S TIKTAKS WÊKÈ wijken van Ferrai vochten. Het vliegi veroverd. In het t pen van iiet 8e achter zich. De in N. terug trekkende door de Geai. lud stookt. In Japan hebbei aanvallen gedaan buitenvvijken van doelen bevonden z brieken te Hitachi maal werden aangc Eden, Stettinius t hun bespreking ovei beëindigd. Hun d werd bijgewoond i Min. van Buit. Zake Er is omtrent het sprekingen nog niet Maarschalk Petin aangekomen. Hij vi toelating om het lanc op doorreis naar Frai thans de regelingen naar Frankrijk af. Van de zijde der a de bevolking er met druk op gewezen, da machtiging van den litairen Cornmissaris tankgrachten te slec gooien. Eventueele aanvrag dernissen - die intuss deezen gelukkig niet hen ons van onze .Cultuurbrengers" te een of andere wijz -uimen, dienen te de Sectie Voorlicl Hoofd-ingenieur te provincie Gro motief om de lsnog in stand T. gen Â¥-êê?^ï«!3Jyeej^ bruik voor mogelijke v waterstaatkundig gebii De vondst van he Anloo heeft aan het dat hier een zeer gro nen slachtoffer is ge Duitsche overheerschi De mogelijkheid be: eenige slachtoffers geidentificeerd. In verband met dit den degenen, die verr milieleden of bekend zijn om gebracht, zoc lijk verzocht een p personen in te levere Commandant, Wester 15, Groningen. De Nederlandsche 7 steeds te Lond' îrî vooy I 'rijde deel ■e ministet .ns land, J andsche j 'eeren ré Sikko Meijer, in de ouderdom van 44 jaar. Grote Gpenbare Vergadering Ambtenaren(essen) geplaatst worden. Afd. Uit- reiking. Soll. met spoed te richten aan den Leider van genoemde dienst. Minimum leeftijd 18 jr. Salaris volgens Rijksregeling. Zaal STAALSTRA - Harkstede. Luchtlanding in Oosterbeek. MHN Dansinstituut W. Gorens ■I0SC00P - HOOGEZAND De Twentsche Bank N.V. DE GEZAMENLIIKE BANKEN SI. losephstichtins - Sappemeer Spaarbank Plaatselijk Nul KOFFIE enTHEE UC.v.d. WERFF enCo. Rund- Rails en Varkensslagerij Ned. Middenstandsbank Korte fVlede' current", Hoogezand, Verl. Hoofdstr. 72, stoofferderij, meubelmakerij, han- del in meubelen, tapijten, gordijnen, bedden, huish.art., luxe art, glas, por- celein en aardewerk, kachels, kinder- wagens, galanterieën en speelgoede- ren. De zaak wordt voortgezet door de venn. o. firma: Fa. Wolters Meu- belhandel „De Concurrent" (B.P.). Venn.: D. Mulder, Wed. van S. J. Wolters en K. Jonker (H.V.). F. te Sappemeer, Noorderstraat 71. „M. Veninga", Hoogezand, Meint Veningastr. 29, brood-banketbakkers- bedrijf E.: G. Laninga, wed. van M. Veninga. Het banketbakkersbedrijf is overgedragen aan de venn. o. firma: Fa. M Veninga (B.P.). Venn.: G. Laninga, wed. van M. Veninga en E. Laninga. Ond. Verzekering, Kropswolde. Uit- getr. best. lid-schatter: H. Tepper. Ben. als zod.: K Nijboer. J. Tolhuizen, Sappemeer, Noorder- str. 97, winkelbedrijf in ijzerwaren en huish.art. Door het Mill. Gezag aan- gesteld tôt beheerder H. E. Verver. Coôp. Dorschver. „Kielwindeweer en Omstreken'" G.A., Kielwindeweer. Ultgetr. voorz. Rf. Oldenziel. Uitgetr. vice-voorz H. Smit. Uitgetr. best. lid Chr. Kamphuis. Ben. tôt voorz. A. Huisman, tôt best.leden: R. Oldenziel en M. Flik. Firma Gebroeders de H aan, Hoo- gezand, Verl. Hoofdstraat 