Dames Mrmeijer J wijken van Ferrara vochten. Het vliegve veroverd. In het W pen van het 8e Iq achter zich. De in v N. terug trekkende D door de Geai. luchtr stookt. In Japan hebben aanvallen gedaan ol buitenwijken van T doelen bevonden zici brieken te Hitachi d; maal werden aangevj Eden, Stettinius en hun bespreking over a beëindigd. Hun dei werd bijgewoond de Min. van Buit. Zaken Er is omtrent het r sprekingen nog niets Maarschalk Petin is aangekomen. Hij vro toelating om het land op doorreis naar Fran thans de regeiingen vi naar Frankrijk af. Van de zijde der au de bevolking er met d druk op gewezen, dat 1 machtiging van den Pi litairen Commissaris - tankgrachten te slech gooien. Eventueele aanvrage dernissen - die intussc deezen gelukkig niet i hen ons van onze b Cultuurbrengers" te I een of andere wijzi -uimen, dienen te de Sectie Voorlict Hoofd-ingenieur le provincie Gror motief om dezi isnog in stand te gen bruik voor mogelijke waterstaatkundig gebi< De vondst van he Anloo heeft aan het dat hier een zeer grot nen slachtoffer is ge Duitsche overheerschi De mogelijkheid be eenige slachtoffers k geidentificeerd. In verband met dit den degenen, die verr milieleden of bekend zijn om gebracht, zoe lijk verzocht een p' personen in te levere Commandant, Wester 15, Groningen. De Nederlandsche T steeds te Lond r iTÎ' VOOJ rijde deel !e ministe ,-ns land, andsche Ut v eeren kampen Kwekersgrond, Café Je Nieuwe Brug" BIQSCOOP - HQOGEZAHD H. SÏUlîT Gem. Âvond- Nijverheidsonderw. HanrïeSsver. H.-S. Korte !¥3eded Door de Engelse regering is, wegens het ongunstige resultaat der handelsbesprekingen te New York, een handelspolitiek op lange termijn aangekondigd. De aankopen in de V.S. zijn voor de eerstvolgende maan- no's 1 tôt 125; van 24 voor wijk B no's 125 en hoger. Woensdag 26 Sept, a.s. van 912 voor wijk C; van 24 voor wijk D. In Noordtaroek is deze uitreiking op Donderdag 27 Sent. a.s. van 912 nen voor het verkrijgen van werk- sehoenen en beroepsschoenen. Zij, die nog een aanvraag bij de distributie- dienst hebben behoeven niet op nieuw aan te vragen. Uitreiking der aan- VTfl Cl crfnfmnlî i— r»-- u. F 62F 245. Donderdag 27 Sept, van 9—12 u. G 1—G 170; van 1—4 u G 171—G319. Te Slochteren in Café Degenhardt: Woensdag 26 Sept, van 912 uur OFFICIëLE MEDEDELINGEN. GELDZUI VERIN G. Burg. en Weth. der gemeente Slocl teren brengen ter openbare kenni Aile Duitse fabrieken en eigen- dommen in Spanje zijn onder Engels en Amerikaans toezicht geplaatst. Distributiedienst HOOGEZAND met Agentschap SAFPEMEER. Distributie van vaste brandstoffen. Particulière gebruikers. In tegenstel- ling tôt vorige jaren zullen ten be- hoeve van woningen met centrale Vër- warming geen extra brandstoffen worden verstrekt. Aan pensionbewoners en kamer- huurders zal binnenkort een enquete- formulier voor brandstoffen worden uitgereikt. Nadere bizonderheden zullen t.z.t. gepubliceerd worden. Verbruikersgroepen B, C, D. Hier- onder worden verstaan: rusthuizen, gestichten van ouden van dagen, Rijks-, gemeente- en prov. kantoren, scholen, politiebureaux,, openbare