f 3 'Ai Mm mk wijken van Ferrara wordt hevig g( vochten. Het vliegveld der stad is reec veroverd. In het Westen hebben trot pen van het 8e leger Ferrara reec achter zich. De in wanorde naar hi N. terug trekkende D. troepen werde door de Geai, luchtmacht hevig bt stookt. In Japan hebben vliegende forte aanvallen gedaan op de industrieël buitenwijken van Tokio. Onder d doelen bevonden zich de vliegtuigfa brieken te Hitachi die voor de eerst maal werden aangevallen. Eden, Stettinius en Molotoff hebbe hun bespreking over de Poolse kwesti beëindigd. Hun derde bijeenkom: werd bijgewoond door de Chines Min. van Buit. Zaken Tytoon. Er is omtrent het resultaat der be sprekingen nog niets bekend gemaak Maarschalk Petin is in Zwitserlan aangekomen. Hij vroeg en verkree toelating om het land binnen te kome op doorreis naar Frankrijk. Hij vvacti thans de regelingen voor zijn vervoc naar Frankrijk af. Korte tViededelingen. Van de zijde der autoriteiten worc de bevolking er met den meesten na druk op gewezen, dat het - behouden machtiging van den Provincialen Mi litairer, Corrmissaris- verboden isd tankgrachten te slechten of aicht t gooien. Eventueele aanvragen om deze hiri dernissen - die intusschen de Cana deezen gelukkig niet verhinderd heh hen ons van onze beschermers e Cultuurbrengers" te bevrijden - o een of andere wijze uit den we -uimen, dienen te worden gerict de Sectie Voorlichting of aan de Hoofd-ingenieur van het B.U.U le provincie Groningen. motief om deze tankgrachtq Isnog in stand te laten is gele gen ffhêêR- crv^aJ^ieel_toe tom M e bruik voor mogelijke verbeteringenVfl waterstaatkundig gebied. De vondst van het massagraf t Anloo heeft aan het iicfrt gebrachj dat hier een zeer groot aantal persd nen slachtoffer is geworden van d Duitsche overheersching. De mogelijkheid bestaat dat aisno eenige slachtoffers kunnen worde geidentificeerd. In verband met dit onderzoek wor den degenen, die vermoeden, dat fa milieleden of bekenden hier kunne zijn om gebracht, zoo spoedig moge lijk verzocht een photo van de2 personen in te leveren bij den Stad Commandant, Westerkade 10, Kame 15, Groningen. De Nederlandsche Regeering zete steeds te Londen. De minis™ m voortdurend contai 'rijde deel van Nederlam 'e ministers vertoeven g< ns land, o.a. de ministi andsche Zaken. eeren in de open lue Jantje Zwaneveld, Vakgroep Loodgieters Vacantie van 5 t.m. 11 Augustus. Kwartiergeld E.V.B.ers Vacantiebons 1 tôt 4 Augustus DRAVERIJEN EH RENNEN Poppe Corzaan, y. Ver. van Fabrieksarbeiders Theodores Hendrikus Boeldag Sappemeer Johanna Leuning, ..Motor Palace Klaas Sekuur" GEVRAAGD: Biedt zich aan Café FELIX Kinderbijslagwet. Dr. DE VRIES Praktijk hervat Te koop gevraagd Dr. W. J. POTHOVEN Praktijk hervat. zijn le Algem. Ledenvergadering. 6 t. m. 11 Augustus Te koop Harm Schaaphok van 6 t.m. 11 Augustus Maandag 6 tôt en met Zaterdag 11 Augustus A. N. M. B. VERGADERING Radioreparaties Volksz. H. SCHAAP, 6 t.m. 11 Aug. gesloten SMITTENBERG, M mmmtm SPORTKLANKEN. Voetbal. KwiekHoogezand 34. Na een korte période van gelijk op- gaand spel, kwam Hoogezand in de meerderheid. Scholtens nam voor de gasten de leiding en Hekert vergrootte de voorsprong tôt 02. Daarmee kwam de rust. In de tweede speelhelft doorboorde Hoogezand nogmaals