wijken van Ferrara wordt hevig g( vochten. Het vliegveld der stad is reec veroverd. In het Westen hebben trot pen van het 8e leger Ferrara reec achter zich. De in wanorde naar h N. terug trekkende D. troepen werde door de Geai, luchtmacht hevig bf stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieë' buitenwijken van Tokio. Onder doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eersi maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbe hun bespreking over de Poolse kwest beëindigd. Hun derde bijeenkom werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij vvacf thans de regelingen voor zijn vervoc naar Frankrijk af. Korte Mededelingen. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten m druk op gewezen, dat het - behouden machtiging van den Provincialen M litairen Corr-missaris - verboden is c tankgrachten te slechten of dicht gooien. Eventueele aanvragen om deze hin dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd heb hen ons van onze beschermers e .Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we -uimen, dienen te worden gericf de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.W ie provincie Groningen. motief om deze tankgrachte Isnog in stand te laten is gele gen §tig^g< bruik voor mogelijke verbeteringen\£ waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t Anloo heeft aan het licht gebrach dat hier een zeer groot aantal perse nen slachtoffer is geworden van d Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat aisno eenige slachtoffers kunnen worde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek wot den degenen, die vermoeden, dat fa milieleden of bekenden hier kunne zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van des personen in te leveren bij den Stac Commandant, Westerkade 10, Kamt 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zetj steeds te Londen. De ministre fn voortdurend contai 'rijde deel van Nederlam !e ministers vertoeven g< ns land, o.a. de ministi andsche Zaken. eeren in de open lue Bezorger voor dit blad voor NOORDBROEK. SCHILDERSBEORIJF" Evert Radema, in de ouderd. v. 41 j. Foxhol, G. Imbosstr. 8. NEERLAHDS VOLKSHERSTEL J f Distributiedieiist ZUIDBROEK w.o. Agentschap NOORDBROF.lv. De uitreiking van de brandstoffen- Raarten en extra noodkaarten geschiedt voor Zuidbroek op: Woensdag 1 Aug. van 912 u. en van 24 u. voor de huisnummers A. Donderdag 2 Aug. van 912 u. en v. 24 u. voor de huisnummers B. Vrijdag 3 Aug. van 912 u. en van 24 u. voor de huisnummers C en D. Voor Noordbroek: Maandag 30 Juli van 912 u. en van 24 u. voor de huisnummers A en C. Dinsdag 31 Juli van 912 u. en van 24 u. voor de huisnummers B en D. Mede te brengen bescheiden: Brandstoff enkaarten 1. De ingevulde aanvraagformulieren met de bonnen van de vijfde noodkaart A, B, C, D, E 575. 