ge- bouwen, wacht- en behandelingska- mers van artsen, apothekers, kerkem hôtels, restaurants, café's, bankin- stellingen, particulière kantoren, (al- leen die, waarin door personeel daad- werkelijk werkzaamheden worden verricht), winkels, werkplaatsen, bi- oscopen, enz. Indien bovenstaande verbmikers niet kunnen verklaren, dat de gege- vens, 'vvelke het vorig jaar op het formulier MD 393-02 zijn verstrekt, onveranderd zijn gebleven, moeten hiervoor opnieuw aanvraagformulie- ren MD 393-04 worden ingediend. Deze formulieren worden uitgereikt: Voor Hoogezand: Donderdag 27 Sept, a.s. van 9-12 uur. Voor Sappemeer: Donderdag 27 Sept. a.s. van 24 u. De ingevulde formulieren moeten weer worden ingeleverd op: Vrijdag 28 Sept. a.s. van 912 uur. Dit geldt dus alleen voor gevallen, waarin sinds de vorige opgave veranderingen zijn gekomen. Aanvraagformulieren voor brand stoffen worden niet uitgereikt voor: catechisatielokalenontvangkamers van predikanten, paskamers, leska- mers, kantoren aan huis zonder per soneel, vroedvrouwen, ambtswonin- gen van vooraanstaande personen, studeerkamers, enz. Uitreiking aanvraagformulieren voor petroleumstelien. Aangezien het aan- tal beschikbare petroleumstelien zeer beperkt is, kunnen voorlopig slechts aan bepaalde categorieën vergunnin- gen worden verstrekt. Voor een pe- troleumtoestel kan men aanvragen, als men: 1. niet in het bezit is van 1 of meer petroleumtoestellen; 2. voor het bereiden der maaltijden niet over gas of electriciteit beschikt door het ontbreken van leiding en/of bruikbare toestellen. Uitreiking aanvraagformulieren: Voor Hoogezand Donderdag 27 Sept, a.s. van 912 u. Voor Sappemeer Donderdag 27 Sept. a.s. van 24 u. Inlevering der formulieren: Vrijdag 28 Sept. a.s. van 912 uur. OFFICIëLE MEDEDELING. Verbetering van het geitenras. Ver- plichte aangifte van bokken boven 6 maanden. Burg. en Weth. der ge- meenten Hoogezand en Sappemeer brengen in herinnering, dat ingevolge artikel 3 van de Verordening tôt ver betering van het geitenras in de prov. Groningen, van het houden van een bok, die een half jaar of ouder is, de eigenaar of houder verplicht is on- verwijld aangifte te doen bij den Bur- gemeester der gemeente, waar de bok wordt gehouden, onder opgave of de bok is goedgekeurd. Voor het doen dezer aangifte zijn kosteloos formulieren aan de ge- meente-secretarieën verkrijgbaar. Hoogezand/Sappemeer, 26 Sept. '45 Burg. en Weth. van Hgz. en Spm. GELDZUIVERING. Onder verwijzing naar de op ver- schillende plaatsen in de Gemeente aangeplakte openbare kennisgeving wordt ter algemene kennis gebracht, dat de inlevering van geld voor de in- gezetenen der Gemeente Sappemeer dient te geschieden, bij de kantoren der posterijen en bij de leden van de bedrijfsgroepen Effectenhandel, Han- delsbanken, Landbouwcredietbanken en Spaarbanken op onderstaande da gen: 26 September 1945 voor de in- woners wier geslachtsnamen begin- nen met één der letters A, B, C en D; 27 September 1945 letters E, F, G, H, 1 en J; 28 September 1945 letters K, L en M; 29 September 1945 letters N„ O, P, Q, R t/m Settelaar; 1 Octo- ber 