I -4 wijken van Ferrara vochten. Het vliegve veroverd. In het W pen van het 8e li achter zich. De in N. terug trekkende door de Geai. lucht stookt. In Japan hebben aanvallen gedaan buitenwijken van doelen bevonden zi brieken te Hitachi d maal werden aangey Eden, Stettinius et hun bespreking over i beëindigd. Hun de werd bijgewoond dt Min. van Buit. Zaker, Er is omtrent het i sprekingen nog niets Maarschalk Petin i aangekomen. Hij vr( toelating om het land op doorreis naar Fran thans de regelingen v naar Frankrijk af. Van de zijde der ai de bevolking er met druk op gewezen, dat machtiging van den P litairen Commissaris- tankgrachten te siech gooien. Eventueele aanvrage dernissen - die intussc deezen gelukkig niet hen ons van onze b .Cultuurbrengers" te een of andere wijzi -uimen, dienen te de Sectie Voorlict Hoofd-ingenieur le provincie Gror motief om dez Isnog in stand te gen &-€êS~ê?&l&ieel_, bruik voor mogelijke v waterstaatkundig gebie De vondst van he Anloo heeft aan het dat hier een zeer gro< nen slachtoffer is ge Duitsche overheerschi De mogelijkheid be: eenige slachtoffers I geidentificeerd. In verband met dit den degenen, die veri milieleden of bekend zijn om gebracht, zoo lijk verzocht een pf personen in te levere Commandant, Wester 15, Groningen. De Nederlandsche st, steeds te Lond ffi voojl I 'rijde deel le minister1 ns land, j! andsche V\ eeren i Jan Meertens, in de ouderdom v. 59 j. Hoogezand, 20 Sept, '45. Nieuweweg 20. M. G. Meertens-Tonnis, G.Vos-Meertens, G. Vos, K. Meertens. A. Meer- tens-Vos, A. Meertens en Verloofde en Klein kinderen. Johanna H. Huizing, BIOSCOOP - H0OiGEZAND PARKHOTEL SAPPEMEER Wandsltocht JUURSWOLD" Vaktekenschool Red. Ver. v. Huisvrouwen Spaarbank Plaatselijk Rut Oud geld Naaicursus Accountantskantoor J. H. Visser no. 394. Ko rte Medsc Door de Engelse regering is, wegens het ongunstige resultaat der handelsbesprekingen te New York, een handelspolitiek op lange termijn aangekondigd. De aankopen in de V.S. zijn voor de eerstvolgende maan- den met 50 verminderd. Amerika en Engeland hebben China enige oorlogssehepen ten ge- schenke gegeven. Prins Karel van België is per vliegtuig in Lissabon aangekomen. Distributiedienst ZUIDBROEK w.o. Agentschap NOORDBROEK. Uitreiklng bonkaarten lie période. Op onderstaande data zullen wor- den uitgereikt de volgende bonkaar ten: Bonkaart KA 511 voor houders van inlegvellen GA 508; KB 511 voor GB 508; KC 511 voor GC 508; KD 511 voor GD en GE 508. Deze worden al- leen verstrekt aan personen, inge- schreven in deze gemeenten. Schip- pers enz. worden eveneens geholpen. In Zuidbroek is deze uitreiking op: Maandag 24 Sept. a.s. van 912 voor wijk A de no. 1125; van 24 voor wijk A no's 125 en hoger; Dindsdag 25 Sept. a.s. van 912 voor wijk B Dinsdag 25 Sept, zijn onze lieve Ouders K. H. Bakker A. Bakker-Wieger 121 /2 jaar getrouwd. Hun dankbare Kinderen Saartje, Hillie, Koop en Mienetje. Op Donderdag 27 Sept, 's morgens om 9.30 uur hopen Harmannus J. Ahlers en Berendina M. E. Clobus elkander het H. Sacrament van het Huwelijk toe te dienen. Daarna zal tôt hun intentie de H. Mis worden opgedr. waaronder de Hu- welijkszegen wordt gegeven. September 1945. Veendam, Boven W.diep 23 Hoogezand, Kerkstraat 6. Gelegenheid te feliciteren van 3.30—5 uur, Kerkstr. 