2. De stamkaarten van aile gezinsle- den. Eigenbrandturfproducenten en éva cuées komen voor deze uitreiking niet in aanmerking hieromtrent volgen nog nadere berichten Extra noodkaarten: 1. De stamkaarten van aile gezinsle- den. 2. De inwisselingsbonnen van de nood kaart vijfde serie. Degenen, die een noodkaart vijfde serie van de distributiedienst Zuidbroek hebben ontvangen kunnen slechts een extra noodkaart bij onze dienst ontvan gen. GEVRAAGD Aanbieding Bureau dezes. FLÏTSEN De Nederl. Ministerraad is tôt overeenstemming gekomen over de or- ganisatie der Radio-omroep. Er wordt een stichting benoemd: „Stichting Radio Ned. in overgangstijd". Te A'dam is een bijzonder ge- rechtshof geïnstalleerd. Dit hof is be- voegd de doodstraf uit te spreken. De Nederl. Economische Hoge- school te Rotterdam zal binnenkort weer geopend worden. Na 1 Aug. worden stu- denten ingeschreven. SPORTKLANKEN. Voetbal Zondag wordt op het terrein achter het instituut Hommes de laatste wedstrijd van de plaatselijke competitie gespeeld, welke wedstrijd tevens de be- ".lissing is voor de bezetting van de eerste en tweede plaats. Kwiek heeft tôt nu toe 2 wedstrijden gewonnen en 1 gelijk gespeeeld, Hoogezand verloor 1 en won 2. De wedstrijd begint om half drie. Korfbal. De korfbalvereniging UNI v. Hoogezand is naar Sappemeer verhuisd, naar het voormalige CJNI-terrein. Op dit terrein zullen Zondag de volgende Wedstrijden gespeeld worden: UNI I Rohda II; UNI II—Rohda III; Aanvang 2 uur. Paardensport. Concours Hippique te Scheemda. Zondag 29 Juli wordt te Scheemda een Concours Hippique ge- houden. Het zeer gevarieerde program ma bestaat uit 13 punten. Aan de di verse concoursen zijn geldprijzen ver- bonden. Met Gods goedheid wer den wij verblijd met de geboorte van een Zoon H E N D R I K. Sappemeer, 24 Juli 1945 Th. van Gennep D. v. Gennep—Martijn Mannie, Grietje, Johannes Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Dochter A A L T J E. H. J. Steenhuis T. Steenhuis-Teuben Janna en Frederik Foxhol, 23 Juli '45. G. W. Imbosstraat 57. Joh. P. Huizing en Anny J. M. Cordes hebben de eer, U namens wederzijdse Ouders, kennis te geven van hun voorgen. Huwelijk, waarvan de inze- gening zal plaats vinden op Donderdag 2 Augustus a.s. om tien uur in de Paro chiekerk van O. L. Vrouw Hemelvaart te Veendam. Hoogezand, Zuiderstr. 34 Veendam, Schoolstr, 41 Juli '45. Receptie van 34 uur. Tijd. toek. adres Zuiderstraat 34, Hoogezand BURGERI.IJKE STAND. SAPPEMEER, 1925 Juli 1945. Geboren: Pietertje, d. v. Geert Smit en Annchien Kraster; Johannes, z. v. Johannes Luikinga en Meintje Middel; Hendrik, z. v. Thomas van Gennep en Délia Martijn. Ondertrouwd: Harmannus Kalk, 28 j., Sapp. en Pietertje Laan, 21 j., Eelde; Derk Hundt, 26 j., Hgz en Jacoba Ge- sina de Haan, 27 j., Sapp. Overleden: Aike Prins, 57 j., echtg v. Marchina de Boer; Gerrit Kok, 75 j., echtg. v. Heiltje Harkema; Johannes Ja- cobus Visker, 61 j., echtg. v. Margare- tha Gezina Oosterwijk. HOOGEZAND, 19—25 Juli 1945. Geboren: Theresia Sophie, d. v. An- tonius Josephus van Neer en Maria Pe- tronella Camps te Heerlen; Willemke, d. .v. Eikinus Leemborg en Zwaantje Stol te Hgz.; Eduard, z. v. Eranciseus Steffers en Theresia Hartmaier, Haarl.; Geert, z. v. Peter Jozef Bouman en Eli sabeth Engelina van Duinen, Martensh.; Aaltje, d.v. Harmannus Johannes Steen huis en Trientje Teuben, Foxhol; Geer- dina Hendrika, d. v. Jan Piening en Geessien Meertens, Kiel-Windeweer. Ondertrouwd: Pieter Middel, 31 j. Jan Vestering en Thea Oldenziel geven U, mede namens wederz. Ouders, kennis van hun voorgenomen Huwelijk, waarvan de voltr. zal plaats vinden op Dinsdag 7 Aug. 1945, 's nam. om 2.30 uur te Hoogezand. Juli 1945. Hilvers., Gabriel Metsusl. 