1945 letters Sibering, T, U en V; 2 October 1945 letters W, IJ en Z. Sappemeer, 19 Sept. 1945. Burg. en Weth1., de Burg. G. BOER L B. De Secr. J. J. PERDON. N.I.C.A. Bureau. (Aanmelding voor civiele dienst in Ned Indië) In het Bureau van Oor- logsvrijwilligers te Veendam zullen elke Dinsdag zitdagen worden gehou den van 1517 uur. Op deze zitdagen kunnen eventuele sollicitanten aile gewenste inlichtingen bekomen. De Militaire Commissaris voor de Prov. Groningen, De Reserve Luit. Kolonel H. HOLTKAMP, Hoofdred.: R. F. Kremer; Redacteu- ren J. D. B. Lammerts en H. Bonewit Met grote blijdschap geven we kennis van de geboorte van onze Dochtertjes en Zusjes Derktje Irene en Jantje Helena. Slochteren, Sept. '45. J. J. Bulthuis H. Bulthuis-Barelds Hillie en Jantje. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon en Broertje Abraham. Sappemeer, 21 Sept. 45. F. H. Kuiter H. Kuiter-Klat Martje. Marten Jan Zaagman en Katharina Smit hebben de eer U, mede namens hun Ouders, kennis te geven van hun voorgen. Huwelijk, waarvan de voltr. D.V. zal plaats hebben op Woensdag 3 October a.s. Kerkelijke bevestiging 's nam. 2.30 uur in de Ger. Kerk te Sappemeer door den Weleerw. Heer Ds. W. Tom. 15 September '45. Oosterh.brug Hoofdw. 229a. Foxhol W.A.Scholtensw.22 Gelegenheid te feliciteren van 4.30—5.30 uur. Toekomstig adres: H. W. Mesdagstraat 39a, Gron. Dinsdag 2 Oct. a.s. zijn ODze lieve Ouders, Behuwd- en Grootouders H. T. Meijer en M. MeijerKlok 25 jaar getrouwd. Kiel-Windew., Sept. '45. Pieter Venemakade 61 Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkind. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot en Overgrootmoeder Aaltje Wiardi, in de ouderdom v. ruim 80 j.; sinds 1 Dec. '43 wed. v. F. O. Kielman. Sappemeer. 22 Sept. '45. Slochterweg 30. Groningen: Kielman-G. Kielman-de Boer; Veendam: G. Steenstra-Kielman, H. Steenstra Sappemeer A. Molter-Kielman, M. J. Molter, Klein- en Ach- terkleinkinderen. De begrafenis zal plaats hebben te Hoogezand op heden Woensdag 26 Sept, s nam. om 2 uur vanaf het sterfhuis. Den lOde September overleed in het Kinder- ziekenhuis te Groningen ons geliefd Zoontje Stoffer Bernhard, die wij de 8ste dezer van den Heere mochten De ver- s te ontvangen. bondsbelofte rijke troost. Kolham. P. Cnossen. E. Cnossen-Kleefsman Heden overleed nog zeer onverwachts mijn innig geliefde Ecbtge- noot Andries Jager, in de ouderdom van 79 jaar. Sappemeer, 24 Sept. '45. Noorderstraat 190. G. JagerBos. De begrafenis zal plaats vinden Vrijdag 28 Sept., 's nam. 2 uur. Zij, die den overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden aan het sterfhuis verzocht. Den 19 Sept, over leed na een smartelijk lijden onze lieve Moeder Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Saaktje van der Wijk, in de ouderdom van 76 jaar, gel. echtgenote van Koop Bakker. Waterhuizen. Gem. Noorddijk. Uit aller naam Kropswolde J. Bakker. F. Bakker—Venema. Kinderen, Klein- en Achterkleinkinderen. De begrafenis heeft Maandag den 24 Sept, plaats gehad. Hiermede betuigen wij onze hart. dank aan allen, die tijdens de onzekerheid met ons hebben medegeleefd, hun deelneming betoond bij de begrafenis, en de laatste eer hebben bewezen aan onzen innig gel. Echtgenoot en zorgzamen Vader Jan Emmens. Zuidbroek. Sept. '45. Wed. J. Emmens-Braam. Te verpachten elk groot ongev. 