6, Hoogezand. Dinsdag 25 Sept, hoopt onze gel. Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgr.moeder de weduwe H. Vink-Noorman, haar 92steverjaard. te vieren. Froombos, Sept. '40. Familie Heikens. Diep bedroefd geven wij kennis van het over- lijden van onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Stientje Bosman, in de ouderdom van 78 jaar. Sedert 30 Juni '38 wed. van T. Boerema. Sappemeer, 18 Sept.'45. Noorderstraat 118. R. Boerema, Zijldijk: R. Boerema, A. Boe rema-Wolthuis en Klein- kinderen, Sappemeer J. Boerema. De begrafenis heeft plaats gehad Vrijdag 21 September. Nog altijd levende in de hoop, dat het niet zo was, zijn 28sten Sept. I '44 onze geliefde Zoon, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Jans Bijl in de leeftijd v. 22 jaar en Dochter, Behuwd- zuster en Tante Gusti Bijl-Stôhr, in de leeftijd v. 23 jaar. door een zware bom- aanval op Kassel om 't leven gekomen. Hoogezand, 18 Sept. '45. Nieuweweg 35. In diepe droefheid: Wed. R. Bijl. Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. De Directie en het ge- zamenlijke Personeelvan de N.V. Scheepswerf. voorheen Th. J. Fikkers, Foxhol, geven hierbij kennis van het plotse- linge overlijden v. onze medewerker en collega Jan Meertens. Nieuweweg. De Direetie en het Pers. Heden overleed on- verwachts onze lieve Man en Vader Dr. Lambertus Roelof Wouter Havinga, Arts, in de ouderdom van 65 jaar, Uit aller naam W. T. Hovinga-Etzes. s Gravenh., 17 Sept '45. Trompstraat 71. no's 1 tôt 125; van 24 voor wijk B no's 125 en hoger. Woensdag 26 Sept, a.s. van 912 voor wijk C; van 24 voor wijk D. In Noordbroek is deze uitreiking op Donderdag 27 Sept. a.s. van 912 voor wijk A no's 1 140; van 24 voor wijk A de rest en wijk D. Vrij dag 28 Sept. a.s. van 912 voor wijk B no's 1140; 24 voor wijk B rest en wijk C. Inlevering zelfverzorgersbeschei- den. Omtrent de inlevering hiervan ontvangen de zelfverzorgers persoon- lijk bericht. De navolgende bonnen dienen te worden ingeleverd. Brood: A B C 650 t.m. 655, A B C 656 en 657, B 665, D 650 en 651, Inlegvelbon D 14, A B C 663 t.m. 668, A B C 680 en 681, B 687, D 665 en 666, Inlegvel bon D 16. Vlees 609, 610, 624. Melk: 608, B 666, C 666, D 658, D 660, 623, D 675, D 676, B C 688, 612, D 661, D 662, B 670 en C 670. Aardappelen: 611, A 667, B 667, B 668, C 667, 613, B 672, ABC 671, 625, B 691, A B C 690. Schoenendistributie. De mogelijk heid bestaat thans weer om in zeer beperkte mate aanvragen in te die- In het R.K. Ziekenh. te Gron. nam de Heer tôt zich onze enige lieveling Harmannus, in de jeugdige leeftijd van ruim 5 maanden. Hoogezand, 20 Sept. '45. Sluiskade 16. H. Nienhuis J. Nienhuis-Evenhuis. Heden overleed na een kortstondige ziekte, onze innig gel. Man, Vader, Behuwd- en Grootvader De begrafenis zal plaats hebben op Maandag 24 Sept. a.s. des namiddags half drie. Zij, die den overledene de laatste eer wensente bewijzen, wor den om 2 uur aan het sterfhuis verwacht. Heden overleed nog zeer onverwachts onze gel. Zoontje en Broertje Anjo Knollema, in de leeftijd van 1 jaar en 10 dagen. Borgweg, 20 Sept. '45. L. Knollema A. Knollema-de Maar Jan en Heine. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Maandag 24 Sept, 's nam. 2 uur. Zij, die den overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden om 2 u. aan 't sterfhuis verzocht. Voor de vele blijken van deelneming bij het overlijden van onze lieve Dochter en Zuster betuigen wij hiermede onze hartelijke dank. Uit aller naam H. Huizing. Kropswolde. Sept. '45. J. M E IJ E R betuigt hiermede zijn hart. dank voor de vele blijken van belangst. ondervonden bij zijn 40-jarige jubileum. In het bijzonder aan Directie en Personeel N.V. v.h. W. A. Scholtens, Papier en Cartonagefabriek Sappem. Zuidbroek, Sept. '45. Onze hart. dank voor de vele blijken van belangst. ondervonden bij onze 40-j, Echtvereniging. Sappemeer, Sept. '45. Zuiderstraat 207. P. Karsen E. Karsen-Bakker. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan familie, vrienden en kennis- sen voor de hartelijke ont- vangst bij mijn terugkeer in het Vaderland. Hoogezand, Sept. '45. Sporttereinstraat 80. D. Dost M. DostPot Dineke. Hiermede betuigen wij onze hart. dank voor de vele blijken van belangst. bij ons Huwelijk ondervonden. Hoogezand, Sept. '45. W. A. Scholtensw. 63' H. Venema F. Venema-Huizinga. Voor de vele blijken van belangst. bij mijn 25-jarig Ambtsjubileum op 15 Sept, betuigen wij onze hart. dank. W. Spanjer T. Spanjer-Bosenma. Tevens hart. dank aan allen die hebben meegewerkt om deze dag voor ons allen tôt een onvergetelijke te maken. De Buren van geheel Winkelhoek en gedeeltelijk van het Achterdiep bieden hiermede hun hartelijke gelukwensen aan Jan Spakman en Grietje Hartman op hun 65-j. huwelijksfeest. Sappem. Dinsdag. 25 Sept. Sportterr. Sappemeer. Zondag 23 Sept, aanvang 2.30 uur H.S.C. I-Hoogezand I om de K.N.V.B. beker. Entrée als gewoon. Aan het terrein bestaat ge legenheid tôt het verkrijgen van nieuwe seizoenkaarten van 1012 en 1—2.30 uur. Tôt en met Donderdag, dagelijks half 7 en 9 uur (Dinsdag alleen 9 uur) Zondag 4 u. - half 7 en 9 u. Pennies from Heaven (De Vagebond-Zanger) een vrolijke muzikale kome- die met Bing Crosby Madge Evens en Louis Armstrong en zijn neger- swingband. HOLLANDS NIEUWS. Toegang aile leeftijden. Plaatsbespreken op de dag der voorstelling v. 35 u. Tel. 4—5. Zondag van 11 1 uur. Voor de voorstell. op de geld-geblokkeerde dagen (26 Sept. t.m. 4 October) worden een aantal kaarten van te voren verkocht. De kassa is hiervoor geopend (tôt en met Dinsdag 25 Sept.) 's morgens van 11 1 uur. Zondagsdienst Doktoren gemeente Slochteren 23 Sept. Dr. Berg, Scharmer, Dr. Kriiger, Siddeburen. Molest-Premie O.O. M. Nog gelegengeid aandeel- nemers om hun naheffing Molest-Verzekering te be- talen, f 8.per fiooo. uiterlijk 24 Sept. Harkstede, H. Fluks Zn. Hôtel STRUVE Sappemeer Zondag a.s. Soirée Dansante van 7 tôt n uur, Dansorkest The White Stars Dancing Hôtel FABER Tel. 22 Hoogezand Kaartenverkoop voor de Soirée op Zondag 30 Sept. Zondag a.s. verkrijgbaar. Geen Mâtiné Tel. 209. Morgen Zondag Dancing. Prima Dansorkest. Aanvang 7 uur. K. Venema. A.S. ZONDAG DANSEN Aanv. 6 uur Café Huisman, Westerbr. Dansen Dansen Zondag 23 Sept. aanv. 6 uur in het Café Halfweg Waterhuizen. Muziek 3 pers. Beleefd aanbevolen D. Kampion. Dansen Dansen nen voor het verkrijgen van werk- schoenen en beroepsschoenen. Zij, die nog