het vijandelijk doel Daarna maakte Kwiek uit een vrije schop 'n tegenpunt, en vond diret daar na nogmaals het doel (23). De span- ning steeg, het spelpeil steeg, en de toe- juichingen van het publiek groeiden aan tôt een oorverdovend gebrul, waarin het fluiten van den scheidsrechter dikwijls verloren ging. Hoogezand en Kwiek wis- ten beide nog een doelpunt te maken, resp. door Hekert en Wilbrink. De eind- stand was 34. Met deze overwinning heeft Hooge zand het kampioenschap der locale eom- petitie behaald. Kwiek komt op de 2e plaats met slechts één punt minder en F.V.V. komt achteraan. De kampioenen vormen ongetwijfeld technisdh het beste elftal, en als zoda- nig hebben zij het bereikte resultaat ze- ker verdiend. Kwiek bezit een goed elftal, bestaande uit jonge, vlugge kerels, met flinke lichaamskracht. Bij de wedstrijden moe- ten zij die lichaamskracht echter minder in het geding brengen, doch de techniek op hoger peil brengen, en op dat gebied valt er nog heel wat te verbeteren. Ook moet Kwiek de vleugels meer in het spel betrekken. F.V.V. is het zwakke zusje. Zij heeft dat erkennen wij niet veel geluk gehad. Maar zij heeft ook niet veel ge- presteerd. Laten wij hopen, dat het in de competitie, welke naar verwacht wordt in September zal beginnen, beter gaat. Paardensport. Draverijen en rennen te Veendam. Zondag a.s. zullen ,,The Britisch Columbia Dragoons Racing Club" en de Hardraverijver. Veendam" draverijen op lange en korte baan en mi litaire rennen organiseren op het sport- terrein. Totaal wordt aan geldprijzen f 6300 uitgeloofd, welk bedrag verhoogd met fokpremiën tôt f 7000 zal stijgen. Een eventueel voordelig saldo wordt voor een liefdadig doel bestemd. FLITSEN Er is een grote kans, dat binnenkort een staalfabriek in Zd. Limburg wordt gevestigd. Volgens den zegsman van het A.N.P. zou overeenstemming zijn bereikt tussen de geallieerde legerleiding en ver- tegenwoordigers van Nederland, België en Frankrijk inzake overbrenging van staalfabrieken uit het Roergebied naar deze 3 landen. Grondstoffen, o.a. ijzer- erts zouden uit het Roergebied en de Elsas worden aangevoerd. Volgens Reuter zou de Conferentie te Fotsdam gisteren of vandaag beëindigd worden. Churchill heeft de orde van de Kou- senband, hem door den Koning aange- boden, onder de huidige omstandighe- den" niet geaccepteerd. De dokter van Petain heeft medege- dee.d, dat de maarschalk ni'et opgewas- sen is tegen de lange duur van het pro cès en dat hij aan keelontsteking lijdt. Algemeen Distributienieuws. Met ingang van 27-7-'45 kunnen zij, die hun rijwiel beroepshalve nodig heb ben of dagelijks een grote afstand moe- ten afleggen om op hun werk te komen, in dringende gevallen rijwielbanden aan vragen. Wie de minste bonnen aanvraagd wordt het eerst geholpen. Personen werkzaam bij aile rijksover- heidsdiensten, ministeries en daaronder ressorterende diensten, Rijksbureaux en daaronder ressorterende diensten, pro vinciale waterstaten, prov. gas-, electr.- en waterleidingsbedrijven (door tussen- komst B.O.N.), gemeentel. gas-, electr.