37, uitvoe- ring van koper-, lood-, zink- en plaat- werken, aanleggen en leveren van gas-, water- en centrale verwar- mingsleidingen in huizen, fabrieken en schepen, constructiewerkvervaar- diging van aile mogelijke tanks voor aile doeleinden, scheeps- en fabrieks- koperslagerij, autocarrosserieplaat- werk, alsmede handel in nieuwe en gebmikte objecten in bovenstaande aard. Door het Mil. Gezag aangesteld als bestuurder: Th. H. Drenth te Veendam. Ter inzage gelegde stukken. Rekening en verantwoording van de Coop. Dorsver. „Kielwindeweer en Omstreken" G.A. te Kielwindeweer; Coop. Dorsver. ,,Electro" te Zuidbroek Distributiekring HOOGEZAND met Agentschap SAPPEMEER. Na-uitreiking Petroleumkaarten. Personen, die door verschillende omstandigheden nog niet in de gele- genheid zijn geweest hun petroleum kaarten af te halen, kunnen deze als- nog in ontvangst nemen op Donder- dagmorgen 20 Sept a.s. van 912 u. Aanvraagformulierën met opgeplakte bonnen no. 649 de stamkaarten van aile gezinsleden meenemen. Na-uitreiking Viskaarten. Viskaarten kunnen nog in ontvangst worden ge- nomen Vrijdagmorgen 21 Sept. a.s. van 912 uur. Aile stamkaarten inlegvellen meenemen. Met grote blijdschap geven wij U kennis van de ge- boorte van een Zoon H A R M. Kolham, 14 Sept. '45. B. Kooi W. Kooi-Scheepstra. Tijdelijk St. Josepstichting Sappemeer. Zondag 23 Sept, hopen onze geliefde Ouders en Grootouders Pieter Smit en Martje Smit—Streuper hunne 40-j. echtvereniglng te herdenken. Hoogezand, Kalkwijk-O, Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hunne dankbare Kin- deren en Kleinkinderen. Zondag 23 Sept, hopen onze lieve Ouders, Behuwd- en Grootouders P. Kolkema en F. KolkemaDorenbos hunne 40-j. echtvereniging te herdenken. Siddeburen (Veen). Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen en Verloofden. Zaterdag 22 Sept, hoopt onze geliefde Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgr.- moeder, de weduwe W. Lambeck-Dijkema haar 88ste verjaardag te vieren. Dat zij nog lang in ons midden mag zijn is de wens van haar Kinderen, Behuwd-, Klein- en Achter- kleinkinderen, Slochteren, Haltew. D283ca. Uit aller naam R. v.d. Laan, Eerst heden ontvin- gen wij het droevige bericht uit Canada, dat aldaar den 23 Jan. 1943 door een noodlottlg on- geval om het leven is gekomen onze geliefde Zoon, Broer, Zwager en Oom Hoogezand, 14 Sept. '45. Wed. Lamerus, Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Heden overleed zacht en kalm onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Brechtje Geertsema, in de ouderdom v. ruim 83 j., gel. Echtgen. van Jan Koning. Hoogezand, 17 Sept. '45. Spoorstraat 23. J. Koning, L. Koning, P. J. Koning-Wulles E. Koning en Kleinkinderen. De begrafenis zal plaats hebben 21 Sept. a.s. des namiddags om 1.30 uur te Hoogezand. Samen- komst sterfhuis 1 uur. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang- stelling bij ons 45-j. huwe- lijksfeest ondervonden. Hoogezand, Sept. 1945. Spoordijk 12. H. Hartman. M. Hartman-van Diepen. Voor Uw medeleven en deelneming bij het heengaan van onzen kleinen lieven HENKIE, betuigen wij U onzen har- telijken dank. Sappemeer, Sept. 1945. J. H. Gnodde. B. Gnodde-Siegers. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang- stelling bij onze 40-jarige echtverenig. ondervonden. Kropswolde, 15 Sept. '45. J. Laning. P. J. Laning-Hofmann. Afd. H.-S. van de Eenheidsvakbeweging houdt een op heden Woensdagavond 19 Sept, voor aile Metaal- bewerkers in Café Wiardi te Foxham. Aanv. 7.30 u. Komtallen. Zeer belangrijk. Het voorl. Bestuur Afd. H.-S. Bij de Distributiedienst te Hoogezand kunnen voor direct enige Algem. Vergadering op Donderdag 20 Sept. a.s. in 't Cafe BRAAM te Kolham. Aanvang 7 uur. Herinschrljving van leden en aangifte nisuwe leden. Het Bestuur. Denkt U er om? Zaterdag 22 Sept., 's avonds 7 uur begint de Danscursus. Nog enkele Damesleden gevraagd. Spaarbank Duurswold Schildwolde. Zitting op Zaterdag 22 Sept, des nam. van 2—5 uur en voorts gedurende de inleve- ringsweek (26 Sept.—2 Oct.) iederen werkdagnamiddag van 24 uur. Het Bestuur. De Luchtlanding in Ooster beek en ailes, wat daarop volgde Wie het niet heeft gezien, kan er zich geen denkbeeld van vormen. Van de gevolgen dezer ti- tanenstrijd, waarvoor speci- aal de gemeenten Arnhem en Renkum hun toi hebben betaald ten bate van het ge- hele Vaderland, willen enige vooraanstaande personen uit Oosterbeek, Heveadorp en Doorwerth Donderd.avond 20 Sept, 'savonds 7.30 uur in het Hot. Faber te Hoogezand U iets laten zien en horen. Ook Burgemeester Tuin zal het woord voeren. Aile Hoogezanders worden uitgenoodigd. Kaarten zijn gratis verkrijgbaar. Zie aanplakbiljetten. N.V.H.-H.A.R.K. Hoogezand Vermissing van Distributiebeschei- den. Het publiek wordt aangeraden om op de achterzijde van de distribu- tiekaarten, zoals brandstoffenkaart, viskaart enz. hun naam en adres te plaatsen, teneinde vermissingsgeval- len tôt een minimum te beperken. Distributiedienst MUNTENDAM met Agentschap Meeden. In de week van 19 tôt en met 25 Sept. 1945 zal de bevolking in staat worden gesteld bankbiljetten om te wisselen in muntbiljetten van één en van 2% gulden, tôt een bedrag van precies f 10.per persoon Deze om- wisseling zal worden uitgevoerd door de distributiedienst. Als oud geld kunnen uitsluitend worden omgewisseld bankbiljetten van 10, 20, 25 en 50 gulden. Het pu bliek dient zorg te dragen voor ge- past geld. Omwisseling van oud tegen nieuw geld mag uitsluitend plaats vin- den door personen van 18 jaar en ouder. Overgelegd moeten worden de Tweede Distributiestamkaart van het gezinshoofd, de inlegvellen G 508 van aile gezinsleden en de Brandstoffen kaart T 509 van het gezin. Pension-, kamerbewoners, inwonende familie- leden en evacué's kunnen tôt het ge zin gerekend worden. Tevens zullen de distributiediensten geldkaarten ,,A" uitreiken, welke geldkaarten benodigd zijn voor het publiek bij het storten van hun res tant bank- en muntbiljetten na 25 September bij banken en dergelijke instellingen. De omwisseling vindt plaats vol- gens onderstaande dag- en wijkinde- ling. Kringkantoor Muntendam Woensdag 19 Sept, 's morgens 8-12 uur Wijk A geheel en Wijk B 1 t.m. 40; 's middags 24 u. Wijk B 41 t.m. 100. Donderdag 