2<2 H.A. tegen >f 140.per H.A. v. 12 j., bij het Abrahamsdiep Hgz.-Sapp. Te bevragen bij Notaris Mr. P. H- Velsen, Sappemeer. He M.G. stelde het gehele vermogen van Jacob Spie- ker, Brandstofhandelaar te Siddeb. A 416, onder beheer van ondergetekende en het Ned. Beheersinstituut be- noemde hem tevens tôt be windvoerder voor Simon Bollegraaf, slager en paar denhandelaar en zijn gezins- leden Aaltje Bollegraaf- Zuidema, Abraham en Geertruida Bollegraaf, laatstelijk wonende te Hélium B 47. Allen die gelden of goe deren onder zich hebben of verschuldigd zijn aan, dan wel te vorderen hebben van genoemde personen of tôt hen in enigerlei betrekking staan worden verzocht hier van voor 1 Oct, '45 opgave te doen te zijnen kantore Nalatigheid wordt gestraft overeenkomstig de wettelijke bepalingen. P. Denijs Notaris te Slochteren Binnenlandse Strijdkrachten Sectie IX, Sociale Zaken. Aan die leden der gezuiverde B.S. in Gewest 2, die nog geen enquêteboekje hebben ingevuld, wordt bekend gemaakt, dat zij nog tôt 15 October a.s. de gelegenheid hebben een boekje aan te vragen aan het Gewestelijk Bureau der Sectie, (Westerkade 9 te Gron.) telefoon 21645, alleen 's morgens van 8 12 uur) en dat ingevulde boekjes nog bij het Gew. Bureau kunnen worden ingeleverd of ingezonden tôt uiterlijk 25 Oct. a.s. De aandacht wordt er op gevestigd, dat zij, die niet binnen de gestelde termijn een boekje ingevuld hebben teruggezonden, in het algemeen geen aanspraak zullen kunnen maken op hulp of bemiddeling vanwege de Sectie. De Leider Gew. Bureau Sectie IX, Gewest 2 De le Luitenant F. Schalken. O PRO E P Zeeliedenfonds Nationaal Steun Fonds (N. S. F.) Landrottenfonds. Diengenen, die tijdens de Duitse bezetting gelden te leen hebben verstrekt aan een der bovengenoemde fondsen, wordt verzocht hun vordering vôôr 30 Nov. 1945 in te dienen ten kantore van Amsterdams Trustées Kantoor N.V., Keizersgracht 369-381, Am sterdam C. of van de Heren Hope Co., Keizergracht 577-581, Amsterdam C. De indiening dient te geschieden met gebruikmaking van een inleveringsformulier, verkrijgbaar bij de boven genoemde indieningskantoren de plaatselijke N.S.F.- kantoren, de plaatselijke vertegenwoordigers van het Zeeliedenfonds, alsmede bij de Drukkerij en Uitgeverij H. de Bussy, Rokin 58-62, Amsterdam C. Voor zoverre de geleende gelden ter beschikking zijn gesteld van het Zeeliedenfonds (Koopvaardij en Marine), kan de indiening desgewenst geschieden bij Notaris Fr. L, Hartong, Mathenesserlaan-217, Rotterd.C. De overeengekomen leningsbewijzen, resp. even- tueel in dépôt genomen bankbiljetten van f 1000.— of 500.