w. r. t. grijs man- telpakje Zuiderstr. 108 Luiers. w. r. t. p. don- kerr, Damesschoenen m. 39-40, H. Doornbos, Fa- br.kade 27 Hoogezand Fiets m. banden w. r. t. beste Damesmantel (keur uit twee) en blouse ÎSport- terreinstr. 62 Hoogezand Radio of r. t. nieuwe Stofzuiger of Wasma- chine, B. Hoen, Zuider straat 110 Sappemeer goede Herenbroek m. 48 liefst blauw o. w. r. t. Herenoverjas, Spotter- reinstraat 62 p. Herensch. m. 43 w. r. t. p. zwarte Dames schoenen pl. hak, m. 37.5 Sportterreinstr. 62 Verloren op de weg Zuidbroek Zuidlaren wollen Jeager- jasje, met gekleurd kraagje, manchetten en zakjes ter. t. Jbez. t. bel. aan J. Mulder, Zuid broek C 42 Weggelopen Dobbelmanpincher, luis- tert naar de naam „Puk- kie" verm. richt. Kiel- Nw. Compagn. t. b. t. b. H. Remkes, Nieuwew. 3 Diegene, die Maandag- morgen klein wit Hondje m. bruin gevlekte kop heeft medegen. luisterend naar de naam Molly eigendom H. Tj. H. Them, Borgercomp.H 16 wordt uit zijn eigen be- lang verzocht deze terug te brengen Biedt zich aan flinke Knecht in bezit v. rijbewijs A, Wilhmi- nastr. 1031 Sappemeer Komen aanlopen Duitse Herder. t. gem. k. t, b. bij K. Draaijer, Jagerswijk 342 Te koop mooi Dwergkeesje met mand de Munck, Sport terreinstr. 62 Hoogezand groot rose Kinderledi- kant, en r. Damcsrijwiel z. banden tegen een kl, Jongens- of meisjesrij- wiel z, banden, Nieuwew. S, Hoogezand voer Hooi Everheiden W. Ruzius. Noordbroek acht patrijshorn Kippen broed '44, melkgeit en een schuurtje 21/2 bij 3 o, w. r. tegen Kinder- wagen, P. Klein, Vlasl. D 59 Zuidbroek 13 Columbia Wyan- dot Kriel broed 1944 bij J. de Vries, Trips- compagnie, Poeltje plm. 1400 Buitenlandse Postzegels, R. de Wit Kleinemeerstd. N.z. 25 Sappemeer Preiplanten, W. Mulder Noorderstr. 206, Sapp, O p. gymn. Schoenen m. 39 w. r. t. m. 46, Scheringa Jagerswijk 6 eerste dracht Melkgeit, E. Niemeijer, Kleinem. diep Z.z. 21 Sappemeer Preiplanten. S. Smit, Vos- holen Kleinemeer p. D. Schoenen m. 38 3/4 hak w. r. t. meisjes of jongens schoenen m. 39 pl. hak, L. Zwiers, Zuiderlaan 8 Hoogezand

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 8