- en waterleidingsbedrijven (door tussen- komst B.O.N.) dienen zich tôt hun chef te wenden. Deze moet zich met het Centr. Distr. kantoor, Bur. Rijwielban den, 335, Huygenspark 3839, Den Haag in verbinding stellen. Met ingang van 30-7-'45 verliezen de tôt 25 Juli uitge- geven bonnen hun geldigheid. Bon 539 en 540 voor schoenreparatie. Met ingang van 26 Juli is elk der bon nen 539 en 540 van de 5de Noodkaart geldig verklaard voor het doen repare- ren van schoenen met een hoeveelheid om bon 523, welke evenals de thans aan- gewezen bonnen onbeperkt geldig is, te- zamen met de bonnen 539 en 540 bij den schoenhersteller in te leveren. De nadruk wordt er nogmaals op ge- legd, dat deze bonnen geen z.g. vôôrin- leveringsbonnen zijn. Inlevering bon 531 voor margarine In de week van 29 Juli tôt en met 4 Aug. a.s. moet de bon 531 van de vijfde noodkaart door het publiek worden in- geleverd bij dien winkelier, waar het van plan is, in de toekomst margarine te kopen. Behandeling der bonnen 440 en 522 door petroleum wederverkopers. In verband met de geldigverklaring met ingang van 29 Juli '45 van de bon 522 van de Noodkaart V voor de péri ode van 29 Juli tôt en met 8 Sept. '45 en de verlenging van de geldigheidsduur van den bon 440 van de Noodkaart IV tôt en met 4 Aug. '45, zij er hier op ge wezen, dat de door het Rijksbureau v. Aardolieproducten ingeschakelde hande- laren uitsluitend tegen inneming van bo- vengenoemde bonnen (dus geen rant- soenbonnen) een liter petroleum aan het publiek mogen leveren. De bonnen 440 en 522 kunnen geza- menlijk op oplakvellen worden geplakl en wel in veelvouden van 40 stuks me1 een minimum van 40 stuks. Slaagt eer wederverkooper er niet in om deze veel vouden te bereiken, dan dient hij zicl ter zake met een zijner collega's te ver staan om eventueel gezamenlijk hui Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onzen Zoon Dicky, die bij H. Doopsel de namen ontving Theodorus Lambertus Hoogezand, 29 Juli '45. Hoofdstraat 74 Chr. Meijer M. MeijerAten Tijdelijk St. Jozef-Stichting Sappemeer. Voor de vele blijken van deelneming betoond bij het overlijden van onze innig gel. Vrouw en Moeder betuigen wij onze hart. dank in 't bijzonder aan de Wijk- zusters. Hoogezand, Juli '45. Uit aller naam; H. Nieboer. Afd. Hoogezand-Sappemeer en Omstreken. Ingez. van Hoogez,, die in der tijd N.S.B.ers ingekwartierd hebben gehad en daarvoor nog Kwartiergelden hebben te vorderen, worden verzocht hiervan schriftelijk opgave te doen voor 8 Aug. a.s. aan het evacuatiebureau, Stationsweg 1, Hoogez. Men wordt ver zocht mede te delen de namen van deingekwartierde perso nen alsmede het tijdvak waar- over nog geen Kwartiergeld werd ontfangen. Hoogezand, 1 Aug. 1945 De Burgem. van Hoogez. J. Tuin Aile Chr. arbeiders te H.S en Omstreken werkzaam in Voedings- en Genotmiddelen worden uit- genodigd ter vergadering op Donderdag 2 Aug. half acht in het lokaal Beukemastr. 35 Hoogezand. Spreker uit Groningen. Het Bestuur. een fl. Kappersbediende A. Burghard, Dames en Herenkapper, Noordbr. een j. Meikgeit en netti Kinderwagen bij W. Suu Bovenstr. Kolham E43: in jong Doktersgezin te Rotterdam een fl. Meid- Huishoudster (3040j.] of twee Meisjes (bijv. Vriendinnen) Hoog loon en g. kost. Aanb. aan Mevr. van Delden. Noorderstr, 127, Sapp. Hooi en erwtenstro il pak. S. Akkerman Noordbroeksterstraat 3 Inwisseling en uitbetaling v. dagelijks. De Correspondent J. Voordewind pr. Herdershonden, 6 w oud H, Boerland,Zuidbi Westeind op ZONDAG 5 AUG., 2 uur Langebaan Draverijen w.o. heat. Kortebaan Draverijen. Rennen (military) gereden d. Canadese Officieren. To taal aan prijzen f7000. Entrée's; 1er. Heren f2.50 Dames f 1.50, Milit. f 1. Kinderen ben. 16 j. l.