—, dienen bij de aanmelding tevens te wprden ingeleverd. Bij accoordbevinding zal aan inleveraars, zo spoedig mogelijk een schuldbekentenis op naam ter hand worden gesteld, ten laste van de Stichting Nationaal Steun Fonds, welke schuldbekentenissen terstond na afgifte betaalbaar zullen zijn bij het daarop aangegeven be- taalkantoor. De inleveringen kunnen geschieden op Dinsdag en Woensdag van iedere week, te beginnen met 18 September 1945. Voor de provincie Groningen zijn formulieren verkrijgbaar op en kan de afwikkeling geregeld worden via het provinciaal Bureau N.S.F. Amsterdam. 8 Sept. 45. Groningen, 20 Sept. 45 Nationaal Steun Fonds, Nationaal Steun Fonds, Herengr. 527, Amsterd. C. U. Emmiusstr. 30, Gron. Telefoon 33660. Telefoon 21642. Het M.G. stelde het gehele vermogen van Aie Oosting, smid te Siddeb. A 187 onder beheer van ondergetekende en het Ned. Beheersinstituut benoemde hem tevens tôt bewindvoerder voor: a. NathanBollegraaf,slager en paardenhandelaar: b. Jetta Bollegraaf-Lezer; c. Elsien-, Antje- en Abra ham Bollegraaf; d. Elsien de Groot en Léonard Simon Bollegraaf, laatste lijk wonende Hélium B 52. Allen die gelden of goe- deren onder zich hebben of verschuldigd zijn aan dan wel te vorderen hebben van genoemde personen of tôt hem in enigerlei betrekking staan worden verzocht hier- van voor 1 Oct. '45 opgave doen ten kantore v. Notaris Denijs te Slochteren. Nalatigheid wordt gestraft overeenkomstig de wettelijke bepalingen. K. Denijs, cand. nots. Slochteren D 5. Hoogezand. Heden Woensdagavond geen Danscursus. Tel. 22. Vanaf a.s. Vrijdag Jack Holt in een spannende spionagefilm Stille Vijanden. Plaatsbespr. dagelijks van 3-5 uur. Tel. van 4-5 uur Toegang 14 jaar. Distr. ophaaldienst verzoekt zijn klanten in de M. Veningastr. voor bood schappen even een briefje de bus te doen bij P Heerlien Kerkstr. en Kiel- sterstraat bij H. Westerhuis v. Royenstr. en Sportterrein- straat bij G. Nijborg. Boodschappen bij mij aan huis G. Hulshof, Kalkwijk Oost 16. Hoogezand-Sappemeer Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering op Zaterdag 6 Oct. 1945, des ivonds 71/2 uur in Hôtel Struvé te Sappemeer Juffrouw voor de huish. E. Buurke, Architect, Stationsstr, 48, Scheemda, Bij voork. tussen 35-45 j. Huishoudster of samen wonen bijwedn.,werkman met eigen huis te Spm., tussen 45 en 60 jaar. Br. onderno.32,bur.v.d.blad G E S L O T E N Vanaf Dinsdag 2 Oct. t.m. Woensdag 10 October. Noorderstr. 76, Sappemeer Bestelhuis Smit Hoogezand (naast het Postkantoor) Verzendt goederen door geheel Nederland. Kerkkoor v. Kropswolde vraagt voor direct een Directeur. Soll. te richten aan Mej. Hoving, Woldweg 80, Kropswolde O P R O E P. Ondergetekende, H. Bouma te Slochteren D 36, maakt bekend, dat hij bij beschik king van het Ned. Beheers instituut van 11 Sept. '45 is benoemd tôt bewind voerder voor: Samuel Bollegraaf, vee- handelaar en Vrouwke de Jongh, huishoudster, beiden laatstelijk wonende te Sloch teren D 435a. In verband hiermede roept ondergetekende allen op, die gelden, geldswaarden of goederen onder zich hebben van genoemde personen, aan hen iets verschuldigd zijn of van hen iets te vorderen hebben, hiervan opgave te verstrekken aan onderge tekende binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. De bewindvoerder: H. Bouma. De Eenheidsv.centrale