20 Sept, 's morgens 812 u. Wijk B 101 t.m. 200; 's mid dags 24 u. wijk B rest. Vrijdag 21 Sept, 's morgens 812 u. Wijk C ge heel; 's middags 24 u. Wijk D 1 t.m. 50 Zaterdag 22 Sept, 's morgens 812 ùur Wijk D rest en Wijk E 1 t.m. 50. Maandag 24 Sept, 's morgens 812 u. Wijk E rest en Wijk F 1 t.m. 40; 's middags 24 u. Wijk F rest. Dinsdag 25 Sept, 's morgens 812 u. Wijk G geheel; 's middags 24 uur Wijk H geheel. Agentschap Meeden. Woensdag 19 Sept, van 812 en 24 uur Heere- weg 1 t.m. 75; Donderdag 20 Sept, van 8—12 en van 24 u. Heereweg 76 t.m. 150; Vrijdag 21 Sept, van 8 12 en van 24 u. Heereweg 150 t.m. 230; Zaterdag 22 Sept, van 812 uur Heereweg 231 t.m. 304; Maandag 24 Sept, van 812 en van 24 u. ben. Veensloot; Dinsdag 25 Sept, van 8-12 en van 2—4 u. rest van de gemeente. De leider van de D.K. Muntendam. BONTHUIZERBRUG. In verband met algehele herstellin( van bovengenoemde brug 1s het Rijver keer daarover tôt nadere aankondigin; geheel gestremd. Een noodbruggetje voor voetverkee is aanwezig. SAPPEMEER, 15 September 1945 De Burgemeer' - a V Gappemeer, G. BOER, l.fc V i I Voor zover men geen persoonli]k bericht heeft ontvangen, indeling en aanvang der lessen als volgt ZATERDAG a.s. HOTEL FABER om 4 uur: U.L.O. en H.B.S.-club om 7 uur: Aile ingeschreven Dames beneden 19 jaar en aile Heren beneden 21 jaar. ZONDAG a.s. HOTEL STRUVE om 4 uur: Aile ingeschreven Dames boven 18 jaar en aile Heren boven 20 jaar. Gelieve op tijd aanwezig te zijn. Leerlingen, die 's Zaterdags om 7 uur beslist verhinderd zijn, mogen 's Zondags om 4 uur komen of omgekeerd. Groepjes, die zich gozamenlijk hebben op- gegeven, mogen op dezelfde les komen. P.S. Heren, die zich na 12 Sept, hebben opgegeven, zijn nog niet ingedeeld. Vanaf a.s. Vrijdag DE VAGEBOND- ZANGER. Dagelijks 2 voorstellingen half 7 en 9 uur. (Vrijdag en Dinsdag alleen 9 uur). Zondag 4 uur - half 9 uur. Plaatsbespreken op de dag der voorstell. van 3-5 uur. Telefonisch van 4—5 uur. Voor de voorstell. in de geld-geblokkeerde week (vanaf 26 Sept. t.m. 4 Oct.) worden een aantal kaarten t voren verkocht. De kassa is hiervoor ge- opend vanaf Donderdag 20 Sept. t.m. Dinsdag 25 Sept., s morgens van 11 1 uur. (Gepast geld). Hôtel STRUVE Sappemeer Zondag a.s. Soirée Dansante van 7 tôt ii uur, Dansorkest The White Stars te Hoogezand. Ledenvergadering op Maan dag 24 Sept. '45 s avonds 7.30 uur in het Hôtel Faber. Agenda: 1. Opening Notulen 2. Ingek. stukken 3. Verslagen van den Secr. eu den Penningmeester 4, Verslag Kascommissie 5. Mededeling Financieel Beh. over 1943 6. Herz. tarieven, bedoeld in art. 11 en 12 van het Hulsh. Règlement; 7. Bestuursverk. Aftr. en herk. de heren J. M. Huizing, P. Mulder en J. R. Bosman. Voorts één vacature (H. Huttinga); 8. Verk. Kas commissie 9. Rondvraag en Sluiting. Het Bestuur. ORANJE -Scheemda Zondag 23 September Jublleum DRAVERIJEN Langebaan, Rennen op de vlakke baan door beroeps- rijders, Kampioenschap van Nederland Kortebaan. Ren nen op de vlakke baan door Canadese Offlcieren. Ruim tien duizend gulden aan geldprijzen. Aanvang half twee. Kantoor Hoogezand. Zitting te Schildwolde O] Zaterdag 