<2e rang 1.—. Voorverk. tôt Zaterd. 4 Aug. Sigarenmag. Reinders, Bocht-Oosterdiep nest kortharige Duitse si Pups. J. Kruijer, Jagers wijk 41, Sappemeer Voor de vele blijken van deelneming ontvangen bij het overlijden van onzen gel. Vader, Behuwd- en Groot vader betuigen wij onze oprechte dank, in 't bijzonder aan Dr. Beukema en Zuster Noor- derwier voor de zorgvuldige behandeling aan onzen Vader bewezen. Hoogezand, Smitslaan 75 A. Venema. Onderget. J. Meertens ver- klaart dat de praatjes rond- gestrooid ten nadele van S, Ebels allemaal laster zijn. Westerbroek 19 luli 1945 J. Meertens enige nette Meisjes Tricotagebedrijf Gez. Kraai, Stationsstraat 83 Sappemeer Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon ABRAHAM Sappemeer, Kleinemeer 15 W. de Boer A. de Boer-Baalmans Tijd. St. Jozefstichting. 3 jonge Geiten, bij M Gruisinga, Achterd. 28 Sappemeer Meisjes voor de pakkerij Aanmelden dagelijks a.d. fabriek Motké Zuidbroek N. Damesschoenen m. 3 o.w.r.t. damessch. m. 3 H. H aan, Borgercom pagnie H. 20I TWEE DAMES gevr. v. opleiding assistente. Piano, mandoline of guitaar kunnende spelen. Leeft. plm. 30 j. Hoog salaris enprettige werkkring. Soll. aan Muziek- school Wieringa, Hambur- gerstraat 3 SB GRONINGEN Afd. Hoog.-Sapp. Cartonbewerkers Wij roepen U op ter verg. op Zaterdag 4 Aug. a.s. in de zaal van Café Wed. Groene- veld, Stationstr. (b.d. veiling) Sappem. Aanv. 'smidd. 4 u. Bespreking; Onderhandelin- gen met de Strocartonfabr. Het Bestuur. Mevr. Eikema, Noorder straat 17, Sappemeer vr. met 1 Sept, een Meisje v. dag ofdag en nacht een Windcharter m. acc o.w.r.t. Surrogaatbande Wilhelminastr. 69 Sapf Met blijdschap geven wi kennis van de geboorte van onzen Zoon Hoogezand, 26 Juli '45. Verlengde Hoofdstr. 103. H. P. Martens M. H. Martens-Bodewes Tijdelijk St. Jozef-Stichting Sappemeer. Zaterd. 18 Aug. a.s. zal in Café Harkema, Middenstr. Sappem.,een boeldag worden gehouden van div. goederen. Opgaven van bij te brengen goederen kunnen gedaan worden t.m. 10-Aug.bij voor- meld café, bij B. Bakema, Borg.c.str. 52 en bij R. Bouwman, Makelaar- Jongeman, bek. met het klaarmaken en repareren van Meubels. Wolters Meubelhandel „De Con current", Sappemeer Koolzaadstro in pakke S. J. Hovinga, Landl Noordbroek A. 173 Voor de vele blijken van deelneming bij het overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Groot- moeder betuigen wij onze hart. dank. Hoogezand, Juli '45. J. Sangerslaan 16. Fam. G. Kuiper. De Directie der N.V. Maat- schappij tôt Aanlegen Explo- itatie v. Laagspanningsnetten te Groningen maakt bekend dat vragen of klachten in zake de rantsoenering der electriciteit uitsluitend schriftelijk moeten worden ingediend. Nieuw geel Knolzaa J. A. Mulder Kleine meer 8 Z.z. Weide voor een melkkoe geeft plm. 10 1. melk. R. Kasemir, Borgerc. H22 Hôtel STRUVE a.s. Woensdag 1 Aug., 6 uur Soirée Dansante Orkest „The White Stars" Een prima spelend Ame Huis-orgel o.r. teg. Radi J. Mulder, Zuidl.veen Verloofd Rie Tromp en Arie v.d. Jagt 4 Augustus 1945. Sappem., Wilhelminastr. 