Zoo de Heere wil en zij leven, hopen onze gelief de Ouders, Behuwd-en Groot ouders Wessel Puister en Johanna Puister- Akkerman hunne 50-jarige Echtvereeni ging te herdenken. Helium, 23 Mei 1945. Hunne dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen en verloofden. V Den 23 Mei hopen on ze lieve Opa en Opoe den dag te herdenken, waar op zij voor 50 jaar in het huwelijk zijn getreden. Hunne dankbare kleinkin deren. Jan en Aaltje Reinder en Johanna Geessienus enjohanma Antje Jansje Zondag 20 Mei a.s. hopen D.V. onze geliefde Ou ders, Behuwd- en Grootou ders Jurrien van der Helm en Pieterdina Scholte hunne 30-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Schildwolde, '45. Hunne dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Dinsdag 22 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders T. Scheltens en P. Scheltens-Stalman hunne 25-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Hunne dankbare kinderen Jan Albert Maria Geert ruida Helium, schip „Maria". Soli Deo Gloria Zaterdag 26 Mei a.s. hopen onze geliefde ouders, Kornelïs Bernardus van der Helm en Martje Bruinsma hun 30-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Willemina Pieter Johannes Hiltje Annie Jantine V Zoo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde ouders Kasper Ter Borg en Trijntje Groenhagen den 23en Mei hun 55-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd-, Klein- en Ach terkleinkinderen. Siddeburen, 17 Mei 1945 Dinsdag 22 Mei hopen onze geliefde OudersenGroot ouders Derk Hazelhof en Kornelske Engelage hunne 25-jarige Echtvereeni ging te herdenken. Hun dankbare Kinderen en Kleinkind Siddeburen, Mei 1945 Oudeweg A 475. Dinsdag 22 Mei hopen onze lieve Kinderen D. Hazelhof en K. Engelage hunne 25-jarige Echtvereeni ging te herdenken. Hun dankbare Ouders C. Engelage E. Engelage-Remminga Siddeburen, Kooiiaan .Mei '45 Verloofd Mientje Schuur en Siep Jager Siddeburen, A 396. Schildwolde, C 339. 2e Pinksterdag 1945 T. Schrikkema en I. G. Tonkens geven, mede namens weder zijdse ouders, kennis van hun voorgenomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats vinden op Dinsdag 29 Mei '45 's nam. 2.30 u. te 'Noordbroek Slochteren D 86. Noordbroek C 15. V Zaterdag 26 Mei hopen onze geliefde Ouders T. Fluks en H. Fluks-Balkema hunne 45-jarige Echtvereeni ging te herdenken. Helium, Met 1945. Hunne dankbare kinderen, behuwd-, kleinkinderen en verloofde. Geheel onverwachts werd van ons weggerukt onze zoo innig geliefde Schoondochter,Schoon zuster en Tante Martje Wieringa in den ouderdom van ruim 36 jaar, geliefde Echtgenoote van W. Rumpff te Wagenborgen Siddeburen, Oostwold, 23 April 1945. Uit aller naam Fam. W. Rumpff. De begrafenis heeft plaats gehad op 27 April Heden overleed, na een kortstondige ziekte van slechts 5 dagen, mijn innig geliefde jon gen Jan Schanssema in den ouderdom van 24 jaar. Zijn diepbedroefd meisje Harmke Keizer Siddeburen, 11 Mei '45 Heden overleed in het Acad. Ziekenhuis te Groningen onze kleine lieveling Reint Geert Slechts 16 dagen moch ten wij ons in zijn be zit verheugen. R. A. van Dijken A. van Dijken-Bos Slochteren, 17 Mei '45 Heden overleed na een langdurige ziekte van 1 jaar en 5 mnd. onze lieve Vrouw en Moeder Aaltje Zondag in den krachtvollen leeftijd van ruim 26 j., mij nalatende een lief zoontje te jong om dit groote verlies te besef fen. Schildwolde, 3 Mei '45 W. T. Hazenhoek Jan Evert Tevens dank aan al len die belangstelden, tijdens de ziekte en bij het overlijden. In 't bij zonder aan Dr. Kuipers voor zijn liefderijke be handeling tijdens haar ziekte bewezen. Heden overleed na een langdurige ziekte van 1 jaar en 5 mnd. onze lieve Dochter, Behuwddochter, Zuster, Behuwdzuster en Tan te Aa'tje Zondag in den krachtvollen leeftijd van ruim 26 j., echtgen. van W. T. Ha zenhoek. Zwaar valt ons dit groot verlies. Schildwolde, 3 Mei '45. Fam. Zondag Siddeburen Fam. Hazenhoek Heden nam de Heere tot Zich, geheel onver wachts, onze lieve Broe der, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootva der Hendrik Bouwman in den leeftijd van 79 j. weduwn.v. Grietje Dam - hoff. Siddeburen 29 April 45. Uit aller naam J. Blaauw. Heden overleed te Helium onze Broer en Zwager J. Dallinga in den ouderdom van 59 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Helium, 13 Mei 1945. fam. D. Perdok, fam. H. Tjabringa, fam. H. Dallinga, fam. H. Dal linga, fam. J. Dallinga, fam. D. Harpe. Heden overleed, mijn lieve Broeder Kornelis Costing in den ouderdom van 77 jaar. Helium, 17 April '45. P. Oosting Harteliiken dank voor de deelneming en aan allen die den overlede ne de laatste eer heb ben bewezen. itatmntËtiSBsssae&i e Red.: A. Beeftink, H. d. Geref. School te Schildwolde, aan wien alle stukken behcoren te worden ingezonden.

De vrije Woldstreek, Schildwolde nl | 1945 | | pagina 4