22 Sept. '4i van 3—5 uur in het Café Reinders. verzoeken den inleveraars van bankbiljetten dringend, in het belang van een vlotte afwerking, de biljetten streng gesorteerd, soort bij soort naar de grootte en geheel openge- vouwen aan te bieden onder overlegging v. e. spedficatie. Wegens de Geldzuivering worden voorlopig geen huis- huren meer ingecasseerd. De véôr of op 18 Sept, ver- vallen huren kunnen uiterlijk heden Woensdag tussen 9 en 12 en tussen 2 en 6 uur nog worden bezorgd, Luth. Kerkstraat 99. Woningbureau Lieberom en Zoon. Wie een cursus wil volgen in de Wereldhulptaal Espéranto kan zich vôôr 29 Sept, nog opgeven bij D. Prins, Van Royenstraat West 22, S. v. d. Veen, Luth. Kerkstraat 86 en K. v.d. Wal, Kielsterstraat 30. OPROEP. Allen, die zaken of be- scheiden onder zich hebben, vorderingen hebben op of schulden aan of in enigerlei andere rechtsverhouding staan tôt lo. Johannes vanTim- meren en J. van Timme- ren, Slochteren D 144 2o. Helman Bollegraaf en zijn gezin, laatstelijk wonende Slochteren D 161c zijn overeenkomstig bepa- lingen Herstel Rechtsver- keer verplicht, hiervan bin- nen 14 dagen na verschij- ning van deze oproep aan gifte te doen bij den door „Het Nederlandse Beheers- instituut" te Appingedam benoemden beheerder, resp. bewindvoerder G. H. DRESE hoofd Ulo-sch., Slochteren. Het niet of onjuist ver- strekken van opgaven is strafbaar. Met ingang van Maandag 24 Sept. a.s. zal de winkel van de Coôperatie Parallelweg 46 te Hoogezand, 's middags van twaalf tôt half twee gesloten zijn. Ook voor inlevering van boter en sui- ker voor het bakken van koekjes voor de afdeling Bakkerij verzoeken wij onze afnemers hier rekening mee te willen houden vraagt geschikt mannelijk Persoon, extern om in vasten dienst te treden, tôt het verrichten van tuinwerk en verder voorkomend hul- selljke bezigheden. Persoonlljke aanmelding Zaterdagmiddag 22 Sept, van 46 uur aan deStich- ting. Boeldag Foxham wordt tôt nadere aankon- diging uitgesteld. K. v.d. Wal. Hoogezand-Sappemeer. Houders van Spaarbusjes kunnen hun busjes dagelijks behalve Zaterdags laten ledlgen. Wegens de over- stelpende drukte kan de Inhoud echter niet direct worden geteld en geboekt, maar moet door de houders weer worden medegenomen. Hoofdred.: R. F. Kremer; Redactei ren J. D. B. Lammerts en H. Bonew fl. Meisje voorlichte kan toorwerkzaamh. en hulp in de winkel. Br. onder no. ai, bureau v.d. blad. Mevr. Faber, Jan Huit- zingstr. 13, vr. net Meisje Mevr, Mulder,Burg. Bar- telsstr. 4, Oosterpark vr. een Morgen-of dagmeisje Wegens vertrek van mijn meisje naar een andere gemeente een Hulp in de huish. tôt 3 uur, event.tot iî uur. Aanb. Mevr. C.E. Groeneweg-Roos, Noor- dersingel 29, Oosterpark Hoogezand GESLOTEN van Woensdag 19 Sept, tôt en met Woensdag 26 Sept B. RUDING Gz. Sappemeer. een Meisje voor Dag of voor Dag en Nacht Bodewes, Groothandel Verl. Hoofdstr. 88. v. dir. fl. Dagmeisje. D Jansingh, Kalkwijk w 22 een Dagmeisje hulp aan wezig, P. J. Leuning, Middenstr. 86 Sappem. Dagmeisje, H. Viening, Zuiderstraat 13, Spm Mevr. Benes, Hoofdstr. 