76 Hoogezand, Kerkstraat 28. Weide voor een Enterruin en Merrie-veulen. O. Meijer, M. Veningastr. 15, Hoogezand 6 Stoelen m. trijp en Taf< J.de Jonge Kaikwijk w,5 POPULAIR CONCERT te geven door de Orkestvereniging Orpheus (Dir. B. J. Bogaerts) in het Hôtel Faber te Hoogezand op Woensdag 1 Aug. 1945 Entrée f 1.- pl. r Aanv. 8 uur Kaarten vanaf heden ver- krijgbaar in 't Hôtel Faber en H. Stuut Sappemeer en 's avonds aan de zaal. W. Ballema, betuigt zijn dank aan Mevr. Buurma en Mej. Heerlien, M. Veninga- straat voor het kostel. ver- strekken van eieren en aan Mevr. Benes, Noordersingel 9 en Mej. Westerhuis, Kiel- sterstraat voor het zenden van Fruit tijdens de 2'/a jarige ziektevan zijn Vrouw. De Motorspeciaalzaak start opnieuw na 5 jaar non- actief met motoren. Repara- tiën voorlopig Schuitendiep no. 54, hoek Nieuwe Weg Tel. no. 26480, binnenkort weer 26634 gr. en kl. partij Takk< bossen ook voor partii gebruik. O. Uildrik: D. 109, Slochteren 2 broers 14 en 15 j. R.K zagen zich in de vacantie gaarne geplaatst op een boerderij L. J. Mulder, W erfkade 73Hoogezand Donderdag 2 Augustus hopen onze lieve Ouders, Behuwd- en Grootouders P. Teuben en A. Deurholt hun 55-j. Echtver. te herd. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven wensen hun liefhebb. Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Foxhol, 2 Augustus '45. G. Imbosstraat 78. Dag- of Morgenmeisje Zuiderstr. 205, Sappem. (1. Dienstbode, hoog loon J. Bijlholt, W. A. Schol- tensweg25, Foxhol Eengegoten Kookkachi tevens gevr.eenT uinban Stationsstr. Ô5.Sappemet Dame, ruim 5oj. als Juffr. in de huishouding of als bet. logé. Omg. Hoog. of Sappem. Brieven bij W. Spakman, Zuiderstraat, Hoogezand net Meisje v. dag en nacht wordt als huisgenote op- genomen. Mevr. Jansen Lokveenweg 6, Haren Mw. Kasertier, Parkl. 11 Hoogez,. vraagt per Sept, een fi. Dienstmeisje ofruilen 1 paarn.Heerer schoenen m. 421/2 tege e. p. Rijwielbuitenbande ot Surrogaatbanden W.I Venema, Borgweg F 20 Slochteren Bode-dienst Van Dijk Appingedam-Hoogezandv.v. Met ingang van 30 Juli a.s. wordt bovengen. bodedienst weer aïs voorheen 2 keer per week gereden, Appingedam, Delfzijl, Siddeburen, Steen- dam, Hoogezand. Vertrek Dinsdags en Vrijdags vanaf Appingedam om 7 uur Aanbvelend H. van Dijk Namens de verpleegden van het Gem. Verzorgings- huis te Hoogezand wordt hartelijk dank gebracht aan de Buurtver. Van Royenstr. voor de overvloedige trac- tatie op Zondag 29 Juli j.l. Heden Woensdag prima Muziek. Noorderstraat Sappemeer bejaardedame als Huis- houdster bij een bej. heer Liefst omg. Sap.-Hoogez. Brieven hij J. Kerkdijk, Slochterstr. 22. Sappem Onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst. ondervonden bij onze 25-j. Echtvereniging. Hoogezand, Fabriekskade 7 L. Brommer E. BrOmmer-Smedes 1 p. Rubberlaarzen o.v ruilen t. surrogaat Bande T. Massink, Borgweg 2 Sociale Verzekering De Federatie v. 0. V. Groningen, Trompstraat 11 Postbus 4 Tel. 28270 De directie brengt onder de aandachtvande .arbeiders' van de aangesloten werk- gevers, dat de rechtsvorde- ring wegens uitkering van kinderbijslag verjaart, door verloop van ,,vier maan- den". Kinderbijslaglijsten betreffende het voor-vorig kwartaal moeten dus uiterlijk in deze maand worden in- geleverd, daar anders geen betaling meer kan volgen. v. direct Dag- of Morgen meisje. Mw. KranenSorg JHuitzingstr. 