een aanvraag bij de distributie dienst hebben behoeven niet op nieuw aan te vragen. Uitreiking der aan- vraagformulieren geschiedt in Zuidbr. op Maandag 24 Sept. a.s. van 912 u. en in Noordbr. op Dinsdag 25 Sept, a.s. eveneens van 912 u. Voor ge- wone schoenen worden dus geen aan- vraagformulieren verstrekt. Geldomwisseling. Zij, die niet in de gelegenheid, waren, om op de voor hun vastgestelde uren hun geld om te wisselen, kunnen dit alsnog doen op Dinsdag 25 Sept. a.s. van 912 uur in beide gemeenten. Per gezins- lid kan f 10.— worden omgewisseld. Mede te brengen Tweede Distributie- stamkaart van het gezinshoofd, aile inlegvellen der gezinsleden alsmede de brandstoffenkaart. Distributiedienst SLOCHTEREN. Uireiking bonkaarten KA, KB, KC en KD (worden 28 Sept, geldig verklaard). Zitting wordt gehouden te Harkstede in „Ons Dorpshuis": Woensdag 26 Sept, van 912 uur E 190—E 300 en F 1—F 61; van u. F 62F 245. Donderdag 27 Sept, van 912 u. G 1G 170; van 14 u. G 171—G319. Te Slochteren in Café Degenhardt: Woensdag 26 Sept, van 912 uur D 1—D 212; 1—4 uur D 213—D 424. Donderdag 27 Sept, van 912 uur D 425D 514 en C 1C 122; 14 u. C 123C 335. Vrijdag 28 Sept, van 9—12 u. C 336—C 454 en E 301— E 395; 14 uur E 396E 602. Te Siddeburen in gebouw Chr. Be- langen: Woensdag 26 Sept, van 912 uur A 1A 175; 1-4 u. A 176A 351 Donderdag 27 Sept, van 912 uur A 352—A 527; 1—4 u. A 528—A 702. Vrijdag 28 Sept, van 912 u. A 703 A 850; 14 uur B 1B 174. Op Vrijdag 28 Sept. e.k. van 912 uur voor de bewoners van Tjuchem en omstreken in Café Nieuwenweg en op Vrijdag 28 Sept, van 24 uur voor de bewoners van Overschild en omstreken in de O. L. School. Aile nieuwe stamkaarten en bijbe- horende inlegvellen meebrengen. Tevens bestaat bij deze uitreik- plaatsen gelegenheid de brandstof- fen-formulieren ingevuld, voor be- drijven enz. weer in te leveren. KERMIS Engelbert Zaterdag 29 en Zondag 30 September. Diverse vermakelijkheden. Zaterdag gezelsch. Diderich opvoering„Schoppen Troef" Aanvang 8 uur. BAL NA. Zondag. Revue. Aanv. 8 u s Middags Hardlopen met hindernissen, Heren Stoelendans, Dames. Aangifte voor 2 uur. Dansen na. Grote Feesttent. Kaarten f 2.- per avond bij Tuinema en de Groot. Met ingang van Maandag 24 Sept. a.s. zal de winkel van de Coôperatie Parallelweg 46 te Hoogezand, 's middags van twaalf tôt half twee gesloten zijn. Ook voor inlevering van boter en sui- ker voor het bakken van koekjes voor de afdeling Bakkerij verzoeken wij onze afnemers hier rekening mee te willen houden. Zondagsdienst Doktoren HoogezandSappemeer. 23 Sept. Dr. Meihuizen. op verzoek aangifte verlengd t.m. Dinsdag 25 Sept, uit- sluitend bij H. Brons, Schildwolde C 116a. Schildwolde. De aangifte van leerlingen voor bovengen. school, cursus 1945-'46, behoort te geschieden voor 30 Sept. '45 elke morgen bij de admini strateur J. de Vries, wacht kamer Gemeentehuis Sloch teren. De aanvang der lessen wordt nader bekend gemaakt N.B. Deze aangifte be hoort eveneens te worden gedaan door hen, die reeds eerder de school hebben bezocht. Het Bestuur Nijverheidsonderwijs Herhaalde oproep Aan de Avondtekenschool te Schildwolde worden gevr,: een Leeraar i. h. Vaktekenen aan 1. Schilders (7 lesuren p. w.) 2. Metaalbewerkers (6 lesu