Afd. Hoogezand-Sappemeer houdt op Woensdag 26 September een grote Openbare Verga- dering voor aile Metaalbe- werkers in Café Wiardi te Foxham. Komt allen. Zeer belangrijk Modevaksch. Hoogez. Aangesloten bij de veren., van Leeraressen in het Mode vakonderwijs ,,De Drie Prov.", (Kon. goedgekeurd). DAMES Onderwijs indevolgende vakken Ontwerpen en ver- vaardigen van Costuums, Mantels en Kinderkleding Het maken der patronen Het systeem dat wij daarbij volgen is zodanig dat na genoeg niet behoeft te worden veranderd. Wanneer men deze cur- sussen heeft gevolgd en de leerlinge haar examen heeft afgelegd, kan men als Leerares en Coupeuse of in een modevak- of par ticulier optreden- Tevens lessen voor eigen gebruik. Cursus Engels voor Dames en Heren voor beginners.gevorderden. Conversatie en Handels- correspondentie. Aangifte nieuwe leerlin- gen dagelijks. Aanvang der cursussen October. Tandarts Siebenga. Heden middag en morgen Donderdag 3fw6Zig. Hoogezand. De lessen aan bovpngen. school vangen aan op Dinsdag 2 Oct. a.s. nam. 6.30 uur. De wnd. Directeur Stout. Zondag 30 Septemb. KWIEK SOIREE. Aanvang half 8. Kaartenvoorverkoop tôt en met Vrijdag bij Bakker, Hoogezand en Teuben, Sap- pemeer. Schapen. Aankoop vergunningen kunt LI 't beste brengen bij S. COHEN Erkend Schapenhandelaar. M. Veningastr. 63, Hoogez. De Eenheidsv.centrale Afd. Hoogezand-Sappemeer maakt hierbij aan haar leden bekend, dat als bode i: benoemd de Heer M. Huizing, Sappem Tevens dankt zij den sollicitanten voor hun aanb Oude en nieuwe vrij socialistische en anti militaristische geestver wanten uit Hoogez.-Spm, en Omstr. worden verzocht Zaterdag 29 Sept, om 7.30 uur bijeen te komen in Café „De Nieuwe Brug" Van Royenstr. Hoogezand Oud papiergeld mag vanaf heden niet meer meer worden aangenomen wel Zinken en Zilveren munten. Ailes wordt tegen nieuw geld verkochten al leen tegen contante be- taling. Gezamenlijke Bakkers, Kruideniers, Slagers en Melkventers van Hgz.-Spm Te Huur gevraagd of te koop een Bouwboer- derij metplm. 10-30 H.A, land, prov. Groningen. Aanb. met voll. inl. bij R. Bouwman. BeSdigd Makelaar, Slochteren Bij de W. A. Scholten's Chem. Fabrieken N,V. te Foxhol kunnen worden geplaatst: i.op hetlaboratorîum een Assistent-Laborant, Ulo opleiding, leeftijd 17- 18 jaar, ze. op het kantoor een Jongste Bediende Ulo, opleiding. Br. met uitv. inl, en réf. aan de directie. Aardewerkfabr. „Erica' Kieldiep, Hoogezand, vr. indraaiers gieters en ovenvullers, loon volgens Collectief contr. Aanb Gew. Arbeidsbur. Spm. wie helpt nette jongelui z, kinderen aan een Woning of gedeelte d aarvan, lietst omg. H.-S. J. Postema v. Royenstr. O 80, Hgz. ongev. 