1Hoogez. Meisjesschoenen m. 36 c r. tegen 3 41/3 ofHeerem op luchtbanden o.i, andei J. Hulzebos Smitslaan 13 Spilsluizen 3, Groningen. Speciaal voor Mondziekten. Tandheelk. en Tandregulatie Tel, 22182. v. direct flink Dagmeisje, hoog loon. Bak. Heikens Noorderstr. 50 Sappem. Chauffeur, bekend met aanh.wagen rijden. Br. aan E 527, Kolham H.H. Assurantiebezorgers Sluit Uwe Oogstverzekeringen bij de Mij, „Woudsend van 1816 Dr, A.H.Tromp &Zonen" Lage vaste premies. Ruime polisvoorwaarden. Inl- bij H.H. Directeuren en bij den Inspect. de HeerH.R.Verver Zuidbroek, Telef. 13 M. Prins R. Prins—Palland betuigen hiermede hun hart. dank voor de zeer vele blijken van belangst. voor en bij hun Huwelijk onderv. Sappemeer, Slochterstr. 39. Dienstmeisje voor d.e. n. K. WierengaD31, Land- bouwer, Garmerwolde volledig stel Leerboeke v.Middenstands Diplom ook wel ruilen tegen Ama teurs Tabak b.G.Timme Noordbr, Diepstreek C 1 en te koop gevraagd, 21/ °f 3«/2 P-K, Motorrijwie Postzegelverzam. Kersl. 10 n. Nutsgebouw Hoo gezand. Na 6 uur Keel-, Neus- en Oorarts Gr. Spilsluizen N.z. 7, Gron, Mw. Bart, Hoofdstr. 114, Hoogez., vraagt p, 1 Sept, een fl. Dienstbode. Hoog loon. Meerd. hulp aanw. in g. st. z. Kookkachel E. Broekema, De Groeve D 53 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belangst. bij ons Huwelijk onderv. Hoogezand, 28 Juli '45. H. Dekens A. Dekens—Kroeze. Centraal Bureau voor Kraamhulp van de Prov. Gron Veren. „Het Groene Kruis", Joz. Israëlsstraat 20. Tel. 26860, Spreekuuriedere dag van 11 12 u. behalve 's Zaterdags. Wegens Vacantie gedurende de maand Augustus geen spreekuur. Alleen geopend voor spoedgevallen. Mw. Zwart-Douwes te Utrecht, vr, een fl. zelfst. hulp i.d. huishouding, liefst boven 20 j. Aan te melden J, Douwes, Zui- derstraat 240, Sappemeer Dressoir of Buffet o.w.r.t. een pr. d. bl. Kinderwag. H. Hessendorp D200, SI. een Bakfiets, Noorman Slochteren Hen, die zijn benoemd tôt be- heerder over het bedrijfofhet vermogen v. e. geïnterneerde in de gem. Hoogez., Sappem, of Zuidbroek wordt verzocht, hiervan ten spoedigste opgave te doen aan onderget. onder vermelding van adres, datum van benoeming en de naam van de(n) betrokken geïnter neerde, teneinde de aan be trokken geïnterneerden ge- richte correspondentie e.d. aan deze beheerders te kun nen doorzenden. Namens de Bureaux Roeren- de Goederen te Hoog., Sapp. en Zuidbr.; Mr. H. Douwes. Secr,, Hoofdstr. 114, Hoog. nieuwe Loper ook wel ge schikt voorkarpet, o.w.r.i z.g.a.n. moderne Kinder wagen. R. Kloppenburg Wagenborgen D 126a een i.g, st. verk. Divan z. kleed. J. J. Westerdiep, Fabriekskade 3, Hoogez. ZONDAG 5 Augustus aoudt de A.N.C.C. wederom Aardappelrooiersv.dir.G. Kloosterhuis,Kropsw. 105 vaste Arbeider, v. direct, woning aanw. P. Boerma Zuidlaarderveen Ponser, Tegenhouder, IJ- zerwerkers, Handlangers en Nagelj. Scheepswerf Bijlholt, Foxhol p. 1. Huispantoffels m.43, o.w.r.t, dito m. 42. Oude- weg54. Westerbroek ■j" 27 Juli overleed in het R.K. Ziekenhuis te Harlingen na voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten onze innig gel. Dochter, Schoon- dochter, Zuster.Behuwd- zuster en Tante Margaretha B. Scholte in de ouderd. v. 39 jaar Voor nadere bijzonderheden zie het Blad v. a.s Zaterdag. of ruilen dk. blw. Jurkm. 