ren p. w.) 3. Houtbewerkers (6 lesuren p. w.) 4. een leeraar in wiskunde en boekhouden (2 lesuren p. w.) wiskunde L.O. en handelskennis LtO. vereist Cursusduur 1 Oct. t. 1 Maart Schrift. aanm, voor 1 Oct. 1943 aan de Administrateur der school J. De Vries te Schildwolde C 212a Het Bestuur Allen die belang stellen in het weder oprichten van de Ned. Ver. v. Huisvr, Afd. Schildwolde en Omstreken worden uitgenodigd samen te komen op Woensdag 10 Oct. n.m. 3 uur in hôtel Wijgschelsheim. Het voorm. Bestuur. Spaarbank Duurswold Schildwolde. Zitting op Zaterdag 22 Sept van 2-5 uur, en voorts gedu- rende de inleveringsweek (26 Sept.—2 Oct.) iedere werkdagnam. van 24 uur. Het Bestuu OFFICIëLE MEDEDELINGEN. GELDZUIVERING. Burg. en Weth. der gemeente Slocl teren brengen ter openbare kenni dat door hen, ingevolge beschikkin van den Minister van Financ'iën, ee schéma is opgesteld, waarnaar ingi zetenen hebben te handelen, inzal de inlevering van de nà 25 Sept, t/i 2 Oct. a!.s. nog in hun bezit zijnc bank- en muntbiljetten en zilverbon welk schéma met nadere bijzonde heden werd aangeplakt aan de opei bare publicatieborden. Slochteren, 19 Sept. 1945. Burg. f Weth. van Slochteren, De Burger Tj. KROL. De f. Secr. GARRELT, Bericht voor gerepatriëerde krljg gevangenen. Door den Minister vr Oorlog is bij Besch. van 28 Aug. VII Afd. No. 88 nader bepaald, dat gerepatriëerde krijgsgevangenen 1 afloop van hun buitengewoon verl in het genot zijn gesteld van gro verlof. Het hoofd van het Centra Indelingsbureau Kon. Landmacht. Hoofdred.: R. F. Kremer; Redacte ren J. D. B. Lammerts en H. Bonew te Slochteren zal worden gehouden op Zaterdag 29 Sept., des nam. half twee bij het Hoogehuis. Het Bestuur van de Feder. v. Landb.ver. in de gem. Slochteren. maken de Werkgevers er op attent dat zij uiterlijk 22 Sept, (heden) schrifte- lijk aan hun bankrelatie mededeling moeten doen, welk totaal bedrag zij nodig hebben voor 2 weken loon (eindigende 6 Oct.) en 1 maand salaris (eindigende 30 Sept.). De aanvraag moet vermelden, welk be drag in totaal bestemd is voor weeklonen en welk bedrag in totaal v. maand salarissen. De aanvrager moet aan zijn aanvrage de uitdrukkelijke door hem ondertekende mededeling toevoegen, dat hij niet uit anderen hoofde over con tante geldmiddelen beschikt. Assurantiekantoor L. POT Meidoornstr. 13, Hoogezand Het spec. adres voor al Uw Verzekeringen. Telefonisch aangesl. onder no. 524. H.H. Kwekers. De bekende Robur Krui- wagens kunnen weer wor den besteld. Vraagt inl, bij den vertegenwoordiger P. Miedema, Kalkwijk. Voor reparaties en nieuwe biezen Stoelmatten naar A. LUDOLPHI Molenlaan A 145, Siddeb Hoogezand-Sappemeer. Laatste zitting Maandag 24 Sept, van 27 uur, daarna wordt de Spaarbank tôt nadere aankond. gesloten. Denkl U er om Maandag de laatste dag Telefonisch aangesl. onder no. 530 J. B. BROERKEN, Slochterstraat 127a. Spaarbank HarkstedeScharmer. Zitting op Maandag 24 Sept, van 912 uur en v. 2—5 uur en voorts gedurende de inleveringsweek, 26 Sept, tôt 2 Oct., iedere dag van 25 uur 's nam. Bij aanbieding dient het geld goed gesorteerd te zijn. Geitenfokvereniging Kolham en Omstreken maakt bekend, dat de dek- bokken weer geplaatst zijn bij J. Vriesma, Kolham E 557. Dekgeld leden f 1.50 niet leden f 3.