82 Hgz., vraagt een Morgen- of Dagmeisje, desgew. v, dag en nacht, meerdere hulp aanwezig. net Dagmeisje, aile werk- zaamheden kunn. ver richten, nadere inlicht. bij Eefting, Scholten's kanto- ren, Foxhol. KERMIS Engelbert Zaterdag 29 en Zondag 30 September. Diverse vermakelijkheden. Zaterdaggezelsch. Diderich opvoering„Schoppen Troef" Aanvang 8 uur. BAL NA. Zondag. Revue. Aanv. 8 u. 's Middags Hardlopen met hindernlssen, Heren Stoelendans, Dames. Aangifte voor 2 uur. Dansen na. Grote Feesttent. Kaarten f 2.- per avond bij Tuinema en de Groot. Vr. Kantoorbediende, 18 j. of ouder. Centraal Beheer, Tuinbouwhuis, Sappemeer. VoorHuishoudgoed en Speelgoederen naar Sappemeer. Bakkerij Boerema Noorderstraat - Sappemeer Vrijdag 21 Sept. wegens sterfgeval gesloten Ondergetekende houd zich aanbevolen voor onderhoud en aanleg van tuinen in Slochteren. E. P. Doornbos Slochterveld D 353. Uit de hand te koop een van ouds beklante in een florissant dorp. Flinke behuizing, Machines Koelcel. Aanvaarding met Mei of eerderin overleg Indien woning beschikbaar wel direct te aanvaarden. Te bevragen bij Makelaars kantoor Korte, Ekamp, Tel. 28 Beerta. Doe het nu Stort Uw gelden vôôr 26 September bij de Hoofdstr. 10, Hoogezand Gevraagd een ervaren Automobiel monteur. Garage Prim Sappemeer Leerjongen of aank. tim- merm. George Bodewes, Martenshoek. Bezorger van dit blad te Harkstede. 4 Sept,, tusien A, Wil deman (aehter Holman) en ondergetekende'» hui» één witte laken vermoed. groene takjes opgenaaid van 31 Augustu». Welke eerlijke vinder wil hem terug brengen aan B, H. Fikicers, Haltepad 283I Froombos, Slochteren- 1 Vulpen kleur groen, met zw. dop, verm, 9 Sept, op het Sportterrein te Hoogezand. T.t.b.t.b, bij H. Splinter, Wilhel- minastr. 14, Sappemeer. moderne Woning in het Oosterpark tegen Burger- behuizing aan de Hoofd weg te Hgz. Br. onder no. 17, bureau v.d. blad. Woning te Froombos te gen woning te Hgz.-Spm, Br. onder no. 14, bureau v.d. blad Woning omg. centrum Martensh.-Hgz. tegen woning aande Nieuweweg Br. onder no. 20, bureau v.d. blad. Te Huur gevraagd Aardappelrooiers. J.W, Rimkes, Noorderstr. 121, Sappemeer Aardappelrooiers. D. H. Gastman, Zuidbr. Aardappelrooiers om aan te nemen, direct beginnen F.tenKate,ScharmerFi49 Aardappelrooiers voor 1 j H.A. aardappelen. A. J. Krol, Kwekerij, Uitbrei- dingsplan, Spm. een nette ze Bediende. fa. J. Knol Zn, Koek- en Banketbakkerij Hoofdstr. 26, Hoogezand een fl. Bakkersbediende, Bakker Bulthuis, Mar tenshoek. Machinist-Bankwerker 1 Machinist-Electricien liefst bekend met electr. en autogenisch lassen. N.V Aardappelmeelfabr. „De Toekom|t", Nw. Comp, voor spoedige indiensttr. een bekw. Banketbakker, die genegen is in de brood bakkerij mede te werken, Uitvoerige soll. met op- gaaf van vroegere en te genw. werkkring aan de Co6p. Prod. en Verbr. Ver, „Eendracht Maakt Macht" U.A., Parallel weg 46, Hoogezand. voor direct een Assistent Accountant en een flinke dienstbode, event. intern, Praktiek, W.park, Hgz. wegens ziekte v, dir, een Kwekerknecht. A.J.Krol kwekerij. Uitbreidings plan. Spm. fl. Schoenmaker en een leerjongen, G. H. Kuiter, Schoenhandel, Reparatie inrichting, Spm, n. beige leren Dames- schoenen m. 39 tegen 40. J. Alberts, Borgerc. 