24 Kiel-Windew., Dorpsstr. 144 Toek. adres: Ruysdaellaan 2, Hilversum. Eerst heden ontvingen wij de droevige tijding dat op 7 September '44 in het Concentratiekamp Mauthausen is gefusil- leerd onze lieve Schoon- zoon, Zwager en Oom Evert Radema, in de ouderdom van 41 jaar, geliefde Echtgen. van F. A. Olthof. Hij stierf voor zijn Vader- land als Agent van het Bureau Inlichtingen der Nederl. Regering. Amsterdam, Juli '45. Fam. Olthof. Heden overleed na een langdurige ziekte in de ouderdom van 43 jaar Jantje Alberts, gel. Echtgen. van W. Ballema. Hoogez., Nieuwew. 10. A. Ballema, Kinderen en Kleinkinderen. Dr. II. ENGELKES, Intern. Groningen, thans Emmapl. 3 tôt t6 Augustus AFWEZIG Wegens Vacantie van 30 Juli tôt 4 Aug. zijn winkel en Tuin GESLOTEN. Prenger's Bloemenmagazijn, Hoogezand. Heden overleed nog zeer onverwachts onze lieve Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante Johanna H. Huizing, geliefde Echtgen. van H. Tuin. Kropswolde, 23 Juli '45. Uit aller naam H. Huizing. Algemene kennisgeving. Heden overleed door een noodlottig toeval onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Lutgerdina Hoving, in de ouderd. v. 64 j. Kielwindew.. 25 Juli '45. Fam. Hoving-Venema. VACANTIE. Van 6 tôt 12 Aug. zijn gesl Hoogezand Beenker's IJzerhandel, H. J Bodewes, J. Lahpoor, E Huizing, Wolters Meubelh Sappemeer, W. Beerta De Vacantie in het Schilders- bedr:jf(kring Hoogezand om- vattende de gemeenten Sap pemeer, Hoogezand, Noord en Zuidbroek en Slochteren) is bepaald van 6 t. e. m. 11 Aug.'45. Het Bestuur. Hôtel STRUVE a.s. Woensdag 1 Aug., 6 uur Soirée Dansante Orkest „The White Stars' Het Huwelijk van Klaas P. v.d. Vlies en Gré Benthem wordt wegens ziekte uitge- steld tôt Zaterdag 11 Aug. voormiddags 11 uur. Thuis van 3.30 tôt 4.30 u. Dinsdag 31 Juli hopen onze gel. Ouder, Behuwd- en Grootouders Hebbo Harm. Benthem en Grietje BenthemKalsbeek hun 30-j. Echtver. te herd. Hun liefhebb. Kinderen en Verloofden. Foxhol. G. Imbosstr. 43. Heden overleed onze gel. Dochter, Zuster en Tante Mej. Saartje de Groot, in de ouderd. v. 57 jaar. Kielwindew., 26 Juli '45. Uit aller naam: J. de Groot. De begrafenis zal plaats hebben Dinsdag 31 Juli a.s. s nam, 2 uur. Volgen vrij. Dinsdag zijn onze lieve Opa en Oma Hebbo Harm. Benthem en Grietje BenthemKalsbeek 30 jaar getrouwd. Leef nog lang, Hebbo, Geertruida. Willem, Grietje en Petrus. Zondag 29 Juli '45 hopen onze lieve Ouders H. Kannegieter en J. Kannegieter—Kwant hun 30-j. Echtver. te herd Dat de Heer hun nog vele jaren mag sparen, is hun toegewenst door Meindert Klaasje en Verl., Grietje Jacoba en Verl. Kolham, Nieuwelaan 223 Eerst heden ontvingen wij de droevige tijding dat op 7 September '44 in het Concentratiekamp Mauthausen is gefusil- leerd onze lieve Zoon, Broer, Behuwdbroer en Oom Uit aller naam R. Radema. Heden overleed nog zeer onverwachts onze lieve Behuwddochter, Behuwdzuster en Tante Johanna H. Huizing, Echtgen. van H. Tuin te Rolde. 