60 Hoekijzers vooi afrastering van Klaver weide. H. de Vries, Dorps straat 151, Kiei-W. Dame vr. Zit- en Slaap kamer met voll. pensioi of gebruik van keuken Br. onder no. 28, bureai v.d. blad. Te Koop Fototoestel. M. Mulder Kropswolde 71 wijnrode Vulkachel, z.g a.n. E. Hut, D 136. Zuid broek pr. tweearmige koperei Kandelaars. Kerkstraa B 100, Zuidbroek Postzegelalbum en loss zegels. Knijpslaan E445 Kolham. enige nette Leerjongens en handlangers. Gebr, Bodewes, Foxhol. bekwaam Chauffeur aan de Zuivelfabr. te Slocht Aanm. bij den directeur partijtje Dakpannen e een houten matras, ee partijtje matglas 22x16 e 29x18. H. Wolda, Ko ham E 563 Personeel door Coôp. Dorsveren. Schildwolde en omstr. Machinist J. Hooites. LangewijkE583 Kolham nest j. Siephonden W. te Cate, Stootshorn C 34 Noordbroek Bakkersbediende en leer ling. B. Pompstra,Hoofd straat 106, Hgz, Bon voor Eng. Biscuits Wanneer er een bon bekend gemaakt wordt voor Eng. biscuits nodigen weonze clientèle uit verpak kings materiaal mee te brengen. Afd. Kruideniers. J F. Venema-Huizinga, Dansen Dansen Het Bestuur no. 394. Hoogezand GEVRAAGD: WerkvrouwofDagmeisje W. Eefting, Scholten's kantoor, Foxhol Mevr. Blonk vraagt een net Dienstmeisje en een Morgenmeisje fl. Meisje voordeschoon- maak. Laboratorium W.A. Scholtens Aard- appelmeelfabr. Foxhol. Dienstmeisje voor dag of dag en nacht. Mevr. Smit Verl. Hoofdstr. 12, Hgz, Dagmeisje, circa 18-20J., hulp van 2e meisje aanw. Mevr. Beekhuis, Zuider- straat 226, Spm. L. P. Muntinga, landb. Oostwolderpolder, Tel6 vraagt interne Hulp in de huishouding, op nader overeen te komen voorw. (JUIVIClOll. v.dir. 2e Bakkersbediende H. Robbe, Sportt.str. 106 Aardappelzoekers achter de rooimachine en aard appelrooiers. W. Kremer HoofdstJaat, Hgz. Aardappelrooiers. P. Middel, Hoofdstr. Hoogezand Aardappelrooiers, E.Sluis Kropswolde 133 Aardappelrooiers. J. Scheltens, Kalkw. W25 Aardappelrooiers v. dir, J.Cock, Kolham E 314, Slochteren Aardappelrooiers om aan te nemen. J. West ers Kolham E 294 Kwekersknecht, met aile werkzaamh. bekend en een Boomkwekersknecht volledig met het vak be kend, moet met personeel kunn.omgaan, diploma's strekken tôt aanbeveling. J. Kruijer, kwekerij, Spm Te Koop Gevraagd Burgerbehuizing liefst m enig land of veel tuin- grond om met 1 Mei a.s te kunnen aanvaarden Br. no. 29 Bur. dezer sterke nw. en gebruikte Scheepszeilen en Dek kleden. Fa. F. Overzet Zn., Schoenklompenta briek, Hoogezand V erzekeringsporteîeuilh Br. onder no. 25, burea v.d, blad Pianoklavier. Br. onde no. 26, bureau v.d. blad Handnaaimachine Hoofdstraat 94, Hgz. Kippen Zuiderstraat 31Spm, Ruilen Meisjesmantel, z.g.a.n o. kw. tegen een lap stc of iets derg. Noorbnst 9, Spm. Nw. zw. v.o. Pumps. n 40 tegen d. Regenmantt m. 42. J. Pool, Martensl pr. M.schoenen m.34tej m. 33. J. Niemeijer, Ach terdiep 17 gevraagd Luiers, pakker molton deken en een stul hospitaal, in ruil v. Brand stof. Br. pnder no. 22 bureau v.d. blad 3 Treemkes iom..kinder wagen o.kw., kinderledi kant, hobbelpaard en 1 m. tuinslang tegen H .s houdkachel, E. Ti p Knijpslaan E403Kollun 1 pr, 1. H.schoenen m. 42 z.g.a.n. tegen 1 pr. werk schoenen m. 44. Joh.Nij laan. F 40 Scharmer z.g.a.n. Vulkachel met kook-gelegenh. en een leren baby-riem tegen kippen. T. Lammerts, Winkelhoek 38, Spm. z.g.a.n, Wringer op bok tegen een Autcped op luchtbanden. J. Klooster- huis, Kolham Ei7o I_ m unr, uij i\. iviarringiso pax tvooizaadstro. Parklaan 10, Hoogezand. P. Kroon, Sappemeer

(Volksblad) Oost-Goorecht en Omstreken nl | 1945 | | pagina 2