22. oude kw. Kinderwagen z.g.a.n. tegen kleren voor jongen van 13 jaar. A. Patje Kolham E457 Verloren eenJongensjekker z.g.a.n. tegen Meisjesschoenen m. 40, Schreuder, West- eindc C 30a Zuidbroek Plaat»troomapparaat, r.t. 6 volt Accu en anode- batterij, Th. Loen, Mid- denstraat 52, Sappemeer een p. br. Herenschoenen m. 44 tegen 45 of 46. Pot, v.Royenstr.-O. 143. een gekl. Jas en vest, als nieuw, een zw. Broek een p. zw. Damesschoenen m, 40 als nieuw, een pj h. Herenschoenen m. 43 Slochterstr. 96 Sappe meer. Woningruil een Passerdoos en een microscoop, verstelbaar 1x100 v. Royenstr, O 58 grote eiken Spiegel f 20. J. Pleiter, Engelbert C 43 gem. Noorddijk een goed onderhouden Kinderwagen bij D. Kem- pinga Scharmer F 127 een witte Kees zeer waaks P. Klein Viaslaan D59 Zuidbroek jong echtpaar zoekt gem. Zit- en Slaapkamer met gebr. van keuken, Br. no. 18, bur. v.d. blad. Zit- en «laapkamer met voll. pension of gebruik van keuken, omg. Hooge zandsterbrug. Br. onder no. 16, bureau v.d. blad. Komen aanlopen beg. Aug. een kl. Hondje, zwartmetwit. T.g.k.t.t.b Heerenstraat 2 9, Spm, Te Koop Gevraagd pers. Opklapbed, o.w.r, t. 1 of 2 pers. ledikant. J. Piest, Brandstoflenhandel Kielwindeweer Radio-onderd. of sloop radio's. Tevens om- en nieuwbouw en reparatie vanradio-toestellen. G. Siekmans, Foxhol No. 9 Te Huur stopper Klaver om een veulen opte weiden. H.J. Geling. Borgercompagnie Ruilen prima Luidsprekermooie weergave en 1 p. nieuwe D.bandschoentjes m. 36 o.r.t. H.kleding m. 48 Kalkwijk O 69, Hoogez. nw, Karpet tegen Kook ot Huishoudkachel. Noorderstr. 189 Sappem. 2 nw. Herenonderbroe- ken voor luiers. Jagers- wijk 285 prima groene Vulkachel en goede Slijpsteen r.t. Kippen. A. van Dam, Borgweg S 203 2 p. Kinderschoentjes m 23 tegen grotere en een elec. Strijkijzer tegen een Petr. Vergasser. K. Seip, Heerenstraat 81 Sappem. Te Koop: Voeraardappelen bij J. Hoving Hzn. Kropsw. 99 Kleipootaardappelen, Beteka, Bevelander, Bin- tje, Eersteling, Eigen- heimer, Industrie, Noor- deling, Présent, Rode Star, Record, Ultimus en Voran, A. Veenhuizen Jagerswijk 33, Tel. 248 een b. n. Overjas en Wintermantel o.w.r.t. Kookkachel of Brandstof J, Kok, Kleinem.sterstr. 14 Sappemeer een gietijzeren Kook- kachel o.w.r.t. Radio. J. Dijkhuis, Smederij Kerkstr. Zuidbroek een p. z.g.a.n. Voetbal- schoenen m. 41 en 1 p, nieuwe Damesschoenen m. 37 o.r.t. p. Kinder schoentjes m. 21 G. Sloots P. Venemakade 3Kielw. een elec. Gramofoon m. pick up met 30 platen en een Trapnaaimachine v. H. Kleermakers, o,w.r, J. Buter, G. Imbosstr. 3 Foxhol Arb. Behuizing m. plm, 2112 deimt land te Sloch teren. Aanv, en bet, 1 Mei '46. Te bevragen bij Makelaar Bouwman, Slochteren. partij Voeraardappelen Boerderij D. Kuitze, Zui- derstr. 241 jonge Legerhond, 3 mnd. oud. J, Meijer, Slochter- 99, Sappemeer. een Zeilkano en ëën Peddelkano (2 pers) Kooistra, Smitslaan 36, Hoogezand. Noordeling A 43-53 Wilpo AA 45-55 E. Dieterman, Slochteren nest jonge Hondjes. H. Reinders, Woldweg 98, Kropswolde

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2