22 Juni 1945. Noordbroek: Wed. K, Tuin Kropsw.: A.Gras- Tuin, J. Gras en Kind. Noordbroek: E. Tunin. Heden overleed onze lieve Zuster, Behuwd zuster en Tante Mej. Alida Swiers, oud 68 jaar. Groningen, 24 Juli '45. Paterwoldscheweg 158. Uit aller naam A. Bakker-Swiers. Begrafenis heeft heden plaats gehad op de be- graafplaats te Sappem. Zondagsd. Doktoren gemeente Slochteren 29 Juli Dr. Jensema, Hélium Dr. Kuiper, Siddeburen. Tandarts STEENBEEK Afwezig v. 30 Julit/m 4 Aug. HOOGEZAND ledere Woensdagavond van 6-8 uur is het plaat- selijk comité te spreken in het geb. GroeneKruis Wegens Vacantie GESLOTEN van de gezamel. Winkeliers Harkstede en Scharmer op 30, 31 Juli en 1 Aug en op 27, 28, 29 Aug. en dan geopend zijn. H. Hooites en S. v.d. Schuur Buurtveren. Hoofdstraat Algem. Ledenvergadering op Vrijdag 3 Aug. 'savonds 8 uur in het Hôtel Faber Bespreking viering 31 Aug, en wat verder ter tafel wordt gebracht. Het Bestuur Het Bestuur v.h. Waterschap .Rustplaats" geeft bij deze kennis aan de onderhonds- plichtigen, dat de schouwing zal plaats hebben op 30 Aug. a.s, Aanmaning fl. Het Bestuur Wegens vacantie gesloten van 30 Juli tôt 4 Aug. B. RUDING Gz. Sappemeer Groene Kruis Vereniging Sappemeer Van 28 Juli-13 Augustus is het gebouw slechts geopend van 10-12 uur v.m. voor het afhalen en terugbrengen van verplegings-materialen N ijverheidsonderwijs. Aan de Avondtekenschool te Schildwolde worden ge- vraagd een Leraar in het Vaktekenen 1. Schilders (7 lèsuren per week) 2 Me- taalbewerkers (6 lesuren p. w.) 3. Houtbewerkers (6 lesuren p. w.) en 4. een eraarinWisk. en Boekhou- den (2 lesuren p.w.) Wisk. L O. en Handelsk. L.O. ver- eischt. Cursusduur 1 Oct. tôt 1 Maart. Schriftelijke aanm. voor 6 Aug. 1945 aan den Adm. der school J. de Vries te Schildwolde C 212a. Het Bestuur. Zondag 29 Juli DANSEN. Aanvang 6 uur. Café Huisman, Westerbr. DANSEN DANSEN Voor de nog op te richten R K. Dansclub voor gehuw- den worden nog enige lief- hebbers(sters) gevraagd. Aangifte voor 10 Aug. bij O. U. v.d. Werf te Kleinem. en H. Breurken, Hoogezand v. Roijenstraat O 82 Zondag a.s. DANSEN IN DETUIN Hôtel Themmen, Zuidbroek Prima Band Aanv. 6.30 uur Entrée f 1.25 pl. bel. Bij slecht weer in de zaal Hôtel ,,De Nieuwe Brug' Aanvang Dansclub Woensdag 1 Aug., half 7 Hôtel STRUVE Zaterdag 28 en Zondag 29 Juli, 7 uur, G root Variétéprogram. Entrée f 2.50 en f 1.50 Na afloop Dansen. POPULAIR CONCERT te geven door de Orkestvereniging Orpheus (Dir. B. J. Bogaerts) in het Hôtel Faber te Hoogezand op Woensdag 1 Aug. 1945 Entrée f 1.- pl. r. Aanv. 8 uur Kaarten vanaf heden ver krijgbaar in 't Hôtel Faber en H. Stuut Sappem.en'savonds aan de zaal Zondag 29 Juli Kwiek- Hoogezand. Aanvang 2,30 uur. Buurtfeest HOOGEZAND op 28 en 29 Juli Sportterrein bij Van Roijenstraat Draai-en Zweefmolen aanw. Bij voldoende deelname begint 1 Sept. a.s. weer de Cursus v. Opleiding v. Toel exam. voor H.B.S. en Gym. Les wordt gegeven in de examenvakken en Frans. Aangifte bij D. N. Hof- man, H. d. S. v. Voortge- zet L. O., Noorderstr. 