— Het Bestuur nemen de Kruideniers nog aan tôt a.s. Dinsdagmlddag 25 Sept, tôt 4 uur. Nadien wordt alleen tegen nieuw geld verkocht. Handelsver. H.-S. Afd. Kruideniers. BEKENDMAKING. De gezamenlijke exploi- tanten van de Dancings te Winschoten maken bekend dat er, aangezien geen personen beneden 18 jaar in de Dancings mogen worden toege- laten, lo. Strenge centrôle op de persoonsbewijzen wordt gehouden, 2o. Geen personen zonder persoonsbewijs worden toegelaten. GESLOTEN Maandag 24 en Dinsdag 25 September E. Ruding, Marte ns h Aangifte voor een voor 1 Oct. A. Poelman, Coupeuse, Stationsstraat 67 Sappemeer. Noorderstr. 102, Sappem. is telefonisch aangesl. onder Bezorgers voor het Dagblad „Trouw". Vanaf 2 October a.s. Aanbieding Fa. S. Kleefs- man Co., Drukkerij en Boekh,, Sappemeer. Hebt U typewerk Wij verzorgen aile soorten typewerk voor U1 Billijke condities. Br. nr. 19 Bur. v.d, Blad Aardappelrooiers om aan te nemen of in het pand, Gebr. Heeres, Dorpsstr 2, Kiel-Windeweer. Degene die Maandag tus- sen 2 en 6 uur mijn 3 kl. Poes heeft medegenomen, wordt verzocht deze terug te bezorgen, signalement is bekend. E. Hartman, Eendrachtsweg 14 GEVRAAGD Wegens vertrek van mijn meisje naar een andere gemeente een Hulp in de huish. tôt 3 uur, event. tôt 12 uur. Aanb. Mevr. C.E. Groeneweg-Roos, Noor- dersingel 29, Oosterpark, Hoogezand een Dagmeisje hulp aan- wezig, P. J. Leuning, Middenstr. 86 Sappem. Mevr.Benes,Hoofdstr. 82 Hgz., vraagt een Morgen- of Dagmeisje, desgew. v, dag en nacht, meerdere hulp aanwezig. net Dag- of Morgenmeisj e Br. onder no. 24, bureau v.d. blad. net Dienstmeisje,nietben. 16 j. S. Hanenburg Dorpsstr. 154, Kiel-Win. v. dir. Hulp in de huish. of meisje v. dag en nacht of dag. Mevr. Ds.Bosscha, Geret, Pastorie, Zuidbr. n. Dagmeisje voor winkel en huishouding. M. Bloemendal, kruidenier, Harkstede net Dag- ofMorgenmeisje B. J. Geling. Verl.Hoofd- straat, Hgz. net Morgenmeisje. mevr. Nijlaan.Noordersingel 16 Hoogezand. net Meisje voor de mor- genuren of Werkster enkele dagen per week. Boelens, Zuiderstr. 30. Hoogezand. v, dir. Bakkersbediende J.Vink, Kolham een nette 2e Bediende. fa. J. Knol Zn., Koek- en Banketbakkerij Hoofdstr. 26, Hoogezand. een ervaren Automobiel monteur. Garage Prins Sappemeer enige Jongens. P.Kliphuis Noorderstr. 112, Spm. p. fl. Jongens voor mach. houtbewerking. N.V. v,h. Gebr. Brand, Zuiderstr. Hoogezand Arbeider voor vast werk Wed, M. Mulder, Ach terdiep 16 Meisfe voor kantoor en winkel. Bureau v.d. blad fl. Arbeider of knecht. S. H. Huisman, Gron.weg 56, Westerbroek Arbeider voor wijk en sloten schonen of een jon- gen van 16-18 jaar met boervak bekend, tôt Dec, H. J. Nieboer, Zuidbroek Schilders voor Arnhem, goed loon, huisvesting in orde. Aanm. bij E, Kui lema, Spoorstr. 24, Hgz fl. Jongen. Kwekerij H. Kasemir, Zuiderstr. 197, Sappemeer. enige nette Leerjongens en handlangers. Gebr. Bodewes, Foxhol. een Bakkersknecht zelfst. kunnende werken. G. Meijer. Sluisweg 54. Kiel. v, dir. een fl. Arbeider Kalkwijk W 21, bedrijfs- leider J, Olthof Timmerlieden. Gebr. Smid, aannemers,Kolham Aardewerkfabr. „Erica' Kieldiep, Hoogezand, vr. indraaiers gieters en ovenvullers, loon volgens Collectief contr. Aanb, Gew. Arbeidsbur. Spm. Aardappelrooiers vpand rooien. T. J. Buining, Kropswolde 31, a.d. van Royenstraat Kodak Fototoestel in h etui, tegen h. polshorloc Verl. Zuiderstr. 