44 t. Fluweel of zijden Jurk m. 44 bl, plusfour 1, 16 jaar tegen H.Costuum H. sch. m. 40 t. 43. Jas 1. 15 j.t.l. x 7 jSurrog. band H.sch.m. 43 K. de Vries D 185, Slochteren p. J.schoenen m. 42 ot 41 o.w.r.t, m. 40. J. Draaijer Nevelslaan 1 8, Westerbr. Wij kunnen weer enige Stoelen matten. B. FRANS Stationsstr. 89, Sappemeer Onze Zaak is van wegens Vacantie gesloten. Borstelfabr. Gebr. Lammers Winkelhoek. partijtje br. Bonen, R.J. Meiring, Noordbr.str. 12 Sappemeer Drogisterij wegens Vacantie gesloten Woensdag 8 Aug voor dringende boodschappen gepend. 's Morgens van 9 tôt 10 uur. Jongen op auto. Aanm. Arbeidsb. N.V. Victoria Mij. Bindertwine Gebr. Hoen, Hoogezand gel. Echtgen. van Geor- gius Harm. Wilbrink. De begrafenis heeft plaats gehad den 31 Juli. Hoogezand, 31 Juli '45. Fam. Scholte, v. Royen- straat 119; Fam. Wil- brink, Hoofdstraat 130. Onze Winkel en Werkplaats zijn wegens Vacantie gesIoten,vanaf JAN BODEWES, Martensh. Electr. werken Radio. Melkgeit, keur uit 2, o.k. Kinderwagen, Loophek, Ledikant, B. Hamminga, Stationsstr. 39 Sappemeer een pracht Eikenhouten Cabinet, bij B. Casemier Trekweg 133. Middel- stum. eerste Bediende R.Weij, Beukemastr. 2 Hoogez. 2 vaste Boerenarbeiders Bekendheid met tractor rijden genieten voorrang Woning disp. Scharmer Laagveenontginning, J. Tonnis, Scharmer Metaalbew. van Westerbroek en omg. bezoekt allen de op Vrijdag 3 Aug. 1945 's av. 71/2 uur indeschool. Spreker dhr. Segaar van Groningen Gedup. Telefoonabonees nog een beperkt aantal Elementen voorr. G. A. Kruizinga, Analyticus, Voorstraat36 Nw. Schans longe Geit z.h. H. Ham minga, Dorpsstr, 4, Kiel t.o. R.K. Kerk, Sappem. bl. Zomerjurkje m. 40-42 Voor de vele blijken van deelneming betoond bij het overlijden van onzen geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Johannes Jac. Visker, betuigen wij onze hart. dank. Sappemeer, Juli 1945. Uit aller naam:- M. G. Visker-Oosterwijk. Wegens Vacantie van Stoomwasserij D. POSTMA. witte Melkgeit z. h. H.T. Meijer.P.Venemakade 61 Kiel-Windeweer een grote Mij, op. Verz. en Hyp.gebied vraagt pr. persoon voor Prov. Adj. Inspector, Aanm. bij R. Buitenwerf, Martenshoek een nieuw. melkte Koe, B. J. Geling, Verlengde Hoofdstr. 62, Hoogezand Wij kunnen U thans Bedden en Wollen Dekens uit voorraad leveren. Levertdus bij ons Uw vergunningen in. Ook voor andere goederen kunnen wij Uw vergunnin gen spoedig uitleveren. RUDING, Martensh. Aan de bewaarschool te Klei nemeer wordt gevraagd een HELPSTER Soll. in te zenden aan den Burgemeester vôôr 10 Aug. a.s. Persoonlijk bezoek uit sluitend na oproeping. nest jonge Honden, R.H. Bulle, Borgercomp. 36 Wegens te klein nog nw, l. b. J.schoenen m. 40, o.w. r.t. m. 41 of 42, ook i.g.st. o.w.t. karpet of goede co cos. Langew. 14, Sappem, Vrachtautodienst maakt hierdoor bekend dat hij van 6—11 Augustus wegens Vacantie niet naar Groningen rijdt. 6 halfw. Konijnen, Mid- denstraat 42I bekw.Electr. Lasser,enige jongens of gevorderden G. Schut Zn. Scheepsw. Martenshoek modem 6-delig Konijnen- hok met uitschuifbare bakken en 11 Konijnen Parklaan 7. Hoogezand

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2