112' Sappemeer. Afwezig van 3 t.m. 17 Aug. a.s. Hgz. en Antoinette Lammers, 32 j., Gron.; Léo Louwerse, 24 j., Utrecht, onl. te Hgz. en Cornelia Maria van Rossum, 23 j., Utrecht; Derk Hundt, 26 j., Hgz. en Jacoba Gesina de Haan, 27 j., Sapp.; Luitjen Gelling, 29 j., Hgz. en Elisabeth Anje Doddema, 25 j., Hgz.; Gerben Abram Faber, 25 j., Sapp. en Hinderkie van der Laan, 23 j., Hgz. Getrouwd: Wiert de Jonge, 23 j., Hgz. en Olga Rymskaja, 23 j., Charkov (Rus- land) Piet Lettinga, 26 j., Terschelling en Johanna de Boer, 18 j., Hgz. Overleden: Harke Buning, drie maan- den, z.-v. Roelf Buning en Bijke Bekke- ring, Hgz. SLOCHTEREN, 19—25 Juli 1945. Geboren: Frouwke, d. v. G. Schneiders en F. Niemeijer, Harkstede; Hinderika, d. v. J. Schrik en E. Watermulder, Sloch- teien; Gezina, d. v. A. M. Pijper en L. Wassing, Siddeburen. Ondertrouwd: Joh. Noordhof, 22 j., Hélium en E. Middel, 21 j., Schildw. Getrouwd: G. de Haan, 25 j., Slochte ren en W. Boerema, 26 j., Schildw. Overleden: G. Kuipers, 61 j., ong., Overschild; W. Westerkamp, 50 j., echtg. v. T. van der Laan, Siddeb.; K. Bergs, 19 j., ong., Venlo (overl. te Scharmer). ZUIDBROEK, 19—25 Juli 1945. Getrouwd: Jan Vollenhoven, 25 j., en Marchiena van der Poel, 22 j., beiden v. Zuidbr. Harm Werkman, 26 j., v. Zbr. en Grietje Jacoba Olsder, 26 j., van Vlagtwedde. Overleden: Jaapje Blik, 61 j., vr. v Emmo Prins. De ondergetekende Mr. H. Bast, Advocaat en Proc. te Hoogezand maakt bekend, dat hij bij beschik- king van den Militairen Commissaris voor het distr. Veendam, d.d. 18 Juli 1945 is benoemd tôt beheerder over het privé-vermogen van HARM F R E Z E, zonder beroep, wonende te Hoogezand, aan de Sluis- weg no. 102 aldaar. In verband hiermede roept de ondergetekende allen op, die gelden, geldswaarden, goederen, effecten onder zich hebben van genoemden H. Feze, op dezen enige vordering hebben, of iets aan hem zijn verschuldigd, teneinde hiervan vôôr 15 Augustus aanstaande mede- deling te doen aan onder getekende. De beheerder Mr. J. H. Bast. De ondergetekende Mr. H. Bast, Advocaat en Proc. te Hoogezand maakt bekend, dat hij bij beschik- king van den Militairen Commissaris voor het distr. Veendam, d.d. 18 Juli 1945 is benoemd tôt beheerder over het privé-vermogen van Wed. Zwaantje Dijk- gat-Blauw, zonder beroep, wonende te Hoogezand aan de Kielsterstr. no. 58 aldaar. In verband hiermede roept de ondergetekende allen op, die gelden, geldswaarden, goederen, effecten onder zich hebben van genoemden Wed. Zwaatje Dijkgat— Blauw, op deze enige vordering hebben, of iets aan haar zijn verschuldigd, teneinde hiervan vôôr 15 Augustus aanstaande mede- deling te doen aan onder getekende. De beheerder Mr. J. H. Bast. Schoenenmagazijn JAN EISING Verplaatst n. Hoofdstr. 154 naast Hôtel Faber. Kleerm. Joh. Visker, goederen in afwerking of reparatie gegeven kun nen worden afgehaald Maandag en Dinsdag- middag van 4 tôt 6 uur. GEVRAAGD: Wegens huwelijk derte- genwoordige voor direct een n. Dagmeisje, zelfst. kunn. werken n. ben. 18 jaar. P. v. Dijken, Huize Ludy, Hoofdstr. Hoogez. Een net Dag- of Morgen- meisje.Roodharsterlaan 3 Westerbroek v. direct een net Morgen- meisje v. 16-18 jD.Ruiter Sportterreinstr. 