9, Hgi Te Koop Gevraagd Damesrijwiel zonder ban- den. George Bodewes, Martenshoek M.mantel, leeft. 13-14 tegen een m.jurk, le( 16 j, of lap stof daarvc en een paar gymnastie schoenen m. 44 tegen 39. Nieuweweg 47, H] Voederbieten, 13 620000 Kg. G. A. van Alphen, Kleinemeergô, Spm een eenvoudige dames Winterjurk o.w.r.t 2 nw. o. kw. emaille pannen. een rok en winterblouse, o.w.r.t. grote wastobbe of gebakstel of iets derg. B. Vrieling, Kleinem. 49 ongev. 6oHoekijzersvoor atrastering van klaver- weide. H. de Vries, Dorps straati3i, Kiel-W. d. oorlogschade 2 Kwe kersramen. Hensen, Martenshoek een Duitse nieuwe Veer voor een Duits Orgel en nieuwe Veer voor Salon gramotoon. Scheepswert Schut, Wertkade 36. Martenshoek. aile soorten Kippen en Konijnen en derg. F. Pot Van Royenstraat 143 enige Kippen o.w.r. v. een p. z.g.a.n. lage zw. Herenschoenen maat 45. J. Schuitema Hzn., Wa genborgen D 87. 40300 ton mest, aan vaarwater of in de omg. aan harde weg. P. Miedema, Kalkwijk. Te Huur gevraagd Zit- en Slaapkamer te Hgz. Br. onder no. 23 bureau v.d. blad Te Huur 9 h.a. Bouwland, gelegen in de Kropsw. buiten polder, thans in huur bij den heer J. G, Topper. Te bevr, bij R. Marring Parklaan 10, Hoogezand. Gevonden 1 Sept, een pr. donkergr Poesje T.t.b.t.g.k. bij Walraven, Hovingsl. 3 Verloren kort Manteltje, inh. kousen, portemonnaie ringm.sleuteltjes. Ter te bez. teg. geldelijke b of 3 pond zout De Vries, Marian. Hei gelaan, Zuidbroek dam. Polshorloge, doul Maandagavond vanaf Verl. Hoofdstr. 33 tôt ov deBonth.brug de Statioi straat in, terug tôt aan Winkelhoek 10. T.b.t K. Pruijsen, Winkelh. bij werkzaamheden na huis een zilv. heren Za horloge. Slochterstr. 9c 13 Sept, een d.bl. Alpe muts m. 4 w. kruisjes, a de Bontekoe'slaan, Boi weg, T.b.t,b. H. Drijfb Groningerweg 15 een gebloemd Zakje n pen en potloden, van In Hommes naar Noordc singel 9. T.t.b.t.b. Bei „TinhilHgz. Ruilen een Geit tegen kippen. S. v.d. Laan, Werfkade Martenshoek. z.g.a.n. zw. Schoenen, la m. 43tegen dito zw. ot m. 44. W. Landmi Noorderstraat 72. Sp Nietop Woensdagmidd pr. v.o. bruine suede 1 schoenen m. 38, met n 2olen en bakken tegen 39, met pl. hak. G. Graaf, Parallelweg 39. Thuis na 3 uur. een grote Woning Kolham waarin Voo Achter-, Slaapkamer gr. Schuur. Tevens j Tuin van plm, 20 a Huur f 2,50 per we( Tegen Woning te Mi tenshoek of omg.. Huv irijs f 4.- tôt 4.30. r levragen bij H. Eenj Van Royenstr. Oost Hoogezand. een Herencostuum m. tegen iets kleiner. Spoi terreinstr. 76, Hoogez Te Koop 1 guste Geit.Kielsterstr.. oude en halfw. Vl.R. K nijnen. D. Nijborg, Zi derstr. 224, Spm. Trapnaaimachine. H, Veerkamp, Kleineme een Kamerkachel, o.w.r vloerbedekking. J.Noori man, Slochteren Dm pr. 1. Klomplaarzen z.g. n., o.w.r.t. iets mij pa sends. Tevens een klei vleugelpompje. Zuide straat 20, Hgz. 1 pr, nw. H.-schoenen n 40. liefst ruilen tegen besi br. of zw. d.-schoenen n 41, 1 pr. nw. h.-schoene m. 43, r.t, h.-schoenen n 43. E. v.d. Laan, E 536 Kolham 80 pak Koolzaadstro. P. Kroon, Sappemeer

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 4