87 Hoog. Mevr. Eikema, Noorder- straat 17, Sappemeer vr. met 1 Sept, een Meisje v. dag of dag en nacht een Morgenmeisje, hoog loon, H. Heikens, Luth. Kerkstr. 101 Sappemeer v. direct een Dienstmeisje H. TepperHzn. Kolham Dienstmeisjes en Kook- ster, Inst. Hommes Hgz. net Dagmeisje, J. Hage- nouw, Slochteren voor direct net Morgen meisje. Kielsterstraat 7 nette Werkvrouw,2 halve dagen in de week. Mevr. Dallinga-v. Calcar, Noor- derstraat 2 een Huishoudster, leeftijd ben. 30 jaar. J. Neven, Knijpsl. E 446 Kolham Huishoudster d. W. Zwa- neveld, Borgweg F 204 een Huishoudster in klein gezin w.moeder ontbreekt H. Nieboer, v. Roijenstr. 151, Hoogezand een Huisnaaister voor een middag i.d. w. Plinsinga Verl. Hoofdstr. 63, Hoog. een Dameskapster G.Kliphuis, Kapper, Sap. een Dagmeisje n.b. 18 j. G.Kliphuis, Kapper, Sap. v. direct een net Dienst meisje niet ben. 2oj.Hulp van een tweede aanwezig Goed loon. J. v.d.Werff, Westerkade 2 Groningen een Werkster voor 1 dag i.d. week. Overman Verl. Zuiderstr. 34, Hoogezand Meisjes voor de pakkerij Aanmelden dagelijks a d. fabriek Motké Zuidbroek R. Bessenplukkersfsters) G. Kamphuis Kleinemeer 1 Z.z. e. Kappersbediende goed kunn, knippen enscheren Zo spoedig mogelijk bij L. de Haan, Nieuwew. 16 Hoogezand v. onmiddellijke indienst- treding een J ongste Bediende in het bezit v an een Mulo- diploma. Schriftelijke sol- licitaties te richten aan W. A. Scholten's Chem. Fabrieken N.V., Postbus 10, Hoogezand. voor direct een flinke Arbeideren jongen kunn. ploegen door G. Klooster- huis, Kropswolde 105. een aut. brander en enige handlangers. N.V.Th.J. Fikkers, Foxhol. flinke Bakkersbediende H. Bontkes, Sappemeer v. direct fl. Bakkersbed. Aanb. Fa. M. Veninga M. Veningastr. 29 Hgz. Aardappelrooiers voor groenr. R, Smit Kalkw. IJzerwerker, Handlangers en Nageljongens. Scheepsw. Voorwaarts' Martenshoek voor de afd. Kruideniers- waren v. de Coôp. Prod. ôVerbr. Vereen, „Een- dracht Maakt Macht" U. A., Parallelweg 46 Hoogezand Bekwaam Winkelhouder goed kunnende etaleren. Moet voldoen a.d. vesti- gingseisen. Sollicitaties te richten aan b.g. adres uiterlijk 4 Augustus. bekwame Draaier-Bank- werker en een Monteur Soll. uitsl. schrift. aan N.V.GADO, Hoogezand Bij Roland te Slochteren kunnen geplaatst worden 2 bekw. Auto-Monteurs 1 Bankwerker, 1 Draaier Alleen zij, die zich voor het Autobus-bedrijf in- tresséeren en bereid zijn om, indien noodig, met gezelschappen n.Holland te reizen, gelieven zich te presenteeren. N.V. Roland D. v.d. Ploegdir. een Stelwerkersknecht T. Koetse, Hoofdstr, 134 Hoogezand enige Nageljongens en aankomende handlangers Bodewes' Scheepswerven Martenshoek Verloren Doublé Armb. Horloge v. distributiek. n. Foxho t.b.t.b. J. Kraster, Foxho Portefeuille m. inh. o.a pers.bew. i.d. route Bor gercomp. Middenstr. Sta tionsstr. Noorderstr. F.H Douwes, Borgercomp. 4, Sappemeer Vermist Persoonsbewijs d.Maatje Middenstr. 3 Sappemee Schaap door P. Grozem; Spoordijk 3 Te huur gevraagc Boerderij met 20 H.A bouwland d, L. Zwane veldTzn. Harkstede Biedt zich aan Verstelnaaister voor huis werk en buitensh., Alleei verstellen Adres Jagersw 34TI Sappemeer Te Koop een Kinderwagen, Mid denstraat 44 prima Viool, geh. compi billijke prijs. J, Postema Zuiderstraat 8, Sappem een z.g.a.n. Velo wringe oude kw., Gramofoon m 40 pl., Ital. Mandolint rasechte Bouvier, bijn 1 i/4 j. Knijpslaan E422 Kolham Personeel door de Coôp. Dorsver. ..Alliance" te Kropswolde. Zich te ver- voegen bij den heer JHo ving te De Groeve een net Kosthuis liefst om- geving Martensh. K. H. v. Haar, Grachtstraat A 282 Middelstum werkmanvr.net Kosthuis Hoogezand of Sappemeer Prijsopg. aan T. Heukers Verz.huis D 170, Slocht. door juffr. op leeft. een gez, Tehuis omg. Hoog Sapp. Singel 3, Hoogez. Te koop gevraagd een paar Damesschoenen m. 39, platte hak,o.w.r.t. een paar Zw. H.schoenen m. 42. Noorderstraat 74 Sappemeer hele en ged. v. Inboedels, Zolderopruiming, Kleren aile soorten Antiek, enz. Hoge prijzen. G. Weis- beek, Boven Westerd. 91 Veendam een Stoommachine voor een jongen van 13 jaar Zuiderstr. 30 Sappemeer Buitenboordmotor i,g. st. o.w.r.t. Rijwiel of n.o.t.k. J. Smith, Verl. Hoofdstr. Hoogezand Radio onderdelen. Te vens om-en nieuwbouw en reparatie van Radiotoe- stellen G. Siekmans, Fox hol No. 9 12 Luiers ofzBedlakens o.w.r.t. Damessch, m. 39 met sleehak. Jagerswijk 34II Sappemeer 2 pers. Ledikant liefst m. bijbeh. o.w.r. Jagerswijk 34II Sappemeer D. sch.m.37 en 38 o.w.r.t. D.sch. m. 34, 35 en 36 H. Brust, Jagersw. 11. Sapp. Komen aanlopen br, Herdershond, t.g.k.t. t.b. H.Ruiter, Dorpsstr. 6 Kiel-Windeweer Manbôrg Orgel 4 sp< doorlopende harp. Bevi Middelhorst ia Hare Groningen, Studiepiano 600 gld. c in ruil v. kl. Orgel. In Middelhorst ia, Harer Groningen o.w.r. een p. Vetlere schoenen nw. P. Vene makade 53, Kiel een p. Landschoenen m 44 o. w. r. tegen Heren pantalon of lage schoene: m. 43. Zuiderstraat 19É Sappemeer een p. beste lage Dames schoenen m. 40 o.w.r.t idem m. 41, B. Klat Havenstr. D96, Zuidbr z. gr. Tabaksplanten bi H. H. Geling, Zuiderstr 9. Sappemeer 1 nw. syst. Gasontwikke laar v. autogeen lasser (r.5 atm.gasdr.) en r door Dopsleutels m. v. 22 t/m 50 ailes nw. o. w. r. t. eer in g, st. zijnde Motor- rijwiel. 's Avonds na 6 uur. K, Hoekstra, Nieu- weweg 61, Hoogezand Transportwiel en binnen- band (26 bij 2) en Heren- rijwiel z b. Zuiderstr. r 91 Sappemeer een Groenendaler, (reu) o.w.r.v. Kuikens. F. de Vries, Zuidbr. (W) C6rd v. liefh, een pr. witte Kees, teef rl/2 jaar oud. H. Wolda, Kolham E563 jonge Mol- en Bunsing- honden bij St. Veger, Oudeweg 8, Westerbroek beste Melkgeit, îoleg- kippen, 4 eenden,henkui- kens, kloek met kuikens, 20 j. hanen, 1-1 ras duiven bij A.Ottens, Erk.Poc er en Veehandel De Groeve D 60, Zuidlaren Tevens gevr. Schuurtje of Kip- penhok z,g.a.n. baby- en M. kle ren. Zuiderstr, t07. Sapp. Knolzaden Fa. R. Buiten- werf. Zaadh. Martensh. Tel. 428 tÊÊÊÊÊM 11 aa—w

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 6